I Sandd Commercieel Administratief Medewerker (CAM) m/v HDCMEDIA ra kenbuh wij zoeken een Apothekersassistente m/v sort and deliver katwijkEarma BV Op zoek naar een leuke bijverdienste? Sandd zoekt met spoed: Parttime bezorgers voor dinsdag en/of vrijdag 0800 - 726 33 28 Servicemonteur Kranen Rechtsbuiten of buitenbeentje? NSGK. Elk kind speelt mee. giro 55 2000 De Duinpieper Universiteit Leiden Assistent Hovenier M/V (32 our per week) www.vacatures.leidenuniv.il Bel voor meer informal de Personeel Accountgn (075)681 3677 KATWIJK FARMA BV is gevestigd in het Bio Science Park in Leiden. Katwijk Tarma BV produceert merkgeneesmid delen en merkvrije geneesmid delen. De gezondheidsmarfct waarin Katwijk Farma BV opereert kenmerkt zich door vele veranderingen waarbij flexibiliteit en snelheid door slaggevende succesfactoren zijn. Onze gemotiveerde en goed opgeleide medewerkers, die zorgen voor een continue productie van hoogwaardige geneesmiddelen, zijn echter onze belangrijkste succesfactor. Op korte termijn zoeken wij voor de afdeling Customer Service een: Je komt te werken in een gezellig team van 5 medewerkers. Op de afdeling Customer Service worden activiteiten uitgevoerd met betrekking tot ondersteuning en realisatie van commerciële farmaceutische processen. Tot jouw taken behoren onder meer de orderverwerking, relatiebeheer en correspondentie. Daarbij onderhoud je zowel schriftelijk alsmondeüng, nauwe contacten met onze afnemers. Verder verzorg je de ondersteuning van de accountmanagers en het agenda- en assortimentsbeheer. Voor deze functie gelden de volgende vereisten: Een afgeronde opleiding tot Apothekersassistent(e) en/of enkele jaren werkervaring in een soortgelijke functie; Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; Een klantgerichte instelling; Nauwkeurig kunnen werken; Een goede beheersing van Word en Excel. Deze functie behelst verantwoordelijk en zelfstandig werk in een 5-d werkweek. Daarvoor bieden wij je een passende beloning en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met mevrouw R. van Rooden, Customer Service Manager, telefoonnummer 071-5243176. Je kunt je schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een CV, vóór vrijdag 29 april a.s. sturen of mailen naar: Katwijk Farma B.V. t.a.v. de heer M.J. Jochems, HR officer Postbus 408, 2300 AK LEIDEN e-mail: m.j.jochems@katwijkfarma.nl geneesmiddelenproducent Bio Science Park, Archimedesweg 2, Leiden. Bent u op zoek naar een flexibele bijverdienste en in het bezit van een brommer/fiets? Reageer dan snel op deze vacature. Wie weet kunt u direct als bezorger van post aan de slag in Oegstgeest, Voorschoten, Leiden (postcode 2316), Leiderdorp (postcode 2351 of 2353), Katwijk (postcode 2221 of 2222), Voorhout (postcode 2215). Wij bieden een aantrekkelijke vergoeding. Bent u geïnteresseerd? Neem dan telefonisch contact op met Sandd. Bel gratis U kunt ook reageren per e-mail, het adres is info@sandd.nl Gezien de leeftijdsopbouw binnen ons bezorgersbestand nodigen wij ook senioren van harte uit te reageren op deze advertentie. Sandd is het nieuwe postbedrijf van Nederland met de ambitie om een stevige nummer twee positie te verwerven indé bezorging van geadresseerd drukwerk, zoals direct mail en tijdschriften. Sandd distribueert op vaste bezorgdagen via een landelijk netwerk van ervaren postdistributeurs. wÊÊè HDC Media B.V. is uitgever van de rey dag- en weekbladen De Gooi Eemli Haarlems Dagblad, IJmuider Courant Leidsch Dagblad, Noordhollands Dag! (8 edities), Almere Vandaag en het Noordhollands Weekblad en overige uitgeefproducten zoals internetsites, themakranten etc. Dagelijks voorziet HDC Media B.V. rui 1.000.000 lezers van nieuws, meninge achtergronden. Uit de regio maar ook uit binnen- en buitenland. In de diverse vestigingen het bedrijf zijn in totaal ruim 1000 me werkzaam. Het commercieel advertentiebedrijf, bestaande uit vijf accountgroepen, is verantwoordelijk voor de verkoop vat! advertentieruimte voor de auto-, lokal bureau-, makelaars- en de personeelsi voor de Lokale Accountgroep te Leiden. De functie Deze fulltime functie van commercieel administratief medewerker is een administratieve functie met com merciële inslag. De nadruk ligt op het verwerken van advertentieorders die via e-mail, fax en telefonisch op het regiokantoor binnenkomen, het begeleiden van de orders en het ondersteunen van de media adviseurs. Contacten zullen met name intern met andere afdelin gen plaatshebben, maar je hebt tevens contact met externe klanten. Kortom een belangrijke spil binnen het commercieel advertentiebedrijf. Wij vragen Gedreven mensen die creatief, klant- en resultaatgericht zijn. Je hebt bij voorkeur commerciële en administra tieve werkervaring. Een opleiding op Mbo-niveau in een commerciële richting is een vereiste. Daarnaast beheers je de Nederlandse taal in woord en geschrift en heb je ervaring met Windows, Word en Excel. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden en een probleemoplossend vermogen. Wij bieden Werken in een dynamische, informele accountg volop in ontwikkeling is en die ruimte biedt aai enthousiaste mensen met een eigen inbreng. Wij bieden een 36-urige werkweek, een prima s goede arbeidsvoorwaarden. Wij bieden de mog j heid tot het volgen van diverse (interne) opleidi trainingen. Je reactie Lijkt zo'n dynamische baan je op het lijf geschre j Stuur dan voor 1 mei a.s. een brief naar Anja va l Vlaanderen o.v.v. vacaturenummer C525 van on1 afdeling Personeel Organisatie, Postbus 2,18(1 te Alkmaar. Maar je kunt natuurlijk ook per e- reageren: personeel.organisatie@nhd.hdc.nl Wil je eerst meer informatie? Bel dan met Piet di1 tel. 023-5150 138 of 06-20211040 Uitdagend Dynamisch Vakgericht - Drakenburgh ontwikkelt, fabriceert, bouwt en monteert op klantspecificatie complete turnkey projecten voor de industrie. Met circa 70 medewerkers speelt zij een onafhankelijke rol bij het ontwikkelen van staalconstructies, machines en apparaten over het volle spectrum van toelevering waaronder offshore, kraanbouw, betonwaren/-mortel en bulkhandling. Drakenburgh is ter versterking van de serviceafdeling op zoek naar een: (fulltime) De functie: Het zelfstandig uitvoeren van service, onderhoud, montage en inspectie werkzaamheden aan kranen. Storingen analyseren en het verwerken van inspectieresultaten intern en naar de klant. Het doen van aanbevelingen naar de eigen productie ter verbetering van bestaande- als ook nieuwbouwprojecten. Uw profiel: Opleiding: MTS (wtb). Goede omgangsvormen, Nederlands sprekend. Rijbewijs BE i.v.m. eigen service auto. No-nonsense mentaliteit, bereidheid tot werken buiten de normale daguren Wij bieden: Een goed salaris. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden (CAO klein metaal). Een prettige informele werksfeer. Een grote mate van zelfstandigheid in functioneren. Bent u geïnteresseerd in deze functie, richt dan uw sollicitatie aan: Drakenburgh B.V., Postbus 3088, 2301 DB LEIDEN t.a.v. de heer J.Bruin of E-mail j.bruin@drakenburgh.nl Voor contact tijdens kantooruren tel. 071-522 54 55. Voor meer informatie over het bedrijf zie www.drakenburgh.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Amsterdam www.nsgk.nl nederlandse stichting voor het gehandicapte kind De Duinpieper is een groeischool" voor zeer moeilijk lerenden met een regiofunctie voor de Duin- en Bollenstreek. De school participeert in het Regionaal Expertise Centrum "Zuid-Holland-Noord" Momenteel wordt de school bezocht door 175 leerlingen verdeeld over 14 groepen; 9 groepen SO en 5 groepen VSO. De leeftijd van de leerlingen varieert van 4 tot 20 jaar. De schoolbestuurscommissie van de Ö- 's Heeren Loo Zorggroep vraagt voor haar Prot. Chr. school voor SO en VSO r_ aan ZML "De Duinpieper" te Noordwijk I. Groepsleerkracht VSO M/V (leerlingen 14-17 jaar) WTF 1.0000 II. Tijdelijk groepsleerkracht VSO M/V (leerlingen 14-17 jaar) WTF 1.0000 Periode 25-10-2004/jan 2005 III. Klassenassistent aanvarigsgroep SO M/V Volledig IV. Klassenassistent onderbouw SO M/V Volledig Wij zoeken collega's die, Bewust kiezen voor het Prot. Chr. Onderwijs Beschikken over een enthousiaste en actieve inbreng Bereid zijn mee te helpen onze leerlingen te begeleiden naar een zo groot mogelijke zelfstandigheid Het speciaal onderwijs als een uitdaging zien. Informatie kan ingewonnen worden bij: Dhr. W. W. Pera (directeur), tel.: 071 - 3614150 (school), 071-4030143 (privé) Mevr. H. J. Barnhoom-Wiersema (adj. dir. SO), tel.: 071 - 3614150 (school), 071 - 3615857 (privé) Dhr. S. Versluijs (adj. dir. VSO), tel. 071-3614150 (school), 071 -4028172 (privé) Sollicitaties tot uiterlijk 10 mei richten aan de schoolbestuurscommissie van "De Duinpieper" P/a Stakman Bosstraat 79, 2203 GH Noordwijk Emailadres: zmlkduinpieper.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Universiteit Leiden is een authentieke universiteit die son t bewust wel en soms bewust niet wil vernieuwen. Soms moet een universiteit vooroplopen. Modieuze trends moet zij wille E tegengaan. Vanaf 1575 leveren ons onderwijs en onderzoek prominente bijdragen aan welvaart, welzijn en cultuur. De Universiteit Leiden streeft steeds opnieuw naar wetenscha pelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Mede daarom werkt zij in de Europese League* samen met elf ande vooraanstaande universiteiten. Kwaliteit en vernieuwing gaan Leiden hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerk en studenten die met ons vooruit willen kijken. *In de League of European Research Universities werken samen: Cambridge, Edinburgh, Genève, Heidelberg, Helsinki, Leiden, Leuva-t Milaan, München, Oxford, Stockholm en Straatsburg. Het Universitair Faciliteir Bedrijf (UFB), dienst Groenonderhoud Vacaturenummer: 3-021 De aanstelling geschiedt in tijdelijke diepst voor een periode van één jaar 118 uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd. Salaris van maximaal I bij een volledige dagtaak. De volledige tekst van deze vacature staat op www.vacatures.leidenuniv.nl Deze tekst kan ook opgevraagd worden: telefoon 071527 30 48. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 24