ingrediënten vertegenwoordiger m/v Wyeth' Medewerker Administratie ir randstad transportdiensten Werk www.werkkring.nl Account Manager I (m/v) ALD ZATERDAG 17 APRIL 2004 HDC915 Bel voor meer inform de Personeel Accountgr (075)681 3677 De zorgcentra bieden aan 192 bewoners 24 uur per dag zorg, daarnaast wordt ook extramuraal zorg geleverd. Per locatie worden per dag ongeveer 100 maaltijden bereid. Tevens verzorgen wij diverse diensten voor de ouderen uit de betreffende dorpen zoals: tijdelijke opvang, tafeltje dekje, ontspanning, senioren restaurant, dagopvang. Het is voor ons van groot belang dat het per soneel een bijdrage levert aan de sfeer en het leefklimaat van onze cliënten. Voor de financiële administratie zijn wij op zoek naar een m/v, voor 24 uur per week die liefst per direct in dienst kan treden. De standplaats is Huize Emmaus te Zoeterwoude. functie-inhoud: Het verwerken van de salarisadministratie: - Zorgdragen voor het invoeren en muteren van gegevens in het personeels registratie systeem Cura. - Verzamelen, controleren en verwerken van salarisgegevens ten behoeve van de salarisverwerking. Het verwerken van de financiële administratie in Exact: - Stroomlijnen van ontvangen facturen. - Coderen en inboeken van alle boekingsdocumenten. - Aanmaken van betalingsopdrachten. - Voeren van de debiteurenadministratie. - Verzamelen van gegevens voor het opstellen van periodieke overzichten voor budget- en/of kostenbewaking. Stichting Zorgnet Groenwoucle bestaat sinds 1998 uit drie woon-zorgcentra. De locaties zijn: Huize Emmaus in Zoeterwoude-dorp, Driehof in Hazerswoude- dorp en Rhijndael in Koudekerk aan den Rijn. Stichting Zorgnet Groenwoude is in 2002 een nieuw tijdperk ingegaan. Niet alleen door veranderingen in de regelgeving maar ook door veranderingen aan de kant van cliënten en mede werkers. Deze veranderingen staan niet op zichzelf. Ze grijpen in elkaar en vormen steeds meer het bewustzijn dat de brug geslagen is naar een nieuw tijdperk. wij zoeken een collega die: Beschikt over kennis van bedrijfsadministratie op MBO-niveau. Ervaring heeft in het werken met boekhoudkundige programma's, bij voor keur Exact. Zelfstandig kan werken, maar graag een onderdeel is van een team. Beschikt over een gezonde dosis humor. wij bieden: Dynamisch en afwisselend werk. Een collegiaal team. Ondersteuning en begeleiding in de uitvoering van de functie. Arbeidsvoorwaarden en salaris overeenkomstig de CAO verpleeg- en verzorgingshuizen, FG 40. informatie en sollicitatie: Voor informatie over deze functie kun je contact opnemen met Ineke Droog, telefoon 071 - 580 92 03. Je kunt je sollicitatie met een uitgebreid curricu lum vitae richten aan: Stichting Zorgnet Groenwoude, t.a.v. afdeling P&O, Bennebroekweg 1, 2381 BS Zoeterwoudg^^pÉk 'MM Vermeld duidelijk het vacaturenummer in de brief. Sollicitaties zijn welkom tot 20 april 2004. zoekt u een baan als chauffeur? Kom dan naar de banenmarkt transport logistiek op zaterdag !4 april, van 10.00 tot 14.00 uur. Randstad Transportdiensten organiseert in samenwerking met VTL, Randstad Logistiek en het CWI een open dag, waar we veel verschillende vacatures in de ransport en logistiek aanbieden. Maak kans op een prijs bij ichrijving! Bovendien bieden we informatie over diverse vervoerders en opleidingen bij VTL. Bel voor meer informatie met (0172) 42 84 80. Randstad Transportdiensten iVTL 'Anthonie van Leeuwenhoekweg 8 lAlphen a/d Rijn .(0172) 12 M 80 hoogst persoonlijk k Van werkkring veranderen? Zin in een baan die er wél toe doet? Een werkkring in het confessioneel voortgezet onderwijs. Dat maakt verschil! Werkkring is een verband van 18 scholengemeenschappen in Noord-Holland die samenwerken op het gebied van personeelszorg en integraal personeelsbeleid. Dankzij jou komen onze klanten nooit zonder Café Bar ingre diënten te zitten. Door goed je contacten te onderhouden, weetje precies wanneer je welke producten uit ons assortiment moet uitleveren en factureren. Natuurlijk zorg je ook voor voldoende voorraad in het Café Bar-depot bij jou in de buurt. Kortom, een zeer zelfstandige functie, waarvoor je een groot verantwoordelijkheidsgevoel nodig hebt. We zoeken voor de regio Leiden een: Sommige mensen zijn niet te genieten zonder koffie. Jij kunt er nu iets aan doen. Ai meer dan 35 jaar vertrouwen tienduizenden bedrijven op Café Bar als het gaat om een lekker kopje koffie. Vérse koffie, met één druk op de knop binnen enkele seconden gezet. Dat het met onze koffie, maar ook thee, fris en soep een stuk prettiger werkt, mag duidelijk zijn. Onze koude- en warme- drankapparaten staan in middels door heel Neder land en elke dag komen er nieuwe bij. Verkoop je nu bruingoed, wit goed, doe-het-zelf artikelen, groente, fruit, fietsen of mobiele telefoons? Dan kun je beter koffie verkopen. We vragen goede contactuele eigenschappen, een klantgerichte instelling en bij voorkeur relevante werkervaring. Je woont in de regio en je hebt een rijbewijs. Door de aantrekkelijke provisie regeling kan je salaris oplopen tot maar liefst 32.000 per jaar. Daarnaast krijg je een onkostenvergoeding en goede secundaire voorwaarden, waaronder een compensatie voor de fiscale bij telling van je auto van de zaak. Iets voor jou? Bel dan voor meer informatie met: Yvonne Heijster 0183-64 12 00. Of stuur een sollicitatiebrief naar Café Bar Holland BV, afdeling Personeel Et Organisatie, Postbus 670, 4200 AR Gorinchem. E-mail: heijster@cafebar.nl 'Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Met een wagenpark van zo'n 500.000 voertuigen en 3000 medewerkers in 20 landen behoort ALD Automotive in Europa tot de top drie van autoleasemaatschappijen. ALD Automotive is gespecialiseerd in Operational Leasing en Fleet Management, en is onderdeel van de Franse bankgroep Société Générale. Binnen onze afdeling Back Office is een gespecialiseerd team verantwoordelijk voor het werven en behouden van klanten met wagenparken tot 5 auto's. Ter uitbreiding van dit team zoeken we een nieuwe collega voor de functie van Account Manager MKB. In deze binnendienstfunctie heb je dagelijks contact met klanten én poten tiële klanten. Het uitbrengen van advie zen is één van jouw kernactiviteiten. Daarnaast zorg je ervoor dat vragen van je relaties adequaat afgehandeld worden en volg je pro-actief offertes en orders op, Je begeleidt jouw relaties op actieve wijze en draagt bij aan een langdurige klantrelatie en een hoge klanttevredenheid. Dit werk is zeer afwisselend en vraagt om een intensief contact met onze relaties. Logisch dat je communicatief www.aldautomotive.nl sterk moet zijn en over een service- gerichte instelling dient te beschikken. We verwachten dat je een opleiding op MBO-niveau, 1 2 jaar werkervaring en affiniteit met de auto(lease)branche hebt. Je bent administratief goed onder legd en voor geautomatiseerde syste men, zoals MS Office, draai je je hand niet om. Van ALD Automotive kun je een aantrekkelijk salaris verwachten en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Spreekt deze functie je aan en wil je werken met leuke collega's in een prettige werksfeer? Stuur dan binnen twee weken een e-mail met cv naar hr.nl@aldautomotive.com of een brief met cv naar ALD Automotive, t.a.v. Otto Blom, Postbus 696, 2130 AR Hoofddorp. Als je meer informatie wilt hebben, neem dan contact op met Back Office Manager Ron Peters via +31 (0)23 569 44 44. "1 Automotive Wyeth is een vooraanstaand innovatief farmaceutisch bedrijf. Wyeth ontwikkelt en produceert zowel receptgeneesmiddelen als vrij verkrijgbare geneesmiddelen, vaccins en veterinaire producten. Met ruim 52.000 medewerkers en ca. 14 miljard dollar omzet in 2002 is Wyeth een van de grootste ondernemingen in haar soort. De divisie Wyeth Pharmaceuticals biedt innovatieve en toonaangevende genees middelen voor het herstel en behoud van de gezondheid én het optimaliseren van de kwaliteit van leven. Bij de Nederlandse vestiging van Wyeth Pharmaceuticals-werken ongeveer 120. mensen. Zij leggen zich voornamelijk toe op de marketing en verkoop van receptgeneesmiddelen en vaccins. Leading the Way to a HeaithierWorld Op zoek naar een gezonde toekomst bij een farmaceutische wereldtopper? Wyeth Pharmaceuticals wil een leidende rol spelen in het realiseren van een g samenleving. Op elk niveau van onze organisatie is ons handelen hierop gericht wij door onze medewerkers, klanten en aandeelhouders worden gezien als het farmaceutische bedrijf. Wij willen dit bereiken door de beste mensen aan te trt ontwikkelen en te motiveren. In onze cultuur staan de waarden kwaliteit, integ respect, leiderschap en samenwerking centraal. Deze waarden verwachten wij nieuwe medewerkers die willen bijdragen aan een gezonde toekomst. Wyeth Pharmaceuticals is op zoek naar een Commercieel Binnendienstmedewerker IV De Commercieel Bmnendienstmedewerker (CSO) is werkzaam op een van onze bi verkoopafdelingen. Als brandpunt voor de dagelijkse order entry en het beheer van andere taken is de CSO een belangrijke persoon in de organisatie. De voornaamste liggen vanzelfsprekend op het vlak van de verwerking van binnenkomende bestellin Daarnaast volgen hieruit een groot aantal anderè taken zoals onder andere het samei rapportages, analyseren van de gegevens en het formuleren van voorstellen voor kw rendementsverbeteringen. De CSO is daarbij de rechterhand en assistent van de mai ook verantwoordelijk is voor het commerciële en logistiêke traject. De werkzaamheden van de CSO zijn: 50% - Order entry. - Contacten onderhouden met magazijn in België m.b.t. het logistieke gedeelte van producten. - Telefonisch onderhoud met klanten die vragen hebben over het leveren van produ marges en kortingen, levertijd van producten. - Verzorging en afhandeling van verzoeken om bijsluiters. - Coördineren, verzorgen en afhandeling van de klachten met betrekking tot zendin - Updaten en verzenden van de prijslijst naar de groothandels en andere afnemers. - Overige communicatie naar afnemers. 50% - Verantwoordelijk voor de opbouw, ónderhoud en het management van de CSO-a Deze applicatie verschaft informatie over groothandels en afnemers .Vanuit dit systf er analyses gedraaid en ontworpen te worden. Deze analyses zijn de basis voor heti denken over het distributiebeleid. - Verantwoordelijk voor het distributiemanagementsysteem. - Meer kennis van de markt vergaren middels o.a. het actief vergaren van informatie farmaceutische markt en het begeleiden van het afdelingshoofd bij bezoeken aan a Profiel Voor deze functie zijn wij op zoek naar een kandidaat die over een mbo (meao) dipl beschikt.Je hebt commerciële binnendienstervaring en affiniteit met cijfers.Je dient overweg te kunnen met MS Office (m.n. zeer goede beheersing van Excel, Access je hebt een goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. Daarnaast beschi de volgende persoonlijke eigenschappen: je bent een sterke persoonlijkheid, in staat zelfstandig als samen te werken, organisatorisch vaardig, toont initiatief, bent analytis accuraat, communicatief vaardig en stressbestendig. N.B. Deze positie wordt fulltime aangeboden. Solliciteren Je schriftelijke reactie met curriculum vitae zien wij graag tegemoet op nevenstaand attentie van Simone Klaassen, Personnel Officer. Per e-mail: career@wyeth.com. Meer weten over Wyeth Voor meer informatie verwijzen wij naar onze website: www.wyeth.nl. Wyeth Pharmaceuticals Postbus 255, 2130 AG Ho

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 12