Je huis in de krant brengt mensen over de vlo< DISTRIQ ZOEKT BEZORGERS YOOR DE OCHTENDKRANT 1 Ml PRINCE OF PERSIA The Sands of Time™ prijzen weer aantrekkelijke 1 Op Hemelvaartsdag fietsen op Texel Stilstaan Herdenken Beleve Maak kans op prachtige 10f- i.p.v.fige En de makelaar weet van wanten en kranten. VRUDAG 16 APRIL 2OO4 902 HALF SLAPEND BUI Wil je lekker bijverdienen in weinig tijd? Word dan bezorger van de ochtendkrant. Per wijk kun je al snel 6,50 euro per uur verdienen. Dat is zo'n 120 euro per maand! De kranten moeten maandag t/m zinc voor 7.00 uur 's ochtends in de bus liggen, dus daarna heb je nog alle tijd voor andere nuttige (of leuke) dingen. Ben je 15 jaar of ouder, meld je dan snel aan bij DistriQ, 0800 - 347 87 47 of WWW.cJlStlïr De Veluwe is een paradijs voor liefhebbers van cultuur, natuur en actieve ontspanning! Voor een lange wandeling of sportie ve fietstocht door de schitteren de bossen en uitgestrekte heidevelden. Een bezoek aan Het Nationale Park De Hoge Veluwe met daarbij de van Gogh expositie in het Kröller- Müller museum, Burgers' Zoo, de Apenheul of Paleis Het Loo is zeker de moeite waard. Golden Tulip heeft speciaal voor lezers van het Leidsch Dagblad een 'veelzijdig Veluwe arrangement' samengesteld in de hotels Résidence Victoria in Hoenderloo en Parkhotel Doorwerth met 2 overnachtingen in een sfeervolle hotelkamer, tweemaal een uitge breid Break Fresh ontbijtbuffet, op de dag van aankomst een drie gangendiner, gratis gebruik van het binnenzwembad en van de all weather tennisbanen. Natuurlijk zijn er diverse wandel- en fiets routes verkrijgbaar bij de receptie. Deze aanbieding is alleen geldig in de maanden april en mei 2004, op basis van prijsbeschikbaarheid en op basis van 2 personen per tweepersoonskamer. Vraag naar de speciale kinderkorting. De arrangementprijzen zijn voor Golden Tulip Résidence Victoria in Hoenderloo van 109 voor 90 per persoon en voor Golden Tulip Parkhotel Doorwerth van 99 voor 80 per persoon. Reservering en informatie onder vermelding van lezersaanbieding Leidsch Dagblad bij Golden Tulip Résidence Victoria, Hoenderloo telefoon (055) 5062828 of www.qoldentulipvictoria.nl en voor Golden Tulip Parkhotel Doorwerth telefoon (0317) 319010 of website www.aoldentulipdoorwerth.nl. Van Texel, het enige Noord hollandse waddeneiland, wordt wel gezegd dat het 'Nederland in het klein' is. U vindt er een grote variatie aan landschap pen, zoals duinen, bossen en polders, knusse dorpen en een gemoedelijke bevolking. De grootste lengte van het eiland is 25 km. en de gemiddelde breedte 8 km en het is alge meen bekend dat op Texel en in de provincie Zeeland de zon gemiddeld het meeste schijnt. Het Leidsch Dagblad biedt u in samenwerking met Maaskant Reizen de mogelijkheid om op 20 mei dit eiland op de fiets te verken nen. U wordt per tourist-dass bus naar Den Helder gereden, waar we de boot nemen van 10.35 uur naar Texel. Hier aangekomen rijden we meteen door naar het Vliegveld van Texel, waar ieder een fiets en een eenvoudige fietskaart wordt aange boden, waarmee het gehele eilai verkend kan worden. Door het cen trale vertrekpunt kan elk gedeelte van Texel worden bezocht, o.a. de vuurtoren op de Noordpunt, het natuurgebied de Slufter, De Koog, de westkant van het eiland etc. Om 16.30 uur wordt een ieder weer terug verwacht en kunnen we de boot nemen van 17.00 uur terug naar Den Helder. Aankomst eigen regio 19.00 uur (al naar gelang opstapplaats). Als lezer van deze krant betaalt u slechts 29,50 p.p. i.p.v. 37,50. Dit is inclusief vervoer per tourist- Messe de Requiem van W Andre Campra Funeral Sentences van Henry Purcel De lezersaanbiedingen verschijnen ondfl verantwoordelijkheid van afdeling Opljj Leidsch Dagblad, Postbus 54,2300 AB U Informatie tel. 071 5356362. We gaan zorgvuldig om met persoonsg informatie vindt u in het colofon. class bus, bootkosten naar Texel v.v. en fietshuur op Texel. De op stapplaatsen en (richtlijden zijn: Leiden, Station NS om 08.00 uur; Sassenheim, Gemeentehuis om 08.15 uur. Voor informatie en reserveringen kunt u direct contact opnemen met Maaskant Reizen, telefoonnummer (0412) 482 828 onder vermelding van lezersaanbieding Leidsch Dagblad. De aanbieding is geldig op basis van beschikbaarheid. Playstation 2 De meiweek is bij uitstek een week waarin wordt stilgestaan bij de wereld waarin wij leven. We herdenken naast de tweede wereldoorlog ook de slachtof fers van vandaag. Voor een ieder is dit een persoonlijke beleving die tevens actueel is voor alle generaties, een be leving die zowel via klank als kunst wordt vormgegeven. Op 3 en 4 mei organiseert Stichting Kunstklank het project 'Stilstaan, Herdenken, Beleven'. Dit project combineert de zeggingskracht van de muziek met beeldende kunst. Het Requiem van Campra en Funeral Sentences van Purcell wor den ten gehore gebracht. Het koor en orkest staan onder leiding van Herma van Piekeren. De solisten zijn David Cohen (countertenor), Tanny Willemstijn (sopraan), Jean- Leon Klostermann (tenor) en Michel Poels (bariton). Het koor bestaat uit professionele en amateurzangers uit Noordwijk en omgeving, in de leeftijd van 10 tot 70 jaar. De samenwerking van drie genera ties kunstenaars is symbolisch voor de verbondenheid van de genera ties die voor mei-herdenkingspro jecten zo essentieel is. Bas Haasnoot, vader, maakt met zijn objecten van aangespoeld wrak hout en papier een Jink naar een eeuwenoud gebruik in kustplaatsen om een boot in de kerk te zetten ter bescherming van de mensen op zee. Greet Haasnoot, dochter, maakt 'afwrijfsels' van oude graf stenen die in de St.Jeroenskerk aan wezig zijn en al honderden jaren geleden bedoeld zijn als troost en herinnering voor de nabestaanden. Chris en Annelies Bakker, kleinkin deren, tonen middels altaren en bloemenmandala's hun beleving van herdenking. De kunst wordt gecoördineerd door Dorien van den Berg, styliste. De uitvoeringen vinden plaats op 3 en 4 mei om 21.00 uur in de Grote In het door oorlog verscheurde oude Perzië laat een jonge Prins zich verleiden door de duistere krachten van een magische dolk en heeft zo een dodelijk kwaad losgelaten in zijn vaders enorme koninkrijk. Met de hulp van een verleidelijke Prinses en de krachten van The Sands of Time probeert hij het kwaad uit de kamers van het paleis te verdrijven om zo de vrede in zijn land terug te brengen. Hij moet echter erg voorzichtig zijn, want er geldt hier maar één wet: beheers het zand of je wordt er onder begraven... Wat kunt u winnen: 4x Play Station2 spel Prince of Persia 4x Prince of Persia spel voor op de computer 4x Een Prince of Persia beeldje 10x Als troostprijs een t-shirt en een pen. Wilt u een van bovenstaande prijzen winnen, stuur dan een kaartje naar: Leidsch Dagblad, t.a.v. afd. oplage, Postbus 54, 2300 AB Leiden o.v.v. Prince of Persia. Uit alle inzendin gen worden de winnaars geloot. U kunt insturen tot 1 mei. of StJeroenskerk te?e Binnen. Toegangskaarten af01 verkrijgbaar bij V (0900-2020404) en Bf van der Meer in Nofe (071-3613073) of v| www.kunstklank.nl.il Lezers van het Leidst krijgen tegen inlever^ staande bon 2,5(4 toegangsprijs van €Ha Leidsch Hm STILSTAAN HERDEI4 3 en 4 mei in de Grote of St. Jji in Noordwijk f U betaalt slechts lor jhc bit Maximaal 2 toegan, per bon. Alleen geldig bij dj voorverkoopadre Boekhandel van di WV Noordwijk.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4