Ik zoek iemand voor wie de klant nog koning is Verkoopadviseur Groeien kiezen www.kamsteeg.nl Kamsteeg Salarisadministrateur (m/v) De Kgrte 'VUetscfjpol Secretaresse m/v www.bdo.nl SATERDAG IQ APRIL 2004 HDC914 Bel voor meer Informath de Personeel Accountgroe (075)681 3677 Kamsteeg Auto Groep B.V. is de officiële Volkswagen- en Audi-dealer voor Leiden en omstreken, met vestigingen in Alphen aan den Rijn, Katwijk, Leiderdorp en Voorschoten. In onze moderne bedrijven hebben we verkoopadviseurs die de klanten optimaal adviseren over de nieuwe model len, onze occasions en de mogelijkheden op het gebied van fmanciering en verzekering. Onze teams van gespecialiseerde monteurs houden de auto's in topconditie en wanneer nodig maakt ons schadebedrijf te leiderdorp de auto weer als nieuw. Voor leaserijdets is er inleiden een afdeling die werkt volgens het motto leasen met vrijheid". Voor onze vestiging in Katwijk zijn we op zoek naar een ervaren verkoopadviseur (m/v). In deze functie adviseer je de klanten bij de koop. van een nieuwe of gebruikte Volkswagen. Je sluit verkoopovereen komsten, informeert de klant over leve ringstijden en zorgt ervoor dat de auto op de afgesproken tijd afleven'ngsklaar is. Tevens taxeer je in te ruilen auto's volgens de geldende richtlijnen en bij het innemen van een ingeruilde auto schrijf je een vrijwaring- bewijs uit. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de binnen- en buitenpresentatie van de afdeling Volkswagen. Je hebt een actieve rol in het verkoopbeleid en zorgt ervoor dat je op de hoogte blijft van de nieuwste modellen, prijzen, levertijden etc Goede communicatieve vaardigheden zijn in deze functie een absolute must De klant komt bij jou altijd op de eerste plaats en je gaat dan ook tot het uiterste om aan hun wensen te voldoen. Je hebt MBO werk- en denkniveau en bent in het bezit van je rijbewijs B. Sollicitanten met een opleiding van het Instituut voor Autohandel (IVA) heb ben een pré. Geïnteresseerd? Dan ontvangen we graag je sollicitatiebrief met cvI Je kunt deze sturen naar; Kamsteeg Auto Plaze B.V., ta.v. afdeling personeelszaken, postbus 236, 2250 AE Voorschoten. Mailen mag natuurlijk ook: m.kallenberg@kamsteeg.nl Voor meer infor matie kun je bellen met Marieke Kallenberg telefoonnummer 071-579476Z Welkom bij KOMsteeg1. AUTO PLAZA Jij weet het al lang. Groeien doe je niet alleen door hogerop te komen. Groeien kun je ook door belangrijke keuzes voor jezelf te maken. Door je eigen weg te volgen. Door te kiezen voor een bedrijf dat écht bij je past. Waar je zelf vat krijgt op je eigen carrière. BDO Accountants Adviseurs is zo'n bedrijf. Daar kun je kiezen voor een carrière in de accountancy, beiastingadvisering of consultancy. Zodat je kunt groeien in de richting die je zelf kiest. Meer weten? Kijk dan op www.bdo.nl BDO Accountants Adviseurs te Leiden is een jonge en ambitieuze vestiging. Voor deze vestiging zijn wij op zoek naar een: (fulltime) In deze functie ben je, samen met collega's, verantwoor delijk voor de geautomatiseerde salarisadministraties van onze cliënten. Hierdoor krijg je inzicht in veel verschillende branches en bedrijven. Je verzorgt zelfstandig de salarisadministratie van cliënten en daaraan gerela teerde werkzaamheden, zoals aangiften loonheffïng en de opgaven sociale lasten. Verder verstrek je cliënten infor matie over onder meer wet- en regelgeving op het gebied van lonen, sociale verzekeringen en CAO-bepalingen. Daarnaast vervul je een vraagbaakfunctie voor de andere medewerkers van de vestiging. Profiel Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega met 2 tot 3 jaar relevante werkervaring. |e bent in het bezit van of studerend voor het Praktijk Diploma Loonadministratie (PDL) en vindt het een uitdaging om de salarisadmi nistratie van verschillende cliënten te voeren. Verder beschik je over goede sociale vaardigheden en kun je prima in teamverband samenwerken. Kom werken bij Ons aanbod Wij bieden je een interessante functie in een open, collegiale werksfeer met een uitstekend pakket arbeidsvoor waarden, zoals een prima salaris, premie- vrij pensioen én volop ruimte om jouw persoonlijke kwaliteiten verder te ont wikkelen. Interesse? Ben jij de collega 'die wij zoeken? Herken jij jezelf in de naastgenoemde omschrijving? Stuur dan je sollicitatie met een uitgebreid C.V. binnen twee weken naar: BDO Accountants Adviseurs T.a.v, Christie Roodenburg, Adviseur P&O K.P. van der Mandelelaan 60 3062 MB Rotterdam E-mail: christie.roodenburg@bdo.n! Wil je eerst meer informatie? Neem dan cpntact op met Niels Terpstra, teamleider Salarisadministratie, tel: (071579 44 44 of raadpleeg onze internetsite www.bdo.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. IDHO Accountants (P Adviseurs Grip op groei samenwerkingsschool voor zeer moeilijk lerende kinderen Het bestuur van de stichting Korte Vlietschool te Leiden roept sollicitanten op voor de volgende functies: SO Leerkracht (m/v) fulltime (wtf 1) voor eindgroep 11-13 jaar VSO Leerkracht (m/v) parttime (wtf 0.5425) voor 14-16 jaar SO Klassenassistent (m/v) parttime (wtf 0.8764) voor eindgroep 11-13 jaar De school zoekt teamleden die: enthousiast, warm en flexibel zijn plezier kunnen maken met de leerlingen kunnen werken met leerlingen die allemaal op een eigen niveau en manier benaderd moeten worden tevreden kunnen zijn met de kleine stappen die steeds gemaakt worden het belangrijk vinden dat er een goede sfeer heerst op school en daar een positieve bijdrage aan leveren De Korte Vlietschool stelt zich ten doel de zelfredzaamheid, do sociale vaardigheden en cognitieve ontwikkeling van de leerlingen te bevorderen in de ruimste zin van het woord. Een individuele benadering, met oog voor de specifieke mogelijkheden en beperkingen van iedere leerling afzonderlijk, vormt het uitgangspunt van de dagelijkse activiteiten binnen de eigen groep en daarbuiten. Enkele gegevens: De Korte Vlietschool heeft 115 leerlingen op de afdeling Speciaal Onderwijs (Schubertlaan 131) en 58 leerlingen op de afdeling Voortgezet Speciaal Onderwijs (Joh. Wagenaarlaan 14) Er zijn 10 SO en 4 VSO groepen. Gezien de samenstelling van het team hebben mannelijke sollicitanten de voorkeur. De functies zijn vacant vanaf 16 augustus 2004, de sollicitatieprocedure zal onmiddellijk na de meivakantie plaats vinden. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de directeur de heer J.A.M. Ouwerkerk. Tel: 071 5767532 (werk) 071 5617927 (privé) Sollicitaties dienen binnen twee weken gestuurd te worden naar de secretaris van het bestuur Mevr. C. Kramp-Heitink p/a Schubertlaan 131 2324 CR Leiden N.B. Acquisitie n.a.v. de advertentie wordt niet op prijs gesteld. LATEXFALT BV Hoogewaard 183, 2396 AP Postbus 6, 2396 ZG Koudekerk aan den Rijn www.latexfalt.com-lnfo@latexfalt.com LATEXFALT BV is actief in het ontwikkelen, produceren, transporteren en aanbrengen van bindmiddelen voor bouw- en wegenbouwtoepasslngen en van bitumineuze/ cementaebon- den afwerkvloeren en coatlngsystemen. Een gedeelte van deze producten vindt zijn weg naar exportgebieden. Latexfalt BV is een toonaangevend, dynamische en mensgerichte organisatie waarbinnen persoonlijke en organisatorische ontwikkeling voorop staat. Als gevolg van een medewerker die gebruik zal gaan maken van de pre-pensioen regeling zijn wij op zoek naar een nieuwe collega: Productiemedewerker De functie: Het produceren en afvullen in verschillende emballages van diverse soorten producten en op afdeling expeditie het verwerken van goederen, ontvangst, uitlevering en administratief. Dagelijks onderhoud ten behoeve van optimaal functioneren van de bedrijfsmiddelen. Wij vragen: LBO niveau. Bereidheid tot volgen van bedrijfsgerichte opleiding Goed in teamverband kunnen samenwerken Als gevolg van vertrek van een medewerker is er op de afdeling vloeren een vacature ontstaan voor een Meewerkend chauffeur distributie De functie: De werkzaamheden bestaan uit transporteren, laden en lossen van de materialen en ma terieel ten behoeve van de afdeling vloeren. Naast de chauffeurswerkzaamheden wordt van u verlangd, dat u ondersteuning aan de uitvoering geeft. De mogelijkheid bestaat dat u tij dens de winterperiode als chauffeur In transportwerkzaamheden of soortgelijke werkzaam heden gedetacheerd wordt. Wij vragen: LBO-niveau 3 jaar werkervaring als chauffeur. Zelfstandig kunnen werken. Wij bieden: Een afwisselende functie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitatie kunt u richten aan Latexfalt BV afdeling P&O t.a.v. P. Wink. Voor nadere informatie kunt u met betrekking tot de functie productiemedewerker contact opnemen met de chef productie de heer P. Spaans en de functie meewerkend chauffeur distributie met manager vloeren de heer W. Barendse. Tijdens kantooruren te bereiken onder telefoonnr.: 071 34 191 08. Ligt jouw nieuwe uitdaging bij ons kantoor? Wij zoeken een voor de sectie insolventierecht Geelkerken Linskens Advocaten is een advocatenkantoor in Lelden met een lange historie. Sinds januari 2003 zijn wij gehuisvest in de voormalige Zeevaartschool. Bij ons kantoor zijn 23 advocaten en 16 secretaresses werkzaam. Wij vragen Een enthousiaste medewerker die van aan pakken houdt en zelfstandig kan werken. Je bent representatief, flexibelstressbestendig en hebt affiniteit met cijfers. De uit te voeren werkzaamheden zijn: diverse administratieve en secretariële werkzaamheden waaronder; credlteurenbeheer; debiteurenbeheer en incasso; andere financiële werkzaamheden. Vereisten: ervaring met bovengenoemde werkzaamheden, computer ervaring met name kennis van de programma's Word en Excel, goede typevaardigheid, werkervaring met een dlctafoon is een pre, meao of gelijkwaardige opleiding. Geelkerken Linskens Wij bieden Een fulltime dienstverbandgoede arbeids voorwaarden en een goede werksfeer. Sollicitatie Schriftelijke reacties met curriculum vitae kan je tot 20 april 2004 sturen aan: mevrouw C.G.M. Fernandes Mendes, Postbus 2020,2301 CA Leiden Voor eventuele vragen is zij telefonisch bereikbaar op 071i512 44 43. Het is ook mogelijk een reactie via e-mall te zenden: c.fernandes@gl-advocaten.nl. .y/tb- Veelbelovende karakters voegen wij graag toe aan ons sterke team. Een omgeving waar jouw creativiteit continu wordt gevoed. Waar je nog echt iej kunt opsteken van de mensen om je heen. En waar ook jij, op jouW beurt, ech( iets kunt betekenen. Als dat je aanspreekt, dan moet je beslist kennismaken mj onze organisatie: de gemeente Heemstede. Bij ons werken mensen die maarii) één ding zijn geïnteresseerd: resultaat. Vakmensen dus, die nieuwe zienswijzen i kans bieden om te rijpen. En jou de mogelijkheid om te groeien. Beleidsmedewerker Informatisering en Automatisering m/ (32 uur per week,.vacaturenummer 04-07) j In deze functie bij onze afdeling Informatisering en Automatisering (6 m/v) I wacht Je een breed takenpakket. Je bent de gesprekspartner van managers en medewerkers binnen de gehele organisatie als het gaat om het informatlebeleii Je brengt de behoeften In kaart, je signaleert knelpunten en ontwikkelingen én je stemt systemen en processen hierop af. Verder trek je uiteenlopende projecten, zoals de aanschaf van afdelingsspecifiel software en de beveiliging van de ICT-infrastructuur. Daarnaast vervul je een belangrijke rol bij het bepalen van het ambitieniveau van de informatievoorzienin Ook houd Je je bezig met kwaliteitszorg. Al met al een uitdagend perspectief voi een professional met een relevante Kbo-opleldlng (bijvoorbeeld bedrijfskundige Informatica). Je bent flexibel, beschikt over goede communicatieve vaardigheden e je kunt een duidelijk verhaal op papier zetten. Ervaring binnen een gemeentelijke organisatie en kennis van de bestuurlijke processen zijn zeer wenselijk. Ben Jij in staat om zélf vorm en inhoud te geven aan deze - nieuwe - functie? Stuur dan je brief met cv, binnen 10 dagen, naar onze gemeente: Postbus 352, 2100 AJ Heemstede, e-mail: gemeenteeheemstede.nl. Salarisindicatie: maximaal 3.127,-- bruto per maand bij 32 uur. Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. Meer weten? Bel met Wineke de Porto, telefoon (023) 548 57 33. Of kijk op www.heemstede.1 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Heemstede helpt je groeien. OnderwijsAdvies OnderwijsAdvies (oA) is een centrum voor educatieve dienstverlei met vestigingen in Zoetermeer, Delft en Leiden. oA ondersteunt h rimair onderwijs in deze regio. oA wil aantoonbaar bijdragen aan 'aliteitseisen die het onderwijsveld zichzelf stelt. prii kwi Kernactiviteiten OnderwijsAdvies Onderwijsadvlsering bij Leerlingenzorg, Schoolontwikkeling en Management Organisatie' Professlonallseringsactiviteiten voor het primair onderwijs Voorlichting over leermiddelen Logopedische ondersteuning' Specialistische onderwijsadvlsering vanuit het Pedologisch Instituut' Projectcoördinatie en Interim Management Expertise op het terrein van onderwijsachterstandenbestrljdlng Wij zoeken een P&O adviSI Het betreft een nieuwe functie binnen oA, w we het volgende verwachten: Het aandragen van bouwstenen voor h personeelsbeleid van oA en de directie adviseren met betrekking tot de effecte gevolgen ervan; Het zorgdragen voor de uitvoering van personeelsbeleid in concrete richtlijnen procedures en werkwijzen; Het ondersteunen van het managemei personeelszorg en de zorg voor de oni van de kwaliteit van de medewerkers; Het coördineren van de werving- en selectieprocedures; Interne vraagbaak zijn over rechtsposit aspecten en ARBO-zaken Wat hebben wij u te bieden? Een dynamisch werkklimaat met goede arbeidsvoorwaarden, vastgelegd in de CAO' Onderwijsbegeleidingsdiensten Betrekkingsomvang van 20-24 uur per week Uw salaris wordt afhankelijk van ervaring of deskundigheid vastgesteld in schaal 10 (ma 3648 per maand) Wat verwachten we verder van u? Minimaal HBO-opleiding Personeelswe Bij voorkeur werkervaring binnen een organisatie met professionals Om kunnen gaan met veranderlngstraj (Uitstekende) communicatieve vaardigh zowel mondeling als schriftelijk Een grote mate van zelfstandigheid Een dienstverlenende, marktgerichte ei tegelijkertijd assertieve houding Een stevige persoonlijkheid Uw schriftelijke reactie kunt u tot 1 mei 2004 richten aan OnderwijsAdvies, Van Beeckstraat 62, 2722 BC Zoetermeer ter alt van de adjunct directeur, mevrouw drs S. Feenstra (telefoon 079- 3295600, e-mail: s.Feenstra Qonderwiisadvies.nl). Bij haar is ook nadere informatie te verkrijgen. De eerste gespreksronde in gepland op 10 mei, de tweede op 18 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 34