beter Verpleegkundig Centralisten -maan werkt Kennemer Gasthuis le medewerker polikliniek interne geneeskunde m/v medisch secretaresse polikliniek interne geneeskunde m/v knf-laborant m/v longfunctielaborant m/v Assistent Inkoper m/v Ben je HBO-V, HBO-IW of Verpleegkundig-B gediplomeerd v/m ZATERDAG IQ APRIL 2Q04 Bel voor meer informatie de Personeel Accoumgroep, (075) 681 3677 Een team van centralisten werkt zeven dagen per week dag en nacht om de ambulance- en brandweer hulpverlening in goede banen te leiden. Zij hebben daarvoor de modernste communicatie- en computerapparatuur tot hun beschikking. Vanuit hun post voeren zij de regie voor een doeltreffende en voortvarende aanpak van alle kleine en grote rampen in het gebied Hollands Midden. Ons team heeft dringend versterking (m/v) nodig en zoekt daarom die het hoofd koel honden als iedereen moord en brand roept ananalytisch denkvermogen; bereid zijn tot het behalen van aanvullende opleidingen; typevaardigheid. Het personeel van de meldkamer valt onder de rechtspositie van de gemeente Leiden. Er is een mogelijkheid voor kinderopvang. De salariëring vindt plaats volgens de daarvoor geldende regelingen en op grond van leeftijd, opleiding en werkervaring, met een vaste onregelmatig heidstoeslag. Met 2.500 medewerkers (inclusief 165 medisch specialisten) is het Kennemer Gasthuis in Haarlem een groot zieken huis in de regio Kennemerland en daarmee een van de grote werkgevers. Wij vinden een klantgerichte attitude essentieel; het werken in teamverband is daarbij onontbeerlijk. Als opleidingsziekenhuis vinden we het belangrijk dat onze medewerkers zich kunnen blijven ontplooien en kwalificeren. Op dit moment zijn wij op zoek naar een: voor 36 uur per week (vacaturenummer 04-501) De organisatie van de poliklinieken beschouwende en heel kundige vakken is onlangs gedivisioneerd. Hierbij zijn vijf polikliniekclusters ontstaan met ieder ongeveer 35 formatie plaatsen. Elk cluster omvat een aantal specialismen waarin opgenomen de spreekuurafdelingen, de medisch secretariaten, de functieonderzoekafdeling en de verpleegkundig consulenten. Als le medewerker polikliniek werkt u op de locaties EG en Deo nauw samen met het afdelingshoofd poliklinieken. U werkt mee in de beide teams (totaal 12 fte's). Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding, waaronder de coördinatie en continuïteit van de zorgverlening, de daar uit voortvloeiende administratie en personeelsbegeleiding. U motiveert uw medewerkers en helpt een efficiënte, kwalitatief goede uitvoering van de werkzaamheden te realiseren. U bevordert een goede samenwerking en afstemming met medisch specialisten en andere disciplines binnen de polikliniek interne geneeskunde en zo nodig binnen het ziekenhuis. Het dienstverband wordt in eerste instantie aangegaan voor de duur van één jaar. Meer informatie? Neem contact op met mevrouw A Peen, hoofd poliklinieken divisie 2, cluster 2, telefoon (023) 545 31 45 of 06 - 48 13 91 43. Circuit Orthopsychiatrie en v" Forensische Psychiatrie biedt alle vormen van behandeling (van poliklinisch tot klinisch) voor kinderen en jongeren met gedragsproblemen. Wij zoeken nieuwe collega's voor de klinische afdelingen de Stormvogel en de Inktvis. voor 28 uur per week (vacaturenummer 04-503) Samen met vijf collega's in locatie EG en drie collega's in loéatie Deo, werkt u voor dertien internisten van de interne maatschap. U verricht alle voorkomende werkzaamheden waaronder het verzorgen van de medische correspondentie, het behandelen van de post, het uitwerken van presentaties en publicaties en het informatie verzamelen ten behoeve van de financiële administratie. parttime (vacaturenummer 04-512) In samenwerking met collega's, neurologen, arts-assistenten, doktersassistenten en medisch secretaressen, verricht u een diversiteit van bijzondere onderzoeken met betrekking tot E.E.G., E.M.G., E.N.G., VE.P., B.A.E.P en S.S.E.P en verzorgt u zowel de medische als financiële afwikkeling hiervan. Daarnaast draagt u zorg voor de apparatuur en het voorraad beheer. U bezit een diploma medisch secretaresse of heeft ervaring op dit gebied. Daarnaast heeft u een goede typevaardigheid en beheersing van de Nederlandse taal en bent u in staat zowel zelfstandig als in samenwerking met collega's de taken uit te voeren. Meer informatie? Neem contact op met mevrouw A. Peen, hoofd' poliklinieken divisie 2, cluster 2, telefoon (023) 545 31 45 of 06 - 48 13 91 43. U bent een gediplomeerd KNF-laborant, beschikt over goede contactuele eigenschappen en een klantgerichte houding. U kunt goed in teamverband werken, bent accuraat, ordelijk, flexibel, stressbestendig en u heeft een goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Meer informatie? Neem contact op met mevrouw L. Kuijer, hoofd poliklinieken divisie 2, cluster 1, telefoon (023) 545 31 45 of 06 - 48 13 91 41 (vacaturenummer 04-510) De afdeling longfunctie is onderdeel van de polikliniek long ziekten. De afdeling werkt voor vier longartsen op de locaties Deo en EG. In een klein hecht team werkt u samen met een collega longfunctieassistent, enkele doktersassistenten en medisch secretaressen. U verricht zelfstandig divers löngfunc- tieonderzoek, waaronder ook slaapapneu-onderzoek en u bewaakt de kwaliteit hiervan. U interpreteert de onderzoeks gegevens en rapporteert aan de behandelend arts. Bij diverse verrichtingen zoals bijvoorbeeld bronchoscopieën en het inbrengen van drains, assisteert u de longartsen. Meer inlichtingen of direct solliciteren? Voor uitgebreide informatie over alle vacatures kunt u kijken op onze internetsite www.kg.nl. Maar direct solliciteren kan natuurlijk ook. Stuur binnen veertien dagen een brief, inclusief cv, onder vermelding van het genoemde vacaturenummer naar het Kennemer Gasthuis, afdeling wening selectie, Postbus 417, 2000 AK Haarlem. Per e-mail reageren kan ook: p&opv@kg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! Professionele zorg, hoogwaardige dienstverlening, en de persoonlijkheid en de charme van een overzichtelijk ziekenhuis. Dat is het Diaconessenhuis Leiden. Een algemeen ziekenhuis met 1000 medewerkers, 300 bedden en een verzorgingsgebied van 130.000 inwoners. Alle specialismen zijn er vertegenwoordigd. De duif in ons logo symboliseert geborgenheid. Een gevoel dat we patiënten en hun bezoekers graag mee willen geven. En nieuwe medewerkers. Zodat ook zij zich meteen thuis voelen in ons ziekenhuis. Functie voor 36 uur per week. Vacaturenummer 110. Daarnaast levert u een belangrijke bijdrage in de begeleiding van leerlingen en adviseert u bij de aanschaf van apparatuur. U bent in het bezit van een diploma longfunctielaborant en beschikt over actuele kennis van het specifieke vakgebied. U heeft een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid, bent klantvriendelijk en kunt goed in teamver band werken. Meer weten? Neem contact op met mevrouw L. Kuijer, hoofd polikliniek divisie 2, cluster 1, telefoon nummer (023) 5i5 31 45 of 06 - 48 13 91 41. Meer weten? Bel voor informatie, met mevrouw L. Groeneveld telefoonnummer 071 - 366 13 11. Ben je geïnteresseerd in deze job, schrijf dan binnen 2 weken na verschijnen van dit blad een brief naar: Regionale Brandweer Hollands- Midden, Gooimeerlaan 25, 2317 JZ Leiden, onder vermelding van vacature centralist. De Centrale Post Ambulancevervoer Hollands Midden coördineert jaarlijks zo'n 40.000 ambulanceritten. Voor de 35 gemeenten in het verzorgingsgebied Hollands Midden, met samen 730.000 inwoners, vormt de CPA het centrale zenuwstelsel. Voor de Regionale Brandweer Hollands-Midden worden jaarlijks ruim 7.000 meldingen voor de 35 aangesloten brandweerkorpsen verwerkt. Alle meldingen van calamiteiten van groot tot klein - komen hier binnen. Uiterlijk binnen een kwartier moeten hulpver leners ter plekke zijn en eventuele andere instanties zijn gewaarschuwd. Dat kan variëren van politie, ziekenhuizen, traumateams tot aan brugwachters. Wij verzoeken uitsluitend te reflecteren als je ook aan bovenvermeld profiel voldoet. www.diaconessenhuis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Geen 9-tot-5 job Wie een rustige baan voor overdag zoekt, wordt geen centralist. Als centralist werk je in teamverband en in een vol continu dienst. Het is in principe een functie voor 36 uur per week. Grote verantwoordelijkheid Als centralist ben je onder meer verantwoor delijk voor: •een snelle en juiste interpretatie van alle binnenkomende hulpvragen; de aansturing en coördinatie van ambulance vervoer en brandweer; de logistiek van de beschikbare ambulances en brandweervoertuigen; •een juiste uitvoering van diverse urgentie/ rampen-protocol len. dan zoeken we jou! voor 32 - 36 uur Kenmerkende eigenschappen van de persoon die wij zoeken zijn: Integer, professioneel, dynamische en proactieve werkhouding, u heeft gevo hiërarchische verhoudingen. Informatie over deze functie is verkrijgbaar bij de heer E.H. Wiertsema,, Inkoop en Magazijn, bereikbaar op telefoonnummer: 071 - 5178539. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuizen. Daarnaast hebl aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Daarom bestaat jouw bagage onder meer uit: de opleiding verpleegkunde A of HBO-V; een forse dosis stressbestendigheid en vast houdendheid; De Stormvogel en de Inktvis De Stormvogel en de Inktvis zijn sterk gestructureerde orthopsychiatrische behandelafdelingen, die zich richten op de behandeling van kinderen en jongeren met gedragsproblemen, voort komend vanuit een psychiatrische stoornis. Op de Inkt vis worden kinderen van 8-14 jaar behandeld. De Storm vogel biedt plaats aan kinderen van 12-16 jaar. De functie Als sociotherapeut voer je zelfstandig observerende, interveniërende, evaluerende en organi satorische taken uit. Het op- en bijstellen en uitvoeren van (individuele) begeleidingsplannen behoort ook tot jouw taken. Je zorgt voor een veilige en prettige sfeer op de groep. Tevens ben je van één of meerdere kinderen de persoonlijk begeleider. Je draagt zorg voor schriftelijke rapportages. De teams van beide afdelingen zijn. enthousiast en ondernemend. Het profiel Je hebt een afgeronde opleiding HBO-IW, HBO-V of verpleegkundige-B Minimaal twee jaar erva ring in het werken met kinderen jongeren met een psychiatrische stoornis is een pre. Je bent in staat een veilig leef- en behandelklimaat te realiseren op de groep. Naar collega's toe ben je een betrouwbare collega, die het als een uitdaging ziet moeilijke jongeren te behan delen. De problematiek van de kinderen en jongeren is niet eenvoudig. Om plezier in het werk te houden hebt je het volgende nodig: een nuchtere houding, relative ringsvermogen, improvisatievermogen, humor en een praktische instelling. Voor de afdeling Inkoop en Magazijn zoeken wij: Een enthousiaste, representatieve medewerker met een vooropleiding op minimaal niveau aangevuld met een opleiding op gebied van inkoop en logistiek zoals NEVI heeft u ervaring met inkoopwerkzaamheden. Wij zijn op zoek naar iemand die i is om op een kleine, maar hectische afdeling, zelfstandig te werken. Iemand samenwerking met, en onder de verantwoording van een inkoper, werkt aan optimalisering van condities, processen en relaties. Wij bieden: Een afwisselende baan bij de afdeling Inkoop en Magazijn die bestaat uit 10 pei De werkzaamheden bestaan onder andere uit het inventariseren van inkoopbel" en het begeleiden van het inkoopproces. Het optimaliseren van afgebakende mi en niet medische productpakketten. Gesprekken voeren met leveranciers en i gebruikers. Het stroomlijnen van inkoopgerelateerde processen en deze vastl Het verwerken van inkoopopdrachten in een geautomatiseerd systeem, j steuning geven aan de inkopers. prijs wordt gesteld. De functie wordt gewaardeerd volgens FWG 3.0 CAO-GGZ. Hebben wij je interesse gewekt? Voor meer surf je naar www.dejutters.com of neem je contact op met Adrie de Smit, zorgcoördinator De Inktvis De Stormvogel, via telefoon nummer 070 - 37 37 500. Je schriftelijke sollicitatie, vergezeld van cv kun je binnen 14 dagen sturen naar Maya Larooy, manager Orthopsychiatrie en Forensische Psychiatrie, Postbus 61452, 2506 AL Den Haag. Je kunt ook mailen naar m.larooy@dejutters.com Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie richten aan: Diaconessenhuis Leiden, ter attenl mevrouw A. de Kroon, P&O-adviseur, dienst Personeel Organisatie, I 9650, 2300 RD Leiden, of via e-mail: personeel@diac-leiden.nl. Voor schriftelijke sollicitatie van een CV en vermeld het vacaturenummer in u* Ons aanbod Als sociotherapeut op de Stormvogel of de Inktvis werk je in een zelfstandig, enthousiast team waarin eigen'initiatief, meedenken en duidelijkheid op Stichting De Jutters Centrum voor Jeugd-GGZ Haaglanden richt zich op kinderen en jeugdigen tussen o en 21 jaar (en hun ouders en/of verzorgers) die naar haar worden verwezen vanwege klachten vari primair psychiatrische aard. Met diag nostiek en behandeling streeft De Jutters ernaar de ontwikke lingsmogelijkheden van deze kinderen en jeugdigen te verbeteren. Alle relevante biologische, psychologische, sociale en systeemaspecten worden hierbij betrokken. De activiteiten van De jutters op het gebied van de cliënten-zorg zijn doelgroepgericht ingedeeld in circuits. Momenteel werken er circa 400 medewerkers. Sinds 1 april 2003 is De Jutters ontstaan uit een fusie van De Jutter, centrum voor Kinder- en jeugdpsychiatrie Den Haag e.o. en het circuit GGZ voor Jeugd en de afdeling Jeugd van Het circuit Haagrand van Pamassia, psycho-medisch centrum. Door deze fusie kan beter en efficiënter worden ingespeeld op de zorgvraag van kinderen en jongeren in de regio Haaglanden (Den Haag e.o.). Ook zijn de ontplooiings mogelijkheden voor onze medewerkers vergroot. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 28