WEBIf unicum SENIOR ZORG- COÖRDINATOR (M/V) Gezocht: monteurs die van warmte houden. flora holland A Het Teylingen College te Voorhout zoekt voor zo spoedig mogelijk Monteurs Exploitatie RIJNLANDS REVALIDATIE CENTRUM Medewerker inschrijfbureau m/v voor 28 uur per week 3 APRIL 2004 L Unicum is een woon- en g/oorziening voor mensen t een primair lichamelijke ■ap. Het centrum, gelegen e duinen bij Zandvoort, is goed bereikbaar. De 200 ssen bewoners beschikken •n eigen appartement met een zit-slaapkamer en een iarte toilet-doucheruimte, angspunt voor de zorg- en stverlening is het 'zorg op '-concept, dat uitgaat van de mogelijkheden van de lividuele bewoner. Om de •it van de zorgverlening en woon-leefklimaat van de bewoners te bewaken, Nieuw Unicum is opgebouwd rond 3 zorgafdelingen met lichamelijk gehandicapte bewoners en bewoners die daarbij cognitieve, emotionele en gedragsmatige beperkingen hebben, als gevolg van hersenletsel en/of psychiatrische stoornissen. n voorzieningencentrum V r lichamelijk gehandicapten narent in gesprek met de De zorgafdelingen zijn in wooneenheden opgedeeld. Per wooneenheid biedt een team van (senior) zorgcoördinatoren, verzorgenden, zorgassistenten, afdelingsassistenten, medewerkers huiskamerdienst en huishouding onder leiding van een manager, de zorg en ondersteuning aan de bewoners. Zij worden hierbij ondersteund vanuit de bedrijfsonderdelen facilitaire zaken, behandel- en stafzaken. Op een van de wooneenheden is een vacature voor de functie van uw Unicum, k in wonen en werk Voor minimaal 32 uur per week De functie De senior zorgcoördinator levert een belangrijke bijdrage aan de goede kwaliteit van de zorg voor individuele bewoners door middel van het orga niseren en coördineren van de interdisciplinaire zorgverlening en verricht daarbij coördinerende taken die het dagelijks functioneren van de woon eenheid betreffen. De bijbehorende taken zijn: - coördineren van de tot standkoming, uitvoering en evaluatie van de zorgplannen; - verplegen, verzorgen en begeleiden van lichamelijke gehandicapte bewoners; - begeleiden en coachen van medewerkers, leerlingen en stagiaires; - verrichten van coördinerende taken om samen werking en continuïteit van werkzaamheden op de afdeling te waarborgen; - aanspreekpunt voor collega's; - uitvoering van dagelijkse bewonerszorg; - incidenteel waarnemen van de werkzaamheden van de avond/weekend/nachthoofden. U werkt voornamelijk in dagdiensten. Daarnaast zult u gemiddeld één weekend in de maand werk zaam zijn. Uw profiel Voor deze functie zoeken wij kandidaten die: - minimaal 2 jaar beschikken overeen diploma op niveau 4; - beschikken over ervaring in vergelijkbare functie; - beschikken over kennis van en ervaring met de roostersystematiek; - affiniteit met de doelgroep hebben. U heeft zicht op de werkzaamheden van alle bij de zorgverlening betrokken disciplines en u werkt vanuit een cliëntgerichte houding. U bent zelfstandig, flexibel en beschikt over de benodig de communicatieve en sociale vaardigheden. Informatie en sollicitatie Wij bieden een arbeidsovereenkomst voor onbe paalde tijd met uitstekende arbeidsvoorwaarden conform de CAO Gehandicaptenzorg, zoals o.a. kinderopvangregeling, een aantrekkelijk fiscaal fietsenplan en PC-privé-project. De functie is ingedeeld in FWG 45 (minimaal 1.861,- en maximaal 2.508,- afhankelijk van ervaring). Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij On no Kramer, manager Hoofdgebouw, telefoon 023 - 576 13 86 of via onze website: www.nieuwunicum.nl Uw schriftelijke sollicitatie inclusief cv kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, t.a.v. Anja Zijderveld, personeelsfunctionaris, Postbus 263, 2040 AG Zandvoort, of per e-mail: a.zijderveld@nieuwunicum.nl. De sluitingsdatum is 15 april 2004. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. rojectbureau Techniek bestaat uit vier medewerkers en vormt samen met de Technische de afdeling Technische Zaken. Het Projectbureau Techniek ontwerpt en realiseert technische ten en adviseert ten behoeve van logistieke projecten en systemen. Daarnaast'beheert zij de ructuur van gas, elektra, centrale verwarming en het gebouwbeheersysteem. ictle za am heden bestaan voor een belangrijk deel uit het leiden van diverse werktuigbouw projecten op het gebied van gemechaniseerde en geautomatiseerde bedrijfsmiddelen logistieke proces, Het gaat daarbij voornamelijk om nieuwbouw en onderhoudsprojecten. belangrijk dat je op basis van een heldere probleemanalyse een eisenpakket kunt maken. eisenpakket houd jij continu de regie en stuur je diverse in- en externe partijen aan. Maat- dikwijls belangrijk omdat er vaak geen alternatieven voorhanden zijn. Daarnaast ben jij als rider ook verantwoordelijk voor het ontwerpen van de gebouwgebonden Installaties, zoals 'der- verwarming en koelinstallatie. De functie is voor 38 uur per week. iel een enthousiaste collega met een brede technische belangstelling en een creatieve en 'he instelling. Daarnaast ben je analytisch, zelfstandig en kun je helder en open commu- Natuurlijk ben je klantgericht, Initiatiefrijk, een teamspeler en een goede onderhandelaar, unctie vraagt om een opleiding werktuigbouwkunde op HBO-niveau of een gelijkwaardige g. Verder heb je aantoonbare, projectmatige werkervaring op het gebied van werktuig- nde. ise? :je brief met c.v. binnen T4 dagen naar FloraHoHand, afdeling P&Q, t.a.v. Hilco de personeelsconsulent, postbus 10, 2230 AA Rijnsburg of mail je brief met c.v naar; ilnrijnsburg@floraholland.nl. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen te van Haasteren, hoofd technische zaken, T 071-4094268, FloraHolland is een bloemenveiling met vijf vestigingen waar duizenden kwekers én kop ers uit binnen- en buitenland elkaar vinden vla de velfingklok of vla het Bemiddelingsbureau, tn eengrooten innovatief bedrijf als FloraHolland. met talrijke (internationale afnemers, kun je vele kanten op. Zo'n 3000 medewerkers zórgen ervoor dat de handel in bloemenen planten Iedere dag zo goed mogelijk verloopt Bij ons werken mensen met diverse opleidingsniveaus en in veel verschillende werkrichtingen. Onze bedrijfs cultuur Is op alle Vijf vestigingen Informeel, terwijl Iedere vestiging haar eigen sfeer heeft. Rijnsburg Op vestiging Rijnsburg ligt de nadruk op de afzet van snijbloemen. De vestiging staat- bekend om haar snelle en flexibele dienst verlening, waarbij persoonlijk contact met kwekers en kopers centraal staat. Er werk en 700 medewerkers op deze vestiging. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bleiswijk ZON Eelde www.floraholland.nl Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075)681 3677 -* eerste medewerker financiële administratie ondersteuning management Deze functionaris verricht onder verantwoordelijkheid van de sectordirecteur-financiën en de beleidsmedewerker financiën: boekhoudkundige en financieel-administratieve werkzaamheden; draagt zorg voor een goede archivering van boekhoudkundige en beleidsbescheiden; bewaakt vastgestelde budgetten; bewaakt de debiteuren- en crediteurenadministratie; ondersteunt bij inkoop; verleent ondersteuning aan het management voor zaken betreffende beheer en beleidsuitvoering; bewaakt kasstromen en zorgt voor inning van contributies en bijdragen. Deze functionaris is een stafmedewerker die: gewend is zelfstandig te werken, maar toch goed kan samenwerken; goed kan communiceren, zowel schriftelijk als mondeling; nauwkeurig en consequent is; Excel en Exact beheerst; gewend is te notuleren en kan plannen. Kortom, wij zoeken een "duizendpoot", die ons ondersteunt op het gebied van de financiële zaken en de bedrijfsvoering van onze scholengemeenschap. Salarisindicatie: afhankelijk van ervaring, beloning volgens de CAO VO in schaal 6/7. Informatie kunt u inwinnen bij de heer A.C.M. de Groot, sectordirecteur KTS, telefoon 0252-214614 Heeft u belangstelling? Stuur dan binnen 10 dagen uw schriftelijke sollicitatie aan de heer M.J.M. Heus, algemeen directeur van het Teylingen College, Postbus 200, 2215 ZL Voorhout. Teylingen College Nuon, een van de grootste energieleveranciers van Nederland, zoekt monteurs voor Nuon Warmte. Dat onderdeel is onder andere verantwoordelijk voor warmtenetwerken op grote nieuwbouw- locaties. Als monteur houd je je bezig met montage van en onderhoud aan aansluitingen, netten en installaties. Je standplaats is Leiden. Je hebt veel vrijheid en het werk is een en al afwisseling. Je hebt een goed arbeidsvoorwaardenpakket en je kunt je bij Nuon uitstekend verder ontwikkelen. Je hebt MTO, richting installatie, elektro of WTB en affiniteit met elektrotechniek en meet- en regeltechniek. Interesse? Kijk op www.nuonjobs.nl of mail je reactie naar warmte@nuon.com. Het Rijnlands Revalidatie Centrum (RRC) is een centrum voor algemene revalidatie en hart- en longrevalidatie. Het verzorgingsgebied van het RRC is de regio Zuid-Holland Noord, die in totaal 550.000 inwoners omvat De afdeling hart- en longrevalidatie speelt boven regionaal een belangrijke rol en is gespecialiseerd in meervoudige en complexe problematiek. Het RRC is gevestigd in een nieuw modern pand in Leiden, waarin zich naast behandelruimtes, kantoren en een kliniek ook een sporthal en een therapie- bad bevinden. Het RRC heeft een poliklinische dependance in het Rijnland Ziekenhuis in Alphen aan den Rijn. Het planbureau ondersteunt de teams en streeft daarbij naar een zo'n efficiënt mogelijk administratieve organisatie. Het Rijnlands Revalidatie Centrum zoekt vi spoedig mogelijk een r het planbureau per zo Uw werkzaamheden: Het verrichten van alle voorkomende dagplanningswerkzaamheden t.b.v. alle revalidatieteams. Het verrichten van baliewerkzaamheden zoals het ontvangen, inschrijven en verwijzen van de revalidanten, alsmede het geven van informatie aan de revalidanten. Het verstrekken van de dagstaten aan de behandelaars, het fiatteren ei het registreren van de uitvoeringsgegevens. Het uitvoeren van de machtigingenadministratie. Wij vragen: MBO werk- en denkniveau. Ruime ervaring met administratieve werkzaamheden en geautomati seerde systemen van gegevensverwerking. Goede sociale en communicatieve vaardigheden. Klant- en servicegerichte instelling. Flexibel, gestructureerd en accuraat kunnen werken. Wij bieden: Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO- Ziekenhuizen. Vooralsnog een tijdelijke aanstelling voor de duur van een half jaar, waarna deze bij goed functioneren wordt omgezet in een aanstelling voor onbepaalde tijd. De werkzaamheden worden verricht op maandag, dinsdag, donder dagochtend en vrijdag. Inlichtingen en sollicitaties: Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw B. Vermond, coördinator planning, telefoon 071 - 5195 272. Voor deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern geworven; bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten de voorkeur. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in week 17 Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u voor 14 april 2004, o,v.v. vacaturenummer 200408, richten aan: Rijnlands Revalidatie Centrum t.a.v. afdeling PO&O Postbus 176, 2300 AD Leiden personèel@rrc.nl www.rrc.nl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 31