v/crii: Advertentieverkoper Projectmedewerker Wet WOZ mi wij zoeken een HDCMEDIA Willem van den Bergh 's Heeren Loo West-Nederland Senior Communicatieadviseur Bedrijfsjournalist VOORSCHO TEN 'P ZATERDAG 3 APRIL 2004 Bel voor meer Informatie de Personeel Accountgroep, 1075) 6SI 3677 cty- Zet hot». 's Heeren Loo West-Nederland maakt deel uit van de landelijk opererende 's Heeren Loo Zorggroep. Circa 9.500 professionele medewerkers en 3.500 enthousiaste vnjwilligers werken vanuit een christelijke zorgvisie voor 7.000 cliënten met een verstandelijke beperking. De 's Heeren Loo Zorggroep is een van de grootste zorgverleners aan mensen met een verstandelijke beperking met locaties door heel Nederland. Door het samenvoegen van de instellingen 'Willem van den Bergh' in Noordwijk en 'Het Westerhonk' in Monster is een nieuwe organisatie ontstaan die 's Heeren Loo West-Nederland heet. 's Heeren Loo West-Nederland draagt zorg voor ruim 1.500 mensen met een verstandelijke beperking. Voor de sectie Communicatie, zijn wij op zoek naar twee functionarissen. Voor beide functies geldt dat wij je een afwisselende functie bieden in een enthousiast team dat in ontwikkeling is. Het takenpakket kan dan ook variëren, al naar gelang de behoeften van de organisatie en de kwaliteiten van de medewerkers. Je wordt aangestuurd door de manager Communicatie. Standplaats voor beide functies is Noordwijk. Omdat de werkzaamheden zowel in Noordwijk als in Monster worden verricht, dien je te beschikken over eigen vervoer. Senior communicatieadviseur m/v voor 32 uur per week, FWG 55 Als senior communicatieadviseur ben je betrokken bij verschillende projecten in de organisatie. Je vertaalt strategische doelstellingen naar communicatieplannen en voert deze mede uit. Je ontwikkelt en implementeert beleid op het gebied van in- en externe communicatie, nieuwe media, fondsenwerving en sponsoring. Je werkt mee aan de opbouw van een relatie- en medianetwerk en treedt soms op als woordvoerder. Je bent snel van begrip, denkt beleidsmatig en werkt praktisch en doelgericht. Je kunt je inleven in de behoeften van verschillende doelgroepen en beschikt aantoonbaar over uitstekende adviesvaardigheden. Je bent taalvaardig, creatief en flexibel. Je beschikt over een relevante opleiding op minimaal hbo-niveau en hebt enkele jaren ervaring als adviseur in een vergelijkbare functie. Je kunt zelfstandig opereren, maar gedijt ook goed in teamverband. Bedrijfsjournalist m/v Voor 32 uur per week, FWG 50 's Heeren Loo West-Nederland geeft een relatiemagazine en een personeelsblad uit. Als bedrijfsjournalist ben je in de rol van eindredacteur de drijvende kracht achter deze bladen. Je coacht redactieleden en correspondenten in de organisatie, bedenkt onderwerpen en schrijft zelf bijdragen. Daarnaast lever je teksten voor folders, de website en het intranet. Je beschikt over een relevante opleiding op hbo-niveau (journalistiek of communicatie) en hebt enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie. Je hebt aantoonbare vaardigheid in het schrijven voor verschillende doelgroepen en bent in staat om onder druk van deadlines goed te presteren. Je neemt initiatieven, bent creatief en zelfstandig. Je hebt een goed gevoel voor mensen en situaties. Salaris De CAO Gehandicaptenzorg is van toepassing. Het maximumsalaris voor de functie van senior communicatieadviseur bedraagt 6 3.211dat voor de functie van bedrijfsjournalist 2.850,-- (bruto per maand, op basis van een fulltime dienstverband). Informatie Bent u geïnteresseerd in deze functie of wilt u meer informatie dan kunt u contact opnemen met mevrouw C. Hoogenkamp, manager Communicatie 's Heeren Loo West Nederland, telefoonnummer 071 - 364 27 70. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan de dienst PO&O, Postbus 295, 2200 AG Noordwijk o.v.v. vacaturenummer 1704/DIR. Dit kan ook via e-mail. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Willem van den Bergh. Zwarteweg 20 - 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon 071 - 364 21 00 poo.wlllemvdbergh@sheerenloo.nl - www.w-vd-bergh.nl (36 uur per week) De afdeling: De afdeling Financiën maakt deel uit van de sector Middelen. De afdeling bestaat uit drie taakvelden te weten de financiële administratie, financieel beleid, ont wikkeling en advisering en belastingen. Er werken 16 mede werkers bij de afdeling. De functie: Je bent verantwoordelijk voor alle werk zaamheden gerelateerd aan de Wet WOZ. Je begeleidt de periodieke herwaardering, waaronder een modelmatige waardebepaling van woningen. Je verzorgt planmatig de kwaliteitscontroles van de taxaties en de permanente marktanalyse. Verder zorg je voor de analyses en de ver slaglegging van het WOZ proces en zorg je voor de direc te begeleiding van de werkzaamheden van het proces. Je hebt een adviserende rol over onderwerpen en beleid met betrekking tot de wet WOZ. Je profiel: Je hebt een relevante opleiding op HBO niveau of bent in het bezit van het SVM diploma. Je bent in het bezit van het WOZ diploma. Je hebt ervaring met WOZ taxaties. Ervaring met modelmatige waarde-bepaling bij voorkeur met de applicatie Geotax is een pré. Je bent klantgericht, resultaatgericht en je kunt goed samen-wer ken. Daarnaast beschik je over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Ook kun je goed plannen en onderhandelen en ben je kwaliteit^gericht. Ons aanbod: De functie is voorlopig gewaardeei schaal 9. Afhankelijk van opleiding en ervaring biede een salaris van maximaal 3.161,- bruto per maand 36 uur. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waan een goede pensioenvoorziening bij het ABP, een zi kostenverzekering bij het IZA, een spaarloonreg fiets-plan, PC-privé project en flexibele werktijden. De overige gemeentelijke arbeidsvoorwaarden en r< positie zijn uiteraard van toepassing. Informatie: Voor meer informatie kun je bellen naa Frank Osse, Coordinator Belastingen en Verzekeri tel. (071) 5600 628. Sollicitatie: Je sollicitatie, onder vermelding van vac nummer 2004.04, kun je voor 21 april 2004 richte Janet Bakker, Adviseur Personeel Organisatie, postbu 2250 AJ Voorschoten. Een sollicitatie per e-mail wore op prijs gesteld. Het adres is vacaturevoorschol Meer informatie over de gemeente Voorschoten V vinden op onze website www.voorschoten.nl. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijk sen voor iedereen. Voorlopig wordt de voorkeur gegevt hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigi Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs g gemeente PAREL AAN DE VLIET De organisatie bevindt zich in een vernieuwingsproces waarbij een optimale dienstverlening aan de burgers het uiteindelijke doel is. Belangrijke instrumenten hierbij zijn integraal manage ment, vernieuwing van de beleids- en beheerscyclus en cultuur verandering. De organisatie telt circa 200 medewerkers en kent de sectoren Ruimte, Welzijn en Middelen. van de advertentieruimte voor de auto-, lokale,g| bureau-, makelaars- en de personeelsmarkt. voor de Lokale Accountgroep te Leiden. Functie Als advertentieverkoper bij de HDC Media verkoop je advertentieruimte binnen een branchegroep of regio. Je bezoekt zowel prospects als bestaande relaties en adviseert hen over de advertentiemogelijkheden in ons media-aanbod: dagbladen, weekbladen en internet en mogelijk nieuw te ontwikkelen producten De verkoper verkoopt op basis van afgesproken omzet en volume doelstellingen Wij vragen Representatieve en dynamische kandidaten. Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Je beschikt over onderhandelingsvaardigheden en over tuigingskracht Daarnaast ben je klantgericht, pro-actief, creatief, origineel en zie je in het realiseren van je ver koopdoelstelling een uitdaging. Verkoopervaring in de buitendienst en commerciële gedrevenheid is een vereiste. Daarnaast heb je kennis van Word, Excel, Powerpoint en beschik je over minimaal MBO werk- en denkniveau aangevuld met Nima-A sales of gelijkwaardig. Wij bieden Een zelfstandige en uitdagende functie. HDC Media kent goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en kan bovendien toekomstperspectief bieden aan verkoop- talenten. Je werkt 36 uur per week. De advertentie^ koper krijgt de beschikking over een auto van de 2 HDC Media biedt een gedegen interne opleiding verkooptrainingen. Daarnaast kan de advertentiev rekenen op de nodige persoonlijke begeleiding v<j"l regiocoördinator. Uj ie Geïnteresseerd? -r Informatie over de functie kan ingewonnen word/jj heer P.C.C. de Boer, manager Lokale Accountgroejjj- telefoonnummer 072-5196220 of bij mevrouw A.M; Vlaanderen, personeelsconsulente, telefoonnumm'^ 072-5196 340. Je schriftelijke reactie, een korte bneH curriculum vitae, kun je binnen 2 weken onder vei ding van vacaturenummer C527 richten aan HDCj B V, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 2, 1800 AA te Alkmaar. Je kunt ook reageren via personeelorganisatie@nhd.hdc.nl ic Voorschoten (circa 23.000 inwoJ is een woongemeente aan de VlieE veel ruimte, groen en water, gei. tussen Den Haag en Leiden. HDC Media B.V. is uitgever van de regionale day weekbladen De Gooi Eemlander, Haarlems Umuider Courant Leidsch Dagblad, Noordhollaii Dagblad (8 edities), Almere Vandaag en het Noordhollands Weekblad en overige uitgeef- producten zoals internetsites, themakranten et«l Dagelijks voorziet HDC Media B.V. ruim 900.000^ de van nieuws, meningen en achtergronden. mi vai Uit de regio maar ook uit binnen- en buitenlamp. iec "feel lok totaal ruim 1100 mensen werkzaam. n Het commercieel advertentiebedrijf, bestaande jrd Pe accountgroepen, is verantwoordelijk voor de vdo< Bouwkundig medewerker 32 uur p/w Dienst Cultuur en Educatie, afdeling Accommodaties Je beoordeelt en maakt begrotingen, planningen, bestekken en tekeningen. Verder stuur en begeleid je projectmatig bouw projecten, hou je toezicht op uitbesteed werk en verricht je diverse dienstverleningen in het kader van klachtenonderhoud. Je hebt de opleiding MTS/HTS-Bouwkunde met succes afgerond en hebt tevens ervaring met de dagelijkse gang van zaken in de bouw. Ervaring met onderhoudswerkzaamheden en geautomatiseerde systemen voor bedrijfsadministratie en planmatig onder houd is een pré. Natuurlijk heb je goede contactuele eigenschappen, ben je flexibel en accuraat en heb je bij voorkeur kennis van gemeentelijke bouwprocedures. Je salaris bedraagt max. 2.802,- p/m bij 36 uur p/w. Voor meer informatie bel je met mevrouw ing. E. Botter, afdelingshoofd, 071-5165301. Je kunt reageren tot maandag 12 april o.v.v. C&E/24.006. Wanneer je meer over ons of over de vacature wilt weten, kijk dan op www.leiden.nl/vacatures. Je schriftelijke reactie, o.v.v. het vacaturenummer, kun je sturen naar: Gemeente Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, afdeling P&O van de Dienst Cultuur en Educatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 16