ir randstad K A T W IJ K Hoofd Financiën Michael Page www.lumc.nl museum naturalis jij weet wij weten E wat je te wat je zoekt bieden hebt Giro 37071 ZATERDAG 3 JANUARI 2OO4 912 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075)681 3677 trivcör tekenaar infra Voor een informele, middelgrote gemeente in de provincie Utrecht zijn we op zoek naar een Microstation-tekenaar. Je maakt tekeningen ten behoeve van o.w.w -projecten in de droge infrastructuur, waaronder reconstructies, grondverzet, riolering en herprofileringen. Voor deze functie heb je tekenervaring met bij voorkeur Microstation, minimaal een mts-opleiding en enige ervaring bij een gemeente Mooie doorgroeifunctie binnen een gemeente. Contactpersoon: Lennert Rohde. Bel, schrijf of mail t 033 463 40 41 Trivoor bouw en infra stationsplein 13-ts elenncrt9trivoor.nl is lid van het vNf. mensenkenners met verbindingskracht werkvoorbereider bouw Voor een langlopend project bij gerenommeerd aannemer in regio Utrecht zijn we op zoek naar een allround werkvoorbereider met ervaring in de woningbouw. Werkaamheden. opstellen van planningen, bestellen van materialen, afroepen materiaal en materieel, maken van projectmappen en controleren van tekeningen. Voor deze boeiende functie zoeken we een praktijkgericht hts-er met relevante werkervaring en op korte termijn beschikbaar is. Contactpersoon: Thomas de Vries. Bel, schrijf of mall t 033 465 40 41 Trivoor bouw en infra 3818 le amersfoort i www.trivoor.nl mensenkenners met verbindingskracht ''-ivoor boiiw en infra werkt voor mensen en bouwen Inin 'iiijven die zich willen ontwikkelen. Wij brengen LX 1 Vvvl irojectmatige en vaste werkverbanden tot stand die •en mts, hts of tu werk- en denkniveau vereisen. senior adviseur bodem Voor een Jong, ambitieus en groeiend Ingenieursbureau in de provincie Zuid-Holland zoeken wij een senior adviseur bodem. Je begeleidt en motiveert projectmedewerkers, stelt projectvoorstellen en offertes op, verzorgt (middel)zware onderzoeks- en saneringsprojecten en bent verantwoordelijk voor kwaliteits- en kostenbewaking. Voor deze afwisselende functie zoeken wij een milieukundig of civiel-technicus met werkervaring binnen het vakgebied milieu. Contactpersoon: Lennert Rohde. Bel, schrijf of mall t 033 465 40 41 Trivoor bouw en infra stationsplein 13-15 e lennert9trivoor.nl is lid van het vnp. 3818 le amersfoort 1 www.trivoor.nl lensenkenners met verbindingskracht Voor een middelgrote aannemer in regio Hilversum, met veel werk uit eigen ontwikkeling, zijn wij ter versterking van het huidige team op zoel naar een ervaren calculator met ervaring in de woningbouw. Werkaamheden- uittrekken van hoeveelheden, opvragen en beoordelen van offertes en het maken van begrotingen. Voor deze functie zoeken we een teamplayer met een mts- of hts-oplciding en relevante werkervaring Contactpersoon: Thomas de Vries. werkvoorbereider infra :nr. .nkenners met verbindingskracht net prettige informele werksfeer in 1 erkvoorbereider voor werlj ae infrastructuur. Werkzaamheden: maken van planningen, -■=*— gereed maken van de projecten, ondersteunen van de uitvoerders zorgdragen voor een deel projectadministratie. Voor deze functie mts Weg- Waterbouwkunde noodzakelijk. Mooie leerschool me vooruitzichten voor een zelfstarter. Contactpersoon: Maarten Jen Bel, schrijf of mail f0334654041 Trivoor bc stationsplein 13-15 e maarten9trlvoor.nl is lid van mensenkenners met verbindingskracht Katwijk is zee en strand, visserij en kerken en in Nederland lopen we allemaal op klompen. Zo zie je maar hoe beeldvorming de werkelijkheid kan vertekenen. Maar we timmeren vandaag de dag stevig aan de weg. De Gemeenten Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg zullen uiterlijk op 1 januari 2006 tot een nieuwe gemeente fuseren. Ontdek een eigentijdse gemeente met een herkenbare historie en een sterke regiofunctie. Benut het gezonde spanningsveld tussen traditie en vernieuwing. Medewerker bedrijfsbureau voor 24 uur per week (incl. 2 ADV-uren) (vacaturenummer: 39B/03/LD) Je bent belast met diverse secretariële werkzaamheden voor het bedrijfsbureau van de sector Beheer Onderhoud. Dit betreft onder andere het behan delen van de post, notuleren tijdens vergaderingen, verzorgen van correspondentie, agenda beheer en overige secretariële en (finan ciële) administratieve werkzaamheden. Je bent een enthousiaste, flexibele en accurate man of vrouw met een relevante vooropleiding aangevuld met een secretariële opleiding en enkele jaren ervaring. De Nederlandse taal beheers je zowel schriftelijk als mondeling uitstekend. Omdat het een duo-functie betreft, vinden de werkzaam heden plaats op woensdag, donderdag en vrijdag. Je salaris bedraagt maximaal 2.147,- per maand bij een 36-urige werkweek. Voor infor matie bel je met de heer J.G. Kreuger, directeur van de sector Beheer Onderhoud, telefoon 071-406 22 00. Meer weten? Kijk voor uitgebreide informatie en meer vacatures op www.katwijk.nl/vacatures. Stuur je sollicitatie vóór 17 januari a.s. naar de gemeente Katwijk, afdeling CPOI, Postbus 589, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van het vacaturenummer of mail naar: vacatures@katwijk.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. GEMEENTE daar ga je mee in zee! Het Rijnland Ziekenhuis, te Leiderdorp, bestaat uit twee locaties en met 1.700 enthousiaste medewerkers staat het ziekenhuis borg voor een goede patiëntenzorg. Naast een goede patiëntenzorg heeft het ziekenhuis een belangnjke taak bij het opleiden van artsen, specialisten, paramedici en verpleegkundigen. Het ziekenhuis streeft naar voortdurende vernieuwing en verbetering. Dit jaar is de fusie met Verpleeghuis Leythenrode en Verpleeghuis Oudshoorn een feit. Voor de afdeling Financieel Administratieve Zaken binnen de nieuw gevormde Zorggroep zijn wij op zoek naar een Hoofd die in staat is veranderingen door te voeren én te stimuleren. Naast uitstekende arbeidsvoorwaarden, bestaat tevens de mogelijkheid om de 36-urige werkweek over vier dagen te verdelen. Salarisindicatie 55.000,=. Taken en verantwoordelijkheden: (mede) voorbereiden van financieel beleid en leidinggeven aan de financiële adrrfinistratie van het ziekenhuis en de verpleeghuizen. Invoeren van nieuw financieel systeem en professionaliseren en verbeteren van de afdeling (inclusief treasury). In het kader van de fusie verantwoordelijk voor het traject van integratie van de financiële administraties. Profiel van de geschikte kandidaat: academisch werk- en denkniveau (HBO/WO) en aantoonbare leidinggevende ervaring opgedaan in een complexe organisatie. Met goed gevoel voor interne verhoudingen in staat mensen te overtuigen en respect af te dwingen. Enthousiast, pro-actief, veranderingsgezind. Sterke sociale en communicatieve vaardigheden. Zorgervaring is een pre. Wanneer u wilt reageren ga dan naar www.michaelpage.nl en type het vacature-referentienr. FW/108749 in het zoekveld. De optie "Solliciteren" in de advertentie maakt het mogelijk uw gegevens en CV te verzenden. Een ontvangstbevestiging zal per omgaande naar het door u gebruikte e-mailadres worden gezonden. Uw sollicitatie wordt behandeld door Fenneke van der Wissel. Telefoon: 010-2176565. www. michaelpagen I FINANCE NOT FOR PROFIT Australië België Brazilië Duitsland Frankrijk Groot-Brittanië Hong Kong Italië Japan Nederland Portugal Singapore Spanje Verenigde Staten Zweden Zwitserland s Werken en leren in de gezondheidszorg u p Informatiemarkt Opleidingen E 10 januari 201 11 - 15 uur R Kom naar de Informatiemarkt Opleidingen op 10 januari 2004 in het Leids Universitair Medisch Centru Daar vertellen we je alles over opleidingen zoals anesthesie- en operatieassistent, verpleegkundige, radiotherapeutisch laborant of MBRT-er. Het adres is Albinusdreef 2, naast NS-station L< Meer weten? Ga naar www.lumc.nl, kies vacatures en klik op informatiedagen. C Bij de Technische Dienst is een vacature voor een hoofd technische dienst (v/m) voor 32 uur per week De aanstelling gebeurt conform het aanstellingsbeleid bij Naturalis gedurende de eerste drie jaar telkens voor de periode van een jaar. Daarna bestaat uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd. De functie Als Hoofd Technische Dienst geeft u leiding aan de werkzaamheden ter-realisatie van het operationeel onderhoud, het verhelpen van storingen en de bediening van gebouw, apparatuur en installaties. U zorgt voor ondersteuning bij de strategiebepaling en de bepaling van algemene beleidskaders ten behoeve van de dienstverlening door in- en externe leveranciers. Tevens zorgt u voor een beheeromgeving waarin de continuïteit van bedrijfsprocessen en de veiligheid voor mens en collectie gewaarborgd wordt. Dit betekent o.a. dat u: Zorgt voor preventieve onderhoudsschema's en procedures; Leiding geeft aan de uitvoering van het technisch gebruikersonderhoud en bedieningswerkzaamheden van door Naturalis beheerde installaties; Zorgt voor afstemming met in- en extern betrokkenen, o.a. de RGD; Inspectie-, storings- en gebruikersonderhoud aan apparatuur en systemen voor klimaat, verlichting en beveiliging laat verrichten, Voorstellen doet voor de aanpassing en bijstelling van beleidskaders, Adviseert en ondersteunt bij overleg met beheersmaatschappijen, de RGD en onderhouds- en storingsdiensten; De inkoop van diensten en middelen op het gebied van techniek, apparatuur en inventaris verzorgt; De werkzaamheden van de 4 medewerkers Technische Dienst plant en roosters maakt; In voorkomende gevallen uitvoering geeft aan technische beheerswerkzaarnheden; Zorg draagt voor het toegangsbeheer; Deelneemt aan EHBO/BHV en de rol van ploegleider BHV (mede) vervult. Tevens wordt van u verwacht dat u bij toerbeurt uitvoering geeft aan bereikbaarheids diensten. Naturalis is een attractief museum over de natuur met een rijke tradit Al bijna 180 jaar is het - als Nationaal Natuurhistorisch Museum - het centrale Nederlandse instituut voor het beheer, onderzoek en popularisering van kennis over de zoölogische en geologische divers'r op aarde. Het museum beheert de grootste natuurhistorische collecti' van Nederland en ontvangt jaarlijks ongeveer een kwart miljoen bezoekers. In Naturalis werken thans 170 mensen. Het profiel Een afgeronde opleiding HTS Elektrotechniek, Werktuigbouwkunde of Bouwkuni aangevuld met vakgerichte cursussen (NEN1010, NEN3140), kennis en minimaal 3 jaar werkervaring op het terrein van klimaattechniek, gebouwenbeheer en ond« houd; kennis van gebouwenautomatisering; kennis van het veld van onderhouds-||( installatiebedrijven; aantoonbare ervaring met het werken in projecten; goede communicatieve vaardigheden zowel mondeling en schriftelijk; het vermogen orrtt rol te vervullen van een gesprekspartner op niveau; een servicegerichte en flexibt instelling; goede contactuele eigenschappen; stressbestendigheid. Het aanbod Geboden wordt een salaris van maximaal 33.544,- (inclusief vakantiegeld, excli de toeslag in verband met de bereikbaarheidsdienst) bij een 32-urige werkweek Opname in het Pensioenfonds Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw ir. N. van Klingeren, Stafmedewerker Gebouwenbeleid en Veiligheid, telefoon 071-568 7663/06-54617914 Stuur uw schriftelijke sollicitatie voor 20 januari 2004 aan: Naturalis, Afdeling Personeel Organisatie, Postbus 9517, 2300 RA Leiden of e-mail naar- naturalis@naturalis.nnm.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld hoogstpersoonlijk Administratief bureauredacteur m/v Voor een internationale organisatie in de omgeving van Leiden zijn wij op zoek naar een bureau- Sandy van Grieken redacteur. Je bent verantwoordelijk voor de volgende 0252 46 69 99 werkzaamheden: het uitbrengen van een pakket tijdschriften Kanaalstraat 100 en/of boeken, het zetklaar maken en het proeflezen van Lisse manuscripten. Tevens stel je de inhoudsopgaven voor tijdschriften op en leid je de kopijstroom in goede banen. Je werkt samen en onderhoudt contacten met uitgevers, de productieafdeling, de copy-editors, auteurs fen redacteuren. Je hebt een afgeronde academische opleiding en ervaring binnen een soortgelijke functie. Tevens beheers je de Nederlandse en Engelse taal uitstekend in woord en geschrift. Heb je interesse? Reageer dan snel! kijk voor meer banen op www.randstad.nl GELOOFT U DAT HET WEL LOSLOOPT MET ZWERFJONGEREN? Het aantal dak- en thuislozen is in vijf jaar verdubbeld. Onder hen steeds meer vrouwen, kinderen en jongeren. Wij geloven dat dit anders moet. WIJ GELOVEN www.legerdesheils.nl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 2