sport - Wim Jansen heeft oren naar rentree Feyenoord Dakar Rally begint met grote modderpoel 'Oscar' voor Barney Alleen Frigoni geeft vuurwerk 'Bij dingen die tien jaar geleden zijn gebeurd, sta ik niet meer stil' Groenendaal grijpt weer naast zege Surhuisterveen PSV'er Arjen Robben in Manchester gesignaleerd fB Stuttgart •etbalt voor Iran rrcART - De Duitse club VfB ttgart voetbalt op 24 januari vriendschappelijke wed- jd tegen het Iraanse Esteghl- 'eheran. De opbrengsten i het duel, dat in Reutlingen rat afgewerkt, komen ten fie aan de slachtoffers van jardbeving in Iran, waarbij minste 30.000 doden vielen. irs kiest Mutola i Armstrong Ijs - De internationale ftpersorganisatie AIPS heeft [renner Lance Armstrong en je Maria Mutola gekozen tot rnationaal topsporters van jaar 2003. De Amerikaan ice Armstrong won vorig voor de vijfde keer op rij de de France. De Mozambi- se middenafstandsloopster fverde voor de derde keer wereldtitel op de 800 meter. Engelse rugbyploeg kreeg de AIPS de titel sportploeg jhet jaar. De wereldkampi- schapen atletiek in Parijs {en de jaarprijs voor het rement met de beste werk- itandigheden voor de media D03. ca Kostelic weer op de ski jHAU - Ivica Kostelic keert weekeinde alweer terug op liste. De skiër onderging jweken geleden een knie- [atie, maar is inmiddels al- t zover hersteld dat hij in Oostenrijkse Flachau kan jnemen aan de reuzensla- en de slalom. De 26-jarige jat, regerend wereldkampi- Slalom, was bang dat hij dit ken niet meer in actie had hen komen. Nadat hij op 15 imber in het Italiaanse Ma ria di Campiglio de slalom 1 kreeg hij last van een knie. ,e operatie werd een stukje kbeen verwijderd. essels en mmes eruit Mea - De Nederlandse ten ors Peter Wessels en Fred [mes jr. zijn bij het Challen- oernooi in Nouméa, de dstad van het Franse ei- Nieuw-Caledonië, uitge- keld in de kwartfinales, imes verloor in drie sets de Australiër Todd Reid. Wessels verloor. De Neder- er, vorig jaar nog winnaar lieuw-Caledonië - na een 6 tegen Hemmes jr -, moest i Argentijn Guillermo Ca- tijn meerdere erkennen, is won in twee sets, 6-3 6-2. iven verlaat iserslautern ■rslautern - Stijn Vreven mag alweer weg bij de Be voetbalclub FC Kaisers- im. De Belgische verdedi- jertrok vorig seizoen bij FC cht, maar wist nooit een iplaats af te dwingen bij de lesliga-club. Waarschijnlijk uist Vreven naar de Engelse division-club West Ham ed, waar hij maandag een ftraining zal afwerken. Bij ïken geschiktheid wordt hij de rest van het seizoen uit rad. lien Barthez ar Marseille ieille - Fabien Barthez is onmiddellijke ingang [gerechtigd voor Olympi- vlarseille. Manchester Uni- ïent de Franse nationale raan tot het einde van het ien uit. Bij de kampioen ingeland was Barthez ge- adeerd tot derde doelman pr de Amerikaan Tim Ho- I en de Noord-Ier Roy Car- rlij speelde eerder voor ipique Marseille en AS Mo- L Barthez maakt vandaag al Opwachting in het doel in lekerduel tegen Racing bourg. De wereldvoetbal- 1 had eerder Barthez' over- naar Marseille afgekeurd, at de officiële transferpe- was verstreken. Barthez nog tot 2006 onder con- bij Manchester United naar verluidt, een jaarsa- wan 3 miljoen euro. kata van Parma ir Bologna 0 - Hidetoshi Nakata jt het seizoen in Italië bij ena af. Parma heeft de aan- ïer van het Japanse voet- ftal voor zes maanden uit rad. Nakata had het bij die wegens verschil van in- met trainer Prandelli |t naar zijn zin. „Ik heb ge- ti voor een frisse start in ieuwe jaar. Vorig seizoen 1 ik al niet op mijn positie tidsdien is er niets veran- I hoewel de coach me had >fd dat dat wel zou gebeu- I lichtte Nakata zijn over- vrijdag toe. Parma, dat na chandaal rond sponsor lalat grote financiële moei- iden vreest, wilde wel mee- en. Volgens het persbu- ANSA bespaart de club floor 900.000 euro. door Marcel van der Kraan Rotterdam - Wim Jansen zegt niet op voor hand 'nee' tegen een aanbieding van Feyen oord om terug te keren bij zijn grote liefde. De ex-international, die tijdens de kerstdagen te rugkeerde van een twee jaar durend verblijf in Japan, weet dat hij in de ogen van het legioen de ideale kandidaat is om Rob Baan op te vol gen. Uit alle enquêtes komt hij als de grote winnaar uit de bus. De problemen die Jansen met voorzitter Jorien van den Herik in het verleden heeft ge had, vormen geen obstakel meer. 'Mister Fey enoord' - Jansen speelde 524 officiële wed strijden, won de Europa Cup en de wereldbe ker - zei gisteravond: „Ik ben een professio nal. Elke aanbieding die ik krijg, beoordeel ik op zijn waarde. Bij dingen die tien jaar gele den zijn gebeurd, sta ik niet meer stil.'' Jansen bestrijdt dat er een conflict bestaat. „Ik heb een paar jaar geleden bij een jeugd wedstrijd heel normaal met Van den Herik over jeugdvoetbal staan praten. Daarna heb ik de mensen van Feyenoord niet meer ge zien. Dus is het ook onzinnig om te stellen dat er ruzie zou zijn." Feyenoord zette begin deze week met onmid dellijke ingang een punt achter de samenwer king met Rob Baan, die niet meer het vertrou wen van de clubleiding genoot om het tech nische beleid voor de toekomst uit te stippe len. Feyenoord en trainer Bert van Marwijk kwamen overeen aan het einde van dit sei zoen met elkaar te breken. Voorzitter Jorien van den Herik is inmiddels op zoek naar een opvolger voor Baan én een nieuwe trainer. Als Feyenoord ooit nog de kans heeft om Wim Jansen terug te halen naar de Kuip, dan is nu het juiste moment. Precies tien jaar na zijn vertrek als technisch directeur - met de kerstdagen was hij in 1993 verdwenen - zit men in Rotterdam-Zuid te schreeuwen om een nieuwe, sterke man die Feyenoord terug op de rails moet zetten. Jansen is beschikbaar, hij is net terug uit het verre Oosten, en hij woont op een steenworp van het stadion. De vraag is alleen of de leiding van Feyenoord een knieval wil maken voor de man die de club beginjaren negentig uit het diepste dal in geschiedenis haalde en Feyenoord nog geen twee jaar later weer landskampioen maakte. Het is immers goed mogelijk dat Van den Herik, zijn adviseur en zijn medebestuurders al een andere kandidaat op het oog hebben. In dat geval zou men recht tegen de wensen in gaan van de publieke opinie, die vindt dat Jansen de uitgesproken kandidaat is om als trainer of technisch directeur Feyenoord in 2004 weer omhoog te stuwen. Aan de komst van Jansen zitten voor de hui dige beleidsbepalers nogal wat haken en ogen. 'Mister Feyenoord' heeft andere ideeën en een andere visie dan het gros van de tech nisch directeuren of voetbaltrainers in Neder land. Zijn hele carrière gaat hij al zijn eigen gang, maar bijna overal waar hij werkte stond hij garant voor kwaliteit. Wim Jansen, 57 inmiddels, is wars van steral lures. In de loop der jaren heeft hij vele aan biedingen, waaronder die van bondscoach van Oranje, afgewimpeld. Daarbij vertrouwde hij steeds op zijn gevoel. In 1998 koos hij voor een baan als manager in Schotland, waar hij Celtic meteen naar de eerste Schotse landsti tel in tien jaar leidde. In Glasgow zijn hon derdduizenden Celtic-supporters hem ook nog eeuwig dankbaar dat hij Henrik Larsson als spits binnenbracht. Een totaal verschil van inzicht deed hem aan het einde van dat eerste jaar tot verbazing van velen ook meteen weer zijn koffers pakken. De eigenzinnige Jansen keerde terug naar Ne derland en volgde twee seizoenen lang puur voor zijn plezier en vanwege zijn rood-witte hart alle jeugdelftallen van Feyenoord. In de afgelopen twee jaar werkte Wim Jansen als veldtrainer samen met Hans Ooft bij de Japanse club Urawa Red Diamonds. Zonder grote namen veroverde hij met die club dit seizoen de beker en eindigde de club in de subtop. Een derde jaar zag het duo echter niet meer zitten in Japan. Volleybalteams naar olympisch kwalificatietoernooi apeldoorn/cpd - Hans Hein, algemeen directeur van de stichting Pro-Volley, Jiad het er gisteren over dat de nationale volleybalploegen ook dit jaar weer programma's moeten kunnen draaien die ze wensen. Mannenbondscoach Bert Goedkoop meldde dit weekein de met vertrouwen én spelers in vorm af te reizen naar Leip zig, waar maandag het olym pisch kwalificatietoernooi be gint. Tot dan weinig schokkends op een bijeenkomst van Pro-Vol ley, beheerder van de Oranje teams. Het werd gisteren pas leuk toen Angelo Frigoni het woord kreeg. De Italiaanse keu- zehéer van de Oranje-vrouwen reageerde geïrriteerd op een vraag over het spelverdelers probleem waarmee hij sinds maandag kampt. Na het afha ken van de aan haar knie ge blesseerde Kim Staelens mag hij maar één vormgever (Suzan ne Freriks) meenemen naar Azerbeidzjan, waar de selectie Angelo Frigoni. Foto/ANP zich moet zien te plaatsen voor Athene 2004. Na lang aandringen gaf hij toe dat het misschien beter was ge weest een derde spelbepaler op de voorlopige lijst te zetten, zo dat hij ruimer in zijn keuzes had gezeten. Maar wie dan, vroeg Frigoni zich geërgerd af. „Van de speelsters die beschik baar zijn, zijn Kim en Suzanne de besten. A Daarmee was voor hem de kous af. Hij weet dat Riëtte Fledderus niet staat te springen om terug te keren. En oud-ge diende Jettie Fokkens, die een poosje terug een telefoontje van Frigoni kreeg, kwam Azer beidzjan niet goed uit wegens verplichtingen bij haar club. Punt, einde discussie. Einde vuurwerk ook in Apel doorn, waar de mannen giste ren hun vierde nederlaag (3-1: 23-25, 25-23, 25-23, 25-19) le den in even zoveel oefeninter lands tegen de Russen in de aanloop naar Leipzig. Pro-Vol ley greep voor het duel de kans aan te laten zien dat het topvol- leybal in Nederland, na het fail lissement van voorganger TVN een jaar geleden, aan de bete rende hand is. „We hebben geen negatief resultaat over 2003 geboekt. De min is weg", aldus een tevreden Hans Hein. Officieus WK darts vandaag van start door Dennis Jansen frimley green - Nog voor er in Frimley Green, tijdens het offi cieuze WK darts, één pijl is ge gooid, heeft Raymond van Bar- neveld zijn eerste prijs al te pakken. De Hagenaar mocht zich gisteren tijdens een gala avond tot 'speler van het jaar' laten kronen en ontving de Leighton Rees-trofee. De darts- award is vernoemd naar de eer ste winnaar van het toernooi dat tot vorig jaar doorging voor de Embassy. Rees, die in 1978 de beste was, overleed in juni van dit jaar. Blij verrast was Barney met de originele wissel trofee, die winnaars doorgaans een jaartje op de schoorsteen mogen zetten, maar nu defini tief naar huize Van Bameveld gaat. „Het is een hele eer." Immers, het officieuze WK darts heeft dit jaar de naam Embassy verloren, omdat Enge land een wet heeft aangeno men die het onmogelijk maakt sigarettenmerken nog langer aan sportevenementen te ver binden. De Embassy heet te genwoordig Lakeside World Professional Championship naar de gastheer van het toer nooi, de Lakeside Country Club. Geen asbak is er meer te vinden op het hele complex die de naam Embassy droeg. Voor het eerst in de geschiede nis heeft de International Darts Players Association (IDPA) awards in het darts in het leven geroepen. De meest succesvolle speler en speelster krijgt een 'Oscar'. Van Bameveld won in het jaar 2003 zo'n beetje alles wat er te winnen viel: de Em bassy in januari, de Internatio nal Darts League in mei, de Ba varia World Darts Trophy en het officiële WK in september en de Doeland Grandmasters in december. De 'Oscar' gisteren was nauwelijks een verrassing voor hem, maar dat hij de échte trofee mag meenemen, raakte hem diep. De 'Lakeside', zoals de voorma lige Embassy nu in de volks mond wordt genoemd, begint vandaag. Vanmiddag komt zo wel Raymond van Bameveld als Co Stompé in actie. Morgen is Vincent van der Voort aan de beurt, debutant Rick Hofstra en Albertino Essers spelen maan dag. Vlak voordat Philippe Cache de modderpoel bij chateau Montplaisir induikt, wordt de Franse buggy-rijder door massa's fans aangemoedigd. Foto: AFP Slechte omstandigheden houden trucks aan de kant castellon/anp - Het Europese klimaat is de Dakar Rally dit jaar ongunstig gezind. Was donderdag bij de proloog sneeuw de spelbreker, gisteren verpestte regen de eerste echte klassementsproef. Het landgoed van chateau Montplaisir bij het Franse Narbonne was in zo'n mod derpoel veranderd, dat de organisatie halverwege de proef afbrak. De helft van de rallywagens en het hele konvooi vrachtwagens hoefden niet in actie te komen. Dat was even balen voor Jan en Gerard de Rooy, die in het najaar in deze streek hun gloednieuwe DAF-trucks hadden getest. Zowel vader als zoon wilde giste ren voor de zege gaan in de 25 kilometer lange cross door de woeste wijngaard, waar 's zomers de druiven rijpen voor de Corbières. „Maar toen we zagen hoe het parkoers erbij lag, zagen we in dat het geen zin had. Er was geen doorkomen aan", aldus navigator Tom Colsoul van Team De Rooy. Ook Hans Bekx, die in de proloog verraste met de derde plek, had vrede met het besluit. „De auto's die eruit kwamen, zagen er niet uit. Ik was blij dat we niet hoefden te rijden." Bij de rallywagens ging het mis. De bug gy van Fransman Claude Arnoux kwam op zijn zij terecht en bleef steken in de zuigende modder. Zelfs de bulldozer die de vierwieler moest uitgraven, zakte weg. Het duurde een uur voordat het traject weer vrijkwam. Inmiddels waren zoveel wagens in de problemen geko men, dat de Dakar-organisatie de boel afgelastte. Auto's die al waren gestart, moesten omdraaien. Zoals de Kia's van de Neder landers Herman Hutten en Bob ten Har kei. „We waren ongeveer 8 kilometer onderweg en het was inderdaad één grote modderpoel. Terug op de parkeer plaats zijn we meteen de wagens gaan schoonschrobben", zei Ten Harkei. Uiteindelijk haalden 46 rallywagens de finish. De Fransman Servia (Schlesser Ford) noteerde de beste tijd: 25 minuten precies. Alle 95 auto's die de proef niet afmaakten, kregen dezelfde tijd als de nummer 46, 9.21 minuten langzamer dan de winnaar. De motorrijders reden de proef wel alle maal. De Fransman Fretigne was op een Yamaha veruit de snelste en versloeg de KTM-favorieten Despres, Roma en Sainct. Eric Verhoef werd negentiende. De crosser uit Veldhoven was daarover zeer tevreden: „Ik heb soepeitjes gere den. Vorig jaar ging ik bij de proef in dit gebied nog pijnlijk onderuit, maar nu had ik geen problemen. Het was een beetje slipperig, maar dat beviel me wel. Ik heb er een goed gevoel aan overge houden. Ik denk dat ik zaterdag voor de eerste plaats kan meestrijden in de strandproef van Castellon." Voor Patrick van Lee was de Dakar Rally na twee dagen al bijna afgelopen en had hij huiswaarts kunnen gaan zonder één enkele korrel woestijnzand onder zijn crossbanden. De 29-jarige motorrijder uit Berlicum finishte veel te laat in de klassementsproef. Uitsluiting leek onaf wendbaar, want Van Lee had de voorge schreven tijd met ruim drie kwartier overschreden. De prachtig uitgedoste BMW van Van Lee kreeg halverwege de proef van 25 kilometer in de bemodder- de wijngaard van chateau Montplaisir een grote steen tegen zijn wiel: „De spa ken eruit, machine helemaal geblok keerd. Patrick kon niet meer voor- of achteruit", wist zijn teamgenoot Ebert Dollevoet, die wel ruim op tijd binnen was. De organisatie toonde na enig wik ken en wegen clementie voor Van Lee. De Nederlander mag vandaag gewoon meedoen. Vandaag vindt in het Spaanse Castellon eerst de korte proef op het strand plaats. Daama reist de karavaan van bijna zes honderd voertuigen via Gibraltar door naar Afrika en kan de Dakar Rally echt beginnen. door Edwin Fischer surhuisterveen - Voor de tien de keer stond Richard Groe nendaal in het Friese dorp Sur huisterveen aan de start voor de internationale veldrit. Net als de voorgaande negen afleve ringen moest de coureur uit Sint Michielsgestel gisteren de zege aan een andere renner overlaten. Dit maal was de Bel gische wereldkampioen Bart Wellens te sterk. Groenendaal finishte desondanks als een te vreden man als derde. Mario De Clerq nestelde zich tussen het smaakmakende duo. Richard Groenendaal zei het na afloop zelf. „Er zijn maar wei nig crossen in de wereld die ik niet gewonnen heb. Surhuister veen hoort daar bij. De volgen de editie ga ik toch weer probe ren om hem te winnen." Het tekent de op en top sport man die de inmiddels 32-jarige Rabo-renner is. Want de Centrumcross in Sur huisterveen is naast al het ge weld van wereldbeker- en su- perprestigewedstrijden eigen lijk een onbeduidende koers, een tussendoortje. Dat de ren ners dat gelukkig niet zo zien, bleek gisteren maar weer eens. In eerste instantie maakten Groenendaal en De Clerq de dienst uit. Pas in de derde ron de sloot regenboogtruidrager Wellens bij het duo aan. Hij dichtte het gat en in de rest van de wedstrijd bleef het trio bij el kaar. „Het was een niet zo moeilijk en hard parkoers, dat daardoor dus snel was. Dan is het heel lastig om weg te ko men. Drie ronden voor tijd wist ik ook dat het op een sprint uit zou draaien", aldus Groenen daal. In de door Groenendaal geme moreerde sprint speelde hij geen rol meer. Wellens plaatste in de laatste ronde nog een tempoversnelling die de Bra bander niet meer kon volgen. De Clerq klampte wel aan, maar zag Wellens toch als eer ste de finishstraat inrijden. Het was voor de wereldkampioen vervolgens makkelijk om zijn achttiende seizoenszege te pak ken. Voor Groenendaal restte de laagste trede van het podi um. „Maar ik zal hier eens win nen. Ik stop niet eerder", aldus de zelfs met een glimlach op het gezicht weglopende Ri chard Groenendaal. UITSLAGEN AUTOSPORT Narbonne (Fra). Dakar Rally, tweede etappe. Auto's: 1. Servia/Borsotto (Spa/Fra) Schlesser- Ford 25 kilometer in 25 00, 2. Peterhansel- /Cottret (Fra) Mitsubishi 25 03,30, 3. Mevius- /Guehennec (Bel) BMW 25.35,40, 4. Al- phand/Magne (Fra) BMW 25 35,50, 5. Bia- sion/Siviero (Ita) Mitsubishi 15 41,60, 6. Ma- suoka/Picard (Jap/Fra) Mitsubishi 25.59. Bij zonderheid: Slechts 47 equipes van de 142 deelnemers gefinisht, geen Nederlanders in uitslag. Motoren: 1Fretigne (Fra) Yamaha 25 kilome ter in 22.47, 2, Despres (Fra) KTM 23.02, 3. Roma (Spa) KTM 23.44, 4. Sainct (Fra) KTM 23.45,5 Sala (Ita) KTM 23.48, 6. Coma (Spa) KTM 23.44, 19. Verhoef KTM 25.56, 49. Robbe KTM 28.12, 35. Brouwer KTM 28.35, 69. Van Pelt KTM 29.31, 103. Vercoe- len KTM 31.13, 120. Dollevoet BMW 32.29, 144. Stijkel KTM 34.39, 160. Van der Kooy KTM 36.14, 162. Wolters KTM 36,23, 166. Schoonderbeek KTM 37.35, 194. Van Lee BMW 1.47.25. Vrachtwagens: etappe afgelast. BASKETBAL Luxemburg. Internationaal toernooi. Groep A: AB Contern (Lux) - MPC Capitals Gro ningen (Ned) 61-97 (27-46). PRIJSVRAGEN Uitslag Lucky Day 3292, d.d. 02.01.2004 2.8.11.14.29.31.32.33.35.36.42.43.44.45. 54.57.58.63.68.78 (Onder voorbehoud van typefouten) SCHAATSEN NK sprint. Utrecht. Loting, eerste dag. Mannen, 500 meter: le rit: Solinger - Bjarne Rykkje, 2e rit: Arjen Folkerts - 01de Heuvel, 3e rit: Verlaan - Trouw, 4e rit: De Groote - Pim Brusche, 5e rit: Elgersma - Lensen, 6e rit: Wouda - Kegel. 7e rit: Nijenhuis - Bas Bru sche, 8e rit: Kuipers - Wennemars, 9e rit: 01- trop - Van Velde, 10e rit: Groothuis - Bos, 11e rit: Hairwassers - De Koning. 1000 meter: le rit: Solinger - Kegel, 2e rit: De Groote - Bjarne Rykkje, 3e rit: Wouda - Ver laan. 4e rit: Pim Brusche - Lensen, 5e rit, Trouw - Elgersma, 6e rit: Folkerts - Hairwas- sers, 7e rit: Kuipers - Bas Brusche, 8e rit: Van Veldè - Groothuis, 9e rit- Wennemars - De Ko ning, 10e rit: Nijenhuis - 01de Heuvel, 1 le rit: Bos - Oltrop. Vrouwen, 500 meter: le rit: Van der Werf - Winkel, 2e rit: Kroon - Gelderblom. 3e rit: Reitsma - Murris, 4e rit: Hilbrands - Boer, 5e rit: Timmer - Thomas, 6e rit: 't Hart - Leever, 7e rit: Wijsman - Van Benthem, 8e rit: Nuyt - Oonk. 1000 meter: le rit: Gelderblom - Reitsma, 2e rit: Hilbrands - Winkel, 3e rit. Van der Werf - Boer, 4e rit: Kroon - Van Benthem, 5e rit: Nuyt - Thomas, 6e rit. 't Hart - Wijsman, 7e rit: Tim mer - Murris, 8e rit: Oonk - Leever. TENNIS Noumea. Mannen, Challenger, 25.000 dollar. Kwartfinale: Canas (Arg) - Wessels (Ned/7) 6-3 6-2, Reid (Aus) - Hemmes (Ned) 6-2 6-7 6-4. VOLLEYBAL Apeldoorn. Oefenwedstrijd mannen: Nederland - Rusland 1-3 (25-23 23-25 23-25 19-25). WIELRENNEN Surhuisterveen. Internationale veldrit. 1 Wellens (Bel) 57.45, 2. De Clercq (Bel) z.t, 3. Groenendaal (Ned) Op 0.05,4. Nijland (Ned) 0.55, 5. Dlask (Tsj) z.t, 6. Ausbuher (Tsj)z.t., 7. Van IJzendoorn (Ned) 1.00,8. Van Gils (Ned) 1.05, 10. Van den Bergh 2.15, 11De Knegt (Ned) 2.30, 13. Leyten (Ned) 2.40, 14. Hoeben (Ned) 3.00, 15. Steenber gen (Ned) 3.05. van onze sportredactie eindhoven - Arjen Robben zou gisteren de hele dag in Man chester zijn geweest voor een bezoek aan Manchester United. Onderdeel van dat bezoek was een oriënterend gesprek met Sir Alex Ferguson over een moge lijke transfer van Robben naar de club van Ruud van Nistel- rooij. Volgens een Engelse bron is de PSV'er op Old Trafford gesigna leerd. Een bevestiging was bij Manchester United niet te krij gen. Vader Hans Robben, ook zaak waarnemer van zijn zoon, ont kende gisteravond laat nadruk kelijk dat van een buitenlands bezoek sprake is geweest. De kiestoon van zijn mobiele tele foon duidde echter wel op een verblijf van Robben senior in Engeland. Hans Robben wilde niet op een mogelijke snelle overgang van de PSV'er naar Manchester United ingaan. Volgens hem is Arjen Robben. Foto: ANP het juist de bedoeling dat hij binnenkort met PSV om tafel gaat zitten om over vernieu wing van het contract te gaan praten. Dat gebeurt als PSV terug is van het trainingskamp in Turkije dat op 10 januari begint.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 21