Leidsch Dagblad ni iiiiipnciiMDi n hviiivuidvvVnLi/ De populaire hardloopcursus Hollen met Han beleeft zijn zesde jaargang. Het initiatief dat het Leidsch Dagblad met de twee Leidse atletiekverengingen nam is inmiddels een blijvertje. Oud-topatleet Han Kulker fungeert voor de zesde keer als uithangbord van de loopcursus die vijf maanden duurt. Han vormt met tien Leidse atletiektrainers de kern van de organisatie, die zowel absolute beginners als doorgewinterde hardlopers voorbereidt op twee Leidse voorjaarslopen: de Singelloop (16 april) en de kortste afstanden van de Leiden Marathon (13 juni). Leidsch Dagblad Leidsch Dagblad ZATERDAG 3 JANUARI 2OO4 906 ollen met 2004 St. Jorissteeg 8, Leiden Tel. 071-5126365 PLEZIER IN JE SPORT BEGINT BIJ RUNNERSNORLD Burgsteeg 7 in Leiden Maandag gesloten Waar bestaat de loopcursus uit? Allereerst zijn er vanaf eind januari tien tweewekelijkse clinics op zaterdagochtend. De trainers laten de deelnemers kennismaken met de loopsport op de weg, de atletiekbaan en in de duinen. Daaraan gekoppeld krijgen de cursisten steeds 'huiswerk' voor twee weken mee. Het derde ingrediënt een passe-partout. Daar mee kunnen de deelnemers de laatste twee maanden onbeperkt uit de voeten bij de Leid se atletiekverenigingen Leiden Atletiek en Leiden Road Runners Club (LRRC). Zes dagen na de Leidse marathon dient een reünie-in-hardlooptenue als afsluiting van de hardloopcursus. Wanneer? De eerste clinic is op 24 januari 2004, om 9.00 uur bij de Leiden Road Runners Club aan de Voorschoterweg in Leiden Wat kost het? Het inschrijfgeld voor de hele hardloopcur sus bedraagt 75 euro, contant te voldoen bij de eerste clinic. Abonnees van het Leidsch Dagblad krijgen 5 euro korting. Wat krijgt u hiervoor? Deelname aan in totaal tien clinics Deelname aan de twee Leidse voorjaarslopen een 'marathonontbijt' is bij de prijs inbegre pen een fraai shirt een programmaboek een passe-partout voor twee maanden onbe perkt toegang tot de twee Leidse atletiekver enigingen. Wat nog meer? De cursus biedt plaats aan maximaal 150 deelnemers. Zowel voor de beginnende als de gevorderde loper. Deelname aan de cursus is op eigen risico. Informatie? Inlichtingen bij Tim Brouwer de Koning 071-5413307 of 071-5356484 (13.00 - 15.00 uur op werkdagen); tim.ank.bdk@zonnet.nl Ton Schell; 070 3276584 (16.45-18.00 uur op werkdagen), tonschell@hotmail.com Voor informatie over de clinic zijn vanaf 24 januari drie websites beschikbaar: www.leidschdagblad.nl;www.LRRC.nl; Ja, ik schrijf mij in voor de zesde editie van Hollen Met Han en kom langs op de eerste clinic. Naam: Adres: Postcode: Plaats: Telefoonnummer: Leeftijd: Man/Vrouw* e-mail: - Ik heb nog nooit hardgelopen: ja nee - Ik heb wel geen sportverleden; - Ik ben een gevorderde loper: ja nee ik loop aljaar; - Ik ben een ervaren loper: ja /nee ik loop aljaar. - Ik ben wel/geen abonnee van het Leidsch Dagblad De volledig ingevulde bon vóór 20 januari toesturen naar: postbus 54 2300 AB Leiden t.a.v. Hollen Met Han 2004 Afgeven bij het Leidsch Dagblad kan natuurlijk ook: Rooseveltstraat 82, Leiden. DE WERELD OM JE HEEN

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 20