SPORT Het opstapje van Marcel Vondeling Joost Kuhlmann hele seizoen uitgeschakeld Klassement topscorers '03-'0l ZponX Jaap Stam bij meisjes SJZ Straathof niet op NK baan Twee keer brons voor LZ1886 Jumbo ontvangt biljartgrootheden Van der Salm weg bij Docos Leidsch Dagblad WOUT BERGE zoeterwoude - Jaap Stam komt morgen naar Zoeterwoude - Dorp. De verdediger van Lazio Roma en het Nederlands elftal geeft om 13.30 uur een training aan het meisjesteam van voet balclub SJZ. Na afloop deelt hij voetballen met zijn handteke ning uit. Stam, een steunpilaar van Oranje, is goed bevriend met één van de sponsors van de Zoeterwoudse vereniging. leiden/amsterdam - jeroen Straathof doet dit weekeinde niet mee aan het Nederlands kampioenschap wielrennen op de baan in het Vélodrome in Amsterdam. De Leidse oud schaatser liep bij een val in huis een 'schouderluxatie' op, een schouder uit de kom. „Het trek ken aan mijn tijdrits tuur bij het begin van de achtervolging zou meer kwaad dan goed doen", aldus Straathof. Hij wil geen ri sico lopen met het oog op kwa lificatie voor de Olympische Spelen. „De genezing van de schouder is van groot belang." Dordrecht - Twee zwemmers van LZ 1886 uit Leiden hebben een bronzen medaille gehaald op de eerste dag van de natio nale winterkampioenschappen in Dordrecht. Nick Driebergen werd derde op de 200 meter rugslag in 2.11.44, ruim acht se conden achter winnaar Sander Ganzevles (De Dolfijn). Op de 800 meter vrije slag haalde Mark Drenth brons in 8.56.74. Een halve minuut eerder had Maarten van der Weijden (MNC Dordrecht) als winnaar aange tikt. Op de 200 meter rugslag werd Jan Kersten van De Co- lumbiaan uit Voorhout zesde, vlak voor Michael van der Lin den van LZ. Kersten verdiende daarmee de zilveren medaille bij de jeugd. Die medaille kreeg ook clubgenote Annelotte Hen- driksen na haar achtste plaats op de 100 meter vlinderslag. Lenneke van Schaik (LZ) en Fe mke Heemskerk (De Ziji/LGB) werden zesde en zevende op de 200 meter rugslag. warmond - De internationale biljartgrootheden Raymond Ceulemans, Torbjörn Blom- dahl, Daniël Sanchez en Frédé- ric Caudron komen morgen naar Warmond. De ploegen van de toppers spelen in de beker competitie tegen twee teams van Jumbo, die tot de laatste zestien zijn doorgedrongen, 's Middags vanaf 13.00 uur speelt het eerstedivisieteam (Carel Wagenaar, Rob Lamboo, Henk Kuijt en Peter Vlaar) tegen Crystal Kelly uit Waalwijk, het team met onder anderen Ceu lemans en de Nederlander Rai- mond Burgman. Vanaf 19.00 uur treedt Jumbo 2 (Peter Berndsen, Jan Viskil, Peter de Wit en Rob Spierenburg) aan tegen Van Wanrooy uit Hees- wijk-Dinther. Dat is de ploeg met Blomdahl en Sanchez. vrijdag 19 DECEMBER 2 Hazerswoudenaar wil via Stormvogels/Telstar het profvoetbal in door Anton Diedrich hazerswoude-rijndijk - aan het einde van dit seizoen loopt zijn contract af. Marcel Vonde ling (21) maakt zich er geen zor gen over. Ook al heeft hij geen basisplaats bij Stormvogels/Tel star en ook al weet hij dat het geld in de eerste divisie niet voor het oprapen ligt. De Hazerswou denaar heeft vertrouwen in zijn eigen kunnen. „Ik wil voor me zelf het idee hebben dat ik er al les voor heb gedaan." Vondeling werd al op zijn tien de weggeplukt bij Bernardus, de voetbalclub op honderd me ter van zijn ouderlijk huis. Ajax had hem gescout en hoewel de jonge Marcel helemaal gek was van Feyenoord, hoefde hij er niet lang over na te denken. „Ik hoefde niet eens naar zo'n ta lentendag, waar er van de 1.500 jongetjes misschien drie wor den uitgeplukt", zegt hij. „Ze kwamen speciaal voor mij." Bij Ajax doorliep de jonge Vonde ling de jeugdelftallen. Tot het mis ging. „Ik speelde voor het tweede seizoen in de A2. Ik was altijd spits geweest, maar de trainers vonden me niet goed genoeg voor de Al. In de A2 ging ik 'op vier' spelen, achter in, omdat ik al wat meer erva ring had. Dat ging zo goed, dat ik toch weer een kans kreeg in de Al. Daar ging ik in de eerste wedstrijd door mijn enkel, ik lag er vier maanden uit. En ver volgens kreeg ik te horen dat ik mocht vertrekken." Vondeling vertelt nuchter over zijn gedwongen vertrek bij Ajax. De club doet hem ook helemaal niets meer, zegt hij. „De club niet, maar sommige spelers wel. Ik ben goed bevriend ge raakt met een paar van die jon gens." Zo is daar John Heitinga, met wie Vondeling jarenlang in een busje van huis werd ge haald voor de trainingen en wedstrijden. „Die komt hier nog regelmatig over de vloer", zegt vader Jan Vondeling. „En dan hebben we het geen mo ment over voetbal", voegt zoon Marcel eraan toe. Na Ajax speelde Marcel Vonde ling oefenwedstrijden bij ver schillende clubs. Onder andere bij RKC. „Ik was, zonder op scheppen, verreweg de beste man op het veld. En dan zeggen ze dat je nog eens een paar oe fenwedstrijden mag komen spelen, je mag 'stage lopen'. Marcel Vondeling: „Ik weet dat ik profvoetballer kan worden, maar dan moet ik het wel een keer kunnen laten zien." Foto: Taco van der Eb Terwijl Stormvogels/Telstar al tijd al had gezegd dat ze me wilden hebben." De jonge voet baller koos voor de eerstedivi- sionist. „Ik had ook naar de amateurs gekund, maar dan kom je moeilijk terug in het be taalde voetbal. Die stap is vanaf Telstar een stuk kleiner." Bij de Velsense club verdiende hij als aanvoerder van het tweede elf tal binnen een halfjaar een con tract. Dat was in januari 2002. Bijna twee jaar later staat Vondeling, inmiddels middenvelder, niet meer vast in de basis. „Ik brak eind vorig seizoen mijn mid denvoetsbeentje en had dus aan het begin van dit jaar een achterstand op de rest. Nu gaat het wel weer goed, maar ik vind dat ik dit seizoen nog geen eer lijke kans heb gekregen. Dat is frustrerend. Ik weet dat ik prof voetballer kan worden, maar dan moet ik het wel een keer kunnen laten zien." Twee we ken geleden in de uitwedstrijd bij Dordrecht '90 kreeg hij die basisplaats wel, speelde goed en Telstar won zijn eerste uit wedstrijd van het seizoen. „Dan verwacht je toch dat het elftal er een week later hetzelfde uitziet. Maar nee, ik mocht weer op de bank gaan zitten." Hij valt dan wel elke wedstrijd in, maar dat is voor de jonge voetballer ei genlijk niet genoeg. „Ik mis het vertrouwen van de trainer." En dat in het jaar dat zijn con tract afloopt. Stormvogels/Tel star heeft wel de optie om het dienstverband van de Hazers woudenaar met twee jaar te verlengen. Dan zou Vondeling meteen full-prof worden, staat in het contract. „Ik heb er nu nog steeds een baan naast, als administratief medewerker in Amstelveen. Maar semi-prof, dat wil ik niet meer." Elke och tend om half zeven gaat hij van huis. 's Middags moet hij aan treden op de training. „Dan kan ik soms minder brengen dan jongens die er geen baan naast hebben. Ik heb er dan al een werkdag opzitten." Hij heeft nog niet met de club gepraat over eventuele verlen ging van zijn contract. Dat is de taak van zijn zaakwaarnemer. „Ik zit tegenwoordig bij het bu reau van Sjaak Swart en Sören Lerby. De vader van Rafael van der Vaart is daar mijn persoon lijke begeleider." Nog een over blijfsel uit zijn Ajax-tijd. En bij Telstar zit Vondeling op de bank naast Jeffrey Sneijder, de oudere broer van Wesley. „Die vader zien we dus ook nog re gelmatig." Vondeling maakt in elk geval dit seizoen vol bij Stormvogels/Telstar. Wat er daarna gebeurt? „Weet ik nog niet. Ik zie dit als een opstapje. Mijn motivatie is profvoetballer te worden. Die motivatie moet je ook wel hebben. Als dat niet zo is, dan snap ik niet dat je leiden - Nico van der Salm ver trekt aan het einde van het sei zoen bij de Leidse voetbalver eniging Docos. De trainer is dan vier seizoen verbonden ge weest aan de Leidse derdeklas ser. Dennis van den IJssel heeft zijn contract met hoofdklasser ARC met een jaar verlengd. Van den IJssel begint het seizoen 2004-2005 aan zijn vierde jaar in Alphen aan den Rijn. Kagia gaat op zoek naar een nieuwe oefenmeester. Trainer Dave Lange heeft aangegeven op zoek te gaan naar een ande re vereniging. Arie van Duijn wordt trainer van de fusieclub KRV/MVKV. Van Duijn is nu verbonden aan KRV. Van den IJssel Foto:Mark Lamers UIT DE DEKKING Naam: Rogier van der Tas. Sport en club: Rugby bij The Bassets in Sassenheim. Bijnaam: Niet echt, ze noemen we wel eens 'Lange'. Geboren: 3 mei 1978 te: Kat wijk. Woonplaats: Rijnsburg Lengte: 1,95 meter. Gewicht: 104 kilo. Partner: Ik woon samen met Patricia van Delft. Beroep: Onderhoudsmonteur bij Heineken. Club(s): Ik ben tweeënhalf jaar geleden begonnen bij The Bas sets, ik ben in contact geko men met rugby via een kroe- gentoernooi. Ik werd uitgeroe pen tot beste speler. Ik ben in het derde begonnen, aan het einde van het eerste seizoen kwam ik in het tweede. Het volgende seizoen zat ik al in het eerste. Ik denk dat ik aan leg heb voor rugby, bovendien pak ik nieuwe sporten vrij snel op. Andere sporten: Voordat ik ging rugbyen heb ik allerlei vechtsporten gedaan, jiu-jitsu, thaiboksen, worstelen. Op een gegeven moment ben ik in training gegaan voor 'mixed- fight', dat is een stapje verder dan 'free-fight'. Aan wedstrij den daarin ben ik nooit toege komen. Hoogtepunt: Met de selectie van district West heb ik een keer tegen Italië gespeeld. De districtsselectie is een stap tus sen club en nationaal team. We verloren, het niveau van de Italianen lag een stuk hoger. Dat had ik toch niet gedacht. Ik vond dat ik al veel van rugby wist, maar dat viel toen toch tegen. Dieptepunt: Vorig seizoen kreeg ik een bal op mijn duim. Ik dacht dat het reuze meeviel, maar het bleek dat alles was af gescheurd. Ik ben geopereerd en heb een half seizoen niet kunnen spelen. Die duim is nog steeds gevoelig. Sterke punt: Ik ben sterk en ik wil graag leren om hogerop te komen. In principe wil ik niet Foto: Dick Hogewoning naar een andere club, ik wil met The Bassets verder komen. Het is wel de bedoeling dat we naar de ereklasse gaan. Zwakke punt: Ik heb nogal een grote mond, ik kan tegen de scheidsrechter tekeergaan. Daar houden ze niet zo van bij rugby. Ik probeer de grens op te zoeken van wat nog kan. Leukste tegenstander: Dat maakt me helemaal niet uit. Als er maar goed wordt gerug byd. Vervelendste tegenstander: Alle tegenstanders van wie ik verlies. Favoriete club: Die heb ik niet, wel een favoriet land, dat is Nieuw-Zeeland. Ik vind dat ze op een mooie manier rugby spelen. Ze beginnen hun wed strijden met een krijgsdans, de haka. Toeh ik die voor de eer ste keer zag, was ik meteen verkocht. Vrouwenrugby: Ik heb me daar nooit in verdiept. Waar om zouden ze het niet doen? Engeland wereldkampioen: Jammer genoeg wel. Ik vind dat het de bedoeling is met rugby om lopend met de bal een try te scoren. Engeland maakte veel punten met tussen de palen te kicken. Dat spreekt me niet zo aan. Ik had liever gezien dat het Australië was geworden. Media-aandacht: Er is te wei nig aandacht voor deze sport. Ik wist niet eens dat er rugby werd gespeeld in deze regio. Ik denk dat er mensen zijn die niet eens weten dat er in Ne derland aan rugby wordt ge daan. American football: Ik vind het leuk om naar te kijken. Maar ik houd niet zo van die bescher mende kleding die er wordt ge dragen. Rugby te hard: Je moet weten dat je hebt gesport, over een pijntje kom je wel heen. Het kan mij niet hard genoeg gaan. Als je vindt dat je tegenstander te hard speelt, doe je er nog een schepje bovenop. Dan bindt je opponent wel in. rijnsburg - Joost Kuhlmann, de spits van Rijnsburgse Boys, is de rest van het seizoen uitge schakeld. Kuhlmann raakte twee maanden geleden gebles seerd in een botsing met Noordwijk-doelman Sander van der Veldt. Uit een MRI-scan bleek dat in de enkel van de spits twee botten in elkaar zijn geschoven, waardoor het kraak been is beschadigd. „Er blijkt helemaal niets aan te doen te zijn", zegt Kuhlmann. „Het enige wat de specialist mij garandeerde was dat alles goed SPORTAGENDA BETAALD VOETBAL Vrijdag Eerste divisie: Cambuur - Sparta, Excelsior - GA Eagles, TOP - Emmen, Stormv/Telstar - WV, MW - AGOW, Heracles - Dordrecht '90, Eindhoven - Helmond Sport, Veendam - Haar lem Zaterdag Eredivisie: Heerenveen - Roda JC, NAC - RBC, Vitesse - PSV, NEC - FC Zwolle Eerste divisie: FC Twente - Ajax, FC Groningen - Willem II, FC Utrecht - Volendam, RKC - Feyenoord Zondag Eredivisie: De Graafschap - FC Den Bosch AMATEURVOETBAL Zaterdag Amstel Cup (14.30): SWSMC - ARC. RWH - Katwijk, Quick 2 - FC Lisse, BZC '95 (Rotter dam) - Quick Boys, Quick Boys 2 - Baren- drecht, Flakkee-Rijnsb. Boys Vijfde klasse (14.30): Abbenes - Marine, UVS - Alphense Boys, Duinoord/Jagers - Delft, Fo- reholte - Schipluiden, Te Werve - WSB Vrouwen Hoofdklasse (14.30): Oranje Nassau - Ter Leede Zondag Vijfde klasse (14.00): Duinoord/Jagers - RFC '95 (restant 0-145 minuten) ZAALVOETBAL Eerste divisie: Bax - Roda '23 (vr. 20.45) HANDBAL Zondag Regioklasse C: Rijnstreek - SOS/Kw. Sport (14.30) Vrouwen Hoofdklasse B: Hellas 2- Foreholte (14.10) KORFBAL Zaterdag Overgangsklasse B: TOP-Tjoba (19.10) Eerste klasse F: Vitesse - Pernix; G: Tempo - KOAG (19.30) Tweede klasse E: Fiks-VZOD (16.45); F: DKC - De Danaïden (zo) Derde klasse B: Thor (H) - Madjoe, Velocitas - Luno (17.20); D: Haarlem - Fluks Zondag Ereklasse (14.30): HRC-ARC, Bekaro - RRC Eerste klasse (14.30): The Bassets - RFC SCHAATSEN ATLETIEK Linschoten: Linschotenloop (za. 13.30) BASKETBAL Zaterdag Promotiedivisie: BV Aris- MSV (19.15) Eerste divisie: Black Eagles - BS Leiden (20.45) Vrouwen Eredivisie: Probuild - Grasshoppers (vr. 20.30), BC Shooters - BV Leiderdorp (vr. •21.00) Eindhoven: NK allround (za-zo. 11.00) Groningen: Essent marathon (za) Zoetermeer: Trials shorttrack (ma-di) WATERPOLO Vrouwen Degradatiepoule: LZ 1886 - De Ham (vr), ZPB - LZ 1886 (za) WIELRENNEN Amsterdam: Velodrome Sloten NK baan (vr. 15.30-za. 17.00-zo. 13.30) Leiden: Kerstcyclo cross Swift (Tweede Kerst dag, 12.00) Doelpuntenmaker van de week: Peter Bleyenberg (Leidsche B.-za) 1) Michel Nolten (Alphense Boys-za) 2) Joffrey Hogenboom (BI. Zwart-za) 3) Peter Bleyenberg (Leids. Boys-za) 4) Lex Kooij (Alphense Boys-za) 5) Jaco de Jong (KRV) 6) Wilfried vd Star (ROAC'79) 7) Dennis Prins (Wassenaar) 8) Florencio Cornelia (Ter Leede) 9) Sander Molenaar (Katwijk) 10) Adil Radani (GOL Sport) Doelp. 04 00 30 2; 02 15 1 04 20 00 19 02 14 00 12 00 12 02 12 00 11 00 14 Wout Bergers stelt voor de topscorer van de week een waardebon van 20 euro be schikbaar. De bon wordt naar de club gestuurd. De topscorer van de maand ontvangt een bon van 70 euro. Voor de drie voetballers die aan het einde van het seizoen het totaalklas sement aanvoeren, zijn aan trekkelijke prijzenpakketten beschikbaar gesteld. De prij zen worden uitgereikt tijdens het Amstel Voetbalgala in Lei den. Wim van Duivenbode is dage- LEIDEN NOORDWIJK VOORSCHOTE lijks tussen 10.00 en 16l telefonisch bereikba vragen en opmerking! het topscorerskla; 071-5356461. überhaupt bij Telstar gaat spe len." De club heeft de laagste begroting in de eerste divisie, maar maakt desondanks een goed seizoen door: na tien on geslagen wedstrijden werd af gelopen vrijdag voor het eerst weer verloren. „Ik denk dat we als zevende de winterstop in kunnen. Dat is voor Telstarbe grippen een topprestatie. Het is een nacompetitieplaats, en je ziet wat Volendam - dat zesde is geëindigd - daarmee heeft be reikt." Ook al staat hij er niet te lang bij stil, in zijn achterhoofd houdt Vondeling er rekening mee dat hij het niet redt als profvoetballer. „Ik wil weten dat ik er alles uit heb gehaald, dat is mijn enige vereiste. Lukt het niet, dan heb ik een baan. En ik kan eventueel nog gaan studeren. Maar daar denk ik niet te veel aan, ik wil via Tel star hogerop. En dat kan alleen als ik een kans krijg." SPORT EN SPEL BILJARTEN DARTS komt. Alleen moet het op na tuurlijke wijze genezen." Kuhl mann moet daarom rust hou den. „Vervelend allemaal. Ik mag niet voetballen, ik mag niet trainen en ik heb zelfs mijn bij baantje als ober bij Hotel Haar lem Zuid moeten opgeven." Verder kan hij er weinig aan doen. „Ik zit op de bank en ik baal. Daar komt het op neer." Kuhlmann is bezig aan zijn eer ste seizoen bij de zaterdag hoofdklasser. De lange, balvaste aanvaller is afkomstig van het Heemsteedse HBC, dat speelt in de derde klasse zondag. De Sport/Music Mining (Wete- ringbrug) maakte met een 6-0 zege op Sportrust/Van Diemen een einde aan de opmars van de Sassenheimers. Kopman Piet van Duivenvoorden van De Sport versloeg in een rommeli ge partij Ronald Filippo in ne gentien beurten. Ook invaller Mark Bakker en Niels van Noord verloren. De Engel/Van der Aart verloor eerder al van koploper Concordia en werd nu met 4-2 verslagen door WBD. Louis Opstal en André van der Aart gingen ondanks een sterk begin in tien beurten onderuit. Cas Juffermans redde in een sterke partij de Lissese eer in tien beurten. De Langeraarse ploeg Verdel Orchideeën toon de herstel met een 6-0 zege, maar plaatsgenoot De Plas lijkt volledig van stoot met het 2-4 verlies tegen het H-team. Stand aan kop: 1. Concordia 13-19; 2. H-team 13-19; 3. De Sport/Music Mining 13-17; 4. De Maasstad 13-14; 5. De En-H gel/v.d. Aart 12-14. In de eerste divisie driebanden groot kwam Jumbo Warmond tegen Kaleidoscope (Daarler- veen) niet verder dan een 4-4 gelijkspel. Carel Wagenaar en Rob Lamboo scoorden de pun ten voor Jumbo. Ook Peter Vlaar was met een moyenne van van 1,111 goed in vorm, maar verloor van een 'briljant' spelende Eric Vijverberg (moy enne 1,666). Of de goede vorm van dit Jumbo-team voldoende is voor hun bekerduel tegen Cristal Kelly (Raymond Ceule mans) morgen in Warmond valt nog te bezien. De Stalgasten heeft dooh 4 overwinning op coif Brandewijn United het>i onderonsje gewonnen Honsbeek van De Stat was met drie keer 180 j dreef. Bij United tekenC van der Mey voor de holj nish met 130. Hierdoor fc Herenstraat-darters mfs voorsprong van drie k aan de leiding in de rtg eredivisie. De Roelof veense derby tussen ruL Bullshit en de Ramses* werd met 7-3 gewonnji Bullshit. Bij de 'Sjaffil Sjors van Veen twee keen nish van 100. Het Kir Downstairs blijft goedil door een 9-1 zege op ijï mondse nieuwkomer jl laya. De Gouwe uit Oef j viel door een 5-5 gelijke gen Square Point uit Liskf naar de middenmoot, a Stand aan kop: 1. De Stje 10-79; 2. Bullshit 10-76;ïc ted 10-74; 4. Downstaimi 5. Ramses Sjaffies 10-62jk GO BRIDGE Vier teams van de Leidse bridge club Crash spelen in de lande lijke tweede divisie met wisse lend succes. Crash 3 van cap tain Wim Heemskerk staat na negen ronden keurig op de tweede plaats en Crash 5 van Erik Schwarz gaat aan de lei ding. Crash 6 van Peter Jansen staat op de vijfde plaats. Crash 4, van captain Remco Kaas hoek, daarentegen doet het slecht als voorlaatste. BC De Sleutels, met aanvoerder Leen- dert Paape uit Oegstgeest, handhaafde zich door een 22-8 zege op BOC 5 op de derde plaats. Ook het uit het Leidse NBB-district gepromoveerde Bodegraven staat - ondanks het 16-14 verlies tegen Crash 6 - toch nog knap vierde. DAMMEN ZWEMMEN Rijnsburger Arjen de Mooij heeft door een barrage te win nen van zijn clubgenoot Ri chard Kromhout het persoon lijk damkampioenschap van de DMH gewonnen. Beide dam mers eindigden in de finale op elf punten uit zeven ronden en plaatsten zich hiermee voor de halve finale van het NK 2004. In de voor de titel noodzakelijke barrage eindigde de eerste par tij, met een normaal speeltem- po, in een puntendeling. De Mooij won daarna de eerste 'sudden-death'-partij met een versneld tempo van twintig mi nuten. De Leidse Go Club (LGoj in een spannend slotwe het landskampioensch; najaarscompetitie van L delijke hoofdklasse j_ Slechts één bordpunt, sterke Amsterdam 1, %5 ze tegen zich dulden. van de overige klasseiji Utrecht 1, Leiden 4, Uje; en Arnhem 3. SCHAKEN L De Leidse jeugdschaakf, Ei^en Wieken (OEW) lj0 jaren van afwezigheid \j c nationale titel bij de (12 jaar) behaald. Hetl oensteam bestond uit L' Braggaar, Daan Postm; van Vliet en Jelle Zij 1st, jeugdteam bleef in de* poule - na een 2-2 gelijkt gen concurrent Leidel met 3-1 het team van L gen de baas. Harry vfc (Sassenheim) werd tijg met 8,5 punten uit negefp, en. Het C-team (14 j^ OEW moest in de final^c gen nemen met deLj| plaats. L SNOOKER p Leidenaar Rogier van is in het Dutch L. Ranking toernooi te Amf' gestrand in de kwartfina de Kamp versloeg op i naar de eindronden 0 topspelers, onder wiii Oenema, maar werd"' kwartfinale met 3-0 j door Karan Chand. L In het open kampioL van Warmond kwamL Zevenhoven weer iets^ bij lijstaanvoerder FloriL derscheim. Zevenhovj^ sloeg NoordwijkerhoutK derscheim overtuigen^ halve finale met 2-0 eit de finale met 2-1 van l|t wijnse. De verliezersroi naar Alphenaar Ron HcL Stand aan kop: 1. scheim 103; 2. Zevenhof 3. Alewijnse en Ronaldfs 5. Daan Hoekstra 70; son 69 lg |l

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 20