media-adviseur HE s L wij zoeken een JC' bouwkundig medewerker onderwijshuisvesting Leiden HELP HE^ m/v ENTHOUSIASTE GROEPSLEERKRACHTEN k ZATERDAG 13 DECEMBER 2003 Z Bel voor meer Informatie de Personeel Accountgroep, (07S) 6SI 3677 Het Bureau Openbaar Onderwijs voert als onderdeel van de gemeente Leiden de schoolbestuurlijke taken uit voor de openbare scholen. Deze taken zijn zeer divers en worden verricht door een hecht samenwerkend team van tien personen in een open en informele sfeer. Door het vertrek van een collega zoeken wij per 1 februari 2004 een: (20 uur per week) De werkzaamheden bestaan o.a. uit: - overleg voeren met de lokale overheid, andere schoolbesturen en directeuren van openbare scholen inzake huisvestingsaangelegenheden; - voorbereiden van huisvestings- en inrichtingsbeleid t.b.v. de 14 scholen voor primair onderwijs en een school voor voortgezet onderwijs; - het controleren van de uitvoering van de meerjarige onderhoudsplannen van onze schoolgebouwen; - het voorbereiden en begeleiden van projecten op het gebied van uitbreiding of aanpassing van schoolgebouwen; - beoordelen van bestekken offertes. De medewerker is in staat: - zelfstandig te werken op het gebied van huisvesting; - bouwplannen te beoordelen en processen te bewaken; - op effectieve wijze zowel mondeling als schriftelijk te communiceren; - klantgericht te handelen binnen wet- en regelgeving. Opleidingseisen: - relevante opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur bouwkunde; - kennis van wet- en regelgeving m.b.t. onderwijshuisvesting wordt op prijs gesteld. Overige informatie De aanstelling geschiedt op basis van het Rechtspositiebesluit WPO/WEC. Het salaris is, afhankelijk van ervaring en opleiding, maximaal schaal 10. Informatie over de functie is verkrijgbaar bij de heer Q.A. Doeswijk, directeur, telefoon kantoor: 071 - 524 76 70 of privé: 0172 - 41 03 78. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van c.v., kunt u voor 1 januari a.s. sturen naar het Bureau Openbaar Onderwijs, t.a.v. de heer Doeswijk, Maresingel 3, 2316 HA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer BOO 03.01. Bureau Openbaar Onderwijs De Katwijksche Bouwvereeniging staat midden in de samenleving van Katwijk, Valkenburg en omgeving. Ontwikkelingen en projecten waar de Bouwvereeniging bij betrokken is, zijn renovaties, herstructureren van de woningvoorraad en woondiensten voor nieuwe doelgroepen. De Bouwvereeniging beheert ruim 4100 verhuureenheden. Een organisatie volop in beweging met zestig enthousiaste medewerkers. De Katwijksche Bouwvereeniging zoekt een zelfstandig medewerker Personeelszaken m/v Een belangrijk aspect van ons personeelsbeleid is voorwaarden scheppen voor een prettige, motiverende en enthousiasmerende werksfeer. Als de medewerkers zich optimaal ontwikkelen, kunnen we de klant maximaal van dienst zijn. De Bouwvereeniging zoekt een enthousiaste medewerker Personeelszaken voor twintig uur per week met een adviserende rol voor het management en een eigen verantwoordelijkheid voor het personeelsbeheer. Kerntaken Adviseert het managementteam over personele aangelegenheden. Ontwikkelt en implementeert het personeelsbeleid. Is verantwoordelijk voor administratieve zaken rond personeelsbeheer. Verzorgt managementinformatie. Is het aanspreekpunt voor medewerkers over de CAO Woondiensten en regelingen voor het personeel. Onderhoudt contacten met derden, zoals de Arbodienst, de bedrijfsvereniging en de pensioenverzekeraar. Is casemanager in het kader van de wet Poortwachter. Ondersteunt werving- en selectie-activiteiten. Is verantwoordelijk voor het bijhouden en implementeren van de fiscale regelgeving en sociale wetgeving op het gebied van personeelszaken. Is verantwoordelijk voor de uitvoering en verwerking van het Woondienst Cafetaria Systeem. Organiseert (samen met anderen) personeelsactiviteiten en beheert het budget. Competenties Brede kennis van arbeidswetgeving, relevante fiscale regelgeving en arbeidsvoorwaarden. Goede vaardigheden op het gebied van communicatie en advies. Efficiënt kunnen plannen en organiseren. Accuraat kunnen werken. Flexibiliteit. Goede vaardigheden op het gebied van het voeren van administratie. Opleiding en ervaring Minimaal MBO gericht op personeelswerk. Minimaal drie jaar ervaring in een soortgelijke functie. Ervaring met een personeels- en informatiesysteem. Ervaring met een woningcorporatie is een pré. De sollicitatieprocedure sluit op vrijdag 31 december 2003. U kunt uw sollicitatiebrief richten aan Jan Turenhout, directeur van de Katwijsche Bouwvereeniging. In verband met de feestdagen worden de gesprekken gevoerd in januari 2004. De salarisschalen 8 en 9 van de CAO Woondiensten zijn van toepassing. Voor meer informatie over de functie en de procedure kunt u contact opnemen met Jan Turenhout of Margo Scholtes interim personeelsadviseur) via het algemene telefoonnummer 071 4060040. Boslaan 2a 2224 HH Katwijk Telefoon (071) 40 600 40 Fax (071) 40 600 60 www.kbv-katwijk.nl Katwijksche Bouwvereeniging Groot, snel groeiend internationaal bedrijf zoekt positieve mensen m/v die in 8 tot 25 u p.w. 8.500,- tot 75.000,- p/jr. willen (tij)verdienen als MANAGER TEAMLEIDER Het is leuk, zelfstandig VAN HUIS UIT werken informatie via: www.world-widehappiness.nl Avdviesbureau Paul v.d. Berkmortel 0348-692019 J cfc-gkrtCefU.tpr.l VOOR KINDEREN MET MINDER KANSEN Üj^ü De Hollandse Dagbladcombinatie (HDQ Is uitgevi van de regionale dag- en weekbladen De Gooi Eemlander, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant Leidsch Dagblad, Noordhoilands Dagblad (8 edities), Almere Vandaag en het Noordhollandi Weekblad en overige uitgeefproducten zoals inti netsites, themakranten etc. Dagelijks voorziet de HDC ruim 900.000 lezers vae nieuws, meningen en achtergronden. Uit de regie maar ook uit binnen- en buitenland. In de diverst vestigingen van het bedrijf zijn in totaal ruim 120 mensen werkzaam. Binnen het advertentiebedrijf wordt gewerkt me branchegroepen, waaronder de Lokale Accountgroep. Deze branchegroep is verantwoos lijk voor het realiseren van volume- en omzetdoelstelllngen door op een pro-actieve, kla gerichte manier relaties met adverteerders te onderhouden en op te bouwen binnen de versch lende lokale advertentiegebieden. De Lokale Accountgroep kan tevens gezien worden als de kraamkamer voor nieuwe branchegroepen. De functie Als media-adviseur bij de Hollandse Dagbladcombinatie verkoop je advertentieruimte binnen een branchegroep of regio. Je bezoekt zowel prospects als bestaande relaties en adviseert hen over de advertentiemogelijkheden in ons media-aanbod: dagbladen, weekbladen en internet en mogelijk nieuw te ontwikkelen producten. De media-adviseur verkoopt op basis van afgesproken omzet en volume doelstellingen. Wij vragen Representatieve en dynamische kandidaten. Je kunt zowel zelfstandig als in tearpverband werken. Je beschikt over onderhandelingsvaardigheden en overtuigingskracht. Daarnaast ben je klantgericht, pro-actief, creatief, origineel en zie je in het realiseren van je verkoopdoelstelling een uitdaging. Verkoopervaring in de buitendienst en commer ciële gedrevenheid is een vereiste. Daarnaast heb je kennis van Word, Excel, Powerpoint en beschik je over een MBO/ MBO werk - en denkniveau aangevuld met Nima A/B." Hollandse Dagbladcombinatie b.v. Noordhollands Dagblad Haarlems Dagblad IJmuider Courant Leidsch Dagblad De Gooi- en Eemlander Wij bieden Een zelfstandige, uitdagende functie en creatief werk De HDC kent uitstekende primaire en secundaire art voorwaarden en kan bovendien toekomstperspectief bieden aan verkooptalenten. Je werkt 36 uur per wa media-adviseur krijgt de beschikking over een lease- De HDC biedt een gedegen interne opleiding en verl trainingen. Daarnaast kan de media-adviseur rekene de nodige persoonlijke begeleiding van de branchegi manager. Jouw reactie Informatie over de functie kan ingewonnen worden bij Anja van Vlaanderen, personeelsconsulent, telefoon (072) 519 6340. Je schriftelijke reactie, een korte brief, kun je onder ding van vacaturenummer C502 voor 22 november 1 richten aan de Hollandse Dagbladcombinatie bv, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 2. 1800 AA Alkmaar, ta.v. Anja van Vlaanderen. F.mailen kan ook: perV neel rg.mif 11 i ».-®nhd.btk.nl STICHTING KATHOLIEK ONDERWIJS LEIDEN De Stichting Katholiek Onderwijs Leiden verzorgt het katholiek primair en vo'ortgezet onderwijs in Leiden en omgeving. Het Sectorbestuur Primair Onderwijs beheert 10 basisscholen en een speciale school voor basisonderwijs. De scholen liggen in de volgende gemeenten: Leiden: St. Joseph 't Klankbord De Pacellischool De Singel De Tweemaster De Wissel Leiderdorp: De Leeuwerik De Schakel Zoetenvoude: Bemardusschool (ZAV-Rijndijk) Klaverweide (ZAV-dorp) Westwoud (ZAV-dorp} Op de scholen zijn ongeveer 290 personeelsleden werkzaam, die het onderwijs verzorgen aan ruim 3200 leerlingen. In de missie van elke school staan veiligheid en een goed pedagogisch klimaat centraal, naast respect en belangstelling voor elkaar. De betrokkenheid van de ouders bij de scholen is groot. Daarnaast bieden wij de kandidaten: - een werkplek in enthousiaste teams, waar collega 's elkaar ondersteunen - structurele begeleiding gedurende de inwerkperiode door een mentor - mogelijkheden tot verdere professionalisering en goede loopbaanperspectieven Salariëring voor de functie vatj groepsleerkracht binnen het speciaal basisonderwijs geschiedt in schaal LA. Salariëring voor de functie van groepsleerkracht binnen het basisonderwijs geschiedt in schaal LB. De Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, Sectorbestuur Primair Onderwijs zoekt (m/v) voor de volgende scholen; Pacelli, Damlaan 22,2332 XH Leiden een parttime leerkracht voor groep 6 (maandag en dinsdag) plus ADV vervanging in de groep 5 en 7 (vrijdag) met ingang van 1 januari 2004. De Schakel, Van Alphenplein 6,2353 BX Leiderdorp een parttime leerkracht voor ADV-vervanging op 12 woensdagen in groep 4 een fulltime leerkracht voor groep 8, de datum van indiensttreding in overleg Benardusschool, Kooikerspad 2,2382 EA Zoeterwoude een fulltime leerkracht voor groep 7 i.v.m. zwangerschapsverlof met ingang van 1 maart 2004 Een combinatie van functies op verschillende scholen is eveneens bespreekbaar. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: in het bezit zijn van de volledige bevoegdheid het vermogen hebben om een optimaal pedagogisch en didactisch klimaat te scheppen met aandacht voor differentiatie en instructie aan de individuele leerling de bereidheid hebben om zowel binnen- als buitenschoolse activiteiten te verrichten waarbij een flexibele werkhouding en bereidheid tot samenwerking in teamverband centraal staat over goede communicatieve vaardigheden beschikken de identiteit van de school onderschrijven. Inlichtingen: Voor nadere informatie over de vacatures kunt u zich wenden tot: Pacelli: dhr.Ton Lommers, directeur, tel.: 071 -5760858 (school), 071-5220335 (privé) De Schakel: dhr. Leon van Harteveld, directeur, tel.: 071-5890988 (school) 071-5896510 (privé) Bernardus: dhr. Rob Zuiderwijk, directeur, tel.: 071 -5421600 Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae gaarne binnen 10 dagen richten aan het Sectorbestuur Primair Onderwijs, Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, Rooseveltstraat 18, 2321 BM Leiden of per e-mail: l.van.aubel@skol.nl Kijk ook op onze website: www.skol.nl Gezocht: Werkplaatsreceptionist waar je afspraken mee kunt maken. Auto Marestad is de Peugeot vestiging voor de regio Leiden en de Duin- Bollenstreek. Onze hoofdactiviteiten bestaan uit de verkoop van nieuwe en gebruikte Peugeots, maar ook met het totaalpakket aan aftersales activiteiten zijn wij dagelijks bezig. Enthousiasme, klantvriendelijkheid, service en sfeer zijn enkele kernwoorden binnen ons bedrijf. In verband met de groei van ons bedrijf zoeken wij voor onze vesti ging in Leiderdorp op korte termijn een: WERKPLAATSRECEPTIONIST De baan: De werkzaamheden bestaan o.a. uit werkplaatsplanning; ontvangen van klanten; adviseren ten aanzien van onderhoud/reparatie/schade; het maken van prijsopgaven; facturering. Beschik je over: - een representatieve uitstraling; - ervaring in een soortgelijke functie; - kennis van en ervaring met geautomatiseerde systemen; - een klantvriendelijke en servicegerichte instelling; - aanpakmentaliteit en een flinke dosis enthousiasme; - technische, commerciële en organisatorische kwaliteiten? Wellicht ben jij dan de persoon die wij als nieuwe collega willen begroeten. Ben je geïnteresseerd in deze fulltime baan met goede secundaire arbeidsvoorwaarden? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie met een CV binnen 14 dagen na het verschijnen van deze vacature naar: Auto Marestad, t.a.v. mevrouw B.F. Banda, Postbus' I67, 2I60 AD Lisse. Solliciteren per e-mail kan ook: info@marestad.nl Voor meer informatie over deze vacature kun je bellen met mevrouw B.F. Banda, tel: (071) 581 23 60. JE VOELT JE LEKKERDER IN EEN PEUGEOT AUTO MARESTAD B.V. LEIDERDORP Van der Valk Boumanweg 2 Tel.: (071) 581 23 60 LISSE Meer en Duin 52 Tel.: (0252) 43 50 70 www.marestad.peugeot.nl Stop agressie en geweld. Over Steun de Landelijke Stichting en wordt donal Uw maandelijkse bijdrage helpt ons verder bouwen aan een veiligere samenleving. GIRO 1107 'Laai zien dal ook u legen geweld bent... en draag W Als dank ontvang! u bij een maandelijkse bijdrage van 5 gratis een rood-zwart lieveheersbeesfspeldje. www.zinloosgeweld.nl Waar? Ontdek het op www.vogelbescherming.nl. TOUR DE GANS Ganzen zijn fascinerende vogels. En ze overwinteren graag in ons land. Vogelbescherming Nederland nodigt u uit: ga eens ganzen kijken!

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 22