WERK 3 lSd together DE LANGE A Let's work, ervaren hoofd boekhouding M msKn Manager Kwaliteitsdienst pmm E 1E MONTEUR ELEKTROTECHNIEK Verzorgenden of verzorgenden IG )AG 13 DECEMBER 2OO3 914 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075) 681 3677 Onze opdrachtgever maakt deel uit van een groep met een rijke historie in de sport. Zij is een toonaangevend, stijlvol Racketcentrum in de Haagse regio en biedt op een oppervlakte van circa 10.000 m2 de volgende faciliteiten: twaalf indoor-tennisbanen, elf squashbanen, fitness, sauna's, zonnebanken, kindercrèche, gezellige bar, luxe restaurant en ruime vergaderfaciliteit. Zo'n dertig goed opgeleide, professionele en servicegerichte medewerkers begrijpen als geen ander wat de veeleisende klant verwacht van een bezoek aan een dergelijk centrum. De organisatie maakt een gezonde groei door en wordt momenteel omgevormd naar een club-totaalconcept dat volledig past in de huidige en toekomstige ontwikkelingen in de branche. Het centrum zal zich verder ontwikkelen als belangrijke regionale speler, met sport- en recreatievoorzieningen voor iedereen, ongeacht leeftijd of gezinssamenstelling. Binnen het toekomstige totaalconcept zal de nieuwe fitness aerobicsaccommodatie een zeer belangrijk onderdeel vormen. Ben je een "zwaargewicht" en toe aan een sportieve uitdaging Manager Fitness (M/V leeftijd vanaf 30 jaar) Als Manager Fitness ben je primair verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken met betrekking tot de fitness-, aerobics- en groepslessen. Als lid van het managementteam voer je een strategisch en operationeel beleid dat gericht is op het waarborgen van de continuïteit bij een gezonde omzetgroei. Je bewaakt de kwaliteit, service én kosten. In samenspraak met de directie stel je een team van instructeurs samen, organiseer je de lesroosters en groepslessen en zorg je voor een adequate personele bezetting gedurende de openingstijden. Je motiveert je team en geeft, dankzij je ruime ervaring in de sport fitnessbranche, leiding met een sterk verantwoordelijkheidsgevoel. Je bent van nature dienst verlenend en door je manier van omgang met de leden geef je invulling aan het begrip gastvrijheid. Je bent communicatief zeer vaardig en een "team player" die zijn mensen coacht. Je bent positief en enthousiast ingesteld en je hebt gevoel voor kwaliteit. Voor nieuwe leden ben je het gezicht van onze organisatie. Je maakt ze op een prettige manier wegwijs in de club en creëert door je benadering een comfortabel 'thuisgevoel'. Je initieert sportieve activiteiten voor (aspirant-)leden en realiseert een effectieve begelei-dingsstructuur voor clubleden bij het behalen van hun sportieve doelstellingen. Ervaring met hetTechnogym Wellness systeem is daarom een pré. Je salaris is afhankelijk van je relevante werkervaring en toegevoegde waarde voor de organisatie. Geïnteresseerd Stuur je cv met motivatie o.v.v. kenmerk "MF" naar: fbaren@probus-rs.nl of naar Probus Recruitment Services, t.a.v. Felix Barenholz, Postbus 135, 4700 AC Roosendaal. Tel.: 0165 - 521 004 Fax: 0165 - 521 042 ACCOUNTANTSKANTOOR is een relatie van ons kantoor, gevestigd in de Bollenstreek, zijn wij op zoek naar een hoofd b boekhouding. Onze relatie is werkzaam in renovatie en onderhoud van een breed scala aan Wij zoeken een enthousiaste: die verantwoordelijk is voor een viertal administraties kpakket: trkzaamheden bestaan o.a. uit: lerwerken van de dagelijkse mutaties vanuit bankafschriften, inkoopfacturen en Beken en het bijhouden van de kas poeren van de salarisadministratie, voor zowel week- als maandloners (totaal 100 man) paandelijkse aangiftes loon- en omzetbelasting en uitvoeringsinstanties srzorgen van gevraagde en ongevraagde management informatie pstellen van budgetten [oorbereiden van de jaarafsluitingen ctie eisen: dere jaren ervaring in het voeren van administraties [ante ervaring betreffende loonadministraties nandig kunnen werken Se communicatieve vaardigheden zowel schriftelijk als mondeling (verantwoordelijkheidsgevoel hisch denkvermogen feidingsniveau: IO/MBA - SPD jijkdiploma loonadministratie tting met Microsoft office producten is van software pakket Grote Beer en Free Pack n deze uitdagende functie binnen een dynamische organisatie, schrijf dan naar Accoun- juitoor De Lange B.V., Hoofdstraat 143, 2171 BA, Sassenheim, t.a.v. Simon de Lange 3. Voor meer informatie kun je ook bellen tijdens kantooruren: (0252) 220 540. gesneden S. verpakte groenten emskerk BV in Rijnsburg is een groeiend internationaal bedrijf, waar ca. 550 mensen tnthousiasme in diverse afdelingen werkzaam zijn. W. Heemskerk bv bewerkt al ruim ir groente en fruit voor haar klanten, gedeeltelijk onder eigen merk, maar voornamelijk t private label. De afnemers zijn vooral terug te vinden in de retail-wereld. Door een zeer irn en goed geautomatiseerd productieproces in een toonaangevende productielocatie len constante topkwaliteit worden gerealiseerd. W. Heemskerk bv is HACCP en BRC (tificeerd. Wegens het verschuiven van de werkzaamheden van de huidige Manager g de functie Product Manager is W Heemskerk BV op zoek naar een wementpositie in pragmatische omgeving [Verantwoordelijk voor het verder ontwikkelen, bewaken en uitvoeren van het kwaliteitsbeleid; Leiding geven aan de kwaliteitsafdeling. (5 personen); [Stimuleren, ondersteunen en begeleiden van de totale organisatie bij het realiseren van ■Continue kwaliteitsverbetering; 'Zorgdragen voor onderhoud en verdere uitbouw van de kwaliteitszorg-, milieuzorg- en ARBO-systemen en werkinstructies; Overleggen en afstemmen met interne én externe klanten over kwaliteitszaken; Ondersteunen en adviseren van Verkoop bij klantenvragen inzake kwaliteits- en productaspecten; Voorbereiden, begeleiden en opvolgen van diverse audits van certificeringinstanties én van (internationale) klanten en leveranciers. Opstellen van een auditplan voor de eigen organisatie; Adviseren van de directie op gebied van investeringen; Volgen van ontwikkelingen op gebied van internationale kwaliteitsnormen. il: Afgeronde HBO-opleiding, richting Levensmiddelentechnologie of vergelijkbaar; Meerdere jaren relevante managementervaring in een productieomgeving; Kennis van en ervaring met kwaliteitszorg- en milieuzorgsystemen; Communiceert overtuigend op zowel management als uitvoerend niveau; Bezit organisatorische vaardigheden, coachende en leidinggevende capaciteiten; Weet prioriteiten te stellen en kan projecten binnen overeengekomen deadlines afronden; Persoonskenmerken: pro-actief, no nonsense, gestructureerd, standvastig en praktisch. in geïnteresseerd bent in bovengenoemde functie verzoeken wij u contact op te nemen met <erW.D. Zomer, directeur, telefoon: 071-4021338, dan wel uw schriftelijke reactie te e-mailen naar: info@wheemskerk.nl. W. Heemskerk B.V., postbus 137, 2230 AC Rijnsburg. Van Rijn B. V. fresh processing systems Machinefabriek Van Rijn is een vooraanstaand producent van o.a. verpakkingsmachines, vis- voeding- en bloemen verwerkende apparatuur, en interne transportsystemen. Van Rijn maakt deel uit van de Slersema Groep met vestigingen in binnen- en buitenland. Ter versterking v. n zijn wij op zoek naar ei Productontwerper Constructeur Functieomschrijving: In deze functie is uw taak het zelfstandig (her)ontwerpen van diverse RVS en kunststoffen producten. Werkzaamheden o.a. ideeën genereren, ontwerpen en ultdetaillering m.b.v. ons CAD-tekensysteem. U wordt ondersteunend aan de verkoop, tevens spil In de communicatie tussen verkoop en productie. Verder opereert U als Intern aanspreekpunt voor onze klanten daar waar het gaat om nazorg en kleine storingen. Gevraagd wordt: - opleiding op HTS-Werktuigbouw niveau met kennis van elektro- en pneumatiek met enkele jaren ervaring. - servicegerichte instelling, klantvriendelijk. - zelfstandig kunnen werken. - een flexibele Instelling, Geboden wordt: - afwisselend en verantwoordelijk werk met voldoende ruimte tot eigen Inbreng en zelfontplooiing. - prima werksfeer. - een uitstekend salaris met prima secundaire arbeidsvoorwaarden. - goede toekomstmogelijkheden. Mocht u Interesse hebben voor deze functie stuur dan uw brief of «-mail met CV naar onderstaand adres. Voor inlichtingen over deze vacature kunt u contact opnemen met de heer J. v. d, Berg, tel. 071-4020700. E-mail adres: jvandenberg@vanrijn.com 2220 CB Katwijk aan Zee Veilig over straat kunnen lopen in een buurt waar je je thuis voelt. Dat is wat iedere burger wil. Of het nu gaat om de binnen stad van Leiden en Rotterdam of de groene gebieden rond- H om Gouda of op de Zuid-Hollandse eilanden. Als agent kun je daaraan bijdragen. Al tijdens je opleiding tot Allround Politiemedewerker ga je, onder begeleiding van ervaren collega's, de straat op. Je hebt oog voor wat er leeft en gebeurt in de buurt. Zonodig spreek je mensen aan op hun gedrag. Soms helpt praten alleen niet meer en moet je optreden. Door iemand een bekeuring te geven of aan te houden. Zonder dat het uit de hand loopt, want Je hebt geleerd om een Politie Rotterdam-Rijnmond, laaglanden en Hollands Midden zoeken 150 collega's m/v situatie beheersbaar te houden. Maar ook signaleer je terugkerende problemen en doe je voorstellen om die echt op te lossen. Zo kan jij werkelijk wat betekenen voor de buurt. BEL VOOR MEER INFORMATIE 0800-6096 OF KIJK OP NHW.POLITIENL Naast alle zaken die je tijdens de opleiding hebt geleerd, speeltje karakter een belangrijke rol. Om bij de politie in Rotterdam-Rijnmond, Haaglanden of Hollands Midden te kunnen werken, moetje dan ook het nodige in huis hebben. Je moet met spanning om kunnen gaan. Besluitvaardig zijn en goed kunnen communiceren. Boven- dien moetje een echte teamplayer zijn. Maar het allerbelangrijkste is dat je jezelf bent. En blijft. Meer informatie over de opleiding en het werk van Allround Politiemedewerkers vind je op www.politie.nl. MAAR JIJ VOOR STAAT, IS NODIG OP STRAAT. Unica Bodegraven B.V. is onderdeel van de Unica Installatiegroep. Unica Bodegraven levert al meer dan 70 jaar gebouwgebonden installaties die technisch perfect in orde zijn. Wij onderscheiden ons door onze zorg voor de voorbereidings- en uitvoeringsprocessen rond projecten. Soepele samenwerking tussen onze klanten, toeleveranciers en medewerkers, is de sleutel tot ons succes. Op onze vestiging in Bodegraven hebben wij op korte termijn plaats voor een: voor de afdeling Service Onderhoud. De functie: U monteert geheel zelfstandig elektrische installaties in de utiliteit (scholen en bedrijfsgebouwen) voor aanpassingen en/of wijzigingen. Voor deze functie vragen wij: - Een 1e monteur met een brede belangstelling voor de elektrotechniek - Rijbewijs BE - Accuratesse - Communicatieve en administratieve vaardigheden zijn een pré Wij bieden: - Prettige werksfeer. - Een boeiende en veeleisende werkkring in een professionele en slagvaardige organisatie. - Arbeidsvoorwaarden die volledig passen bij een vooraanstaande onderneming. - Salaris in overeenstemming met de functie. - Winstdelingsregeling. - Verdere ontwikkeling en ontplooiing in het vakgebied en in andere vakgebieden. Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatiebrief met cv aan de heer P. Brunn op nevenstaand adres. Voor meer informatie over de inhoud van de functie kunt u bellen met de heer P. Brunn. Telefoon 0172 - 64 41 79 Unica Bodegraven B.V. Beneluxweg 2 Postbus 83, 2410 AB Bodegraven Telefoon 0172 - 64 41 44 Fax 0172 - 64 41 00 http://www.unica.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Indien u bovenstaande functie ambieert en meent de juiste kandidaat daarvoor te zijn, zien wij uw sollicitatie graag tegemoet. samen maken we het. unica installatiegroep Protestants-Christelijke Stichting Woonzorgcentra Duinrand Salem de Vlietstede In verband met verbouwing en uitbreiding van de afdeling meerzorg/groepsverzorging en interne doorgroei naar lei dinggevende functies van enkele medewerkers, zijn wij voor locatie Salem op zoek naar: 24-36 uur per week De Protestants Christelijke Stichting Woonzorgcentra DSV bestaat uit twee woonzorgcentra in Katwijk, Duinrand en Salem, en een woonzorgcentrum in Rijnsburg, de Vlietstede In totaal wonen 293 mensen in de woonzorgcentra van DSV. DSV heeft zich ten doel gesteld zorg op maat te bieden. Dit betekent dat de geboden zorg is afgestemd op de zorgvraag van de cliënt. Aan de geboden zorg ligt een Christelijke levensovertuiging ten grondslag. Om een breed zorgaanbod te kunnen garanderen werkt DSV samen met drie woonzorgcentra en één verpleeghuis in de Zorggroep Sorgsaem. op Wanneer je: Opleidingsniveau voldoet aan het niveau verzorgende IG of je bent verzorgende en bereidt de BIG-cursus te volgen; Een bijdrage wilt leveren aan een prettig en veilig leefklimaat; Belangstelling hebt voor de oudere mens; Een bijdrage wilt leveren aan het afdelings- en instellingsbeleid; Bereid bent alle diensten te draaien volgens rooster; Een protestant Christelijke levensovertuiging hebt. Dan bieden wij je: Een leuke afwisselende baan en een prettige werksfeer; In eerste instantie een aanstelling voor 1 jaar, met het vooruitzicht een vaste aanstelling; PGGM-pensioenregeling/Spaarloonregeling; Mogelijkheden tot deelname aan collectieve verzekeringen; Arbeidsvoorwaarden en salariëring volgens CAO voor Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Welkom! Voor informatie betreffende deze functie kun je van dinsdag t/m vrijdag tijdens kantooruren contact opnemen met mevrouw Barbara de Haan, zorgmanager, tel. 071 - 40 92 932. Je schriftelijke sollicitatie kan je binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan: Woonzorgcentrum Salem t.a.v. mevrouw W. M. Noort, locatiemanager Duindoornlaan 34 2225 RT KATWIJK WNoort@wzc-dsv.nl

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 21