i I //s f ri-jado the American School of the hague Servicemonteur Koeltechniek fri-jado Graal Sotheby's Commercieel Talent Commercieel Medewerker/-ster SERVICE MONTEURS en MONTAGE MONTEURS energ/'T Saai? Welnee, ik werk bij de CLERCQ (gÓdeCLERC< Projectleiders M/V LOI Met de LOI kom je er wél! ZATERDAG 13 DECEMBER 2003 913 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075) 681 3677 Met haar 65 jaar ervaring heeft Fri-Jado een sterke naam opgebouwd in het ontwikkelen, produceren, installeren en onderhouden van producten en systemen voor het opslaan, bereiden, presenteren en uitgeven van levensmiddelen en dranken. Fri-Jado heeft een stevige positie in markten als de super marktbranche, horeca en fastfood in binnen- en buitenland. De organisatie telt ruim 700 medewerkers verdeeld over vier business-units: Fri-Jado Euro Products, Fri-Jado Super Service, Fri-Jado Installatiegroep en Frimex Retail Service. Bij de business-unit Fri-Jado Super Service bestaat een vacature voor Verantwoordelijkheden Met een bedrijfsauto die u ter beschikking wordt gesteld, opereert u zelfstandig vanuit uw woonplaats. U draagt zora voor het goed functioneren van (computergestuurde) koeltechnische apparatuur die bij onze relaties is geïnstalleerd, voor het uitvoeren van preventief onderhoud, CFK-controles en het oplossen van storingen. Tevens adviseert u onze relaties. Dagelijks rapporteert u aan het hoofdkantoor te Breda via uw laptop. Vereisten U woont in het gebied tussen Utrecht, Amsterdam en Den Haag. U heeft ervaring in koeltechniek bij voorkeur in de supermarktbranche en een technische opleidings achtergrond. U beschikt over elektrotechnische kennis en bent in het bezit van net STEK-diploma. U heeft een rijbewijs (BE) en bent flexibel inzetbaar ten aanzien van werktijden. Informatie en reactie Informatie omtrent de functie wordt u verstrekt door de heer P. Boes, Regioleider Service Supermarkten, telefoon: 06 519 89 602. Uw schriftelijk reactie met c.v. kunt u richten aan Fri-Jado Super Service B.V., afdeling P&O, Postbus 3277, 4800 DG Breda of karinmoerkens@frijado-fss.nl. Voor informatie kunt u ook terecht op www.frijado.nl In verband met onze interne opleidingsmogelijkheden nodigen wij tevens mensen met een afgeronde MTS-opleiding uit om te reageren, bij voorkeur Elektrotechniek/ Werktuigbouwkunde. wjFw super servi super service Partners in bedrijfskoeling, keukentechniek en meubelvernieuwing Fri-Jado Super Service B.V., Postbus 32774800 DG Breda, tel.: 076 - 548 10 00, fax: 076 - 548 12 22, E-mail: fss@frijado-fss.nl, www.frijado.nl De specialist in carrosseriën voor het vervoer van bloemen en planten Bij Carrosseriefabriek Kees Mulder BV, gevestigd in Katwijk en Aalsmeer, zijn 70 medewerkers in dienst. Het verlenen van full-service staat bij Kees Mulder BV centraal. In Katwijk produceren we carrosseriën voor de transportbranche, zoals onder andere verhuistransport, stukgoedvervoer en groente- en fruitvervoer. Daarnaast zijn we gespecialiseerd in het produceren van laadbakken voor bloemen- en plantentransport. Voor reparatie en onderhoud van getrokken materieel en car rosseriën kunnen klanten zowel in Katwijk terecht als bij het filiaal in Aalsmeer. Voor onze vestiging in Katwijk zijn wij op zoek naar de volgende medewerkers: ALLROUND - CARROSSERIEBOUWER 9 ff. n iriwri ELECTRICIEN (ZWAKSTROOM) LASSER (MIG/MAG) (AANKOMEND) APK KEURMEESTER GETROKKEN MATERIEEL Ben je in het bezit van een diploma 1e automonteur, dan leiden we je graag op tot APK-keurmeester. SERVICE MONTEUR De functie bestaat uit het verzorgen van preventief klein onderhoud en het verhelpen van storingen aan carrosseriën op het gebied van elektra, hydrauliek/pneumatiek, verwarmings- en koelunits. LEERLING CARROSSERIEBOUWERS Ben je technisch aangelegd en wil je graag het vak leren, dan kunnen we je een uitdagende functie bieden. In samenwerking met de Stichting Vakopleiding Carrosseriebouw kunnen we je begeleiden in het volgen van vakgerichte opleiding. Arbeidsvoorwaarden: Wij bieden een marktconform salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden in een profes sioneel en toekomstgericht bedrijf. Indien wij uw belangstelling hebben gewekt, kunt u schrijven of mailen naar onderstaand adres: Carrosseriefabriek Kees Mulder BV T.a.v. Mariska Mulder Postbus 3204 2220 CE KATWIJK of e-mailen naar: mariskakeesmulder.nl Voor verdere inlichtingen kunt u bellen met Mariska Mulder, telefoonnummer 071 4025774 Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Wij zoeken per direct een: Financieel administratief medewerker/ster Taken: - verantwoordelijk voor de administratieve afwikkeling van het inkoopproces - verantwoordelijk voor de crediteurenadministratie - verwerken van het bank en kasboek - assisteren bij het samenstellen van kwartaal rapportages en budget - aansluitingen maken tussen het grootboek en werkelijk heid Functie eisen: - MEAO administratief en/of MBA - Specialist op boekhoudkundig terrein - Accuraat en zelfstandig - Ervaring met AFAS/Exact of vergelijkbaar boekhoudpakket - Affiniteit met automatisering - Het leuk vinden om in een team te werken - Vloeiend Engels We are looking for a Transportation and Facilities coordinator To start a.s.a.p. Tasks: - responsible for the organization of a school bus system for 500 students - setting up and co-ordinating bus schedules for students - organizing all busses for field trips, projects and athletic trips - selecting and supervising group of High School Bus Captains - verify all transportation invoices - meeting with parents, staff and buscompany - scheduling of daily, weekly, monthly and yearly school events Skills: - high degree of organisation - stability and flexibility - sympathetic behavior - good computer skills - excellent spoken and written English - spoken knowledge of the Dutch language - able to deal with transportation calls from 6:30 am until 6:00 pm Belangstellenden kunnen tot 2 januari hun sollicitatie richten aan: Maartje Winkel, Human Recources Manager, The American School of The Hague, Rijksstraatweg 200, 2241 BX Wassenaar of naar recruitment@ash.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. EXCLUSIVE AFFILIATE OF Makelaardij INTERNATIONAL REALTY Schipholweg 103 Postbus 5 *2300 AA Leiden 'Tel +31.(0)71.5249223 Fax +31.(0)71.5249221 infb@graal-sothebys.nl www.graal-sothebys.nl Graal Makelaardij is in Nederland exclusief vertegenwoordiger van Sotheby's Internationa] Realty, onderdeel van het beroemde veilinghuis. Graal makelaardij richt zich op dé verkoop van exclusieve woningen iri Nederland en het buitenland. Op dit moment zijn wij op zoek naar een die zich gaat toeleggen op de verkoop vah exclusief onroerend goed in hec buitenland, aan Nederlandse kopers. Wat wij verwachten? - fulltime beschikbaar en woonachtig in de regio - minimaal Havo opleiding - leeftijd 20-30 jaar Wat hebben wij te bieden - een gezellige werkplek in een klein team - afwisselend en zelfstandig werk - een marktconform salaris met een bonus voor wie het verdient Geïnteresseerd? Stuur je CV met begeleidend schrijven naar bovenstaand adres. Meer weten vooraf? Kijk op www.graal-sothebys.nl of neem contact op met Wim Graal op 071-524.92.23 Voor een nieuw te openen apotheek in omgeving Leiden zijn wij op zoek naar: ENTHOUSIASTE APOTHEKERSASSISTENTEN In deze nieuwe apotheek krijg je de mogelijkheid je te ontwikkelen op allerlei deelgebieden van de farmaceuti sche patiëntenzorg. Daarover mag je zelf beslissen want alles is nieuw, van inrichting tot kleding, van medewerkers tot patiënten. Dus als jij een nieuwe uitdaging zoekt en in een team wil werken waar de rollen niet van oudsher zijn verdeeld en de apotheker niet je baas maar je coach is, reageer dan snel. Graag nodigen wij je uit om schriftelijk contact op te nemen voor inlichtingen of sollicitatie. John Tjong Tjin Joe, Apotheker Mgr. van Steelaan 213 2273 EM Voorburg E-mail: jttj@planet.nl Eigentijdse school opent deuren De Levensschool - leren met hart en ziel Een school waar de eigen interesses, gaven en talenten van de Kinderen en de Leerkrachten de basis zijn van het leerproces. Gelegen nabij de duinen Opgave december begin januari Voor meer info kijk op home.wanadoo.nl/levensschool E-mail levensschool@wanadoo.nl Telefoon 0252-372896 Wij zoeken zelfstandige en energieke service en montage monteurs voor c.v. installaties die het leuk vinden om deel uit te maken van onze jonge organisatie. Deze afwisselende baan heeft als werkgebied de regio Leiden. Bij deze functie krijg je een bedrijfsauto ter beschikking. Reactie Denk jij' in dit profiel te passen? Dan nodigen wij je uit hierop te reageren. Een uitstekend salaris, goede arbeidsvoorwaarden en een gezellige werksfeer zijn vanzelfsprekend binnen ons bedrijf. Indien je informatie wenst over de bovenstaande functie dan kun je, tijdens kantooruren, bellen naar René Koeleman, telefoonnummer (071) 522 21* 02. Na 19.00 uur te bereiken onder nummer 0172 k26 508. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. EnergiQ is de nieuwe naam die staat voor de samenwerking van twee, voor de regio Leiden, bekende en vertrouwde bedrijven Elfa Leiden elektrotechniek en loodgieterswerken en JJ de Jong klimaattechniek. Beide bedrijven bestaan al meer dan t»o jaar. EnergiQ is een totaalinstallateur. Vanuit de drie bedrijfsunits EnergiQ elektrotechniek, EnergiQ klimaattechniek en EnergiQ loodgieterswerken worden de werkzaamheden uitgevoerd op het gebied van elektrotechniek, datanetwerken, intercom- en communicatiesystemen, sanitair, loodgieterij, zink-, en dakwerken, centrale verwarming, koeling, gebouwbeheersystemen, legionella preventie en faciliteit- management. Onze opdracht gevers zijn veelal aannemers, architecten, overheidsinstellingen en particulieren. Flevoweg 39f 2318 BX Leiden Telefoon 071 522 2k 02 Telefax 071 523 1417 E-mail jjdejong@energiq.nl de CLERCQ is een veelzijdige, juridische dienstverlener bestaande uit de afdelingen advocatuur, notariaat en belastingadvies. Om onze cliënten goed te kunnen blijven bedienen, zoeken wij voor de afdeling advocatuur een aanpakker in de functie van Fulltime Secretaresse m/v Ons 150 jaar oude juristenkantoor is jong van hart en sterk in beweging. Binnen ons kantoor, waarzo'n 70 mensen werken, bieden wij meedenkers alle kans om door te groeien. Wij zoeken een standige collega met inlevingsvermogen die zich met alle reguliere secretariële» werkzaamheden zal gaan bezighouden, waaronder ook het uitwerken van dictafoonnotities. Ervaring met Word is Richt je sollicitatie brief voorzien van cv, vóór 29 december aan onze kantoor directeur Ineke Vlek, Voor meer informatie kun je haar bereiken via 071-5815416 of kijk op www.declercq.com. enthousiaste, zelf- een pré. deCLERCQ Hoge Rijndijk 306 2314 am Leiden Postbus 11051 2301 eb Leioen ADVOCXTJII Ncmixu BUACTIVGADVISIU Ter versterking van onze divisie onderwijs, zijn wij op zoek naar doortastende, organisatorisch sterke Dit is het werk Dl) In deze ultieme regelfunctie vorm je de spreekwoordelijke "spin in het web" als het gaat om het opzetten en actualiseren van opleidingen in de volgende vakgebieden: Gezondheidszorg Psychologie en pedagogiek Je werft en beoordeelt de juiste mensen voor het (gedeeltelijk) uitwerken van het project. Je plant en coördineert het werk van externe medewerkers en je beoordeelt het door hen aangeleverde materiaal. Je sigpaleert knelpunten en levert - van begin tot eind - een actieve bijdrage aan een soepel verloop van het productietraject. Dit is je profiel Je hebt een flexibele instelling, teamspirit en bent niet bang voor deadlines. Accuratesse, stressbesten digheid en organisatietalent zijn de belangrijkste kenmerken van je persoonlijkheid. Je beschikt vanzelfsprekend over uitstekende communicatieve vaardigheden (schriftelijk en verbaal) en hebt een brede interesse. Je hebt een HBO/WO-werk- en denkniveau. Dit is de LOI Bij de Leidse Onderwijsinstellingen werken zo'n 250 vaste medewerkers en 1 000 docenten na en auteurs. Het assortiment oipvat ruim 350 opleidingen, waaronder een groeiend aantal officiële HBO-opleidingen. Al deze opleidingen worden binnen de muren van het LOI-gebouw ontwikkeld. Verantwoordelijk voor het continue ver nieuwingsproces van ons assortiment zijn de projectleiders. In het productieteam coördineren zij de realisatie van nieuwe en de actualisatie van bestaande opleidingen. Daarbij spelen ICT-toepassingen een belangrijke rol. Dankzij projectleiders verloopt het intensieve traject tussen idee en uitvoering efficiënt en soepel. Zodat de 100 000 cursisten die jaarlijks bij ons studeren, verzekerd blijven van topkwaliteit. Dit bieden wij je Werken als projectleider betekent: een verantwoordelijke en zelfstandig eF positie in een professionele organisatiilev Hierbij horen een prima salaris, een aantrekkelijk! jj* winstdelingsregeling en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. leid ine an ivi idd ind ijzc Heb je eerst nog vragen? Bel dan even met Arjette van Noort (071) 54 51 365. Wil je meteen solliciteren? Stuur dan binnen twee weken je sollicitatiebrief met je curriculum vitae naar personeelszaken@loi.nl. De eerste gesprekken vinden plaats op 13 en 14 januari. ire: hc inl de sn N Tb

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 18