4 m (HEF HORECA m/v Zorgmanager Huishoudteam/ rhuiszorgteam **irirT KELLY Hou je van praten? Praat eens met ons. Gebr. Botermans adrijfsleider/commercieel verkoper (m/v) KOEL-/ ELECTROMONTEUR STEGELHANDEL Management Assistent in Irak! :£:vx www.giro800800 nl Help de mensen DIVISIEMANAGER WONEN V/M DAG 29 NOVEMBER 2003 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, 075)681 3677 HSTERDAM THUISZORG zoekt op korte termijn een Amsterdam Thuiszorg lsterdam Thuiszorg eygt voor continuïteit id|te levensloop van 1 sen bij mensen d Es met respect voor e neigen levenswijze de cliënt en in inwerking met fere zorgverleners. sterdam Thuiszorg en van de grootste ■gaanbieders van Ierland. uitgebreide en isselende werk- vin nodigt uit tot I en ondernemend ■ken. trom is Amsterdam liszorg een flexibele anisatie waar veel 1 sen liggen voor bewerkers met iatief. ft Bijzonderheden team/werkgebied Het team waar u leiding aan gaat geven is een opleidingsteam bestaande uit 20 medewerkers en voorziet in zowel huishoudelijke als verzorgende taken. Het werkgebied omvat de Nieuwmarktbuurt en de Weteringbuurt en kent een zeer gevarieerde bevolking. ft Hoofdactiviteiten Geeft leiding en coaching aan de zorgverleners van het team en zorgt voor een prettige werksfeer. Geeft leiding aan praktijkopleiders en geeft vorm aan het opleidingsteam. Realiseert de gestelde doelen d.m.v. een goede bedrijfsvoering. Bevordert en bewaakt de kwaliteit van zorg. Signaleert relevante interne en externe ontwikkelingen, rapporteert deze en doet suggesties voor aanpassingen van het beleid. Levert een bijdrage aan de ontwikkeling, totstandkoming en bijstelling van team-, regio- en stedelijk beleid. Onderhoudt interne en externe contacten, met name op stadsdeelniveau. ft Profiel Opleiding op HBO niveau in de gezondheidszorg. Een managementopleiding en leidinggevende ervaring en bij voorkeur ervaring in de zorg. De manager die wij zoeken heeft aantoonbare interesse in het opleiden van medewerkers in de zorg, werkt vraag- en resultaatgericht en ziet het als een uitdaging om de interne en externe samenwerking in het stadsdeel samen met het team en de collega's verder vorm te geven. ft Dienstverband en salariëring De aanstelling is voor onbepaalde tijd, 24 uur per week. Inschaling conform CAO Thuiszorg, schaal 9, maximaal 2.955,84, bruto per maand bij een volledige werkweek. ft Informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw D. Boone, zorgmanager Centrum-Oost, telefoon: 020 57 32 582. ft Sollicitatie Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van de advertentie richten aan Amsterdam Thuiszorg, t.a.v. mevr. T. van Haperen, Secretaresse regiomanager, Marcantilaan 7,1051 LN Amsterdam of via de mail: t.vanhaperen@amsterdamthuiszorg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor één van onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar enthousiaste Medewerkers Klantenservice &Callcenter Medewerkers Kun je goed praten en aandachtig luisteren? Heb je bovendien ook nog eens ervaring? Dan zijn wij één en al oor. Bel ons vandaag nog voor meer informatie over deze en andere mogelijkheden. Kelly Services, Turfmarkt'11, Leiden Bel: 071-513 77 98, e-mail: leiden@kelly.nl www.kellyservices.nl De beste mensen van Kelly SERVICES Elektro technisch installatie bureau t elektrotechnisch installatiebureau Gebr. Botermans is opgericht in [1 en wordt geleid door drie directieleden. I.v.m het op termijn ugtreden van twee directieleden is het bedrijf op zoek naar een housiaste bedrijfsleider met commerciële eigenschappen. I bedrijf beheerst een groot aantal disciplines als het gaat om het ialleren van elektrotechnische installaties. Zo is het bedrijf actief in de Jteit en industrie waar complete licht- krachtinstallaties worden worpen en geïnstalleerd. Daarnaast houdt Gebr. Botermans zich tig met de diverse vormen van beveiligen. Te denken valt hierbij aan aakbeveiliging, brand-/ontruiming- en noodverlichtingsinstallaties. verricht het bedrijf onderhoudswerkzaamheden en heeft het een uurs storingsdienst. Voor het versterken van de leiding zoekt het be- leen: intaken: Als spil in de organisatie geeft hij/zij leiding aan medewer- s van o.a. de administratie. Verder geeft hij/zij i.o.m. de planner/pro- ibegeieider leiding aan een enthousiast team van medewerkers voor edflagelijkse werkzaamheden. Daarnaast houdt hij/zij zich bezig met soneelszaken. Ook op het commerciële vlak zal hij/zij zich - in nau- t samenwerking met de directie - inzetten voor het in stand houden i bestaande en uitbouwen van nieuwe klanten, ride ifiel: Hij/zij heeft minimaal een afgeronde HBO-opleiding of HBO 'k- en denkniveau met organisatorische en elektrotechnische achter- jitzhden. Hij/zij bekleedt minimaal 3 jaar een soortgelijke functie. Hij/zij r ofen ondernemer die een enthousiast team wil managen met een tke doel- en resultaatgerichtheid. Tevens beschikt hij/zij over goede ümutatieve en schriftelijke vaardigheden en beheerst de Nederland en Engelse taal. Ook heeft hij/zij kennis van software programma's Word en Excel. Uw leeftijd ligt tussen de 30-45 jaar en ben in het lit van een geldig rijbewijs B(E). e aanbod: Wij bieden een zelfstandige en interessante functie in I ambitieuze en dynamische werkomgeving, waarin groei en profes- ïalisering voorop staan. Wij bieden een prima arbeidsvoorwaarden- Iket dat in overeenstemming is met de zwaarte van de functie. ictie: Spreekt deze functie u aan? Stuur dan uw brief met cv naar ,ir. Botermans, t.a.v. dhr. P. Botermans, Hoofdstraat 75A, 15 CD Valkenburg, of per e-mail naar contactbotérmans.nl Wil jij de uitdaging bij ons aangaan Ben jij die handige (MAT)? Dan ben jij de monteur die wij zoeken. Functie-eisen: MTS-diploma. aangevuld met de vakdiploma's In bezit van STEK-diploma of bereid dit te halen In bezit van rijbewijs Geen 9 tot 5-type Ervaring is een pre Mechanisatiebednjf Van Winden in Nieuwkoop is vooral actief in de agrarische sector in West Nederland. Zowel melk- als koelmachines zijn bij ons een hoofdactiviteit. Iets voor jou? Reageer snel op deze unieke kans. Voor inlichtingen kun je bellen met Mike van der Hoom, 0172-520230/604028 Mechani satiebedrij f Van Winden BV Transportweg 34 2421 LS Nieuwkoop. leiden bv Het adres voor al uw lijmen, voegen, impregneermiddelen, natuursteen, terracotta, wand- en vloertegels, vloerverwarming etc. zoekt voor haar magazijn een: LOGISTIEK MEDEWERKER (M/V) Wij zoeken een jonge flexibele medewerker die ons magazijnteam met jeugdig elan komt versterken. Uw vooropleiding is voor ons van minder belang dan uw "handen uit de mouwen" mentaliteit, uw collegialiteit en initiatief. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u contact opnemen met de heer J. W. Kruijswijk, onze logistiek manager. De Tegelhandel Leiden B.V. Bloemistenlaan 51 Postbus 375 2313 BB Leiden 2300 AJ Leiden Tel. 071-5144642 Fax 071-5132099 AKRON AKRON MANAGEMENT WEST B.V. Akron Management West B.V., gevestigd in Hoofddorp, houdt zich bezig met het beleggen in en het beheren van commercieel onroerend goed in Nederland. Zij werkt nauw samen met haar hoofdkantoor in Wenen. Akron werkt met een team van acht personen. In een informele sfeer wordt in hoog tempo en hard gewerkt, waarbij humor een grote plaats inneemt. Wij zijn per direct op zoek naar een: voor een fulltime dienstverband. De functie: Je bent écht de secretariële- en office management spil van het bedrijf en de rechterhand van de directie (je werkt voor de algemeen- en de financieel directeur). De algemeen directeur is Duitstalig en is medio oktober gestart. De werkzaamheden omvatten naast de secretariële kerntaken voor de beide directeuren het gehele officemanagement. In alles wat je doet staat kwaliteit voorop. Als jij het leuk vindt om all-round bezig te zijn, ben je bij ons aan het goede adres: De voertaal binnen het kantoor in Hoofddorp is Nederlands. Met het kantoor in Wenen alsmede met de commercieel directeur communiceer je in het Duits of Engels. Dus als jij gevoel voor talen hebt, kun je bij ons je hart ophalen! Kortom: Een zeer zelfstandige, uitdagende en drukke functie waarbij geen twee dagen hetzelfde zijn. Flexibiliteit, stressbestendigheid en een aanpakkersmentaliteit vormen een goede basis voor dit veelzijdige takenpakket. De functie-eisen: Je hebt uitstekende kennis van de Nederlandse taal en goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift en ruime ervaring in het zelfstandig voeren van zakelijke correspondentie. Je bent servicegericht, stressbestendig en accuraat, je hebt gevoel voor humor, een collegiale instelling en relativeringsvermogen. Je hebt relevante werkervaring en ruime ervaring met Word, Excel en Outlook. Kennis van de Duitse taal is een pré. Ons aanbod: Wij bieden je een uitdagende baan, een informele werkomgeving, een salarisindicatie van 2.500,00 exclusief 8% vakantietoeslag en reiskosten, 25 vakantiedagen (waarvan 15 op te nemen tijdens de bouwvakvakantie) en een pensioenregeling. De werving en selectie hebben wij uitbesteed aan Flodus, bureau voor werving en selectie. Je kunt je reactie sturen naar: FloDus, mevrouw F.C. van Dusseldorp, Prinses Marielaan 2 2242 CK Wassenaar flodus@dds.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. INACTIE. MEMISA. MENSEN IN N000. NEOERLANDSE RODE KRUIS. NOVIB. STICHTING VlUCHTEUNG, TEAR FUNO. TERRE Giro 800 800 SAMENWERKENDE HULPORGANISATIES Den Haag De hulporganisaties zijn in actie. Help nu en geef. Stichting Bollenstreek biedt in de regio Duin- en Bollenstreek aan bijna 500 mensen met een verstandelijke beperking een grote diversiteit aan ondersteuningsvormen. Er zijn ruim 500 medewerkers werkzaam en het Centraal Bureau bevindt zich in Noordwijkerhout. De organisatie is onderverdeeld in divisie Dagbesteding en divisie Wonen. Deze zijn ieder vanuit een eigen professie verantwoordelijk voor de ondersteuning aan de cliënten. De organisatie is sterk in ontwikkeling. De stichting ondersteunt mensen met een verstandelijke beperking, opdat zij 'gewoon' hun eigen leven kunnen leiden, met hulp van flexibele, individuele ondersteuning bij het dagelijks functioneren. 'Gewoon' betekent zélf regie hebben over je leven, zélf keuzes maken, rechten en plichten hebben, autonoom zijn, vrienden hebben, je kunnen ontplooien, naar vermogen bijdragen aan de samenleving, een zinvol leven leiden. De intentie is om medio 2004 te fuseren met het Rijnlands Voorzieningencentrum te Katwijk..Op dit moment wordt met veel energie door beide organisaties gewerkt aan de verdere uitwerking en invulling van de nieuwe organisatie. De nieuwe organisatie biedt ondersteuning aan ongeveer 700 cliënten en zal werken met ruim 800 medewerkers. VOOR DE DIVISIE WONEN VOOR MENSEN MET EEN VERSTANDELIJKE BEPERKING ZOEKEN Wil PER DIRECT EEN voor 32 of 36 uur per week Divisie Wonen. Binnen de divisie loopt een grootschalig vernieuwingsproject met de naam 'Plek onder de zon', waar binnen de collectieve woonvoorzieningen worden omgevormd naar vormen van ondersteuning bij individueel wonen (steunpunten) en in kleinschalige woonvormen. Er is een belangrijke ontwikkeling gaande in de omvorming naar mobiele ondersteuningsteams. Binnen de intramurale woonvorm De Hafakker vraagt de ondersteuning van mensen met een intensieve zorgvraag en de mensen met moeilijk verstaanbaar gedrag speciale aandacht. Er zijn vergevorderde plannen voor de bouw van geïntegreerde individuele appartementen. Deze bouw zal in 2004 starten. Binnen de divisie zijn ongeveer 200 mensen werkzaam. Uw functie. U bent integraal verantwoordelijk voor alle diensten en producten van de divisie. U geeft direct leiding aan 7 hoofden wonen. U werkt nauw samen met de divisiemanager Dagbesteding en de projectleider 'Plek onder de zon'. U legt verantwoording af aan de directeur en bent lid van het Managementteam. U bent verantwoordelijk voor de kwaliteit van de dienstverlening binnen de divisie. U draagt zorg voor een adequaat budgetbeheer en het opstellen van de begroting van de divisie, alsmede voor een transparante informatievoorziening en communicatie. Binnen de organisatie wordt op alle niveaus gewerkt met jaarplannen. U draagt zorg voor de planning van de divisie Wonen. Eenvoud, eenduidigheid en helder communiceren naar cliënten, medewerkers en verwanten zijn hierbij trefwoorden. Het onderhouden van diverse in- en externe contacten is een belangrijk onderdeel van uw functie Uw profiel. U bent een inspirerend persoon die zich herkent in en verbindt aan de beschreven zorgvisie. Het gaat u niet om modieuze vaagheden, maar om het vertalen van visie in concrete acties. U bent een generalist en heeft affiniteit met en kennis van diverse vormen van zorg en dienstverlening. Veranderingen en de daarbij optredende onzekerheden en problemen horen hierbij. U heeft tact, durf, neemt verantwoorde risico's en gaat confrontaties niet uit de weg, maar uw uitgangspunt is en blijft: ondersteuning van mensen. U levert een duidelijke bijdrage aan de toekomstige ontwikkelingen van de organisatie en bent in staat een goede balans aan te brengen tussen beheers- en ontwikkelingsgerichte activiteiten. Daadkracht, authenticiteit en resultaatgericht werken kenmerken uw leiderschapstijl. Voor deze uitdagende functie beschikt u minimaal over een HBO-werk- en denkniveau, aangevuld met vervolg opleidingen. U heeft minimaal vijf jaar relevante werkervaring in het aansturen van veranderingsprocessen. Arbeidsvoorwaarden. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg. De functie is ingedeeld in schaal 70 volgens de CAO Gehandicaptenzorg, minimaal 3.768,- en maximaal 5.200,- bruto per maand, bij een fulltime dienstverband. Informatie? Voor informatie kunt u bellen naar Piet Snel psnel@stgbollenstreek.nldirecteur ad-interim, telefoon (0252) 345 792 of Hans Hoogeveen, hoofd Personeel en Organisatie, telefoon (0252) 345 715. Tevens kunt u bij hem een uitgebreide taak functieomschrijving opvragen hhoogeveen@stgbollenstreek.nl Sollicitatie. Uw schriftelijke reactie, uitgebreide c.v. en motivatie ontvangen wij graag voor 10 december gericht aan: Stichting Bollenstreek, Dienst P&O, t.a.v. Hans Hoogeveen, Postbus 244, 2210 AE Noordwijkerhout of per e-mail: hhoogeveen@stgbollenstreek.nl. Graag op de brief én de envelop het vacaturenummer vermelden: 319. Een assessment maakt onderdeel uit van de procedure. De sollicitatiegesprekken worden gepland op donderdag 18 december a.s. en maandag 22 december a.s. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. STICHTING BOLLENSTREEK voor zorg- en dienstverlening aan mensen met een verstandelijke beperking zijn we op zoek naar een Als chef horeca bent u belast met de algemene dagelijkse leiding in de horeca en de sporthal en sportzaal. U geeft direct leiding aan de werkzaamheden van medewerkers, maar zelf werkt u ook mee m.b.t. het serveren van dranken en gerechten en werkzaamheden op het gebied van schoonmaak en toezicht in onze sporthal en sportzaal en daartoe indelen van de werkzaamheden en taken, w.o. het opstellen van roosters. U bent verantwoordelijk voor een zo scherp mogelijk inkoopbeleid. U rapporteert rechtstreeks aan de algemeen manager. Tevens heeft u zitting in het managementteam: Bedrijfsmatig denken en handelen zijn belangrijke uitgangspunten. U draagt bij aan het voorbereiden en tot stand komen van de strategische plannen voor het Sport- en Recreatiecomplex Wasbeek. U bent gewend in teamverband te werken. Wij vragen: een opleiding op MBO-niveau, diploma cafébedrijf, sociale hygiëne of vergelijkbare opleiding. U heeft voldoende kennis op het gebied van de hygiënecode. U hebt bij voorkeur ervaring in het samen stellen van roosters. Verder beschikt u over goede communicatieve en leidinggevende vaardigheden en een probleem oplossend vermogen. U bent flexibel en heeft een stimulerende houding naar uw klanten en medewerkers. U heeft geen bezwaar tegen onregelmatige werktijden. Wij bieden: een gemiddelde werkweek van 38 uur. Een uitdagende en veelzijdige functie binnen een enthousiast team. Salariëring conform de CAO Verblijfsrecreatie en zweminrichtingen. Voor meer informatie over deze functie belt u naar dhr. Hans van der Linden, algemeen manager van Sport- en Recreatiecomplex Wasbeek (0252-215594). Natuurlijk kunt u ook direct solliciteren. Een brief met CV kunt u binnen 14 dagen na het 'verschijnen van deze advertentie sturen naar: Stichting tot Exploitatie van het Sport- en Recreatiecomplex Wasbeek t.a.v. Dhr. J.L.M. van der Linden, Postbus 265,2170 AG Sassenheim SPORT- EN RECREATIE COMPLEX WASBEEK is een multifunctioneel sportcomplex met ca. 45 enthousiaste medewerkers. Jaarlijks vermaken er zich ruim 190.000 zwembad- bezoekers en 50.000 sport hal- en sportzaalbezoekers. Kwaliteit en klantgericht heid staan bij ons hoog in het vaandel. is AunJP TT- IN P£- WA56££*-' VAN ALKEMADELAAN 12 SASSENHEIM TELEFOON 0252 - 215594 ook op Internet, ^.„«beek.nl p

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 19