Vacatures ll www.lumc.nl .seceurTronics Account Manager - Special Projects - Export Department (M/F) PF Concept \C ZATERDAG 22 NOVEMBER 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Remmerswaal Automatisering B.V., geautoriseerd Exact Software dealer, levert producten en diensten op het gebied van administratieve automatisering. Op het gebied van kan toorautomatisering zorgen wij in samenwerking met Exact voor perfect passende klantgerichte oplossingen. Onze consultants zor gen ook na implementatie voor een goede begeleiding. Onze hardware afdeling zorgt voor een zorgvuldige installatie van PC's en netwerken. Wij zijn o.a. dealer van de merken Compaq, Hewlett Packard, IBM en Toèhiba. Onze reputatie is mede gebaseerd op alert inspelen op vragen van relaties. Onze klantgerichte aanpak en visie op de IT-markt slaan aan bij onze relaties. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Seceurtronics Security Systems met vestigingen te Hillegom en Doetinchem is een toonaangevend NCP-erkend BORG beveiligingsbedrijf en leverancier installateur van professionele beveiligingssystemen. Tot dezelfde groep behoort Seceurtronics Telecom (telecommunicatie datanetwerken) en Seceurtronics Nederland B.V. (beveiligingsproducten). Op korte termijn hebben wij in onze vestiging te Hillegom plaats voor representatieve en dynamische TECHNICI BEVEILIGINGSINSTALLATIES l m- sbfi9X"(ev/yj.n j Inhoud van de werkzaamheden: Het installeren van electronische inbraakdetectie-, camerabewakings-, brandmeld-, toegangscontrolesystemen e.d. Verrichten van service en onderhoud aan genoemde systemen Opleiding ervaring: Verdere eisen: Kennis opleiding minimaal MTS-E niveau Rijbewijs B In bezit of studerend MBV-diploma Flexibele instelling Ervaring in deze branche strekt tot aanbeveling Woonachtig in de regio Geboden worden fulltime banen en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, afhankelijk van opleiding en ervaring van de kandidaten. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk voorzien van uitgebreid CV kunt u richten aan de directie van: Seceurtronics Security Systems, Postbus 226, 2180 AE Hillegom Voor informatie: www.seceurtronics.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. i? Cyntn» OETC_ jHH PF Concept International B.V is een divisie van de Polyconcept Group, welke behoort tot de Europese top op het gebied van de ontwikkeling, sourcing, productie, marketing en distributie van promotionele producten. PF Concept, een bedrijf met verkoopkantoren door heel Europa en inkoop kantoren in het Verre Oosten, zoekt voor haar vestiging te Roelofarendsveen per direct een initiatiefrijke: PF Concept beschikt over diverse R&D afdelingen, een grote specialistische sourcing purchasing expertise, een mondiaal netwerk van in- en verkoopkantoren, en in aansluiting hierop een wijd vertakt distributie netwerk, waarlangs duizenden produkten hun weg vinden naar gespecialiseerde markten/accounts. Voor de Export Divisie, die zich bezig houdt met de verkoop van het uitgebreide produkt assortiment naar de diverse landen binnen West-en Oost Europa zoeken wij een enthousiaste medewerker. De taakomschrijving voor deze functie luidt als volgt: U zult met name verantwoordelijk zijn voor: Het beantwoorden en opvolgen van (speciale) aanvragen van de klanten van de Export Afdeling. Het onderhouden van de internationale (telefonische) contacten met de klanten. De communicatie met onze kantoren in het Verre Oosten m.b.t. speciale projecten. Het onderhouden van de dagelijkse contacten met onze klanten. Uw werkomgeving: Een plezierige werksfeer met een internationaal karakter, Een open cultuur waar initiatieven worden gewaardeerd. Een omgeving waar hard wordt gewerkt met plaats voor een gezonde dosis humor en realiteitszin Goede marktconforme arbeidsvoorwaarden. Uw profiel: Havo en/of MBO niveau. Minimaal 2 jaar werkervaring. Kennis en toepassing van Word en Excel. Initiatiefrijke, loyale en flexibele persoonlijkheid, stressbestendig. Hands-on mentaliteit. Goede commerciële en communicatieve vaardigheden om in een team te functioneren. Goede beheersing van Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift (Duitse taal is een pré). Geïnteresseerden kunnen hun gemotiveerde sollicitatie inclusief C.V.. richten aan: PF Concept International B.V. De Lasso 14 2371 GV Roelofarendsveen T.a.v. Mevrouw A. de la Rie (JntriX; <£ETC_ g In het Leids Universitair Medisch Centrum werken we continu aan de verbetering van de gezondheidszorg. We streven naar de hoogste kwaliteit. Of het nu gaat om patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs, opleiding of bij- en nascholing. Ook onze technische voorzieningen moeten perfect functioneren. Daarom zijn we op zoek naar gekwalificeerde technische collega's. In een academisch ziekenhuis begin je niets zonder stroom. En is er een technische storing dan moet die snel opgelost zijn. Onze afdelingen Bedrijfsvoering en Nieuwe Werken onderhouden en vernieuwen de techni sche infrastructurele voorzieningen. Uiteraard allemaal volgens onze strikte kwaliteitsnormen. Als projectmedewerker Bedrijfs voering m/v bent u verantwoordelijk voor het technisch onderhoud van bestaande gebouwen en installaties en alles wat daarmee samenhangt. U maakt en begeleidt afspraken met gebruikers en leveranciers en/of onderhoudsfirma's en controleert en evalueert de uitvoering van de onderhoudswerkzaamheden. Verder lost u complexe tweedelijns storingen op en zorgt daarbij voor een goede kennisoverdracht naar de andere afdelingen. Voor deze functie heeft u een opleiding MTS-Elektrotechniek gevolgd, of beschikt u over een gelijk waardig diploma. Daarnaast heeft u de aanvullende opleiding VCA gevolgd en bent u bekend met de normen NEN 1010, 3140 en 3134 en u bent bij voorkeur in het bezit van het diploma Vakbekwaam Persoon Hoogspanning. Kennis van liften, besturingen en koel/vriesinstallaties is een pre. U werkt in een dienstverband van 36 uur per week. In eerste instantie krijgt u een aanstelling voor een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Uw salaris bedraagt maximaal 2.822,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 8, CAO AZ). H I Als projectmedewerker Nieuwe Werken m/v begeleidt en adviseert u bij technische projecten op het gebied van nieuwe voorzieningen en verbouwingen binnen het LUMC. Bij complexe pro jecten verleent u assistentie. U beschikt over een HBO werk- en denkniveau op het gebied van Elektrotechniek M&R, of industriële-, proces- of gebouwautoma tisering. U heeft ervaring opgedaan in verschillende disciplines, met project matig werken en als opdrachtgever voor derden. Bij voorkeur heeft u kennis van systeem- en bustechnologie, zoals TCP/IP, Lon/C-bus, peer en Bacnet en u heeft affiniteit met het Honeywell XFI/EBI GBS systeem. U werkt in een dienstverband van 36 uur per week. In eerste instantie krijgt u een aanstelling voor een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Uw salaris bedraagt maximaal 3.190,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 9, CAO AZ). Een uitgebreide beschrijving van deze vacatures vindt u op onze vacature site. Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures'. Daar kunt u bovendien lezen wat het LUMC als werkgever te bieden heeft. U kunt ook telefonisch contact met ons opnemen. Voor vragen over de functie van projectmedewerker Bedrijfsvoering belt u met de heer C. Cerdijn, manager Bedrijfsvoering, telefoon 071 526 34 11. Voor de functie van projectmedewerker Nieuwe Werken belt u met de heer ing. M.S.G. Buijs, manager Nieuwe Werken, telefoon 071 526 36 69 of met de heer O ing. E.M.T. Schaap, hoofd Infra, telefoon 071 526 32 91. H Wilt u solliciteren, stuur dan 6 december 2003 uw sollicitatiebi j met motivatie en CV naar: LUMC t.a.v. mevrouw drs. M.A. Steffen, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Vermeld zowel op de envelop als brief duidelijk het vacaturenumm Voor projectmedewerker Bedrijfs voering is dat F.03.MS.08/LD47 projectmedewerker Nieuwe Werk F.03.MS.09/LD47. U kunt ook di solliciteren via www.Iumc.nl, kie 'vacatures'. LUMC Postbus 9600, 2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 11

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 22