Wanhoopsdaad blijkt meesterzet ieuwe lichting rijgt nu krediet Groot feest in Riga na stunt SPORT Vogts bombardeert Oranje tot EK-favoriet Schotten als zombies na masterclass Oranje Tactische ingrepen bondscoach Advocaat leveren resultaat op ael gaat - eg bij ADO i haag - ADO Den Haag en I ner Rinus Israel gaan per 1 L ember aanstaande uit el- r. De oefenmeester heeft ge- 5gd om zijn contract te ont- Yo |en, omdat hij terug wil mi r Al Wahda in de Verenigde or< jische Emiraten. ADO Den n g heeft het verzoek van Ri- w srael gehonoreerd en Lex n. oenmaker aangesteld als e 1 fdtrainer tot aan het einde 11® het seizoen. Enkele maan- iet geleden liet de oud-inter- C01 onal al doorschemeren ei- lijk een rol op de achter- oh [d te willen, omdat in zo'n bi tie de spanning minder zou zijn. Israel onderging e jaar geleden een zware mi operatie. „Bij Al Wahda is oh jeslist geen luilekkerland, is het toch anders dan in aldus Israel >n wint i Gadzuric Het was een zeldzaam nent in de NBA. Gisteren in in Denver twee Neder- 5e basketballers tegenover Rotterdammer Francis- son en Hagenaar Dan tune. Voor zover kan wor- nagegaan was dat de eerste in de historie. De Denver ets (met Elson) wonnen 94-86 van de Milwaukee s. De Nederlandse interna- 1 startte, speelde 23 minu- In maakte 15 punten. Ook n hij acht rebounds. De cij- ran Gadzuric waren een lc bescheidener: drie punten I ie rebounds. f L kn derzoek bus 3 x gestaakt j l - De politie staakt het rzoek naar de brand die in ier in het Drentse Zeegse 1 ax-spelersbus verwoestte, ns de politie chebben de ingekomen tips, onder na een uitzending van 01 oring Verzocht, geen con- aanwij zingen opgeleverd, is werd in de nacht van lag 4 op zondag 5 oktober ind gestoken bij het Gol- 111 iilip Hotel in Zeegse. De selectie overnachtte daar Ie uitwedstrijd tegen FC ngen die zondag. illellaoui nt weer chem - Yassine Abdel- leeft gisteren weer mee- SP' nd met de selectie van De schap. Abdellaoui zat zes i in de gevangenis van omdat hij verdacht werd /ar st witwassen van zwart 'i spraak voor Jrtarts Conconi f*. ra - Een rechtbank in het bP rise Ferrara heeft gisteren streden sportarts Fran- Conconi vrijgesproken. Jni stond terecht voor het ekken van doping aan nensen, maar de rechter i de vergrijpen verjaard tze voor 1995 zouden zijn n. Voor onwettige hande- na dat jaar zijn geen be- °i gevonden. donderdag 20 november 2003 amsterdam/gpd - Beiti VogtS maakte gisteren een diepe bui ging voor het nieuwe Neder lands elftal. De Duitse bonds coach van Schotiand zei ver steld te staan van de kwaliteit en snelheid in het door Dick Advocaat totaal gerenoveerde Oranje. „Zal ik het maar ge woon zeggen? Gefeliciteerd met zulke nieuwe spelers. Als deze ploeg bij elkaar blijft en zich verder ontwikkelt, is het met een een van de favorieten voor het Europees kampioenschap. Ik zie Nederland de finale nog halen ook", sprak Vogts. De man die in Glasgow nog vic torie kraaide en dacht dat hij tactisch een veel betere coach was dan Dick Advocaat voelde zich met zijn elftal op alle fron ten verslagen. „Zelfs met vrije trappen zijn we verslagen. Dat vond ik ongelooflijk om te zien. Toen het eenmaal 3-0 was, gin gen de Nederlanders met nog veel meer vertrouwen spelen en was er geen houden meer aan." Voor Vogts was het duidelijk. Zaterdag had Schotland een topdag, in de ArenA had Neder land een 'werelddag'. „De dag van Nederland was nog wat be ter. Het was fantastisch wat Ne derland liet zien, echt waar. Ik heb tegen mijn spelers gezegd dat we hier alleen maar van kunnen leren. Dit moet de basis zijn voor onze WK-kwalificatie. Vooral de middenvelders heb ben het Schotse elftal een ver schrikkelijke les gegeven." De Schotse pers was de helden daad van zaterdag ook al verge ten. Of Vogts niet gauw een paar andere verdedigers moet gaan zoeken, vroeg een Schotse journalist. Vogts ontstak in woede. „Ken jij betere spelers in Schotland dan? Man, je weet niet waar je over praat. Ik heb de best mogelijke spelers gese lecteerd. Betere zijn er op dit moment niet te vinden. Ze heb ben er alles aan gedaan, ik heb bewondering voor hun vecht lust, maar ik ga ze niet afslach ten. Waarom zou ik?" glasgow/anp - In mootjes ge hakt door een getergde ploeg. Een bloedbad. Schotse spelers werden in de ArenA terugge bracht tot zombies. De Schotse kranten waren vandaag duide lijk in hun commentaar over de verloren wedstrijd (6-0) tegen Nederland. „De trots en waar digheid is Schotland afgeno men", concludeert The Scots man. Het mirakel van Hampden Park, waar de Schotten de eer ste confrontatie met 1-0 had den gewonnen, kon niet wor den herhaald, stelt The Herald. „Van Nistelrooij hielp zichzelf genadeloos aan een hattrick." Na de 5-0 vroeg de schrijver om genade. .Alstublieft, God, niet meer, smeekten we. Er kwam er nog maar één bij, van Van Ni stelrooij." Gavin Rae, de Schotse interna tional die in Amsterdam zijn ze vende interland speelde, ver woordde in The Scotsman zijn gevoelens na de wedstrijd. „Dit zal ons altijd blijven achtervol gen. Ik heb met Dundee al eens wat inmaakpartijen moeten meemaken, maar dit was op een ander niveau. Erg pijnlijk. Als je zo veel goals tegenkrijgt, ben je bang dat het een bela chelijke vertoning wordt." Volgens de Britse krant The Guardian kregen de Schotten een 'Masterclass', die bij Oranje geleid werd door Sneijder en Van Nistelrooij. 'Arme Berti!', kopt Bild in Duitsland, verwijzend naar de Duitse bondscoach van Schot land, Berti Vogts. „Von Holland furchtbar weggedudelt", staat eronder, vrij vertaald: door Hol land vreselijk weggespeeld. „Gisteren nog een belegen team, vandaag okselfris voet ballend", zag De Standaard in België. „Echte voetballiefheb bers kunnen slechts blij zijn dat de Brazilianen van Europa naar Portugal mogen en niet de ru dimentaire Schotten." EK-KWALIFICATIE Nederland - Schotland 6-0 (3-0). 14. Sneij der 1-0, 32. Ooijer 2-0, 37. Van Nistelrooij 3-0, 51. Van Nistelrooij 4-0, 65. De Boer 5- 0, 67. Van Nistelrooij 6-0. Scheidsrechter: Michel (Slo). Toeschouwers: 52.000 Gele kaart: Van Nistelrooij, Overmars (Nederland), Naysmith, Pressley, Ferguson, Dickov (Schotland). Eerste wedstrijd: 0-1 Slovenië - Kroatië 0-1 (0-0). 61. Prso 0-1. Scheidsrechter: Meier (Zwi). Toeschouwers: 9000. Rode kaart: 59 Tudor (Kro) 2x geel. Gele kaart: Karic (Slv), Leko (Kro). Eerste wedstrijd: 1-1. Noorwegen - Spanje 0-3 (0-1). 34. Raul 0-1, 49. Vicente 0-2, 57. Etxeberria 0-3. Scheidsrechter: Collina (Ita) Toeschouwers: 25.106. Gele kaart: Iversen (Noo), Albelda (Spa). Eerste wedstrijd: 1-2. Turkije - Letland 2-2 (1-0). 20. Ilhan Mansiz 1-0, 64. Hakan SükOr 2-0, 66. Laizans 2-1, 78. Verpakovskis 2-2 Scheidsrechter: Frisk (Zwe). Toeschouwers: 25.000. Gele kaart: Ümit(Tur), Bleidelis, Rimkus(let). Eerste wedstrijd: 0-1. Wales - Rusland 0-1 (0-1). 22. Evsejev 0-1. Scheidsrechter: Mejuto Gonzalez (Spa). Toe schouwers: 73.062. Gele kaart: Savage, Bar nard (Wal), Alenitsjev. Boelikin, Radimov (Rus). Eerste wedstrijd: 0-0. Geplaatst voor EK 2004 in Portugal (12 juni t/m 4 juli): Nederland, Kroatië, Spanje, Let land en Rusland. Al eerder geplaatst: Portu gal (gastland), Frankrijk, Italië. Duitsland. Engeland. Zwitserland. Denemarken, Bulga rije, Zweden, Tsjechië, Griekenland. De lo ting voor de indeling van de groepren vindt plaats op 30 november in Lissabon. Portu gal, Frankrijk, Tsjechië en Zweden zijn bij de loting groepshoofden. Bij de loting worden vier groepen van vier landen gemaakt. idscoach steunt persboycot $«- der Kraan dam - Een monsterover- in de play-offs op id, plaatsing voor de Ie van het EK in Portu- >lkl^us was er 8e"egen" 'oor de spelers van het ?;)ands elftal om gister- echt feest te gaan vieren. Ie nacht na Nederland- ind (6-0) werd een van 'stille' in de geschie- an Oranje. ■derlands elftal greep de show in de ArenA gister- Iaan om even terug te laar de kritikasters en die Oranje in hun ogen ediet hadden gebracht. Dach Dick Advocaat was e nog bereid iets te ver- naar hij stond vierkant de persboycot van zijn tionals. igens vinden dat ze de lagen op een dusdanige zijn neergezet, dat het k niet door de beugel hI foeterde de Hagenaar. at doelde op de zoge onthullingen en he ngen van columnist laan, die in de ogen van de halve selectie in 'uw had gebracht door j I vering dat de voetballers -Verloren wedstrijd in v tot diep in de nacht in dam hadden gefeest, de bondscoach had de aire de wereld in het Ne derlandse kamp bijna 24 uur op zijn kop gezet. Advocaat: „Men sen beseffen niet dat spelers ook nog gezinnen hebben. De ze jongens moesten opeens verantwoording afleggen thuis. Voor kritiek moet je niet weglo pen, maar er werden opeens zulke bizarre verhalen bij ge haald. Dan kern ik wel begrijpen dat de spelers het een keertje zat zijn. De spelers vonden dat dit het moment was waarop ze het moesten doen." Advocaat erkende dat de laatste drie dagen ook voor hem niet de meest prettige waren. In de ArenA viel gisteravond een gro te last van hem af. „Natuurlijk vond ik het allemaal niet lekker. Ik ben ontzettend blij dat we ons hebben gekwalificeerd." De bondscoach roemde, van zelfsprekend bijna, de kleinste man op het nieuwe middenveld van Oranje. Wesley Sneijder was al doorgebroken, maar stootte in een van de meest cruciale wedstrijden van Oranje in een keer door naar de top van het Nederlandse en inter nationale voetbal. Advocaat genoot samen met Willem van Hanegem van de razendsnelle en creatieve spel maker. „Wesley speelde zo do minant, hij was zo sober en te gelijk zo formidabel voor het elftal. De degelijkheid straalde er vanaf." Waarom de Ajacied in Glasgow nog op de tribune jiat, wilde Advocaat wel uitleg- Ruud van Nistelrooij kopt raak uit een vrije trap van Wesley Sneijder en brengt Nederland op een 3-0 voorsprong. Foto: ANP/Ed Oudenaarden gen. „Omdat dat een uitwed strijd was en het op hele andere dingen aankwam. Ik had hem er sowieso bij gehaald voor de ze partij, maar door de manier waarop we verloren in Schot land besloot ik hem er meteen in te zetten." Sneijder zal voorlopig niet meer weg te denken zijn uit het nieu we Oranje. Advocaat: „Hij is een van de weinige spelers die het spel zeer snel kan verplaat sen. Dat deed hij tegen Molda vië en vanavond weer. Ik vind het prachtig wat hij liet zien." De spits die het meeste opviel heette Ruud van Nistelrooij. De speler met wie Advocaat een maand lang overhoop lag. Die hij in de ban deed tegen Moldavië en die hij in spanning 'iet voor de eerste wedstrijd te gen de Schotten. Advocaat: „Je probeert spelers op alle manieren te prikkelen. Zelfs zaterdag vond ik nog dat hij het niet helemaal goed deed. Hij liet zich te veel zakken uit de spits. Hij kwam op het mid denveld terecht en daar hoort hij niet te spelen. Ik heb met hem gesproken en gezegd: je scoort tegen de beste verdedi gers van de wereld en dan zal je, met alle respect, niet tegen die Pressley van Schotland kun nen scoren?" Advocaat hield ook na afloop vol dat hij niet zal opstappen als bondscoach van het Neder lands elftal. „Ik heb een con tract waarin staat dat ik deze ploeg ook op het EK leid." Hij blikte gisteren al vooruit naar ^'at toernooi. De verjonging zal waar mogelijk nog verder wor den doorgevoerd. „Ik heb één ding geleerd van het WK in Amerika (1994). Daar heb ik be paalde oudere spelers te lang de hand boven het hoofd ge houden. Dat zal ik nu niet meer doen." Nu pas dienen de mogelijkhe den zich aan, vindt Advocaat. Om het mes te kunnen hante ren heb je vervangers nodig. Sneijder, Van der Vaart, Bouma, Robben en Van der Meyde zijn exponenten van de nieuwe lichting. Advocaat vond ze eerder in de EK-kwalificatie nog niet goed genoeg. Nu wel. Advocaat: „Het is precies wat Van Hanegem zei, we hebben anderhalf jaar a-chter de feiten aangelopen." Letland ten koste van Turkije naar EK riga/anp/rtr - In Riga is gisteren een groot feest losgebarsten nadat Letland, dat slechts 2,3 mil joen inwoners telt, voor het eerst de eindronde had bereikt van een EK voetbal door gelijk te spe len tegen Turkije. Uitgelaten supporters reden luid toeterend in hun auto's door de straten van de hoofdstad. Daar werd gezongen, gedronken en hier een daar een traantje weggepinkt. De dolgelukkige aanhang dankte in Riga luid keels de grote held Verpakovskis en scandeerde „Maris, Maris, Maris". Hij maakte zaterdag de enige treffer en zorgde woensdag voor de 2-2. Zaterdag hadden de Letten voor eigen publiek met 1-0 gewonnen van de nummer drie van het laatste WK. De Turken maakten die achterstand, zoals gewenst, al in de 20ste minuut ongedaan. Nihat Kahveci deed het voorbereidende werk, Il han Mansiz volleerde zijn voorzet fantastisch binnen. Letland wankelde even. Toen Hakan Sükür, de grote vedette, hoogstpersoonlijk het Inönü-stadion in vuur en vlam zette in de 64ste minuut, leek het pleit beslecht. Het grote Turkije waande zich al in Portugal, het kleine Letland dacht aan huis aan de Oostzee. Nog geen twee minuten later tekende Laizans voor het zo be langrijke doelpunt in een uitwedstrijd. Hij bracht een vrije trap laag in, waarop iedereen, inclusief doelman ömer Catkic miste. Tien minuten later kreeg Verpakovskis, zaterdag ook al matchwin ner, een kolkend stadion muisstil. Turkije was de enige favoriet die struikelde in de play-offs. Spanje, Rusland en Kroatië plaatsten zich wel voor het EK in Portugal. Kroatië bereikte de eindronde over de rug van de Slovenen, die zich na de 1-1 van Zagreb al voorzichtig rijk re kenden. Het elftal van bondscoach Otto Baric won in Ljubljana echter met 1-0. De winnende treffer kwam na ruim een uur op naam van Dado Prso, de scherpschutter van AS Monaco. Spanje reisde niet helemaal gerust naar Oslo. De 2-1 in Valencia was immers benauwd, maar de Spanjaarden wonnen eenvoudig met 0-3. Raul, Vincente en Etxeberria scoorden. De Noorse bondscoach Nils Johan Semb nam direct na de uitschakeling ontslag. Dat had hij al aangekon digd. Semb heeft de nationale voetMfcelectie vijf jaar onder zijn hoede gehad. Rusland versloeg Wales in Cardiff met 1-0. Vadim Evsajev maakte de enige treffer halverwege de eerste helft. In Moskou hadden de Welshmen hoop gekregen op deelneming in Portugal door een doelpuntloos gelijkspel. UITSLAGEN BASKETBAL TENNIS 2. 76. Gilberto Silva 2-3 (eigen doel), 87. Ro- naldo3-3. New York. NBA. Moskou. Fed Cup, final four, halve finales. Ecuador - Peru 0-0. Toronto Raptors - Philadelphia 76'ers 75-81, Verenigde Staten - België 2-0. Raymond - Cal Stand: 1. Paraguay 4-9 (8-6), 2. Argentinië 4 Boston Celtics - New Orleans Hornets 73-81, lens 6-2 6-1, Shaughnessy - Flipkens 6-7 7-6 8 (9-3), 3. Brazilië 4-8 (7-5), 4. Uruguay 4-7 Washington Wizards - Cleveland Cavaliers 9-7 (11-8). 5. Venezuela 4-6 (3-6), 6. Peru 4-5 (6- 106-95, Indiana Pacers - LA Clippers 91-78, Rusland - Frankrijk 1-1. Zvonareva - Mauresmo 4). 7- Ecuador 4-4 (3-3). 8. Chili 4-4 (5-6), 9 New York Knicks - LA Lakers 83-104, Denver 2-6 2-6, Miskina - Pierce 4-6 7-6 7-5. Bolivia 4-3 (5-10), 10, Colombia 4-1 (2-8) Nuggets - Milwaukee Bucks 94-86. Houston Praag. Challenger mannen, 25.000 euro. Rockets - Golden State Warriors 85-83, Utah Tweede ronde: Norman (Bel) - Van Scheppin- Vriendschappelijke wedstrijden. Jazz - Sacramento Kings 110-118, Memphis gen (Ned/4) 7-6 3-6 7-6. Costa Rica - Finland 2-1 (1-0). 15. Marin 1-0. Grizzlies - Detroit Pistons 92-99, Portland Nuriootpa (Aus). ITF vrouwen, 25.000 euro. 62. Nurmela 1-1, 72. Saborio 2-1 Trailblazers- Miami Heat 94-93. Eerste ronde: Tamaela (Ned) - Uhlirova (Tsj) 6- Marokko - Mali 0-1 (0-1). 35. Coulibali 0-1. 3 6-2, Nakamura (Jap) - Hoogland (Ned) 6-3 Mexico - IJsland 0-0 6-3, Gerards (Ned) - Musgrave (Aus) 7-6 7-5. Portugal - Koeweit 8-0 (4-0). 11Pauleta 1-0. Van Exel (Ned) - Muller (Dui) 6-1 7-6. 21. Pauleta 2-0, 35 Figo 3-0, 45. Pauleta 4- 0, 53. Pauleta 5-0, 69. Nuno Gomes 6-0, 75. VOETBAL Nuno Gomes 7-0,87. Nuno Gomes. PRIJSVRAGEN Zuid-Amerikaanse kwalificatie WK 2006. VOLLEYBAL Lucky Day 3257. Colombia - Argentinië 1-1 (0-1). 27. Crespo 0- 3 7.12 16.19.20.34.35.38.39.41.43.49.50 1.47. Angel 1-1 Hamamatsu. Wereldbeker mannen. 52.60.63.76.79 Brazilië - Uruguay 3-3 (2-0). 20. Kaka »-0. Zuid-Korea - Frankrijk 3-1 (20-">£ 25-23 25- tonder voorbehoud van typefouten). 2g. Ronaldo2-0, 57. Forlan 2-1, 76. Forl,n 2- 23 25-21). Wesley Sneijder heeft de score geopend in het duel met Schotland. Foto: Reuters/Jeff J. Mitchell Uitslag 'Schotland' in toptien door Jaap van Essen Amsterdam - Dick Advocaat heeft het licht gezien. Net op tijd voor hemzelf en Oranje. De bondscoach gaf het Nederlands elftal eindelijk de zo gewenste face-lift en dat betaalde zich uit in een monsterscore tegen Schotland: 6-o. Oranje mag naar het EK en moet daar, vindt Ad vocaat, meedoen om de hoofd- prijs. Het kan raar lopen, zeker in het voetbal. Oranje was oud, ver moeid, uitgeblust en afgeschre ven. Maar met een handjevol wijzigingen, een vleugje jong bloed en eindelijk eens wat durf in tactisch opzicht voltrok zich een metamorfose. Uit de as van het 'oude' Oranje verrees plots een nieuw nationaal elftal. Zo bleek de wanhoopsdaad van de bondscoach een meesterzet. Het arme Schotland werd op welhaast klinische wijze aan mootjes gehakt en heel Neder land (dat tot gistermiddag Oranje-moe was) zal zich over zeven maandjes weer in een ware Oranje-roes dompelen. Dick Advocaat kwam dus op het laatste nippertje tot inkeer. Zeventien interlands lang rom melde hij verder met de spe lersgroep, die onder Van Gaal zich niet plaatste voor het WK. Zaterdag nog bracht hij op Hampden Park zo ongeveer het oudste Oranje ooit binnen de lijnen. Gisteren voerde Advo caat dan eindelijk een verjon gingskuur door. En passant for meerde de Kleine Generaal zo ongeveer het kleinste Oranje ooit, maar dat terzijde. Het basiselftal kende maar liefst vier nieuwe namen: Bouma, Van der Vaart, Sneijder en Rei ziger. Advocaat durfde het zelfs aan om zijn aanvoerder en re cordinternational (Frank de Boer) en zijn topscorer aller tij den (Kluivert) op de bank te zetten. Een ware revolutie. De belangrijkste wijziging be trof uiteindelijk nog wel de speelwijze. Advocaat viel terug op de enige echte manier van voetballen die betiteld mag worden als de Hollandse school. Op papier speelde Nederland met vier verdedigers, in praktijk waren het er slechts drie. Phil lip Cocu was libero en vervulde die rol zoals dat eigenlijk altijd gebeurde wanneer er Neder landse voetbalsuccessen te vie ren waren: Ajax en Oranje in de jaren zeventig, Oranje in die zelfde periode en in de jaren tachtig, Ajax weer in de jaren 1995 en 1996 en meest recent Feyenoord in de UEFA Cup twee jaar geleden. Cocu speelde dus bijna conse quent ver voor de verdediging, als extra middenvelder, waar door telkens een andere speler uit de middenlinie (Van der Vaart of Sneijder) door kon schuiven om naast of dichtbij Ruud van Nistelrooij op te dui ken. Vooral het kleinste mannetje van het veld voelde zich als een vis in het water bij die speelwij ze. Wesley Sneijder vond tel kens weer de gaatjes tussen de statische Schotse linies. Duide lijker dan bij de openingstreffer werd dat nooit meer. Na een luttele dertien minuten en een stormachtige start draai de de bankzitter van Ajax fraai weg bij McCann en mocht daarna heel lang bedenken wat hij zou gaan doen.Hij besloot tot een imposant schot, precies De uitslag van Nederland - Schotland (6-0) behoort tot de tien grootste overwinningen uit de historie van Oranje met een verschil van zes treffers in niet-vriendschappeiijke inter lands. Bovenaan staan de ze ges van 9-0 op Finland (olym pisch kwalificatietoernooi van laag in de hoek: 1-0. Twee vrije trappen van diezelf de Sneijder maakten aan alle onzekerheid een vroeg einde. De eerste maal knikte Ooijer binnen, de tweede maal was het de beurt aan Van Nistel rooij. Daarmee was het pleit be slecht. Na de pauze volgden nog eens drie treffers, twee van Van Nistelrooij en een van in valler Frank de Boer. Opvallende feiten bij de in to taal zes Oranjetreffers: driemaal was Sneijder de aangever, een maal scoorde hijzelf. En drie maal maakte het 'mini-Oranje' een kopdoelpunt. 1912) en Noorwegen (WK- kwalificatie in 1972). Ook won het Nederlands elftal een keer met 8-0, in 1990 tegen Malta. De laatste overwinning met zes doelpunten verschil was op 30 april 1997 in de WK- kwalificatiewedstrijd in en te gen San Marino. Dat laatste feit zegt natuurlijk ook wel iets over de desolate staat van de Schotten. Het op treden van de 'Bravehearts' op Nederlandse bodem was te zie lig om verder nog een woord aan vuil te maken. NEDERLAND: Van der Sar; Ooijer (46. Ooijer), Reiziger, Cocu en Bouma (67. Seedorf); Van der Meijde, Sneijder, Davids en Overmars; Van der Vaart en Van Nistelrooij (77. Kluivert). SCHOTLAND: Douglas; McNamara (46. Ross), Willöe, Pressley en Naysmith; Rae, McCann (62. Miller), Ferguson en Fletcher; Dickov (46. Crawford) en McFadden. Eerste wedstrijd: 0-1.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 21