Het accent op 071 - 514 50 00 VERKOOP - VERHUUR - TAXATIES - CONSULTANCY - BEDRIJFSHUISVESTING Meeüs Bedrijfshuisvesting, Rijnsburgersingel 61, 2316 XX, Leiden www.meeus.com, openingstijden maandag t/m vrijdag 08.45-17.30 uur Goed geregeld dus. Leiden, Gerrit vnn der Veenstraat 10 Vraagprijs C 748.000, K.k.. sxcl. BTW ZATERDAG 15 NOVEMBER 2003 Uitstekend herkenbaar op mooiste plek in het centrum. Vrij parkeren in omgeving. Eventueel te huur in kleinere units vanaf Gelegen in overdekt winkelcentrum "Hoorn es passage". Ca. 280 m3 multifunctionele winkelruimte. Turn-Key kantoorruimte van ca. 200 m3. Gelegen op 1e verdieping van kleinschalig kantoorgebouw. Zichtloeatie aan rand van Leiden en Leiderdorp en^ nabij A4. Vrij parkeren voor de deur. Twee geschakelde bedrijfshallen met een tussen liggende hal. Totaal vloeroppervlak ca. 1060 m3. Gelegen op een goed bereikbaar industrieterrein 'Rooseveltstraat'. Goede verhuurmogelijkheden en flexibel indeelbaar. Multifunctioneel object om wonen en werken te combineren. Gelegen In het oude dorpscentrum van Nieuwveen. Vrijstaand woonhuis met winkel- en bedrijfsruimte. Woonhuis van ca. 135 m3 waarvan ca. 34 m3 winkel. Bedrijfsruimte schuur I: ca. 30 m3; schuur II: ca. 54 m'. Kantoorruimte op goede zichtloeatie met hoog aantal passanten. Gelegen aan centrale looproute tussen NS station en centrum. Parkeren op achtergelegen openbaar parkeerterrein. Centrale ligging nabij centrum en NS Station. Zelfstandig kantoorpand van totaal ca. 75 m3. Horeca en winkels in directe omgeving aanwezig. Parkeergelegenheid aanwezig op eigen terrein. Centraal gelegen op korte afstand van NS station. Uitstekend gesitueerde kantoorruimte gelegen op de 3e verdieping van het pand. Ca. 165 m3 kantoorruimte. Leiderdorp. Zijldijk 24B k Vraaghuurprijs C 125,- p.m'/p.Jr. Leiden, Rijnsburgersingel 61 Vraaghuurprijs C 150,- p.nv'/p.jr. Aanvaarding en aanvullende faciliteiten ir overleg. De kantoorruimte is volledig ingericht. Parkeren op ruim en bewaakt parkeerterrein. Centrale ligging nabij centrum en NS Station. Gerenoveerd kantoorpand van totaal ca. 727 m3. Representatief vrijstaand kantoorgebouw met een ruime parkeervoorziening. Bijzonder fraai afwerkingsniveau en zeer veel extra's beschikbaar. Centrale ligging en goed bereikbaar vanaf diverse uitvalswegen. Ca. 1.329 m3 kantoorruimte 51 parkeerplaatsen. Monumentaal kantoorpand. In directe omgeving zijn diverse aanwezig. i Gelegen aan singel in centrum van Leiden. NS-station Leiden op enkele minuten loopafstand. Totaal ca. 200 m3 kantoorruimte. Leiderdorp, Reaal 2B Vraaghuurprijs C 125,- p.m'/p.jr. Kantooretage direct gelegen naast gemeentehuis en winkelcentrum. Vrij parkeren in ondergelegen parkeergarage. Centraal en goed bereikbaar. Representatieve kantoorruimte van 926 n gelegen bp 2e verdieping. Ca. 350 m3 kantoorruimte en een entresol van ca. 30 m-' in Rijksmonument. Het pand kenmerkt zich o.a. door de unieke uitstraling. Voorzien van verlichting, vloerbedekking en kabelgoten, netwerkbekabeling CAT-5 e.d. Rijksmonument 'De Latijnse School', op zeer fraaie locatie nabij de Pieterskerk. Aanvaarding per direct. Mogelijkheid tot commerciële functie. Representatieve kantoorruimte op de grond. Centraal gelegen naast het station, ce uitvalswegen. Ca. 209 m3 kantoorruimte P. Leiden, Rooseveltstraat 18-18A Koopsom op aanvraag Leiden, Zoetorwoudsesingel 56 Vraaghuurprijs C 80.000,- p.jr. Vrijstaande monumentale villa; 400 m3 kantoorruimte P. Zeer fraaie locatie aan mooiste singel van Turn-Key opleveringsniveau; alles nieuw. Gratis parkeren langs de singel. Object is onder architectuur gerestaureerd in oorspronkelijke staat. Aanvaarding in overleg. Volledig en nieuw ingericht kantoor met uitzicht over Leiden. 5 parkeerplaatsen gelegen in het complex. Gelegen nabij NS Station en uitvalswegen. Representatief kantoor ca. 305 m3, 7e verdieping. Leiden, Rapenburg 36 k Vraaghuurprijs C 181,50 p.m'/p.jr. Alle genoemde prijzen zijn excl. BTW en servicekosten Gelegen op bedrijventerrein "Roomburg". Voldoende parkeermogelijkheden aanwezig. Vrije hoogte: 6,5 meter. Overheaddeur aan voorzijde. Nieuwe bedrijfshallen, aanvaarding in overleg. Ca. 465 m3 bedrijfshal en ca. 285 m3 kantoor. Aanvaarding in overleg, compleet met inbouwpakket. Centrale ligging nabij centrum en NS Station. Parkeren op ruim en afgesloten parkeerterrein. Kantoorruimte met fraai uitzicht op 'Molen de Valk'. Zelfstandig kantoorpand van totaal ca. 125 m3.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 10