SPORTUITSLAGEN
Raak
maandag lO NOVEMBER 20(
PRIJSVRAGEN
Toto: 2331212212111
Lotto 712:,2. 8. 15. 33, 42. 43 bonusgetal
35, kleur paars
Euroloterij 712: 549231
Jackpot Lottotrekking: e. 5 200.000.
Lucky Day 3248: 3 6 9 11 19 21 27 32 33 34
44 484951 52 53 54 5869 78
BUITENLANDS VOETBAL
BELGIË
Heusden-Zolder-Germtnal 2-0, St. Truiden-
Lierse 3-2, Westerlo-Moeskroen 1-1, La Lou-
vière-Lokeren 3-2. Antwerp FC-Cercle-Brugge
2-2, Beveren-Bergen 2-0, Brugge-Charleroi 1-
0. Anderlecht-Standard Luik 1-4
Stand aan kop:
Anderlecht 12-31 Moeskroen 12-20
Standard Luik 12-25 St. Truiden 12-19
RC Genk 12-24 Westerlo 12-19
Brugge 12-21 La Louvière 12-18
DUITSLAND
Bayern München - Borussia Dortmund 4-1 (1-
0). 27. Bal lack 1-0, 49. Koller 1-1, 50. Sagnol
2-1. 72. Sahhamidzic 3-1. 90. Pizarro 4-1.
Rode kaart: 43. Brzenska (Dortmund) 2* geel
Bayer Leverkusen - Schalke 04 3-1 (2-1). 3
Berbatov 1-0, 13. Hanke 1-1. 24 Babic 2-1.
57 Bierofka 3-1. Rode kaart 50. Matei lan
(Schalke).
VfL Bochum - FC Köln 4-0 (3-0). 7 Hashemi
an 1-0, 15. Madsen 2-0. 45. Kalla 3-0. 87.
Stevic4-0.
Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart 0-2 (0-1).
8 Szabics 0-1, 69. Kuranyi 0-2 Rode kaart
88. Meira (Stuttgart). Cipi (Frankfurt)
SC Freiburg - VfL Wolfsburg 3-2 (2-0). 31
laschvili 1-0, 33. laschvili 2-0. 62. Topic 2-1,
76 laschvili 3-1, 90. Franz 3-2
Hamburger SV - 1860 München 3-1 (0-0). 53
Romeo 1-0. 57 Schwarz 1-1. 75 Romeo 2-1.
77. Mahdavikia 3-1 (strafschop)
Hannover 96 - Werder Bremen 1-5 (0-3). 8
Haedo Valdez 0-1. 37. Haedo Valdez 0-2. 41
Klasnic 0-3, 55. Stajner 1-3, 79. Klasnic 1-4,
87. Ernst 1-5.
Hansa Rostock - Kaiserslautern 4-0 (3-0). 15.
Rydlewicz 1-0, 22. Di Salvo 2-0, 33. Di Salvo
3-0, 79. Max 4-0. Rode kaart: 37 Mettomo
(Kaiserslautern) 2x geel
Hertha BSC - Borussia Mönchengladbach 2-1
(1-11.7. SverkosO-1. 15. Luizao 1-1,86. Ma-
dlung 2-1 Rode kaart: 90 Marcelinho (Her
tha). Aidoo (Mönchengladbach)
VfB. Stuttgart 12-30 Hannover 96 12-15
B. Leverkusen 12-29 Schalke '04 12-14
Bremen 12-28 HSV Hamburg 12-12
Bayern Mün. 12-24 Kaiserslautern 12-11
Dortmund 12-22 Hertha BSC 12-11
VfL. Bochum 12-21 Rostock 12-9
Wolfsburg 12-18 Frankfurt 12-8
1860 Münch. 12-17 Borussia M 12-7
Freiburg 12-15 FC Koln 12-7
ENGELAND
Liverpool - Manchester United 1-2 (0-0). 59.
Giggs 0-170. Giggs 0-2, 76. Kewell 1-2
Wolverhampton Wanderers - Birmingham City
1-1 (0-0). 49. Forsell 0-1, 66. Iversen 1-1.
Arsenal - Tottenham Hotspur 2-1 (0-1). 4. An-
derton 0-1, 68 Pires 1-1, 78. Ljungberg 2-1
Aston Villa - Middlesbrough 0-2 (0-1). 30.
Zenden 0-1, 49. Ricketts 0-2 (strafschop)
Bolton Wanderers - Southampton 0-0. Rode
kaart: 84. Svensson (Southampton).
Charlton Athletic - Fulham 3-1 (1-0). 10. Stu
art 1-0. 69 Johansson 2-0, 76. Johansson 3-
0,89. Davis 3-1.
Portsmouth - Leeds United 6-1 (2-1). 17. Ste-
fanovic 1-0, 19. Smith 1-1. 45. O'Neill 2-1,
63. Foxe 3-1, 71. O'Neill 4-1, 74. Berger 5-1,
86. Ayegebeni 6-1.
Manchester City - Leicester City 0-3 (0-1). 12.
Stewart 0-1, 53. Dickov 0-2 (strafschop). 58.
Bent 0-3.
Chelsea - Newcastle United 5-0 (3-0). 25
Johnson 1-0, 40 Crespo 2-0, 42 Lampard 3-
0 (strafschop), 78. Duff 4-0. 84. Gudjohnsen
5-0.
Arsenal
Chelsea
Man. United
Charlton
Birmingham
Man. City
Fulham
Liverpool
Southampton
Newcastle
12-30 Portsmouth
12-29 Middlesbor.
12-28 Tottenham
12-21 Bolton
12-20 Leicester City
12-18 Aston V.
12-18 Everton
12-17 Wolves
12-17 Blackburn R.
12-16 Leeds
FRANKRIJK
12-15
12-14
12-12
12-12
12-11
12-11
11-10
12-10
11-8
12-8
Nice-Bastia 2-0, Le Mans-Metz 2-0, Nantes-
Paris S.G. 0-1, Rennes-Lille 2-2, Ajaccio-Mo-
naco 0-1, Auxerre-Guingamp 3-0, Lens-Mont-
pellier 3-2, Sochaux-T'lous 3-1, Strasbourg-
Bordeaux 1-1.
Stand aan kop:
Monaco 13-30 Lens 13-22
Lyon 12-24 Sochaux 13-21
Marseille 12-24 Auxerre 13-20
Paris S.G. 13-23 Nice 13-20
ITALIË
Sampdoria - Empoli 2-0 (2-0). 21. Bazzani 1-
0, 27. Doni 2-0.
Brescia - Bologna 0-0.
Inter - Ancona 3-0 (1-0). 25. Cruz 1-0, 50.
Materazzi 2-0, 79 Vieri 3-0
Juventus - Udinese 4-1 (0-0). 65. Jankulovski
0-1 (strafschop). 79. Di Vaio 1-1. 85. Miccoli
2-1.89. Di Vaio 3-1. 90. Trezeguet4-1.
Parma - AC Milan 0-0.
Reggina - Modena 1-1 (1-1). 31. Dall'Acqua
1-0,45. Campedeili 1-1.
Siena - Chievo Verona 1-2 (0-1).
28. Pellisier 0-1, 48. Pellisier 0-2, 76. Chiedë
1-2 (strafschop). Rode kaart: 60. Semioli
(Chievo), 64. D'Anna (Chievo).
Perugia - Lecce 2-2 (1-1). 7. Chevanton 0-1,
45. Margiotta 1-1, 56. Ledesma 1-2, 82.
Grosso2-2
AS Roma - Lazio 2-0 (0-0). 81 Mancini 1-0,
86. Emerson 2-0.
Juventus
9-23 Udinese
9-11
Roma
9-21 Siena
9-10
AC Milan
9-21 Reggina
9-9
Parma
9-18 Brescia
9-7
Inter
9-16 Lecce
9-7
Lazio
9-16 Bologna
9-6
Chievo
9-14 Perugia
9-6
Modena
9-14 Ancona
9-3
Sampdoria
9-12 Empoli
9-2
PORTUGAL
SCHOTLAND
SPANJE
Deportivo
11-25
Valladolid
11-15
Real Madrid
11-23
Villareal
11-14
Valencia
11-23
Real Betis
11-13
FC Barcelona
11-19
Real Sociedad
11-13
Atl. Madrid
11-19
Zaragoza
11-12
Osasuna
11-18
Celta de Vigo
11-11
Santander
11-17
Mallorca
11-11
Atl. Bilbao
11-17
Albacete
11-9
Mélaga
11-16
Murcia
11-7
Sevilla
11-15
Espanyol
11-5
TURKIJE
Adanaspor-Sebatspor 1-2, Konyaspor-Samsun-
spor 0-0, Fenerbahce-Rize 1-1, Elazigspor-ls-
tanbulspor 1-1, Diyarbakirspor-Malatyaspor 2-
0, Gaziantepspor-Denizlispor 1-2, Genclerbir-
ligi-Besiktas 1-2, Galatasar -Ankaragucu 2-1.
Stand aan kop:
Besiktas 12-32 Malatyaspor 12-22
Galatasaray 12-27 Denizlispor 12-20
Trabzonspor 12-26 Gaziantepspor 12-19
Fenerbahce 12-25 Istanbulspor 12-18
AMATEURVOETBAL
Hoofdklasse A zondag: Westlandia-TEC 3-1,
Tonegido/Hgs. Bluf-Omniworld 0-2, Elinkwijk-
AFC 1-0, Hollandia-Kranenburg 2-2, Argon-
SWSMC 1-1, ADO 20-Nieuwenh. 3-2, Turkiy-
emspor-AFC 34 5-0.
Omniworld
11-21
Argon
11-15
Turkiyemspor
11-20
AFC
11-14
ADO 20
11-19
Nieuwenh.
11-14
Westlandia
10-18
TEC
11-10
TonegidoTHBluf
11-18
Hollandia
11-9
SWSMC
11-16
AFC 34
10-8
Elinkwijk
9-15
Kranenburg
11-7
Maritimo-Academica 0-2, Boavista-Nacionai
2-1, Braga-Estrela Amadora 2-1, Rio Ave-Lei-
ria 3-0, Beira Mar-Guimaraes 2-2, Alverca-
Benfica 0-3.
Stand aan kop:
Porto 10-28 Boavista 11-20
Braga 11-21 Sporting 10-19
Benfica 10-20 Maritimo 10-18
Beira Mar 11-20 Nacional 11-15
Celtic-Dunferml. 5-0, Hibernian-Dundee Utd.
2-2, Dundee-Motherwell 0-1. Livingston-Par-
tick Thistle 2-0, Kilmarnock-Glasg. Rangers 2-
3. Aberdeen-Hearts of Midi. 0-1.
Stand aan kop:
Celtic 12-34 Dundee 12-16
Glasg. Rangers 12-29 Livingston 12-16
Hearts of Midi. 12-23 Hibernian 12-16
Motherwell 11-18 Dunferml. 11-15
Athletic Bilbao - Espanyol 1-0(1-0). 14. Iraola
1-0.
Real Zaragoza - Celta de Vigo 1-1 (1-1). 4 Ig-
nacio 0-1,9. Ponzio 1-1
Deportivo la Coruna - Real Sociedad 2-1 (0-1).
28. Nihat 0-1, 72. Jauregi 1-1 (eigen doel),
88. Jauregi 2-1 (e.d.)
Albacete - Malaga 0-1 (0-1). 63. Ballesta 0-1.
Rode kaart: 90. Parri (Albacete).
Atletico Madrid - Villarreal 1-0 (0-0). 55. Novo
1-0.
Osasuna - Real Valladolid 1-1 (1-1). 29. Sales
0-1. 45. Valdo 1-1. Rode kaart: 42. Moha (Os
asuna). Jesus (Valladolid)
Real Mallorca - Murcia 4-1 (3-1). 7 Colsa 1-0,
30. Karanka 1-1, 39. Correa 2-1, 45. Correa
3-1,69. Eto'o 4-1.
Valencia - Racing Santander 1-2 (1-1). 23.
BodipoO-1, 25. Baraja 1-1, 49. Bodipo 1-2.
Barceloa - Betis Sevilla 2-1 (1-0). 42. Kluivert
1-0, 53. Fernando 1-1, 93. Rafael Marquez2-
1 Rode kaart 63. Ito (Betis).
Sevilla - Real Madrid 4-1 (4-0). 7. Helguera 1-
0 (e.d 9. Dario Silva 2-0, 14. Dam Alves 3-
0, 37. Casquero 4-0, 55. Ronaldo 4-1 Rode
kaart: 83. Guti (Real Madrid) 2x geel, 84. Da
rio Silva (Sevilla) 2x geel
RESERVEVOETBAL
ZATERDAG
WEST 2
hoofdklasse A res. algemeen: Capelle 2-Noord-
wijk 2 1-2, Voorschoten'97 2-Ter Leede 2 1-4.
Rijnsburgse Boys 2-Katwijk 2 1-2. ARC 2-Excel-
sior M. 2 0-0. SHO 2-Quick Boys 2 2-2, Baren-
drecht 2-Lisse 2 2-2 Stand: Excelsior M. 2 9-
18. Capelle 2 9-16, Quick Boys 2 9-15, ARC 2
9-15, Rijnsburgse Boys 2 9-14, Ter Leede 2 9-
14, Barendrecht 2 9-12, Voorschoten'97 2 9-
11, Noordwijk 2 9-11, Katwijk 2 9-9, SHO 2 9-
5, Lisse 2 9-5.
le klasse A: RCL 2-'s-Gravenzandse SV 2 2-0.
Excelsior M. 3-Katwijk 3 1-1, JAC 2-Zevenhoven
2 4-1. Vitesse Delft 2-LYRA 2 0-0. Quick Boys
3-Schevenmgen 2 0-3. Valken'68 2-Ter Leede 3
2-1.
2e klasse A: KRV 2-Voorschoten'97 3 3-2. Die
Haghe 2-Noordwijk 4 2-2. Oegstgeest 2-Semper
Altius 2 0-4, Quick Boys 5-Rijnsburgse Boys 3
3-1, Ter Leede 4-RCL 3 4-2, Forum Sport 3-
DSVP 2 3-2.
2e klasse B: Leonidas 2-WDS 2 5-0, Capelle 3-
Floreant 2 5-0, Noordwijk 3-Forum Sport 2 2-1,
Soccer Boys 2-Quick Boys 4 3-0, De Jodan Boys
2-DSO 2 1-1, RWH 3-ARC 3 4-2.
3e klasse A: SEV 2-Zevenhoven 3 5-1, SV'35 2-
Katwijk 4 0-5, BSC '68 2-Koudekerk 2 2-4
gest.. Be Fair 2-Voorschoten'97 4 5-0. Rijns
burgse Boys 4-Woubrugge 2 3-2, RCL 4-Hazers-
woudse Boys 2 2-0.
4e klasse A: Oegstgeest 3-MVKV 2 uitg.. Quick
Boys 6-Noordwijk 5 2-8, KRV 3-Katwijk 5 3-0.
Valken'68 4-Kagia 2 3-5, Rijnsburgse Boys 5-
Haagse Hout 2 afg.. Forum Sport 4-JAC 3 1-4.
4e klasse B: SEV 3-Zwammerdam 2 0-0, TAW
2-JAC 4 0-1, Alphia 2-Valken'68 3 1-2, ARC 4-
Zoetermeer 3-3, DWO 2-DSVP4 4-1.
4e klasse C: PKC'85 2-Alexandria'66 2 2-2,
XerxesDZB 3-DSVP 5 2-0, SEV 4-Leon.das 3 8-
3. HDV-Maluku 2-0, Berkel 3-Schiebroek '94 2
4-3.
5e klasse A: Duinoord/Jagers 2-Rijnsburgse
Boys 6 4-1, Ter Leede 5-JAC 5 2-0, Quick Boys
7-Katwijk 6 3-1, Van Nispen-Valken'68 5 3-4,
Lisse 3-Kagia 3 3-4, Noordwijk 6-GHC 2 0-3.
5e klasse B: LSW'70 2-UVS 3 10-2, Katwijk 7-
Valken'68 6 4-3, MVKV 3-0egstgeest 4 3-4,
Rijnsburgse Boys 7-Quick Boys 8 3-3, GHC 3-
Lisse 4 0-1, Noordwijk 7-Roodenburg 2 3-1.
5e klasse C: Wassenaar 2-UVS 2 0-2, Rijnsburg
se Boys 8-SEV 5 afg SV'35 3-Voorschoten'97
5 4-2. JAC 6-Duinoord'Jagers 3 4-1, Tonegido-
/Hgs. Bluf-Blauw-Zwart 2 2-3, Noordwijk 8-ARC
53-5
5e klasse D: SVOW 2-DSO 4 3-1, Aarlanderveen
2-Woubrugge 3 afg., Alphia 4-Lugdunum 2 2-3,
ARC 6-Rijnsburgse Boys 9 3-2, Hazerswoudse
Boys 3-SJZ 2-5, De Jodan Boys 4-DWO 3 2-3.
5e klasse E: ARC 7-Hazerswoudse Boys 4 9-0,
Linschoten 2-Floreant 4 5-2, Waddinxveen-DSO
5 3-2, De Jodan Boys 5-Moerkapelle 2 3-1,
DWO 5-Oosterheem 3 2-1.
6e klasse A: DWO 6-SV35 4 7-2, Quick Boys 9-
ARC 8 4-4. Koudekerk 3-Katwijk 8 1-5, Oegst
geest 5-SEV 6 12-4, KRV 4-RCL 5 2-3
6e klasse B: SV35 5-Quick Boys 10 2-3, DWO
7-DSO 6 1-5, Katwijk 9-Koudekerk 4 3-0, Lisse
6-Noordwijk 9 3-1, RCL6-KRV 5 1-2
6e klasse C: FC Boshuizen 2-RCL 7 2-2, Leiden
3-Katwijk 10 1-2, Voorschoten'97 6-LSW70 3
1-2, Rijnsburgse Boys 12-Quick Boys 112-4
6e klasse D: SEV 7-Quick Boys 12 7-1, DSO 7-
Forum Sport 5 7-4, DWO 8-ARC 110-3, RCL 8-
Ter Leede 6 1-4, Lisse 7-0egstgeest 6 5-2.
6e klasse E: Alphia 6-Duinoord/Jagers 5 2-2,
Koudekerk 5-Wassenaar 3 1-3. ARC 12-Katwijk
12 0-6, SVOW 3-Quick Boys 13 4-0. SV'35 6-
TAW 4 2-3.
6e klasse reserve VA: JAC 7-Schiebroek '94 3 2-
2, Zestienhoven 5-Haagse Hout 3 5-2, Be Fair
6-Voorschoten'97 7 7-3, Stompwijk'92-'s-Gra-
venzandse SV 5 2-5, Duinoord/Jagers 4-Zwam-
merdam 4 2-2, LYRA 8-Rijnsburgse Boys 110-
5.
7e klasse A: MVKV 4-Alphia 7 1-6, Valken'68 9-
RCL 9 4-5, ARC 13-KRV 6 8-6, Quick Boys 14-
Oegstgeest 7 4-1, SEV 8-GWS 2 3-4, Noordwijk
10-SJC 2 2-4
7e klasse B: GWS 3-RCL 10 3-4. Oegstgeest 8-
Katwijk 15 3-3, KRV 7-Noordwijk 11 0-3, Fore-
holte 2-SEV 9 2-2. Alphia 8-WSB 2 0-1.
7e klasse C: Oegstgeest 9-Wassenaar 4 5-0.
Noordwijk 12-Quick Boys 15 1-1, Voorscho
ten'97 8-JAC 9 2-4, Blauw-Zwart 3-Rijnsburgse
Boys 13 1-3, RCL 11-Forum Sport 6 2-6, Val
ken'68 10-SJC 4 3-1.
7e klasse D: SJZ 2-ARC 18 0-1, Katwijk 14-TA-
W 5 2-0, Lugdunum 3-FC Boshuizen 3 4-1,
Oegstgeest 10-GOL Sport 3-6, RCL 12-Wou-
brugge4 2-3.
7e klasse E: Zevenhoven 5-Berkel 7 afg., CVC
Reeuwijk 4-Alphia 9 0-1, Zoetermeer 2-Spirit 7
6-0. RKDEO-ARC 14 uitg DSO 9-BVCB 6 1-0
8e klasse A: Valken'68 11-SEV 11 2-1. Forum
Sport 7-Lisse 8 5-5. FC Boshuizen 4-SV35 7 2-
4. WSB 3-Leiden 6 1-3, Quick Boys 16-ARC 15
3-1. Katwijk 13-Oegstgeest 11 3-3.
8e klasse B: Oegstgeest 12-Rijnsburgse Boys 15
4-7, Noordwijk 13-Valken'68 12 3-5, Quick
Boys 17-RCL 13 4-5, Voorschoten'97 9-GHC 4
1-1, Leiden 7-Lisse 9 1-3.
8e klasse C: Forum Sport 8-ARC 16 6-3, WSB
5-Abbenes 3 4-2, Kagia 4-SEV 12 1-5, Koude
kerk 6-SJC 5 5-1, SV'35 8-Quick Boys 18 1-3
8e klasse D: Valken'68 13-Oegstgeest 14 4-2,
Voorschoten'97 14-Lisse 10 3-2, Teylingen-
SV'35 9 17-0, Leidsche Boys 2-Ter Leede 9 1-
3, WSB 6-Noordwijk 14 7-2, MVKV 5-Quick
Boys 19 1-6
8e klasse E: Leiden 9-Wassenaar 5 4-1, Tone-
gido/Hgs. Bluf 2-Lugdunum 4 3-2, Graaf W II
VAC-FC Rijnland 1-1, Voorschoten'97 10-DWO
9 5-0, Kagia 5-Forum Sport 9 3-2, Lisse 11-
Quick Boys 20 2-5.
8e klasse F: Koudekerk 7-De Jodan Boys 9 1-3,
HVZ-Waddinxveen 2 2-3, Woubrugge 5-Sportief
3 6-4. ARC 17-Alphia 11 2-5, DSO 13-Aarlan-
derveen 3 2-8.
8e klasse g: Stompwijk'92 2-Zevenhoven 6 1-3.
DSO 14-Sportief 4 4-2, BSC '68 4-Zoetermeer
33-1, BVCB 7-Soccer Boys 5 0-1.
8e klasse reserve VA: Abbenes 2-GWS 4 10-1,
DSVP 11-DVC 6 5-2, Ter Leede 10-KSD 3 0-3,
Voorschoten'97 ll-SV'35 10 8-2, Hazerswoud
se Boys 5-Van Nispen 2 2-2, Foreholte 3-Leiden
80-11.
8e klasse reserve VB: Alphia 10-Siveo '60 5 0-
5. Leidsche Boys 3-Be Fair 9 4-2, Leiden 10-
Woubrugge 6 7-0, Voorschoten'97 12-Hazers-
woudse Boys 6 5-3, Moerkapelle 6-Aarlander-
veen 5 1-1, Waddinxveen 3-BSC '68 5 1-3.
8e klasse reserve VC: Siveo '60 6-OVS Oudewa-
ter 3 5-0, Hazerswoudse Boys 7-Sportlust '46
14 1-2, Moerkapelle 7-Gouda 6 2-6, SPV '81 3-
DSVP 12 3-1, Spirit 11-Soccer Boys 8 3-2.
8e klasse reserve VD: HPSV 4-Voorschoten'97
13 5-2, Marine 2-Vredenburch 3 uitg., Die Ha
ghe 5-HS Texas DZS 4 3-1 gest., Semper Altius
6-Nat. Nederlanden 4 1-0, Scheveningen 5-Te
Werve3 1-1.
ZONDAG
WEST 2
hoofdklasse A reserve: SWSMC 2-DHC 2 5-0,
Quick 2-UVS 2 1-2, Sparta (AV) 2-VELO 2 2-0.
Excelsior'20 2-WSB 2 1-1, Olympia 2-Kranen-
burg 2 2-2, Spartaan'20 2-Westlandia 2 0-8.
Stand: Kranenburg 2 9-21, Westlandia 2 9-14,
Sparta (AV) 2 9-14, Excelsior'20 2 9-13, Quick
2 9-13, UVS 2 9-13, SWSMC 2 9-12, VELO 2
9-11, WSB 2 9-11, Olympia 2 9-10, Spar
taan'20 2 9-7, DHC 2 9-6.
le klasse A: HBS 2-RVC/Rijswijk 2 2-3, VCS 2-
ONA 2 4-2, GDA 2-Tonegido/Hgs Bluf 2 2-2,
Laakkwartier 2-Wilhelmus 2 3-4, Alphense Boys
2-DWO 2 0-4, Concordia 2-RKAW 2 0-1.
2e klasse A: DoCoS 2-SJC 2 1-5. VEP 2-EST0 2
2-2, DOSR 2-Voorschoten'97 2 6-0, Gouda 2-
WSB 3 3-1, HW 2-Foreholte 2 1-3, Woerden 2-
las vegas - Antonio Tarver slaat raak met een linkse directe. Slachtoffer is landgenoot Amerikaan Roy Jones Jr., tijdens het gevecht om de
wereldtitel in het halfzwaargewicht van WBC/WBA. Het was niet genoeg om Jones te vellen. De bokser overleefde gisteravond de voltref
fer en won uiteindelijk het duel in Las Vegas op punten. Foto: EPA
Blauw-Zwart 2 2-1.
2e klasse B: Den Hoorn 2-VUC 2 0-2, Schiplui
den 2-MSV '71 2 1-2, Oliveo 2-TOGB 2 2-1,
Verburch 2-RKDEO 2 1., Naaldwijk 2-HMSH 2
4-2. VELO 3-DHL 2 0-2.
3e klasse A: VELO 4-Cromvliet 2 2-4, Tonegido-
/Hgs. Bluf 4-FC Boshuizen 2 2-2. Westlandia 5-
Voorschoten'97 3 1-3, Roodenburg 2-Concordia
3 2-0. Lisse 2-Zoetermeer 2 2-1. DoCoS 3-Lug-
dunum 2 6-1
3e klasse B: Cromvliet 4-Concordia 7 6-1, Soc
cer Boys 6-Marathon\Azzurri 7 1-7, Full Speed
8-Zoetermeer 10 2-4, Quintus 4-Erasmus 8 4-1,
Graaf Wil VAC 9-Delft 10 0-3
4e klasse A: Meerburg 2-SJZ 2 2-2, FC Rijnland
2-Van Nispen 2 1-1, Teylingen 2-VUC 4 1-4,
UDO 2-ASC 2 7-3, Blauw-Zwart 3-HW30-1.
4e klasse B: ROAC'79 2-Bernardus 3 2-2, SJZ
3-MMO 2 1-0, Alphen 2-Meerburg 3 4-2, Alk-
mama 3-Stompwijk'92 2 afg.. NSV '46 2-HW 4
7-2, DOSR 3-UD0 3 3-1.
4e klasse C: Zoetermeer 3-Nieuwkoop 2 2-3
Olympia 3-ONA 3 1-0, WSE 2-Bergambacht 2
9-0, Moordrecht 2-Cabauw 2 2-4.
5e klasse A: Blauw-Zwart 4-Kickers'b9 2 4-0.
Teylingen 3-Forum Sport 2 1-1, RKAW 4-War-
munda 2 2-3, Foreholte 3-UDO 4 3-3, Wilhel
mus 4-Lisse 4 4-4, Graaf W 11 VAC 3-SJC 3 4-3.
5e klasse B: Lugdunum 3-LSW70 4-1, Blauw-
Zwart 5-Kickers'69 3 1-0. Graaf W II VAC 4-FC
Rijnland 3 0-0, Taurus 4-FC Boshuizen 4 uitg..
GOL Sport 2-Altior 3 2-1. Leidsche Boys 2-DWO
5e klasse C: MMO 3-Bernardus 4 10-1, Nico-
laas Boys 2-NSV '46 3 1-2. SJZ4-Altior 4 6-1.
5e klasse D: DONK 2-Olympia 5 2-2, Alphense
Boys 4-Gouda 3 3-0, Bodegraven 3-ESTO 3 2-2,
Groeneweg 3-WSE 3 4-0. Woerden 3-Nicolaas
Boys 3 1-3. VEP 3-GS.V2 2-5.
6e klasse A: SJC 4-Van Nispen 3 4-2, UDO 5-
SJZ 5 4-6, DoCoS 4-WSB 4 1-, DOSR 5-Teylin-
gen 4 2-5, Warmunda 3-R0AC79 4 2-4, ASC 3-
Lugdunum 4 0-0.
6e klasse B: ASC 4-SJC 5 4-1. Voorschoten'97
4-Lugdunum 5 3-0, VUC 5-D0SR 6 2-2, FC
Boshuizen 5-GHC 3-1. DoCoS 5-LSW70 2 2-1,
SJZ 6-HW6 2-1.
6e klasse C: DOSR 7-Kickers'69 5 1-2. SJC 6-
Alphense Boys 7 4-1, Stompwijk'92 3-Alkmania
4 3-4, Meerbifrg 5-R0AC79 3 5-1, Nieuwkoop
4-SJZ 7 1-0, Taurus 2-Nicolaas Boys 4 0-2
6e klasse E: Waddinxveen 2-Groeneweg 5 1-6,
Floreant 3-WSE 4 1-8, VEP 7-ESTO 4 3-1, Al
phense Boys 5-Bodegraven 4 4-4.
6e klasse F: ESTO 5-WSE 5 2-5. VEP 6-TOGB 6
6-2, Nieuwerkerk 5-RVC '33 3 5-3, Kamer.k 2-
CKC 4 3-0, SMV/Hillegersberg 4-Wippolder 4 7-
2. Alphense Boys 6-Woerden 4 5-0.
7e klasse A: UVS 4-Leidsche Boys 3 0-2, War
munda 4-SJC 7 4-1, WSB 5-Teylingen 5 gest
Graaf W II VAC 7-Lisse 5 afg Bernardus 5-
Stompwijk'92 4 afg.K RV-Foreholte 4 5-4.
7e klasse B: Foreholte 6-Leidsche Boys 4 2-4,
Haagse Hout 3-Forum Sport 3 4-0, Lisse 6-
Stompwijk'92 5 5-2, Tonegido/Hgs. Bluf 7-Ber-
nardus 6 afg.. Graaf W II VAC 8-DoCoS 6 5-1,
Duinoord/Jagers 2-UVS 5 1-7.
7e klasse C: Bernardus 7-GOL Sport 3 3-2,
Leidsche Boys 5-Roodenburg 3 1-2. Duinoord-
'Jagers 3-Zoetermeer 6 6-3. UVS 6-Alkmania 5
afg.. Alphense Boys 8-DOSR 8 3-2, Altior 5-
DS0 3 1-3.
7e klasse D: Stompwijk'92 6-DSO 4 1-10, R0-
AC'79 5-DOSR 9 3-4, Alphen 3-DW0 4 2-1.
MMO 4-Bernardus 8 4-0, Alkmania 6-Altior 6
afg.
7e klasse reserve VA: GHC 2-Foreholte 5 3-3,
RVC/Rijswijk 3-Voorschoten'97 6 8-2, Graaf W
II VAC 6-Meerburg 6 2-6, BMT 3-Blauw-Zwart 6
1-1, VIOS 7-De Postduiven 5 4-2, Maratho-
n\Azzurri 4-FC Boshuizen 6 1-6.
8e klasse A: Lugdunum 6-RKAW 9 1-1. WSB
6-Warmunda 5 afg.. Lisse 7-DoCoS 7 3-0, Roo
denburg 4-UVS 7 1-0, SJC 8-Teylingen 6 1-4,
ASC 5-Foreholte 8 5-2.
8e klasse B: FC Boshuizen 7-Teylingen 7 0-0.
RKAW 10-VUC 7 0-8, SJC 9-Lisse 8 2-1, Fore
holte 9-Blauw-Zwart 7 4-1, ASC 6-GHC 6 3-2,
HW 7-DoCoS 8 afg.
8e klasse C: FC Rijnland 4-DoCoS 9 3-4, HW 8-
Leidsche Boys 7 afg., Lisse 9-GHC 4 5-0, Tey
lingen 8-G0L Sport 4 5-5, LSW'70 3-VUC 8 5-
3, Foreholte 10-Roodenburg 5 6-3.
8e klasse D: Teylingen 9-Alphense Boys 10 0-0.
GOL Sport 5-Leidsche Boys 6 afg., SJZ 8-MMO
5 2-2, GHC 5-DoCoS 10 3-4, RKAW 11-Ber-
nardus 9 2-4. Zoetermeer 5-Stompwijk'92 7 2-
2.
8e klasse E: Altior 7-Alkrnama 7 3-5, WSE 6-AI-
phen 4 1-8, Floreant 4-GOL Sport 6 6-4, Nico-
laas Boys 5-FC Boshuizen 8 9-5, Meerburg 8-
DoCoS 11 afg., Kickers'69 6-Alphense Boys 11
10-2.
8e klasse F: Alkmania 8-Alphense Boys 12 3-3,
Bernardus 10-D0SR 10 5-0, Kickers'69 7-
Meerburg 10 5-3, SJC 10-SJZ 9 1-2, MMO 6-
Nicolaas Boys 6 2-2.
8e klasse g: Zoetermeer 9-Taurus 6 0-0, Delft 9-
Full Speed 7 1-3. Real Zoetermeer 2-DVC 4 2-1,
RKDEO 6-Concordia 6 2-1, Wipfwlder 5-Ooster-
heem 3-3, SJC 11-Alphense Boys 13 7-3.
8e klasse reserve VA: Meerburg 7-Nieuwkoop 5
1-2, NSV '46 4-Alphen 5 5-1, Altior 8-Forum
Sport 5 1-1, KRV 2-FC Rijnland 5 3-4, GHC 3-
ASC 8 3-1, UDO 6-ASC 7 2-6.
8e klasse reserve VB: RKDEO 7-Tonegido/Hgs
Bluf 8 2-3, Oliveo 13-Graaf W II VAC 10 3-1,
DHL 5-Erasmus 7 4-5, Duinoord/Jagers 4-
RKSVM 7 7-3, LYRA 3-Haagse Hout 5 1-7.
DAMES
hoofdklasse algemeen: Ter Leede-Saestum 3-1.
ODC-Stedoco 1-4, Muiden-Wartburgia gest
NEC-Fortuna Wormerveer 0-3, 't Zand-Braakhui-
zen 3-0, Oranje Nassau-Buitenveldert 1-2
le klasse A algemeen: Lisse-Rijsoord 0-2. Ber-
kel-Oostkapelle 0-3, RCL-Pancratius 3-0, CSW-
KRV uitg., Wartburgia 2-Reiger Boys 2-0, RWH-
Ter Leede 2 3-1.
le klasse C algemeen: Brabantia-Alkmania 3-2,
KFC-DSE 1-5, KFC'71-SJC 5-1, Buitenveldert
2-'t Goy 1-1, TYBB-Saestum 2 5-8.
DAMES
WEST 2
2e klasse A algemeen: Nootdorp-De Jodan Boys
4-6, Tricht-De Meeuwen 4-2, Quick Boys-Smer-
diek 1-5, XerxesDZB-Kloetinge 5-2, Zwaluwen-
RKDEO 2-3, Spijkenisse-Zwart Wit '28 1-1.
3e klasse A algemeen: Alphia-RCL 2 6-1,
SVOW-ARC 0-2, Dui noord/Jagers-Oegstgeest
11-0, DSVP-KMD 2 10-0, RKAW-Ter Leede 3
1-5, Lisse 2-Schevemngen 0-6.
VROUWENVOETBAL
Hoofdklasse: NEC- Fortune W. 0-3, Ter Leede-
Saestum 3-1, Or Nassau- Buitenveldert 1-2,
ODC- Stedoco 1-4, 't Zand- Braakhuizen 3-0,
Muiden- Wartburgia gest.
FortunaW. 8-24 Muiden 7-10
Ter Leede 7-18 'tZand 8-9
Buitenveldert 8,-15 Braakhuizen 8- 9
Saestum 8-14 Or.Nassau 7- 5
Wartburgia 7-13 ODC 8- 3
Stedoco 8-13 NEC 8- 0
Eerste klasse A: RCL- Pancratius 3-0. Berkel-
Qostkapelle 0-3. FC Lisse- Rijsoord 0-2, RWH-
Ter Leede 2 3-1, Wartburgia 2- Reiger Boys 2-0,
CSW-KRVafg.
Ter Leede 2
9-21
Rijsoord
9-14
CSW
8-20
Wartburgia 2
9-12
Oostkapelle
9-18
Reiger Boys
9- 8
KRV
8-17
Pancratius
9- 7
RWH
9-17
FC Lisse
9- 1
RCL
9-15
Berkel
9- 0
Eerste klasse C: TYBB- Saestum 2 5-8, KFC'71
SJC 5-1, Buitenveldert 2- 't Goy 1-1, KFC- DSE
1-5. Brabantia- Alkmania 3-2
KFC'71 8-20 Brabantia 8-10
Buitenveldert 2 9-20 TYBB 8- 9
DSE 8-16 KFC 8- 6
SJC 9-13 Alkmania 8- 4
't Goy 9-12 UVS 8- 3
Saestum 2 7-10
Tweede klasse A (zaterdag): Quick Boys- Smer-
diek 1-5, Nootdorp- Jodan Boys 4-6, Zwaluwen-
RKDEO 2-3. Spijkemsse- Zwart Wit'28 3-2. Xer
xes DZB- Kloetinge 11-0, Tricht- De Meeuwen
4-2
Smerdiek
9-22
Jodan Boys
9-11
Nootdorp
9-18
Spijkemsse
9-11
Tricht
9-18
Xerxes DZB
9-10
Zwaluwen
10-18
Quick Boys
9- 6
RKDEO
8-16
Kloetinge
9- 5
Zwart Wit'28
7-11
De Meeuwen
9- 4
Ter Leede 3
e-: 4
Alphia
8-12
DSVP
8-24
Oegstgeest
7- 9
Scheveningen
8-18
SVOW
8- 9
RKAW
8-12
KMD 2
7- 7
Duinoord/Jagers
8-12
RCL 2
8- 1
ARC
8-12
FC Lisse 2
8- 0
Alkmania 2
8-19
Leidsche Boys
8-12
UDO
7-18
UNIO
8- 8
UVS 2
8-18
WSE
8- 7
ESTO
6-15
Lekkerkerk
8- 4
Floreant
8-15
Bergambacht
9- 4
NSV'46
7-12
Bernardus 2
7- 2
JEUGDVOETBAL
Excelsior M.
8-21
Laakkwartier
8-10
UVS
8-19
Feijenoord A2
8- 9
Spartaan'20
9-15
Quick Boys
9- 8
VCS
8-13
Westlandia
8- 5
Alphense B.
8-12
Katwijk
8- 5
Sparta (am)
8-11
Eerste divisie A: Koos Alberts- Volendam 2 7-4.
LutjebrVde Paus
9-20
Jai Swadesh
9-11
ATC
9-19
West Stars 2
9-11
R'damse Studs
9-17
Volendam 2
8-10
NBHW Boys
9-16
Maasstad
8- 9
Sparta'67
9-16
Hovocubo
9- 9
Koos Alberts
9-14
Bax
9- 6
Roda'23
9-12
Paal'29
9- 3
Taipei. Taiwan Open. Vrouwen, halve finale:
Audina (Ned) - Wang Chen (HKo) 11-2 11-3.
Finale: Audina - Pi Hongyang (Fra) 10-13 11-2
11-3 Dubbel, halve finale: Audina/Bruil (Ned)
- Huang/Lee (ZKo) 13-15 9-15.
BADMINTON
Derde divisie 6: Van Zijderveld 4- Flair Alphen
8-0, BC Weesp- BC Rotterdam '91 4 4-4, BC
Delft 3- Conquesto 2 2-6, Duinwijck 6- Gaas-
perdam 3-5.
Derde divisie 7: Veglo- Duinwijck 8 6-2, Orbiton
2- Castellum 4-4, Conservatrix/Velo 4- DKC
Den Haag 4 1 -7BC Lisse- ZIGO Alphen 3-5.
Vierde divisie 2: Van Zijderveld 5- Overbos 7-1,
De Treffers 2- BC Velsen 2-6, Slotermeer 6-
Flair Alphen 2 4-4. TYBB IJmuiden- BC Huizen
'96 2 3-5.
Vierde divisie 4: Shuttlewoude- BC Voorburg 2-
b. ZIGO Alphen 2- 8C Maassluis 6-2, De Vlie
gende Shuttle- Conservatrix/Velo 5 6-2, TYBB
IJmuiden 2- De Spotvogels 1-7.
BASKETBAL
Mannen
Promotiedivisie: Punch- Almere 2 69-70,
Zwolle 2- ASVU 87-51. Starren Attacus- WGW
66-63, Groene Uilen- Early Bird 85-95. MSV-
Red Giants 76-74, Challengers- PSV 83-86,
Aris- Demon Astr. 2 75-50, Akrides- Eiffel To
wers 2 70-106
Derde klasse A (zaterdag): SVOW- ARC 0-2,
DSVP- KMD 2 10-0, Alphia- RCL 2 6-1, FC Lis
se 2- Scheveningen 0-6, RKAW- Ter Leede 3 1-
5, Duinoord/Jagers- Oegstgeest 11-0.
Early Bird.
8-14
PSV
7-6
Aris
8-14
Almere 2
8-6
MSV
8-12
Akrides
8-6
Starren Attacus
7-10
Challengers
8-6
Groene Uilen
8-10
WGW
8-6
Zwolle 2
8-10
Red Giants
8-4
Punch
7- 8
Demon Astr. 2
8-4
Eiffel Towers 2
7- 6
ASVU
8-2
Eerste divisie: Zoebas- Eastwood Tigers 69-87
Tonegido'65- Black Eagles 67-86, BCA- Rowic
102-94, Utrecht- Leiden 83-73, Hoofddorp-
Arnhemia E. 69-73. Dunckers- Voorburg 97-
80. Quo Vadis- US 82-66, Racing Beverwijk-
EBBC 2 77-79.
Tweede klasse A (zondag): Iduna- DWO 1-1,
RVC'33- Bernardus 1-3. JuVentaS- DEH 3-3.
KFC'71 2- Westlandia 0-0', Oliveo- VEP 1-1,
DONK- DUN011-0.
Bernardus 9-22 Oliveo 8-10
DONK 9-21 KFC'71 2 9-8
VEP 9-19 Westlandia 7- 5
DWO 8-16 JuVentaS 6- 4
Iduna 9-15 RVC'33 9- 4
DEH 8-11 DUNO 7- 2
Derde klasse A (zondag): WSE- Alkmania 2 2-2,
Bergambacht- Bernardus 2 1-1, UDO- UVS 2 0-
1, Leidsche Boys- Lekkerkerk 2-1, ESTO- UNIO
1-3, NSV46- Floreant 3-2.
Quo Vadis
7-12
Hoofddorp
8-8
EBBC 2
8-12
Voorburg
7-6
Eastwood Tigers
8-12
Leiden
8-6
Dunckers
7-10
Utrecht
8-6
Arnhemia E.
7-10
Black Eagles
8-6
US
6- 8
Zoebas
8-6
Tonegido'65
8- 8
BCA
6-2
Racing Beverw.
8- 8
Rowic
8-0
Binnenland
4-8
MPC Celeritudo
5-6
Noordkop
4-6
Lieshout
5-4
Leiderdorp
4-6
Jolly Jumpers
4-2
Lely
4-6
Grasshoppers
5-2
Landslake Lions
4-6
Wildcats
4-0
Shooters
5-6
Barons
4-0
Junioren: PSV- Windmill Flyers 58-61, Twente
iceCubes- Hoofddorp 52-70, Jolly Jumpers-
MPC Celeritudo 64-49, Wildcats- Leiderdorp
68-67.
A-junioren
Tweede divisie B: Sparta (am)- Westlandia 3-3,
Laakkwartier- UVS 2-4, Quick Boys- Spar-
taan'20 2-2, Alphense B.- Feijenoord A2 0-1.
VCS- Katwijk 2-1.
Noordkop
4-8
Windmill Flyers
5-6
Hoofddorp
5-8
Leiderdorp
5-4
Wildcats
5-8
DAS
4-2
Grasshoppers
4-6
MPC Celeritudo
5-2
PSV
5-6
Utrecht
4-0
Jolly Jumpers
5-6
Twente IceCubes
5-0
Derde divisie B. FC Lisse- Noordwijk 2-1. Hoofd
dorp- HBC 5-0, Abcoude- DWS A2 4-2. Voor
schoten'97- DCG 1-2, Blauw Wit A.- ARC 0-3,
DSO- Zeeburgia 2-0.
Hoofddorp 9-20 Abcoude 8-11
DSO 9-17 Voorschoten'97 8-11
Noordwijk 9-16 DWSA2 9- 9
FC Lisse 9-15 ARC 9- 8
DCG 9-14 Blauw Wit A. 9- 7
Zeeburgia 9-12 HBC 9-6
B-junioren
Tweede divisie B: Spartaan'20 B2- Quick Boys
1-1, UVS- ADO Den H. B2 1-2, Den Bosch B2-
RKC Waalwijk 0-3, Sparta (ami- Barendrecht 4-
2. Elinkwijk- DHC 4-2, Alexandria- SWSMC 2-
Quick Boys 9-19 SWSMC 9-13
Elinkwijk 9-17 UVS 9-12-
Barendrecht 9-16 Alexandria 9-12
RKC Waalwijk 9-16 Spartaan'20 B2 9-11
ADO Den H. B2 9-14 DHC 9- 8
Sparta (am) 9-13 Den Bosch B2 9- 1
Derde divisie B: Blauw Wit A - DWS B2 0-4. Ab
coude- FC Lisse 1-1, Hoofddorp- DCG 1-4. AFC
B2- Zeeburgia 4-2, Sportlust'46- ARC 4-3,
DSO- Haarlem B2 2-3
Zeeburgia 9-22 DCG 9-14
Sportlust'46 9-22 DWS B2 8-8
AFC B2 9-19 FC Lisse 9- 8
DSO 9-19 Blauw Wit A. 9- 7
Hoofddorp 9-15 Abcoude 8- 2
Haarlem B2 9-14 ARC 9- 1
ZAALVOETBAL
BADMINTON
New York. NBA. New Orleans Hornets - Los An
geles Lakers 114-95, Washington Wizards -
Toronto Raptors 86-60, New Jersey Nets - Bos
ton Celtics 94-87, Indiana Pacers - Cleveland
Cavaliers 91-90, New York Knicks - Sacramen
to Kings 114-111, Detroit Pistons - Milwaukee
Bucks 105-99, Minnesota Timberwolves - Or
lando Magic 100-71, Phoenix Suns - Memphis
Grizzlies 96-88, Philadelphia 76ers - Chicago
Bulls 106-85, LA Clippers - Denver Nuggets
104-102 (na verlenging). Golden State War
riors - Utah Jazz 95-89. Seattle Supersonics -
Portland Trailblazers 100-82, Cleveland Cava
liers - Washington Wizards 111-98, Miami
Heat - Minnesota Timberwolves 79-88, New
Orleans Hornets - Chcago Bulls 106-109, Mil
waukee Bucks - New York Knicks 90-87,
Houston Rockets - Orlando Magic 96-86, San
Antonio Spurs - Dallas Mavericks 78-81, Utah
Jazz - Memphis Grizzlies 96-89, Portland Trail
Blazers - Atlanta Hawks 90-83.
BRIDGE
Monaco. WK, vrouwen. Vijftiende ronde: Ne
derland - Taiwan 7-23, Australië - Egypte 22-
8, Verenigde Staten II - Canada 23-7, Indone
sië - Zweden 23-7, Engeland - Zuid-Afrika 16-
14. Verenigde Staten I - Italië 18-12, China -
India 26-4, Brazilië - Venezuela 15-15. Zes
tiende ronde: Nederland - Zweden 12-18,
Duitsland - Venezuela 25-3, Pakistan - Austra
lië 19-11, China - Brazilië 25-3, Italië - India
24-6, Zuid-Afrika - Verenigde Staten I 16-14,
Taiwan - Engeland 20-10, Indonesië - Verenig
de Staten II 17-13, Canada - Egypte 16-14
Zeventiende ronde: Venezuela - Pakistan 20.5-
9. Duitsland - China 15-15, Brazilië - Italië
24-6, India - Zuid-Afrika 16-13, Verenigde
Staten I - Taiwan 25-4, Engeland - Zweden
16-14, Nederland - Verenigde Staten II 13-17,
Indonesië - Egypte 22-8, Canada - Australië
22-8. Eindstand groepsfase: 1 China 318, 2.
Verenigde Staten I 309, 3. Verenigde Staten II
308, 4 Nederland 286, 5 Duitsland 282, 6.
Taiwan 273,5, 7. Canada 267, 8. Zweden
255 Kwartfinales, na 48 van 96 spellen: Ne
derland - Duitsland 128-89, China - Zweden
148-92, Verenigde Staten I - Taiwan 115-
124, Verenigde Staten II - Canada 149-94.
GOLF
Valencia. Seve Trophy. Eindstand: Europa
Groot-Brittannië/lerland 13-15. Greensomes:
Jacobson/Fasth (Zwe) wint van
Harrington/Lawrie (ler/GBr) 5 en 4, Björn/Ola-
zabal (Den/Spa) gelijk tegen Rose/Montgome-
rie (GBr), Cejka/Jacquelin (Dui/Fra) wint van
Davis/Casey (GBr) 3 en 2, Garcia/Ballesteros
(Spa) verliest van Westwood/Poulter (GBr) 3 en
1 Foursomes: Garrido/Jimenez (Spa) verliest
van Harrington/Montgomerie (ler/Sch) 2 en 1,
Jacobson/Fasth (Zwe) verslaat Lawrie/Casey
Ventura
4-8
DWS
4-4
Foreholte
4-6
Internos
4-4
Loreal
4-6
Swift A.
4-2
Wings
4-6
Hellas 2
4-0
VHC
4-6
Bevo
4-0
Hermes
4-6
AAC 1899 2
4-0
Mannen
Eerste klasse B: Asvion- HIC 1-2, Qui Vive-
Derby 9-4, Nieuwegein- Roomburg 3-4. For
ward- Pijnacker 5-0, Gouda- Alecto 2-3. Lei
den- Shinty 2-2.
Alecto
9-20 Roomburg
9-12
Leiden
9-19 Forward
9-12
HIC
9-18 Gouda
9- 9
Qui Vive
9-17 Derby
9- 7
Shinty
9-17 Nieuwegein
9- 5
Asvion
9-14 Pijnacker
9- 3
Tweede klasse A: Aeolus- Dordrecht 5-4.
Hoek-
Ommoord
9-24
Alphen
9-12
Nieuwkoop
9-24
Catwijck
9-10
Tempo'34
9-21
Voorne
9-10
Rijswijk
9-15
Barendrecht
9-10
Montfoort
9-15
Evergreen
9- 7
Woerden
9-12
Berkel Rod.
9- 0
Krimpen
9-27
Hisalis
7-10
Spijkenisse
8-15
Souburgh
7- 9
Bleiswijk
8-13
Forcial
8- 7
Alkemade
8-13
Waddinxv.
8- 4
Reeuwijk
8-13
Noordwijk
8- 4
Voorhout
9-11
SCHC
9-25
Alecto
9-9
HIC
9-22
MOP
9-9
Pinoke
9-21
Alliance
9-9
Zwolle
9-16
Geel Zwart
9-6
Gooische
9-16
Wagemngen
9-5
Schaerw.'de
9-13
DSHC
9-2
Cartouche
9-24
Leiden
9-10
HDS
9-24
Gouda
9- 9
Craeyenh
9-18
Ring Pass
9- 8
Dopie
9-16
Drunen
9- 8
Groen Geel
9-14
Voorne
9- 6
Zwart Wit
9-12
Forescate
9- 4
USHC2-1.
Spandersb.
9-20
USHC
9-12
Roomburg
9-19
HBS
9-10
Shinty
9-18
VW
9-10
Amstelveen
9-16
Reigers
9- 8
Qui Vive
9-14
Almere
9- 7
Rood Wit
9-13
AMVJ
9- 3
Hilversum
9-27
Soest
9-10
Myra
9-23
Strawber.
9-10
Voordaan
9-20
Vianen
9- 9
Zoetermeer
9-17
Alphen
9- 9
Bennebroek
9-15
Kraaien
9- 3
Kieviten
9-11
Alkmaar
9- 1
Terriers
9-25
Noordwijk
9-11
Catwijck
9-22
Weesp
9-10
Heerhogow.
9-21
Loenen
9- 9
Castricum
9-18
Leidse Studs
9- 5
Maarssen
9-14
Muiderberg
9- 4
Haarlem
9-12
Hoorn
9- 3
(11-5). Om derde plaats: Tsiechië Taiwan
21-15 (13-9) Om vijfde plaats: Groot-Brittan-
nië- Portugal 18-17(5-6) Om zevende plaats:
Australië - Duitsland 14-13 (6-6). Eindstand:
1. Nederland, 2. België, 3 Tsjechië, 4. Tai
wan, 5. Groot-Brittanniê, 6. Portugal, 7. Au
stralië, 8. Duitsland; B-kampioenschap: 9. Ca-
taloniè, 10 Hongarije, 11. Zuid-Afrika, 12.
Polen, 13. Slowakije, 14. India, 15. Armenië,
16. Japan.
PAARDENSPORT
Duindigt. Eerste koers, 2100 m: 1. Man in
Green (Langeweg. H.W. jr. 1.16,4, 2. Otto
Boko, 3. Nana W. Niet gestart Morengo D To
to: winnend 4,00; plaats 1,10 1,20 1,10; duo
10,90; trio 18,90. Tweede koers, 2100 m: 1.
Selecto Speed (Roeges, K 1.20.3, 2 Son
Amour3 Stig H Renka Toto-, winnend 8,00;
plaats 1.70 1,80 1.70; duo 90,10; trio
445.00. dubbel winnend 102,70 Derde
koers. 2100 m: 1 Sjon Steenwijk (Wrede, A.
de 1.19,4. 2 Sioux, 3 Paul Noordlandia
Niet gestart Rapido Piper, Speedy Seven.
Sjjeedy Acktion,. Toto: winnend 2,90; plaats
1,50 1,70 1,70; duo 13,40; trio 47,70 Vier
de koers, 1609 m: 1. Rosalyn (Westerveld.
F.A. 1.17,7, 2. Ruben Victory, 3. Rimano P.
Toto: winnend 10,30; plaats 4,80 6,00 6,50;
duo 303,40; trio |ackpot Vijfde koers, 2100
m: 1 Nippy Devil (Meer, Mw M.K. van der
1.18.5, 2. Olivia Haleryd 3. Panky Neyenro-
de Toto winnend 13,40; plaats 2,30 1,50
2,00; duo 61,50; trio 616,50 Zesde koers.
1609 m: 1 Security's Wish (Bakker. A.
1.15,9. 2. Speedy Renka 3 Sjef van Camstra
Toto: winnend 5,70; plaats 1,80 1,80 1,90;
duo 10,20; trio 181,70 Zevende koers, 1609
m: 1 Taros Sammer (Wrede, A. de 1.19,4, 2.
Tacheronhendrika 3. Tiamo Red Niet ge
start: Tito Boko Toto: winnend 4,90, plaats
1,40 1,90 3,10; duo 18,30; trio 118,70.
Achtste koers. 2100 m: 1 Rubble B Magnus
(Langeweg, H.W. 1.18,9, 2 Rich Schuyle-
burg 3 Ohtina Tassel 4 Rollecate D Toto:
winnend 1,90. plaats 2,00 2,40 6,20; duo
7,50. kwartet 2360,50 Negende koers, 2100
m: 1 Soncero Hollande (Poort, Mw M S
1 20,1, 2. Rienusmagic S 3 Ranger Apache
Niet gestart Superdee Hanover Toto win
nend 4,70, plaats 1,40 1,90 2,30; duo
13,10; trio 138,10 Tiende koers. 1609 m: 1.
Semper Fi Quick (Pools, R L. 1.16,8, 2. Suc
ces Boko, 3. Sir Joop. Niet gestart: Sherien
Groenhof. Toto: winnend 7,30; plaats 2,10
1,70 2,70; duo 12,30, trio 98,00. Elfde
koers, 2100 m: 1 Rambo Neyenrode (Goed
hart. W G 1.18,3, 2. Piet van LM. 3 Robin
Schermer Toto winnend 7.70; plaats 1,50
2.30 1.20; duo 53,60; trio 226,10 Totalisa-
toromzet: 91.401,50
(Sch/Eng) 3 en 2, Cejka/Jacquelin (Dui/Fra)
wint van Westwood/Howell (Eng) 5 en 3,
Björn/Garcia (Den/Spa) verliest van Rose/Poul-
ter (Eng) 2 en 1 Singles: Ballesteros verliest
van Montgomerie 5 en 4, Cejka verliest van Ho
well met 1 hole. Garrido wint van Lawne 3 en
2, Jacobson wint van Westwood 2 en 1Olaza-
bal gelijk tegen Harrington. Fasth gelijk tegen
Poulter. Björn verliest van Casey door opgave.
Jacquelin verliest van Rose 3 en 2, Jimenez
wint van Davis 2 en 1. Garcia wint van Price 4
en 3
HANDBAL
Vrouwen
Hoofdklasse B: Internos- Hellas 2 17-15,
Wings- Swift A. 24-16. VHC- Loreal 18-22, Fo
reholte- DWS 18-22, Hermes- Bevo 20-11, Ven
tura- AAC 1899 2 25-14.
RUGBY
SCHAATSEN
sche W - Zoetermeer 3-3, Forescate- Leidse
Studs 3-0, HDS- IJssel 3-3. Spirit- Groen Geel
4-2, Kieviten- Pollux Q-0.
Aeolus 9-24 Forescate 9-12
Groen Geel 9-24 Kieviten 9-10
Spirit 9-19 HoekscheW, 9-10
HDS 9-16 Pollux 9- 5
IJssel 9-16 Dordrecht 9-4
Zoetermeer 9-13 Leidse Studs 9- 4
Derde klasse A: Ommoord- Catwijck 9-7, Woer
den- Barendrecht 3-2, Rijswijk- Alphen 1-0.
Nieuwkoop- Voorne 2-1. Berkel Rod - Mont-
foort 1-4. Tempo'34- Evergreen 2-1.
Vierde klasse A: Alkemade- Reeuwijk 3-3,
Krimpen- Hisalis 3-1. Souburgh- Bleiswijk 5-
4, Voorhout- Waddinxv. 2-1, Forcial- Spijke
msse 0-2.
Vrouwen
Overgangsklasse B: MOP- HIC 0-3, Allianee-
Geel Zwart 1-2. Alecto- Wagemngen 0-0, DS-
HC- SCHC 2-5. Zwolle- Pinoke 3-1, Schaerw-
'de- GooischeO-1.
Eerste klasse A: Craeyenh - Zwart Wit 2-0.
Voorne- Ring Pass 1-1, Forescate- Leiden 0-3,
HDS- Dopie 3-1, Gouda- Groen Geel 1-1, Car
touche- Drunen 3-0.
TAFELTENNIS
Eerste klasse B: Shinty- Qui Vive 0-0, Reigers-
Almere 2-0, Spandersb - AMVJ 1-1, Amstel
veen- HBS 5-2. Rood Wit- VW 2-1, Roomburg-
Tweede klasse B: Hilversum- Bennebroek 5-2.
Strawber - Zoetermeer 0-3, Alphen- Vianen 1-
0, Voordaan- Soest 3-1, Alkmaar- Kraaien 2-3,
Kieviten- Myra 0-3.
TENNIS
Derde klasse B: Noordwijk- Leidse Studs 10-4,
Loenen- Catwijck 1-2, Hoorn- Heerhogow. 0-4,
Haarlem- Weesp 1-0, Terriers- Castricum 6-1,
Muiderberg- Maarssen 1-2
Vierde klasse B: Purmerend- Hisalis 4-1
KORFBAL
Rotterdam. WK Zaal. Halve finales: Nederland
- Tsjechië 23-12 (13-3). België - Taiwan 23-
10 (12-7) Finale: Nederland - België 22-9
Bratislava. Mannen. Challenger, 100.C
ro. Halve finales: Van Lottum (Ned)
(Spa) 7-5 7-5. Finale: Rosset (Zwi) -
turn (Ned) 3-6 6-3 6-0.
Ere-klasse: Amsterdam- Roosendaal 67-5, Am
stelveen- Rotterdam 23-20, Den Haag- Ascrum
36-16, Hilversum- Castricum 13-50, 't Gooi-
DIOK 25-24
Den Haag 10-48 Amstelveen 10-20
Castricum 10-44 Ascrum 10-14
't Gooi 10-34 Hilversum 10-13
DIOK 10-32 Roosendaal 9- 7
Amsterdam 10-24 Rotterdam 9- 7
WK rugby Australië: Nieuw-Zeeland- Zuid-Afrika
29-9, Australië- Schotland 33-16, Frankrijk-
lerland 43-21, Engeland- Wales 28-17
Groningen. Derde marathon KNSB/Essent-be-
ker. Vrouwen. 50 ronden: 1 Huizebosch-Smit
(Gramsbergen), 2. De Ronde (Amsterdam). 3.
Marjanne Smit (Rouveen) 4. Verdouw (Oudewa
ter), 5. Kleibeuker (Heerenveen), 28. Wendy
Vergeer (Warmond)
Vierde marathon KNSB/Essent-beker. Mannen,
100 ronden: 1 Michaud (Fra), 2. Heideman (01-
debroek), 3. De Ronde (Monnickendam). 4
Mijsters (Marienheem). 5 Angenent (Woubrug
ge). 14 Lars Hoogenboom (Roelofarendsveen),
15 Joost Juffermans (Stompwijk)
Heerenveen. Vierde marathon KNSB/Essent-be
ker. Vrouwen, 60 ronden: 1. Grimbergen (Hee
renveen) 2. Cramer (Lemmer), 3. Hulzebosch-
Smit (Gramsbergen), 4. Verdouw (Oudewater),
5. Splinter (Haarlem), 15. Lucy Witteman
(Oegstgeest), 29. Marleen Elstgeest (Hoogmade)
Stand: 1 Huizebosch-Smit 72,1 punten, 2.
Kleibeuker (Heerenveen) 67, 3. Verdouw 65
Vijfde marathon KNSB/Essent-beker. Mannen.
100 ronden: 1. Rozendaal (Warmenhuizen), 2.
Michaud (Frankrijk), 3 Van Hest (Apeldoorn). 4
Heideman (Oldebroek). 5 Kromkamp (Wolvega)
20. Lars Hoogenboom (Roelofarendsveen). 22.
Joost Juffermans (Stompwijk). 26. Ralf Zwitser
(Katwijk). 28 Joost Vink (Noordwijkerhout), 39.
Peter van Niekerk (Koudekerk), 44 Jens Zwitser
(Katwijk), 45. Henk Angenent (Woubrugge).
Klassement: 1. Heideman 94 punten, 2 Mi
chaud 79,1, 3. Stroetinga (Oldeberkoop) 77, 4.
Schmitz 68, 5. De Vries (Heerenveen) 65,1.
Langebaan
Hamar. Wereldbeker. Mannen. 1500 m: 1 Wen-
nemars (Ned) 1.47,37, 2. Tuitert (Ned)
I.47.55, 3 Parra (VSt) 1.48.80, 4. Verheijen
(Ned) 1 48.89. 5. Uytdehaage (Ned)
1 48,93.13. Postma 1 50,20 Stand wereldbe
ker: 1 Wennemars 100 punten. 2 Tuitert 80.
3 Parra 60, 4. Verheijen 60. 5. Uytdehaage 50,
13. Postma 22 Mannen, 5000 m: 1. De Jong
(Ned) 6.19,94, 2. Verheijen 6.21,79, 3. Saetre
(Noo) 6.24,64, 4. Romme (Ned) 6.26,12, 5.
Hedrick (VSt) 6.26,74, 6. Uytdehaage (Ned)
6.27,63, 7 Tuitert (Ned) 6.28,32. Stand we
reldbeker: 1 De Jong 100 punten. 2. Verheijen
80. 3 Saetre 70. 4. Romme 60. 6. Uytdehaage
45. 7. Tuitert 40. B-groep: 1 Boutiette (VSt)
6.30,23, 2 Taubenrauch (Dui) 6.35,30, 3 Bo
den (Dui) 6.35,71.
Vrouwen. 1500 m: 1 Rodriguez (VSt) 1.57.57.
2. Friesinger (Dui) 1.58,14, 3. Groenewold
(Ned) 1.59,44, 4 Ishino (Jap) 2.00,26, 5.
Pechstein (Dui) 2.00,36, 9. Thomas (Ned)
2.00,71, 12. Vis 2.01,08, 13. Timmer
2.01,29, 23. 't Hart 2.03,17 Stand wereldbe
ker 1 Rodriguez 100 punten, 2 Friesinger 80,
3. Groenewold 70, 9. Thomas 32, 12. Vis 24.
13. Timmer 22. 23. 't Hart 8
Vrouwen, 3000 m, A-groep: 1 Friesinger (Dui)
4.07,31. 2. Pechstein (Dui) 4 08.06. 3. Groe
newold (Ned) 4.08,39, 4 Niemann-Stirnemapn
(Dui) 4.09,65, 5. Nemoto (Jap) 4.12,18, 6
Smit (Ned) 4.12,75, 8. De Loor (Ned) 4 14,32,
II. Vis 4.15,11, 17. Van Goozen 4.17,83.
Stand wereldbeker: 1. Friesinger 100 punten, 2.
Pechstein 80, 3. Groenewold 70, 6. Smit 45, 8.
De Loor 36, 11. Vis 24, 17. Van Goozen 10. B-
groep: 1. Rodriguez (VSt) 4.07,07, 2. Tabata
(Jap) 4.12,64, 3. Jaksjina (Rus) 4.12,76.
Los Angeles. Vrouwen, WTA Championships,
2,7 miljoen euro. Rode groep: Clijsters (Bel) -
Mauresmo (Fra) 3-6 6-4 6-4, Dementieva
(Rus) - Rubin (VSt) 4-6 7-5 6-1 Zwarte groep:
Henin-Hardenne (Bel) - Capriati (VSt) 6-2 6-1,
Miskina (Rus) - Sugiyama (Jap) 6-4 6-3.
Sugiyama - Henin-Hardenne 6-2 6-4, Capriati
Miskina 7-5 5-7 6-4 Halve finales: Clijsters-
Capriati, Henin-Hardenne - Mauresmo
Pattaya (Tha). Vrouwen, 95.000 euro. Halve fi
nales: Nagyova (Slw) - Tanasugarn (Tha/1) 6-2
7-5, Kurhaicova (Slw) - Barna (Dui/4) 6-0 6-0.
Finale: Nagyova - Kurhajcova 6-4 6-2.
Houston. Masters dubbel. Rode groep: Llo-
dra/Santoro (Fra/6) - Woodbridge/Björkman
(Aus/Zwe/3) 7-6 3-6 6-4, Bryan/Bryan (VSt/1) -
Damm/Suk (Tsj/7) 7-5 6-7 7-6. Blauwe groep:
Etlis/Rodriguez (Arg/8) - Bhupati/Mirnyi
(Ina/WRu) 6-4 6-4
Eckental. Mannen, challenger, 25.000 euro.
Finale: Van Scheppingen (Ned/5) - Johansson
(Zwe) 5-7 6-3 7-6.
Teslenko (Oek) 33,350,
33,350, 5. Yulia Chorkina (Rus) 32,85
Toestelfinales. Brug: 1. Groenveld 8;
Benolli (Ita) 8,650. 3. Moonen (Bel)
Balk: 1. Nistor (Roe) 9,100, 2. KarpenJ
8,650, 3. Benolli (Ita) 8,062,
7,90. Vloer: 1. Nistor 8,912, 2. R if
(Bul) 8,675, 3. Skibko (Pol) 8,200,5
veld 8,125, 8. De Wit (Ned) 6,975. S( H
Rangelova 8,812, 2. Teslenko (Oek) ig
Nistor en Groenveld 8,600
li
Mannen
Tweede divisie B: Arvevo- Dinto 3-2, C)4pr
2- HW 4-0, Martinus 2- Alterno 3-2,
burg- SSS 3 4-0, Leython- US 0-4, Riji
SDS 4-0
Croonenburg
6-21
SDS
Omniworld 2
6-21
Alterno
Arvevo
6-20
Martinus 2
HW
6-17
SSS 3
Rijnmond
6-16
Dinto
US
6-15
Leython
Derde divisie: Switch- Agon 1-3, Sovic
1-3, Maarssen- Sovicos 2 0-4, Cito 2-
3, Servia- VCV 0-4.
Sovicos 2
6-24
Inter Rijswijk
VCV
5-22
Aspasia
Protos
7-21
Sovicos
Switch
6-19
Maarssen
Delta
7-17
Servia
Agon
5-16
Cito 2
Promotieklasse A: VELO- Oonar 3-1
Skania 3-2, Leython 2- GSC 3-1, NOV
1-3, Nesselande 3- Radius 0-4, Wat
Castellum 2 1-3.
p\
Punch
Skania
VELO
Zovoc
Waterlanders
6-20 Leython 2
6-19 Castellum 2
6-17 Radius
5-16 NOVO
6-16 Nesselande 3
6-14 GSC
Eerste klasse A: Sovicos 3- Aspasia jr
Werve- Netwerk 3-1, RW- Donar 2 3-
ni/K - Visade 3 3-1, Leython 3- HPSV1
7-23 Netwerk
6-22 Kalinko 2
6-22 Leython 3
6-21 Sovicos 3
6-19 Aspasia 2
6-14 HPSV
Vrouwen
Tweede divisie B: Arvevo- Dinto 1-3.
2-3, WH- Longa'59 2 0-4, Gemini/K.
4, VCC'92- SoVoCo 2 1-3, Zaanstad-'
1.
RW
Donar 2
SKC
Gemini
Visade 3
Te Werve
Longa'59 2
Zwolle
Dinto
Zaanstad
Scylla
Volvera
7-28 Arvevo
6-25 SSS
6-24 Gemini/K.
6-21 VCC'92
6-19 SoVoCo 2
5-14 WH
Promotieklasse A: Visade 3- Zovoc 2
cos- Inter Rijswijk 2 2-3. Netwerk- S IS1
Leython- Nesselande 2 4-0, Jupiter- jj
1, Be Fair-Delta 0-4 K
tin
I'll
5-24 Sovicos
5-20 Skania
5-19 Inter Rijswijk
6-19 Zovoc 2
6-15 Be Fair
6-15 Visade 3
Jupiter
Leython
Delta
Netwerk
Nesselande 2
Kalinko
Eerste klasse A: GSC- Aspasia 3-1
Sovicos 2 3-1, Castellum 2- Donar 4j gr
2- HPSV 4-0, Gemini/K. 2- Inter Rijsi j
Waterlanders- RW 3-1
GSC
Leython 2
In Up Go
Aspasia
Waterlanders
RW
5-19 Castellum 2
5-19 Inter Rijswijk
6-18 Donar
5-15 Gemini/K 2
5-13 Sovicos 2
5-13 HPSV
Eerste klasse B: Punch- Jupiter 2 3 ro
Pijlslag 4-0, Leython 3- Castellum l
v'over- VELO 1-3.
L
M
M
3V ok
let
du
fe
'g
fcx
VELO
5-21
Pijlslag
Castellum
6-18
Vollier
VCH
5-16
Punch
Jupiter 2
5-14
Mov'over
Jodan Boys 2
4-13
Leython 3
WATERPOLO
Mannen
Hoofdklasse A: AZC S H HZ Zian
De Ham 18-4, Alliance- LZ 1886 6-li i
HZ Zian
AZCS.H.
LZ 1886
6-10 ZPB
4- 7 Alliance
6- 7 De Ham
Hoofdklasse B: Brandenburg- Polar
PSV- Robben 9-9, AZ/PC- Zijl/Vivax
Bears- Brandenburg 17-4
AZ/PC 5-10 Brandenburg
Polar Bears 6-10 Zijl/Vivax
PSV 5-5 Robben
Tweede klasse C: De Gouwe- Kc
DAW- Vlaardingen 6-5, Hoorn- De
De Dolfijn- Aquafit 8-6, Sassenheirr
uitg. (13/12), De Futen- Het Y unb.
'#w
irlo
Vlaardingen
6-10
Hoorn
Katwijk
6-10
De Futen
DAW
6-10
De Gouwe
Oceanus
5- 6
Sassenheim
HetY
5- 6
De Dolfijn
De Kempvis
6- 6
Aquafit
d ti
Derde klasse C: NZ/PC- ZPCH 3-10,
ZDHC 9-8, DWT- Westland'96 6-3,
KZC 5-8, Alkemade- VZV 10-5.
Eredivisie: play-offs: FVT - De Treffers 3-4,
Cosmos - Westa 4-3 Degradatiepoule: Toren-
stad - Scylla 2-5, TTCV - De Toekomst 2-5
De Toekomst 8-26 Torenstad 8-21
Scylla 8-25 TTCV 8-11
Mannen
Eerste Divisie: SKF - BIT 6-4, Brandersstad 2 -
Hotak' 68 6-4, Remax - Scylla 2 6-4
Hotak 7-45 Remax 7-35
Brandersstad 7-42 Scylla 2 7-30
BIT 7-36 SKF 7-22
Avanti 7-49 Pecos 7-33
Vriendenschaar 7-41 Renata 7-27
Scylla 3 7-33 SVE 7-27
Vrouwen
Tweede Divisie: Pecos - FTTC 3-7, Branders
stad 2 - Docos 8-2, Torenstad - Maasbree 2 5-
5
Torenstad 7-49 FTTC 7-33
Brandersstad 7-45 Docos 7-31
Maasbree 7-35 Pecos 7-19
Alkemade
5-9 ZPCH
DWT
4-8 VZV
KZC
4-7 Noordkop
ZDHC
5-6 Koudekerk
Westland'96
5-6 NZ/PC
NVA/HHC
4-5
Vrouwen
llte
>sol
1.
SJC
KNZB Trophy B: Polar Bears- LZ
ZWV-Nereus-Heidelberg 19-2, De G k; J
denburg 22-2.
De Gouwe
Polar Bears
ZWV-Nereus
3-6 Brandenbui
3-6 LZ 18
3-4 Heidelberg
Eerste klasse: De Gouwe 2- Brande
11. De Ham 2- TriVia 0-8, PSV 2-
8-4, De Zijl/Vivax- Lumio/Ravijn 2 1
HC- Polar Bears 2 13-10, UZSC- Sw ePa
De Zijl/Vivax
NVA/HHC
UZSC
GZC/Donk 2
De Gouwe 2
TriVia
6-10 PSV 2
6-10 Polar BearsL
6- 9 Brandenbuf*"
5- 8 Lumio/R<
6- 8 Swol
6- 6 De Ham 2
Tweede klasse A: Alkemade- Ra|
ZWV-Nereus 2- Robben 3-12, DWT-
10-4, DAW- Vlaardingen 5-2,
Kempvis 8-0, Watervlo- De Snippen
Rapido'82
Robben
De Snippen
ZWV-Nereus 2
Alliance
DWT
5-10 DAW la
6-10 Vlaardinger n
6- 8 LZ 1886 2
6- 8 Watervlo
6- 8 Alkemade
6- 8 De Kempvil
WIELRENNEN ,der
Ronde van Burkina Faso. Tiende eb
dogo - Fada N'Gourma: 1. Kermer
i 3 07.11, 2. Ouedraogo (Bf
i laatste etappe, Kombissiri
Dietsch (Fra) 123 kilometer in 2.52
lingii (Ned) 0.28, 3. Bouniot (Fra).
Tjallingii 30.07.12, 2. David (Fra)
mer (Dui) 3.59.
München. Zesdaagse. Stand na del
Risi/Betschart (Zwi) 191 punten,
nun
erst
iter;
id
iet
iré E
n Si
n rr
lee
:hte
re s
1de
ank