katwijk pakt uits' punt )ffensief Quick Boys faalt in de afwerking tegen ARC linimale uitvoering leidt =)t maximaal resultaat Noordwijk: zege om snel te vergeten S5 Degradatiekandidaat Achilles Veen met 2-0 verslagen V dankzij beschamende zege zeven punten los rï;< Voorschoten klopt Spijkenisse, met dank aan Nikic nsburg geeft overwinning weg maandag 10 NOVEMBER 2OO3 Nick Verwoerd ien aan den run - ARC kende zaterdag n Quick Boys een bliksemstart. Al na 35 inden zette Maurice Bartels de Alphena- IC op voorsprong. Omdat de daarna voort- nd aandringende bezoekers uit een hele s kansen niet meer dan één treffer - van rten Bak - produceerden, leverde Bartels' ge goal ARC zowaar een punt op. betekende een fikse tegenvaller voor :k Boys. De regerend kampioen wilde na luisnederlaag tegen Capelle iets rechtzet- maar die opzet mislukte dus. De in ver ing met vorige week op vier plaatsen ge- gde formatie - Arie van Rijn, Jan Schaap, r Timmermans en Remco Torken waren fitters - had op sportpark Zegersloot swaar steeds het initiatief, maar faalde in de afwerking. Bij dat onderdeel ontbrak de overtuiging. Trainer Gert Aandewiel: „Ik heb tot aan de slotfase zitten turven en tien kansen geteld. Blijkbaar is het scoren nog altijd het moeilijk ste van het spel. En je begrijpt het niet: afge lopen dinsdag speelden we tegen DSVP en wonnen we met 13-1. Dezelfde kansen als nu waren toen doelpunten. We kunnen onszelf vandaag heel wat verwijten." Het gebrek aan schotvaardigheid kwam de na een goede seizoenstart in een vrije val belan de Racing goed uit. Coach Dennis van den IJssel: „We hebben een punt gewonnen. We zaten door de slechte resultaten en door een aantal blessures in een dal, maar deze uitslag is erg goed voor het moreel." ARC, dat niet kon beschikken over Stefan Schaafsma, Robin Kant, Bas Willemse (allen geblesseerd) en het geschorste duo Stanley Strobbe en Roland Verlaan, acteerde net als vorig weekend tegen Lisse (5-1 verlies) met Maurice Balkhoven als laatste man. Van den IJssel: „We bouwen meer zekerheid in en gokken nu meer op de counter. Tegen Lisse ging het niet verkeerd door het systeem, maar door individuele fouten." Balkhoven zelf stond aan de basis van de snelle openingstreffer. Hij speelde Bas Bakker aan, die de in de diepte sprintende Bartels op maat bediende. De linkerspits profiteerde op timaal van de geboden vrije doorgang: 1-0. Het ruw wakker geschudde Quick Boys nam het heft meteen in handen en domineerde op alle fronten. Alleen het scoren bleek een pro bleem. Zo verzuimde Derek van der Plas in het eerste half uur tot driemaal toe riante mo gelijkheden te benutten. Hendrik van Beelen en Marnix van der Gun brachten hem met het hoofd vlak voor doel in stelling, maar zijn schoten misten precisie en bij een lange pass van Dennis den Turk was zijn aanname zwak. Vijf minuten voor rust kwam Quick Boys goed weg, toen de tweede serieuze ARC-aanval Ada René van Meggelen leidde tot een dot van een kans voor Adem Aksoy. De middenvelder knalde onbeheerst naast. Daarna was het de beurt aan Van der Gun om een paar maal on fortuinlijk af te werken. Toch kwamen de blauwwitten in de eerste helft op gelijke hoogte. Vlak voor de pauze vuurde Niels van Duijn tegen de onderkant van de lat, waarna Maarten Bak sneller reageerde dan David Toxopeus: 1-1. In het tweede bedrijf duurde het eenrich tingsverkeer voort. De Katwijkers vielen met man en macht aan en ARC beperkte zich tot verdedigen. Tegen zijn natuur in zag Balkho ven zich zelfs ettelijke keren genoodzaakt de bal blind weg te peren. Dat de voor elke me ter strijdende thuisclub stand hield, was te danken aan de matige afwerking bij Quick Boys. Met name Van der Gun kende weinig geluk. De spits miste een paar goede kopkan- sen en strandde, na een prima actie van Van Beelen, vrij voor doel op Remco Tuinenburg. De goalie, vorig seizoen nog aanvoerder bij Quick Boys, hield zijn oud-ploeggenoten in de slotfase van de zege af door een inzet van de voor hem opgedoken Van Beelen uit de benedenhoek te rikken. Vlak voor tijd vonden de Katwijkers nog wel een keer het net, maar de treffer van de ingevallen Torken werd door arbiter Van der Perk afgekeurd wegens een voorafgaande overtreding van Van der Gun. Zo bleef Bartels' doelpunt waardevol. der hof ni (jffetervan der Hulst si - Met het schaamrood jksi sl r-p d ijk tij kaken verliet KRV zater- et veld. -Nog drie punten v n ongelofelijk", verwoordde ;Cfiller Jaco de Jong bij het len van de kleedkamer de ilens van de thuisclub het KRV speelde tegen Zeven een baggerpartij van de A$ orde en werd daarvoor i og eens dubbel beloond. minuten voor tijd maak- f win Barnhoom de enige i waarna DSVP en Noot- Ra) voor de bonus zorgden. >r t immers twee en drie van hol nglijst verloren, waardoor ord oorsprong van koploper naar zeven punten groei theorie opgaat dat een kampioen wordt door de slechte wedstrijden te in, dan leverde KRV daar- het bewijs. De formatie rainer Arie van Duijn le als een degradatiekan- En niemand die daar 'oord tegenin bracht. In stuurskamer van de Kat- club werd gesproken de slechtste wedstrijd ijden en Van Duijn nam /ao loeg evenmin in bescher- kr „Niets klopte. We waren le wedstrijd afwezig. We •t vf inden de zege niet." •rklaring voor het zwakke ad Van Duijn, die afgelo- >un eek zijn contract met KRV zu inbepaalde tijd verlengde, lij schaarde het onder de klaarbare dingen van de sport. De enige optie die hij kon bedenken was dat het spel van Zevenhoven de Katwijkers niet ligt. „Die ploeg speelt heel ge groepeerd en bovendien waren alle afvallende ballen voor Ze venhoven." KRV was gewaarschuwd. De ploeg voetbalde zaterdag niet voor het eerst tegen het elftal van de Lissese trainer Stephan Spruyt. De Katwijkers konden zich dus wapenen tegen het versterkte centrale verdedi- gingsblok, maar het gogme ont brak. In plaats van flanken op te zoeken werd de bal steevast over de as aangespeeld en daar waren de spitsen in ondertal. Bovendien schortte er het nodi ge aan de instelling van de spe lers. Veel te gemakzuchtig werd de bal in een te laag tempo rondgespeeld en persoonlijke duels gingen te makkelijk verlo ren. Verder dan twee slecht gemikte schoten van René Ruwaard kwam KRV voor rust dan ook niet. Zevenhoven verdiende de voorsprong. Ruud Bos, Jens van Zon en Jeffrey Hogenboom raakten het houtwerk achter keeper Kees Guyt, die als enige een acceptabel niveau haalde. Na rust was het niet veel beter. Het middenveld had geen aan sluiting met de voorwaartsen. Slechts een afstandschot van Geerlig Azier zorgde voor enig gevaar. Van Zon deed het beter, maar zijn stiftballetje over Guyt ging voor het lege doel langs. KRV had zelfs niet te klagen dat scheidsrechter Ebink verdedi ger Zeeger de Mol slechts met geel bestrafte toen hij een over treding maakte op Bos. „Een rode kaart", oordeelde Spruyt. En Van Duijn verzette zich daar niet tegen. „Ik zou niet boos zijn geweest als de scheidsrech ter hem had gegeven." Een compleet KRV kon daar door alsnog met de zege aan de haal gaan. Zoals wel vaker dit seizoen gaf de defensie van Ze venhoven bij een spelhervatting even niet thuis. Jaco de Jong mocht de inworp van De Mol vrij aannemen en in het straf schopgebied verlengen naar de inkomende Edwin Barnhoorn. Keeper Ralph Boonstoppel was kansloos op zijn schot van dichtbij. „Het geluk was aan onze zijde. Ik denk dat we dat in de voor gaande duels hebben verdiend. De afgelopen zes wedstrijden speelden we fantastisch en dat zorgt voor zelfvertrouwen. Dat is niet binnen een week weg", zei Van Duijn. Met veel genoe gen hoorde hij in de tussentijd de uitslagen van de andere vel den aan. Een van de spelers kon het niet nalaten om alvast 'we worden kampioen' te zin gen. Maar dat ging zelfs Van Duijn na deze erbarmelijke pot te ver. KRV - Zevenhoven 1-0 (0-0). 81. Ed win Barnhoom 1-0. Scheidsrechter. Ebink. Toeschouwers: 150. KRV: Guyt; De Mol, Verloop, Azier, Van Duyn (64. Jaap Barnhoom); Ed win Barnhoom, Van Otterloo, Hoek (79. Van Dijk); Heemskerk, Ruwaard (86. Aijan Barnhoom), De Jong. door Chris Hartman noordwijk - De wedstrijd tus sen Noordwijk en Achilles Veen was er een om snel te vergeten. Twee goals uit spelhervattingen - Noordwijk won het treffen met 2-0 -, af en toe een bal op het aluminium en een handvol gele kaarten voor mekkerende Brabanders. Dat was het wel zo'n beetje. Achilles, vorig seizoen gepro moveerd uit de eerste klasse, staat niet voor niets onderaan in de hoofdklasse A. De club uit Veen, in het bezit van slechts vijf seniorenteams, ontbeert op alle fronten kwaliteit. Uit slim me jongens bestaat de ploeg uit Veen ook al niet. De hele wed strijd gingen de spelers van de hekkensluiter in debat met ar biter Stofkooper. Dat kwam ze op vier gele kaarten te staan. Kon het optreden van Achilles de weinige toeschouwers op sportpark Duinwetering niet boeien, ook de verrichtingen van Noordwijk waren niet hart verwarmend. Het elftal van de trainers Andries Wendt en Geert Jan Bakker begon het duel met drie verdedigers. Jelle Korbee en Leonard van Utrecht moesten de spitsen Roel Wage naar en Christiaan Bauman in bedwang houden. Michael van der Laan stond (zonder directe tegenstander) links in de zone. Ondanks het gestuntel van Wouter van der Kolk deed het middenveld van NoordAvijk het niet onaardig. Met name Pa trick van Dam viel op door zijn werklust. In de voorste lijn haalde alleen Jeroen van Wetten een vol doende. Rocky Pitti en Vincent Herpers imiteerden Van der Kolk. Dat laatste vond ook An dries Wendt: „Onze buitenspe lers zijn uit vorm. Vooral in de eerste helft ging alles mis." Dat NoordAvijk toch drie punten aan de confrontatie overhield, deed Wendt goed. „Dit was een wedstrijd die we moesten win nen. Dat is gelukkig gebeurd. We hebben niet goed gespeeld, maar die drie punten zijn wel lekker binnen. Achilles Veen? Ik denk dat die ploeg niet beter kan. Die jongens komen kwali teit tekort voor de hoofdklasse." De eerste helft was veertien mi nuten oud toen NoordAvijk voor de eerste keer scoorde. Bij een vrije trap werd de bal opzijge- legd. Van een meter of twintig knalde Korbee vervolgens snoeihard raak. Verder viel er weinig te beleven in de eerste helft. Van der Kolk kreeg een kans, maar tikte de bal naast het doel van Alex van Roesel. Kort voor rust leek de keeper kansloos toen Michael van der Laan Van Dam lanceerde. Een veldspeler assisteerde Van Roe sel echter op de doellijn. Achilles creëerde in de eerste 45 minuten welgeteld een sco ringskans (je). André Versteeg kreeg de bal in zijn bezit na een hoekschop en schoot van dichtbij in. Sander van der Veldt pareerde de bal met zijn voet. Kort na rust belandde een schot van Van der Laan op de paal. In de 55ste minuut scoor de Noordwijk opnieuw uit een spelhervatting. Bram Meurs nam een hoekschop en Van Wetten kopte raak. Ondanks de achterstand gaf Achilles Veen, opportunistisch spelend met veel lange ballen, de moed niet op. Een moment van noncha lance in de NoordAvijkse defen sie stelde Versteeg in staat in te koppen. Opnieuw redde Van der Veldt. Aan de andere kant van het veld raakte Meurs met een vrije trap de lat. Jan Oosterhuis, de trainer van Achilles, wisselde twintig minu ten voor het einde gelijktijdig twee spelers. Een van de twee invallers, Mark van Noorloos, mikte de bal uit een vrije trap op de lat boven de verraste Van der Veldt. Voor het overige bleef Noordwijk, dat het moest doen zonder de inbreng van Michael Scholten (geschorst), Peter Bos en Martijn Ravensbergen (bei den geblesseerd), gemakkelijk overeind. Wendt: „Nou zater dag nog even van Kloetinge Avinnen. Dan komen we in de buurt van de tAvintig punten die we bij het aanbreken van de winterstop vrillen hebben." spijkenisse - Radenko Nikic was zaterdag de grote man bij Voorschoten'97, dat de uitwedstrijd bij Spijkenisse met 5-2 won. Nikic - roepnaam Mike - maakte vier van de vijf treffers. Behalve aan de uitzonderlijke trefzekerheid van zijn kleine spits dankte Voorschoten de ruime zege vooral aan de enorme gedre venheid waarmee de ploeg het duel begon. Over het hele veld werden tegenstanders onder druk gezet eri zo dwong de ploeg van Gerard Désar veel balbezit en kansen af. In de eerste zeven minuten verschenen al drie spelers in kansrijke positie. Hugo Bors- boom en Ivo Nolet faalden, Nikic niet. Die treffer veranderde niets aan het spel- beeld. Désar vermoedde dat de voorbeeldi ge instelling van zijn elftal voortkwam uit een soort collectief beAvustzijn. „We had den door blessures en schorsingen een erg smalle selectie. De jongens die er wel ston den, waren ervan doordrongen dat het van hen moest komen." Nog voor de pauze liep Voorschoten uit naar 3-0, dankzij een vol maakte hattrick van Nikic. Na een tegen- goal volgde in de tweede helft al snel doel punt nummer vier van de goalgetter. Tien minuten voor tijd kreeg Nikic een pu- bliekswissel. Dat gebeurde vlak nadat Ivo Nolet vanaf de strafschopstip de vijfde tref fer liet aantekenen. Spijkenisse - Voorschoten '97 2-5 (1-3). 7. Nikic 0- 1, 20. Nikic 0-2, 40. Nikic 0-3, 45. Adams 1-3, 70. Ni kic 1-4, 72. Van den Genugten 2-4, 80. Nolet 2-5 (strafschop). Scheidsrechten Van Beek Toeschouwers: 200. Voorschoten '97: Mokveld; Roodakkers, Roest, Blan- kert (82. Faas), Van Delft; Jonk (20. Thomas Bors- boom), Bayran, Nolet; Nikic (81. Karremans), Fran sen, Hugo Borsboom. Anton Diedrich inuijK - Het gaat misschien te >n m Katwijk een Duitse ploeg emen. Maar na de winnen- sffer in blessuretijd vorige maakte de ploeg zaterdag A iverdiende gelijkmaker te- ijnsburgse Boys ook op slag et eindsignaal: 2-2. De oys- lurgers lieten zich zo beste de an twee punten door 'Ein- Katweig', dat keihard :e maar eigenlijk gewoon :er er was dan de bezoekers. edstrijd begon als het duel n de trotse koploper en de ner twaalf van de ranglijst, zag het eruit ook. Afge- van wat speldenprikken Katwijk nauwelijks aan dien toe, terwijl Rijnsburg- iys een gat probeerde te n in de Katwijkse defen- die verdediging speelden de Vreugd en Jeroen Buijs ïoofdrol. De Vreugd was in het centrum, Buijs had rare taak om de watervlug- Idijank Zinhagel af te stop- lat dat aardig lukte, kwam gfiamelijk doordat Zinhagel lormale niveau niet haal- ico gens had de hele defensie atAvijk een hoofdrol. Voor de tweede helft waren de jurgse middenvelders op- achtig. Sander Molenaar, ijn honderdste wedstrijd riks Katwijk speelde, werkte kaïn als een paard, maar 0- geen enkele steun. Tim had die moeten bie- Oi De Leidenaar was als af t vooruitgeschoven mid- ilder ongelukkig in zijn ac- maar werd vooral afge troefd door de Rijnsburgers Pe ter Freke en Raymond Kolder. Bougrine speelde als verdedi gende middenvelder een goede wedstrijd, maar kwam niet tot het opzetten van een aanval. Ronald Pronk liep zich het laza rus, maar deed weinig met de ballen die hij bij tijd en Avijle veroverde. Aan de andere kant hadden Robbert van Wijk en Bartjan Onderwaater weinig om han den. De twee hadden zich wel licht wat meer met de aanval moeten bemoeien. Rechtsback Dennis Groot, die de reputatie heeft dat hij graag naar voren opstoomt, wachtte daarmee tot de laatste tien minuten. Dat was te laat. En doelman Len- nert Hegie hoefde de hele wed strijd nauwelijks iets te doen. Behalve twee keer de bal uit het net halen. En twee keer uit het niets, nodeloos en onterecht. De eerste keer was de ope ningstreffer, net voor het halve uur, toen Mohammed Bougrine van grote afstand Ada de bin nenkant van de paal raak schoot. De tweede keer was er de beloning voor het harde werken van Molenaar. Hij kop te voor op Kluivers, Aviens vol ley vlak langs de paal Hegie kansloos liet. Even daarvoor had Michel Nok bij zijn rentree na een lange blessure Rijnsburg de drie pun ten kunnen bezorgen. Zijn schot was te slap. En Rijnsburg- se Boys had al meer kansen op een veilige voorsprong laten lig gen. „We wilden te graag de 1-3 maken", concludeerde trainer Ted Verdonkschot met een zuur gezicht. „Dit is een kwes tie van onvolwassenheid. We Mohammed Bougrine, Peter Freke, Frank Zinhagel, Jean-Paul Verkade en Chris de Bie hebben slechts oog voor de bal. Foto: Dick Hogewoning hadden die bal naar Middel- mors moeten trappen. Hadden we ook weer wat extra trai- ningsballen gehad. Niks ten na dele van Katwijk, maar we had den gewoon horen te Avinnen." Daar kon niemand het mee on eens zijn. Vlak na de openings treffer maakte Rijnsburgse Boys al gelijk, omdat doelman Max de Jong een trap van Freke ver keerd beoordeelde en er onder door ging, zodat Nick Schnater hem in het doel kon lopen. En toen supersub Jasper Ketting na een lange sprint van Berry Cha- rité keurig binnenschoof, leek de wedstrijd gelopen. Nok, Zin hagel,-Charité, alledrie hadden ze bijna de allesbeslissende treffer op hun slof. Tot Molenaar een kopbalvoor- zet gaf op Kluivers en 'Eintracht Katweig' zijn gelijkmaker kon vieren. f .10 HOOFDKLASSE A Ter Leede - FC Lisse 5-3 (1-1). 13. Jan sen (e.d.) 0-1, 19. Kalkema 1-1, 49. J. Winter 1-2, 60. Lensink 2-2, 66. Van Zeist 3-2, 73. Koers 4-2, 80. Van Zeist 5-2, 84. Tan 5-3. Scheidsrechter: Van Gijzen. Toeschouwers: 1100. Ter Leede: Waasdorp 7 Koordes 8 Faerber 8 Kalkema 7 Van Zeist 8 82. El Said Jansen 7 Cornelia 5 Lensink 9 58. Blom 7 v.d. Nieuwendijk 6 Koers 7 60. Hoogkamer 7 Hamdi 9 FC Lisse: Heemskerk 5 75. Steinrath Dekker 4 Naarendorp 8 Janssen 4 Opdam 6 K. Winter 6 46. Rios 7 Honsbeek 7 J. Winter 8 Tan 7 Schaap 7 Averdijk 6 Noordwijk-Achilles Veen 2-0 (1-0). 14. Korbee 1-0, 55. Van Wetten 2-0. Scheidsrechter: Stofkooper. Toeschou wers: 350. Van der Veldt 8 Van Utrecht 7 Korbee 8 Van der Laan 7 Van der Kolk 5 74. Braun 5 De Jong 6 Van Dam 7 Meurs 7 Herpers 5 Van Wetten 7 Pitti 5 Katwijk - Rijnsburgse Boys 2-2 (1-1). 27. Bougrine 1-0, 30. Schnater 1-1, 72. Ketting 1-2, 90. Kluivers' 2-2. Scheids rechter: Angevaare. Toeschouwers: 700. Katwijk: De Jong 6 85. Hajji Verkade 7 Verkuijlen 6 Robbers 7 53. De Bie 6 De Vreugd 8 Bougrine 7 Buijs 7 Molenaar 8 80. L'Amie - Kluivers 6 Pronk 6 Hermes 6 Rijnsburgse Boys: Hegie 7 55. Ketting 7 Groot 7 Kolder 8 Onderwaater 7 Zinhagel 6 Van Wijk 7 89. Rasenberg Van Lochem 7 Charité 8 Freke 7 Redel 6 Schnater 8 77. Nok ARC - Quick Boys 1-1 (1-1). 1. Bartels 1- 0, 44. Bak 1-1. Scheidsrechter: Van der Perk. Toeschouwers: 1000. ARC: Tuinenburg 7 Aksoy 5 Toxopeus 6 60. Redjosetiko 6 90. De Jong - Van Meggelen 6 Van Schie 6 Simons 7 Balkhoven 6 Verheij 6 Bakker 7 Bartels 7 Van Dorp 6 90. Egbers Quick Boys: Kromhout 7 68. Torken 7 Van Dam 7 Van der Plas 6 Den Turk 7 Timmermans 7 Flaton 7 Mussche 7 Guijt 7 Bak 8 82. Schaap - Van der Gun 6 Van Duijn 7 Van Beelen 7 ASWH - Kloetinge 1-1 (1-0). 45. Van Kleef 1-0, 82. De Munnik 1-1.Scheids rechter: Vos. Toeschouwers: 700. Capelle - Excelsior Maassluis 6-1 (3-0). 2. Roeland 1-0, 28. Roeland 2-0, 33. Roeland 3-0, 48. Roeland 4-0, 63. Ba zen 5-0, 70. Van Gelder 6-0, 79. Keer- veld 6-1. Scheidsrechter: Van de Kette rij. Toeschouwers: 900. Hoek - Scheveningen 0-0. Scheidsrech ter: Makkelie. Toeschouwers: 800. Ter Leede 11 6 3 2 21 20-12 Rijnsb. B. 11 5 5 1 20 21-12 Capelle 11 5 3 3 18 22-14 Hoek 11 5 3 3 18 19-14 ASWH 11 5 3 3 18 21-17 Lisse 10 5 2 3 17 25-15 Quick Boys 11 4 5 2 17 20-15 Schevening. 11 5 2 4 17 18-19 Noordwijk 11 5 1 5 16 23-17 ARC 11 3 3 5 12 19-29 Katwijk 10 3 2 5 11 21-23 Excelsior M. 11 2 5 4 11 10-18 Kloetinge 11 1 3 7 6 19-33 Achilles V 11 1 2 8 5 7-27 Tweede periode Capelle 1-3 Noordwijk 1-3 Ter Leede 1-3 Rijnsb. Boys 1-1 Topscorers: 1. Sander Molenaar (Kat wijk) en Henk Roeland (Capelle) 9 doel- •punten, 3. Florencio Cornelia (Ter Leede) 8 doelpunten, 4. John Verbaan (ASWH), Wilco de Valk (Kloetinge), Jef frey Winter (FC Lisse) 7 doelpunten, 7. Leon van den Ouden (Kloetinge), Jeroen van Wetten (Noordwijk), Danny Voskuil (Scheveningen), Remco Torken (Quick Boys), Arne van Gelder (Capelle) 6 doel punten. Programma: Scheveningen - Capelle, Ex celsior M. - ARC, Quick Boys - Ter Leede, Lisse - Katwijk, Rijnsburgse Boys - AS WH, Kloetinge - Noordwijk, Achilles Veen - Hoek. HOOFDKLASSE B IJsselmeervogels - Zwart Wit'28 2 - 1, Marken - Heerjansdam 1-4, GVW - SHO 4-3, Huizen - Bennekom 1-2, Ajax - D0V0 1-6, TOGR - Spakenburg 3 - 1, Sparta Nijkerk - Deltasport 2-1. DOVO 11 9 0 2 27 33-12 Spakenburg 11 7 2 2 23 24-16 IJsselm.v. 11 7 1 3 22 23- 9 Sparta N. 10 5 1 4 16 15-18 Marken 11 5 0 6 15 17-19 Bennekom 10 4 2 4 14 22-22 Heerjansd. 10 4 2 4 14 18-19 TOGR 11 4 2 5 14 17-16 Huizen 11 4 2 5 14 17-19 GVW 10 4 1 5 13 19-16 SHO 11 4 1 6 13 20-29 Zw.Wit'28 10 3 1 6 10 10-18 Ajax 10 2 3 5 9 9-21 DeltaSport 11 2 2 7 8 16-26 HOOFDKLASSE C BeQuick'28 - ACV 1-0, Genemuiden - SDC Putten 2-2, Harkem. B - Or. Nas sau 0-2, CSV - WOG 0-1, Dronten - DOS Kampen 1 - 3,WHC - Nunspeet 1 - 0, Flevo Boys - Urk 4-0. BeQuick'28 11 9 0 2 27 36-13 Genemuiden 11 7 3 1 24 28-17 ACV 12 7 3 2 24 26-12 WHC 11 7 1 3 22 17-16 SDC Putten 11 6 3 2 21 21-14 DOS Kampen 12 6 3 3 21 22-17 Harkem. B 11 5 2 4 17 23-14 WOG 11 4 4 3 16 18-16 Nunspeet 11 3 2 6 11 15-20 Dronten 11 2 3 6 9 13-24 Flevo Boys 11 1 5 5 8 14-16 CSV 11 1 3 7 6 13-25 Urk 11 1 3 7 6 15-29 Or. Nassau 11 1 1 9 4 8-36

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 21