Feyenoord is vrijgevig in Groningen SPORT 3 PSV maakt tegen NAC van de nood een deugd 'Ik voel geen vertrouwen van Advocaat' Ajax: nog drie punten voor volgende ronde Ploeg van trainer Bert van Marwijk geeft 0-3 voorsprong weg °<- mderzoekt =;sverhaal i - De Engelse voetbal- n>A stelt een onderzoek in inleiding van een verhaal rant The Sun, waarin gesteld dat vier interna- en nog een speler uit de ir League cocaïne zou- bben gebruikt. De krant ïformatie hierover door- V(ld aan het Britse anti-do- de Hireau. De namen van de wj]ers zijn niet bekendge- vocr|n het krantenartikel. 'rkeran het verhaal is een te uit de Premier Lea- in woordvoerder van de "e kidde dat er geen Engelse ^®«tionals zijn betrapt op nW 'dl# en De Vries ai'r^en raak w - Michael Mols en e Vries waren zaterdag in de Schotse JL utie. Mols nam in het ssen Glasgow Rangers <ri jckThisde de tweede zijn rekening. De 6 wonnen met 3-1. De ™spende in de 67ste mi- if score voor Hearts dat cijfers Livingston Voor beide spelers ^hun zesde competitie- 2ooP°or de 3-1-winst ble- oortKangers in het spoor van Nieirr Celtic dat met 5-0 uit- schtegen Kilmarnock. De iussen de twee rivalen jnlf punten. Madrid pont nete» Real Madrid heeft een 16 6jijke overwinning ge- Chelsea. De Engelse pt>eerde de laatste dagen ge^g rechtsback Michel ne V ^os te weken van de zilvc grootmacht, maar ving '30t- Salgado (28) te gen de Koninklijke' een aarVerbintenis ^em de heb"e seizoenen aan de trajjnen bindt. Real ver- MAANDAG 3 NOVEMBER 2003 >udt Salgado door Jaap van Essen week ook de con- van Raul en Guti open in en te verlengen. ~ice zakt naar >0<nde plaats pioeiTeplice heeft op de der- ip ntpeeldag van de Tsjechi- lakt. ttbalcompetitie een ne en igeleden. De tegenstan- majFeyenoord in de UEFA ed door met 2-0 bij het asseerde Viktoria Plsen. weroiaar de zevende plaats, c&rstand op koploper de strava is elf punten. da Qanse topper itincjgt onbeslist AC Milan en Juventus elkaar zaterdag in de y^ilan de Serie A in even- 1-1. De Mila- Ivamen in de 65ste mi- hpvoorsprong door een it van oud-Feyenoorder 1 Tomasson. Marco di s deakte zes minuten voor 3 ronk. Bij Juve bleef Edgar eeij>p de bank. Clarence oeimaakte bij Milan na 7 uur plaats voor Am- te Ploeggenoot Paolo me.r 'werd door de bijna meinS hartstochtelijk be- Ger je 35-jarige verdediger iet °W de 720ste keer het rarte shirt in een officië- nog hjd Hij is de oude re- yH-Hder Franco Baresi (719) Jaajbij. n wi jaar i kilc rspell hon. If teg paar uri van der Steen Ruud van Nistelrooij "jidelijk gesproken. Ruim If jaar zweeg hij als het Jteld hij de media klets- §voor; dat het toch ein- Li moeten kunnen met jen dat het heus wel een Jou gaan lukken. Hij «beter. lijnlijk is het een idee van zijn zaakwaame- 1-journalist Rodger Lin- lvee weken voor de be- b EK-dubbel tegen lid klare wijn te schen- :en onverdachte, bui- Se krant, de Franse Int l'Equipe. Van Nistel- jt precies wat hij wil Advocaat heeft geen ren in me èn Kluivert is Ji de ideale medespeler I,Kluivert is geen pas- |eler en geen gatentrek- wel bij Van Nistelrooij laanden aan een stuk •aar is en dan ineens afbijt. Van Nistelrooij at rare, onberekenbare n de communicatie; in- demj.^ee^ aardig en sociaal, aanr onvoorsPelbaar en waan2iJinig in Hel, Groningen - FC Groningen-Fey- enoord was een wedstrijd waar in werkelijk alles zat. Het was soms goed, en vaak slecht, tra gisch, komisch en verrassend. De einduitslag was 3-3, na een 0-3 ruststand. En eigenlijk had het 3- 8 of iets dergelijks moeten eindi gen in het Groningse gekken huis. Feyenoord had zelfs de dubbele cijfers kunnen bereiken, maar helaas voor de Rotterdammers, sinds het vertrek van Pierre van Hooijdonk hebben ze wel heel veel kansen nodig voor een doelpunt. En hoewel trainers wel eens doen alsof dat anders is, kansen benutten hoort ook gewoon bij het voetbal. Om het gelijke spel van gisteren helemaal op het gemiste-kan senfestijn van de voorhoede te schuiven is ook een beetje flauw. De achterhoede, die bij de minste tegenwind panie keerde, had minstens evenveel schuld. Zodoende kon FC Gro ningen uit volledig geslagen po sitie terugkomen. Na afloop betoogde Bert van Marwijk dat de met 0-3 afgeslo ten eerste helft het beste Feyen oord van dit seizoen liet zien. Dat was een fiks deel bezijden de waarheid. De Rotterdam mers begonnen inderdaad goed en scoorden binnen vijf minu ten een uitstekende treffer via Lurling, die weer een basis plaats had gekregen. FC Groningen liep te prutsen dat het een lieve lust was. Fey enoord hóefde niet eens zijn beste voetbal te spelen om in de eerste helft het verschil te maken. De Rotterdammers trokken zich terug op de eigen helft en counterden naar harte lust. In de regel gaf de thuisclub iedere bal toch wel cadeau en was er vervolgens ook geen Groningse verdediger, die de Feyenoorders maar een stro breed in de weg legde. Zeker Regillio Vrede niet. De imposant gebouwde verde diger begon met een liesblessu re aan het duel en dat had hij beter niet kunnen doen. Omdat hij lichamelijk niet lekker in zijn vel stak en nu eenmaal de kwa liteiten mist om dat voetballend te compenseren, stapelde hij fout op fout. Na een half uurtje EREDIVISIE FC Utrecht - Heerenveen 2-1 (0-0). 53. Tanghe 1-0, 68. Van den Brink 2-0, 89. Knop- per 2-1. Scheidsrechter: Bossen. Toeschou wers: 17.500. Gele kaart: Van den Bergh, Bos- schaart (FC Utrecht), Rigters, De Lange (Hee renveen). FC Zwolle - FC Twente 1-0 (0-0). 53. Takak ï- 0. Scheidsrechter: Jol. Toeschouwers-, 6200. Gele kaart: Yobo (FC Zwolle), Heubach (FC Twente). FC Groningen - Feyenoord 3-3 (0-3). 5, Lurling 0-1, 35. Kuijt 0-2, 45. Paauwe 0-3, 54. Drent 1-3, 78. Hugo 2-3, 89. Van Gessel 3-3. Scheidsrechter: Braamhaar. Toeschouwers: 12.500. Gele kaart: Elshot, Landerl (FC Gro ningen), Acuna (Feyenoord). RBC Roosendaal - NEC 1-0 (0-0). 54. Hesp 1- 0 (strafschop). ScheidsrechtenSterk. Toe schouwers: 5000. Gele kaart: Hesp (RBC Roo sendaal), Wielaert, Ebbinge (NEC). NAC - PSV 1-3 (0-3). 4. Lucius 0-1, 32. Park 0-2, 40. Park 0-3, 90. Engelaar 1-3 (straf schop). Scheidsrechter: Van Egmond. Toe schouwers: 14.749. Gele kaart. Feher(NAC). Ajax - AZ 3-2 (1-2). 5. Perez 0-1, 21. Ibra- himovic 1-1, 23. Perez 1-2, 77 De Jong 2-2, 90. Galasek 3-2 (strafschop). Scheidsrechter: Temmink. Toeschouwers: 50.222. Rode kaart: 90. De Cler (AZ/2xgeel). Gele kaart: Fortes Ro- drigues, Opdam (AZ). Willem II - RKC Waalwijk 4-1 (2-1)- 26. Gree ne 0-1, 28. Caluwé 1-1, 30. Quinn 2-1 (straf schop), 72. Denneboom 3-1, 90. Van den Eede 4-1. Scheidsrechter: Luijten. Toeschou wers: 12.900. Rode kaart: 53. Hoogendorp (RKC). Gele kaart: Jaliens, Van Nieuwstadt, Quinn (Willem II), Van der Velden, Van Hin- tum, Redan (RKC). Topscorers: 1 Kezman (PSV) 9, 2. Elkhattabi (AZ) 7, 3. John (FC Twente), Redan (RKC Waalwijk), Ibrahimovic (Ajax) 6, 6. Sonck (Ajax), Perez (AZ) 5, 8. Elmander (NAC), Buf fel (Feyenoord), Kuijt (Feyenoord), Lurling (Feyenoord), Tuyp (FC Volendam), Knoppér (Heerenveen) 4 Programma: 7 november: Vitesse - Willem II; 8 november; SC Heerenveen - FC Zwolle, NAC Breda - AZ, PSV - RBC Roosendaal, Roda JC - FC Twente; 9 november: FC Volendam - Feyen oord, ADO Den Haag - Ajax. NEC - FC Gronih- gen, FC Utrecht - RKC Waalwijk. Dirk Kuijt (rechts) maakte Feyenoords tweede treffer. Links FC Groningen-speler Regilio Vrede die geblesseerd zou uitvallen. Foto: ANP/Marcel Antonisse zette hij tegenstander Dirk Kuijt zomaar vrij voor het doel, maar de Katwijker leek wel bijziend, gezien de wijze waarop hij een leeg doel miste. Twee minuten later kreeg hij dankzij alweer Vrede een herkansing en schoot nu wel raak. Op slag van rust kopte Paauwe ook nog nummer drie binnen. FC Groningen lag volledig op apegapen, zo leek het. Toch hervond de ploeg in de kleed kamer de juiste spirit. De thuis ploeg kon in de tweede helft wel knokken en simpel spelen: alle ballen richting spits Drent. Die strijdwijze zorgde voor een kentering. In de 52ste minuut kreeg de thuisclub voor het eerst een corner en twee mi nuten later was het 1-3 dankzij een fraaie achterwaartse kopbal van Drent. Het Groningse offensief hield nog een tijdje aan, maar toen verdere resultaten uitbleven, zwakte het stormpje toch af. Feyenoord kreeg met counters weer alle kansen om het duel te beslissen, maar Paauwe, Lur ling en Kuijt misten. En uit het niets zorgde Hugo in de 76ste minuut ervoor dat FC Gronin gen aansluiting en nieuwe hoop vond. En weer wankelde Feyenoord onder de toch niet bepaald groots uitgevoerde aanvallen van de thuisclub. Paniek maak te zich meester van iedere Rot terdammer, geen bal werd meer bij een ploeggenoot in de voeten gespeeld. Daardoor ge schiedde in de 89ste minuut het wonder. Hugo schoot op het doel en trof per ongeluk zijn ploeggenoot Sander van Gessel. De bal kreeg daardoor geheel onbedoeld een rare curve en maakte Zoetebier opslag kans loos. Het had nog gekker kun nen worden. In blessuretijd kopte Drent bijna de 4-3 bin nen. „Onbegrijpelijk", stamelde Van Marwijk na afloop. „We hebben een wedstrijd gelijkgespeeld die we met 4-0 of 5-0 hadden moe ten winnen." De werkelijkheid is echter dat Feyenoord opnieuw slordig puntenverlies heeft geleden en nu zeven punten achter staat op Ajax. De tussenbalans is ook niet bepaald om te juichen. Van de eerste tien duels werden er slechts vijf gewonnen. Een ge middelde van 1,7 punt per wed strijd is gewoon niet goed ge noeg voor een club uit de tradi tionele top-drie. Vorig seizoen haalden de Rotterdammers maar liefst 80 punten (gemid deld 2,35 punt) en waren zelfs met dat percentage kansloos voor de titel. FC GRONINGEN: Beukenkamp; Elshot, Vrede (37. Van der Linden), Kruiswijk (86. Van Gessel) en Florèn; Tuhuteru (46. Landerl), Matthijs, Smit en Pinas; Drent en Hugo. FEYENOORD: Zoetebier; Swerts, Van den Berg, Paauwe en Song; Acuna, Schreuder, Ono en Lurling (84. Leo nardo); Buffel en Kuijt. Ajax 10 PSV 10 AZ 10 Feyenoord 10 RBC 10 Heerenveen 10 Roda JC 10 Willem II 10 RKC 10 FC Twente 10 Groningen 10 FC Utrecht 10 NEC 10 NAC 10 Volendam 10 ADODenHaag 10 Vitesse 10 FC Zwolle 10 1 25 29-12 1 23 26- 9 2 22 22- 8 2 18 18-13 3 15 10-10 5 15 10-11 2 14 15-10 4 14 12-19 5 13 15-15 5 13 18-21 4 12 13-17 4 12 11-15 6 12 11-17 5 11 14-14 4 10 14-19 5 9 9-19 5 7 15-20 7 5 5-18 door Harry Arts breda - Bij NAC geloofden ze vooraf in een stuntje. Tegenstander PSV miste immers zes basisspelers en was met de gedachten al bij het Champions-Lea gueduel met AEK. Maar gastheren kwamen zaterdagavond van een kou de kermis thuis. Scherp, doelmatig en eenvoudig klaarde het team van coach Guus Hiddink de klus in Breda: 1-3. Hiddink erkende na afloop dat hij te gen het 'avondje-NAC' had opgezien. Hij kon immers niet meer dan een ver edeld reserveteam opstellen, omdat hij met Kezman, Van Bommel, Vogel, Ooijer en Bogelund vijf van zijn beste spelers, stuk voor stuk internationals, moest missen. Bovendien besloot de PSV-coach dat een zesde vaste kracht (Arjen Robben) maar eens op de bank moest beginnen. De jonge linkerspits was in de aanloop naar deze competitiewedstrijd wat grieperig, maar Hiddink had nog een andere reden om hem in eerste instan tie aan de kant te houden. „Robben vertoont de laatste tijd 'maniertjes'. Daar hebben wij hem op aangespro ken," sprak Hiddink duidelijke taal. Robben wekte de afgelopen weken ir ritatie door zijn fopduiken en gezeur bij scheidsrechters. Ook Hiddink had zich geërgerd. „Hij moet nog leren zich als een vent te gedragen als hij eens stevig wordt aangepakt. Maar het is een intelligente jongen, hij pikt dit snel op. We moeten niet vergeten dat Robben pas 19 is. Dit zijn de 'dons haartjes' die bij die leeftijd horen." Bij ontstentenis van een belangrijk deel van de eerste garnituur besloot Hiddink tegen NAC van de nood een deugd te maken. Spelers als Lucius en Van der Schaaf beschikken niet over grote opbouwende kwaliteiten, maar het uitschakelen van een tegenstander is het tweetal wel toevertrouwd. Daar bij was het natuurlijk een flinker op steker dat PSV al na drie minuten aan de leiding kwam. Lee begon in de hoek van het veld aan een heilloos avontuur en ging gewillig tegen het gras toen NAC-verdediger Feher zijn arm uit stak. In het doelgebied ontstond een volksoploop waaraan alleen Lucius zich onttrok. Moederziel alleen kon hij de vrije trap van Rommedahl inschie ten: 0-1. Nog voor de rust liep NAC twee keer tegen een dodelijke tegenstoot aan. In beide gevallen diende Park de beslis sende punch uit. Na een half uur be nutte hij een niet te missen kans op aangeven van De Jong, zaterdagavond de beste PSV'er. En kort voor het ver strijken van de eerste helft sloeg de Koreaan opnieuw toe, ditmaal met het hoofd na een fraaie voorzet van Colin: 0-3. NAC-trainer Lokhoff verving in de pauze zijn falende vleugelspitsen Boukhari en Diba. Toen de medische staf meldde dat ook Schenning niet verder kon, besloot hij bovendien een derde verse kracht in te zetten. Daar mee was hij wel gelijk door zijn wissels heen. „Dat was riskant", gaf Lokhoff toe, „Maar ik wilde mijn beslissing niet meer terugdraaien." Het kwam hem bijna duur te staan. Kort na de hervatting ging Vennegoor of Hesselink per ongeluk op de hand van Penders staan. De verdediger moest minutenlang behandeld wor den, maar kon het duel uiteindelijk wel uitspelen. Een echte wedstrijd werd het echter nooit meer. De Eind- hovense zege kwam geen moment in gevaar. Dat Engelaar in blessuretijd nog een strafschop benutte - Elman der ging gretig neer na een sliding van Hofland - deed daar niets aan af: 1-3. NAC: Coutinho; Feher, Penders, Schenning (46. Stam) en Gudelj; Diba (46. Vos), Slot en Engelaar; Seedorf, Elmander en Boukhari (46. Barakat). PSV: Waterreus; Colin (65. Vonlanthen), Hof land, Bouma en Lee; Park, Lucius (83. Velasco), Van der Schaaf en Rommedahl (46. Robben); Vennegoor of Hesselink en De Jong. EERSTE DIVISIE TOP Oss - FC Den Bosch 2-1 (1-0). 4, Van der Sloot 1-0, 80. Piqué 2-0, 86. Van de Laak 2- 1. Scheidsrechter; Van Hilst. Toeschouwers; 2154. Rode kaart: 89. Van der Sloot (TOP). Gele kaart: Bokila, Bezzai (TOP Oss), Jansen (FC Den Bosch). Stormvogels Telstar - Haarlem 2-1 (0-0). 51. Van Heulen 1-0, 86. Ommel 2-0, 90. Hooy- boer 2-1 (strafschop). Scheidsrechter: Haver kort. Toeschouwers: 2173. Gele kaart: Pater. Slory (Stormvogels/Telstar), Ten Heuvel, Ver molen (Haarlem). Topscorers: 1 Van den Bergh (Sparta), Jansen (FC Den Bosch), El Hamdaoui (Excelsior), Huntelaar (AG0W Apeldoorn) 8, 5. Dijkhuizen (T0P/0ss), Koevermans (Sparta), Jans (VW Venlo), Hamming (BV Veendam), Yilderim (GA Eagles) 7, 10. Valeev (De Graafschap), Slory (Stormvogels/Telstar), Rose (Heracles Almero) 6. Programma:7 november: FC Den Bosch - Hera cles Almelo, Fortuna Sittard - AGOW Apel doorn, Go Ahead Eagles - Emmen, De Graaf schap - Excelsior, Haarlem - TOP/Oss, Hel mond Sport - VW-Venlo, MW - FC Dordrecht, BV Veendam - FC Eindhoven; 9 november: Sparta Rotterdam - Stormvogels Telstar. Helmond Sp. 12 9 2 1 29 28-11 Den Bosch 13 9 2 2 29 26-15 Excelsior 12 8 2 2 26 20- 9 Sparta 13 7 3 3 24 28-14 Stormv. 12 6 3 3 21 22-17 WV 12 6 2 4 20 26-15 GA Eagles 12 6 2 4 20 30-20 Graafschap 13 5 5 3 20 19-19 Heracles 12 5 4 3 19 21-14 TOP 12 4 4 4 16 22-17 Emmen 12 4 4 4 16 16-18 AGOW 12 3 4 5 13 15-17 Veendam 13 3 3 7 12 15-30 Dordrecht 12 2 4 6 10 13-19 Haarlem 13 2 4 7 10 14-21 Cambuur L. 13 2 4 7 10 10-25 Fortuna S. 12 1 6 5 9 13-25 Eindhoven 12 1 5 6 8 12-22 MW 12 1 3 8 6 10-32' Van Nistelrooij noemt man en paard in Franse krant Ruud van Nistelrooij (rechts) afgelopen weekeinde in actie in de wedstrijd tegen Portsmouth. Foto: AFP/Adrian Dennis ieelden van zijn wissel 'sjechië-Nederland nog irukkelijk bestudeert, ziet een voetballer met verwil derde blik die even volledig buiten zinnen is. Hij schopt een waterzak weg, maakt een spas tisch wegwerpgebaar en blaft dan zijn coach toe dat die een lafaard is. Van Nistelrooij moet het zich zelf aanrekenen, dat hij tegen de Schotten waarschijnlijk op de bank begint; hij had veel eer der man en paard moeten noe men. Je hoefde niet zo veel kijk op voetballen te hebben om al heel snel te zien dat Van Nistel rooij en Kluivert geen goed duo vormen. Van Nistelrooij komt er nu pas mee in l'Equipe: „Wij zijn allebei spelers voor de nummer 9-positie. Kluivert speelt om te scoren, net als ik." Advocaat moet zichzelf ook het nodige aanrekenen; hij had al veel eerder een einde moeten maken aan het onzalige koppel - bovendien is hij juist weer rij kelijk vroeg geweest met zijn aankondiging tegen Schotland voor Kluivert te kiezen. Welis waar hield Advocaat een slag om de arm, maar de toon was gezet. Dat kan nog tot ellende leiden, als Kluivert bij Barcelo na invaller blijft en Van Nistel rooij goed blijft spelen, zoals zaterdag met Manchester Uni ted - hoewel de spits voor de vierde wedstrijd achtereen niet scoorde. Van Nistelrooij zegt in l'Equipe, dat hij het vertrouwen mist van Advocaat. „Ik heb Advocaat ge vraagd: ben ik je midvoor of niet? Hij zei ja, maar gezien het feit dat hij me systematisch wis selt, voel ik geen vertrouwen." De relatie tussen Advocaat en Van Nistelrooij is misschien nooit zo geweldig geweest. Als coach van PSV vond Advocaat het niet zo'n briljant idee om de jonge Van Nistelrooij van FC Den Bosch te kopen. „Een duur foutje van Dick", meende Harry van Raaij later. Een foutje van een slordige veertien miljoen gulden om precies te zijn - het verschil in transfersom dat Heerenveen betaalde voor Van Nistelrooij en even later van PSV kreeg uitbetaald voor de midvoor. Vorige week probeerde' Advo caat nog eens manmoedig te verdedigen waarom hij zo op Kluivert is gesteld in Oranje. Kluivert maakt het toch maar mooi elke keer waar, meent Ad vocaat, die toch echt niet alle video's hoeft terug te spoelen om te zien dat Kluivert (net als Van Nistelrooij) ondermaats presteert in het Nederlands elf tal. Beide spitsen mogen Advo- cat dat mede kwalijk nemen: Van Nistelrooij krijgt niet de ballen en ruimte die hij nodig heeft, Kluivert speelt niet op zijn beste positie, diep in de spits. - In al zijn plotse openheid is Van' Nistelrooij tegenover l'Equipe in elk geval wel verstandig ge weest; hij heeft zich voor de dubbel tegen de Schotten alvast neergelegd bij een plaatsje op de bank en meteen medege deeld dat hij zich ook als inval ler uit de naad zal werken. En misschien heeft hij dan einde lijk eens geluk; soms is het im mers voordeliger in te vallen dan om in de basis te beginnen. Bovendien staat er straks een extra druk op eerste spits Klui vert. Maar daar kan Advocaat weer niet blij mee of trots op zijn. door Peter van Duyl Amsterdam - Nu de eerste ron de van de Champions League halverwege is en de rekenma chines alweer overuren maken, zijn bij Ajax de eerste voorzich tige conclusies getrokken. De Amsterdammers denken aan negen punten voldoende te hebben voor het bereiken van de volgende ronde. „We heb ben er al zes en hebben dus nog drie wedstrijden om die drie punten te halen", rekende trainer Ronald Koeman gisteren voor. Het liefst maakt de Nederlandse koploper het karwei morgen avond in de tweede ontmoeting met Celta de Vïgo direct af. Twee weken geleden in de Are- nA boekte Ajax een magere, maar belangrijke overwinning (1-0). Toen bewees Celta echter al een elftal van formaat te heb ben. De Spanjaarden verloren zater dag op eigen veld met 1-0 van Racing Santander, maar aan dat verlies hechtte Koeman geen enkele waarde. „Zij vechten voor hun laatste kans. Ze moe ten thuis twee keer winnen (na Ajax komt Club Brugge nog naar Vigo, red.), anders gaan ze het niet redden." Ajax moet het in Vigo doen zonder Steven Pienaar. De Zuid-Afrikaan kampt met een blessure aan het linker onder been. Ook Jelle van Damme (enkel) en Hatem Trabelsi (knie) blijven in Amsterdam achter. Koeman kan in Spanje wel een beroep op Rafael van der Vaart, die zaterdag de top per tegen AZ (3-2) miste door een schorsing. Voor Jari Litmanen is bij Ajax vooralsnog niet meer dan een rol als invaller weggelegd. De Fin beleefde tegen AZ een per fecte invalbeurt, maar Koeman vindt het beter om Litmanen voorlopig achter de hand te houden. Er is Ajax veel aan gelegen om Celta morgen onder de duim te houden. Als de Amsterdam mers winnen, zijn ze zeker van de derde plaats in de groep, die in elk geval recht geeft op een Europees vervolg in de Uefa Cup. Bovendien is met het oog op het resterende programma elk punt meegenomen. Eind november komt AC Milan naar de Arena, twee weken later sluit Ajax de eerste ronde af in Brug ge. „Het zal moeilijk worden", al dus Koeman, „maar deze ploeg heeft wel vaker moeilijke wed strijden gespeeld. We moeten proberen Celta wat verder van de goal te houden dan in Am sterdam en zelf ook wat af te dwingen. Het vertrouwen in een goede afloop is zeker aaq- wezig."

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 15