Onroerend Goed Pei stijgt fors Officemanager 36 uur per week UW 35 miljoen vluchtelingen wereldwijd Vergeet ze niet Giro 999 Is 't leveren van topkwaliteit je passie Dan hebben wij de juiste baan Consultant Administratie (M/V) Secretaresse m/v $Lorg en Zekerheid PLOEGLEIDER/MTS-er ZATERDAG 1 NOVEMBER 2OO3 HDC 917 Kuljpers Partners is een administratiekantoor met een eigen visie, waarbij persoonlijke aandacht voor cliënten én medewerkers centraal staat. We bieden het MKB een administratief totaalconcept: van boekhoudkundige dienstverlening en salarisverwerking tot de verzorging van belasting adviezen. De bedrijfscultuur is informeel - communicatielijnen zijn kort. Op korte termijn willen wij ons team uilbreiden met een parttime v.a24 uur p.w.) fulltime Werkzaamheden |e taken beslaan ondermeer uit het verzorgen van financiële administraties, belastingaangiften en jaarrekeningen. Daarnaast onderhoud je de contacten met je accounts, inzake administratie, fiscale vraagstukken en jaarcijfers. W ie zoeken we? Om deze vacature naar behoren in te kunnen vullen zijn een opleiding op MBA/SPD-niveau en tenminste vier jaar relevante werkervaring een absolute must. Daarnaast' heb je een flexibele, serviceberichte instelling en beschik je over uitstekende communicatieve vaardigheden Natuurlijk, je bent betrokken en werkt nauwkeurig. Maar 't leveren van topkwaliteit aan onze cliënten is je passie. Wat krijg je daarvoor terug? Een aangename, informele, afwisselende werkomgeving, prima arbeids voorwaarden en een passend salaris. Bovendien veel zelfstandigheid en volop ruimte om je talenten verder uit te nurten Vier dagen werken - één dag studeren? Ook dat kan Onze persoonli|ke aandacht en begeleiding, maken van deze job een baan met toekomstperspectief! Reageren? Surf voor meer info naai: www.kp.nl. Solliciteren? Stuur ie brief met CV naar: Kuijpers Partners, Reaal SA, 2353 TK Leiderdorp, of mail naar: infoÊ'kp nl. KUIJPERS PARTNERS ADMINISTRATIE- EN BELASTINGADVISEURS Reaal 5a, 2353 TK Leiderdorp, Tel. 10711582 09 64 Fax 10711582 09 65 E-mail: info@kp.nl Kaarten en cadeaus van Unicef zorgen voor blije gezichten! Voor het Frontoffice van de Sector Arbeidsontwikkeling zoeken wij een Het Frontoffice heeft binnen de Sector Arbeidsontwikkeling een centrale rol met betrekking tot het registreren en verwerken van gegevens van mensen die bij DZB Ljeidei aangemeld worden voor werk. Bezoek onze shop op www.unicef.nl of bel 070 333 93 00 DZB Leiden is een dienst van de gemeente Leiden, die de Wet Sociale Werkvoorziening (WSW), uitvoert en werk biëdt aan personen die door een handicap niet of niet meer aan het werk kunnen in het bedrijfsleven of bij de overheid Tevens geeft DZB Leiden uitvoering aan de Wet Inschakeling Werkzoekenden (WIW) en In- en Doorstroombanen voor personen met afstand tot de arbeidsmarkt. Leiden werkt in het kader van een aantal regelingen samen met Leiderdorp, Zoeter- woude, Voorschoten, Alkemade en Oegstgeest Het verkrijgen van werkervaring, ondersteund door gerichte opleiding, dient bij te dragen tot verwezen lijking van de doelstelling, nl. doorstroming naar de reguliere arbeidsmarkt. DZB Leiden biedt werk aan meer dan 1500 medewerkers die werken in verschil lende sectoren De Sector Arbeidsontwikkeling is verantwoordelijk voor een correcte instroom, trajectcoördinatie en plaatsing van alle mensen die bij DZB Leiden worden aangemeld voor werk Bij de Sector Arbeidsontwik keling werken circa 550 medewerkers. Functie-inhoud: leidinggeven aan medewerkers van het Frontoffice (4 medewerk ers) secretarieel ondersteunen van de Sectormanager ondersteunen bij vergaderingen en bijeenkomsten (o.a. voorberei ding, notuleren, bewaken van actiepunten) opzetten en bewaken van de administratieve procedures Functie-eisen: een secretariële opleiding op MBO-niveau ruime ervaring op secretarieel en administratief gebied kennis van administratieve processen ervaring met leidinggeven kennis van en ervaring met MS- Office (Word, Excel, Outlook) zowel zelfstandig als in teamver band kunnen werken flexibiliteit Salaris max. schaal 7, 2.473,- per maand (op basis van 36 uur). De functie is indicatief gewaardeerd en dient nog officieel gewaardeerd! te worden. Inschaling vindt plaats conform de daartoe geldende regelingen en op grond van leeftijd, opleiding en ervaring. Sollicitatie: U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen richten aan DZB Leiden t.a.v. mevrouw D. Koele, Consulent Personeel Organisatie, Le Pooleweg 11Postbus 387, 2300 AJ Leiden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer W. Poort, Manager Sector Arbeidsontwikkeling, telefoon 071-5818524. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Le Pooleweg 11 2314 XT Leiden Postbus 387 2300 AJ Leiden Tel.: 071-581 85 85 Fax: 071-541 10 58 i I nx m mm De Divisie Zorgkantoren houdt zich bezig met de uitvoering van de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten (AWBZ) in de regio's Amstelland en de Meerlanden en Zuid-Holland Noord. De divisie verzorgt de administratie voor de AWBZ, koopt zorg in en houdt zich bezig met wachtlijstregistratie en zorgbemiddeling voor de zorg vragers in beide regio's. Voor de divisie zijn wij op zoek naar een GEMIDDELD 34 UUR PER WEEK gespecialiseerd kostenverzekeringen, zowel iekenfonds als particuli Ons personeelsbeleid gericht op ontwikkeling. waarbij aandacht traal staat Immers, de sleutel werkers! Een belangrijk doel organisatie is dan werkomstandigheden. Dat betekent: oog werktijden, inspraak goede combinat privé-leven, handvatten verdere ontwikkeling open cultuur, waardoor iedereen wordt gehoord. Spreekt dit jou aan Als secretaresse ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren van een aantal opera- I tioneletaken, voorafgaand aan of voort komend uit werkzaamheden van de divisiemanageren de zorgmanager. Deze taken bestaan uit het verzorgen van vergaderstukken, notulen, bijhouden van de agenda, het bijhouden van een archief. Je werkt zorgvuldig en tijdig en weet een adequate prioritering te maken met betrekking tot gemaakte afspraken. I Je bent alert op relevante informatie voor de divisie en geeft deze door aan de verantwoordelijke functionaris. Het organiseren van meetings en tevreden afnemers zie je als een uitdaging. Wij zeggen jou toe Een aantrekkelijk salaris tot maximaal 2.133,- bruto per maand op basis van een 34-urige werkweek, en een interessant pakket aan arbeids- voorwaarden, waaronder een dertiende maand. Ons oog valt op jou, als je dit in huis hebt MEAO secretarieel; ervaring gewenst in soortgelijke functies; MS Office; plannen en organiseren; organisatiesensitiviteit; voortgangsbewaking. Grijp je kans en solliciteer Voor meer informatie kun je contact opnemen met Nico Wurzer, hoofd Bedrijfsvoering, telefoon (071) 5 825 875. Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen 2 weken o.v.v. vacaturenummer 0309-072 sturen naar Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. Jolanda Alphenaar, HR-adviseur, Postbus400,2300AK Leiden, of e-mailen naarvacatures@zorgenzekerheid.nl ZIEKENFONDS PARTICULIER Voor alle zekerheid dichtbij. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. WAELES VF.DF.RI.ANT) WAELES NEDERLAND B.V. is een ijzergieterij die gietwerk in middelgrote tot grote series maakt. Zij levert toe aan automobiel- en vrachtwagenfabrikanten en hun toeleveranciers, maar ook aan de aandrijf techniek-, machine-, tractoren-, landbouwwerktuigen-, en motorenbranche. Binnen deze gieterij zijn ongeveer 85 personen werkzaam. Voor onze afdeling productie zoeken wij een enthousiaste: in ploegendienst die als leidinggevende, binnen de afdeling afbramerij/expeditie, ca. 20 enthousiaste productiemedewerkers zal aanvoeren. U bent in deze functie, samen met een collega-groepsleider, verantwoorde lijk voor het optimaal laten verlopen van het productieproces. U bewaakt de kwaliteitsnormen en ziet toe op naleving van de veiligheidsregels. Daarnaast heeft u een aantal administratieve verantwoordelijkheden. Hiervoor gelden de volgende eisen - een afgeronde MTS opleiding - aantoonbare relevante werkervaring opgedaan binnen een productie bedrijf - leidinggevende capaciteiten en ervaring - een flexibele instelling - communicatieve en sociale vaardigheden - spreekvaardigheid in het engels en liefst ook in het duits. Wij bieden een goede salariëring, alsmede prima secundaire arbeidsvoor waarden. De werktijden in 2-ploegendicnst zijn van 07.15 - 16.00 uur (dagploeg) en van 15.45 - 00.30 uur (avondploeg). Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer M. Geerts, Personeelszaken (0252-629911) niet op woensdag. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Waeles Nederland B.V. Postbus 234,2150 AE Nieuw Vennep, t.a.v. M. Geerts (PZ) of E-mail: m.eccns^waeRs.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. VENDUHUIS DER NOTARISSSEN TE LEIDEN EXECUTORIALE VERKOOP Op maandag I december 2003 bij inzet en op maandag 8 december 2003bij afslag telkens om 19,30 uur in de algemene vergaderzaal van de Stichting Leidse Stu dentenhuisvesting aan het Rapenburg 31 te Leiden, vindt ten overstaan van notaris mr. N. Cusell van TeekensKarstens Advocaten Notarissen, Plantsoen 25, 2311 KG Leiden. Postbus 201, 2300 AE Leiden, tel 071-5660200, fax 071-5140947, de executoriale verkoop plaats op grond van artikel 514 en volgende van het Wetboek van Burgerlijke Rechtsvordering (verkoop dooreen beslaglegger) van: Het woonpand met onder- en bijbehorende grond aan de Oude Singel 114, 116 en 118-a tot en met 118-e, 2312 RE Leiden, kadastraal bekend gemeente Leiden sec tie B nummer 3170, groot vijftig centiare, Het pand is geheel verhuurd (zelfstandige wooneenheden en kamerverhuur). Zakelijke belastingen over het lopende en voorgaande jaren P.M. Exploit- en roy- ementskosten PM. Voorwaarden De veiling zal plaatsvinden-onder, de Algemene Veilingvoorwaarden voor Execu tieveilingen 1993 (AVVE)r voor zover daarvan op verzoek van de opdrachtgever tot veiling niet wordt afgeweken bij Bijzondere Voorwaarden. Voormelde Algeme ne en Bijzondere Voorwaarden liggen ter inzage ten kantore van voornoemde no taris. Kosten Overeenkomstig artikel 9 lid van de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executie veilingen 1993 (AVVE) zijn onder andere de overdrachtsbelasting, de kadastrale en notariskosten, de kosten voor de doorhaling van de hypothecaire inschrijvingen en beslagen, de exploitkosten voor rekening van koper. Een bieder of koper op de veiling zal zich op verzoek van de genoemde notaris moeten legitimeren en tevens van zijn/haar kredietwaardigheid moeten doen blij ken. Bezichtiging Bezichtiging is slechts mogelijk voorzover de bewoners dit toestaan. Onderhandse verkoop Onderhandse verkoop is niet mogelijk. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer N,G. Vlasveld, Karstens Notarissen te Leiden, tele foonnummer 071-5660200 telefaxnummer 071-5140947. OPENBARE VERKOOP Op maandag 1 december a.s. bij inzet en op maandag 8 december a.s. bij afslag, telkenmale om 19.30 uur in de algemene vergaderzaal van de Stichting Leidse Stu dentenhuisvesting aan het Rapenburg 31 te Leiden, ten overstaan van mr. R.H. Breedveld, notaris te Leiden, danwel diens waarnemer, vindt plaats de executoria le verkoop krachtens artikel 3: 248 BW van: het ten name van debiteur staande lidmaatschap nummer 30 van de te Leiden ge vestigde Coöperatieve Woonvereniging Rijnland B.A., welk lidmaatschap in het bijzonder inhoudt de vrije beschikking voor het desbetreffende lid over de flatwo ning met de daarbij behorende bergplaats, plaatselijk gemerkt Bachstraat 30 te Lei den, te gebruiken als woning, alles in het aan de vereniging toebehorend flatge bouw aan de Bachstraat te Leiden; de woning wordt voorzover bekend door de debiteur zelf bewoond. Servicekosten: 147,48 per maand Administratiekosten: 450,00 Inleggeld: 10,00 Achterstand servicekosten per 10 okt. 2003: 2.057,16 Achterstand afrekening warmtemeter per 10 okt. 2003: 120,12 Exploitkosten: P.M. Voorwaarden: De veiling zal plaatsvinden onder de Algemene Veilingvoorwaarden voor Execu tieveilingen 1993 (AVVE), voorzover daarvan op verzoek van de opdrachtgever niet wordt afgeweken bij Bijzondere Voorwaarden. Voormelde Algemene en Bij zondere Voorwaarden liggen ter inzage ten kantore van genoemde notaris. Een bie der of koper op de veiling zal zich moeten kunnen legitimeren en van zijn krediet waardigheid moeten doen blijken. Kosten: De overdrachtsbelasting en het notarieel honorarium, bovengemelde kosten en achterstanden, alsmede eventuele kosten van ontruiming zijn voor rekening van koper. Bezichtiging: Indien mogelijk en uitsluitend na telefonisch overleg met Brouwer en Kroeks Net werk Notarissen. Nadere inlichtingen kunnen worden verstrekt door de heer mr. P.J.M. Giebels, Brouwer en Kroeks Netwerk Notarissen te Leiden, Postbus 507,2300 AM Leiden, Zoeterwoudsesingel 62,2313 EL Leiden, telefoonnummer 071-5128100, faxnum mer 071-5128776. OPENBARE VERKOOP Op maandag I december a.s. bij inzet en op maandag 8 december a.s. bij afslag, telkenmale om 19.30 uur in de algemene vergaderzaal van de Stichting Leidse Stu dentenhuisvesting aan het Rapenburg 31 te Leiden, ten overstaan van mr. R.H. Breedveld, notaris te Leiden, danwel diens waarnemer, vindt plaats de executoria le verkoop krachtens artikel 3: 268 BW van: het appartementsrecht, omvattende de bevoegdheid tot het uitsluitend gebruik van de flatwoning op de eerste verdieping, plaatselijk bekend Hoge Rijndijk 20A te 2313 KJ Leiden, kadastraal bekend gemeente Leiden sectie M nummer 7845 A-5, uitmakende het I2/79e onverdeeld aandeel in de gemeenschap, bestaande uil het gebouw met toebehoren, erf en grond, ten tijde van de splitsing kadastraal bekend gemeente Leiden sectie M nummers 2324 en 2325, samen groot 5 are 13 centiare, de woning wordt voorzover bekend door de eigenaar zelf bewoond. Zakelijke lasten: - OZBE2003 €193,00 - Waterschapslasten 6,65 - Service-en exploitatiekosten €86,17 p.m. Achterstanden: - OZBE. 384,- - Waterschapslasten per 17 okt. 2003: 44,30 - Service- en exploitatiekosten per 10 okt. 2003: 2125,72 Exploit- en royementskosten: P.M. Voorwaarden: De veiling zal plaatsvinden onder de Algemene Veilingvoorwaarden voor execu tieveilingen 1993 (AVVE), voorzover daarvan op verzoek van de opdrachtgever niet wordt afgeweken bij Bijzondere voorwaarden. Voormelde Algemene en Bij zondere Voorwaarden liggen ter inzage ten kantore van genoemde notaris. Een bie der of koper op de veiling zal zich moeten kunnen legitimeren en van zijn krediet waardigheid moeten doen blijken. Bij de betaling van de kooppenningen dient gelijktijdig door de koper te worden voldaan een bedrag aan rente berekend over de koopsom op basis van de wettelij ke rente over de periode welke verstrijkt tussep de datum van toewijzing en de dag van betaling. Kosten: De overdrachtsbelasting, kadastrale kosten en notarieel honorarium, kosten voor de doorhaling van hypothecaire inschrijvingen en beslagen, eventueel verschul digde omzetbelasting, alsmede eventuele kosten van ontruiming zijn voor rekening van koper. Bezichtiging: Indien mogelijk en uitsluitend na telefonisch overleg met Brouwer en Kroeks Net werk Notarissen. Onderhandse verkoop: Een ieder kan tot 17 november a.s. aan voornoemde notaris een bieding uitbren gen, zonder dat de executant gehouden is op dit bod in te gaan Nadere inlichtingen kunnen worden verstrekt door de heer mr. P.J.M. Giebels, Brouwer en Kroeks Netwerk Notarissen te Leiden, Postbus 507,2300 AM Leiden, Zoeterwoudsesingel 62, 2313 EL Leiden, tel. 071-5128100, fax 071-5128776. Woningen Bedrijfspanden Verzekeringen Financieringen Blijvende achteruitgang in nettosalaris Hoog tijd voor een gesprek Bel uw RVS adviseur op (0318) 66 33 32 H. Nieuwenburg M. S. Kleijn onderdeel van ING ii ii I www.vluchteling.org l??/HELEMAAL VERKOCHT! Met andere woorden... ook wij zijn... Héél tevree met LMVl Een passend woning aanbod door kritische selectie Persoonlijke begeleiding en advisering bij bezichtiging Indicatieve waardebepaling en otficiële taxaties Professionele prijsonderhandeling Onderzoek bestemmingsplan, milieuaspecten e d Ondersteuning in alle juridische en notariële procedures Klantvriendelijke nazoro en meer. Meer Weten? Neem contact op met de LMV makelaar in uw regio. Of k>ijk op: www.lmo.nl L/l/lY

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 22