Vacatures m Algemeen bouwkundig bedrijfsleider M/V Het comfortabele en complete woon-zorgcentrum aan de kust GRMT GWAAK sOank u wel voor uw steun! verkoopster IJ REMMERSWAAL AUTOMATISERING BV STAAT EEN KRACHTIGE COMPUTER KLAAR Teamleider huishouding Een baan als aandelenhandelaar? Kijk op www.edutraders.nl Q OMTZIGT Sprinters COLLEGE DE PARIS jTERDAG 1 NOVEMBER 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel 025 5 150 157 root Hoogwaak is modern en goed ic eoutilleerd woon- jrgcentrum aan de oet van de duinen in oordwijk aan Zee. et biedt een breed :ala voorzieningen in ruim 300 ouderen. wrfn IJW )a|l orgactiviteiten: zorg in het zorghuis zorg thuis :ortdurende opname dagverzorging particuliere zorg activiteitenbegeleiding liensten: 'in huis' restaurant maaltijden aan huis linnenservice alarmering fitness kap- en schoon heidssalon pedicure minimarkt ontspannings programma ïroof Hoogwaak voert het oonzorgkwaliteitslabel' In participeert in de orggroep Sorgsaem. ,no (Voon- zorgcentrum Jiroot Hoogwaak •troot Hoogwaak 1 202 TG Noordwijk D 071 - 368 88 88 h 071 - 368 88 00 E) info@groothoogwaak.nl De afgelopen jaren zijn wij sterk gegroeid; meer cliënten, meer zorgactiviteiten, meer diensten en meer personeel. En.... wij verwachten dat deze groei zich nog voortzet. Deze ontwikkeling stelt hoge eisen aan ons personeel. Daarom zijn wij op zoek naar de volgende enthousiaste en gekwalificeerde medewerkers: Financieel-administratief medewerker Bij voorkeur 20-24 uur per week - werktijden in overleg Het is een zelfstandige baan met veel gevarieerde taken voor het hele woon-zorgcentrum, zoals debiteuren- crediteuren-, personeels-, clienten-, en huuradministratie. Wij zoeken iemand met een MEAO-opleiding richting Bedrijfsadministratie of gelijkwaardig. Je werkt samen met en krijgt leiding van het hoofd financiële administratie. Neem voor nadere informatie kontakt op met Anne-Marie Geerlings, hoofd financiële administratie, telefoon 071-3688888. Verzorgende Voor minimaal 24 uur per week - werktijden volgens rooster Het is een zelfstandige baan in het nieuwe extramurale team. Je verzorgt clienten thuis in ons wooncentrum of in de wijk. Wij zoeken iemand met de opleiding Verzorgende IG en/of Verzorgende Neem voor nadere informatie kontakt op met Jantine Kramers, zorgmanager, telefoon 071-3688888. V Assistent kok Voor 36 uur per week - werktijden volgens rooster Je werkt samen met twee andere koks aan de bereiding van 125 -150 maaltijden per dag. Wij zoeken iemand met het diploma Aankomend Instellingskok en eventueel bereidheid tot het volgen van scholing Zelfstandig werkend Instellingskok. Neem voor nadere informatie kontakt op met Jaco van Duijn, hoofd keuken, telefoon 071-3688888. Huishoudelijk medewerker Voor enkele ochtenden per week. Ook dit is een zelfstandige functie in het nieuwe extramurale team. Je werkt bij de clienten thuis in ons wooncentrum of in de wijk. Neem voor nadere informatie kontakt op met Gees Bedijn, teamleidster huishouding, telefoon 071-3688888. Verdere informatie en sollicitatie Het salaris van alle functies wordt vastgesteld volgens CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. De aanstelling is in eerste instantie voor een jaar, bij gebleken geschiktheid wordt het contract omgezet naar onbepaalde tijd. Je kunt ook onze website bezoeken of via de email informatie vragen. Je schriftelijke sollicitatie kun je richten aan de directie van Groot Hoogwaak of via het emailadres mhoogendoorn@groothoogwaak.nl. WOON- ZORGCENTRUM Mensen in Nood De mensen, de inzet.de kracht Giro 667 Den Haag fel. 070 3 I 3 62 00 www.menseninnood.nl Mensen in Nood maakt deel uit van Cordaid Juwelier Feije Brinks vraagt een: - voor 1 a 2 dagen per week - vanaf 17 jaar Breestraat 114 c Tel. 071 - 5126127 Maandag gesloten ent Remmerswaal Automatisering B.V., geautoriseerd Exact lux He Software dealer, levert producten en diensten op het gebied van administratieve automatisering. Op het gebied van kantoorautomatisering zorgen wij in samenwerking met Exact voor perfect passende klantgerichte oplossingen. Onze consultants zorgen ook na implementatie voor een goede begeleiding. Onze hardware afdeling zorgt voor een zorgvuldige installatie van pc's en netwerken. Wij zijn o.a. dealer van de merken HP, IBM, Acer en Microsoft. Onze reputatie is mede gebaseerd op het alert inspelen op vragen van relaties. Microsoft Op korte termijn zoeken wij ter uitbreiding van ons team: CONSULTANT (M/V) Tot de taken behoren: - Het beheren van netwerken en servers bij onze cliënten. - Het installeren en configureren van pc's servers. - Ervaring met hardware van HP, Acer, IBM, Cisco, 3Com e.d. is een pré. De werkzaamheden binnen deze functie zijn zeer afwisselend. Het uitvoeren van werkzaamheden bij onze cliënten is een belangrijke activiteit. Voor deze functie is de onderstaande kennis belangrijk: - Windows 2000/2003 Server - Citrix - Windows XP - Overige Microsoft produkten Ervaring van het installeren en configureren van Exact Software is een pré. Stuur uw reaktie t.a.v. de heer P.J. Vergeer CB. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. REMMERSWAAL AUTOMATISERING BV Raadhuislaan 4 2242 CP Wassenaar Tel. 070 517 03 11 Fax 070 511 90 06 lnfo@remmerswaalautomatisering.nl www.remmerswaalautomatisering.nl Professionele zorg, hoogwaardige dienstverlening, en de persoonlijkheid en de charme van een overzichtelijk ziekenhuis. Dat is het Diaconessenhuis Leiden. Een algemeen ziekenhuis met 1000 medewerkers, 300 bedden en een verzorgingsgebied van 130.000 inwoners. Alle specialismen zijn er vertegenwoordigd. De duif in ons logo symboliseert geborgenheid. Een gevoel dat we patiënten en hun bezoekers graag mee willen geven. En nieuwe medewerkers. Zodat ook zij zich meteen thuis voelen in ons ziekenhuis. Het betreft een functie voor 36 uur per week. Vacaturenummer 130. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De afdeling huishouding is onderdeel van de Facilitaire Dienst. De afdeling verzorgt de schoonmaak en de bedden-/linnenverzorging voor het ziekenhuis. In totaal werken er ca. 75 medewerkers in dag-, avond- en weekenddiensten. Het geheel staat onder leiding van een afdelingshoofd, hierin ondersteund door drie teamleiders. De teamleider is verantwoordelijk voor de operationele organisatie, controle en planning van de werkzaamheden bij de schoonmaak, de linnenkamer en de beddencentrale. Wij zoeken: Een kandidaat die beschikt over leidinggevende capaciteiten, bij voorkeur opgedaan in een soortgelijke functie. Daardoor heb je ruime kennis over schoonmaaktechnieken en linnenbeheer en weet je deze kennis over te dragen aan derden. Je beschikt over MBO werk- en denkniveau. Je kunt omgaan met computers en hebt een goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Wij bieden: Een leuke uitdagende baan voor iemand die graag in teamverband werkt. De werk tijden zijn bij rooster geregeld en variëren voornamelijk van maandag tot en met vrijdag tussen 07.15 en 20.00 uur. Daarnaast wordt 1 keer per 3 4 weken in het weekend gewerkt. Op zaterdag van 07.45 tot 13.00 uur en op zondag van 07.45 tot 12.00 uur. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuizen. Het salaris bedraagt maximaal 2.282,-- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek (salarispeil 1 januari 2003). Daarnaast hebben we aantrekkelijke secundaire arbeids voorwaarden. Wil je verdere informatie? Bel dan met Paul Erkelens, hoofd Huishouding, telefoonnummer 071 - 5178031. Sollicitaties: Je schriftelijke sollicitatie kun je, binnen veertien dagen, richten aan: Diaconessenhuis Leiden, t.a.v. Amalia de Kroon, P&O-adviseur, dienst P&O, Postbus 9650, 2300 RD Leiden of'via e-mail: personeel@diac-leiden.nl. Voorzie je schriftelijke sollicitatie van een CV en vermeld het vacaturenummer in je brief. D-reizen Is met 164 vakantiewinkels, 5 Call/Contactcenters, P-relzen.nl en met 1400 medewerkers de grootste, onafhankelijke reisbureauketen van het land. Bij D-relzen wordt enthousiast gewerkt aan de groei van de organisatie binnen een Informele sfeer. D-relzen maakt deel uit van de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven. Wil jij meegroeien met onze organisatie? Ben jij: in het bezit van een MBO of HBO diploma? iemand met leidinggevende werkervaring in de commerciële dienstverlening of detailhandel? in staat om als meewerkend leidinggevende een team van reisadviseuses te motiveren, stimuleren en te begeleiden? enthousiast, flexibel, gedreven, commercieel en resultaatgericht? Indien je interesse hebt mail dan je sollicitatiebrief met C.V. naar: svdhave@d-relzen.nl of per post: D-relzen Vakantiewinkels t.a.v. afdeling Werving Selectie, Postbus 503, 2130 AM Hoofddorp. Je vindt nog meer informatie op P-reizen.nj Bij D-relzen krijg jij: een afwisselende baan met volop doorgroeimogelijkheden enthousiaste collega's goede arbeidsvoorwaarden korting op reizen gratis doorlopende reisverzekering of bel (020) 521 30 50 BOUWMATERIALEN OMTZIGT BOUWMATERIALEN B.V. Een bloeiende onderneming met vestigingen in Zoeterwoude, Valkenburg (ZH), Nieuwegein, welke zich bezighoudt met de in- en Verkoop van bouwmate rialen. Wij zoeken ter versterking voor onze vestiging in Valkenburg (ZH) op korte termijn een: Magazijnmedewerker m/v De werkzaamheden bestaan o.a uit: Klanten helpen op het magazijn Laden en lossen van vrachtwagens Bestellingen plaatsen Opruimwerkzaamheden Wij zoeken iemand die: Affiniteit heeft met bouwmaterialen Klantvriendelijke instelling heeft Flexibel is Zelfstandige werkinstelling heeft Wij bieden voor deze functie: Afwisselend werk in een klein team Een goede baan waairin je jezelf goed kunt ontplooien Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een prettige werksfeer. Als deze functie je aanspreekt en je bent in staat om na een gedegen inwerkperiode zelfstandig te werken, dan verzoeken wij je een schriftelijke sollicitatie, voor zien van je cv, te sturen naar onderstaand adres: Omtzigt Bouwmaterialen B.V. T.a.v. dhr Johan Omtzigt Katwijkerweg 13-15 2235 AA Valkenburg ZH Bouwkundig onderhoudsbedrijf, ca. 40 personen, gevestigd in de rand stad, gespecialiseerd in renovatie, onderhouds- en verbouwings werkzaamheden is op zoek naar: U krijgt als taak de totale zorg voor de productie; dus zowel voorbereiding als uitvoering. Twee assistent bedrijfsleiders rapporteren aan u. De technische, financiële, organisatorische en kwalitatieve bewaking van de werken heeft uw volledige aandacht. Extern vertegenwoordigt u het bedrijf bij de opdrachtgevers met wie u uiteraard een op continuïteit gerichte relatie opbouwt. Met de directie helpt u mee om het succes van het onderhoudsbedrijf verder uit te bouwen en om het daarbijbehorende bedrijfsbeleid gestalte te geven. Wij zoeken voor deze sleutelfunctie in de organisatie een ervaren bouwmanager die weet wat renoveren, verbouwen en onderhoud plegen is en met een ruime ervaring als bedrijfs leider in een soortgelijk bedrijf. HEEFT U BELANGSTELLING? Schrijf dan een brief met uw achtergrond en werkervaring onder nummer 301657 aan: Pob 2 1800 AA Alkmaar WORDT SCHOONHEIDSSPECIALIST Erkend KOC (voorheen STIVAS) -diploma, 18 maanden één dag of twee avonden per week SPOEDCURSUS SLECHTS 9 MAANDEN, volgend jaar zomer een eigen praktijk. Vooropleiding niet nodig Cursusgeld lage maandelijkse termijnen. Gratis boeken en leermiddelen. Al uw opleidingskosten aftrek baar voor de belasting. Start: eind oktober. Ook opleiding pedicure. Vraag studiegids (ook 's avonds en in het weekeinde) telefonisch bij' Laan van Meerdervoort 368, Den Haag Met tram 3 en 12 slechts 15 minuten van N.S. Station Bel nu: 070 - 363 21 88

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 17