Vacatures i O d iscalist FINANCIEEL/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Wooncentrum Amstel-Meer in Aalsmeer zoekt een coördinerend begeleider (min. so%). ons tweede thuis^J Cox S Partners Cox Partners All-round belastingadviseurs en medewerkers voor de aangiftepraktijk Tandartspraktijk Vrijheidslaan eurwaarder - ALLROUND METSELAARS - METSELPLOEGEN OPPERMAN -ALLROUND TIMMERLIEDEN - BETONTIMMERLIEDEN - DEURAFHANGER FETUM MTS-er Elektronica WORDT PEDICURE COLLEGE DE PARIS hoofd Vestigingsadministratie m/v en PARTNERS ZATERDAG 1 NOVEMBER 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u belten met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Meerwaarde Stichting Meerwaarde is dé welzijnsorganisatie van de gemeente Haarlemmermeer en is actief op het gebied van opbouwwerk, maatschappelijk werk, jongerenwerk, kinderwerk, sociaal-cultureel werk, ouderenwerk en sociaal juridische dienstverlening. Daarnaast exploiteren wij dorpshuizen, wijkcentra en jongerencentra. Wij zijn op zoek naar een doortastende m/v (27 uur p/w) Taken: - Gegevens verzamelen voor het opstellen van de begroting en de jaarrekening van Stichting Meerwaarde. - Begroting en jaarrekening opstellen van alle aangesloten instellingen. - Uitvoeren van diverse tussentijdse controles o.a. ten behoeve van kredietbewaking. - Ondersteunen en adviseren van penningmeesters van aangesloten zelfstandige stichtingen en verenigingen t.a.v. administratieve en boekhoudtechnische zaken. - Stelt fiscale aangiften op. - Maakt periodieke rapportages en ad hoe analyses van financiële aard. Wat wij vragen: - een administratieve opleiding op MBA+ of vergelijkbaar niveau - goede contactuele eigenschappen en uitdrukkingsvaardigheden - in staat zelfstandig te weken - bekendheid met Exact, Word en Excel - bekendheid met salarisadministratie is een pré Wat wij bieden: - Arbeidsvoorwaarden conform CAO-Welzijn. - Salariëring volgens schaal 7 in het nieuwe functieloongebouw, afhankelijk van opleiding en ervaring tussen 1.893,- en 2.602,- bruto per maand op basis van 36 uur per week. - Vergoeding woning-werk voor medewerkers die verder dan 10 km woonachtig zijn en een PC-privé regeling. Informatie en sollicitatie: Stuur uw sollicitatiebrief met CV vóór 12 november naar Stichting Meerwaarde, La.v. afdeling personeelszaken. Postbus 429, 2130 AK Hoofddorp, of (liever nog) per e-mail naar PZ@meerwaarde.nl. De eerste gesprekken zullen plaatsvinden op donderdag 20 november. Vervolggesprekken zullen op dinsdag 25 november 's morgens worden gehouden. U kunt telefonische informatie inwinnen bij Nico van den Haak (leidinggevende stafafde ling financiën), telefoonnummer 023-5698888. Acquisitiepogingen naar aanleiding van deze advertentie worden op voorhand afgewezen. Ons TWeede Thuis: thuis in de gehandicaptenzorg. Ons Tweede Thuis is een stichting ten dienste van mensen met een handicap in Amsterdam, Amstelland en de Meer landen. Met ruim 1000 medewerkers biedt de stichting een compleet en flexibel pakket aan zorg op het gebied van wonen, dagbesteding en dienstverlening aan circa 1100 mensen in de regio. Tevens is er een breed aanbod van ambulante zorg, zoals gezinsondersteunende thuishulp en begeleid werken. Ons Tweede Thuis beheert momen teel ruim 40 voorzieningen in de regio, die alle hun eigen karakter hebben en functioneren als'zelfstandige een heden. Samen vormen die de organisatie van waaruit beleid en dienstverlening centraal op elkaar worden afgestemd. Kwaliteit van zorg en keuzemogelijkheden voor cliënten zijn bepalend voor de per soonsgerichte dienstverlening. Wooncentrum Amstel-Meer, waar je komt te werken. Wooncentrum Amstel-Meer in Aalsmeer is een kleinschalig intra muraal wooncentrum waar 56 mensen in verschillende leeftijds categorieën met een verstandelijke en/of meervoudige handicap wo nen. Het wooncentrum heeft een Christelijke signatuur. De bewoners wonen verspreid over zeven woningen in drie woongebouwen. Alle bewoners gaan overdag naar een vorm van dagbesteding. Voor woning 1-2-3 zijn wij op zoek naar een coördinerend begeleider (min. 80%). De bewoners van woning 1 en 2 zijn ernstig tot matig (deels meervoudig complex) gehandicapt in de leeftijd van 13-40 jaar. De cliënten zijn voor hun dagelijkse verzorging afhankelijk van de begeleiders, verpleeg- technisch handelen maakt soms deel uit van de verzorging binnen een pedagogisch klimaat. In woning 3 wonen functioneel ouderen die bij plaatsing beschikken over redelijke zelfredzaamheid, maar vanwege ouderdom achteruit kunnen gaan in hun functioneren. Terminale zorg maakt deel uit van de geboden zorg en begeleiding. Je werk, waar het om gaat. Je werkzaamheden bestaan uit het coachend leiding geven aan medewerkers, coördinerende taken in de organisatie van het wooncentrum, het beleid en de administratie, het begeleiden van cliënten en het toezien op de uitvoering van de begeleidingsplannen. Tevens draag je zorg voor een goede afstemming met ouders, familie en dagbesteding. Voor een deel van de tijd zul je op de drie woongroepen ondersteunend meewerken. Je profiel, waar je goed in bent. Je hebt een op de functie gerichte opleiding op Hbo niveau of je kunt op dat niveau met ons meedenken. Je hebt ervaring in het leiding geven binnen de zorg voor verstandelijk gehandicapten, bij voorkeur met ver zorgende en verpleegtechnische han delingen. Je kunt zelfstandig wer ken en organiseren. Je hebt een flexibele houding waarmee je kunt inspireren en stimuleren. Werken bij Ons Ttoeede Thuis, wat wij bieden. Wij bieden een bruto maandsalaris van minimaal 2.122,- en maximaal 2.850,- bij een volledig dienst verband van 36 uur per week. Als regel geldt in eerste instantie een contract voor een half jdar. Bij gebleken geschiktheid wordt dit omgezet rfaar onbepaalde tijd. De CAO Gehandicaptenzorg is bij ons van toepassing. Je kunt rekenen op goede arbeidsvoorwaarden. Je reactie, waarom je solliciteert. Informatie over deze functie kun je opvragen bij Karin Keizer, clustermanager, telefoon 0297 353 832. Je schriftelijke sollicitatie, voorzien van je CV, kun je binnen 14 dagen sturen naar WC Amstel-Meer, Postbus 12, 1430 AA AALSMEER. Kijk ook op onze website: www.onstweedethuis.nl het draait gewoon om mensen Accountants en Belastingadviseurs Accountants en Belastingadviseurs Wij zijn een zelfstandig accountants- en belastingadvieskantoor in Hoofddorp waar op dit moment circa 30 personen werkzaam zijn. De sfeer op ons kantoor is open, plezierig en informeel. Onze dienstverlening richt zich op middelgrote en kleine ondernemingen, zelfstandige beroeps uitoefenaars en vermogende particulieren. Ook begeleiden en adviseren wij buitenlandse onder nemingen en hun werknemers bij hun activiteiten in Nederland. Op dit moment zijn wij op zoek naar: (m/v) De belastingadviseur heeft bij voorkeur een fiscaal-juridische of een fiscaal-economische opleiding, dan wel een Federatie-opleiding. De medewerkers voor de aangiftepraktijk beschikken bij voorkeur over een HEAO-FE/Federatie-opleiding of studeren hiervoor. Wij bieden u een interessante functie met veel afwisseling, een plezierige werkomgeving en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd, stuurt u dan een korte brief met c.v naar mr drs. R. C. van Zeist, Postbus 3082, 2130 KB Hoofddorp of naar r.vanzelst@cox.nl. Indien u meer informatie wenst dan kunt u René van Zeist telefonisch bereiken via nummer 023-5555 000. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. te Leiden zoekt een tandartsassistente Ben je een aanpakster, wil je groeien in je vak (vierhandig werken) en werk je vlot en accuraat? Moderne nieuwe praktijk, met binnenkort uitbreiding. Een assistente met opleiding en ervaring heeft de voorkeur. Graag beschrijving van je loopbaan. Informatie: 071 - 5762753 Je schrijft naar Dr. H. M. Theuns, Vrijheidslaan 53, 2321JR Leiden, binnen 14 dagen na vandaag BOUWBEDRIJF SAMEN bouwen aan KWALITEIT Bouwbedrijf J.M. Deurwaarder B.V. is een VCA gecertificeerde onderneming met 400 medewerkers Ten behoeve van de afdeling onderaanneming zijn wij op zoek naar Wij bieden u: - vast werk; - goed loon; - mogelijkheid om in tarief te werken; - premievrije opname in onze collectieve ongevallenverzekering; - prettige werksfeer. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Husnu Smid (projectleider metselwerken) telefoon: 06 513 693 22 of de heer Peter de Haan (projectleider timmerwerken) telefoon: 06 512 684 1 3. Uw schriftelijke reactie kunt u per post of e-mail richten aan de afdeling Personeel Organisatie.Het e-mail adres is: Bouwbedrijf J.M. Deurwaarder B.V. Postbus 54,1749 ZH Warmenhuizen (Aquisrbe naar aanleiding van deze advertentie wordi ntel op pfjs gesieM Oude Nieuwveenseweg 111-113 2441 CT Nieuwveen Tel: 0172-537105 WWW.Fetum.nl Fetum levert, installeert en onderhoudt televisies en systemen voor hotels, bungalowparken en ziekenhuizen. Voor onze technische dienst, zoeken wij een: Taak: Installatie, reparatie en onderhoud van televisies en besturingssystemen op locatie en in de eigen technische dienst in Nieuwveen Profielschets: Afgeronde MTS-elektronica opleiding en rijbewijs B Elektronica is je hobby Minstens enige ervaring met reparatie van televisies Meer dan gemiddelde ervaring met computers ABN en Engels sprekend Uw sollicitatie kunt u sturen naar: J. Gorter@Fetum.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! Indien u niet aan de profielschets voldoet, gelieve niet te reageren ff ff LOODGIETERSBEDRIJF C. HUNDERSMARCK B.V. Sanitaire Installaties Dakbedekkingen Lood- en Zinkwerken CV-installaties In verband met uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een ERVAREN INSTALLATIEMONTEUR in bezit van rijbewijs en HALFWAS DAKDEKKER Uw sollicitatie kunt u richten aan: Adm. Banckertweg 21, 2315 SR Leiden Voor telefonische informatie: dhr. A. Florisson, tel. 071-5223242 SVP geen acquisitie n.a.v. deze advertentie Een halve dag of één avond per week gedurende 8 maanden. Start begin nov. Laag cursusgeld, boeken en instrumenten gratis. Alle kosten aftrekbaa voor de belasting Ook opleiding schoonheidsspecialist. Vraag informatie ei studiegids, ook 's avonds en in het weekeinde, telefonisch bij: Laan van Meerdervoort 368, Den Haag Met tram 3 en 12 slechts 15 minuten van N.S. Station Bel nu: 070 - 363 21 88 Zit je momenteel niet op de goede plek en zoek je een nieuwe uitdaging? Dan vind je bij Van der Geer en Partners een fantastische baan. Het betreft hier een modern kantoor met ca. 40 medewerkers, volop actief in accountantszaken in de breedste zin van het woord. Opvallend zijn de grote mate van zelfstandig heid en de flexibele arbeidsvoorwaarden. Daarbij is wel een professionele instelling en inzet vereist. Ons kantoor vertoont een gezonde groei. In dat kader zoekt ons team versterking in de vorm van een rn 'TT Postbus 3223, 2220 CE Katwijk Telefoon (071) 409 04 09 Fax (071) 402 75 84 E-mail JAartman@vandergeerenpartners.nl Voor onze vestiging in Leiderdorp zoeken wij een De functie: u geeft leiding aan een team van circa vijf administratief medewerkers. Voor alle administratieve procedures binnen de vestiging bent u de eindverant woordelijke. Tot uw kerntaken behoren tevens begeleiding, controle en kwaliteitsbewaking op het gebied van offreren, inkoop en verkoop. Bij afwezigheid van de vestigingsmanager neemt u een aantal van zijn taken waar. Uw profiel: u beschikt vanzelfsprekend over goede leiding gevende en communicatieve capaciteiten. Verantwoordelijk heidsgevoel en accuratesse zijn eveneens essentieel. U heeft een MBO-/HBO-werk- en -denkniveau, minimaal vier jaar ervaring in een (soortgelijke) administratieve functie en ervaring en/of affiniteit met automatisering. Ons aanbod: wij bieden u een afwisselende functie in een prettige werkomgeving en goede arbeidsvoorwaarden, maar ook veel verantwoordelijkheden. Uw reactie: voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Bongers, regiomanager, telefoon (06) 5063 6327, of de heer C F. Vader, hoofd P&O, telefoon (020) 584 01 71. Uw sollicitatie o.v.v. vacaturenummer GB01 kunt u binnen veertien dagen richten aan Welzorg Nederland BV, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 58259,1040 HG Amsterdam. U kunt ook solliciteren via e-mail: solliciteren@welzorg.nl. Meer informatie over Welzorg kunt u vinden op onze homepage www.welzorg.nl, Welzorg streeft ernaar meer mensen met een arbeidshandicap in dienst te nemen. Zij worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De fiscale afdeling bestaat uit enkele medewerkers die zich bezig houden met fiscale en juridische advisering in zo breed mogelijke zin. Je taken zijn (afhankelijk van kennis en ervaring): het geven van fiscale adviezen, het uitvoeren van deze adviezen, begeleiden van cliënten en collega's en het fungeren als interne vraagbaak voor collega's van verschillende disciplines. Deze functie vraagt om een afgeronde studie fiscaal recht of Federatie Belastingadviseur. Je hebt de ambitie om door te groeien tot zelfstandig fiscaal adviseur of je hebt dit niveau al bereikt. Daarnaast beschik je over de juiste betrokkenheid bij cliënten en collega's De voorkeur gaat uit naar een kandidaat met enkele jaren ervaring binnen een adviespraktijk. Des te sneller heb je de juiste slag te pakken. 3en inspirerend werkklimaat Bij Van der Geer en Partners vind je een inspirerend werkklimaat. Je treft hier een collegiale sfeer in een modern ingericht kantoor met een informele en plezierige werkambiance. De kandidaat (m/ v) die goed beslagen ten ijs komt, kan rekenen op een prima beloning en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Al met al een mooie kans om een nieuwe uitdaging te vinden. Meer weten over alle mogelijkheden voor een nieuwe loopbaan bij Van der Geer en Partners? Schaats dan voor meer informatie naar www.vandergeerenpartners.nl. Direct bellen kan ook. Vraag dan naar mevrouw A. de Priester. Je schriftelijke sollicitatie, inclusief cv,^ stuur je naar onderstaand adres t.a.v. de heer J.D.F. Aartman AA. van der GEER Welzorg Nederland BV is landelijk actief op het gebied van de advisering, verkoop en verhuur van revalidatietechnische hulpmiddelen. Welzorg telt ca. 900 medewerkers en heeft een landelijk netwerk uan ruim 40 filialen. Sleutelbegrippen van onze organisatie zijn klant gerichtheid, dynamiek, optimale logistiek en efficiency.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 14