SPORTUITSLAGEN
MAANDAG 27 OKTOBER 2OO3
AMATEURVOETBAL
Zondag, hoofdklasse A: Westlandia Kranen
burg 2-2. Tonegido - SWSMC 2-0, Nieuwenh. -
Omniworld 1-4. Hollandia - Elinkwijk 0-2. Argon
AFC '34 1 -1ADO '20 - TEC 2-1Turkiyemsp -
AFC 3-2
Omniworld
9
5
2
2
17
18-17
ADO '20
9
4
3
2
15
16-12
Tonegido
9
4
3
2
15
10- 6
Westlandia
8
4
2
2
14
15- 9
Turkiyemspor
9
4
2
3
14
18-11
SWSMC
9
4
2
3
14
20-18
AFC
9
4
2
3
14
11-10
Elinkwijk
7
4
0
3
12
9- 6
Argon
9
2
5
2
11
8- 8
Nieuwenh.
9
3
2
4
11
13-18
TEC
9
2
4
3
10
14-14
AFC '34
8
2
2
4
8
9-12
Kranenburg
9
1
3
5
6
13-21
Hollandia
9
1
2
6
5
6-18
Reserve-elftallen
Zaterdag
Hoofdklasse A: Voorschoten'97 2-Capel-
le 2 2-4, Rijnsburgse Boys 2-Lisse 2 1-
0. ARC 2-Ter Leede 2 1-1. SHO 2-Kat-
wijk 2 0-1, Quick Boys 2-Excelsior M. 2
5-1. Barendrecht 2-Noordwijk 2 1-2.
Stand: Capelle 2 7-16. Excelsior M. 2 7-
16. Quick Boys 2 7-14. ARC 2 7-11.
Rijnsburgse Boys 2 7-11. Ter Leede 2 7-
11, Voorschoten'97 2 7-8, Barendrecht
2 7-8, Katwijk 2 7-6, Noordwijk 2 7-5,
Lisse 2 7-4, SHO 2 7-3.
Ie klasse A: RCL 2-Scheveningen 2 1-1,
Excelsior M. 3-'s-Gravenzandse SV 2
afg., JAC 2-Ter Leede 3 7-0. Vitesse
Delft 2-Katwijk 3 2-1. LYRA 2-Zevenho-
ven 2 2-3, Valken'68 2-Quick Boys 3 1-
2.
2e klasse A: KRV 2-RCL 3 2-3, Die Ha-
ghe 2-DSVP 2 1-0. Oegstgeest 2-Rijns-
burgse Boys 3 2-3. Voorschoten'97 3-
Semper Altius 2 2-2, Ter Leede 4-Noord-
wijk 4 2-2, Quick Boys 5-Forum Sport 3
2-1.
2e klasse B: Leonidas 2-DSO 2 1-2, Ca
pelle 3-Quick Boys 4 uitg., Floreant 2-
WDS 2 1-4, De Jodan Boys 2-Noordwijk
3 0-0. Soccer Boys 2-ARC 3 3-3, RWH
3-Forum Sport 2 1-3.
3e klasse A: SEV 2-Hazerswoudse Boys 2
5-0. SV'35 2-Woubrugge 2 5-1. BSC '68
2-RCL 4 2-0, Be Fair 2-Zevenhoven 3 4-
1, Rijnsburgse Boys 4-Koudekerk 2 3-0,
Katwijk 4-Voorschoten'97 4 5-2.
4e klasse A: Oegstgeest 3-Noordwijk 5 2-
3. Quick Boys 6-KRV 3 0-7, JAC 3-MVKV
2 0-3, Valken'68 4-Katwijk 5 4-4, Rijns
burgse Boys 5-Kagia 2 2-1. Forum Sport
4-Haagse Hout 2 4-0.
4e klasse B: SEV 3-Leiden 2 1-4. TAW
2-DSVP 4 2-1, Alphia 2-Zwammerdam 2
3-1, ARC 4-Valken'68 3 6-2. Zoeter-
meer-JAC4afg..
4e klasse C: PKC'85 2-Leonidas 3 2-6,
XerxesDZB 3-Capelle 4 6-0, Schiebroek
'94 2-Maluku 7-2, HDV-DSVP 5 afg.,
Berkel 3-Alexandria'66 2 2-0.
5e klasse A: Duinoord/Jagers 2-Lisse 3
0-12. Ter Leede 5-GHC 2 3-4. Quick
Boys 7-JAC 5 8-1, Van Nispen-Rijns-
burgse Boys 6 1-1, Noordwijk 6-Kagia 3
0-0. Valken'68 5-Katwijk 6 2-6.
5e klasse B: LSVV70 2-Roodenburg 2 2-
4. MVKV 3-Valken'68 6 5-2, GHC 3-
Quick Boys 8 afg., UVS 3-Lisse 4 1-4.
Noordwijk 7-0egstgeest 4 2-0, Rijns
burgse Boys 7-Katwijk 7 5-5.
5e klasse C: Wassenaar 2-SV35 3 0-1,
Rijnsburgse Boys 8-ARC 5 1-0, JAC 6-
UVS 2 2-2. Blauw-Zwart 2-Duinoord/Ja
gers 3 4-4, Tonegido/Hgs. Bluf-SEV 5 4-
2, Noordwijk 8-Voorschoten'97 5 1-3.
5e klasse D: Rijnsburgse Boys 9-Wou-
brugge 3 2-3, SVOW 2-Hazerswoudse
Boys 3 0-1, Aarlanderveen 2-DSO 4 1-0,
De Jodan Boys 4-Lugdunum 2 2-1, ARC
6-DWO 3 2-3. Alphia 4-SJZ 4-3.
5e klasse E: ARC 7-DSO 5 0-2, Linscho-
ten 2-Moerkapelle 2 4-1, Waddinxveen-
Sportlust '46 5 3-0, De Jodan Boys 5-
Oosterheem 3 4-2. Floreant 4-Hazers-
woudse Boys 4 7-1.
6e klasse A: DWO 6-Koudekerk 3 2-3.
RCL 5-ARC 8 8-3. KRV 4-SEV 6 11-0.
Rijnsburgse Boys 10-Katwijk 8 2-3.
6e klasse B: RCL 6-DWO 7 1-3, Katwijk
9-Alphia 5 3-2. SV'35 5-Koudekerk 4
afg., Lisse 6-KRV 5 1-0, Quick Boys 10-
Noordwijk 9 3-3, ARC 9-DSO 6 4-4.
6e klasse C: FC Boshuizen 2-Leiden 3 4-
1, Quick Boys 11-RCL 7 0-1. ARC 10-
LSVV'70 3 3-2, Rijnsburgse Boys 12-
Valken'68 8 6-1. Katwijk 10-Voorscho-
ten'97 6 5-2.
6e klasse D: Be Fair 5-RCL 8 1-4, Forum
Sport 5-ARC 11 2-0, SEV 7-Oegstgeest 6
6-3, DSO 7-Quick Boys 12 4-2, DWO 8-
Katwijk 11 2-6, Lisse 7-Ter Leede 6 3-0.
6e klasse E: SVOW 3-Wassenaar 3 5-1,
SV'35 6-Katwijk 12 5-3, Bernardus-ARC
12 7-2, Koudekerk 5-TAW 4 0-2, Quick
Boys 13-Dui noord/Jagers 5 6-0
6e klasse reserve VA: Duinoord/Jagers 4-
JAC 7 2-2, Zestienhoven 5-Zwammer-
dam 4 1-2, Be Fair 6-Rijnsburgse Boys
11 0-1, Voorschoten'97 7-Haagse Hout
3 5-2, LYRA 8-'s-Gravenzandse SV 5 0-
5.
7e klasse A: MVKV 4-KRV 6 1-2, Val
ken'68 9-Oegstgeest 7 3-5, SEV 8-ARC
13 4-5. Noordwijk 10-GWS 2 8-0, RCL
9-SJC 2 2-1, Quick Boys 14-Alphia 7
a'g
7e klasse B: Oegstgeest 8-RCL 10 3-4,
SJC 3-KRV 7 3-0, Alphia 8-Noordwijk 11
1-1, WSB 2-GWS 3 4-0, Katwijk 15-
SEV9 5-1.
7e klasse C: Oegstgeest 9-SJC 4 5-2,
Noordwijk 12-Blauw-Zwart 3 5-1, Voor
schoten'97 8-Quick Boys 15 6-4, Wasse
naar 4-JAC 9 2-0, RCL 11-Rijnsburgse
Boys 13 0-2. Valken'68 10-Forum Sport
6 1-0.
7e klasse D: Lugdunum 3-GOL Sport 2-
3. SJZ 2-DoCoS 2 1-2, Oegstgeest 10-
RCL 12 5-1, ARC 18-FC Boshuizen 3
uitg.. Katwijk 14-Wou brugge 4 1-1.
7e klasse E: Zevenhoven 5-Zwammer-
dam 5 4-2, CVC Reeuwijk 4-Spirit 7 3-4,
Berkel 7-Alphia 9 3-8, Zoetermeer 2-
DSO 9 afg., RKDEO-BVCB 6 1-5.
8e klasse A: Valken'68 11-Quick Boys
16 3-4, Forum Sport 7-0egstgeest 113-
2, FC Boshuizen 4-ARC 15 4-3. WSB 3-
SEV 11 2-0, Lisse 8-Leiden 6 2-1. Kat
wijk 13-SV35 7 3-0.
8e klasse B: Noordwijk 13-GHC 4 2-1.
Voorschoten'97 9-WSB 4 2-0, Lisse 9-
RCL 13 3-9, Quick Boys 17-Rijnsburgse
Boys 15 10-5, Leiden 7-Valken'68 12
10-4.
8e klasse C: Forum Sport 8-SV35 8 7-0,
ARC 16-SEV 12 2-2, Quick Boys 18-Ab-
benes 3 2-4, JAC 8-WSB 5 0-1, Kagia
4-SJC 5 1-2, Koudekerk 6-Rijnsburgse
Boys 16 1-5.
8e klasse D: Valken'68 13-Voorscho-
ten'97 14 6-5, SV'35 9-Noordwijk 14 3-
1. Teylingen-Ter Leede 9 7-3, Leidsche
Boys 2-Quick Boys 19 0-8, WSB 6-
Oegstgeest 14 11-1. MVKV 5-Lisse 10
3-1.
8e klasse E: Tonegido/Hgs. Bluf 2-DWO
9 6-2, Lisse ll-Voorschoten'97 10 1-3,
Graaf W II VAC-Quick Boys 20 4-2, Kagia
5-Wassenaar 5 6-1, Forum Sport 9-FC
Rijnland 2-3.
8e klasse F: Koudekerk 7-Gouda 5 3-6,
HVZ-Aarlanderveen 3 10-3. Sportief 3-
Alphia 11 4-3, ARC 17-De Jodan Boys 9
3-8, Woubrugge 5-Waddinxveen 2 0-0.
8e klasse g: Sportief 4-Koudekerk 8 6-2,
DSO 14-Zoetermeer 3 2-2, BSC '68 4-
Aarlanderveen 4 10-1, DWO 10-Soccer
Boys 5 2-1, BVCB 7-Stompwijk'92 2 5-
1.
8e klasse VA: Abbenes 2-KSD 3 10-1,
SV'35 10-GWS 4 uitg., DSVP 11-Van
Nispen 2 3-1, Ter Leede 10-Foreholte 3
2-4, Voorschoten'97 11-DVC 6 uitg.. Ha-
zerswoudse Boys 5-Leiden 8 4-2.
8e klasse VB: Voorschoten'97 12-Wou-
brugge 6 3-3, Alphia 10-BSC '68 5 2-9,
Leiden 10-Aarlanderveen 5 4-1, Wad-
dinxveen 3-Leidsche Boys 3 5-4, Hazers-
woudse Boys 6-Siveo '60 5 2-1, Moerka-
pelle 6-Be Fair 9 7-1.
8e klasse VC: SPV '81 3-Gouda 6 2-0,
Spirit 11-Sportlust '46 14 0-1, Soccer
Boys 8-DSVP 12 2-7, Siveo '60 6-Berkel
8 3-0, Hazerswoudse Boys 7-OVS Oude
water 3 5-2.
8e klasse VD: HPSV 4-HS Texas DZS 4
1-1, Marine 2-Te Werve 3 2-2, Nat. Ne
derlanden 4-Vredenburch 3 1-5, Scheve-
nmgen 5-Die Haghe 5 3-6, XerxesDZB 7-
Voorschoten'97 13 5-2.
Zondag
Hoofdklasse A: WSB 2-VELO 2 2-2,
Quick 2-Kranenburg 2 1-4, Sparta (AV)
2-DHC 2 1-0, Excelsior'20 2-UVS 2 4-2,
Olympia 2-Westlandia 2 1-2, SWSMC 2-
Spartaan'20 2 2-2.Stand: Kranenburg 2
7-17, Excelsior'20 2 7-12, Sparta (AV) 2
7-11, WSB 2 7-10. Quick 2 7-10.
SWSMC 2 7-9. VELO 2 7-8, Westlandia
2 7-8. Spartaan'20 2 7-7. UVS 2 7-7,
DHC 2 7-6. Olympia 2 7-6.
Ie klasse A: HBS 2-Wilhelmus 2 3-2,
RKAW 2-RVC/Rijswijk 2 8-3. GDA 2-
ONA 2 afg., Laakkwartier 2-VCS 2 afg..
Alphense Boys 2-Tonegido/Hgs. Bluf 2
0-13. Concordia 2-DWO 2 1-2.
2e klasse A: D0C0S 2-WSB 3 afg., VEP
2-Foreholte 2 1-1. ESTO 2-SJC 2 1-2,
Gouda 2-DOSR 2 2-1, HW 2-Blauw-
Zwart 2 afg Woerden 2-Voorschoten'97
2 0-0.
2e klasse B: Den Hoorn 2-RKDEO 2 afg..
Schipluiden 2-VUC 2 2-2. Oliveo 2-MSV
'71 2 1-0, TOGB 2-DHL 2 1-1. Naald
wijk 2-Verburch 2 afg., VELO 3-HMSH 2
1-0.
3e klasse A: Westlandia 5-FC Boshuizen
2 afg., Cromvliet 2-Lugdunum 2 afg.,
VELO 4-Concordia 3 3-2. Roodenburg 2-
Voorschoten'97 3 afg., Lisse 2-Tone-
gido/Hgs. Bluf 4 3-2, D0C0S 3-Zoeter-
meer 2 3-4.
3e klasse B: Delfia 5-Marathon\Azzurri 7
afg., Soccer Boys 6-Erasmus 8 6-3, Full
Speed 8-Delft 10 afg., SEP 5-Zoeter-
meer 10 afg., Quintus 4-Concordia 7 3-
0, Graaf W II VAC 9-Cromvliet 4 afg..
4e klasse A: FC Boshuizen 3-Meerburg 2
2-3, FC Rijnland 2-SJZ 2 1-3 gest., Tey-
lingen 2-Van Nispen 2 5-1, UDO 2-VUC
4 2-l.ASC 2-HW 3 afg.
4e klasse B: ROAC'79 2-UDO 3 afg., SJZ
3-Bernardus 3 2-3, MMO 2-Stomp-
wijk'92 2 afg., Alkmania 3-HW 4 0-2,
NSV '46 2-Alphen 2 afg.. DOSR 3-Meer
burg 3 2-3.
4e klasse C: Zoetermeer 3-ONA 3 afg.,
Moordrecht 2-Bergambacht 2 0-1, WSE
2-Olympia 3 0-2, UNIO 3-Nieuwkoop 2
3-2.
5e klasse A: Blauw-Zwart 4-Lisse 4 2-4.
Warmunda 2-Kickers'69 2 1-2, RKAW
4-SJC 3 2-3, Foreholte 3-Forum Sport 2
1-7. Wilhelmus 4-Teylingen 3 1-0, Graaf
W II VAC 3-UDO 4 afg
5e klasse B: Blauw-Zwart 5-DWO 3 2-8,
Graaf W II VAC 4-Altior 3 afg., Taurus 4-
LSW'70 afg., GOL Sport 2-Lugdunum 3
1-5, Leidsche Boys 2-FC Boshuizen 4 5-
1, Kickers'69 3-FC Rijnland 3 1-2.
5e klasse C: Nieuwkoop 3-Altior 4 afg.,
Alphense Boys 3-Bernardus 4 8-3, Kic
kers'69 4-NSV '46 3 2-0, SJZ 4-MMO 3
afg..
5e klasse D: Alphense Boys 4-WSE 3 1-
5, DONK 2-Nicolaas Boys 3 11. GSV 2-
Olympia 5 4-2. Groeneweg 3-ESTO 3
afg.. Woerden 3-Bodegraven 3 uitg., VEP
3-Gouda 3 2-4.
6e klasse A: SJC 4-Lugdunum 4 uitg.,
ROAC'79 4-WSB 4 afg.. D0C0S 4-Tey
lingen 4 3-1, DOSR 5-ASC 3 afg., War
munda 3-SJZ 5 12-4, UDO 5-Van Nis
pen 3 3-5.
6e klasse B: Lugdunum 5-SJC 5 afg..
Voorschoten'97 4-DOSR 6 2-3. HW 6-
ASC 4 afg., SJZ 6-FC Boshuizen 5 4-6.
D0C0S 5-GHC afg..
6e klasse C: Stompwijk'92 3-Alphense
Boys 7 2-1, Meerburg 5-SJZ 7 afg..
DOSR 7-Nicolaas Boys 4 afg., ROAC'79
3-Kickers'69 5 4-3, Nieuwkoop 4-Alk-
mania 4 5-2, Taurus 2-SJC 6 afg..
6e klasse E: Lekkerkerk 3-ESTO 4 3-0,
Floreant 3-Stolwijk 4 1-1, Bodegraven 4-
Groeneweg 5 1-0, Kamerik-VEP 7 5-3,
Alphense Boys 5-WSE 4 afg..
6e klasse F: VEP 6-Woerden 4 3-0.
TOGB 6-Wippolder 4 4-3, Nieuwerkerk
5-WSE 5 1-4, Kamerik 2-ESTO 5 6-3,
SMV/Hillegersberg 4-CKC 4 4-2, Alphen
se Boys 6-RVC '33 3 7-2.
7e klasse A: UVS 4-Warmunda 4 0-4,
WSB 5-SJC 7 afg., Graaf W II VAC 7-
Teylingen 5 afg., Bernardus 5-Lisse 5
afg., KRV-Leidsche Boys 3 afg., Stomp-
wijk'92 4-Foreholte 4 0-3.
7e klasse B: Bernardus 6-UVS 5 afg., Fo
reholte 6-Haagse Hout 3 2-6, Lisse 6-
D0C0S 6 0-9, Tonegido/Hgs. Bluf 7-
Stompwijk'92 5 0-0 gest.. Graaf W II
VAC 8-Forum Sport 3 afg., Duinoord/Ja
gers 2-Leidsche Boys 4 afg..
7e klasse C: DOSR 8-Zoetermeer 6 afg.,
Leidsche Boys 5-Bernardus 7 2-4, Duin
oord/Jagers 3-Roodenburg 3 afg., UVS 6-
GOL Sport 3 3-1. Alphense Boys 8-DSO
3 4-2, Altior 5-Alkmania 5 5-0.
7e klasse D: Alkmania 6-MMO 4 3-2,
Stompwijk'92 6-DWO 4 3-3, Alphen 3-
DOSR 9 2-4, Zoetermeer 7-Altior 6 afg.,
ROAC'79 5-Bernardus 8 uitg.
7e klasse VA: De Postduiven 5-Maratho-
n\Azzurri 4 afg.. Foreholte 5-FC Boshui
zen 6 3-3, GHC 2-Meerburg 6 4-1, RV-
C/Rijswijk 3-Blauw-Zwart 6 0-10, Graaf
W II VAC 6-Voorschoten'97 6 afg., VIOS
7-BMT 3 afg..
8e klasse A: ASC 5-Lugdunum 6 afg.,
Teylingen 6-D0C0S 7 11-3, WSB 6-
RKAW 9 7-4, Lisse 7-Foreholte 8 3-2,
Roodenburg 4-Warmunda 5 3-2, SJC 8-
UVS 7 uitg..
8e klasse B: D0C0S 8-Teylingen 7 uitg.,
RKAW 10-Blauw-Zwart 7 5-0, VUC 7-
HW 7 afg., Foreholte 9-Lisse 8 1-4, SJC
9-GHC 6 5-2, FC Boshuizen 7-ASC 6 2-
2.
8e klasse C: FC Rijnland 4-Leidsche
Boys 7 7-2, Lisse 9-Roodenburg 5 uitg.,
LSW'70 3-GOL Sport 4 7-4, Teylingen
8-D0C0S 9 2-2, VUC 8-GHC 4 afg.. Fore
holte 10-HW 8 3-0.
8e klasse D: GOL Sport 5-DoCoS 10 2-0,
Teylingen 9-Zoetermeer 5 1-8, GHC 5-
Stompwijk'92 7 afg., RKAW 11-Leid-
sche Boys 6 0-9, SJZ 8-Alphense Boys
10 5-0, Bernardus 9-MMO 5 1-6.
8e klasse E: Altior 7-DoCoS 11 3-5, Ni-
colaas Boys 5-GOL Sport 6 14-2, WSE 6-
Alkmania 7 1-2. Floreant 4-Kickers"69 6
2-5, Meerburg 8-Alphense Boys 11 3-8,
Alphen 4-FC Boshuizen 8 1-6.
8e klasse F: Bernardus 10-Nicolaas Boys
6 afg., DOSR 10-Alphense Boys 12 afg.,
SJC 10-Meerburg 10 afg., Stompwijk'92
8-Kickers'69 7 3-1, MMO 6-SJZ 9 1-6.
8e klasse g: Zoetermeer 9-Delft 9 afg.,
Real Zoetermeer 2-Alphense Boys 13 7-
3, Taurus 6-DVC 4 0-3, Wippolder 5-
Concordia 6 2-1, Full Speed 7-Ooster-
heem 0-2, SJC 11-RKDEO 6 4-2.
8e klasse reserve VA: Meerburg 7-ASC 7
4-2, NSV '46 4-Altior 8 afg.. Nieuwkoop
5-FC Rijnland 5 afg., KRV 2-Alphen 5 2-
3, UDO 6-ASC 8 0-4, GHC 3-Forum
Sport 5 4-2.
8e klasse VB: RKDEO 7-Meerburg 9 6-2,
Oliveo 13-LYRA 3 6-1, ADS 5-Erasmus 7
2-5, DHL 5-Haagse Hout 5 afg., Tone
gido/Hgs. Bluf 8-RKSVM 7 afg., Duin
oord/Jagers 4-Graaf W II VAC 10 afg..
JEUGDVOETBAL
A-junioren
Tweede divisie B: Alphense B- Quick Boys 6-1,
UVS- Westlandia 2-0, Excelsior M - Spartaan'20
2-1, Sparta (am)- Feijenoord A2 1-2, Laakkwar
tier- Katwijk 5-2
Excelsior M.
7-18
VCS
6-7
UVS
6-15
Quick Boys
7-7
Spartaan'20
7-13
Feijenoord A2
6-6
Alphense 8
7-12
Katwijk
6-5
Sparta (am)
6- 7
1
6-4
Laakkwartier
6- 7
Derde divisie B: Noordwi|k- HBC 4-1, Blauw Wit
A.- OWS A2 2-4, Hoofddorp- DCG 3-0, DSO-
ARC 1-0, FC Lisse- Zeeburgia 2-2. Voorscho
ten'97- Abcoude afg.
Hoofddorp 7-14 OWSA2 7-9
Noordwi|k 7-13 Abcoude 6-8
FC Lisse 7-12 Voorschoten'97 6-8
Zeeburgia 7-12 ARC 7-5
DCG 7-11 Blauw Wit A. 7-4
DSO 7-11 HBC 7-3
B-junioren
Tweede divisie B: Den Bosch B2- ADO Den H
B2 1-3, Spartaan'20 B2- RKC Waalwijk 1-4,
Alexandria- Elinkwijk 1-1, Quick Boys- Baren
drecht 0-1. UVS- DHC 3-2, Sparta (am)-
SWSMC 3-0.
Quick Boys
7-15 Spartaan'20 82
7-10
Barendrecht
7-13
ADO Den H B2
7-10
Elinkwijk
7-13
Sparta (am)
7- 9
RKC Waalwqk
7-12
DHC
7- 8
UVS
7-11
SWSMC
7- 7
Alexandria
7-11
Den Bosch B2
7- 1
Derde divisie B: Sportlust'46- DWS B2 3-1,
Hoofddorp- FC Lisse 1-2, Abcoude- Blauw Wit
A. 1-4, Zeeburgia- DCG 2-1. DSO- ARC 3-0,
AFC B2- Haarlem B2 2-2.
Zeeburgia 7-19 DCG 7-8
AFC 82 7-16 Blauw Wit A. 7-7
DSO 7-16 FC Lisse 7-7
Sportlust'46 7-16 DWS 82 6-5
Hoofddorp 7-12 Abcoude 6-0
Haarlem 82 7-11 ARC 7-0
VROUWENVOETBAL
Hoofdklasse: Fortuna W - Wartburgia 5-1, Saes-
tum- Or Nassau 3-3, Buitenveldert- Stedoco 0-
2. NEC- Braakhuizen 1-4. Ter Leede- 't Zand 8-
1. Muiden-ODC 3-1.
Fortuna W
6-18 Stedoco
6-7
Ter Leede
5-15 't Zand
6-6
Saestum
6-11 Braakhuizen
6-6
Wartburgia
6-10 Or.Nassau
5-5
Muiden
6-10 ODC
6-3
Buitenveldert
6- 9 NEC
6-0
Eerste klasse A: CSW- Pancratius 2-0, Oostka-
pelle- Rijsoord 1-1, Berkel- Ter Leede 2 0-3.
Wartburgia 2- RCL 1-0, FC Lisse- Reiger
Boys 2-
2. RWH- KRV 1-1.
CSW
7-19 Wartburgia 2
7-9
Ter Leede 2
7-18 Rijsoord
7-8
RWH
7-14 Pancratius
7-7
KRV
7-14 Reiger Boys
7-5
Oostkapelle
7-12 FC Lisse
7-1
RCL
7-11 Berkel
7-0
Eerste klasse C: Brabantia- Saestum 2 2-0. SJC-
't Goy 6-2. KFC'71- UVS 5-0, KFC- TYBB 1-1.
Buitenveldert 2-
DSE 2-2.
KFC'71
6-16 Saestum 2
5-7
Buitenveldert 2
7-16 Brabantia
6-6
DSE
7-13 Alkmania
6-4
't Goy
7-10 KFC
6-3
SJC
7-10 UVS
7-3
TYBB
6- 8
Tweede klasse A (zaterdag): Tricht- Smerdiek 2-
1. Jodan Boys- RKDEO 1-3, Nootdorp)- Zwart
Wit'28 2-3. Xerxes DZB- Quick Boys 1-2. Zwalu
wen- Kloetinge 1-0. Spijkenisse- De Meeuwen
2-1.
Zwaluwen 8-17 Jodan Boys 7-8
Smerdiek 7-16 Spijkenisse 7-7
Nootdorp 7-15 Quick Boys 7-6
RKDEO 6-13 XerxesDZB 7-4
Tricht 7-12 Kloetinge 7-4
Zwart Wit'28 5-10 De Meeuwen 7-4
Derde klasse A (zaterdag): Duinoord/Jagers- ARC
1-2. KMD 2- RCL 2 2-2. DSVP- Scheveningen
2-0. RKAW- SVOW 5-2. Alphia- Ter Leede 3 0-
6, FC Lisse 2- Oegstgeest 0-4
Ter Leede 3 6-18 KMD 2
DSVP 6-18 Oegstgeest
RKAW 6-12 ARC
Scheveningen 6-12 SVOW
Alphia 6- 9 RCL 2
Duinoord/Jagers 6- 9 FC Lisse 2
DONK 7-18 KFC'712
VEP 7-17 Oliveo
Bernardus 7-16 JuVentaS
Iduna 7-14 Westlandia
DWO 6-12 RVC'33
DEH 6- 7 DUNO
Derde klasse A (zondag): Bergambacht- Alkma
nia 2 2-5, Leidsche Boys- Bernardus 2 3-1, Lek
kerkerk- UVS 2 0-2, WSE- UNIO 3-1. UDO- Flo
reant 2-1. NSV46- ESTO afg.
UDO
5-15
Leidsche Boys
6-9
Alkmania 2
6-15
WSE
6-6
ESTO
4-12
UNIO
6-4
Floreant
6-12
Bergambacht
6-3
UVS 2
6-12
Lekkerkerk
6-3
NSV'46
5- 9
Bernardus 2
6-1
ZAALVOETBAL
Mannen
Eerste divisie A: Paal'29- Bax 3-2. West Stars 2-
Roda'23 2-6. R'damse Studs- Jai Swadesh 3-4,
Lutjebr7de Paus- ATC 3-3. N8HW Boys- Hovo-
cubo 3-3, Maasstad- Koos Alberts 2-7. Spar-
ta'67- Volendam 2 3-3.
Lutjebr./de Paus 8-17 Volendam 2 6-10
ATC 8-16 West Stars 2 8-10
R'damse Studs 8-14 Maasstad 7- 9
NBHW Boys 8-13 Hovocubo 8- 9
Sparta'67 8-13 Jai Swadesh 8- 8
Roda'23 8-12 Bax 8- 5
Koos Alberts 7-11 Paal'29 8- 3
Hoofdklasse: Semper Altius- Groenoord 5-2.
PPSC- WIA 2-3. ZVOB- Tutor 8-2, Arentsburg-
Westlandia 11-9, Noordzee- Simeko'82 4-1, All
Green's- FCH 6-2.
ZVOB
7-17
Arentsburg
7-8
Noordzee
7-16
Tutor
6-6
WIA
6-15
Simeko'82
7-5
Westlandia
6-12
Bax 2
6-4
All Green's
6-11
FCH
6-3
Semper Altius
7-11
PPSC
6-1
Groenoord
7- 9
Vrouwen
Hoofdklasse: Simeko'82- UVS 2-6. GDA- West
landia 1-11, Zwart Wit'28- Tutor 2-5, Dream-
boys- Nieuwkoop 7-2, Activitas- VCS 9-2, SEV-
Iduna 4-10.
Dream boys
6-18
VCS
7-6
SEV
7-18
Nieuwkoop
4-4
Iduna
6-15
Zwart Wit'28
4-3
Activitas
6-15
GDA
7-3
UVS
5-12
Simeko'82
7-1
Westlandia
6-10
DONK
6-0
Tutor
7-10
BUITENLANDS VOETBAL
BELGIË
Beveren-Moeskroen 0-3, Anderlecht-Germinal
4-0, La Louvière-RC Genk 5-2, Antwerp FC-
Lierse 3-1, Gent-Bergen 0-0, Heusden-Zolder-
Brugge 4-2, Westerlo-Charleroi 2-1, Cercle-
Brugge-Lokeren 2-2, St.Truiden - Standard 1-
2.
Stand aan kop:
Anderlecht 10-28 Brugge 10-18
RC Genk 10-20 La Louvière 10-15
Moeskroen 10-19 Westerlo 10-15
Standard Luik 10-19 Gent 10-14
DUITSLAND
VfL Bochum - Borussia Dortmund 3-0 (1-0). 7
Hashemian 1-0, 56. Hashemian 2-0, 79. Oli-
seh 3-0 Rode kaart: 32. Kehl (Borussia Dort
mund).
Bayer Leverkusen - Borussia Mönchenglad-
bach 1-0(0-0). 49. Schneider 1-0.
Hannover 96 - 1860 München 1-1 (1-1). 34
Idrissou 1-0, 35. Weissenberger 1-1 Rode
kaart: 72 Meyer (1860 MOnchen). 74 Christi
ansen (Hannover).
Eintracht Frankfurt - 1. FC Köln 2-0 (O-O). 63.
Frommer 1-0, 80 Dragusha 2-0
SC Freiburg - Werder Bremen 2-4 (0-3). 14
Ailton 0-1, 28 Ailton 0-2. 37 Micoud 0-3. 60.
laschwili 1-3, 65. Klasnic 1-4, 90 laschwili
2-4
VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg 1-0 (O-O). 74
Amantidis 1-0.
Hansa Rostock - Hertha BSC 0-1 (0-1). 31
Luizao 0-1.
Bayem München - 1 FC Kaiserslautem 4-1 (2-
0). 1 Deisler 1-0, 27 Makaay 2-0, 69 Deisler
3-0. 78. Klose 3-180. Makaav 4-1
Hamburger SV - Schalke 2-2 (1-0). 29 Romeo
1-0. 68 Romeo 2-0. 73 Matellan 2-1. 90.
Glieder 2-2
B. Leverkusen 10-25 Hannover 96 10-12
VfB. Stuttgart 10-24 Schalke'04 10-11
Bremen 10-22 Kaiserslautem 10-10
Bayern Mün. 10-21 HSV Hamburg 10- 9
Dortmund 10-19 Frankfurt 10- 8
VfL. Bochum 10-18 Hertha BSC 10- 8
Wolfsburg 10-15 FCKoln 10- 7
1860 Münch. 10-14 Borussia M 10- 6
Freiburg 10-12 Rostock 10- 5
ENGELAND
Aston Villa - E verton 0-0.
Bolton Wanderers - Birmingh City 0-1 (0-1).
31. Forsell 0-1
Chelsea - Manchester City 1-0 (1-0). 34. Has-
selbaink 1-0.
Liverpool - Leeds United 3-1 (1-1). 35. Owen
1-0. 42 Smith 1-1, 57 Murphy 2-1. 84 Pon-
golle3-l.
Manchester United - Fulham 1-3 (1-1). 3.
Clark 0-1. 45. Furlan 1-1, 66. Malbranque 1-
2. 79 Inamoto 1-3.
Newcastle United - Portsmouth 3-0 (2-0). 17
Speed 1-0, 28 Shearer 2-0 (strafschop). 61
Ameobi 3-0.
Southampton - Blackburn Rovers 2-0 (0-0).
59 Beattie 1-0, 87 Griffit 2-0 Rode kaart:
44. Cole (Blackburn Rovers).
Wolverhampton - Leicester City 4-3 (0-3). 12.
Ferdinand 0-1, 15. Ferdinand 0-2. 35. Scime-
ca 0-3. 52 Cameron 1-3, 60 Cameron 2-3
(strafschop). 68. Rae 3-3,86 Camera 4-3
Chariton Atheltic - Arsenal 1-1 (1-1). 27. Di
Canio 1-0 (strafschop). 39. Henry 1-1
Tottenham Hotspur - Middlesbrough 0-0.
BADMINTON
Arsenal
10-24
Portsmouth
10-12
Chelsea
10-23
Tottenham
10-12
Man. United
10-22
Everton
10-10
Birmingham
10-19
Aston V.
10-10
Fulham
10-18
Wolves
10- 9
Southampton
10-16
Blackburn R
10- 8
Man. City
10-15
Middlesbor.
10- 8
Newcastle
10-15
Bolton
10- 8
Chariton
10-15
Leeds
10- 8
Liverpool
10-14
Leicester City
10- 5
FRANKRIJK
Nantes-Lyon 0-1, A|accio-Paris S.G. 0-0,
Auxerre-Montpellier 0-1, Guingamp-Rennes 1-
0, Le Mans-Bastia 1-1, Lens-Lille 2-1, Mar-
seille-Rennes 2-0, Nice-Bordeaux 0-0, Stras
bourg-Metz 0-2.
Stand aan kop:
Marseille 11-24 Nantes 11-19
Monaco 10-23 Strasbourg 11-17
Lyon 11-21 Nice 11-17
Paris S.G. 11-20 Bastia 11-17
ITALIË
Siena - Lecce 2-1 (1-1). 9. Chevanton 0-1, 12.
Taddei 1-1,76. Chiesa2-1.
Empoli - Chievo Verona 0-1 (0-0). 60, Amauri
0-1.
Juventus - Brescia 2-0 (2-0). 5. Nedved 1-0,
45 Trezeguet 2-0.
Lazio - Bologna 2-1 (0-0). 86 Inzaghi 1-0. 86
Dabo 1-1 (e d 90. Corradi 2-1
Parma - Modena 3-0 (1-0). 27. Morieo 1-0,
85. Adriano 2-0. 87 Marchionni 3-0
Perugia - Udinese 3-3 (2-1). 35. Fava 0-1,41
Di Loreta 1-1. 43. Bothroyd 2-1, 61. Fava 2-2,
76. Fava 2-3,87. Margiotta 3-3.
Reggina - Ancona 0-0.
Sampdoria - AC Milan 0-3 (0-1). 38. Tornas-
son 0-1. 59. Sjevtsjenko 0-2, 90. Sjevtsjenko
0-3.
Inter - AS Roma 0-0.
5-7
6-0
Tweede klasse A (zondag): RVC'33- DWO 1-5.
KFC'71 2- Bernardus 0-2. DONK- Oliveo 2-0,
Iduna- VEP 2-2, Westlandia- DEH afg., JuVen
taS- DUNO afg.
AC Milan
7-19
Siena
7-9
Juventus
7-19
Reggina
7-8
Roma
7-15
Sampdoria
7-6
Parma
7-14
Brescia
7-6
Lazio
7-13
Bologna
7-5
Chievo
7-11
Perugia
7-5
Udinese
7-11
Lecce
7-3
Modena
7-10
Ancona
7-2
Inter
7-10
Empoli
7-2
PORTUGAL
7-7
5-1
Livingston-Glasg. Rangers 0-0, Celtic-Aber
deen 4-0, Hibernian-Kilmarnock 3-1, Partick
Thistle-Heart of Midlothian 1-4, Dundee Utd -
Dundee 1-1.
Stand aan kop:
Celtic 10-28 Hibernian 10-14
Glasg. Rangers 10-23 Livingston 10-13
Heart of Midi. 10-17 Motherwell 9-12
Dundee 10-15 Dunferml. 9-12
SPANJE
Real Mallorca - Barcelona 1-3 (0-2). 9 Saviola
0-1, 23 Ronaldinho 0-2. 50. Cocu 0-3, 87
Correa 1-3 Rode kaart: 90 Gabri (Barcelona).
Malaga - Zaragoza 2-1 (2-0). 28. Litos 1-0,
45 Salva 2-0, 88. Drulic 2-1 (strafschop)
Real Madrid - Racing Santander 3-1 (1-1). 16.
Benayoun 0-1, 27. Zidane 1-1, 80. Raul 2-1,
90. Raul 3-1.
Deportivo La Coruiia - Valencia 2-1 (1-0). 16
Valeron 1-0. 72. Mista 1-1, 79. Tristan 2-1.
Espanyol - Celta de Vigo 0-4 (0-1). 15 Luccin
0-1 (strafschop). 58. Milosevic 0-2, 76. Mos-
tovoi 0-3, 88. Jandro 0-4.
Real Sodiedad - Osasuna 1-0 (0-0). 76 Kova-
cevic 1-0.
Valladolid - Athletic Bilbao 2-0 (1-0). 15. Che-
ma 1-0, 53. Makukula 2-0.
Villarreal - Seville 3-3 (2-1). 3. Casquero 0-1,
9. Anderson 1-1, 23. Reyes 1-2 (strafschop).
69. Anderson 2-2, 83. Carlitos 2-3, 90. Arrua-
barrena 3-3.
Betis Sevilla - Albacete 3-2 (2-1). 11 Mikel 0-
1. 41. Tote 1-1. 45. Fernando 2-1, 50. Capi
3-1.65. Parr. 3-2.
Murcia - Atletico Madrid 1-3 (0-2). 14 Torres
0-1 (strafschop), 38. Ntkolaidis 0-2, 70. Ka-
ranka 1-2,83. Acciari 1-3 (e.d
Deportivo
Real Madrid
Valencia
Osasuna
Real Betis
Real Sociedad
FC Barcelona
Santander
Atl Bilbao
Sevilla
8-21 Villareal
8-19 Mélaga
8-19 Valladolid
8-14 Atl Madrid
8-13 Celta de Vigo
8-12 Zaragoza
8-12 Murcia
8-11 Albacete
8-11 Mallorca
8-11 Espanyol
TURKIJE
8-11
8-10
8-10
8-10
Elaztgspor-Denizlispor 2-4, Diyarbakirspor-An-
karagücü 1-1, Trabzonspor-Malatyaspor 0-0.
Galatasaray-Samsunspor 1-0, Istanbulspor-
Bursaspor 3-0, Genclerbirligi-Rize 1-0, Ga-
ziantepspor-Besiktas 0-3, Konyaspor-Sebat-
spor 0-0.
Stand aan kop:
Besiktas 10-28 Malatyaspor 10-19
Fenerbahce 10-23 Denizlispor 10-17
Galatasaray 10-23 Istanbulspor 10-17
Trabzonspor 10-20 Genclerbirligi 10-16
Etten-Leur. Marathon. Mannen: 1. Otten (Ned)
2.27.27, 2. Sneppe (Bel) 2.31.32, 3. Mut-
saars (Ned) 2.31.45.
Derde divisie 6: BC Rotterdam '91 4- Duin
wi|ck 6 7-1, Gaasperdam- BC Weesp 5-3, Van
Zijderveld 4- BC Delft 3 8-0. Flair Alphen-
Conquesto 2 4-4
Derde divisie 7: Duinwijck 8- BC Lisse 0-8,
Orbiton 2- Conservatrix/Velo 4 3-5, ZIGO Al-
phen- Veglo 6-2, Castellum- DKC Den Haag 4
3-5.
Vierde divisie 2: Overbos- BC Velsen 3-5, Van
Zijderveld 5- De Treffers 2 8-0, BC Huizen '96
2- Slotermeer 6 6-2, Flair Alphen 2- TYBB
IJmuiden 4-4.
Vierde divisie 4: De Spotvogels- Shuttlewoude
5-3, BC Voorburg- TYBB IJmuiden 2 3-5, ZI
GO Alphen 2- De Vliegende Shuttle 5-3, BC
Maassluis- Conservatrix/Velo 5 6-2.
BASKETBAL
Early Bird
6-10 Challengers
6-6
Aris
6-10 WGW
6-6
Groene Uilen
6-10 PSV
5-4
Starren Attacus
6- 8 Eiffel Towers 2
6-4
MSV
6- 8 Demon Astr 2
6-4
Punch
5- 6 Red Giants
6-2
Zwolle 2
6- 6 Almere 2
6-2
Akrides
6- 6 ASVU
6-2
EBBC 2
5- 8 Leiden
6-6
US
5- 8 Hoofddorp
6-6
Arnhemia E.
5- 8 Black Eagles
6-4
Quo Vadis
5- 8 Zoebas
6-4
Dunckers
4- 6 Utrecht
6-2
Voorburg
5- 6 BCA
5-0
Tonegido'65
6- 6 Rowic
6-0
Vyouwen
Binnenland
3-6
MPC Celeritudo
3-4
Noordkop
3-4
Shooters
4-4
Leiderdorp
3-4
Jolly Jumpers
3-2
Lely
3-4
Grasshoppers
4-2
Lieshout
3-4
Wildcats
3-0
Landslake Lions
3-4
8arons
3-0
Roosendaal. Grand Prix, driebanden. Kwartfi
nales: Sayginer (Tur) - Caudron (Bel) 50-45
(32 beurten), Jaspers (Ned) - Bitalis (Fra) 50-
47 (35), Sanchez (Spa) - Valentijn (Ned) 50-
34 (30), Carlsen (Den) - Ceulemans (Bel) 50-
50 (37), Carlsen wint na barrage (15-13). Hal
ve finales: Sayginer - Jaspers 50-42 (30); San
chez - Carlsen 50-22 (33). Om derde plaats:
Carlsen - Jasfiers 40-38 (30). Finale: Sanchez
- Sayginer 50-44 (30).
GOLF
G. Vicente-Guimaraes 1-1, R10 Ave-Estrela
Amadora 3-1. Beira Mar-Leiria 4-2. Moreiren-
se-Academica 1-1, Nacional-Belenenses 4-0
Stand aan kop:
Porto 8-22 Beira Mar 9-16
Maritimo 8-17 Sporting 8-15
Braga 9-17 Nacional 9-15
Boavista 8-16 Benfica 7-14
SCHOTLAND
HOCKEY
Mannen
Eerste klasse B: Leiden- HIC 4-3, Derby-
Roomburg 2-1, Qui Vive- Pijnacker 6-0, Gou
da- Asvion 4-2, Nieuwegein- Alecto 4-4, For
ward- Shinty 4-5.
Shinty
7-15
Forward
7-9
Leiden
7-15
Gouda
7-8
Qui Vive
7-14
Derby
7-7
Alecto
7-14
Roomburg
7-6
Asvion
7-14
Nieuwegein
7-5
HIC
7-12
Pijnacker
7-0
Tweede klasse A: Kieviten- Dordrecht 1-0, Zoe
termeer- Leidse Studs 6-0, Hoeksche W.- IJs-
sel 0-4, Spirit- Aeolus 3-1, Forescate- Groen
Geel 2-3, HDS-Pollux 7-1
Groen Geel
7-21
Forescate
7-9
Aeolus
7-18
Kieviten
7-9
Spirit
7-15
Hoeksche W.
7-6
HDS
7-15
Dordrecht
7-4
IJssel
7-12
Leidse Studs
7-4
Zoetermeer
7- 9
Pollux
7-3
Derde klasse A: Tempo'34- Barendrecht 2-5,
Berkel Rod - Alphen 1-3, Rijswijk- Voorne 2-3,
Ommoord- Montfoort 5-2, Woerden- Nieuw
koop 1-3, Catwijck- Evergreen 2-2.
Nieuwkoop
7-18
Barendrecht
7-10
Ommoord
7-18
Woerden
7- 9
Rijswijk
7-12
Alphen
7- 9
Montfoort
7-12
Voorne
7- 7
Tempo'34
7-12
Evergreen
7- 7
Catwijck
7-10
Berkel Rod
7- 0
Vierde klasse A: Forcial- Reeuwijk 2-3, Voor
hout- Alkemade 1-3, Noordwijk- Waddinxv. 2-
4, Krimfien- Spijkenisse 3-0. Souburgh- Hisa-
lisuitg.
Krimpen 7-21 Forcial 6-7
Bleiswijk 6-13 Souburgh 6-6
Spijkenisse 6-12 Voorhout 7-5
Alkemade 6- 9 Waddinxv. 6-4
Reeuwijk 6- 9 Noordwijk 7-4
Hisalis 5- 7
Vrouwen
Overgangsklasse B: Zwolle- HIC 2-2, Gooische-
Geel Zwart 4-0, Schaerw.'de- Wageningen 3-3,
DSHC- MOP 2-2. Alliance- SCHC 2-2. Alecto-
Pinoke 5-2.
SCHC
7-19 Schaerw.'de
7-10
HIC
7-16 MOP
7- 6
Pinoke
7-15 Alliance
7- 6
Zwolle
7-13 Wageningen
7- 4
Gooische
7-13 Geel Zwart
7- 3
Alecto
7-11 DSHC
7- 2
Eerste klasse
A: Cartouche- Zwart
Wit 2-0.
Ring Pass- Leiden 1-0, Voorne- Dopie 1-3,
Gouda- Craeyenh 1-2, Forescate- Groen Geel
4-4, HDS- Drunen 4-1
HDS 7-21 Gouda 7-7
Cartouche 7-18 Ring Pass 7-7
Craeyenh. 7-15 Drunen 7-7
Dopie 7-13 Voorne 7-5
Groen Geel 7-10 Forescate 7-4
ZwartWit 7- 9 Leiden 7-4
Eerste klasse B: Roomburg- Qui Vive 1-1, Al-
mere- AMVJ 2-0, Reigers- HBS 5-6, Rood Wit
Shinty 1-1, Spandersb - VW 2-2, Amstelveen
USHC 2-2.
Mannen
Promotiedivisie: Akrides- Almere 2 67-94,
Groene Uilen- ASVU 84-76. Starren Attacus-
Early Bird 69-103. Zwolle 2- Red Giants 95-
80, WGW- MSV 59-80, Challengers- Demon
Astr. 2 69-64, Aris- Eiffel Towers 2 80-79.
Roomburg
7-16 Qui Vive
7-10
Spandersb.
7-16 VW
7-10
Shinty
7-14 USHC
7- 9
HBS
7 10 Almere
7- 7
Rood Wit
7-10 Reigers
7- 2
Amstelveen
7-10 AMVJ
7- 2
Tweede klasse B: Kieviten- Bennebroek 2-1,
Zoetermeer- Vianen 7-2. Strawber Soest 1-3,
Alkmaar- Hilversum 1-5, Alphen- Kraaien 3-1,
Voordaan- Myra 2-2.
Hilversum
7-21 Vianen
7-9
Myra
7-17 Soesl
7-7
Bennebroek
7-15 Strawber
7-7
Voordaan
7-14 Alphen
7-6
Zoetermeer
7-11 Alkmaar
7-1
Kieviten
7-11 Kraaien
7-0
Derde klasse B: Catwijck- Leidse Studs 5-1.
Muiderberg-
Heerhogow. 1-8, Loenen-
Weesp
1-4, Terriers- Hoorn 4-0, Noordwijk- Castricum
2-3, Haarlem
- Maarssen 1-1.
Terriers
7-19 Loenen
7-9
Catwijck
7-18 Haarlem
7-9
Heerhogow.
7-17 Noordwi|k
7-7
Castricum
7-15 Hoorn
7-3
Maarssen
7-11 Leidse Studs
7-2
Weesp
7- 9 Muiderberg
7-1
HONKBAL
Eerste divisie: Hoofddorp- Eastwood Tigers 60-
78, Zoebas- Black Eagles 76-52, Tonegi-
do'65- Rowic 95-76, Racing Beverwijk- Lei
den 71-84. Utrecht- US 74-78. BCA- Arnhe-
mia E uitg.. Quo Vadis- Voorburg uitg., Dunc-
kers- EBBC 2 unb.
Eastwood Tigers 6-10 Racing Beverwijk 6-6
JUDO
Eredivisie: MPC Celentudo- Shooters 57-49.
Jolly Jumpers- Binnenland 67-76. Landslake
Lions- Lely 64-68, Grasshoppers- Wildcats 84-
65. Noordkop- Leiderdorp 77-48, Lieshout-
Barons 80-31
Junioren: Twente IceCubes- Noordkop 32-
104. Jolly Jumpers- Windmill Flyers 58-62,
Wildcats- Hoofddorp 49-56. PSV- DAS 102-
54. Grasshoppers- MPC Celeritudo 86-51.
Utrecht- Leiderdorp 67-73,
Noordkop 3-6 Windmill Flyers 3-4
Grasshoppers 3-6 Jolly Jumpers 3-2
Hoofddorp 3-6 Utrecht 3-0
PSV 3-4 MPC Celeritudo 3-0
Leiderdorp 3-4 DAS 3-0
Wildcats 3-4 Twente IceCubes 3-0
KORFBAL
Madjoe
De Vinken
ThortH)
Luno
8-15 Fluks
8-13 VZOD
8- 9 DSCMA)
8- 9 SDO(H)
Madrid. Telefonica Open, eindstand: 1 Gonza
lez (Arg) 270 (69 70 66 65). 2. Casey (GBr),
Harrington (ler), O'Hern (Aus), Olander (Zwe)
271, 6. Blackey (GBr), Fowler (Aus). Garcia
(Spa). Lawrie (GBr) 273; 20. Lafeber 277 (69
67 69 72), 58. Muntz 284 (71 68 73 72)
HANDBAL
Vrouwen
Hoofdklasse B: Hermes- Hellas 2 16-11. DWS-
Swift A. 14-17, Internos- Ventura 17-22, Fore
holte- Loreal 27-19, Wings- B.CVBevo 24-17.
VHC-AAC 1899 2 21-14
Foreholte 2-4 Internos 2-2
VHC 2-4 Swift A. 2-2
Wings 2-4 DWS 2-0
Ventura 2-4 Hellas 2 2-0
Loreal 2-2 B.CVBevo 2-0
Hermes 2-2 AAC 1899 2 2-0
Rotterdam. Lucardi Cup, vrouwen. Vijfde speel
ronde: Nederland - Roemenië 23-25 (14-10).
Toeschouwers: 1700 Scores Nederland Assink
8, Pusic 6. Lamein. Hilster, Hofman 2. Feijen,
Van der Wissel. Turnhout 1. Zweden - Grieken
land 39-15. Spanje Portugal 25-21. Eind
stand: 1. Roemenië 5-10(148-114), 2. Neder
land 5-8 (131-112), 3. Spanje 5-6 (136-113),
4. Zweden 5-4 (146-144). 5. Portugal 5-2
(113-132), 6. Griekenland 5-0 (90-154).
tosh 0-70,37, 3. BOrnsen (Dui) Aglaia 0-70,99,
4. Lundbëck 0 71,56. 5 Wylde 0-72,07; 8
Raymakers 4-68,43, 11. Wim Schröder/Euro-
commerce Berlin 4-73,02, 26. Mathijs van As-
tcn/Kwidanta van de Laarseheide 16-72,00.
Kampioenschap van Hannover, finale: 1 Mi
chael Whitaker (GBr) Fleur 0-35,44, 2 Rayma-
kers/Van Schijndel's Cindy 0-35,44, 3 Wim
Schröder/Eurocommerce Berlin 0-36,18, 4.
Carsten-Otto Nagel (Dui) Elwood 4 37.83. 5
Bengtsson (Zwe) Chamone-CR 4-40.84 Spring
concours, na barrage: 1 Marcus Ehning (Dui)
For Fun 0-33,58. 2. Ludger Beerbaum/Couleur
Rubin 0-34.12. 3 Meyer zu Hartum (Dui)
Champion 0-34,30, 4. Van Asten/No Limit 0-
36,16.
PRIJSVRAGEN
Derde divisie: Switch- Aspasia 3-1, Sovii
Agon 4-0, Maarssen- Protos 3-1, Servia-
cos 1-3, Cito 2- Delta 1-3.
New York. World Series. New York Yankees -
Florida Marlins 0-2. Stand best-of-seven: 2-4
Florida Marlins wint 99e editie World Series.
Havana. WK. Finale: Cuba - Panama 4-2. Toe
schouwers 50 000. Om derde plaats: Japan
Taiwan 7-3. Om vijfde plaats: Verenigde Sta
ten - Nicaragua 13-2. Om zevende plaats: Bra
zilië - Zuid-Korea 8-3 Eindstand: 1 Cuba. 2
Panama. 3. Japan. 4 Taiwan, 5 Verenigde
Staten. 6. Nicaragua, 7. Brazilië, 8 Zuid-Ko-
rea, 9 Canada. 10. NEDERLAND, 11 Mexico,
12. Italië, 13 Rusland. 14. China, 15. Frank
rijk.
Groningen. NK mannen. -60 kg: om de derde
plaats: Willems wint van Krijnberg. Borgstede
wint van Holthuizen. finale: Mooren wint van
Diemei -66 kg: om de derde plaats: Hoogstra
ten wint van Hoornweg. Krijgsman wint van
Mesaoudi. finale: Van Dijk wint van Dax El-
mont -73 kg: om de derde plaats: Willemsen
wint van Schoeman, Verhoeven wint van Over
bosch, finale: Van der Ham wint van Van Nol. -
81 kg: om de derde plaats: Grol wint van Van
Gennip, Van de Loo wint van Koobs, finale:
Guillaume Elmont wint van Ziggy Tabacznik. -
90 kg: om de derde plaats: Pengel wint van
Verhasselt, Jeffrey Meeuwsen wint van Tekin,
finale: Mastenbroek wint van Jones. -100 kg:
om de derde plaats: Berends wint van De Wit.
Peper wint van Holtman, finale: Danny Meeuw
sen wint van Nieuwenhuis +100 kg: om de
derde plaats: Bilstra wint van Vuysters, Moer
kerk wint van Tameling. finale: Dennis van der
Geest wint van Liethof
Eerste klasse F: IJsselvogels-Pernix 8-5, OWO-
Antilopen afgelast.
KOAG 8-14 HKC(H) 7-6
Bolnes 8-11 IJsselvogels 8-6
Antilopen 8-10 Vitesse 8-5
Pern ix 8- 7 OWO 7-3
Tweede klasse F: Velocitas-DKV (IJ) afgelast
Derde klasse A: Luno-Thor(H) 11-11, Madioe-
VZOD 15-13, Fluks-DSO (A) 15-8.
TAFELTENNIS
Derde klasse C: Aurora-De Danaïden 9-14, DKV
Victoria-Purmer afgelast
AW/DTV 8-14 De Danaïden 8-8
DKV Victoria 7-13 Purmer 7-6
Crescendo 8- 9 Hoger Op 8-2
Olympiek 8- 9 Aurora 8-1
Derde klasse D: Nieuw Flora-KZ Leiden 13-18.
Haarlem 7-12 Stormvogels(U) 8-7
KZ Leiden 7-12 Nieuw Flora 8-7
Badhoevedorp 8- 9 GKV(H) 7-4
Oosterkwartier 8- 8 Waterland 7-1
Res. tweede klasse D: Swift(A) 2-Sporting Trig-
on 3 11-9, Groen Geel 5-EKVA 2 8-14. TOP 3-
De Danaïden 2 21-11. KVS 4-Haarlem 2 15-8.
Jun. hoofdklasse A: OWO-Koog Zaandijk 12-10.
Jun. overgangsklasse C: Tempo-KCC 8-3.
PAARDENSPORT
Eredivisie: Cosmos - De Toekomst 5-2. Westa
- FVT 2-5, Scylla - Torenstad 5-2, TTCV - De
Treffers 0-7
FVT 7-34 De Toekomst 7-21
Cosmos 7-33 Scylla 7-20
Westa 7-32 Torenstad 7-19
Treffers 7-25 TTCV 7- 9
Mannen
Eerste Divisie: Brandersstad 2 - SKF 10-0.
Scylla 2 - Hotak' 68 1 -9. Remax - BIT 4-6
Hotak 5-34 Remax 5-26
BIT 5-29 Scylla 2 5-19
Brandersstad 5-29 SKF 5-13
Tweede divisie: Avanti - SVE 9-1. Renata
Scylla 3 6-4, Pecos - Vriendenschaar 5-5
Avanti 6-44 Pecos
Vriendenschaar 5-30 Renata
Scylla 3 6-27 SVE
5-22
5-19
5-18
Duindigt. Eerste koers. 2000 m: 1. Pimfine
Mountain (Solleveld. P 1.19.0. 2 Pay Day
Joe, 3. Rambo Minnesota Toto: winnend
26,60; plaats 6.40 2.20 2.60; duo 96,40; trio
843,70 Tweede koers, 1800 m: 1. First Sensa
tion (GER)x (Klomp, D.C. 2.04,10, 2. Sharp
(GER)x, 3. Neander (GER). Toto: winnend 1,30;
plaats 1,10 1,70 1,30; duo 11,10; trio 46,00;
dubbel winnend 17.50. Derde koers, 2000 m:
1 Serenite Har (R.J. van Stam 1 19.8, 2. Pa-
trionameadow, 3. Ready for Action Niet gestart:
Shel de Bloomerd. Toto: winnend 20,10; plaats
I,80 1,90 2.50; duo 192,10; trio 1608.80.
Vierde koers. 1300 m: 1 Allegro (GER) (Klomp.
D.C. 1.34.5. 2 Dadji (BEL). 3. Sheikan Star-
Toto: winnend 2,60; plaats 1,40 1,80 1.40;
duo 10.10; trio 23.80 Vijfde koers. 2000 m: 1
Ra Frista (Dooyeweerd, J.F. van 1.19,0, 2
Rieki Ossewaard, 3. Reylene. Toto: winnend
4,90, plaats 2,00 3,50 6,40; duo 28,90; trio
3079,20 Zesde koers, 1900 m: 1. Grischuna
(GER) (Klomp. D.C. 2.09,5, 2 Starmie. 3.
Timm's Cassandra (GB)x. Toto: winnend 3,60;
plaats 1.60 1.70 1,90; duo 11.60; trio 32.20
Zevende koers. 2600 m: 1 Starfighter LM (Lan-
geweg. H.W. 1 18.5. 2. Rowdy Joe Boko, 3
Playboy Butcher Niet gestart: Rosa de Legume
Toto: winnend 2.10, plaats 1,30 1.40 1,60;
duo 6,10; trio 41,20 Achtste koers, 1900 m: 1
Serafina (FR) (Klomp, D.C. 2.25,5, 2. Karani-
na. 3. Blacksmid G.G.Toto: winnend 2,20;
plaats 1,30 1,60 1,40; duo 9,90; trio 32,50.
Negende koers, 1609 m: 1. Riafine Mountain
(Post. A.H. 1.16,2, 2. Resley If, 3. Sherien
Groenhof 4. Niels Jeanet. Toto: winnend 2,50;
plaats 1.50 2,10 1.50; duo 14.80; kwartet
175,70 Tiende koers, 1900 m: 1. Dive Master
(IRE) (Chang. R. 2.12.7. 2. Exceptional Spint
(GB). 3. Man of West Niet gestart Kenzo. Toto:
winnend 3,80; plaats 1,30 2,30 1.30; duo
39.20; trio 139.70. Elfde koers. 2000 m: 1
Night Runner A (Aalbers. Mw. C D. 1 19.6, 2.
Pegasus Dragon, 3. Oprah Buitenzorg. Toto:
winnend 5,10; plaats 1,00 1,00 1,00; duo
II,60; trio 42,00.Totalisatoromzet:
96.133.00.
Oslo. CSI-W. Wereldbekerkwalificatie, 1,60 m.
na barrage: 1. Robert Smith (GBr) Marius Clau
dius 0-32.24, 2. Lansink (Bel) AK Zandor Z0-
34,29. 3. Davenport (GBr) Luc 0-34,65. 4. Van
der Vleuten (Ned) Audi's Jikke 0-34.72. 5. Gret-
zer (Zwe) 0-34.72. 6 Ludo Philippaerts (Bel)
Vereist Goliath 0-35,12; zonder barrage: 16
Dubbeldam (Ned) De Sjiem 1-78,38, 34. Leo
pold van Asten (Ned) VDL Groep Escape 16-
76,78. Stand WN-klassement, na 2 wedstrijden:
1 Van der Vleuten 33, 2. Robert Smith 21,3.
Baryard (Zwe) 18, 4 Helena Weinberg (Dui),
Lansink 17, 8. Dubbeldam 13. Grote Prijs, na
barrage: 1 Broucqsault (Fra) Hooligan de Rosyl
0-37,35, 2. Jean-Claude Vangeenberghe (Bel)
Richebourg 0-38,45, 3 Von Rönne (Dui) Chan
dra 0-38,54. 4 Guillon (Fra) Baladine dus
Mesml 4-40.12. 5. Hansen (Noo) ET Royal Volo
8-38,85; zonder barrage 17. Van Asten/VDL
Groep Escape 4-79.13. 22. Van der Vleuten/Jo
ris 8-76,21, 26. Dubbeldam/Partytime 8-
82,38. Springconcours na barrage: 1 Van der
Vleuten/Audi's Sissy van het Gravenhof 0-
32,73, 2. Kutscher (Dui) Conterno-Grande 0-
35,09, 3. Ericcsson (Den) Pero-Z Hillock 0-
37,38; 9. Van Asten/VDL Groep Mistieke 4-
34,53, zonder barrage: 17.
Dubbeldam/Balaboeska R 9-78,42. Springcon
cours na barrage: 1 Guillon/Horizon du Valon 0-
29.18. 2. Philips (Bel) Gaughin de Guldenboom
0-29.58, 3. Numminen (Fin) Miss Speed 0-
30.73; 6. Van Asten/VDL Groep Spiga 0-32,09.
13 Van der Vleuten/Audi's Sissy van het Gra
venhof 8-32,80
Hannover. CSI Riders Tour Grote Prijs, finale: 1
Ludger Beerbaum (Dui) Gladdys S 0-38,26, 2.
Raymakers (Ned) Van Schijndel's Now or Never
0-39,09, 3. Lundbëck (Zwe) Mynta 0-39,43, 4.
Mcintosh (Bul) Hildon Fleche Rouge 0-39,49,
5. Wylde (VSt) Fein Cera 4-38,11; GP-voorron-
de. op tijd. 1Ahlmann (Dui) 0-69,47, 2. Mcln-
Glasgow. Wereldbeker. Mannen. Ringen: 1
Koerbanbajev (Kaz) 9,700 punten, 2. Van Gel
der (Ned), Jovtsjev (Bul). Zheng Dong (Chn)
9,650, 5. Safoshkin (Rus) 9.625 Vrouwen.
Sprong: 1 Zamolodsjikova (Rus) 9,431, 2.
Tsjoesovitina (Oez) 9.349, 3. Kozitsj (Oek)
9,212, 6. Neijssen 9,043. Vloer. 1 Sjevtsjen
ko (Rus) 9,362, 2. Slater (Aus) 9,175, 3. Ko-
zich (Oek) 9,137, 8. Neijssen 8,450.
VOLLEYBAL
Mannen
Tweede divisie B: Omniworld- Dinto 4-0, US-
HW 1-3, Martinus 2- SSS 3 3-1. Leython- Al-
terno 1-3, Rijnmond 2- Croonenburg 1-3.
Arvevo 4-16 Rijnmond 4-10
Croonenburg 4-15 Leython 4- 7
HW 4-12 SSS 3 4- 7
Omniworld 2 4-12 Dinto 4- 7
Alterno 4-11 Martinus 2 4- 6
SDS 4-11 US 4- 6
Sovicos 2
Switch
Protos
VCV
Maarssen
5-19 Delta
4-14 Sovicos
5-14 Agon
3-12 Aspasia
4-12 Servia
Inter Rijswi|k 2 4-11 Cito 2
Promotieklasse A: GSC- Zovoc 2-3. VELOJ
ma 3-1, Punch Nesselande 3 2-3, Leyth
Castellum 2 4-0, Waterlanders- Radius
NOVO- Donar 3-1
Toto: 3312311231213
Lucky Day 3236: 3 15 24 25 28 30 32 36 39
41 44 48 54 57 6063 68 70 72 77.
Lotto 710:1. 5. 6. 18. 19. 32 bonusgetal 25.
kleur paars
Euroloterij 710:266777
Jackpot Lottotrekking: e 4.600.000,
RUGBY
Ereklasse: Amsterdam- Hilversum 27-3, Den
Haag- 't Gooi 25-14, DIOK- Ascrum 14-11.
Roosendaal- Amstelveen 43-45. Rotterdam
Castricum 14-37
Den Haag 9-43 Amstelveen 9-16
Castricum 8-34 Ascrum 9-13
't Gooi 9-30 Hilversum 9-13
DIOK 9-30 Roosendaal 8 7
Amsterdam 9-19 Rotterdam 8- 6
Eerste klasse: The Bassets- Eemland 38-25.
Vrouwen: Elephants- DIOK 0-97.
Sydney. WK. Poule A: Australië Namibië 142
0. Ierland - Argentinië 16-15 Stand 1 Austra
lië 3-14 (256-16). 2 Ierland 3-14 (125-39). 3.
Argentinië 4-11 (140-57), 4 Roemenië 3-0
(28-185). 5 Namibië 3-0 (21-273) Poule B:
Frankrijk Schotland 25-9 Stand 1 Frankri|k
3-15 (163-56). 2. Schotland 3-10 (80-77), 3.
Fiji 3-9 (78-92), 4. Verenigde Staten 2-1 (33-
58), 5. Japan 3-0 (53-124). Poule C: Engeland
- Samoa 35-22. Stand: 1. Engeland 3-14 (144
34), 2. Zuid-Afrika 3-10 (124-50). 3. Samoa 3-
10 (128-57), 4 Uruguay 2-0 (19-132). 5 Ge
orgië 3-0 (34-176). Poule D: Wales - Italië 27
15 Stand: 1 N.euw-Zeeland 3-15 (229-20). 2.
Wales 3-13 (95-45). 3. Italië 4-8 (77-133). 4
Tonga 3-1 (39-154). 5. Canada 3-1 (30-128)
Stilden (Oos). Wereldbeker alpine ski. Vrouwen,
reuzenslalom, eerste wedstrijd: 1Ertl (Dui)
2.32,06, 2. Paerson (Zwe) 2.32,06, 3. Rienda
Contreras (Spa) 2.32.25 Mannen, reuzensla
lom. eerste wedstrijd: 1 Miller (VSt) 2.09.58
(1 02.79-1.06.79). 2. Covili (Fra) 2 10,70. 3
Chenal (Fra) 2 10.76. Oosterbaan (Ned) niet ge
kwalificeerd voor eerste run.
Langraaf. Snowboard. |}arallelslalom. wereldbe
ker. Vrouwen: 1 Meuli (Zwi) 1000 punten, 2.
Bruhin (Zwi) 800. 3 Posch (Ita) 600. 10. Nico-
lien Sauerbreii (Ned) 260. Stand wereldbeker:
1Meuli 2550 punten, 2. Krings (Oos) 2440, 3
Bruhin 2060, 13. Nicolien Sauerbrei| 880. 37
Marieke Sauerbreij 149 Mannen: 1. Smith
(VSt) 1000, 2 Kaltschuetz (Oos) 800, 3. Grab-
ner (Oos) 600. Stand wereldbeker: 1 Grabner
2850 punten, 2 Anderson 2150. 3. Biveson
1726.
Punch
Donar
VELO
Skania
Waterlanders
NOVO
4-13 Leython 2
4-13 Zovoc
4-13 Nesselande 3
4-13 GSC
4-11 Radius
4- 9 Castellum 2
Eerste klasse A: HPSV Netwerk 1-3. Te W
Donar 2 0-4. SKC- Sovicos 3 4-0, RW-1
ko 2 4-0, Gemini/K - Aspasia 2 4-0, Le
3-Visade3 1-3
SKC
Donar 2
RW
Gemini
Visade 3
Netwerk
6-22 Te Werve
4-17 Kalinko 2
5-16 Aspasia 2
4-15 Leython 3
4-14 Sovicos 3
5-11 HPSV
Tweede divisie B: SSS- Dinto 1-3, WH-1
1-3. S0V0C0 2 Scylla 0-4. VCC92- Loq
2 1-3, Zaanstda- Gemini/K. 4-0.
Longa'59 2
Zwolle
Dinto
Zaanstad
Scylla
Arvevo
5-18 Volvera
4-16 Gemini/K.
4-15 SSS
4-13 VCC'92
4-12 WH
3- 9 S0V0C02
Promotieklasse A: Visade 3- Skania 3-2
werk Be Fair 3-2, Leython- Kalinko 3-2,
ter- Delta 4-0. Nesselande 2- Inter Rijs
3-1, Sovicos- Zovoc 2 unb
Jupiter 3-15 Delta
Netwerk 4-13 Be Fair
Nesselande 2 4-12 Visade 3
Leython 3-11 Inter Rijswijk 2
Kalinko 4-10 Skania
Sovicos 3- 9 Zovoc 2
Eerste klasse A: HPSV- Inter Rijswijk 3 3
Up Go- GSC 1-3, Castellum 2- Sovicos l
Leython 2- RW 3-1. Waterlanders- Aspa B
2, Gemini/K. 2- Donar 4-0.
GSC 4-15 In Up Go
Leython 2 3-12 Waterlanders
Aspasia 3-10 Sovicos 2
RW 3-10 Castellum 2
Gemini/K. 2 4-9 Inter Rijswijk 3
Donar 4- 9 HPSV
Eerste klasse B: Punch- Vollier 3-1, Leyt
VELO 0-4, Mov'over- Pijlslag 1-3, VCH- p
Boys 2 2-3
VCH 4-15 Jodan Boys 2 'fP
VELO 3-13 Punch
Pijlslag 4-11 Mov'over
Jupiter 2 3-9 Vollier
Castellum 4- 9 Leython 3
Bmo. Kwalificatie Top Team Cup (vroui
Longa'59 (Ned) - Velika Gorica (Kro) 3-<
19 25-22 25-14). Brno (Tsj) - Münsti
0-3 (22-25 17-25 23-25). Münster - Go»
0 (25-16 25-8 25-12). Longa'59 - Br*
(25-20 22-25 19-25 23-25) Stan
Münster 3-6 (9-0). 2. Brno 3-4 (6-5),
ga'59 3-2 (4-6). 4. Velika Gorico 3-
Münster naar laatste zestien, Brno nj
Cup. Longa uitgeschakeld.
WATERPOLO
it
it
Mannen
Hoofdklasse A: LZ 1886- AZC S H
Ham- HZ Zian 4-16, LZ 1886- De Ham 1;
HZ Zian
AZC S.H.
LZ 1886
4-8 Alliance
3-5 ZPB
4-3 De Ham
I: Zijl/Vivax- AZ/PC 6-9, Rl jp
dl
AZ/PC
Polar Bears
Brandenburg
3-6 Zijl/Vivax
3-4 PSV
3-4 Robben
Vrouwen
Tweede Divisie: Pecos - Maasbree 2 3-7,
Brandersstad 2 - Torenstad 6-4
Torenstad 5-36 Docos 5-24
Brandersstad 5-31 FTTC 5-22
Maasbree 5-26 Pecos 5-11
Sint-Petersburg. Mannen. 900.000 euro. Hal
ve finales: Kuerten (Bra/3) - Corretja (Spa) 6-4
6-3, Sargsian (Arm) - Schüttler (Dui/1) 6-3 6-
3 Finale: Kuerten - Sargsian 6-4 6-3.
Basel. Mannen, 1 miljoen euro. Halve finales:
Coria (Arg/3) - Ljubicic (Kro) 6-4 6-4, Nal-
bandian (Arg/4) - Roddick (VSt/1) 7-5 7-5. Fi
nale: Coria wint van Nalbandian zonder te spe
len. Nalbandian geblesseerd
Stockholm. Mannen, 650.000 euro. Halve fi
nales: Fish (VSt/5) - Enqvist (Zwe) 6-4 7-5, So-
derling (Zwe) - Sanguinetti (Ita) 7-6 7-6. Fina
le: Fish - Soderling 7-5 3-6 7-6 Dubbel, fina
le: Woodbridge/Bjorkman (Aus/Zwe) - Arthurs-
/Hanley (Aus) 6-3 6-4.
Luxemburg. Vrouwen, 200.000 euro. Halve fi
nales: Clijsters (Bel/1) - Sjarapova (Rus) 6-0 6-
3, Rubin (VSt/2) - Weingërtner (Dui) 6-2 7-5.
Finale: Clijsters Rubin 6-2 7-5.
Linz. Vrouwen, 570.000 euro. Halve finales:
Sugiyama (Jap/2)- Zvonareva (Rus/3) 6-3 3-6
6-4, Petrova (Rus/4) - Schnyder (Zwi) 6-2 6-2.
Finale: Sugiyama - Petrova 7-5 6-4
TRIATLON
Assen. NK Wintertriatlon.Mannen, middenaf
stand (10 km lopen, 50 km fietsen, 20 km
schaatsen): 1. Van der Wal (Groningen)
2.34.30, 2. Loots (Amsterdam) 2.38.19, 3.
Heslinga (Hegebeintum) 2.45.52. Lange af
stand (20-100-40): 1 Gosselink (Enschede)
5.16.33, 2. Ittman (Hilversum) 5.30.07, 3.
Tinga (Lemmer) 5.31.31 Lange afstand, esta
fette: 1 Mol/Van Velzen/Hordijk (Rheden)
4.59.58. 2 Niemeijer/Niezink/Steneker (Gro
ningen) 5 08.28, 3 Faber/Zonderland/Draaier
(Joure) 5 09 05 Vrouwen, middenafstand: 1
Vlasveld (Rohel) 2.48.25, 2. Jongstra (Assen)
3.02.28. 3. Koopman (Delft) 3.03.32.
Athene. Wereldbekerwedstrijd olympische af
stand (1,5 km zwemmen, 40 km fietsen, 10
km lopen)
Mannen: 1. Henning (Den) 1 52.41,93, 2
Fleureton (Fra) 1.52.41,96, 3 Riederer (Zwi)
1.53.11, 4. Marceau (Zwi) 1.53.50. 5. Zee
broek (Bel) 1.54.47 Vrouwen: 1 Jones (Aus)
2 06.47, 2. Swallow (Gbr) 2.06.48, 3. Hidal
go (Spa) 2 07.13. 21. Hoogzaad 2.10 15
Varallo. EK duatlon (10 km lopen. 40 km fiet
sen. 5 km lopen).Mannen: 1 Vansteelant (Bel)
1.50.07. 2. LeDuey (Fra) 1.50.27, 3. Garcia
(Spa) 1 50.31, 5 Smeets 1.50.43, 12. Van
der Smissen 1 51.20. Vrouwen: 1. Pitel (Fra)
2.06.46, 2. Morozin (Ita) 2.08.10, 3. Giorda
no (Ita) 2.08 24, 6. Wiertsema 2.10.30.
TURNEN
0(
Hoofdklasse B: GZC/Donk PSV 13-2. Nln
LZ 1886 11-8, OZ/PC- Nereus4-18, OZ/I 11
lar Bears 2-21, LZ 1886 Polar Bears
GZC/Donk- Nereus unb., Polar Bears- PSV r
4-8 Nereus
4-6 LZ 1886
4-5 OZ/PC
Eerste klasse: LumicVRavijn 2- Polar Bea Oj
GZC/Donk 2
De Zijl/Vivax
NVA/HHC
UZSC
Polar Bears 2
De Gouwe 2
3-6 TriVia
4-6 PSV 2
4-6 Brandenburg 2
4-6 Swol
3-4 De Ham 2
4-4 LumicVRavijn 2
d(
V]
sc
dc
LEN Trophy, tweede ronde, mannen.
(Hon). Groep D: ASC Duisburg (Dui)
Bears (Ned) 7-6 na verlenging (3-0 0-1
1-0) Doelpunten Polar Bears Nijhovmg
valje, Edelbroek. Chania (Gri) - Szeged
6. Chania - Polar Bears 10-9 <2-2 2-2
Doelpunten Polar Bears; Van Jaarsveld 3.
ving 2, Caval|e 2. Scheffer, De Jong. f
Duisburg 9-7. Eindstand 1 Chania 3-6,
ged 3-4, 3 Duisburg3-2, 4. Polar Bears;
Montpellier. Groep G: ZPB Barendrecht I Tp
Vouhagmeni (Gn) 4-10 (1-3 1-2 1-4 1-1)
punten ZPB. Booy, Hofman, Silvis, CSKJ 1
kou - Montpellier 9-7 nv. ZPB Barendrec!
KA Moskou 3-7 (1-2 1-1 0-2 1-2). Doel K1
ZPB: Booy 2, Van Erkel. Vouliagmem - M
lier 9-7 Eindstand: 1. Vouliagmeni 3-6,
KA Moskou 2-4, 3. Montpellier 3-2,4. ZF wc
WIELRENNEN
na
00
Tokio. Japan Cup. 1 Barbero (Ita) 151
4.03.56, 2. Sinkewitz (Dui), Trentin (Ita)
Turijn. Wereldbeker veldrijden, eerste w
1 Nijs (Bel) 57 08. 2 Wellens (Bel), 3.
(Bel) 0.01, 4. Groenendaal (Ned), 10. Dl
(Ned). 21 Van den Bergh. 27. Nijland Op
WB: 1 Nijs 60 punten. 2 Wellens 50.
den 45, 4. Groenendaal 40 Vrouwen:
den Brand (Ned) 37.46, 2 Kupfernagd
3 Vos (Ned), 4. Ravenstijn (Ned) 2.13, aki
Bie-Leijten 5.45. q
Amsterdam. Zesdaagse. Eindstand: 1 Sli
/Stam (Ned) 348 punten, 2. Risi/Betscha
302, op 2 ronden 3. Gilmore/McGrory (f BU)
352, op 13 ronden 6. Pronk/Pronk (Net
op 16 ronden 7. Van Heeswijk/N(
(Ned/VSt) 232, op 22 ronden 9. Stoel SU
houten (Oos/Ned) 74. op 29 ronden 11. e li
ger/Dörich (Ned/Dui) 69
vv x m in c n 301
in.
Aken. Internationaal festival. Vrouwen 50 Dk
Veldhuis (TZA) 25.03, 2. Schreuder ijn,
PSV) 25,36, 3. Bossuyt (Bel) 25.5°
Rijn (KZC) 26,41 800 vrij: 1 Etta v;
den (MNC Dordrecht) 8 50,50. 2 Vi fab
(Hoorn) 8.53,87. 3. Terink (DWK) 8.59
50 rug: 1 Buur (PSV) 29.38. 2 Schil
Whee) 29.79. 3. Werner (DuO 30.fn
school: 1 Baans (Kempvis) 31,75.
(Dui) 31,92. 3. Nijhuis (OZ&PC) 32.
vlinder: 1 Bossuyt 26.71, 2. Schreuderl -
3. Veldhuis 27,01, 4. Dekker (Kempvis) B E
100 wissel: 1 Schreuder 1.03.33, 2. gn
(PSV) 1.04,78, 3. Sommerfeld (Dui) 1.1
400 wissel: 1. Sommerfeldt 4.53,25, 3.
(DWK) 5.00,93
Mannen 50 vrij: 1 Dehmlow (Dui) 22 iit
Kenkhuis (TZA) en Veens (PSV) 22,36,"
men (PSV) 22,63, 5 Van den Berl
22,68 1500 vrij: 1 Maarten van der
(MNC Dordrecht) 15.29,76. 50 rug: 1. nr.r
(PSV) 24.73 (NR). 2. Bastiaan Tammini UUI
25,23, 3 Sjödal (Noo) 25,61 50 sd anc
Abele (Dui) 28,40. 50 vlinder: 1. Sjödl p(
24,26, 2. Holst (TZA) 24,27, 3 Ki
(MNC Dordrecht) 100 wissel: 1 Di Ca
55,66, 2. Van den berkt 56,42, 3.
57,70.400 wissel- 1 UppenkampiprH
4.21,63, 2 Sander Ganzevles (TZA) 4
8x100 wissel gemengd: 1. Bayer Wi
8.15.62,4 DWK-Xcess 8.27,08
lei
ree
anc
itri
iai aPt