Rentree Leonardo is grootste winst SPORT 3 Spelers PSV en Ajax hebben geen bal meer nodig an Galen valt weer op, Ei omdat hij zo goed is Braziliaan helpt Feyenoord in slotfase aan zege ADO-doelman Jansen: 'Ik vond het er erg lullig uitzien' l Moskou titel Rusland CSKA Moskou is za- Russisch voetbalkampi- rorden. De ploeg, die al 'oude' Sovjet-titels heeft len, werd voor het eerst :n van Rusland. In de ltste competitieronde ;t elftal van trainer Gasa- 3-0 van Rotor Volgo- werd daardoor onbe- ir voor nummer twee itersburg. ionder de uk van Teplice Teplice speelde zater- huiswedstrijd tegen ;r Banik Ostrava met 1 -1 )e komende tegenstan- Feyenoord in de UEFA- laakte een snel opgelo- iterstand ongedaan. On- oeschouwers bevond It Mario Been. De assis- iner van Feyenoord was ie indruk van de twee verdedigers van de "Tub. Ook roemde hij de kelende centrumspitsen, n niet onverslaanbaar, dt is zeker geen ploeg die ij oprolt." 1 tens is nog «er van Hertha on i. k - Met de handen in de h tranen in de ogen ver- katb Stevens zaterdag het Bstadion van Hansa Ros- BSC had zojuist »t eerst deze competitie (ïen (1-0). Dankzij de pri- ^ïag de Limburger zich iste nog drie dagen trai- 11 de Berlijnse club noe- tevens moet morgen ee van zijn examen af- genoeg is [iet bekertoernooi op- :e Hansa Rostock de tegen- v4. Bij een nieuwe zege Ajevens aan de eis van de ^iing voldaan en mag hij jjjn blijven werken, nrfie zege A de Vigo j°J - Celta de Vigo komt Iej|m in vorm. De tegen- van Ajax in de Cham- e pague won gisteren in competitie met 4-0 j-jpdstrijd bij hekkenslui- yol. Luccin, Milosevic, en Jandro scoorden, de tweede seizoensze- [Celta, dat enkele plaat- arp op de ranglijst. Jordi p^iel bij Espanyol in. ïir am stunt loknchester ptek - Verliezen deed -r|ster United voor eigen in de competitie al jaar niet. De laatste de ploeg van Fulham alweer uit iterdag gingen de cijfers orpeken toen de bezoe- Vampioenskandidaat in: 1-3. In tegenstelling pper Arsenal, dat uit bij a Athletic 1-1 speelde, rde Chelsea wel van de van United. De club de zege op Manchester el) een punt meer dan Ister, dat derde staat. (24) staat weer een iebr op Chelsea (23). Jer- %lbaink van Chelsea ^en de 34ste minuut voor st4 treffer. hi maandag 2~J oktober 2003 iapy' door Marcel van der Kraan Rotterdam - De grootste winst voor Feyenoord tegen Willem II was de terugkeer van Leonardo. Het Braziliaanse wonderkind hielp de Rotterdammers in bles suretijd aan een zege, toen hij met een van zijn specifieke so lo's Thomas Buffel in stelling bracht. De Belg velde met een rake trap alsnog het lot van Wil lem II (2-1). Het was meer dan een jaar gele den dat het publiek in Rotter dam-Zuid Leonardo in actie had kunnen zien. Slepende blessures zetten de kleine, op Varkenoord opgeleide drib belkoning langdurig buitenspel. Door andere problemen - on der meer de paspoortaffaire - had hij daarvoor ook al vaker dan hem lief was op de tribune gezeten. In de afgelopen weken werd 'Leo', zoals ze hem in Rotter dam kennen, door Mario Been klaargestoomd bij Jong Feyen oord. Hij scoorde er aan de lo pende band, vaker als diepe spits dan als vleugelspeler, en dat was voor Been aanleiding om tegen Van Marwijk te zeg gen: 'Ik zou hem nu maar over hevelen naar het eerste elftal'. Voor 44.350 toeschouwers kwam de rentree van Leonardo gistermiddag als geroepen. Fey- enoord-Willem II was een doodsaaie wedstrijd, waarbij het publiek langzaam in slaap dreigde te dommelen. Een doelpuntje van Anthony Lur- ling (voorzet Dirk Kliijt) hield het legioen nog net wakker. Omdat het na rust nauwelijks beter werd, zong het thuispu bliek Leonardo al toe voordat hij uit de dug-out was opge staan. Het heeft natuurlijk alles te maken met het gebrek aan grote sterren in het huidige Feyenoord-elftal. De individua listen zijn op de vingers van één hand te tellen. En verwend wordt men in De Kuip dit sei zoen maar zelden. Bert van Marwijk liet zich niet leiden door de fans. Hij had zelf al be sloten om Leonardo na bijna 14 maanden weer te lanceren. Met een 1-0 achterstand moest Willem II in het tweede bedrijf aanvallend meer risico's nemen en lag er achter de Brabantse defensie een zee van ruimte. Daar mocht Leonardo zich gaan uitleven. Zijn comeback in het veld, in de 73ste minuut als vervanger van Kike Acuna, le verde hem bijna een staande ovatie op. Die warmte van het publiek doet de kleine Zuid- Amerikaan altijd goed. Hij is en blijft een publieksspeler, die nooit zenuwen heeft gekend in een vol stadion en alleen maar beter presteert als de mensen hem een aai over zijn bol ge ven. Alles wat hij deed in de reste rende twintig minuten was goed. In blessuretijd leverde hij uiteindelijk de assist voor de winnende treffer van Thomas Buffel: 2-1. Want door een mis verstand in de Rotterdamse de fensie had Willem Il-spits Ja mes Quinn een paar minuten eerder de gelijkmaker binnen getikt. Van Marwijk ziet Leonardo in de nabije toekomst weer als ba sisspeler. „Ik heb hem zelf ge bracht in het eerste elftal. Maar door alle omstandigheden heeft hij van de drieënhalf jaar dat ik hier nu ben nog geen jaar ge speeld. Er is veel met hem ge beurd. Maar intussen is hij toch volwassen geworden en heeft hij dit zelf afgedwongen," gaf de coach zijn vroegere 'belha mel' een compliment. Maar vanavond zit Leonardo ook weer gewoon in de bus naar Enschede voor een partij tje met het tweede elftal tegen FC Twente. „Vind ik niet erg," zegt Leonardo. „Ik ben er nog lang niet." In schril contrast met de ren tree van Leonardo stond het optreden van Robin van Persie. Waar de Braziliaan werd bin nengehaald als 'grote verlosser' floot het Rotterdamse publiek het andere 'supertalent' uit ei gen huis keihard uit. De be schuldigingen van het Feyen- oord-bestuur aan het adres van Van Persie, die twintig maan den voor het aflopen van zijn contract, nog geen nieuwe ver bintenis wil ondertekenen, heb ben hun uitwerking niet gemist. De vraag is alleen of dit is wat de leiding van Feyenoord wil. Als het eigen publiek hem blijft uitfluiten, gaat de 20-jarige aan valler kapot in zijn eigen stad. In dat geval moet Feyenoord hem in de winterstop zo snel mogelijk verkopen. Van Marwijk: „Het was voor mij ook een rare gewaarwording dat het publiek hem zo uitfloot. Maar dat moet hij zelf oplossen. Het is ontstaan in een zaak die buiten mij omgaat." FEYENOORD: Zoetebier; Swerts, Van den Berg, Paauwe en Snoyl; Acuna (74. Leonardo), Schreuder, Ono en Lurling (84. Van Persie): Buffel en Kuijt. WILLEM II: De Vlieger; Van Nieuw- stadt, Jaliens, Mathijsen en Mariana; Caluwé (79. Van Dam), Victoria, Ma- thijssen en Sjoekov (72. Hadouir); Van den Eede (58. Quinn) en Denneboom. Leonardo, hier aan de bal tegen Willem ll-speler Youssef Mariana, maakte na meer dan jaar zijn rentree bij Feyenoord. De Braziliaan speelde goed. Foto: ANP/Ed Oudenaarden EREDIVISIE FC Groningen - Vitesse 2-1 (0-0). 63. Martel 0-1, 85. Smit 1-1. 88. Drent 2- 1. Scheidsrechter: Luijten. Toeschou wers: 12.500. Gele kaart: Salmon, Elshot (FC Groningen), Bochem, Jansen (Vitesse). Heerenveen - NEC 1-2 (0-1). 44. De Nooijer 0-1, 62. Hersi 0-2, 86. Sama ras 1-2. Scheidsrechter: Vink. Toe schouwers: 14.500. ADO Den Haag - NAC Breda 1-1 (1-0). 20. Cales 1-0, 90. Penders 1-1. Scheidsrechter: Wegereef. Toeschou wers: 6548. Gele kaart: Mensah, Van der Leegte (AD0 Den Haag). Elmander (NAC Breda). AZ - FC Zwolle 4-0 (3-0). 4. Elkhattabi 1-0, 38. Perez 2-0, 40. Huysegems 3- 0, 47. Van Galen 4-0. Scheidsrechter: Van Huiten. Toeschouwers: 7892. RKC Waalwijk - RBC Roosendaal 1-2 (1-0). 39. Boutahar 1-0, 55. Lammens 1-1, 73. Razic 1-2. Scheidsrechter: Bossen. Toeschouwers: 5000. Gele kaart: Oost, Petrovic (RKC). Nino, De Graaf, Oliseh (RBC). PSV - Ajax 2-2 (0-0). 46. Van Bommel 1-0, 58. Sonck 1-1, 69. De Jong 2-1, 72. Ibrahimovic 2-2. Scheidsrechter: Braanihaar. Toeschouwers: 35.000. Rode kaart: 45. Van der Vaart (Ajax). Gele kaart: Van Bommel (PSV). Feyenoord - Willem II 2-1 (1-0). 31 Lurling 1-0, 88. Quinn 1-1, 90. Buffel 2-1. Scheidsrechter: Haverkort. Toe schouwers: 44.000. Gele kaart: Schreu der (Feyenoord), Mathijsen (Willem II). FC Twente - FC Utrecht 2-2 (0-1). 37. Van de Haar 0-1, 70. Van de Haar 0-2, 75. Christensen 1-2, 86. Ramzi 2-2. Scheidsrechter: Van Egmond. Toe schouwers: 13.100. Gele kaart: Gak- hokidze, Grujic, Ouedraogo (FC Twente) Broerse, Van de Haar, De Jong (FC Utrecht). Topscorers: 1. Kezman (PSV) 9, 2. Elk hattabi (AZ) 7, 3. John (FC Twente), Re dan (RKC Waalwijk) 6, 5. Ibrahimovic (Ajax), Sonck (Ajax) 5, 7. Elmander (NAC), Buffel (Feyenoord) 4, 9. Seedorf (NAC), Sibon (SC Heerenveen), Van Bommel (PSV), Hristov (FC Zwolle), Christensen (FC Twente), Salmon (FC Groningen), Rommedahl (PSV), Buys (Volendam), Van Galen (AZ), Perez (AZ), Knopper (SC Heerenveen), Kuijt (Fey enoord), Youssouf (RBC Roosendaal), Tuyp (Volendam), Lurling (Feyenoord), Hofstede (AD0 Den Haag), N'Kufo (FC Twente) 3. Programma: 31 oktober: Roda JC - AD0 Den Haag; 1 november: NAC Breda - PSV, RBC Rooseldaal - NEC, Vitesse - FC Volendam, Ajax - AZ; 2 november: FC Groningen - Feyenoord, FC Utrecht - SC Heerenveen, Willem II - RKC Waal wijk, FC Zwolle - FC Twente. door Jaap van Essen eindhoven - Welbeschouwd had de eerste helft van PSV-Ajax (2-2) ook wel zonder bal afgewerkt kunnen worden. De meeste spelers hadden toch geen oog voor het speeltuig. Het zo hard mogelijk raken van tegenstanders (met de voet, elleboog of wat dan ook), bleek veel belangrijker. Na afloop was het voetbal opnieuw bijzaak. Het ging alleen nog maar over respect. Of beter gezegd, het totale gebrek daaraan dat de spelers tegenover elkaar toonden. Na afloop wezen vele beschuldigende vingers lekker makkelijk naar arbiter Braamhaar. Die maakte zijn debuut bij een topduel en had de wedstrijd laten ontsporen, zo vond menigeen. Maar niet Braamhaar ging door het lint, het waren de spelers. De arbiter was na afloop desondanks best bereid zijn hand in eigen boezem te steken. „Ik ben eindverantwoorde lijk. Ik had van meet af aan veel korter kunnen fluiten. Maar ik probeer altijd zoveel mogelijk te laten voetballen. Dat ging vandaag dus niet goed." Het siert Braamhaar, dat schuldbe wuste, maar ook hij moest beamen dat uiteindelijk alle spelers zelf verant woordelijk zijn voor hun eigen daden. Dat vonden ook Guus Hiddink en (in mindere mate) Ronald Koeman. De PSV-trainer was nog het meest dui delijk. Eerst noemde hij de klap waar mee Van Bommel Van der Vaart velde nog een 'oploopsituatie'. Later erken de de trainer dat hij zijn aanvoerder na afloop terecht had gewezen vanwege dit incident. En ook in de rust had hij zijn spelers tot kalmte gemaand. „Als je de controle over jezelf verliest, ver lies je meestal ook de wedstrijd." En over de scheidsrechter: „Ik vind het veel te makkelijk alles bij de scheids rechter neer te leggen. Hooguit had die op een gegeven ogenblik 'de irrita tie kunnen doodfluiten'. Maar alles be gint met, het gebrek aan acceptatie bij de spelers." Een waar woord. Nederland telt welge teld zes grote wedstrijden per seizoen; de onderlinge confrontaties tussen Ajax, PSV en Feyenoord. Juist in die duels zou de voetballiefhebber dus aan zijn trekken moeten komen. He laas, het is zo langzamerhand een trend dat de klassiekers ontaarden in totaal respectloze schoppartijen. De wedstrijden tussen Feyenoord en Ajax zijn al lange tijd beladen. Vorig seizoen eindigde het duel tussen de ri valen in De Kuip nog in een even mas sale als ordinaire kloppartij. Ook al een jaar of twee kunnen de spe lers van Feyenoord en PSV elkaar op het veld bijna niet luchten of zien. Het regent in die wedstrijden dan ook steeds weer gele en rode kaarten. En tussen Ajax en PSV botert het ook niet meer zo. In maart nog eindigde Ajax met tien man in Eindhoven, omdat Chivu het nodig vond een bal in het gezicht van Van Bommel te gooien. De vertoning die de voetballers giste ren opvoerden sloeg echter alles. Nie mand had enig respect voor de lede maten van een ander, niemand accep teerde ooit eens een tikje van een te genstander. Ronald Koeman ging gisteren in de rust aanvankelijk flink te keer tegen Braamhaar, alsof die iets kon doen aan het domme geschop van Van der Vaart tegen John de Jong. Na afloop was de Ajax-trainer iets schappelijker: „Ik ver wijt Van der Vaart dat hij zich heeft la ten provoceren, al denk ik dat De Jong niet veel gevoeld zal hebben." Koeman moet toch ook maar eens bij zichzelf ten rade gaan. Twee weken ge leden bagatelliseerde hij het schoppen en slaan van zijn aanvoerder ten op zichte van Paul Matthijs van FC Gro ningen. Nu ging Van der Vaart weer door het lint en dupeerde zijn elftal door een domme rode kaart. Volgens Hiddink komt het supergeïrri- teerde gedrag van de spelers in de klassiekers mede omdat zij in eigen land te weinig topduels spelen. „In het buitenland wordt altijd op het scherpst gespeeld. Daar leer je vanzelf de grenzen. Als je dat niet lukt en steeds zo door het lint gaat, sta je daar echt de helft van het seizoen aan de kant." Onderwijl moet bondscoach Dick Ad vocaat toch maar eens een goed ge sprek voeren met zijn assistent Van Hanegem. Die was er namelijk oogge tuige van dat een handjevol Neder landse internationals - met name Van Bommel, Van der Vaart en Sneijder - helemaal door het lint ging. Bovendien wekte Robben minstens zoveel irritatie met zijn eindeloze reeks fopduiken. Met het oog op de play-offs tegen Schotland (een fysiek spelende ploeg) is het geen geruststellende gedachten dat de Oranjeklanten slechts een lage acceptatiegrens kennen. In Praag ging het immers ook al mis door een gebrek aan zelfbeheersing. Ajax AZ PSV Feyenoord Heerenveen RKC FC Twente RBC NEC NAC Roda JC Groningen Willem II Volendam FC Utrecht AD0 Vitesse FC Zwolle 1 22 26-10 1 22 20- 5 1 20 23- 8 2 17 15-10 4 15 9-9 4 13 14-11 4 13 18-20 3 12 9-10 5 12 11-16 4 11 13-11 2 11 10- 9 4 11 10-14 4 11 8-18 4 9 12-17 4 9 9-14 4 9 8-14 5 6 13-18 7 2 4-18 EERSTE DIVISIE Topscorers: 1 Jansen (FC Den Bosch), Hunte- laar (AG0W Apeldoorn) 8, 3. Dijkhuizen (T0- P/Oss), El Hamdaoui (Excelsior), Van den Bergh (Sparta), Koevermans (Sparta), Jans (WV Venlo), Hamming (BV Veendam) 7, 9. Yil- derim (GA Eagles). Valeev (De Graafschap), Slory (Stormvogels/Telstar), Rose (Heracles Al melo) 6, 13. Jacobs (WV Venlo) 5. Programma: 31 oktober: AG0W Apeldoorn - Sparta Rotterdam, FC Dordrecht - Go Ahead Eagles, Emmen - Helmond Sport, Excelsior - BV Veendam, Heracles Almelo - De Graaf schap. WV Venlo - Fortuna Sittard; 1 novem ber: FC Eindhoven - Cambuur Leeuwarden, 2 november: Stormvogels/Telstar - Haarlem. TO- P/Oss - FC den Bosch. jdenvelder opnieuw de grote man bij AZ le 3rii ^idRamler itei - Hij is de winnaar die in zijn verlies kan. Een die bij tegensla- nakkelijk transformeer- n anti-voetballer. Maar dit seizoen anders bij I voor Barry van Galen, J-Mavond tegen Zwolle (4- ivee assists en een tref- ende grote man bij de ge- (immer één van de ere- Dat zijn momenten dat tQk geniet." ieten was het al gewend nis de schijnwerpers te weaar de reden was door- Dfegatief. Dan ging het zijn kaartenlast waar- Ie noodgedwongen veel h AZ miste. Of de crea- aleidenvelder werd na af- omdat hij se bijl weer eens uit de ar I gehaald. Zijn naam n met afschuw uitge- rai) seizoen is Van Galen wedstrijden nog 49)nder kaart. En valt hij met zijn artistieke lin- Mi, die de bal met zowel pi<én- als buitenkant de I9^ingen kan laten doen. ile voetballer die zich-- nakkelijk kan verliezen er bewondering. Vorige week bediende hij in Utrecht tot drie keer toe een teamgenoot voor een doelpunt. Tegen Zwolle herhaalde Van Galen dat zaterdagavond nog eens tweemaal. Stijlvol legde hij de bal vanaf de rechterkant met buitenkant links precies op het hoofd van Kenneth Perez, goed voor 2-0 omdat eerder al Elk hattabi 1-0 had aangetekend. „Met rechts was het simpeler geweest", zegt Van Galen. „Maar dan had ik waarschijnlijk de cornervlag geraakt. Dat been gebruik ik eigenlijk alleen om op te staan." Niet ver na zijn eerste bijdrage gaf Van Galen gehoor aan de wenkende beweging van Stein Huysegems. De Belg kreeg de bal perfect mee en kon doorlo pen naar 3-0. „Die pass was iets moeilijker", vond de aangever. „Omdat er een paar schoenen van Zwolle tussen stonden." Nog binnen het uur rondde de uitblinker zijn aandeel af met een perfecte goal, een lob over de ver uitgelopen doelman Jo- han van der Werff. „Ik raakte die bal niet eens goed", bleef Van Galen kritisch op zichzelf. De wissel die volgde, vond hij logisch. „Want de jaartjes gaan tellen." Nog altijd heeft de regisseur lie ver een bal voor zijn voet dan een microfoon voor zijn neus. En ook al is de aanleiding dit seizoen positief, de routinier wordt nog altijd haast verlegen van de massale belangstelling. Als anderen hem een grootheid vinden, dan doen ze dat maar. En als er wordt gezegd dat hij eigenlijk bij een topclub hoort te spelen, wijst Van Galen op de eerste plaats van AZ. In principe is hij bezig aan zijn afscheidstoumee over de vel den. Zijn contract in Alkmaar loopt af en Van Galen vindt het mooi geweest. Alleen kwalifica tie voor Europees voetbal kan hem nog op andere gedachten brengen. „Nee, er is nog nie mand langs geweest om erover te praten", zegt Van Galen. Maar een uitnodiging om het over verlenging van zijn con tract te hebben, kan nooit lang uitblijven. „Zoals het nu gaat wil ik nog wel een jaartje ver der." In een ploeg die onder succes- coach Co Adriaanse geen zwak ke schakels meer kent. Een ploeg die dominant voetbalt, sterk is als collectief en voorin zo makkelijk scoort. „Dat is wel genieten", zegt Van Galen. Die toch ook een kanttekening wil plaatsen. „De meeste jongens lijken pas vrijuit te kunnen spe len als we met 2-0 voorstaan. Ik AZ-speler Ali Elkhattabi (rechts) passeert Ivar van Dinteren van FC Zwolle. Elkhattabi opende de score voor de Alkmaarders. Foto: ANP/Koen Suyk denk dat we dat al vanaf het be gin kunnen doen. We hebben er allemaal de kwaliteiten voor." AZ: Timmer; Kromkamp, Fortes Rodri guez, Opdam (78. Dibi) en Dé Cler; Buskermolen, Lindenbergh en Van Galen (65. Nelisse); Elkhattabi,, Huyse gems en Perez. j FC ZWOLLE: Van der Werff; Ravens- bergen, Schol, Roelofsen (83. Korf) en Van der Haar; Bosschaart, Takak, Karl- sen (65. Pamela), De Ridder en Van Dinteiëii; Hristov. door René Dons den haag - Roland Jansen zat er verslagen bij. De doelman van ADO Den Haag deed ruim negentig minuten zijn werk uit stekend. Tot die tweede minuut in blessuretijd. Op het moment dat de overwinning tegen NAC binnen leek, was er opeens die blunder. Die ADO Den Haag twee dure punten kostte: 1-1. De vierde official had het elek tronische bord met het aantal minuten blessuretijd al lang in de lucht gehouden. De laatste seconden van de drie minuten extra tijd tikten weg. Heel ADO Den Haag was zaterdagavond met de 1-0-voorsprong op NAC Breda in de veronderstelling dat de eerste thuiszege van het sei zoen een feit was. Totdat Roland Jansen in de 92ste minuut dus weer eens af schuwelijk in de fout ging. De Haagse sluitpost werd door een futloze kopbal van Rob Penders gepasseerd. „Ik realiseerde mij aanvankelijk niet dat ik zo erg in de fout was gegaan, maar la ter op televisie vond ik het er inderdaad erg lullig uitzien. De bal was te dichtbij om deze goed te kunnen venverken. Ik had beter mijn benen kunnen gebruiken. Als de bal in de hoek was gekomen, dan had ik mij kunnen strekken. Nu wist ik mij met mijn lichaamshouding geen raad." Bij geen enkele Haagse speler ligt heroïek en tragiek zo dicht bij elkaar als bij Roland Jansen. Na de thuiswedstrijd tegen RBC Roosendaal was hij de schle miel van het Zuiderpark. Een simpele bal liet hij toen van zijn borst springen. Zo voor de voe ten van RBC'er Robert Mole naar, die er 1-2 van maakte. In Zwolle was Jansen de abso lute held en redde hij weer drie punten voor zijn club, maar za terdagavond faalde hij in de slotfase opnieuw. Na een voor zet van Henk Vos kon Rob Pen ders van dichtbij inkoppen. De bal die er eigenlijk geen zin in leek te hebben om de doellijn te passeren, ging door de handen en benen van de Haagse sluit post. Roland Janseü was op nieuw het mikpunt van spot, maar niet bij Gijs Cales. De linksbuiten speelde een goede wedstrijd en maakte in de twin tigste minuut op aangeven van Tommie van der Leegte een schitterende goal. ,Het is heel jammer en ook sneu voor Jan sen, want als wij in de slotfase de tweede treffer hadden ge maakt dan was er niets aan de hand geweest." „Een beetje keeper had die bal tegengehouden. Dit was heel armoedig", bromde coach Ri- nus Israel, die echter over de bezetting van het doel in de ko mende weken geen twijfel liet bestaan. „Dat wordt gewoon Roland Jansen. We hebben Do- rus de Vries achter de hand, maar die speelt weinig en er is toch een kwalitatief verschil tussen Jansen en De Vries in het voordeel van de eerste.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 19