Vacatures Onroerend Goed J expo tech BERNER Twee externe leden Een externe voorzitter Teamleider receptie nancieel administratief medewerk(st)er Lis de zorg ook jouw zorg is GO Verkooptalent Vertegenwoordiger In de rij voor de kassa viel Angelique plotseling flauw, gelukkig wist de caissière wat zij moest doen. het Oranje Kruis NVM AC DAG 27 SEPTEMBER 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 k voor meer informatie over deze vacatures op ze website www.alphenaandenrijn.nl of bel met rt Windhorst, voorzitter van de Kamer voor stuursanalyse, tel. 0172 426 363 (na 20:00 uur) Aat van Putten, raadsadviseur, tel. 0172 - 465 535. sollicitatie stuurt u vóór 15 september 2003. cv. naar de gemeente Alphen aan den Rijn. t.a.v. griffie. Postbus 13, 2400 AA Alphen aan den Rijn. V Alphen aan den Rijn Met de invoering van het duale systeem is in de gemeentewet bepaald dat elke gemeente op 1 januari 2006 een rekenkamer-functie dient te hebben. De gemeenteraad heeft recent besloten met ingang van 1 januari 2004 een rekenkamercommissie te installeren. De rekenkamer krijgt bevoegdheden en middelen om zelfstandig onderzoek te doen naar onderwerpen die zij zelf belangrijk vindt. Resultaten hiervan worden vertaald in concrete beleidsaanbevelingen. De gemeenteraad van Alphen aan den Rijn is daarom op zoek naar: De leden hebben een relevante professionele achtergrond, kennis van en inzicht in het functioneren van politieke verhoudingen, processen en het doen van onderzoek of het begeleiden van (beleids)onderzoek. Naast de hierboven genoemde functie-eisen heeft de voorzitter ruime kennis van en ervaring in het openbaar bestuur. Ook is deze in staat om die ervaring op inspirerende en overtuigende wijze over te brengen op de leden van de commissie. De voorzitter heeft een onafhankelijke, objectieve opstelling en is eindverantwoordelijk voor het functioneren van de commissie. Vergaderfrequentie De rekenkamercommissie vergadert gemiddeld één keer per maand in het stadhuis. De inschatting is dat de tijdsbesteding ongeveer 10 uur per maand zal zijn. Vergoeding De leden van de rekenkamercommissie ontvangen per vergadering een vergoeding van 113,45. De voorzitter ontvangt een extra vergoeding van 22,69 per bijgewoonde vergadering. Daarnaast ontvangen alle leden de gebruikelijke reiskostenvergoeding. Kijk verder op onze site: www.alphenaandenrijn.nl Professionele zorg, hoogwaardige dienstverlening, en de persoonlijkheid en de charme van een overzichtelijk ziekenhuis. Dat is het Diaconessenhuis Leiden. Een algemeen ziekenhuis met 1000 medewerkers, 300 bedden en een verzorgingsgebied van 130.000 inwoners. Alle specialismen zijn er vertegenwoordigd. De duif in ons logo symboliseert geborgenheid. Een gevoel dat we patiënten en hun bezoekers graag mee willen geven. En nieuwe medewerkers. Zodat ook zij zich meteen thuis voelen in ons ziekenhuis. Oiaconessenhuis Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het betreft een functie voor 32 uur per week (elke donderdag ben je vrij). Vacaturenummer 125. De receptie is een 24-uurs dienst die zorg draagt voor de ontvangst van patiënten en bezoekers en de bediening van de telefooncentrale. In verschillende diensten voeren de 15 receptionisten de werkzaamheden uit. Wij zoeken: Een teamleider die beschikt over een relevante MBO-opleiding, bijvoorbeeld facilitaire dienstverlening. Om de afdeling te kunnen aansturen heb je aantoonbare ervaring met leidinggeven. Als vertegenwoordiger van de organisatie, beschik je over goede communicatieve vaardigheden. Daarnaast ben je representatief en klantvriendelijk. Wij bieden: Een afwisselende functie: als teamleider werk je 4 ochtenden mee aan de receptie, 's middags werk je op kantoor aan het dienstrooster en het beheer van het toegangscontrolesysteem. Tot je werkzaamheden behoren ook het houden van functioneringsgesprekken en het beheer van de interne telefoongids. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuizen. Het salaris bedraagt maximaal 2.282,- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek (salarispeil 1 januari 2003). Daarnaast hebben we aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Wil je verdere informatie? Bel dan met Jacqueline Vermeulen, hoofd interne dienst, telefoonnummer 071 - 5178335. Sollicitaties: Je schriftelijke sollicitatie kun je richten aan: Diaconessenhuis Leiden, t.a.v. mevrouw A. de Kroon, P&Ó-adviseur, dienst P&O, Postbus 9650, 2300 RD Leiden of via e-mail: personeel@diac-leiden.nl. Voorzie je schriftelijke sollicitatie van een CV en vermeld het vacaturenummer in je brief. De sollicitatiegesprekken hebben wij als volgt gepland: 1e gespreksronde op maandag 20 oktober 2003 vanaf 10.30 uur en de 2e gespreksronde op woensdag 22 oktober 2003. www.diaconessenhuis.nl botech is marktleider in de gecombineerde verhuur van elektrotechnische, iio, video en computer installaties t.b.v. evenementen in Nederland en in het enland. Wij hebben zo'n 90 medewerkers in vaste dienst en hebben een egiale en informele werksfeer. Jeze functie verwerk je facturen, bank- en kastransacties. Je bereidt beta- isopdrachten voor en verwerkt deze. Daarnaast bied je ondersteuning bij tnciële afsluitingen, rapportages, specificaties, e.d. verwachten een opleiding PDB/MBA en meerdere jaren ervaring met mciële administratie. Je hebt goede mondelinge en schriftelijke uitdruk- jsvaardigheden en kennis van Word en Excel. Je bent klantvriendelijk en teamplayer. I bieden een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, 25 vakantiedagen en 13 ADV dagen, scholingsmogelijkheden, pensioen, Jeropvangregeling, etc. eresse? ootech B.V., t.a.v. Heieen Tolsma, stbus 12530, 1100 AM Amsterdam Z.O. nail hltolsma@expotech.nl. tel. 020-3128080. er info: www.expotech.nl Acquisitie n.a.v deze advertentie wordt niet op prijs gesteld vijk) Verpleegkundigen en Ziekenverzorgenden Jterdam Thuiszorg is een van de grootste zorgaanbieders van Nederland. uitgebreide en afwisselende werkterrein nodigt uit tot snel en onderne- fid werken. Daarom is Amsterdam Thuiszorg een jonge, flexibele organi- e waar veel kansen liggen voor medewerkers met initiatief. lit moment zijn er binnen een aantal Regio's vacatures; Zuid, Noord en loost, regio's met een eigen gezicht en uitstraling. Allemaal hebben zij ter een doel; het bieden van hoge kwalicatieve zorgverlening aan die sterdammers die dit nodig hebben nu en in de toekomst. uncties WIJKVERPLEEGKUNDIGE ben je de spil in de zorg voor de klant. Je bent mtwoordelijk voor het zorgproces en je ziet toe dat alle disciplines zich maal inzetten om de cliënt(en) de allerbeste zorg te bieden. Je verricht ileegkundige taken, signaleert kansen en knelpunten voor Amsterdam liszorg en je denkt actief mee bij het ontwikkelen van het beleid van je n. Daarnaast ben je de coach van de verzorgenden op het terrein van de cte zorgverlening. Je bent in het bezit van het diploma hbo-V of zieken- pleging A met MGZ aantekening. WIJKZIEKENVERZORGENDE zorg je ervoor dat de dagelijkse verzorging en )leging goed verlopen. Soms komen daar een aantal duidelijk omschre- verpleegkundige en medisch-technische handelingen bij. Je signaleert ilpunten en ontwikkelingen in de zorg aan je cliënten die je bespreekt je zorgmanager en collega's. Je bent in het bezit van het diploma :enverzorgende, MDGO-VP of MBO VIG. e't vragen wij nog meer? ativiteit en besluitvaardigheid, kunnen stellen van prioriteiten, housiasme voor het werken in de wijk. eidheid tot het draaien van zowel dag/avond als weekenddiensten. t bieden wij? prettig team. legiale samenwerking en werkbegeleiding. >r de wijkverpleegkundigen: i contract voor onbepaalde tijd van minimaal 16 uur en maximaal 32 uur week. salaris conform de CAO-Thuiszorg. er weten? lelijks zijn wij telefonisch bereikbaar onder telefoonnummer D) 5732 464. schriftelijke reactie kun je richten aan: Amsterdam Thuiszorg, twoordnummer 47120, 1070 WB Amsterdam ow sollicitatie wijkzieken- zorgende/ wijkverpleegkundige. AMSTERDAM THUISZORG JE KRIJGT MEER DAN JE DENKT In Europa heeft de Bemer-groep een leidende positie binnen de directe verkoop van verbindingsmaterialen, waaronder gereedschappen en technische gebruiksartikelen voor professionele gebruikers in de bouw- en autosector en de industrie. Ruim 5.800 medewerkers in 22 handels- en productiemaatschappijen zorgen ervoor dat Berner voor haar 500.000 klanten in Europa een professionele en betrouwbare partner is. Afgelopen boekjaar bereikte de Bemer-groep een omzet van meer dan 570 miljoen Euro. Bemer Produkten b.v. in Landgraaf gaat uitbreiden en wij zoeken een: Voor gereedschappen en verbindingsmaterialen binnen de sector Bouw Industrie Berner heeft een produktassortiment van 20.000 artikelen. Aan de hand van een actuele klantenlijst bezoekt u bestaande relaties en probeert u nieuwe klanten te maken. U adviseert de klant over toepassingen, demonstreert en verkoopt de produkten. Uw succes vertaalt zich direct in uw salaris. Om ons produktassortiment te kennen krijgt u een ruime opleiding en wordt u gecoa- ched in de uitoefening van de functie. Berner biedt haar vertegenwoordigers ook na de basisopleiding een degelijke ondersteuning door opleidingen, know-how, documentatie, actie artikelen en de npdige begeleiding. Wat voor kandidaten zoeken wij? U bent verkoper en heeft een stevige praktijkervaring in de branche. U legt gemakkelijk contacten, wil scoren en u werkt georganiseerd. Zelfstandig werken vindt u een uitdaging. Vanwege het functieprofiel heeft u een MBO werk- en denkniveau. Wat bieden wij? Een zelfstandige, boeiende en uitdagende functie. Een prestatieafhankelijke beloning en een garantiesalaris. Een goed pakket secundaire arbeidsvoor waarden, waanronder een bedrijfsauto, een GSM, fax en handheld computer. Uw reactie: Wanneer u interesse heeft in de functie zoals beschreven kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, uw schriftelijke sollicitatie en Curriculum Vitae richten aan onderstaand adres. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs Bemer Produkten b.v. ta.v. Babette Uranka, Afd. Personeel Organisatie Postbus 30034,6370 KA Landgraaf, Tel: 046 5339133, Fax: 045 5315148 e-mail: babette.uranka@bemer.nl WWW.BERNER.NL Experts in verbindingstechniek Volg, Woningen Bedrijfspanden Verzekeringen Financieringen www.ehbo.nl Obrechtstraat 24, Leiden 149.000,- 3-kmr appartement op de 3e (top-)etage in rustige en goed bereikbare Com- ponistenwijk, vlakbij winkelcentrum en div. bushaltes. Prima parkeergele genheid. Ind: Toilet, C.V.-combiketel, woonkmr m. balkon en ingeb. kast, slaapkmr met diverse ingeb. kasten, gemod. badkmr m. ligbad en wastafel meubel, gemod. keuken m. balkon en div. app., 2e slaapkmr m. kast. In de kelder een extra grote berging. Lammermarkt 194, Leiden €215.000,-- Zonnig en ruim 4 kamerappartement in modern gebouw (1995) op mooie lo- katie in het centrum. Het gebouw is v.z.v. lift, afgesloten entree en het ap partement heeft een eigen berging in de kelder. Ruime parkeergelegenheid in de directe omgeving. Ind.: Entree (4e etage) in ruime gang met toilet en stookkast (C.V.-combiketel, Intergas 1994), zonnige en ruime woonkamer met royaal terras op het zuiden en fraai uitzicht over de binnenstad, open keuken met div. app., 3 slaapkamers en badkamer met douche, wastafel en w.m.a. Mariënpoelstraat 23A, Leiden 287.000,- Royale, karakteristieke bovenwoning, waarin tal van authentieke details be- waard zijn gebleven, zoals bewerkte stuc plafonds, paneeldeuren, kamer en suite met schuifdeuren en glas in lood. Nabij het CS en LUMC. Ind. bg: Hal, opgang. 1e Verd.: Toilet, zeer ruime, L-vormige woonkmr, open keuken met div. app. Aan de voorzijde een balkon, achter een dakterras. 2e Verd.: 2e toi let, flinke voorkmr met kast en vide, badkmr met douche, wastafel en w.m.a., royale achterkmr met vide. Frederik Hendriklaan 88, Leiderdorp 245.000,-- In de "Oranjewijk" aantrekkelijk gelegen eengezinswoning met voor- en ach tertuin met stenen schuur en achterom. Nabij winkels en scholen. Ind.: B.g.: gang, toilet, kelderkast, woonkamer met erker, open keuken met fornuis, af zuigkap en wasmachine-aansluiting. 1e Verd.: badkamer met douche, toilet en wastafel, voorkamer met wastafel, achterkamer met wastafel, achterzij kamer met balkon. 2e Verd.: C.V. ketel, zolderkamer met wastafel, bergruim te en dakkapel. De woning is grotendeels v.z.v. dubbel glas, de schuur is v.z.v. electra. Akeleilaan 29, Oegstgeest 159.000,- 4-Kamerappartement. Gelegen in woonwijk, nabij winkelcentrum. Ind: woonkmr, zijkmr, 2 slaapkmrs, div. ingeb. kasten, badkmr m. douche, dichte keuken, hal, berging, toilet, 2 balkons (oost - west). Onderhoud binnen en buiten goed. De woning is v.z.v. verwarming en warm water d.m.v. c.v.-ketel, tv-kabelaansluiting. Nagenoeg geheel dubbel glas. Inpandige schuur. Het appartement wordt opgeleverd incl. laminaat vloeren en zonnescherm. Frans Halslaan 277, Oegstgeest 178.000,-- Goed onderhouden 4-kmr topappartement m. lift en berging in de onder bouw. Ind.: Hal, woonkmr m. parketvloer en vrij uitzicht, zijkmr m. parket en toegang tot balkon (W), dichte keuken v.z.v. div. app, w.m.a. en geiser, 2e hal met parketvloer, werkkast en toilet, slaapkmr m. kasten, slaapkmr m. vaste kast, badkmr m. douche en wastafel. De flat is rustig gelegen en op loopaf stand van winkels, openbaar vervoer, scholen en wandelpark. De service kosten bedragen 169,-- p/m. STAAT HIER NIET BIJ WAT U ZOEKT? Bel even en u ontvangt een exemplaar van onze woningkrant. Boordevol aanbiedingen in verschillende prijsklassen. Inlichtingen: Makelaardij Eigen Haard, Geversstraat 63 Oegstgeest. Tel. 071 - 519 1919, Fax 071 519 19 29 e-mail: makelaar@eigen-haard.nl www.eigen-haard.nl

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 7