19 COCKTAIL Quality of Life-gala levert miljoen euro Noordwijk propvol BN'ers voor Sheila de Vries f -tó* v -BZ—iK, B op Bankiers leven zich uit en: 'spelen vals' Met tranen in de ogen stonden bestuursle den René van As (magazine Talkies), Jaap Liethof (Hotels van Oranje), Hellen van der Valk (De Van der Valks) Patrick van Zuiden (restaurant Savarin) en Frans Storm (Sce nario Event) afgelopen zaterdagnacht in een bomvol Hotel Oranje. Liethof stond een dag later in het Noordwijkse nog te shaken. „Ik kan er nog niet bij. Als ik een verklaring moet geven: ik denk dat het charitatieve doel erg aansprak en mensen het stimulerend vonden dat de opbrengst van het moment meteen op het cijferbord stond." Hoe dan ook, met ruim een mil joen euro leverde het vierde Quality of Li- fe-gala afgelopen weekeinde een absoluut (netto) recordbedrag op. De gevers in een bomvolle balzaal van de Hotels van Oranje in Noordwijk waren gul, erg gul. Want het meeste geld was afkomstig van de veiling van onder meer een billboardcampagne (een ton), een Cadillac (idem dito) en een schilderij van prins Bernhard 50.000 eu ro). Klaarblijkelijk had het galapubliek gehoor gegeven aan de oproep van presentatrice Karin Bloemen om de economische malaise voor één avond te vergeten en de portemonnee te trekken voor het charita tieve doel: het Kinderoncologisch Centrum van het Academisch Zie kenhuis Groningen. Uiteraard leverden ook de sponsoren en tafelko pers (1000 euro per stoel!) en zelfs het personeel van de Hotels een fik se bijdrage aan het duizelingwekkende bedrag. lactie: Miep Graaff Karin Bloemen en bestuursleden van het Quality of Life-gala: met ruim een miljoen euro leverde het ga la een absoluut recordbedrag op. Foto: M. Smitsloo iroers Gerrit en Arie van der Valk (beide agiganten van origine uit Voorscho- l0 ladden het naar hun zin bij Sheila de in Noordwijk. Publiciteitsfoto: Frits anfcen im it 'oe I Oranje-eigenaar Charles de Boer met no d Engels. De kunstenares had haar ei- toe bodyguard bij zich want een tweeënhalf ten euro kostend collier, ooit eigendom St trinses Stephanie van Monaco, om de Op de vraag of het 'kleinood' wel lek- at, schaterlachte ze: „Voor dat geld t het niet lekker te zitten." Overigens st ze het sieraad aan het einde van de ld weer inleveren. De bodyguard ook. M. Smitsloo pal Ons eigen Noordwijk was uit verkoren voor de nieuwe herfst- en wintershow van de Amsterdamse ontwerpster Sheila de Vries. Ook couturier Jaap Rijnbende heeft voor zijn nieuwe show de badplaats uit gekozen: is er een nieuwe trend geboren om het volle en par keerproblemen-rijke Amster dam te ontvluchten? Ruim 500 BN'ers waren er afge lopen zondag getuigen van de kleurrijke show in de Winter tuin, die werd gepresenteerd door soapster Anouk van Nes. 'Ze' waren er allemaal: de Estelle Gullits, Laura Huizers, Christine Kroonenbergs, Peter Fabers, Ank Heijns, Ans Mar kus', ja zelfs ruimtevaarder Wubbo Ockels bezette een plekje op de eerste rij. Want als je daar een plaatsje bemach tigt, zie je het meest van de flit sende, kleurrijke mode en je telt natuurlijk wel helemaal mee, toch, Vivian Boelen, San- Estelle Gullit, echtgenote van (oud)voetballer Ruud, met onbekende begeleider (links) en rechts Hotels van Oranje-directeur Jaap Liethof. Publiciteitsfoto: Frits Houben dra Reemer, Cees Dam en Mar- jon Lambriks? Onder de 'gelukkigen' die een uitnodiging voor de modeshow hadden ontvangen, speelden heel wat streekgenoten een thuiswedstrijd. Zoals Wasse naarder Eddy de Kroes (ont breekt ook na zijn gevangen schap nergens), Beukenhof-di recteur Erwin Rozendal met echtgenote Jacky. Noordwijkse Magda Beuk met partner Ted konden komen lopen, moeder en dochter Suze en Marlous Mens reden enkele kilonieters vanuit Lisse en CMG-kopstuk Hugo Schaap met partner Raya wonen in Warmond, dus ook naast de deur. Argeloze badgasten zullen zon dag hun ogen hebben uitge wreven bij het aanschouwen van zoveel BN'ers, die na de show uitzwermden over de Noordwijkse restaurants. Zo kreeg restaurant Romanov vips als Gerrit en Arie van der Valk, Lee Towers, de dames Mens, Cor Stutterheim en Christine Kroonenberg te verstouwen. Sheila de Vries prikte er ook nog een vorkje mee en stak niet onder stoelen of banken zeer tevreden te zijn met de locatie van haar show. Voor herhaling vatbaar, oordeelde de mode ontwerpster. Tientallen bankiers uit Leiden en omstreken hebben zich vrijdag flink uitgeleefd tijdens de tweede interbancaire sloe penrace op de zonovergoten Kagerplassen. Organisator BDÖ Accountants Adviseurs had daarvoor een drietal heuse Kromhout Whalers van de Koninklijke Watersport vereniging De Kaag ter beschikking. Uiteraard maakte het socializen een flink deel van het programma uit, maar er moest ook daadwerkelijke arbeid worden geleverd door de teams, die ieder minimaal drie dames dienden af te vaardi gen. Tumult alom toen finalist Rabo Leiden met een team zon der dames verscheen. Concurrent de ING vond dat niet eer lijk en verving meteen twee dames door sterke mannen. Or ganisator Ron van Eijk kon niets anders doen dan beide teams diskwalificeren. Uiteindelijk zou het kantoor van de Rabobank Voorschoten/Wassenaar met de hoogste eer gaan strijken - en diende het de traditionele tewaterlating te ondergaan. Personeel van de Rabo Voorschoten/Wassenaar won de interbancai re sloepenrace en moest traditiegetrouw te water. Publiciteitsfoto

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 19