Vacatures Gemeente Zoeterwoude Continu energ/'Q Universiteit Leiden Administratief medewerker/secretaresse www.vacatures.leidenuniv.nl Bouwkundigen en civieltechnici opgelet! ATRIPEL Administratieve duizendpoot (m/v) C O 0 plv. lid van de commissie bezwaarschriften m/v ARBO ARBO-ASSISTENTE LOODGIETERS HALFWAS LOODGIETERS Administratief Medewerker Verzekeringen en Hypotheken m/v met Rijnland ben je uit en thuis.. ZATERDAG 20 SEPTEMBER 2003 De Universiteit Leiden is een authentieke universiteit die soms bewust wel en soms bewust niet wil vernieuwen. Soms moet een universiteit vooroplopen. Modieuze trends moet zij willen tegengaan. Vanaf 1575 leveren ons onderwijs en onderzoek prominente bijdragen aan welvaart, welzijn en cultuur. De Universiteit Leiden streeft steeds opnieuw naar wetenschap pelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Mede daarom werkt zij in de Europese League* samen met elf andere vooraanstaande universiteiten. Kwaliteit en vernieuwing gaan in Leiden hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die met ons vooruit willen kijken. 'In de League of European Research Universities werken samen: Cambridge, Edinburgh, Genève, Heidelberg, Helsinki, Leiden, Leuven, Milaan, Miinchen, Oxford, Stockholm en Straatsburg. Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen (M/V) (max. 32 uur) vac.no. 3-157 De taken omvatten onder meer: de ondersteuning van de onderscheiden leden van de wetenschappelijke staf, m.u.v. de wetenschappelijk directeur en de onderwijsdirecteur; interne en externe communicatie in woord en geschrift. De volledige tekst van deze vacature staat op www.vacatures.leidenuniv.nl Deze tekst kan ook opgevraagd worden: telefoon 071 527 30 48. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. engineering DÉ INTERMEDIAIR OP DE BOUWKUNDIGE EN CIVIELTECHNISCHE ARBEIDSMARKT Continu Engineering bemiddelt landelijk jaarlijks honderden bouwkundigen en civieltechnici bij het vinden van een nieuwe baan. Het matchen van vraag en aanbod op de bouwkundige en civieltechnische arbeidsmarkt is de kernactiviteit. Momenteel zijn wij o.a. op zoek naar: Constructief tekenaar Vacaturenummer: 9863-03 Hoofduitvoerder Vacaturenummer: 9746-01 EPA-adviseur Vacaturenummer: 0007-63 Werkvoorbereider Vacaturenummer: 9850-71/3 Voor meer informatie belt u 0182 - 56 01 10 of kijk op www.continu.nl en voer het betreffende vacaturenummer in voor een uitgebreide functieomschrijving. Wij zijn vandaag te bereiken van 09.00 tot 12.00 uur en ma. t/m vrij. tot 19.00 uur. Reacties worden zorgvuldig en zeer discreet behandeld. Schrijven of e-mailen kan ook: Hanzeweg 19, 2803 MC Gouda, e-mail: gouda@continu.nl Burg. Stramanweg 102c, 1101 AA Amsterdam, e-mail: amsterdam@continu.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Conünu Engineering is ISO 900t.2000 gecertificeerd Vacatures in bouw en civiel! www.continu.nl WESTDIJK VAN BOSTELEN administratie- en belastingconsulenten Voor onze per 1 juli jl. in de MediaPoort te Leiden geopende vestiging zijn wij op zoek naar een ware Je bent een echte alleskunner die naast administratieve werkzaamheden de algehele kantoororganisatie op zich neemt. Ben je in het bezit van een MEAO diploma (of vergelijkbaar), vind je het aantrekkelijk om verschillende administraties bij te houden en vind je het een uitdaging om mee te werken aan de groei van ons kantoor, dan zijn wij zeer benieuwd naar jouw uitnodigende sollicitatiebrief met curriculum vitae. Wij bieden een afwisselende en uitdagende functie waarbij zelfstandig werken net zo belangrijk is als teamwork, zowel in Leiden als met onze Haagse collega's. Onze voorkeur gaat vooralsnog uit naar een functie van 40 uur per week maar als jij ons kunt overtuigen van je kwaliteiten dan is een kortere werkweek natuurlijk bespreekbaar. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met het niveau van de functie. Interesse in deze functie? Stuur dan voor 5 oktober a.s. je sollicitatiebrief naar: Atripel, Westdijk Van Bostelen T.a.v. Ab van Bostelen Rooseveltstraat 12 2321 BM Leiden of via mail: a.vanbostelen atripel.nl Voor nadere informatie, zie onze website: atripel.nl Gemeente Hillegom Hillegom Is een aantrekkelijke gemeente in de Bollenstreek, gunstig gelegen ten opzichte van steden als Haarlem. Amsterdam. Lelden en Den Haag. De omgeving is rijk aan natuurschoon. De gemeentelijke organisatie bestaat uit vier afdelingen: Gemeentewinkel, Middelen, Openbare Werken en Beleid Ontwikkeling. Daarnaast Is er een Bestuur- en Managementsecretariaat. Voor de buitendienst van de afdeling Openbare Werken zijn wij op zoek naar een: Beheerder buitenruimte (m/v) (voor 36 uur per week) Het dagelijkse beheer van de Hlllegomse buitenruimte wordt aangestuurd door twee en een halve beheerder. Zij zorgen dat de groenvoorziening, reiniging, algemene dienst, gemeentewerf en meldkamer hun taken uitvoeren. Zij zorgen voor de afwikkeling van bijzondere verzoeken en bijzondere gebeurtenissen. Zij zien toe op de uitvoering van werken door aannemers. Zij treden in het algemeen op als 'huismeester" van het dorp. Het moge duidelijk zijn dat we voor deze functie een medewerker zoeken die ervaring heeft met werkzaamheden in de groenvoorziening en met civiel technische werken. Die de Inzet van per soneel en materieel kan coördineren en die ervaring heeft In het communiceren met burgers en overige gebruikers van de openbare ruimte. Ter ondersteuning bieden wij de beheerder ruim dertig ervaren en zelfstandige medewerkers, twee voormannen In de groenvoorziening, enthousiaste collega beheerders en beleidsonder steuning vanuit het gemeentehuls en niet te vergeten een uitgebalanceerd gereedschap- en machinepark. Voor de toekomst verwachten wl) dat het onderhoud en beheer meer integraal zal worden uit gevoerd en dat er meer samenwerking zal zijn met buurtgemeentes. Wij verwachten dat je beschikt over een werk- en denkniveau op minimaal MBO niveau Gedacht kan hierbij worden aan cultuurtechniek van de MBCS of gelijkwaardige opleiding. Daarnaast heb Je ervaring met werkzaamheden in de groenvoorziening en In de civiele tech niek. Wij bieden je, afhankelijk van opleiding en ervaring, een salaris van maximaal 3.164,00 bruto per maand, (indicatieve functieschaal 9), De functie wordt binnenkort definitief gewaardeerd. Daarnaast kent de gemeente Hillegom een groot aantal goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een pc-prlve project, kinderopvangmogelijkheden, flexibele werktij den en bedrijfsfitness. Inlichtingen en sollicitaties: Voor nadere Informatie kun je je richten tot Kor van Hateren (afdelingshoofd Openbare Werken), telefoonnummer 0252-537 318 of 537 337. Bij de selectie wordt een vertegenwoordiging van het personeel betrokken. Sollicitaties kun je tot uiterlijk 3 oktober 2003 sturen aan: het coll wethouders van Hillegom. ter attentie van het afdelingshoofd Mi 2180 AA Hillegom Acquisitie stellen wij niet op prijs. De gemeente Zoeterwoude is een gemeente van 8.600 inwoners, een aantrekkelijke groene gemeente midden in de randstad, op de grens van het Groene Hart. De gemeente heeft binnen haar grenzen een uitgestrekt veenweidelandschap, maar ook een groot bedrijventerrein. Zij is betrokken op het stedelijk gebied van de Leidse regio maar zet zich nadrukkelijk in voor het agrarische karakter en het blijvend groen houden van de gemeente. De gemeente bestaat uit de kernen Zoeterwoude Dorp en Zoeterwoude Rijndijk en de buurtschappen Zuidbuurt, Weipoort en Gelaerswoude. Het gemeentebestuur van Zoeterwoude roept kandidaten op voor de functies van Algemene informatie: De commissie bezwaarschriften adviseert de gemeenteraad, burgemeester en wethouders en de burgemeester over bij deze organen ingediende bezwaar schriften. Het betreft hier met name zaken op het gebied van de ruimtelijke ordening, bouwzaken, algemeen bestuurlijke zaken en sociale zaken. Een aantal terreinen is bij de advisering uitgezonderd, namelijk bezwaarschriften tegen besluiten over bestemmingsplannen c.a., belastingzaken voorzover de bezwaarde niet gehoord wil worden en besluiten over personele aangelegenheden. De commissie bestaat uit 5 burgerleden, waaronder de voorzitter. Zij, die door of vanwege het gemeentebestuur aangesteld of daaraan ondergeschikt zijn, kunnen geen lid worden van de commissie. De commissie vergadert in de avond uren. Gelet op het huidige aantal bezwaarschriften, komt de commissie gemiddeld eenmaal per 2 maanden bijeen. Functie-eisen: Conform de voor de commissie vastgestelde profielschets, dienen de leden in ieder geval te voldoen aan de volgende eisen/criteria: gelet op de veelheid aan onderwerpen die de commissie behandelt, dienen de leden generalisten te zijn en ligt de nadruk minder op specifieke des kundigheid; een brede maatschappelijke betrokkenheid/ervaring, affiniteit en bekendheid met het functioneren van het openbaar bestuur in een kleine gemeente; enige kennis van het bestuursrecht; woonachtig in of nabij de Leidse regio, woonachtig zijn in Zoeterwoude is een pre. Vergoeding: Aan de leden van de commissie wordt een vergoeding per zitting toegekend, die voor 2003 93,96 bedraagt. Procedure: Benoeming geschiedt door burgemeester en wethouders. Bij het benoemen zullen burgemeester en wethouders advies inwinnen bij een selectiecommissie. In deze commissie hebben zitting: de burgemeester en de voorzitter en ambtelijk secretaris van de commissie bezwaarschriften. Nadere inlichtingen: Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij .de heer mr.dr. AJ.E. Havermans, burgemeester, tel. (071) 580 63 12 of de heer R.J.P. Hockx, ambtelijk secretaris van de commissie, tel. (071) 580 63 36. Sollicitaties: Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitatie te richten aan burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude. U wordt verzocht zoveel mogelijk relevante gegevens over uzelf mee te sturen. MCS-ARBO is een regionale, gecertificeerde arbodienst met 20 medewerkers, die be bijstaat een zo goed mogelijke invulling te geven aan de verantwoordelijkheid om goed bezie met arbozorg en verzuimbegeleiding. Wegens groei en uitbreiding van de activiteiten zijn direct op zoek naar een (40 uur per week) Aard van de werkzaamheden: - het uitvoeren van administratieve handelingen behorende bij verzuimbegeleiding en arbo - het zelfstandig benaderen van klanten met betrekking tot het verzuim en correct afhande - het beheren en up-to-date houden van klant- en bedrijfsdossiers; - het beheer van het computerprogramma voor de registratie van het verzuim; - het beheer van de agenda van de bedrijfsartsen; Vereisten: - Opleiding MAVO/HAVO/Middelbaar niveau - Ervaring met relevante computerprogramma's (Word/Excel) en administratieve processe - Stressbestendig. - In teamverband kunnen werken. Wij bieden een plezierige, informele sfeer, een goed salaris en goede secundaire a voorwaarden. Geïnteresseerd? Reageer dan binnen 14 dagen en stuur uw sollicitatie naar MCS-ARBO, Postbus 43, 236ftj Warmond t.a.v. de heer S. Verhoog of naar s.verhoog@mcs-arbo.nl. Wilt u nadere informa kunt u telefonisch contact opnemen met S. Verhoog, te bereiken onder telefoonni 071 - 3012449. Wij zoeken allround loodgieters die het leuk vinden om veel zijdige en afwisselende projecten op zelfstandige wijze voor ons te realiseren. Het werkgebied ligt in cfe regio Leiden. Bij deze functie krijg je een bedrijfsauto ter beschikking. Jonge mensen met enige ervaring of interesse in het lood gietersvak kunnen bij ons direct aan de slag. Voor deze functie bieden wij behalve een goede en leerzame werkomgeving ook de mogelijkheid tot interne dag- of avondopleidingen. Reactie Een uitstekend salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een gezellige werksfeer is uiteraard van toepassing voor de bovenstaande vacatures. Indien je informatie wenst over de bovenstaande functies kun je tijdens kantooruren bellen naar Patrick Ammerlaan, telefoonnummer (071) 521 31 21. Na 19.00 uur te bereiken oqder nummer 06 - 27 o^i» 753 ;n i.a EnergiQ is de nieuwe naam die staat voor de samenwerking v; twee, voor de regio Leiden, bekende en vertrouwde bedriji Elfa Leiden elektrotechniek en loodgieterswerken en JJ de Jor klimaat techniek. Beide bedriji bestaan al meer dan i*o jaar. EnergiQ is een totaalinstallatei Vanuit de drie bedrijfsunits EnergiQ elektrotechniek, Ener$ klimaattechniek en EnergiQ loodgieterswerken worden de werkzaamheden uitgevoerd op het gebied van elektrotechnie datanetwerken, intercom communicatiesystemen, sanit! loodgieterij, zink-, en dakwer centrale verwarming, koeling, gebouwbeheersystemen, legio nella preventie en faciliteit- management. Onze opdracht gevers zijn veelal aannemers, architecten, overheidsinstellin en particulieren. installatietechniek Nieuwenhuizenweg 23 2314 XP Leiden Telefoon (071) 521 3121 Telefax (071) 521 36 81 E-mail loodgieterswerken@energi MAKELAARSKANTOOR v Veurseweg 143 2251 AB Voorscho T (071) 5617940 F (0715612141 Makelaarskantoor Rijnland is met een zelfstandige afdeling Hypotheken en Verzekeringe actief in de regio's Voorschoten, Leiderdorp en Leidschendam. Doordat wij de verkoop er verhuur combineren met een uitstekende advisering op het gebied van hypotheken en verzekeringen, bieden wij onze cliënten optimale mogelijkheden om alles bij ons onder brengen. Zowel op privé- als op zakelijk niveau. Onze cliënten verwachten én krijgen da ook de beste kwaliteit in advisering, flexibiliteit en begeleiding. Voor onze vestiging Voorschoten zoeken wij een nieuwe collega. (circa 30 uur per week) Heb je een positieve instelling en een vrolijk karakter en ben je op zoek naar een prettig werksfeer waarin je jezelf helemaal thuisvoelt? Solliciteer dan meteen. Wij vragen: We verwachten dat je enige werkervaring hebt in de verzerkingsbranche en ook bekend bent met hypotheken Nog belangrijker vinden we dat je goede administratieve en communicatieve vaardigheden bezit. Want we hechten veel waarde aan een goede commerciële, flexibele en klantgerichte werkinstelling. Wij bieden: Een goed en bij de functie passend salaris, vergezeld van prima secundaire arbeidsvoorwal Je schriftelijke reactie, vergezeld van een curriculum vitae, kun je richten aan: Directie Makelaarskantoor Rijnland b.v. Postbus 56, 2250 AB Voorschoten, of via e-mail: info@rijnland-hyp-verz.nl Informatie? Neem contact op met Victor Groot en/of Tanja van Egmond (071)5617940

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 2