Vacatures SPANBETON De accountancy niet dynamisch genoeg? Filiaalleider m/v Voorman ijzervlechterij lijcollege Receptionist Bedrijfswagens Rijnsburg TEAMLEIDER PARTS-MANAGER DOCENT ECONOMIE IST0MNTE PIZZE1IA kies voor ontwikkeling Assistent Loonadministrateur m/v Ervaren Loonadministrateur m/v Voor de leiding vat een ALDI-markt in Zuid-Holiand zoeken wij een: ZATERDAG 13 SEPTEMBER 2OO3 HOC 913 The Ad Agency is een inspirerend bureau op het raakvlak van grafisch ontwerp, reclame, reizen en cultuur. Voor tal van partijen - voornamelijk uit de reisbranche - worden acties bedacht, campagnes ontwikkeld, brochures geproduceerd en websites ontworpen. Daarnaast worden boeken en tijdschriften geproduceerd en wordt er gewerkt aan tentoonstellingen en kunstuitingen. Er is een continue samenwerking met een klein team aan freelancers op het gebied van journalistiek, fotografie en dtp. De sfeer binnen het bedrijf is informeel en creatief, maar gedreven. Van onze medewerkers verwachten wij een grote inzet en punctualiteit, alsmede enige ambitie in het op termijn deels zelf beheren van accounts, en in het meedenken over nieuwe projecten. Wij zijn op zoek naar: Snel, nauwkeurig en vakkundig. Met oog voor detail en vormgeving. Kan keihard werken met intensieve pieken en onder tijdsdruk. Heeft affiniteit met de ontwerp-kant. Ziet uitdaging in fraai full colour-drukwerk, maar ook in de bijbehorende prijs- bijlages. Thuis in QuarkXPress, Adobe Photoshop en Illustrator, maar ook in procedures rond lithografie en drukwerk. Kennis en ervaring op het gebied van de bouw van websites is een pré. Voor deze functie zijn organisa torisch talent, improvisatie vermogen, stiptheid en snelheid van handelen belangrijke trefwoorden. Zowel fulltime als parttime mogelijk. Ook free-lance dtp'ers nodigen we uit te reageren. Als je jezelf in deze functie herkent, laat ons dan d.m.v. een bondig schrijven vóór 24 september a.s. weten waarom. The Ad Agency, Postbus 340, 2400 AH Alphen aan den Rijn, T 0172 495845. info@theadagency.nl De functie: Het stellen van diagnose. Verzorgen van de telefonische reparatie-aanname en bijhouden van de werkplaatsplanning. Samenstellen van de gegevens voor werkopdrachten. Verzorgen van de facturering en het verwerken van de garantieclaims. De juiste kandidaat biedt ons: Opleiding MTS-autotechniek of IVA-Driebergen (vereist). Goede contactuele eigenschappen. Bereidheid tot serviceverlening. Wij bieden: Naast een aantrekkelijke baan, een hoge mate van zelfstandigheid, uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een prettige werkomgeving in een succesvol bedrijf. Interesse? Reageer snel! Stuur een kort briefje met CV naar: B.V. L.I.A.M., t.a.v. afdeling personeelszaken, postbus 25, 2300 AA, Leiden. Of stuur en e-mail aan Erlca.van.Dam@liam.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Comes, telefoonnummer: (071) 402 25 00 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Mercedes-Benz J-Officieel Mercedes-Benz dealer met vestigingen in Alphen aan den Rijn, Haarlem, Leiden, Lisse, Rijnsburg en Roelofarendsveen, www.liaminfo.nl Alphen aan den Rijn Curieweg 5 0172 427 427 Katwijk Zeeweg 61 071-4 015 141 Leiderdorp Lijnbaan 9 071-5 8130 340 Voorschoten Hofweg 39 071 5 794 794 www.karnsteeg.nl Kamsteeg Auto Plaza is één van de mooiste dealerbedrijven van ons land. Het maakt deel uit van Kamsteeg Auto Groep: mobiliteit in optima forma. Kopen, leasen, huren: het kan bij Kamsteeg, net als onderhoud, schadeherstel, financiering en vezekeringen. Bij Kamsteeg Auto Plaza in Voorschoten worden jaarlijks ruim 1500 nieuwe Volkswagens en Audi's verkocht, die ook allemaal af en toe een onderhoudsbeurt nodig hebben en waarbij ook wel eens een probleem moet worden verholpen. De 24 monteurs in de werkplaats werken in twee groepen en zorgen ervoor, dat alle werkzaamheden naar tevredenheid worden uitgevoerd. Voor één van deze groepen zoekt Kamsteeg een In deze functie ben je coach, controleur, aanjager en een Yots in de branding', die het overzicht behoudt en de kwaliteit bewaakt: een absolute uitdaging voor een ambitieuze MTS-er, die zijn sporen op technische gebied heeft verdiend, bewezen heeft met mensen te kunnen omgaan en die weet, waar hij over praat als het om produktiviteit, effinciency en rendement gaat. Het magazijn in Voorschoten is niet alleen leverancier voor de eigen werkplaats, maar ook vanuit de Kamsteeg Groep het centrum, waar alle externe klanten hun onderdelen komen halen. Vier medewerkers hebben hier een flinke dagtaak aan. Voor dit magazijn zoekt Kamsteeg een Je bent verantwoordelijk voor alles: inkoop, verkoop, organisatie etc. 'A hell of a job' noemen ze dat wel, maar als je de kennis, ervaring en ambitie hebt, is het gewoon leuk. Interesse? Mail snel je brief met cv naar drsDim@pe.nl. Schrijven mag ook: PE Advies BV, t.a.v. drs. Pim Epping, Geestdorp 37, 3444 BE Woerden. Vragen? Bel 0348-433335. Het enige waar je spijt van kunt krijgen, is dat je niet eerder bij Kamsteeg bent gaan werken. VOORGESPANNEN BOUWELEMENTEN Al sinds 1948 Is Spanbeton B.V. In Nederland de pionier en specialist op het gebied van voorgespannen beton. Ons plezier In het vak en ons enthousiasme over de mogelijkheden van prefab beton zijn er In al die Jaren niet minder op geworden. Integendeel: het wordt steeds spannender. Doorlopend zijn we, In alle geledingen van ons bedrijf, bezig met productverbetering- en vernieuwing. Op onze vlechterlj afdeling hebben wij de volgende vacature: De voorman vlechterij geeft mede uitvoering en organiseert werkzaamheden betreffende het produceren van prefab-bewapeningsnetten. voor het aanbrengen van vlechtwerk in de te produceren modellen. Werkzaamheden: Je oefent toezicht uit en werkt mee aan het knippen, buigen, lassen en vlechten van betonijzer ter vervaardiging van diverse soorten kooien, beugels, staven etc. Je controleert en bestelt voorraden voorspanstaai, je draagt mede zorg voor juist gebruik, instelling en onderhoud machines, verhelpt kleine storingen. Je draagt bij aan het ontwerpen en vervaardigen van modellen t.b.v. beugels e.d. Het mede inwerken van nieuwe medewerkers, bijhouden van uren verantwoor dingslijsten, toezien op het naleven van bedrijfs- en veiligheidsvoorschriften zie je als een uitdaging. Jouw profiel: Wij zoeken hiervoor iemand met minimaal MBO denk- en werkniveau, in het bezit van een lasdiploma. Nauwkeurig tekening kunnen lezen is een vereiste voor deze functie. Kandidaten met ervaring met CNC bestuurde machines hebben onze voorkeur. Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift is en vereiste. Interesse in deze functie? Neem dan telefonisch contact op met Mathilde van Zwieten, tel. (071) 342 01 20. Kijk ook eens op onze site: www.spanbeton.nl Acn/stiena v de& aAwlente wOt net oppn/s gesl&d De Katwijksche Bouwvereeniging staat midden in de samenleving van Katwijk, Valkenburg en omgeving. Ontwikkelingen en projecten waar de Bouwvereeniging bij betrokken is, zijn renovaties, herstructurering van de woningvoorraad en woondiensten voor nieuwe doelgroepen. De Bouwvereeniging beheert ongeveer 4.100 verhuureenheden. Er werken zestig medewerkers en de organisatie is volop in beweging. De Katwijksche Bouwvereeniging zoekt een enthousiaste medewerker voor de functie van Systeem- en netwerbeheerder m/v Informatie- en communicatietechnologie (ICT) wordt steeds belangrijker voor de bedrijfsvoering van de Bouwvereeniging. De komende jaren investeert de Bouwvereeniging aanzienlijk in ICT-toepassingen. De systeem- en netwerkbeheerder maakt deel uit van de afdeling Financiële Zaken. Hij is verantwoordelijk voor: Beschikbaarheid van systemen en bestanden Beheer en uitvoering van autorisaties Ondersteuning van gebruikers Operationele contacten met leveranciers Bijhouden van documentatie over systemen en programma's Advies over informatiesystemen en infrastructuur Opstellen van managementrapportages over ICT Profiel Minimaal drie jaar ervaring in een soortgelijke functie Servicegerlchte instelling Goede communicatieve vaardigheden Goed onder druk kunnen werken Oplossingsgerichte houding Flexibel Niveau Minimaal MBO-ICT Opleiding Microsoft Certified System Engineer (MCSE) Opleiding netwerbeheerder Ruime ervaring met Windows 2000 en MS-Office 2000 Ervaring met Unlx-omgeving Kennis van de ITIL-methodiek De sollicitatieprocedure sluit op vrijdag 26 september 2003. De eerste gesprekken zijn op donderdag 2 oktober 2003. Informatie over de functie en over de procedure bij Harry Verkaik (interim informatiemanager) op dinsdag en donderdag via telefoonnummer 071 40 600 40. Boslaan 2a 2224 HH Katwijk Telefoon (071) 40 600 40 Fax (071)40 600 60 www.kbv-katwijk.nl Katwijksche Bouwvereeniging OpleiCingen Ctntrou m Het ID Colleqe heeft vestlqinqen in Alphen aan den Rijn, Gouda, Katwijk, Lelden, Leidschendam, Lisse. Woerden en Zoetermeer. Het bestuursbureau van het ID Colleqe is qevestiqd in Zoetermeer. ID College regio Lelden zoekt voor de unit Administratie een: Werktijdfactor 0,5 fte Functie-eisen: Brede bekwaamheid in de volgende vakgebieden: - Algemene economie - Commerciële economie - Bedrijfseconomie - Computertoepassingen In staat zijn heterogene groepen qua economische studierichting en leerjaar overstijgend te begeleiden Kennis van ontwikkelingen in het economisch werkveld Affiniteit hebben met jong volwassenen van 16-21 jaar Collegiaal en goed kunnen samenwerken Arbeidsvoorwaarden: De thans vigerend CAO-BVE 2003+ is van toepassing. Salaris: maximaal schaal B (max. 3.361,- bij een volledige betrekking) Voor Informatie over tiet adverteren op de vacature pagina's kunt u betten met TlUy 's Gravendljk. tel 023 5 150 137 Doezastraat 3-5 2311 GZ Leiden 071-5141890 Boulevard 73 2225 HA Katwijk aan Zee 071-4013719 Voor ons filiaal in LEIDEN zijn wij op zoek naar: Pizzabezorgers voor 2 k 3 dagen in de week met een geldig bromfietscertificaat of rijbewijs leeftijd 16 tot 20 jaar Afwassers parttime Ben je geïnteresseerd, en wil je langs komen voor een gesprek neem dan na contact op. Telefoon 071 - 514 18 90. 14.( Dan heeft u zeker nog niet bij ons gesolliciteerd? Voor onze vestiging in Alphen a/d Rijn zoeken wij een nieuwe collega die met enthousiasme en ambitie een verantwoordelijke rol wil vervullen als: Uw Takenpakket Als assistent loonadministrateur verzorgt u de con trole en invoering van financiële gegevens op de loonafdeling. U verwerkt periodiek de week-, maand- en kwartaallonen. Daarnaast wordt u actief ingezet voor andere op de loonafdeling voorkomen de (loon)werkzaamheden. U heeft een diploma MAV0/HAV0/MEA0. Ervaring in een soortgelijke functie is een pré. U bent flexibel, stressbestendig, accuraat en u heeft geen 9 tot 5 mentaliteit. U heeft een goed cijfermatig gevoel en u kunt prima overweg met de computer. Uw Takenpakket Als loonadministrateur bent u verantwoordelijk voor het beheer van de loonadministratleve cliënten- portefeuille. U adviseert inzake loontechnlsche aan gelegenheden als ook op aanverwante gebieden zoals sociale wetgeving en arbeidsrecht. U verzorgt hel contact met uitvoeringsinstellingen en fiscus. Wat wij u bieden Wij bieden voor beide functies een prima werkomgeving met voldoende mogelijkheden om uzelf verder te ontplooien. Een goed salaris,^passend bij uw functie/ervaring, en uitgebreide secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor deze functie zoeken wij kandidaten met een diploma MEAO/MBA/PDL U heeft minimaal 3 jaar ervaring In een soortgelijke functie. U bent commu nicatief vaardig, accuraat en cliëntgericht. U heeft ervaring met het zelfstandig adviseren van cliënten op loontechnlsche en aanverwante gebieden. C Reageren? Stuur uw sollicitatiebrief en CV aan Diederik Et Hofmeister BV ter attentie van de heer D. Diederik AA/FB, J. Keplerweg 12, 2408 AC Alphen a/d Rijn. Reacties vla E-mall kunt u versturen naar "ddiederlk©dvlbv.nr. Diederik Et Hofmeister •nXodctl vin Oactm Kcmtn- Kantoren te Alphen a/d Rijn, Den Haag, Voorschoten en Monster belastingadviseurs accountant-administratieconsulenten registeraccountants Tot uw taken behoren met name de leiding over personeel en de personeelsplanning, de goederen- stroombeheersing en de benodigde administratieve^ werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander be|^ uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u hk' vermogen heeft met mensen om te kunnen gaan, dan bent u voor deze positie geschikt. li al Om uw taken goed te beheersen, bereiden wij u inte voor op uw inzet als filiaalleider. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekken secundaire arbeidsvoorwaarden, gebaseerd op het bereikte prestatieniveau. Wij verwachten naast leidinggevende verantwoord^" heid en persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, d»< klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan ee verzorgd uiterlijk. Uw sollicitatie met CV en diploma's, stuurt u naar: ALDI Zaandam B.V. T.a.v. dhr. R.Y. Schippers, verkoopleider Postbus 1504,1500 AM Zaandam

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 30