Rasmussen van knecht tot kopman SPORT Van Praag: Ajax moet Van Gaal aanstellen als technisch directeur Johan Museeuw, de wesp van Vlaanderen Bandenoorlog verdringt strijd op het circuit Deen bezorgt Raboploeg zege kjax voorlopig onder Grygera msterdam - Zdenek Grygera an zeker drie weken niet in ac- e komen voor Ajax. De Tsjech, ie woensdag in de interland (gen Nederland een hamstring •heurde, mist daardoor van- vond de competitiewedstrijd igen RKC Waalwijk en het eer- e duel in de Champions Lea- je met AC Milan, Ronald Koe- ïan ziet in de Tsjech de ideale artner van centrale verdediger ïlien Escudé. „Dit is een lelijke reep door de rekening", con- udeerde hij gisteren. Uit de ijdagtraining viel op te maken at Rafael van der Vaart tegen KC Waalwijk als linkshalf be nt. De ingreep gaat opnieuw n koste van Wesley Sneijder. chalken in alve finale osta oo sauipe - Sjeng Schal- >n is bij het Brazil Open in osta do Sauipe gevorderd tot halve finale. De als tweede iplaatste Limburgse tennisser, e aan het eind van het jaar ondiaal in de topvijftien wil aan, versloeg gisteren de merikaan Vince Spadea in vee sets: 7-6 6-2. In de tie- eak knapte er iets bij de Ame- caan. Hij maakte geen punt. :halken profiteerde en liep in l tweede set vlot uit naar 5-2. IZ en Moens ;omen er niet uit :maar - De advocaten van en Oscar Moens zijn het niet geworden over een af- lopsom voor het ontbinden n het contract van de doel- an. Ze hebben daarom giste- n de arbitragecommissie van KNVB gevraagd de hoogte n de afkoopsom vast te stel- Het college van de KNVB iet volgende week uitspraak, jn vertrek bij AZ ten spijt, zijn problemen voor Moens dan >g niet ten einde. De doelman ld naast zijn spelerscontract et AZ ook een imagecontract et DSB, het bedrijf van AZ- orzitter Scheringa, en dat - Dpt gewoon door. Juist dat ntract was de aanleiding tot t geschil dat nu al vier jaar lurt. rouwer opent FK ais tiende diz - Carolijn Brouwer is re- lijk begonnen aan de wereld- mpioenschappen zeilen in diz. Na de openingsdag van t toernooi in alle elf olympi- le klassen staat zii op de nde plaats in het ldassement n de Europe. De tweevoudige jreldkampioene liet gisteren de eerste twee races de tien en de tweede plaats noteren. Noorse Sundoy en de Finse liltala wonnen in hun groep ide manches en leiden daar- or na de eerste van drie kwa- catiedagen. rons voor dith Bosch aka - Edith Bosch heeft giste- bij de wereldkampioen lappen judo in Osaka de inzen medaille gewonnen in klasse tot 70 kilogram. Zij sloeg in de 'kleine' finale mgya Qin uit China. Geheel verwacht kwam het succes ir de Vlaardingse niet. De ju- ka uit de school van bonds- ach De Korte won eerder dit zoen grote toernooien in tterdam, Parijs en Fukuoka. t volgende doel zijn de ympische Spelen in Athene, sch: „Voor dit toernooi zei irk Huizinga (haar ex, red.): wint hier brons en volgend r goud.' Een paar jaar gele- heb ik tegen hem iets ver- ijkbaars gezegd en inder ad, hij won goud in Sydney." zaterdag 13 SEPTEMBER 2003 Flikt op izijr en Bakker t de roulatie üdhoven - Maarten den Bak- is tien dagen uitgeschakeld, wielrenner van de Rabo- nk kwam zondag in de GP Jef lerens ten val en brak daarbij 1 sleutelbeen. Den Bakker, seizoen Nederlands kampi- a tijdrijden, brak het sleutel- j erfen in het verleden op dezelf- plek. De renner verlengde ze week zijn contract bij de matie met een jaar. olendam haalt lint in Zuiderpark haag - ADO Den Haag iar ettii pracht nog steeds op de eerste srs f ^in^ng in de eredivisie. tweede muiswedstrijd van welft seizoen leverde het tweede 3l lijkspel op. Na de 1-1 tegen Utrecht werd het gisteren 1- iegen FC Volendam. ADO 3n l|n Haag komt maar moeilijk gang. Een vaste formatie is, br blessures, nog niet gevon- b. Tegen Volendam debu- |rde Ajax-huurling Van der op de 10 van Van der Laan. ir hij een beetje draaide fnd zijn ploeg op achter- ïd. In de 10de minuut lorde Tuyp. Tien minuten la- was het weer gelijk door 'de. amsterdam/gpd - Als Michael van Praag het nog voor het zeg gen had bij Ajax, zou hij Louis van Gaal aanstellen als de nieu we technisch directeur. Hij acht de voormalige trainer van Ajax de meest geschikte kandidaat om in de Amsterdam Arena Leo Beenhakker op te volgen. Van Praag zei dat in de Sociëteit van het Olympisch Stadion, een maandelijkse bijeenkomst van Amsterdamse sportcoryfeeën. Hij benadrukte aat hij op per soonlijke titel sprak, dat Van Gaal een goede vriend van hem is en dat zijn invloed in de Are na tegenwoordig beperkt is. Van Praag trad in juli af als voorzitter van Ajax en werd op gevolgd door John Jaakke. Van Praag bekende tevens dat zijn invloed als voorzitter de laatste jaren sowieso beperkt was en dat dat hem een doom in het oog was. Niet hij maar Arie van Eijden was als alge meen directeur de belangrijkste man van Ajax. „De leden wil den dat ik vaker naar voren trad. Maar de aandeelhouders tikten mij op de vingers." De beursgang en de nieuwe structuur die daarvan het ge volg was, beknotten zijn rol. Het was beter geweest als het hele bestuur toen zou zijn ver vangen. „Van de mannen die het voor het zeggen hadden, moesten we ineens op afstand gaan regeren. Ik heb het daar moeilijk mee gehad. Hoewel ik nooit heb willen opstappen." Toch wijt hij de sportieve en fi nanciële malaise van Ajax in de periode 1997-2000 niet aan die beursgang of de verhuizing naar de Arena. Het grootste probleem was volgens Van Praag indertijd het vertrek van cauterets/anp - Uitgerekend op het grondgebied waar de ploeg dit seizoen opzichtig faalde, haalde Michael Rasmussen giste ren de Rabowlelerploeg uit net verdomhoekje. In Cauterets, het Franse deel van de Pyreneeën, won de 29-Jarlge Deen de eerste bergrit van de Ronde van Spanje. De laatste dertien kilometer omhoog werkte de voormalige wereldkampioen mountaln- biken in zijn eentje af. „Dit hadden we effe nodig", rea geerde ploegleider Frans Maas- sen opgelucht na de superieure zege van zijn nieuwe kopman. Rasmussen fietst pas drie jaar tussen de profs op de weg. Na zijn wereldtitel op de moun tainbike ging de Deen in 2001 in zijn land bij de formatie CSC aan de slag. Afgelopen winter maakte hij de overstap naar de Raboploeg. Zijn klimmerscapa citeiten waren opgevallen. Een mooie helper voor de Ameri kaanse grootverdiener Levi Leipheimer in de bergen, dach ten ze bij de bank in Nederland. In Spanje nam Rasmussen gis teren de rol over van Leiphei mer. De Amerikaan slaagde er in de eerste week van de Vuelta niet in zijn gebrek aan inhoud en vorm te verbloemen. Rasmussen keerde door de zege terug in de toptien van het alge meen klassement. „Ik houd er van om in Spanje te koersen. Iedereen vliegt er hier direct in. Net als bij het mountainbiken. Dat ligt me wel", aldus de Deen. Rasmussen toonde gisteren een fijne neus voor de juiste ont snapping en deed in de slotfase tactisch alles goed. Eerst sloop hij met een groepje mee dat op de Aubisque ten aanval trok. In de afdaling van de Franse puist weigerde hij zich neer te leggen bij een tegenactie van het pelo ton. Onder aanvoering van No- zal joeg het peloton op de eer ste groep, omdat daarin de Spanjaard Roberto Heras pro beerde een slag te slaan. Op het moment dat het eerste pelotonnetje op de vluchters neerstreek, liepen Rasmussen en de Spanjaard Aitor Osa weer weg. Twaalf kilometer voor de streep liet Rasmussen zijn me devluchter achter om aan een indrukwekkende solo te begin nen. Achter hem hielden de Spanjaarden met name elkaar in de gaten. De strijd om de gouden leiderstrui eindigde In het voordeel van Nozal. Manuel Beltran heeft 55 seconden ach terstand. Michael Rasmussen passeert na een indrukwekkende solo de finish in Cauterets. Foto: AP/Manuel Bruque door Ad Pertijs KORTRijK - Het publiek in Vlaan deren is plots niet meer zo ze ker van zijn zaak. Johan Mu seeuw, hun Leeuw van Vlaan deren begint in de doping-affai- re rond dierenarts José Landuyt beetje bij beetje de schijn tegen te krijgen. Keiharde bewijzen tegen hem liggen er (nog) niet, maar hier en daar wordt al meesmuilend gesproken over 'De Wesp van Vlaanderen.' Dat laatste slaat op de codetaal, die afgelopen week naar buiten kwam. Bronnen in het parket van Kortijk lieten doorsijpelen dat Landuyt en Museeuw tij dens afgetapte telefoongesprek ken een soort codetaal hanteer den. De renner sprak over 'ke vers, wespen en gesneden bro den'. De vraag om wespen zou volgens de onderzoekers slaan op het verbeterde epo-product aranesp. Ook de aanhouding van soig- neur Herman Versele doet het imago van Museeuw geen goed. Evenals tegen Landuyt zijn er volgens het parket sterke aanwijzigingen dat Versele han delde in dopingproducten. Hij zou inmiddels belastende ver klaringen over enkele renners hebben afgegeven. Museeuw liet zich regelmatig behandelen door Versele. Vandaag bekent de succesvolle amateur Johan Verhaegen, een buurtgenoot van Versele, in Gazet van Ant werpen dat hij zijn wielerleven lang verboden middelen tot zich heeft genomen. Het net rond Landuyt en Verse le lijkt zich te sluiten. Dat Lan duyt ook leverde aan paarden- trainers en duivenmelkers trekt daarbij nauwelijks aandacht. Die focust zich voornamelijk op zijn vermeende afnemer Johan Museeuw en diens collega's Jo Planckaert, Mario de Clercq en (in mindere mate) Chris Peers. Dat Museeuw eind deze week werd ontboden voor een verder verhoor en voor het afstaan van bloed is een volgende aanval op zijn onbesmeurd geachte bla zoen. Formeel heeft het parket van Kortijk de oud-wereldkampioen nog van niets beschuldigd. De Tot die tijd is Museeuw r tijd van plan zijn wielerpro- gramma te vervolgen. Woens dag was hij dicht bij de winst in de Memorial Rik van Steenber gen. Voor vandaag staat Parijs- Brussel op zijn agenda. door André Hoogeboom monza - Nog nooit was de fina le van het wereldkampioen schap Formule 1 zo spannend. De nummers één tot en met drie staan op slechts enkele Eunten van elkaar. In Italië, op et snelle circuit van Monza wordt dit weekeinde opnieuw slag geleverd tussen de snelsten ter wereld Michael Schumacher (72 punten), Juan Pablo Mon- toya (71) en Kimi Raikkönen (70). De strijd op de baan verbleekt echter bij het rumoer dat is ont staan na de Grand Prix van Hongarije, nu drie weken gele den. Michelin, bandenleveran cier van onder andere Williams (Montoya, Ralf Schumacher) en McLaren (Rëikkönen, Coul- thard) zou illegale - te brede - voorbanden hebben geleverd. De wereldautosportbond, FIA, reageerde na een klacht van Ferrari lauwtjes door te melden dat de banden strenger worden gemeten. De Franse banden maker kondigde vervolgens aan in Monza met een nieuwe 'le gale' band te komen en beves tigde daarmee min of meer dat de vorige dus illegaal was. Die regelrechte schuldbekentenis bleef zonder strafvervolging. Het is de Formule 1 op zijn smalst. Ferrari, opgejaagd door de andere teams, Wikte tegen de FIA. Waarop Patrick Head van Williams zich afvroeg waar om de Italianen pas in actie kwamen na Hongarije, of schoon de auto's al 38 races met dezelfde banden rijden. Ross Brawn, van Ferrari, kon daar eigenlijk geen afdoende Een technicus van McLaren Mercedes aan het werk. In Monza presenteren Michelin én Bridgestone een nieuwe band. Foto: Reuters/Kai Pfaffenbach verklaring voor geven. De politiek van de FIA is vaak ondoorgrondelijk. Het was zelfs journalisten in de pitstraat op gevallen dat de Michelin-teams een bredere voorband hadden, maar de FIA greep niet in. Tot Bridgestone, als benadeelde partij, eens wilde laten onder zoeken hoe dat nu precies zat met die Michelin-banden. Hadden zij misschien zitten slapen, hadden zij misschien óók met een bredere voorband moeten komen? Vanaf dat mo ment was Leiden in last. Er werd over en weer met modder gegooid en gistermiddag vlogen de teambazen elkaar in de ha ren. Dure woorden als bedrog en illegaal vlogen over en weer. Strikt naar de letter van de wet heeft Montoya sinds Monaco 56 punten verdiend op illegaal rubber. De FIA ging pas na Hongarije over tot actie en wekt daarmee de verdenking op zich dat het kampioenschap gema nipuleerd is om het maar span nend te houden. De dominan tie van Michael Schumacher en Ferrari heeft rampzalige effec ten gehad op de kijkcijfers, die nu weer omhoog schieten. Kees van de Grint, de Neder landse baas van Bridgestone: „Het is en blijft sport, waarin de jaren van hegemonie op een bepaald moment worden door broken. Het is nu eenmaal makkelijker om de jager te zijn dan de prooi. De andere ban- denfabücant heeft wellicht zon der opzet gehandeld, naar eer en geweten." Dat werd later bevestigd door Patrick Head van Williams: „Dacht iemand nou werkelijk dat een miljoenenbedrijf als Michelin een groot risico zou nemen door willens en wetens Verstappen: geen tijd - Jos Verstappen kwam in Monza met de Minardi in de middagkwalificatie niet in actie. De Limburger kampte met een haperend gaspedaal en moest de sessie aan zich voorbij laten gaan. „Dit ma teriaal is te oud, het is teveel gebruikt." De Limburger was woedend nadat het team niet in staat was gebleken binnen de reglementaire mi nuut de auto op gang te krij gen, maar legde zich neer bij het onvennijdelijke. De och tendsessie ging wel redelijk op de snelle baan van Mon za. Hij reed een rondje van 1.24.6 en bleef daarmee Jor- dan-rijder Baumgartner en teamgenoot Kiesa voor. met een illegale band te gaan rijden?" Inmiddels maakt Ferrari een crisis door. De titel staat onder druk en Schumacher werd in Hongarije vernederd toen hij door de latere winnaar Fernan do Alonso werd gedubbeld. In Monza presenteren Michelin én Bridgestone een nieuwe band die reglementair in orde is. Op de vrijdagtraining was Michelin, bestuurd door Juan Pablo Montoya de snelste. Mi chael Schumacher zette de der de tijd neer, achter teamgenoot Rubens Barrichello. Van Gaal. Volgens Van Praag is de trainer de belangrijkste man in een club. Daar is hij inmid dels wel achter. Het was met Ri- nus Michels zo en dat was met Johan Cruijff niet anders. Van Praag: „Dat Louis hier trainer was, was ons grote geluk. Hij is niet alleen bij het eerste elftal betrokken, maar bij de hele club. Dat is zijn werkwijze." Uit welingelichte bronnen heeft hij vernomen dat Van Eijden in het gezelschap van Van Gaal is gesignaleerd. Hij zegt als 'bui tenstaander' niet te weten waarover de twee met elkaar hebben gesproken. „Maar ik zou het fantastisch vinden als Louis terug zou keren bij Ajax." BETAALD VOETBAL Eredivisie ADO Den Haag - FC Volendam 1-1 (1-1) 10. Tuyp 0-1, 20. Bodde 1-1. Scheidsrechter: Haverkort. Toeschou wers: 6235. Gele kaart: Van der Gun (ADO). Eerste divisie FC Den Bosch - Helmond Sport 1-1 (1-1) 10. Hendriksen 0-1, 40. Uneken 1-1. Scheidsrechter: Van Egmond. Toeschou wers: 4300. Gele kaart: Michels (FC Den Bosch), Hendriksen, Mark van Dijk (Hel mond Sp). Excelsior - Stormvogels/Telstar 1-1 (1-0). 45. Opoku 1-0, 58. Slory 1-1. Scheids rechter: Luijten. Toeschouwers: 1014 Gele kaart: Buys (Excelsior), Vondeling (Stormvogels/T). BV Veendam - FC Dordrecht 1-1 (0-1). 34. Onyeike 0-1, 90. Hamming 1-1 (strafschop). Scheidsrechter: Zeinstra. Toeschouwers: 2716. Bijzonderheid: duel begon 15 later wegens oponthoud supportersbus FC Dordrecht. Rode kaart: 51. Clemencia (Veendam), 70. Korte (trainer Veendam), 90. Supusepa (Dor drecht). Gele kaart: Buurmeijer (Veen dam), Bensadik, Onyeike (FC Dordrecht). Cambuur Leeuwarden - Emmen 3-1 (0- 1). 11. Blaauw 0-1, 68. Bruin 1-1, 71. Bölstler 2-1, 74. Van Zundert 3-1. Scheidsrechter: Oskam. Toeschouwers: 3518. Gele kaart: Van Husen (Cambuur L), Furfaro, Junqueira (Emmen). MW - Sparta 0-3 (0-1). 33. De Fauw 0- 1, 70. Nascimento 0-2, 80. Nascimento 0-3. Scheidsrechter: Van Sichem. Toe schouwers: 3025. Gele kaart: Winkens, Heymans, Balei (MW), Broers, Cicilia (Sparta). Heracles Almelo - TOP/Oss 2-0 (0-0). 46. Roelofsen 1-0, 49. Buikema 2-0 (strafschop). Scheidsrechter: Van Don gen. Toeschouwers: 4750. Gele kaart: Douglas, Jansen, Roelofsen (Heracles A). Haarlem - Fortuna Sittard 1-1 (0-1). 23. Van Barneveld 0-1, 75. Willems 1-1. Scheidsrechter: Koopman. Toeschou wers: 1936. Gele kaart: Ketting, Katipa- na (Haarlem), Cagnazzo, Meulenberg, El Gaaouiri, Daemen, P. Janssen, Baart, Ty- i chon (Fortuna S). FC Eindhoven - AGOW Apeldoorn 1-1 (1-0). 4. Van de Langenberg 1-0, 74. Huntelaar 1-1. Scheidsrechter: K. Her- mans (Bel). Toeschouwers: 1949. Gele kaart: Prommayon, Jongbloets, Thijssens (Eindhoven), Verhaegh, Taiwo (AGÓW). Stand: Sparta Helmond Sp Den Bosch VW TOP GA Eagles AGOW Excelsior Heracles Stormv. Dordrecht Graafschap Haarlem Fortuna S, Cambuur L. Emmen Eindhoven Veendam MW 6 5 0 1 15 19- 3 5 3 2 0 11 10- 3 j 5 3 2 0 11 12- 6 5 3 2 0 11 io- 5 6 3 2 1 11 16- 7 4 3 0 1 9 14- 4 5 2 2 1 8 5 2 2 1 8 8- 6 6 2 2 2 8 12-10 1 6 2 2 2 8 6- 9 B 5- 1 3 1 6 9- 8 5 1 2 2 5 8-13 1 6 .1 2 3 5 4-10 4 0 4 0 4 5- 5 j 6 1 1 4 4 4-13 5 0 3 2 3 5-10 6 0 3 3 3 6-ii 6 0 2 4 2 3-17 1 6 0 2 4 2 4-19 I1 SPORTUITSLAGEN Stockholm. EK mannen. Plaatsen 5 t/m 8: Serviê-Montenegro - Rusland 86-77 (48-40), Griekenland - Israël 63-56 (36-22) in zijn woning aangetroffen spullen zijn gisteren voor nader onderzoek naar het laboratori um verstuurd. Zodra bekend is wat er precies in de potjes en doosjes zat, zal blijken of de Leeuw ongeschonden uit de strijd komt. OARTS Tweede ronde: Hanescu (Roe) - Christophe Ro- chus (Bel) 6-3 6-4, Massu (Chl) - Cermak (Tsj) 6-3 6-3. Acasuso (Arg) - Andrejev (Rus) 6-2 4- 6 6-2. Kwartfinale: Acasuso - Van Lottum. Boedapest. Siemens Open, mannen, challen ger, 22.500 euro. Halve finales: Delfino (Arg) - Van Scheppingen (Ned/2) 6-3 6-3, Lopez (Spa) - Andersen (Noo) 6-0 6-2. Utrecht. Bavaria World Darts Trophy. Mannen, kwartfinale: King (Eng) - Adams (Eng) 5-4. TErlATIfïM Vrouwen, halve finale: Hoenselaar (Ned) - De Boer (Ned) 2-0. Nice. Wereldbeker Olympische afstand, 1,5 GOLF km zwemmen, 40 km fietsen, 10 km lopen. Mannen: 1 Bignet (Fra) 1 49.41, 2, Polikar- St.Nom-la-Bretëche. Trophée Lancóme, stand penko (Oek) 1.50.03, 3. Kahlefeldt (Aus) na tweede ronde: 1.50.07, 28. Looze (Ned) 1.52.26. Uitgeval- 1. Goosen (ZAf) 'l28 (-14), 2. Colsaerts (Bel), jen: Van der Linden. Rodiles (Spa) 132, 4. McGinley (Ier) 133. 5. Vrouwen: 1. Dittmer (Dui) 1.59.35. 2. Lundberg (Zwe), Otto (ZAf) 134, 7 McNulty Snowsill (Aus) 1.59.41, 3. Blatchford (Aus) (Zim), Romero (Arg) 135; 21. Lateber (Ned) 2.00.02, 4. Hoogzaad (Ned) 2.00.27, 35. Van 138 (68 70), 61. Derksen 141 (68 73); uitge- Lubek 2.08.01. Uitgevallen: Looze. schakeld: 139. Muntz (Ned) 149 (77 72). VOETBAL HOCKEY België Barcelona. EK. Heusden-Zo - St.Truiden 0 -1 Vrouwen, om vijfde plaats: Oekraïne - Ierland \ir\t s evo 11 3-0; om zevende plaats: Schotland - Frankrijk .Y.„.„.....T.rT.77.. 2-1; om negende plaats: Azerbeidzjan - Rus- land 3-2; om elfde plaats: Italië - Wales 3-2. Rome. Vlerlandentoernooi vrouwen: Mannen, om vijfde plaats: Frankrijk - België 4- Nederland - Oekraïne 3-2 (25-16 27-25 23- 3; om zevende plaats: Schotland - Polen 1-2; 25 21-25 15-8). om negende plaats: Italië - Ierland 2-3; om elf- „„.c de plaats: Zwitserland - Rusland 4-2. WIELRENNEN PAARDENSPORT Cauterets. Ronde van Spanje. Zevende etappe, Huesca - Cauterets: 1 Ras- Pinerolo (Ita). CSI. mussen (Den) 190 km in 5.01.14, 2. Carde- Springcncours, na barrage: 1. Robert (Fra) nas (Col) 0.55, 3. Beltran (Spa) 0.59, 4. Perez Olympia 0-27,15, 2. Annette Willems (Ned) (Spa) 1.08, 5. Unai Osa (Spa) 1.10, 6. Frigo Larentino 0-30,06, 3. Zuvadelli (Ita) Libero du (Ita) 117,7. Mancebo (Spa) 1.24, 8. Valverde Bois Madame 0-30,16. (Spa) 1.26, 9. Garcia Casas (Spa), 10. Heras Springconcours op tijd: 1 Sainsardos (Fra) (Spa) 1.29, 13. Aitor Gonzalez (Spa) 1.31, Dester de la Lande 0-59,55, 2. Veniss (Bra) 15. Igor Gonzalez de Galdeano 1.40, 21. Se- Kartouche van de Watering 0-59,86, 3. villa (Spa) 2.30, 24, Nozal (Spa) 2.46, 110. Wingrave (GBr) Spring Master 0-62,19; 8. Wil- Leipheimer (VSt) 27 27, 114. Engels, 131. De lems/Jumping Jack 0-64,80. Jongh 33.35, 133. Mutsaars, 138. Van Hees- wijk 146. Tankink 157. Boven, 173. Kroon. Llngen (Dui). CDI. Grand Prix: 1. Husenbeth (Dui)- Piccolino Algemeen klassement: 1. Nozal 20.08.37, 2. 1837, 2. Brink (Zwe) Björsells Briar 1778, 3 Beltran 0.55, 3, Igor Gonzalez de Galdeano Werth (Dui) Apache 1733; 8. Van Uytert/Lucky 1.21, 4. Frigo 3.07, 5. Heras 3.18, 6. Mance- Times 1638, bo 3 40, 7. Aitor Gonzalez 4.00, 8. Valverde 4.03, 9. Rasmussen 4.24, 10. Unai OSa Mondorf-les-Baïns (Lux). CDIO. 4.34, 20. Sevilla 7.10, 87. Engels 41.11, Grand Prix: 1. Salzgeber (Dui) Wall Street 117. Tankink 50.15, 131. Van Heeswijk 76,04 procent, 2. Kemmer (Dui) Bonaparte 52.57, 137. De Jongh 54.36, 139. Boven 74,37, 3. Ferrer-Salat (Spa) 73,87, 4. 54.35, 151. Kroon 58.54, 155. Leipheimer Schmidt (Dui) Wansuela Suerte 70,58, 5. Boy- 1.00.14, 161. Mutsaars 1.03.20. len (Can) Lucky Lennon 68,70, 6. Sven Rothenberger/Barclay II 68,58, 12. Gademan- Ster Elektrotoer, derde etappe Valkenburg - /Gestion Jup 66,04, 15. Huslmann-Timmer- Valkenburg: mans/Le MOntrachet 65,08, 23. Haazen/Ains- 1 Thomas Dekkker (Ned)T76 km in 3.57.13, ley's Quick 62,58. 2 Reinerink (Ned), 3 Löwik (Ned), 4.. Loda Landenwedstrljd: 1. Duitsland 73,667, 2. Ne- (Ita). 5. Van Speybroeck (Bel), 6. De Schrood- derland 66,569, 3. België 65,056. er (Bel), 7. Hermes (Ned), 8. Schmitz (Ned), Prix St. Georges: 1. Holsters (Bel) Melvin 9. Abakoemov (Rus), 10. Giling (Ned). 72,70, 2. Kemmer/Ferragamo 69,20, 3. Tebar (Fra) Falada M 68,80, 4. Heuitink (Ned) Ber- Algemeen klassement: 1. Schmitz 8,17.46, 2. kei I Dancer 68,65; 10. Van der Heijden/Kim- Markov (Rus) 0.01, 3. Löwik, 4. Sutherland berley 64,80. (Aus) 0.16, 5. Serri (Ita) 0.19, 6 Thomas Dek ker 0.25, 7. Voskamp (Ned) 0.37, 8. Scheune- PRIJSVRAGEN mann (Ned) 0.38, 9. Roesems (Bel), 10. Van der Ven (Ned) 0.40 sec. Uitslag Lucky Day 11 september R IT IS 18 21 2? 24 ?S 98 T? TT Sollies. Ronde van de Toekomst. 38, 44, 50, 61, 62,' 66,*68, 72, 77, Negende etappe, Rousset-sur-Arc - Sollies: 1 Uitslag Lucky Day 12 september Gllbert <Bel> 120 km m 2.50.08, 2. Dumoulin 2, 4, 8, 12, 13, 14, 16, 18, 26, 27, 29, 35, 'Fra'' B Martinez (Spa) 0.03, 4. Vastaranta 42, 44, 52, 56, 60, 66, 71, 76. (Fin) 0.04, 5. Sijmens (Bel), 6. Fothen (Dui). Onder voorbehoud van typefouten. Algemeen klassement: 1. Martinez 32.41.17, 2. Rogina (Kro) 2.02, 3. Dumoulin 3.46, 4. TAFELTENNIS Gilbert 4,18, 5. Fedrigo (Fra) 4.29, 6. Lovkvist (Zwe) 4.42. Fuzhou, China Open. Mannen, eerste ronde, Keen (Ned) - Suss (Dui) Szklarska Poreba Ronde »an Polen 4-0 (11-7 11-9 11-8 11-81, Heister (Ned) - "l1"' Pak (NKo) 3-4 (9-11 14-12 11-7 8-11 11-6 Merzoli M;' 22p are in 5.34.27,2. Jeu (li 7-11 14-16) Tweede rondei Keen - Molin 3_ Zamana (Poll. 4. Da.is (Aus), 5. Bruylandts (Zwe) 4-2 (11-7 9-11 16-14 11-97-11 11-2). lben- Dubbelspel: Keen/Heister (Ned) ,r Ypz»wa/Omori (lap, 1-3 ,6-11 7-11 11-8 8- gemeen 1-^Hmadl. (Fta, 4. Marzoli 1.00, 5. Brochard (Fra) 1.04. If.ü.ïff*ZEILEN assr-swas0.-^ (VSt/5) 7-6 6-2. Vrouwen Europe, na 2 races: 1. Sundby (Noo) 2 punten, Boekarest. Mannen. 380.000 euro. Je™"12 (F'nl 3 Pe,Zke <Dui'7' 10 BraJ-

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 27