Vacatures i* lulxi INTROS Centrum '45 Kom jij ons team versterken? 35 miljoen vluchtelingen wereldwijd fr Vergeet ze niet Giro 999 VLUCHTELING Th. Langeveld B. V. L.I.A.M. GIRO 999\ STICHTING SOCIOTHERAPEUT/ ERVAREN B-VERPLEEGKUNDIGE (m/v) Administratief medewerker (m/v) Ik wil een uitdagende secretariële baan. Weten we toch. Ervaren projectleider Hotel Supplies Administratief Medewerker Binnendienst (m/v) •ZATERDAG 13 SEPTEMBER 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 157 BLOEMBOLLENEXPORTBEDRIJF Th. Langeveld B.V. is een toonaangevend Bloembollenexportbedrijf. De export, bestaande uit verpakte bloembollen en vaste planten is voor 90% gericht op de Verenigde Staten maar er wordt op dit moment gezocht naar uitbreiding op de Europese markt. Ónze belangrijkste klanten zijn tuincentra, supermarkten en bouwmarktketens In Nederland werken circa 90 vaste medewerkers, die in het seizoen door 200-250 tijdelijke medewerkers worden versterkt. Ten behoeve van de uitbreiding van onze afdeling European Sales zoeken met wij met spoed een: Sales Customer Service Representative m/v (voltijd) In deze functie werk je zowel in teamverband als zelfstandig en ben je verantwoordelijk voor de efficiënte verwerking van de binnengekomen orders. Kortweg komt het er op neer datje het proces van orderver werking begeleid van binnenkomst tot uitlevering aan de klant Voor klanten ben jij het eerste aanspreekpunt in geval van vragen en/of klachten en deze verwerk je op de juiste manier. Je assisteert de accountmanagers bij het opzetten van nieuwe accounts en je levert informatie voor de sales analyses. Het up to date houden van productfiles en het assisteren bij het opstellen van productcatalogi behoort ook tot je taken. Voor deze functie vragen wij: - minimaal MBO werk- en denkniveau - bij voorkeur een aantal jaren ervaring in een dergelijke functie - perfecte beheersing van de Franse taal in woord en geschrift is vereist, gedegen kennis van de Duitse en Spaanse taal is een pré - ruime ervaring met MS Word, Excel, Acces en PowerPoint - goede communicatieve en sociale vaardigheden - een flexibele en commerciële instelling Wij bieden een uitdagende functie met veel ruimte voor eigen initiatief en een passende belorjing in een groeiende onderneming met een informele sfeer. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Peter Erik Visser (European Sales Director) T: 0252 43 19 43 Een schriftelijke sollicitatie met CV kun je binnen 14 dagen richten aan: Th. Langeveld B.V. T.a.v. Irene Driehuis, P&O Manager Vennestraat 8 2161 LE Lisse E: idriehuis@langeveld.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. Monteurs Bedrijfswagens Rijnsburg en Haarlem De functie: Het uitvoeren van reparatie- en onderhoudswerkzaamheden. Zelfstandig diagnose stellen bij technische problemen. Het adviseren over garantiebeoordeling. Analyseren van problemen en deze vertalen naar een technische probleemstelling. Verstrekken van technisch advies aan de serviceadviseur. De juiste kandidaat biedt ons: Een passende opleiding en ervaring in het vakgebied. Goede contactuele eigenschappen. Bereidheid tot serviceverlening. Wij bieden: Naast een aantrekkelijke baan, een hoge mate van zelfstandigheid, uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een prettige werkomgeving in een succesvol bedrijf. Interesse? Reageer snel! Stuur een kort briefje met CV naar B.V. LI.A.M., t.a.v. afdeling personeelszaken, postbus 25, 2300 AA, Leiden. Of stuur en e-mail aan Erica.van.Dam@liam.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Hogendorp, telefoonnummer: (023) 531 92 88 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Mercedes-Benz Officieel Mercedes-Benz dealer met vestigingen in Alphen aan den Rijn, Haarlem, Leiden, Lisse, Rijnsburg en Roelofarendsveen, www.liaminfo.nl www.vluchteling.org BENT U OP ZOEK NAAR ZORG DIE BIJ U PAST VCARE ZORGT VOOR ZORG OP MAAT VCare begeleidt, ondersteunt en adviseert mensen die een PGB hebben of graag willen aanvragen van A tot Z. U kunt o.a. verwachten: Hulp bij het aanvragen van een indicatie Ondersteuning bij het indicatiegesprek Begeleiding bij het afleggen van verantwoording naar het zorgkantoor Hulp bij het zoeken van een hulpverlener en het opstellen van contracten Kijkt u eens op www.vcare.nl info@vcare.nl/ 0715138323 WINNAAR LEF WEDSTRTIJD 2003 Behandeling van en onderzoek naar de gevolgen van georganiseerd geweld Stichting Centrum '45 is het landelijk centrum voor de psychiatrische en psychotherapeu tische behandeling van oorlogsgetroffenen en slachtoffers van georganiseerd geweld. Er wordt onderzoek gedaan en onderwijs gegeven op het gebied van psychotraumatologie. De behandeling van oorlogsgetroffenen en veteranen vindt plaats in Oegstgeest en de behandeling van getraumatiseerde vluchtelingen en asielzoekers in Noordwijkerhout en Amsterdam. De locaties Oegstgeest en Noordwijkerhout beschikken over een polikliniek, dagkliniek en kliniek, in Amsterdam is een polikliniek gevestigd. Een deel van de dagbe handeling van oorlogsgetroffenen vindt, in nauwe samenwerking met het Sinai Centrum, plaats in 'de Schalm' te Amsterdam. Bij Centrum '45 werken circa 160 medewerkers. Wij zoeken voor de Kliniek voor Vluchtelingen en Asielzoekers in Noordwijkerhout ('De Vonk') een voor een dienstverband van 32 tot 36 uur per week Functie-informatie: begeleidt cliënten in het dagelijks leefmilieu in de kliniek - geeft psycho-educatie aan cliëntengroepen voert individuele behandel/begeleidingsgesprekken met cliënten - bewaakt en bevordert als plancoördinator een goed verloop van de behandeling van de toegewezen cliënten - draagt bij aan het ontwikkelen van sociotherapeutische werkvormen voor de doel groep neemt deel aan de cliënt- en beleidsbesprekingen van de kliniek werkt in onregelmatige dienst, waaronder dag-, avond- en nachtdiensten Algemene vereisten: opleiding verpleegkundige B of HBO-V eventueel aangevuld met andere relevante opleidingen - ervaring met het sociotherapeutische werk en groepswerk - affiniteit met de problematiek van vluchtelingen en asielzoekers en het werken in een multiculturele omgeving kan zelfstandig en in teamverband werken heeft zicht op en kennis van het werken in complexe behandelsituaties voldoende levenservaring en stabiliteit om te kunnen werken met een cliëntengroep met ernstige psychotrauma-gerelateerde problematiek kennis van de Engelse taal; kennis van Frans en andere talen strekt tot aanbeveling Arbeidsvoorwaarden: - de aanstelling is voor onbepaalde tijd salariëring vindt plaats volgens de FWG-salarisstructuur; de functie is ingedeeld in functiegroep 45 de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld overeenkomstig de CAO—GGZ Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij mevrouw F.F. Kooij, hoofd Sociotherapie van 'de Vonk'. Telefoon 071-3642070. Algemene informatie kunt u vinden op onze website www.centrum45.nl. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen en met vermelding van de functie richten aan: mevrouw A.W.M. Schavemaker, personeelsfunctionaris, Stichting Centrum '45, Rijnzichtweg 35, 2342 AX Oegstgeest, of e-mail naar yi H.J. PASMAN b.v. SCHILDERSBEDRIJF LEIDEN Schildersbedrijf H. J. Pasman is inmiddels meer dan vijftig jaar een begrip in de grote randstad, werkzaam zijnde in de driehoek Amsterdam, Utrecht en Rotterdam. Maar ook buiten dit kerngebied zijn wij operationeel. Onze opdrachtgevers zijn divers, van institutionele beleggers tot beheerorganisaties, van zorginstellingen tot woningcorporaties, van kleuter scholen tot universiteiten en van (semi) overheid tot vereniging van eigenaren alsmede particulieren. Schildersbedrijf H. J. Pasman b.v. is een professionele vastgoedpartner, een "AF"erkende schilder en VCA" gecertificeerd. Ter ondersteuning van onze administratie zijn wij momenteel zoekende naar een enthousiaste die naast secretariële werkzaamheden eveneens enige administratieve werkzaamheden zal gaan verrichten. Profiel: Wij denken aan een medewerker die, naast aantoonbare kennis van Word en Excel, tevens affiniteit heeft met automatisering. De secretariële werkzaamheden betreffen het uitwerken van offerten en brieven, terwijl de administratieve werkzaamheden deels de werkenadministratie betreft. Het afhandelen van binnenkomende telefoontjes is tevens een belangrijk onderdeel van de taak. Wij bieden: Geboden wordt een afwisselende en uitdagende functie waarbij zelfstandig werken net zo belangrijk is als teamwork. Vooralsnog gaat de gedachte uit naar een functie voor ca. 25 uur per week, voornamelijk in de middag. Het salaris is in overeenstemming met de functie en de ervaring. Uw reactie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mw. S. Verboom, telefoon 071 5131424. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Schildersbedrijf H. J. Pasman b.v., Rijn- en Schiekade 124, 2311 AV Leiden. Faxnr. 071-5149548 of via e-mail info@pasman-schilders.nl Of je nu een vaste baan wilt of een tijdelijke, of je loopbaanbegeleiding wilt of een extra opleiding, gedetacheerd wilt worden of alleen maar advies wilt hebben: jouw wensen en mogelijkheden staan voor ons voorop. Dus informeer naar wat Luba voor jou kan doen. Of reageer op onderstaande functie. Secretaresse Bij een bedrijf in Leiden houd je je bezig met het agendabeheer, uitwerken van verslagen vanaf ingesproken bandjes, de post, archivering en andere secreta riële werkzaamheden. Ben jij iemand die naast het uitvoeren van de werkzaamheden ook meedenkt en initiatief toont? Heb je minimaal MBO denk en werkniveau, ben je taalvaardig, flexibel, nauwkeurig, sta je stevig in je schoenen en beheers je de Duitse en Nederlandse taal in woord en geschrift? Dan zijn we op zoek naar jou! Het betreft een fulltime functie voor langere tijd. Doorgroei naar een vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Openingstijden: maandag: 8.30- 21.00 uur en dinsdag t/m vrijdag: 8.30-17.30 uur. Luba LEIDEN, Kort Rapenburg 10, rapenburg@luba.nl071-514 97 45 personele diensten Luba. Het menselijke bureau. Voor wie met plezier wil wonen, is de Woonmaatschappij altijd thuis. Als grote woningcorporatie vinden we voor elke woningzoekende een passend antwoord. Omdat we willen dat iedereen zich prettig voelt in zijn of haar eigen omgeving, investeren we ook in de leefbaarheid van buurten en wijken. Ons bezit bevindt zich in Haarlem, Haarlemmermeer en Haarlemmerliede/Spaamwoude en Amsterdam. Bij de drie vestigingen in Hoofddorp, Haartem en Amsterdam werken circa driehonderd medewerkers binnen teams waarin we initiatief, mondigheid, kundigheid en samenwerking van harte toejuichen. De Woonmaatschappij is volop in beweging. Onze eigentijdse organisatie maakt een ommezwaai naar een nog klantgerichtere onderneming, waarin veel nieuwe ontwikkelingen een grote rol spelen. Voor het team techniek en projecten zoeken wij op korte termijn een initiatiefrijke en m/v Vanwege de aanstaande reorganisatie is de functie voor de periode van I jaar. De projectleider ressorteert direct onder de directeur vastgocdontwikkeling. Wat ga je doen? Je geeft leiding aan de voorbereiding en realisatie van projecten, nieuwbouw en projectmatig onderhoud, namens de op drachtgevers. je coördineert en stemt dc interne besluitvorming af. Daarnaast bewaak je het proces, dc planning, de kosten, dc kwaliteit en dc informatie voorziening en doet eventueel voorstellen ter verbetering van de kosten/ kwaliteit verhouding. Tevens geef je technische adviezen en verzorg je de haalbaarheids studies. Wie ben je? Je hebt mirtimaal HTS-bouwkunde of een gelijkwaardige opleiding. Je hebt kennis van volkshuisvesting en woningbouw, hebt leidinggevende en goede contactuele eigenschappen. Je hebt ervaring in grote projecten/ projectontwikkeling en kunt zowel zelfstandig als in teamverband resultaten behalen. Daarnaast beschik jc over een goede mondelinge, schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, kunt goed onderhandelen en hebt affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking. Wat kunnen we jou bieden? Goed pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden overeenkomstig dc CAO voor woning-corporaties. Heb je interesse? Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij dc heer G. Lagcman, directeur vastgocdontwikkeling: (023) 564 81 51. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 10 werkdagen worden gericht aan de Woonmaatschappij t.a.v. de personeels consulent: mevrouw A.M. Vcrmccrcn, Postbus 92, 2130 AB te Hoofddorp. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. is Europa's meest complete leverancier op het gebied van hotelartikr J Internationale hotelketens als Hilton, Golden Tulip, Six Continents, Marriott, Hyatt en Holiday Inn kunnen wij tot onze afnemers rekenen Ter versterking van onze afdeling binnendienst Nederland zijn wij op* zoek naar een: (HAVO-/ MBO niveau, 40 uur) De werkzaamheden op de binnendienst Nederland zijn veelzijdig er1er afwisselend. Jij zal de afdeling administratief ondersteunen door o.a offertes uit te werken, orders in te voeren en te faktureren. Hierover zul je intern overleg hebben met de inkoop en het magaziji Voor deze functie zijn wij op zoek naar iemand met minimaal 2 jaar relevante ervaring en een enthousiaste werkinstelling die zich prettig voelt in een dynamische en informele werkomgeving. Vind je het pract om binnen een team een zelfstandige functie te bekleden, beheers Nederlandse en Engels taal in woord en geschrift en beschik je ovek s goede kennis van MS Office en Exact voor Dos, reageer dan snel. Stuur of mail dan een gemotiveerde sollicitatiebrief met CV binnen 1 dagen naar: Intros B.V. Hotel Supplies T.a.v. Stan Uljee Hub van Doorneweg 10 2171 KZ SASSENHEIM Tel.: 0252-220 100 E-mail: stan@intros.nl

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 26