Vacatures r Vacatures PARTTIME VERKOOPSTER H PRAXIS Halt. de Rij ematief jongeren het alt medewerker Halt-financiering K&K Global Marketing Uw succes is ons doel! (aankomend) electromonteur panelenbouw stichtingRpSENBURCH Chubb FlameControl Bj straf voc ZATERDAG 13 SEPTEMBER 2003 HOC 910 Thunnissen Bouw bv Cruquiusweg 1 2102 LS Heemstede Postbus 71 2100 AB Heemstede Thunnissen Bouw bv uit Heemstede is een middelgroot bouwbedrijf en onderdeel van Thunnissen Groep bv (150 medewerkers). Ons bedrijf staat bekend om zijn voortdurende streven naar een kwalitatief goed product. Niet voor niets zijn wij ISO-gecertificeerd. Maar voor ons telt niet alleen het resul taat. Een goede samenwerking met onze klanten vinden we net zo belangrijk.Thunnissen werkt vooral in de Randstad en richt zich op woningbouw, utiliteits bouw en grootschalige renovatie. Thunnissen is zeer actief in de markt en daardoor is onze order portefeuille flink gegroeid. Vanwege deze sterke uitbreiding van onze activiteiten zijn we op zoek naar nieuwe collega's: (hoofd) uitvoerder (m/v) FUNCTIE-EISEN: MBO-opleiding en ruime ervaring als (hoofd)uitvoerder in de woning- en utiliteitsbouw. 1 Leidinggevende vaardigheden. Niet alleen bouwtechnische kennis, maar ook organisatorische en administratieve vaardigheden. Kennis van ISO-normeringen. zeer ervaren werkvoorbereider (m/v) FUNCTIE-EISEN: HBO-opleiding en ruime ervaring als werkvoorbereider in de woning- en utiliteitsbouw. Coördinerende rol binnen het team. Vermogen om collega's te coachen. Ervaring met zowel de bouwtechnische kanten van werkvoorbereiding als de organisatorische en financiële aspecten. Kijk voor meer informatie op www.tliunnissen.nl. Of bel met Minko Balt, personeelsmanager, op telefoonnummer (023) 548 54 06. Als je direct wilt reageren, stuur dan een e-mail met je sollicitatie brief en cv, ter attentie van Minko Balt, personeelsmanager. Het e-mailadres is: vacature@thunnissen.nl. Praktijkschool De Stichting voor Praktijkonderwijs te Katwijk en omgeving ("Praktijkschool de Rijn", Commandeurslaan 29 te Katwijk) houdt zich bezig met de arbeidstoeleiding en zelfredzaamheid van leerlingen die speciale zorg nodig hebben. Praktijkonderwijs is een aantrekkelijke jonge vorm van voortgezet onderwijs. Er zijn op dit moment 153 leerlingen. Binnen een aantal jaren zal de school een nieuw gebouw betrekken. Bestuurlijk is de school autonoom. Er zijn nauwe banden met het Andreas College (VMBO, HAVO.VWO) in Katwijk. Het bestuur van de stichting wil graag in contact komen met mensen die DOCENT TECHNIEK m/v aan onze school willen worden. Wat kunnen wij u bieden en aan welke eisen moet u voldoen? De school werkt vanuit een christelijke identiteit. U krijgt kleine klassen met wisselende groepen leerlingen. U heeft interesse voor leerlingen tussen de 12 en 18 jaar. Tevens bent u geïnteresseerd in onderwijs dat betekenisvol en praktijkgericht is. U bent een coach/begeleider die uitgaat van de leerbehoeften van leerlingen. Wij zoeken iemand met een brede belangstelling voor algemeen technische vakken en die affiniteit heeft met houtbewerking. Ook docenten die de bevoegdheid handvaardigheid bezitten, kunnen reageren. Er is sprake van een volledige weektaak. Uw salaris wordt vastgesteld in schaal LB Wilt u meer weten over de functie? Neem dan contact op met de heer F.R.T. van Efferink, directeur van de Praktijkschool "de Rijn", tel.nr. 071-4029990. Is uw interesse gewekt? Solliciteer dan!!! Maar dan wel voor 24 september 2003. U kunt uw sollicitatiebrief sturen naar het bestuur van de Stichting voor Praktijkonderwijs te Katwijk en omgeving, ter attentie van de heer P. van der Laan, centraal directeur, Postbus 48. 2220 AA Katwijk. Halt Nederland zoekt kandidaten voor de functie van m/v (24-32 uren per week) Wat doet de medewerker Halt-financiering? geeft uitvoering aan de financiering van de Halt-afdoeningen, bewaakt de P&C- cyclus en levert een bijdrage aan de beleidsmatige ontwikkeling; verleent ondersteuning aan de Halt-bureaus (onder andere via een telefonische helpdesk en door werkbezoeken aan Halt-bureaus); onderhoudt het handboek Halt-financiering; ondersteunt de controller bij de financiële beheerstaak van Halt Nederland (levert onder andere bijdragen aan begroting, kwartaalrapportages en jaarrekening). Wat verwachten wij? een HBO werk- en denkniveau; planmatig, zelfstandig, accuraat en pragmatisch zijn; kennis van overheidsfinanciën en administratieve organisatie; gevoel hebben voor bestuurlijke verhoudingen en oog hebben voor de verschillende rollen van Halt Nederland; uitstekende communicatieve vaardigheden. Wat bieden wij? een uitdagende functie binnen een politiek-maatschappelijk relevant werkveld; een inspirerende werkomgeving; een salaris van minimaal 2.601,23 tot maximaal 3.168,12 bruto per maand bij een volledige werkweek (36 uren); arbeidsvoorwaarden conform CAO Welzijn, met aanvullend een uitstekende reiskostenvergoeding faciliteiten voor verdere studie en een royale tegemoetkoming van kinder opvangkosten. Belangstelling? Uw sollicitatie kunt u richten aan: Halt Nederland, Postbus 11256, 2301 EG Leiden, met vermelding van 'medewerker Halt-financiering' op de envelop, of via e-mail: vacature@hlt.halt.nl. Sluitingsdatum; 30 september 2003. Telefonische informatie is te verkrijgen bij Harm Plekenpol, controller Een informatiepakket kunt u aanvragen bij Yvon van Iterson, secretaresse. Beiden zijn bereikbaar via telefoonnummer 071 750 21 00. Informatie over Halt Nederland en de Halt-sector is te vinden op onze website www.halt.nl. rlichting preventie stellen q pg p signaleren Halt Nederland voert een voorkeursbeleid voor allochtonen en gehandicapten. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tillu 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Opleiding: ondernemen zonder hoofdpijnen in teamverband met een bewezen concept 120 Inclusief een eigen website Bel voor afspraak; 072-5628260 schoenen Onze schoenwinkel heeft een uitgebreid assortiment dames-, heren-, en kinderschoenen. Wij willen onze klanten voorzien van een goed advies en ze helpen een goede keus te maken. Daarom zoeken wij ter versterking van ons team een enthousiaste Wij denken daarbij aan iemand die geïnteresseerd is in mode, een representatief voorkomen heeft en vrien delijk is in de omgang met kinderen en hun ouders Het aaat hierbij om twee vaste dagen per week en een Flexibele instelling in de drukke periodes. Voor vragen en/of sollicitaties richt u zich schriftelijk tot: Den Elzen schoenen. T.a.v. dhr. Den Elzen Kopermolen 25, 2317 PA Leiden AUTOMATION TECHNOLOGY Praxis Automation Technology, gevestigd in Leiden, zoekt per direct een: voor 40 uur per week. Wij zijn op zoek naar een jonge knul die in staat is electrische schema's te lezen, en die enige mecha nise vaardigheden bezit. Opleiding LTS-E. Je werkt in een klein team, en produceert uiteinde lijk zelfstandig schakelkasten en panelen aan de hand van tekeningen. Heb je interesse in deze functie, neem dan contact op met Mario Hoogenboom, of stuur een briefje met je CV naar onderstaand adres. Praxis Automation Technology BV, Willem Barentszstraat 1, 2315 TZ Leiden, tel. 071-5255353, website: www.praxis-automation.nl WOONGEBOUW VOOR OUDERE Rosenburch 71 2321 RB Leiden Is dringend op zoek naar twee nieuwe bestuursleden. Een penningmeester met ervaring op accountant niveau en een algemeen bestuurder. Van beiden verwachten wij affiniteit met ouderenhuisvesting. De Stichting Rosenburch is financieel gezond en onafhankelijk eigenaar van een goed onderhouden woongebouw voorouderen in Leiden. Vanuit een christelijke achtergrond biedt zij zelfstandige huisvesting in een gezellig gebouw met 156 2-kamerflats voor bewoners van alle gezindten. Administratie en onderhoudsbegeleiding zijn in extern beheer gegeven. Drie medewerkers, in vaste dienst, zorgen voor de dagelijkse gang van zaken. Het bestuur: vergadert 6 tot 8 maal per jaar en is daarnaast aanwezig bij een aantal bewonersgerichtc activiteiten (bijv. nieuwjaarsreceptie) Het werk wordt verricht op vrijwilligersbasis gedurende een of meer termijnen van 3 jaar. Het bestuur werkt als collegiaal team maar benut graag aanwezige individuele kennis en/of ervaring. Gemaakte kosten worden vergoed, een bestuurvergoeding is bespreekbaar Spreekt het bovenstaande u aan en wilt u ons komen helpen, informatie bij de heer G.A.H. Slakhorst (voorzitter) telefoonnummer 071 -5133990 b.g.g. 06.12419645 schriftelijke reacties, binnen 14 dagen, aan Bestuur Stichting Rosenburch Rosenburch 71 2321 RB LEIDEN. WIJ VERANDEREN, U OOK? Stichting Woonwaard Noord-Kennemerland in Alkmaar is de grootste sociale verhuurder in de regio. Woonwaard exploiteerten beheert metzo'n 170 medewerkers ruim 15.000 verhuureen- heden in de gemeenten Alkmaar, Graft- De Rijp, Heerhugowaard en Langedijk. De stichting ver zorgt woondiensten in de meest brede zin van het woord. Zij doet dit met aandacht voor haar klanten, is innovatief en houdt daarbij de maatschappelijke ontwikkelingen in de gaten. Dit alles in het bijzonder ten dienste van degene die hulp nodig hebben bij het vinden van passende woon ruimte. De cultuur in onze organisatie is informeel en bedrijfsgericht. Voor de werkeenheid PR Communicatie zijn we op zoek naar een: Senior medewerker PR Communicatie m/v voor 32-36 uur per week Samen met de directe collega adviseer en ondersteun je het management en medewerk ers in communicatie binnen en buiten onze organisatie en ben je verantwoordelijk voor onze profilering als woningcorporatie. Als senior verwachten we van je dat je visie hebt op het terrein van PR communicatie én deze uitdraagt. Over de uitvoering van ons beleid geef je, gevraagd en ongevraagd, adviezen en draag je ook daadwerkelijk bij door onder meer het opstellen van communicatieplannen, het geven van voorlichting aan onze huurders en het schrijven van persberichten. Voor deze functie is kennis en ervaring binnen het vakgebied op HBO werk- en denkniveau een vereiste. Ie hebt minimaal een aantal jaren ervaring in eenzelfde functie, bij voorkeur in dezelfde branche. Wij bieden een marktconform salaris en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO Woon diensten; inschaling onder meer afhankelijk van kennis en ervaring. Een uitgebreide beschrijving van deze vacature staat op www.woonwaard.nl. Ook kun je bellen met Nico Druijven, bestuurssecretaris, telefoon 072-5186604. Daarnaast zoeken wij voor de herstructurering van de Alkmaarse wijk Overdie: Projectleider Renovatie en Onderhoud m/v voor 36 uur per week (fulltime) De Alkmaarse wijk Overdie ondergaat de komende jaren een grote herstructurering. Overdie moet een leefbare wijk worden met kwalitatief goede woningen. De projectleider is verantwoordelijk voor de voorbereiding, uitwerking en realisatie van ingrijpende renovatie- en onderhoudsprojecten binnen de herstructurering. Je vervult een stevige inhoudelijke rol. Verwacht wordt dat je beheer- en uitvoeringsplannen opstelt, zorg draagt voor het technisch en financieel bewaken van de uitvoering en hierover advies uitbrengt aan het hoofd bedrijfsbureau. Voor deze functie is bouwkundige kennis en ervaring op tenminste HTS-niveau een vereiste. Je beschikt over kennis van wet- en regelgeving op bouwkundig terrein. Je hebt een gedegen ervaring in projectleiding en procesbegeleiding en affiniteit met werken in de woningbouw. Wij bieden een salaris in de schalen 11 en 12, maximaal 3.961 bruto per maand (inschaling naar kennis en ervaring). Een uitgebreide beschrijving van deze vacature staat op www.woonwaard.nl. Ook kun je bellen met ing. Martin Feenstra, hoofd bedrijfsbureau, telefoon 072-5186651. Sollicitaties Je schriftelijke sollicitatie kan je, voorzien van jouw persoonlijke gegevens, motivatie, opleidingen en ervaring uiterlijk 27 september 2003 richten aan Stichting Woonwaard Noord-Kennemerland, afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. Gerard Hille, Postbus 326,1800 AH te Alkmaar. Vermeld op de linkerbovenhoek van de envelop vertrouwelijk'. Je kunt je sollicitatie ook e-mailen aan: sollicitaties@woonwaard.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. WOONWAARD noord kciinc merland Regiovestiging Wegens versterking van ons verkoopteam zoeken wij: Verkoper brandbeveiliging m/v (voor de omgeving Amsterdam, regio Noord-Holland) Chubb FlameControl B. V. is een onderdeel van de multinational UTC (United Technology Corporation). Wereldwijd werken er ruim tweehonderdduizend mensen in onze organisatie. Samen leveren wij een totaal pakket van o.a. uiterst betrouwbare Wij vragen: brand-beveUigingsproducten I en -diensten. De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: a. verkopen van brandbeveiligingsproducten b. onderhouden en uitbouwen van relaties c. aquisitie op bestaande en nieuwe relaties d. adviseren van brandbeveiliging het werken binnen een vastgesteld verkoopbudget - uitdagende en zelfstandige functie - prettige werksfeer in een gemotiveerd t - goede ontwikkelingsmogelijkheden - bij geschiktheid, een vaste aanstelling - goede arbeidsvoorwaarden (o.a. bedrijf. Ben jij die enthousiaste collega, die ons verkoopteam komt versterken? Stuur dan brief met cv naar het onderstaand adres. Een assessment vormt eventueel een ono van de werving en selectieprocedure. Chubb FlameControl B. V. heeft In Nederland naast het hoofdkantoor In Bi It hoven, vijf regio vestigingen. ISO 9002 en VCA«* opleiding minimaal MBO niveau leeftijd tussen de 25 en 35 jaar (rijbewijs B) uitstekende verkoopvaardigheden (aantoonbaar) minimaal 3 jaar ervaring in de verkoop buitendienst een zelfstandige flexibele werkhouding bereidheid tot het volgen van training en opleiding woonachtig in de omgeving Amsterdam Chubb FlameControl B.V. t.a.v. Personeelzaken Rembrandtlaan 2 Postbus 89 3720 AB Bilthoven Tel.: 030 22 95 000 email: mary.zingstra@chubbfire.nl (voor meer informatie: Edward Huizer 06 - Voor Informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tillu 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Nederland De 62 Halt-bureaus in Nederland leveren een essentiele bijdrage aan de preventie en bestrijding van veel voorkomende vormen van jeugdcriminaliteit Halt Nederland ondersteunt en behartigt de belangen van de Halt bureaus. met bijzondere aandacht voor beleidsontwikkeling en innovatie binnen de sector. Met ingang van 1 januari 2003 heeft Halt Nederland de uitvoering van de bekostiging van de Halt afdoeningen en Stop-reacties overgenomen van het ministerie van Justitie. Halt Nederland is gevestigd te Leiden en telt ongeveer 25 medewerkers fouten her

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 24