Strikt privé. liiltil'i'm-lie ingÜ£)bank IUÜ a. Wie begint volgend jaar niet liever opnieuw? Directeur basisschool (m/v) All-round vakman m/v ZATERDAG 13 SEPTEMBER 20O3 HDC 911 Het hoogheemraadschap van Rijnland is een waterschap. Het gebied waarin Rijnland werkt aan het water strekt zich uit van Wassenaar tot Amsterdam en van IJmuiden tot Gouda, een groot gedeelte van de provincies Noord- en Zuid-Holland. Het gebied is ruim 1.100 vierkante kilometer groot en er wonen, werken, reizen en recreëren ruim 1,3 miljoen mensen. In deze streek, die aan de westkant wordt begrensd door de Noordzee, liggen ongeveer tweehonderd polders, plassen, meren en vaarten. Rijnland zorgt met bijna 500 medewerkers voor droge voeten en schoon water en het houdt de zee buiten de deurl Op 1 januari 2005 gaat het hoogheemraadschap van Rijnland samen met de waterschappen Groot- Haarlemmermeer, De Oude Rijnstromen en Wilck Wiericke. De voorbereidingen voor deze fusie vinden al plaats. De Tweeklank is een school waar kinderen zich kunnen ontwikkelen bin nen een warm, veilig en open klimaat. De kinderen komen op de Tweeklank op de eerste plaats. De Tweeklank wordt bezocht door 250 leerlingen, verdeeld over 11 groepen. Er zijn 20 personeelsleden werk zaam. De school heeft een open en gezellig karakter en staat midden in de dorpsgemeenschap. Het onderwijs is georganiseerd volgens het jaar groepenmodel met interne differentiatie, waarbij toegewerkt wordt naar zelfstandig leren. De Tweeklank streeft naar een open communicatie met ouders, leerlingen en leerkrachten. Uw functie Als directeur bent u integraal verantwoordelijk voor het functioneren van de school. U geeft leiding aan het team en stimuleert de ontwikkeling van de pedagogische en didactische kwaliteiten van de teamleden. Samen met het team creëert u een pedagogisch klimaat, waarin kinderen zich thuis voelen en zich positief kunnen ontwikkelen. U bent op bovenschools niveau samen met collega-directeuren en bovenschoolse directie actief betrokken bij beleidsvoorbereiding-en uitvoering voor De Veenplas als geheel. Functie-eisen Van u wordt verwacht dat u: een heldere visie op het onderwijs heeft en deze kunt vertalen naar de praktijk; zowel op schoolniveau als op Veenplasniveau; aantoonbare leidinggevende kwaliteiten bezit en deze op een coöpe ratieve wijze hanteert; open en persoonsgericht communiceert; een actieve en creatieve houding heeft t.a.v. de relatie onderwijs en maatschappelijke ontwikkelingen; verantwoordelijkheid neemt voor alle betrokkenen en zorg draagt voor een veilig klimaat binnen de school; de samenwerking tussen de verschillende geledingen continueert; de katholieke identiteit onderschrijft. Betrekkingsomvang van 100%. Informatie en reactie Schriftelijke sollicitatie met een uitgebreid curriculum vitae vöör 29 sep tember a.s. te richten aan SKB De Veenplas, t.a.v. mevrouw drs. F.M. van Veen, algemeen directeur, Industrieweg 5B, 2421 LK Nieuwkoop. Er is een informatiepakket beschikbaar. Dit is op te vragen bij het secretariaat van De Veenplas, 0172-570204. Mondelinge informatie bij Carlie de Bakker, wnd. dir. 071-3413162 (school) of 071-5802061 (privé). De sollicitatiegesprekken vinden plaats vanaf 20 oktober aanstaande. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Sltcbttne, Katholiek basisonderwijs De Stichting Katholiek Basisonderwijs De Veenplas is een onderwijsorganisatie in het Randstedelijke Groene Hart, waaronder tien katholieke basisscholen in vijf gemeenten ressorteren (Jacobswoude, Liemeer, Nieuwkoop, Ter Aar en Rijnwoude). De Véenplas wil kinderen in de leeftijd van 4 tot 12 jaar door eigentijds hoogwaardig onderwijs een stevige basis meegeven voor het verdere leven. Het directieberaad werkt o.l.v. een algemeen directeur aan de ontwikkeling van het onder wijs en de organisatie. sterke kanten van de Veenplas stichting met oog voor interne mobiliteit sociale, heterogene samenstelling van groepen verschillende onderwijstypen binnen één stichting 10 scholen met 10 karakters perfecte geografische ligging in een schitterende omgeving in de zorgstructuur naar alle leerlingen staat solidariteit hoog in het vaandel Onderstaande Katholieke Basisscholen maken deel uit van de Stichting Katholiek Basisonderwijs De Veenplas Aeresteijn Ter Aar Antonius Noorden De Kinderarcke; Rijnsaterwoude De Rietkraag Nieuwkoop. De Vosseschans Ter Aar De Kleine Wereld Leimuiden Joh. de Doper Zevenhoven Nicolaas Nieuwveen. Ter Does Hoogmade De Tweeklank Hazerswoude-Rijndijk. (Heeft ook een zakelijke kant.) ING Bank Duin- en Bollenstreek profileert zich als integrale bank voor ondernemers in het MKB. Als accountmanager maakt je dat in de praktijk waar. Door alles perfect voor je klanten te regelen, of het nu om hun zakelijke aange legenheden gaat of om hun privé-financiën. Je functie is zeer commercieel en primair intern gericht. Je voert het commercieel beheer over je relatieporte feuille. Daarnaast lever je een stevige bijdrage aan de commerciële ontwikkeling van het kantoor. Je hebt een HBO-diploma (HEAO-BE/CE) en twee jaar bancaire ervaring. Ook beschik je over de nodige juridische en fiscale kennis. Je hebt sterke cijfermatige en analytische vaardigheden, bent commercieel, klantgericht en flexibel. Voor meer informatie kun je bellen met mevrouw drs. J.W.M. Bekkers-Beurskens, Adjunct Rayondirecteur, telefoon (071) 406 29 49. Je reactie met cv stuur je binnen 14 dagen naar ING Bank Nederland, t.a.v. de heer H. van Mourik, locatiecode DP 02.07.59, Postbus 2338, 3000 CH Rotterdam. E-mail: hans.van.mourik@mail.ing.nl. \((OI MM G F. R MIDDEN- EN KEEINBEDR IJ I - K UW Uk MN ZEE onderdeel van ING Ai) Een stevig karakter is zeer belangrijk bij de politie. Want in de wijk zorg jij voor rust en veiligheid. Je krijgt te maken met problemen die om persoonlijkheid vragen. Dieven die het gemunt hebben op auto's en winkels. En brommerrijders die het niet zo nauw nemen met de snelheidslimiet. Ook moet je om kunnen gaan met hang jongeren en ben je het aanspreekpunt in de wijk. Overigens ben je bij politie Hollands- Midden niet alleen actief in de stadswijken van Leiden, Gouda of Noordwijk. Ook in de 'groene ruimte' daartussen zorg je als all round politiemedewerker voor leefbaarheid en veiligheid. We verwachten dan ook van je datje interesse hebt in een breed taken pakket. Naast werkervaring of het juiste diploma, beschik je bovendien over flink wat levenservaring, inlevingsvermogen en BEL VOOR MEER INFORMATIE 071-545 re-, ondernemingszin. Je bent een denkent va doener vanaf 18 jaar, die optreedt als re der, beschermer, scheidsrechter en troul shooter tegelijkertijd. Ben je toe aan de eerste of tweede stap he je loopbaan én aan een echte uitdagini Kijk dan voor meer informatie over de (opli r j. dings)mogelijkheden op www.politie-werving mi /hollands-midden. 95 36 OF KIJK OP MWW.POLITIE.KL Stichting De Veenplas zoekt voor basisschool de Tweeklank, Da Costasingel 42,2394 BL in Hazerswoude-Rijndijk per 01 - 01 - 2004 (of zo mogelijk eerder) een Echte vakmensen komen bij ons handen tekort www.rijnland.net De sector Werken is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van installaties, gebouwen err terreinen. De afdeling Bedrijfsvoering is een afdeling van de sector en is onderverdeeld in zes regio's. Binnen één van de regio's van de afdeling Bedrijfsvoering, de werkeenheid Leiden Noord, is een vacature ontstaan voor een vacaturenummer 10-BVO-2003 Wat ga je doen: Je bedient de afvalwaterzuiveringsinstallaties met de bijbehorende gemalen en persleidingen en/of installaties elders in de regio's. Tevens verricht je mechanisch en civieltechnisch onderhoud aan installatie(onder)delen in de werkeenheid of elders in de regio's. Wat wij vragen: Je hebt een voltooide studie MTS elektrotechniek of een als gelijkwaardig te beschouwen opleiding voltooid, aangevuld met ervaring op het elek trotechnisch gebied. Daarnaast beschik je over de diploma's TAZ en UTAZ, of je bent bereid deze te behalen (verplicht). Ervaring op het gebied van processturing en procesautomatisering strekt tot aanbeveling. Je bent bereid om, indien nodig, buiten werktijd deel uit te maken van de wacht- en storingsdienst. Tevens ben je in het bezit van een rijbewijs BE. Wat wij bieden: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring verdien je in deze functie minimaal 1.488,00 (schaal 5) en maximaal 2.460,00 (schaal 7) bruto per maand op basis van een volledige, 37-urige werkweek. 0 tr Rijnland kenmerkt zich door een werkklimaat t waarin je je optimaal kunt ontwikkelen. jg Werken vinden we belangrijk maar het moet altijd te combineren zijn met je persoonlijke situatie. |e Rijnland kent dan ook een flexibele werkweek van 34 tot 40 uur, waarbij ook werken op flexibele 1 tijden mogelijk is. Daarnaast hebben we een col- e lectieve ziektekostenregeling en een regeling voor l' de vergoeding van de kosten van kinderopvang, n We hebben een actieve personeelsvereniging en je bl komt terecht in een prettige werksfeer. fii Rijnland ontwikkelt zich dagelijks. Zo gebruiken lf we moderne middelen voor het waterbeheer en voor zuiveringstechniek. Techniek of niet, het is en blijft mensenwerk. Daarom bieden wij goede mogelijkheden voor het volgen van cursussen en opleidingen, zodat ook jij je kunt blijven ont- wikkelen. Inlichtingen: Inlichtingen over de functie kun je tijdens kan- jj tooruren inwinnen bij Leo den Hollander, installatie- j beheerder, tel. (071) 522 42 02 of bij Jan Hottenga, j regiohoofd, tel. (071) 408 05 49. e: la In verband met de komende fusie vindt aanstelling e: vooralsnog plaats tot 1/1/2005. d id la P Je reactie: Die zien we graag! Stuur vóór 29 september 2003 een sollicitatiebrief naar de afdeling Personeel en Organisatie van het hoogheemraadschap van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden, onder vermelding (op brief en envelop) van vacaturenummer 10-BVO-2003. Digitaal solliciteren kan bij Rijnland ook! Surf naar www.rijnland.net en klik op vacatures of stuur je sollicitatiebrief naar vacature@rijnland.net.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 22