Vacatures e I I e s Verkoper lulxi \üikam\ 35 miljoen vluchtelingen wereldwijd Vergeet ze niet Giro 999 TH. LUBBE REIZEN Assistent planning/administratie TH. LUBBE REIZEN Zoekt u een commerciële uitdaging? Wij zoeken een gedreven Ik steek graag m'n handen uit de mouwen. Weten we toch. SERVICE BALIEMEDEWERKER, vD; Teamleider m/v Kick jij op omzet? Account Manager m/v ZATERDAG 13 SEPTEMBER 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u belten met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 is dé specialist in het school- en gehandicapten vervoer. In deze steeds groeiende onderneming is er plaats voor een: (m/v) voor 40 uur per week De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: assisteren van de planning van zowel de tour- als de groepsvervoer afdeling Invallen op een ritje bij afwezigheid of ziekte van een chauffeur Diverse bijkomende administratieve werkzaamheden Kortom een duizendpoot die bereid is om de handen uit de mouwen te steken. Wij vragen van u: Opleiding op HAVO niveau In bezit van rijbewijs B Enige ervaring met Word en Excel Goede omgangsvormen Representatief Wij bieden u: Gezellige werkkring Goede salariëring Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Indien u interesse heeft, dan kunt u bellen met 071 - 5801459 en vragen naar Kees Onderwater of uw schriftelijke sollicitatie met C.V. zenden naar ondestaand adres. t.a.v. Kees Onderwater Keerweer 6 2381 GC ZOETERWOUDE JOSEPH JANAR0 BLACKY DRESS MOSCHINO CHEAP CMC GIMA B BY HEJDEMANN NATHALIE CHAIZE 00LCE CAB8ANA 022 LEATHER UKLE AXEL A ROSE GERARD DAREL SIERADEN 0TAZU Wil haar verkoop team uitbreiden met een TOEKOMSTIG FILIAALHOUDSTER EN PARTTIME VERKOOPSTER Ervaring in het modevak is een pré Wij werken met grote Italiaanse, Franse en Duitse merken. Dit vereist inzicht en een goed oog voor detail, pasvorm en totaalbeeld. Heeft u interesse in deze functie, bel 071-3015205 en vraag naar Alice Jacobs. De Kempenaerstraat 2 2341 6L Oegstgeest Telefoon 071 3015205 Mogen wij ons even voorstellen: Metain/Unifix is een toonaangevende leverancier van bevestigingsmaterialen voor de bouw en installatiewereld. Wij werken landelijk met een groep verkopers in de buitendienst en vanuit onze locatie in Nieuw-Vennep met telefonische verkopers. De functie! Na een intensieve praktische opleiding bezoekt en belt u zowel bestaande als potentiële klanten, voornamelijk de bouw en installatiebedrijven. De kwaliteit van onze producten staat centraal. U werkt 2 dagen vanuit de binnendienst en 3 dagen buiten in rayon Leiden-Den Haag. Hierdoor komt u tot commerciële resultaten. U bent omzet en target verantwoordelijk. Wie zoeken wij? U bent een ondernemende persoonlijkheid die doelgericht kan werken. U bent tussen de 25 en 35 jaar. Commerciële buitendienst ervaring is geen vereiste, affiniteit met de bouw en installatie wereld is een pre. Uw persoonlijkheid, uitstraling, en doorzettingsvermogen zijn zeker zo belangrijk. Door uw handelsgeest, verantwoordelijkheidsgevoel weet u relaties te binden. Interesse? Heeft u de juiste mentaliteit en bent u op zoek naar een nieuwe uitdaging? Schrijf, fax of e-mail naar Dhr. R. de Keizer. Metain B.V. Uni-fix Luzernestraat 31 2153 GM Nieuw-Vennep Tel 0252-686064 Fax 0252-672317 e-mail info@metain.nl Of je nu een vaste baan wilt of een tijdelijke, of je loopbaanbegeleiding wilt of een extra opleiding, gedetacheerd wilt worden of alleen maar advies wilt hebben: jouw wensen en mogelijkheden staan voor ons voorop. Dus informeer naar wat Luba voor jou kan doen. Of reageer op onderstaande functie. Magazijnmedewerker Bij een groothandel in farmaceutische produkten in Leiden houd je je bezig met het inpakken en controleren van produkten en orders pikken. Kun jij nauw keurig werken, ben je flexibel, beheers je de Nederlandse taal goed in woord en geschrift en ben je 5 dagen per week beschikbaar? Kom dan bij ons langs. Openingstijden: maandag: 8.30- 21.00 uur en dinsdag t/m vrijdag: 8.30-17.30 uur. Luba LEIDEN, Kort Rapenburg 10, rapenburg@luba.nl071-514 03 41 personele diensten Luba. Het menselijke bureau. Renso neemt als technische groothandel een vooraanstaande ploots in op de markt van verwarming ventilatie en energie beheer Vanuit een modem logistiek concept levert Renso goederen door heel Nederland aan de professionele installateur in de woning- en utiliteitsbouw. In een zich snel ontwikkelende markt waar techniek aan belang wint. biedt Renso steeds meer technische ondersteuning en advies. Voor de orco 300 gedreven. meest jonge mensen die t»j Renso werken zijn de kern waarden klantgerichtheid, loyaliteit en professionaliteit Renso kent een open sfeer en biedt haar medewerkers goede doorgroeimogelijkheden. Tot de Rensa-Groep behoren ook Gafco Altron en het Duitse Demzer Weyland Renso heeft naast haar hoofdvestiging in Didam, vestigingen in Doetmchem. Eelde (Gr.), Waddinxveen en Breda en servicebahes in diverse Nederlandse steden. RENSA OPENT BINNENKORT EEN NIEUWE SERVICEBALIE IN HAARLEM! Daarom zijn wij voor deze balie op zoek naar een: met een sterk verantwoordelijkheidsgevoel, die vanaf dag één betrokken wil zijn bij de opstart van deze balie. Je houdt je in eerste instantie bezig met alle werkzaamheden rondom de inrichting van jouw servicebalie. Na de opening ga je de uitdaging aan om een succesvolle servicebalie op te zetten en ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken op de balie. Je bent de contactpersoon voor onze klanten; medewerkers van installatiebedrijven die materialen afhalen. Je staat de klanten te woord, adviseert ze en zorgt ervoor dat hun bestelling correct afgehandeld wordt. Daarnaast beheer je de magazijnvoorraad en ben je verantwoordelijk voor een optimaal ingerichte en repre sentatieve servicebalie. De servicebalie in Haarlem valt evenals onze balies in Nieuwegein, Amersfoort en Waddinxveen onder de verantwoordelijkheid van ons verkoopkantoor in Waddinxveen. Technisch Handelsbureau Rensa bv Postbus 70 2740 AB Waddinxveen Telefoon (0182) 62 44 10 Email: rvhalteren@rensa.nl ISO 9001 'OAST.C Tf. Wij zoeken een kandidaat met: •MBO- werk- en denkniveau; •Achtergrond in de installatietechniek (verkregen door opleiding en/of werkervaring); •Uitstekende contactuele eigenschappen; •Gevoel voor commercie; •Administratieve vaardigheden; •Trefwoorden: enthousiast, flexibel, servicegericht, kwaliteitsbewust en een sterk verantwoordelijkheidsgevoel. Wij bieden: •Een uitdagende en verantwoordelijke functie bij een jong, succesvol en modern bedrijf met een informele sfeer en een sterk imago in de markt; •Een bij de functie passend salaris en een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Een psychologisch onderzoek maakt onderdeel uit van de selectie procedure. Belangstelling? Voor nadere informatie over deze functie kun je contact opnemen met Rutger van Halteren in Waddinxveen. vestigingsleider, telefoon (0182) 62 44 10. Jouw sollicitatiebrief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen of mailen naar nevenstaand adres, t.a.v. Rutger van Halteren, onder vermelding van "sollicitatie". Acquisitie n.a.v. deze advertentie, wordt niet op prijs gesteld. De bron voor klimaatbeheersing www.vluchteling.org Professionele zorg, hoogwaardige dienstverlening, en de persoonlijkheid en de charme van een overzichtelijk ziekenhuis. Dat is het Diaconessenhuis Leiden. Een algemeen ziekenhuis met 1000 medewerkers, 300 bedden en een verzorgingsgebied van 130.000 inwoners. Alle specialismen zijn er vertegenwoordigd. De duif in ons logo symboliseert geborgenheid. Een gevoel dat we patiënten en hun bezoekers graag mee willen geven. En nieuwe medewerkers. Zodat ook zij zich meteen thuis voelen in ons ziekenhuis. Voor de kinderafdeling zijn wij op zoek naar een Diaconessenh' Minimaal 32 uur per week Specialisten in Oplossingen Cikam B. V. is specialist in het automatiseren van routine handelingen op het gebied van kantoor-, bank- en bedrijfstechnologie, waardoor de efficiency en de kwaliteit van de organisatie van de gebruiker wordt geoptimaliseerd en de werkzaamheden van haar medewerkers veraangenaamd worden. Cikam biedt een geavanceerd assortiment producten en diensten, die voor een specifieke toepassing de oplossing bieden op het gebied van: Adresseer- en Documentverwerkingssystemen Etikettendruk- en Aanbrengsystemen Geldverwerkingssystemen en ZelfService Banksystemen Technische Service Dienst Door specialisatie leveren wij oplossingen op maat. Cikam streeft naar een vooraanstaande positie op bovengenoemde gebieden. Cikam is een aantrekkelijke werkgever. Zij biedt een prettige, vruchtbare werksfeer en heeft volop aandacht voor de persoonlijke ontwikkeling van haar medewerkers. Meer informatie www.cikam.nl Voor informatie over de functie kun je tijdens kantooruren contact opnemen met de heer P. Citroen, telefoonnummer 036 - 53 11 411 Cikam B.V. is marktleider op het gebied van geldverwerkings-, adresseer- en couverteersystemen in Nederland. Inclusief onze divisie Etikettendruk- en Aanbrengsystemen automatiseert Cikam bij zo'n 7.500 klanten routinematige handelingen op het gebied van kantoor-, bank- en bedrijfstechnologie. Voor onze snelgroeiende divisie Etikettendruk- en Aanbrengsystemen rayon West-Nederland zijn wij op zoek naar een: Na een goede persoonlijke opleiding ben je verantwoordelijk voor je eigen rayon. Gezien onze positie in de markt en de kwalitatief hoog staande innoverende producten voor de Business to Business markt, gaat het hier om een uitdagende en aantrekkelijke functie. Je doet zaken met een diversiteit aan relaties waaronder ook grote bekende bedrijven. De ondersteuning vanuit de organisatie is profes sioneel. Cikam werkt met een modern verkoop-informatiesysteem. Offertes worden voor en namens jou verzonden en regelmatig wordt er voor nieuwe leads gezorgd. Bij Cikam kan jij je commerciële gevoel geheel kwijt. HBO werk- en denkniveau m fc.. Doorgroeimogelijkheden Leeftijd 28-38 jaar Een uitstekend salaris Affiniteit met commerce Bonusregeling Uitdagingen willen aangaan Pf|ma secundajre Zelfstandig, zelfdiscipline en arbeidsvoorwaarden enthousiast Inspirerende werkomqevinq Gesprekspartner op niveau «Lease-auto Minimaal 3 jaar aantoonbare ervaring in B-to-B Ultstekeflde pensioenregeling Ervaring in de branche is een B Collectieve ziektekosten- pré 3 verzekering. 'i De sollicitatie Jouw sollicitatiebrief met CV en recente foto zien wij graag binnen twee weken tegemoet ter attentie van de heer M. van Krieken, Postbus 50077, 1305 AB ALMERE of per e-mail krieken@cikam.nl. De afdeling is goed geoutileerd met een breed scala van patiënten, van neonaten tot jongeren van 16 jaar. Een groot percentage wordt acuut opgenomen. Tevens verzorgen wij dagelijks een groep kinderen in dagverpleging. Professionele zorg en prettige werkomstandigheden vinden wij belangrijk. Met elkaar zetten we verbetertrajecten uit en stemmen deze af op nieuwe ontwikkelingen. Ouder participatie neemt een belangrijke plaats in op de afdeling. Wij bieden: 1 Het team waaraan je leiding gaat geven is breed opgeleid, SVKV neonatologie, en vindt het belangrijk nieuwe verpleegkundige ontwikkelingen te volgen. Je geeft leiding aan het team d.m.v. uitvoering van het vastgestelde personeelsbeleid. Je bent verantwoordelijk voor afstemmen van zorgvraag en zorgaanbod en coördineert de patiëntenzorg en participeert voor een deel in de zorg. Je bent mede verantwoordelijk voor de voorbereiding en de uitvoering van het beleid op afdelingsniveau. Je ontvangt leiding van het dusterhoofd. Wij zoeken: Wij zoeken een teamleider die daadkrachtig kan optreden, goed kan overleggen met andere disciplines en die als teamplayer het team coacht. Je bent in het bezit van het diploma verpleegkundige en de kinderaantekening, aangevuld met neonatologie-ervaring. Tevens heb je ervaring in het leidinggeven. Je hebt de kader- of managementopleiding gevolgd of bent hiermee bezig. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuizen. De functie is ingedeeld in functiegroep 55. Daarnaast hebben we aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie wordt graag verstrekt door de teamleider, Bernardine de Keyzer, telefoon 071- 5178900 en Jaap van Deutekom clusterhoofd 071 - 5178S76 of pieper 21103 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Sollicitaties: Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen twee weken richten, onder www.diaconessenhuis.nl vermelding van het vacaturenummer 330, richten aan de afdeling P&O, t.a.v. mevrouw drs. I.M. Bochardt, hoofd dienst Personeel en Organisatie, Postbus 9650, 2300 RD Leiden of via e-mail personeel@diac-leiden.nl.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 18