Vacatures Wij zijn er voor de reumapatiënten <B 1 «ffli f£ü Nieuw Vennep Getsewoud ALLROUND PARKETTEUR bouiufond Medewerker Contact Center m/v florg en Zekerheid ZATERDAG 23 augustus 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tillu 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Het Woon- en Zorgcentrum "Hofwijck", een centrum volop in beweging naar een Centrum voor Ouderen met een totaalaanbod voor Wonen, Zorg en Welzijn, zoekt voor de Service Bemiddeling Oegstgeest een: Coördinator Service Bemiddeling (M/V) voor 32 uur per week De Service Bemiddeling Oegstgeest richt zich op zelfstandig wonende ouderen binnen de gemeente Oegstgeest, met als doel hen steun en zekerheid te geven bij het zelfstandig blijven wonen. De hoofdtaken zullen bestaan uit: het fungeren als contactpersoon, zorgbemiddelaar voor de abonnees van de Service Bemiddeling Oegstgeest; het adviseren, ondersteuning en begeleiding geven aan de abonnees; het onderhouden van de contacten met abonnees zowel telefonisch als via huisbezoeken; het deelnemen in het team voor de wachtlijstbemiddeling voor toekomstige cliënten. Functie-eisen: kennis en ervaring met betrekking tot maatschappelijk werk sociale dienstverlening op HBO-niveau; kennis van de sociale kaart van Oegstgeest en van de ouderenzorg; sociale vaardigheden m.b.t. contacten met cliënten en externe instellingen; zelfstandig vorm kunnen geven aan het beleid van de Service Bemiddeling Oegstgeest; in staat zijn initiatieven te nemen. Salariëring: conform de CAO, Verzorging Verpleging. Voor inlichtingen en informatie kunt u zich wenden tot mevrouw C. Plomp, Manager Zorg, tel. (0715194200, tussen 09.00 en 16.30 uur. Schriftelijke sollicitaties kunt u. binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie, richten aan: mevrouw C.J. van Raalte, directeur, Hazenboslaan 38, 2341 SC Oegstgeest. Bent u onze nieuwe collega? De Stichting Elisabeth - Van Wijckerslooth, somatische verpleeghuizen en reactiveringscentrum, is in verband met de pensionering van één van baar maatschappelijk werkenden op zoek naar een Maatschappelijk Werkende (M/V) voor 20 uur per week De werkzaamheden bestaan uit: het geven van voorlichting, het voorbereiden en begeleiden van cliënten bij opname; het begeleiden van cliënten bij individuele problemen; het bijdragen aan de optimalisering van het woon- en leefklimaat; het voorbereiden en begeleiden van cliënten bij ontslag; het deelnemen aan interne en externe overlegsituaties. Wij verwachten: HBO maatschappelijk werk met ruime ervaring, bij voorkeur in het medisch maatschappelijk werk; affiniteit met het werken in een multidisciplinair team; goede sociale vaardigheden; flexibel kunnen omgaan met allerlei probleemsituaties; inzetbaar voor beide locaties; bij voorkeur in bezit van rijbewijs B. Wij bieden: een salariëring conform CAO V&V, afhankelijk van leeftijd en ervaring; een prettige werksfeer; een mogelijkheid tot deelname aan het fïetsplan. Interesse? Voor meer informatie over deze functie kunt u bellen met Marieke Koopman, maatschappelijk werkende, tel. (071) 5122346. Uw sollicitatiebrief met CV kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie, sturen naar Stichting Elisabeth - Van Wijckerslooth, t.a.v. afdeling PO&O, Van Wijckersloothplein 1, 2341 BB Oegstgeest, onder vermelding van vacature nummer 07-03. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in week 38. Als reuma in je leven komt, is dat vaak voor altijd. Veelal zal het leven dramatisch veranderen. Je wordt sterk afhankelijk van medische zorg, van paramedische zorg en ook inten sief medicijngebruik wordt dagelijk se routine. Sporten kan niet meer, een hobby blijkt onmogelijk, het is i vaak de vraag of je op je werk kan bli- j jven functioneren. In sociale con tacten doet dat echt zeer. Een soort j "onzichtbare pijn" die voor veel pa tiënten net zo zwaar telt als de fysie ke pijn. Gedurende dit jaar, onder an dere via de nationale collecte, vraagt het Nationaal Reumafonds hiervoor ext'a aandacht. Wij zijn er voor de reumapatiënten Naast het mogelijk maken van we tenschappelijk onderzoek richt het Nationaal Reumafonds zich vooral op het helpen van de reumapatiën ten. Dat houdt o.a. in; voorlichting aan patiënten en hun omgeving financiële steun aan reumapatiën ten die door hun ziekte in moei lijkheden komen het organiseren van aangepaste vakantiereizen het bevorderen van lotgenoten contact financiële steun aan de meer dan honderd reumapatiëntenverenigin gen Steun de reumabestrijding! Giro 324, Amsterdam. Nationaal Reumafonds Voor vragen over (leven met) reuma: De Nationale Reumalijn 0900 - 2030300 www.reumafonds.nl FLOORCARE bv is een dynamisch bedrijf dat zich door geheel Nederland bezighoudt met onder andere het renoveren en (groot) onderhoud van natuursteen vloeren en gewone tegelvloeren. Op verzoek van enkele verzekeringsmaatschappijen gaan wij ons productenpakket uitbreiden met het repareren van allerlei soorten parketschades. Daarom zijn wij op zoek naar een die, alleen of samen met een assistent, door geheel Nederland schades aan allerlei soorten houten parketvloeren herstelt. Herstellen houdt in het repareren, plaatselijk vervangen van stroken en/of het schuren van parketvloeren. Wij starten met één auto met als standplaats Noordwijkerhout. Uitbreiding met meerdere auto's vanuit Noordwijkerhout of onze andere standplaatsen (Zwolle en Eindhoven) ligt in de bedoeling. Functie-eisen voor de persoon die wij zoeken: - aantoonbare ervaring in het zelfstandig werken op dit vakgebied - zin hebben om binnen onze organisatie deze nieuwe tak op te zetten - leeftijd tussen de 25 en 35 jaar - representatief uiterlijk, flexibele instelling en paniekbestendig - serieus, precies en praktisch ingesteld - woonachtig in Bollenstreek of directe omgeving. Heb je zin in deze uitdaging, bel of schrijf dan zo spoedig mogelijk naar: FLOORCARE bv, t.a.v. de heer A. A. Morssink, Postbus 108, 2210 AC Noordwijkerhout. Wil je meer informatie, bel dan tijdens kantooruren: 0252-377043. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Qroot, snelgroeiend internationaal bedrijf zoekt positieve mensen m/v, die in 8 tot 25 u p.w. 8.500 tot 75.000 p.jr. (bij)verdienen als MANAGER EN TEAMLEIDER Het is leuk, zelfstandig en VAN HUIS UIT werken. Informatie via: www.world-widehappiness.nl Adviesbureau Paul vd Berkmortel 0348-692019 Service Monteur m/v sfdeling Horeca Technische Service voor de regio Den Haag/Leiden/Zoetermeer Taakomschrijving: Installeren, repareren en preventief onderhouden van biertapapparatuur en bijbehorende voorzieningen. Uitvoeren van werkzaamheden aan de hand van orderbonnen, onderhoudsroosters en storingsmeldingen. Installeren/plaatsen van buffetten en bijbehorende voorzieningen bij afnemers of evenementen. Uitvoeren van periodiek onderhoud, zo nodig uitvoeren van kleine reparaties. Opheffen van storingen aan apparatuur, en zonodig vervangen van artikelen of onderdelen. Adviseren/instrueren van afnemers t.a.v. het gebruik en dagelijks onderhoud van apparatuur, de behandeling van bieren, glaswerk e.d. Behandelen van kwaliteitsklachten van afnemers, beoordelen (d.m.v reuk- en smaakproeven) van de kwaliteit van de diverse bieren. Functie-eisen: L.T.S./M.T.S. opleiding. Enige kennis van elektrotechniek en koeltechniek. Representatief. In het bezit zijn van rijbewijs BE. Woonachtig in genoemde regio, of bereid daar naar te verhuizen. Wij bieden: Marktconforme primaire arbeidsvoorwaarden. Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder 25 vakantiedagen, 19 ADV-dagen, spaarloonregeling, een goede pensioensvoorziening en een eindejaarsuitkering. Doorgroeimogelijkheden binnen en over functionele grenzen. Uw schriftelijke reactie met c.v. kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Interbrew Nederland N.V., t.a.v. Sa.brina Maas. Postbus 3212, 4800 MA Breda, telefoon 076-5252518, e-mail: sabrina.maas'Üinterbrew.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Interbrew Nederland N.V. maakt onderdeel uit van het beursgeno teerde Interbrew SA dat met een portfolio van meer dan 200 merken in 21 landen en meer dan 35.000 medewerkers, tot de absolute wereldtop van brouwers behoort. Interbrew Nederland is met een aandeel van circa 16% de tweede speler op de Nederlandse markt. We voeren o.m. de biermerken Dommelsch, Jupiler, Hertog Jan, Leffe en Hoegaarden. Onze nummer 2 positie stelt ons in staat om als uitdager van de markt op te treden. Met best gewaardeerde introducties als Dommelsch lee geven we hier invulling aan. Bekwame mensen zijn voor ons de sleutel tot succes. MJTERBREW NEOERIANO. STERK, UIT EN THUIS. - -U- Vrij uitzicht over waterpartij Woonoppervlakte ca. 165m2 Bijzondere architectuur en indeling Woonkamer (50m2) met vide en balkon Nog slechts 3 te koop Maak een afspraak voor bezichtiging Prijzen vanaf 340.400,- v.o.n. (exci. bouwrente) Heemborgh Makelaars Hoofdweg 1334 A te Nieuw-Venni Tel. 0252-629090 nieuw-vennep@heemborgh.nl Van Nieuwkoop Makelaars Venneperweg 453 te Nieuw-Vennejj Tel. 0252-686655 nieuwvennep@vannieuwkoop.nl ontwikkeling •"Academie Dromen, Durven, Doen! De Academie Groep organiseert in samen werking met Octaaf, P.C. opleiding voor school management, de opleiding tot: Directeur Primair Onderwijs Locatie: IJsselstein en Utrecht Start: Oktober 2003 Wij zoeken mensen die werkloos zijn cn op zoek zijn naar een nieuwe baan met zingeving. Mensen die werkloos dreigen te worden, komen ook in aanmerking voor de opleiding. Beschikt u over leidinggevende capaciteiten op HBO niveau? Wilt u zich inzetten voor een zinvolle toekomst als zij-instromend directeur in het primair onderwijs? Dan bent u de persoon die wij zoeken' Meer informatie of aanmeldingen: Academie Groep Postbus 40178, 8004 DD Zwolle Telefoon: 038 - 454 24 30 E-mail: zwolle@dao.nl Stichting 't Kasteel zoek een ridder of jonkvrouw prinsen en prinsessen op te fGE 1Kb Vacature voor groepsleid(st)er/ I oproepkracht Buitenschoolse Opvang (BSO) Sper Wat doen wij: Stichting 't Kasteel heeft op 2 september 2002 vestiging aan de van Vollehovenkade in Leiden get voor max 40 kinderen per dag (4-12 jaar) Op scho geopend van 13.00 tot 18 00 en tijdens vakanties Wij bieden: - een dienstverband per direct, voor 1-2 dagen pi uur per week), - een uitdagende en stimulerende werkomgeving,? inbreng wordt verwacht: - een jonge en dynamische organisatie met d - een oontrekkelijk primair en secundair arbeid pakket dat meer biedt don de CAO Kinderopv \klnlerbrew The World s Local Brewer* De Divisie Verzekeringen verleent service aan bestaande klanten en houdt zich daarnaast bezig met de werving van nieuwe klanten. Binnen de divisie werken ongeveer 320 medewerkers, verdeeld over de volgende afdelingen: Verkoop, Frontoffice, Backoffice en Bedrijfsvoering. De afdeling Frontoffice bestaat uit zeven verzekeringswinkels en een modern, professioneel opere- rend Customer Contact Center. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een I GEMIDDELD 34 UUR PER WEEK gespecialiseerd kostenver/ekeriMQen. zowel ziekenfonds als particulier Ons personeelsbeleid gericht op ontwikkeling. waarbij aandacht werkers! Een belangrijk doel organisatie isdan werkomstandigheden. Dat betekent oog werktijden, inspraak goede combinatie verdere ontwikkeling open cultuur, waardoor iedereen wordt gehoord Spreekt dit jou aan Als medewerker Contact Center maak je deel uit van een gemotiveerd team. Je ver leent op representatieve wijze service en geeft advies over onze verzekerings producten en -diensten aan onze klanten. Je bent in staat om op klantvriendelijke j wijze cross-selling toe te passen door op de behoefte van de klant in te spelen. Daarnaast ben je capabel om de situatie van I de klant snel helder te krijgen en ook onder tijdsdruk levert je dit geen problemen op. Je bent bereid je kennis te verbreden door het volgen van cursussen en trainingen. I Je rapporteert rechtstreeks aan de coach Contact Center. Wij zeggen jou toe Een aantrekkelijk salaris tot maximaal 1.915,- bruto per maand op basis van een 34-urige werkweek en een interessant pakket aan arbeidsvoorwaarden, waar onder een dertiende maand. Ons oog valt op jou, als je dit in huis hebt MAVO/HAVO/MBO; ervaring in telefonische! is gewenst; kennis van geautomatisi probleemanalyse; mondelinge communies stressbestendigheid. Grijp je kans en solliciteer Voor meer informatie kun men met Sandra Blok, coac telefoon (071) 5 825 396. Z website www.zorgenzeke1 Je schriftelijke sollicitatie melding van vacaturenumn nen 2 weken sturen naarZ! Zorg en Zekerheid, dienst Organisatie, t.a.v. Jessica HR-adviseur, Postbus 400, Sollicitatie per e-mail is mc vacatures@zorgenzekerh< ZIEKENFONDS PARTICULIER Voor alle zekerheid dichtbij. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs 9

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 24