COACH van W het JAAR J) cc JtMSi i Schrijf in via internet! COACH VAN HET JAAR van start! De spelregels 'm v.r'*. tiiiu» r ar uxujhh f\* m i inschrijfformulier IP De handigste manier om u in te schrijven voor COACH VAN HET JAAR is via internet. Surf naar www.leidschdagblad.nl/coachvanhetjaar of neem een kijkje op onze website www.leidschdagblad.nl en] klik vervolgens COACH VAN HET JAAR aan. Als u zich inschrijft via de website kunt u er zeker van zijn dat uw team niet gediskwalificeerd wordt. Bij overtreding van de regels wordt u namelijk gewaarschuwd Ook heeft u via internet langer de tijd om uw team samen te stellen. Tijdens het seizoen wordt u op onz| website www.leidschdagblad.nl op de hoogte gehouden over het verloop van het voetbalspel. Met de volledige klassementen, statistieken en het laatste voetbalnieuws. Op 15 augustus gaat de voetbalcompetitie 2003-2004 beginnen. We stellen iedereen in de gelegenheid om een spannend voetbaljaar te beleven door met een eigen team mee te doen aan de eredivisie. De beste coach van het seizoen 2003-2004 wint fantastische prijzen. COACH VAN HET JAAR wordt zowel in de krant als op onze website www.leidschdagblad.nl gepresenteerd. Inschrijven kan met de bonnen in de krant of door gebruik te maken van internet. Uit de spelerslijsten, die ons door de clubs zijn verstrekt, kiest u uw eigen elftal plus vier reserves. Voorwaarden daarbij zijn: 1. de spelers moeten allemaal van een verschillende club zijn, 2. u mag niet meer besteden dan 15 miljoen euro. De door u Zo stelt u uw team samen. Kies uit de spelerslijsten op de pagina hiernaast (of op de website) één doelman, vier verdedigers, drie middenvelders en drie aanvallers. Voor alle deelnemers aan COACH VAN HET JAAR geldt dus het 4 3 3 systeem. Vul de namen van deze spelers duidelijk leesbaar en zonder doorhalingen in op het inschrijfformulier. Denk daarbij ook aan het maximaal te besteden bedrag. Naast elf basisspelers moet u voor elke linie ook een reserve opgeven. Dus een reservedoelman, één reserve voor de verdediging, één voor het middenveld en één voor de aanval. Uw budget is 15 miljoen euro. De vier reserves zijn hierbij inbegrepen. De waarde van de door u gekozen vijftien verschillende spelers (elf basisspelers plus vier reserves) mag dit bedrag absoluut niet te boven gaan. (De waarde van de spelers, zoals vermeld op de spelerslijsten, is fictief. De bedragen zijn vastgesteld op advies van Martin Koeman van FC Groningen). Van elke club mag hooguit één speler worden gekozen, de reserves inbegrepen. Uw spelers en reserves I komen dus uit vijftien van de achttien clubs in de eredivisie. De reserves spelen een actieve rol indien een speler van uw basiself niet in actie komt. Voorbeeld: als één van uw verdedigers niet speelt en zijn club wel wordt automatisch uw reserveverdediger in het spel opgenomen. Ontbreken in een speelronde meer dan één speler per linie dan heeft u pech, want er is maar één reserve voor ontbrekende spelers in dezelfde linie. Een reserve kan niet worden ingezet voor een speler wiens club niet in actie is gekomen. Wanneer een speler tijdens de competitie naar een buitenlandse club vertrekt of naar een club in de eerste divisie en daarmee uit het voetbalspel verdwijnt, neemt de reserve diens plaats in. De punten die de vertrokken speler heeft behaald, blijven meetellen voor het algemeen klassement. Vertrekt één van uw spelers naar een andere club in de eredivisie, dan tellen zijn punten vervolgens mee als speler van zijn nieuwe vereniging. De kans is groot dat u vanaf dat moment twee spelers van dezelfde club in uw team hebt. In dit geval is dat geoorloofd. Bij het samenstellen van uw team mag u spelers niet in een andere linie opstellen dan de spelerslijsten aangeven. De posities van de spelers zijn ons door alle achttien eredivisieclubs verstrekt en zijn bindend. Ook als tijdens het seizoen een speler naar een andere linie verhuist, blijft voor gekozen spelers kunnen tijdens de competitie punten behalen voor u als coach. Puntenaftrek volgt voor rode en gele kaarten. Lees hiervoor de spelregels. We publiceren vandaag twee inschrijfformulieren. Alleen volledig ingevulde, formulieren zijn geldig, kopieën worden niet in behandeling genomen. Ook zelfgemaakte formulieren en faxen kunnen niet worden geaccepteerd. Voorkom op het formulier doorhalingen. Alle deelnemers aan het voetbalspel hebben een eigen coach- nummer. Dat moet u zelf samenstellen en op het inschrijf formulier invullen. In de spelregels staat hoe u uw eigen coachnummer dient samen te stellen. Met dit coachnummer kunt u tijdens het seizoen toegang krijgen tot een speciaal telefoonnummer (035-647 72 34; maandag t/m vrijdag van 14:00 uur tot 16:00 uur en op zaterdag van 11:00 uur tot 12:00 uur) en de website voor informatie over uw team. Inschrijving kost drie euro per deelnemer. Alle deelnemers COACH VAN HET JAAR de oorspronkelijke positie gehandhaafd. De spelerslijsten zijn tot het laatste moment bijgewerkt en kunnen niet meer worden gewijzigd voor ons voetbalspel. Bij herplaatsing van de spelerslijst worden eventuele transfers in de tussenliggende periode buiten beschouwing gelaten. Welke spelers halen punten? Alleen spelers die ook werkelijk in actie zijn gekomen, vanaf het beginsignaal of als invaller, kunnen voor u punten behalen. De reserve telt alleen mee als één van de vaste spelers niet meedoet. Hij neemt dan diens plaats in, maar ook voor hem geldt dat hij wel in actie moet zijn gekomen om punten te kunnen behalen. Hoe kunt u punten halen? Voor een overwinning van de club van een speler die u in uw ploeg heeft opgesteld, ontvangt u drie punten per speler. Een gelijkspel is goed voor één punt per speler. Krijgt uw keeper geen doelpunt tegen, dan worden voor u vijf bonuspunten bijgeteld. Houdt de club van de door u opgestelde verdediger de nul vast, dan levert u dat voor de betrokken verdediger drie punten op. Maakt de doelman of een verdediger van uw ploeg een doelpunt, dan incasseert u tien punten. Scoort één van uw middenvelders, dan krijgt u er acht punten bij. Een doelpunt van een aanvaller wordt beloond met zes punten. Wordt uit een strafschop gescoord dan komt bovengenoemde punten- honorering te vervallen. In welke linie de penaltyschutter ook is opgesteld, voor een benutte strafschop worden vier punten toegekend. Punten in mindering. Gele en rode kaarten zorgen voor puntenaftrek. Krijgt een speler van u een gele kaart dan kost u dat drie punten. Twee maal geel en dus rood in dezelfde wedstrijd wordt bestraft met zes punten. Voor een directe rode kaart worden acht punten afgetrokken. Hiervoor geldt dat de in het Leidsch Dagblad genoemde namen van de betrokken spelers bindend zijn. Alleen indien naderhand de KNVB ingrijpt en bijvoorbeeld een rode kaart intrekt, worden hiervan de gevolgen in ons voetbalspel achteraf gecorrigeerd. Vervangingen. Indien tijdens de eerste helft van de competitie uw team ontvangen van ons een bevestiging van het aangemelde team plus het door u opgegeven coachnummer. Het bedrag va drie euro wordt automatisch afgeschreven van uw bank of gironummer via een éénmalige machtiging. Vergeet dus niet het juiste bank of gironummer in te vullen. Per ingezonden formulier worden drie euro deelnamekosten in rekening gebracht. Uw inschrijfformulier moet uiterlijk dinsdag 5 augustus binnen zijn. Via de website kunt u zich tot en met 14 augustus 23:59 uur inschrijven. De competitie begint in het weekeinde 15, 16 en 17 augustus. Stuur het formulier met uw opstelling, uw coachnummer, bank- of gironummer en de ondertekende machtiging naar: Coach van het Jaar, Postbus 9500, 1800 GS Alkmaar. Vragen of opmerkingen? Mail naar coachvanhetjaar@hdc.nl of bel 035-647 72 34 (maandag t/m vrijdag van 14:00 uur tot 16:00 uur en op zaterdag van 11:00 uur tot 12:00 uur), f l VU iT J* 1.1/ v kft UlufMXt npi.— incompleet is geraakt, dan mag u tijdens de winterstop uw team weer op volledige sterkte brengen. Bovendien is het in de winterstop toegestaan per linie nog eens één speler te vervangen. Over de precieze gang van zaken in de transferperiode volgt in december uitgebreide informatie. Uitgestelde wedstrijden. Niet alle wedstrijden voor dezelfde competitie ronde vinden op dezelfde dag plaats. Zoveel mogelijk in overeenstemming met het schema van de KNVB hebben wij niettemin de competitie verdeeld over 34 speelronden. Na elke speelronde worden de behaalde punten per speler in het Leidsch Dagblad vermeld. Gelijk aantal punten. Bij een gelijk aantal punten van twee of meerdere coaches geeft de waarde van het team de doorslag. Het goedkopere team krijgt in dit geval een hogere plaats dan een duurder team met het zelfde puntentotaal. Indien minder dan de helft van de vastgestelde wedstrijden voor een competitieronde doorgang vindt, vervalt het weekklassement. De betreffende wedstrijden tellen wel mee voor het algemeen klassement. Uw eigen coachnummer. Op het inschrijfformulier (en ook op de website) moet iedere coach een coachnummer opgeven. Vergeet dit nummer niet en bewaar het goed. Het coachnummer bestaat uit negen cijfers. Op het formulier moet bij 'Coachnummer' in elk hokje één cijfer worden ingevuld. In de eerste zes hokjes de zes cijfers van de geboortedag, geboortemaand en geboortejaar en vervolgens drie zelfgekozen cijfers. Is de geboortedag of de geboortemaand een cijfer onder de 10 dan moet hiervoor een 0 worden geplaatst. Voor het geboortejaar vult u in het vijfde en zesde hokje simpelweg de laatste twee cijfers van het jaartal in. Bij de laatste drie cijfers, die u tenslotte naar eigen keuze bepaalt, mogen ook 'nullen' voorkomen. Een voorbeeld: iemanc: is geboren op 12 januari 1961 en kiest als laatste cijfer 007. Die vult in: 1 2 0 1 6 1 0 0 7. Hoe blijft u op de hoogte? De spelregels van COACH VAN HET JAAR zijn zo simpel mogelijk gehouden. De punten die u met uw team behaalt, zijn eenvoudig bij te houden. Na elke competitieronde publiceren we in de krant de behaalde punten. Op de website van het Leidsch Dagblad kunt u volledig op de hoogte blijven van uw prestaties. I Algemene voorwaarden. Het Leidsch Dagblad kan niet aansprakelijk gesteld worden voor invoerfouten bij het verwerken van schriftelijke inschrijvingen of van telefonisch doorgegeven wijzigingen. Deelname is alleen geldig bij volledige en correcte opgave van gegevens. Het Leidsch Dagblad behoudt zich het recht voor deelnemers die niet betaald hebben uit het spel te verwijderen. Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd. Bij geschillen beslist het Leidsch Dagblad. Prijswinnaars ontvangen schriftelijk bericht zodra de jj uitslag van een speelronde definitief is. Aan de publicatie van uitslagen of klassementen in het Leidsch Dagblad kunnen geen rechten worden ontleend. Indien omstandigheden daartoe aanleiding geven is het Leidsch Dagblad gerechtigd het spel geheel of gedeeltelijk af 'f, tegelasten zonder restitutie van betaalde administratiekosten. Door het Leidsch Dagblad genomen beslissingen zijn bindend. Werknemers van de Hollandse Dagbladcombinatie b.v. zijn uitgesloten van deelname aan Coach van het Jaar. Deelname aan het spel impliceert aanvaarding van bovenstaande spelregels en voorwaarden. waarde)* jj reserve totale waarde van het team: (max. 15 miljoen) bank-/gironummer: naam: adres: postcode: woonplaats: datum: telefoon: e-mall: handtekening: Ondergetekende machtigt hiermee de Hollandse Dagbladcombinatie b.v. eenmalig een bedrag van 3, zijnde de administratiekosten voor het Coach van het Jaar Voetbalspel 2003-2004, af te schrijven van zijn/haar bank- of girorekemni

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 6