SPORT 'Ik gun mijn ouders ook vakantie' Nagelkerken halve-finalist bij Nieuwe Sloot Samantha van der Drift (16) slaat nationale over voor tennis in Portugal Kleine nederlaag Noord M sv A MASTERS Tussenstand Leidsch Dagblad Tennis Circuit sf 25' MASTERS a vrijdag 1 AUGUSTUS door Gertjan van Geen hillegom - Ze laat de nationale tenniskampioenschappen tot en met zestien jaar volgende week schieten. Niet omdat ze het ni veau ontstegen is, maar omdat ze haar ouders wel een lekkere vakantie gunt. „Ze zijn altijd maar met mij bezig. Mijn moe der komt uit Portugal en we gaan daar drie weken heen om familie op te zoeken", zegt Sa mantha van der Drift. De Hille- gomse gebruikt de tijd in Portu gal zelf om toch maar drie inter nationale jeugdtoernooien te spelen. De opmars van de 16-jarige Van der Drift gaat gestaag. Ze zakte vorige week weliswaar een plaatsje op de nationale rang lijst, maar ze is nog altijd vijfde van Nederland in haar leeftijds categorie. „Ik heb weinig jeugd toernooien gespeeld", zegt ze. „Ik richt me meer op de A-toer nooien en heb aan een paar B- toemooien meegedaan." Dat ze het NK overslaat, vindt ze niet zonde. „Je komt toch steeds de zelfde mensen tegen op de na tionale en bovendien kan ik volgend jaar altijd nog in de ca tegorie tot en met achttien meedoen." Haar overwinning op De Me- renwijk en de finaleplaats bij De Munnik maakt dat ze zich al zo goed als zeker heeft geplaatst voor de Masters van het Leidsch Dagblad Tennis Cir cuit. Twee jaar geleden won ze het C-onderdeel bij Unicum. „Ik had toen niet echt het idee van: ik word supergoed. Ik speelde wel nationaal en wist dat ik meer wilde bereiken dan alleen B-speelster worden, maar pas sinds kort wil ik pro beren om er alles uit te halen. Ik wil kijken of het lukt Ik ben niet te vergelijken met Michaël- la Krajicek, die twee jaar jonger is en nu al eerste of tweede van de wereld is tot en met 18 jaar. Ik sta rond de 600, maar zij gaat bijna niet meer naar school. Haar leven ziet er heel anders uit dan het mijne. Ik zag laatst die documentaire over haar op tv en daar kwam ook een stukje in voor over de nationale in doorkampioenschappen. Toen Samantha van der Drift: Je ziet mij op mijn zeventiende niet op Wimbledon staan." Archieffoto: United Photos De Boer dacht ik wel: ja, daar was ik ook bij. Maar ik zal niet op mijn ze ventiende in het jeugdtoemooi van Wimbledon staan. Ze begon op haar zesde en reeds op haar achtste werd ze voorgedragen om districtstrai ningen te volgen. Waar Krajicek rond die tijd al heel wat uurtjes per dag maakte, bouwde Van der Drift de trainingsfrequentie rustig op. „Nu train ik zes keer in de week iets van twee a drie uur per dag. Het blijft leuk, het wordt zelfs steeds leuker. Ik be gin nu steeds meer over tennis na te denken." Bij Hillegom zit ze met Marlot Meddens en De- nise van Putten in een groep meisjes die allemaal hoog op de nationale ranglijsten staan. „We motiveren elkaar. Als je ziet dat anderen het goed doen, ga je zelf ook harder trainen." Niettemin maakt ze volgend jaar de overstap naar de tennis- school van de befaamde Henk van Hulst. „Ik moet weg bij het district vanwege mijn leeftijd. Ik ga bij een gastgezin wonen en alleen in het weekeinde kom ik naar huis. Dat betekent dat ik ook naar een andere school moet. Waar ik nu zit wordt geen rekening gehouden met tennis, daar wel. De school heeft veel contact met Henk van Hulst. Stel dat ik vier uur wiskunde in de week heb, dan mag ik een uurtje overslaan om te trainen. En we worden met busjes naar de training gebracht. Hier komt alles op mijn ouders neer en moet ik 's avonds laat na de training nog mijn huiswerk doen", zegt de gymnasiaste. Af en toe is ze al bij Van Hulst te vinden. Gek genoeg trainde ze afgelopen week met Jolanda Mens en Leonie Mekel, even eens tennissters uit het district Leiden. Op de baan naast hen stond John van Lottum te spe len. „Dat motiveert ook enorm. Jolanda speelt natuurlijk een tempootje hoger dan ik, ze staat niet voor niets in de toptien van Nederland. Maar het ging wel lekker. Ik zie wat ik ervoor moet doen. Er is heel veel voor nodig en ik heb er veel voor over. Je moet een beetje egoïstisch zijn. Ik laat niet voor niets mijn vriendinnen in de steek. Soms vragen ze me of ik een keertje niet ga trainen om met hun mee te gaan, maar ik wil juist wel trainen. Gelukkig begrijpt mijn beste vriendin mij wel. Zij kan heel goed voetballen en zit in het Nederlands team. Die weet wat het is." Met nog twee jaar school voor de boeg, zal ze op de interna tionale jeugdranking niet al te veel meer stijgen. Daarvoor kan ze niet genoeg reizen. „Henk van Hulst zei dat ik beter aan A- toernooien mee kan doen. Het geld dat ik daardoor niet uitgeef aan reizen, kan ik beter opspa ren voor later." De ITF-toer- nooien zullen beperkt blijven tot Nederland, op de tennisva- kantie in Portugal na dan. „Vo rig jaar heb ik er eentje in De nemarken gespeeld, gewoon om te kijken wat het was. Ik haalde er de kwartfinale." In Nederland had ze dit jaar min der succes. Van de vier potjes in drie toernooien verloor ze er drie. „Ik had niet veel geluk met de loting. Ik weet ook niet wat me in Portugal te wachten staat." Dat ze tot de categorie tennis sters gaat behoren, die pas op latere leeftijd echt doorbreken, is mogelijk. Want dat ze het na haar diploma als fulltime ten nisster wil gaan proberen, zit in haar hoofd geprent. „Ik ga eerst kijken of het zin heeft, studeren kan ik altijd nog." ADO walst over Voorschoten hee> -Di -aller >g P' 'SV. ijdhc [de t pas lagi ni NooRDwuK - Noordwijk heeft de eerste oefenwedstrijd van het seizoen met 3-0 verloren. Het trainersduo Andries Wendt en Geert-Jan Bakker stelde te gen Swansea City, dat vorig sei zoen net aan het vege lijf in de Engelse derde divisie redde, in de eerste en tweede helft een verschillend team op. Bij rust leidde Swansea met 1 -0 door een fout in de Noordwijk- se verdediging. Na een aarze lend begin deed de hoofdklas ser, die pas twee trainingen achter de rug heeft, niet onder voor de profs uit Wales. Voor rust kwam Noordwijk voetbal lend iets beter voor de dag dan na rust. Van de nieuwe spelers maakte vooral de van Eindho ven overgekomen Bram Meurs een goede indruk. In de 69ste minuut scoorde Swansea na een individuele ac tie voor de tweede keer. Via een goed uitgespeelde aanval werd zes minuten voor tijd de eind stand op 3-0 bepaald. Noordwijk (eerste helft): Sander van der Niet; Scholten, Bos, Rian van der Niet; De Jong, Van der Kolk, Duisen- berg; Van Utrecht, Van Wetten, Van Dam en Pitti. Noordwijk (tweede helft): Van der Veld; Koppers, Korbee, Ravensbergen (75. Bos); Herpers, Brown, Van der Laan; Jacobs. Meurs, Van der Heiden en Leonard. Voorschoten '97 kon gister avond zes minuten lang goed meekomen met ADO Den Haag. Daarna werd de wed strijd wat je kunt verwachten van een stevige zondag-derde klasser tegen een op het nip pertje eredivisieploeg. In de beste traditie van oefenwed strijden wisselden beide ploe gen erop los. Toch hadden de dik duizend man publiek ge- moj uit noeg te genieten. DerVan punten, af en toe fraaor I lende staaltjes en eeiant kende Tommie van dkor zorgden voor een leyoi ning van het seizoen 200 park Adegeest. geld Dat het een leuke ,t. werd, was vooral te da Den Haag. De erdec hield vanaf de eersti*" een hoog tempo in hetgj niet altijd het geval is veauverschil al vroeg i^RF< strijd zo duidelijk blifefti schoten zakte - noocthe gen - ver terug, en dee O] Den Haag leidde tot Enj verdedigende fouten 'n i de tweede meteen e>l n punt opleverde. Royjs t kwam vrij voor doelm; Gi Green en schoot raak. Ni; Doelpunten bleven ge.-jlsl len, Leonardo dos Saier l Stroeve en Ferry Bod(Bij veel te snel voor de Vjge tense verdedigers ents i thuisploeg eens een ai zette, was daar altijd r branding Jeffrey van A^-- rustig op te ruimen. M. al Van der Leegte m<jy, druk, als aanvallende velder. Hij scoorde d-V Dat het bij dertien teg^n bleef, was in de twefgei vooral te danken aan oe Patrick Kuyt. Hij redde Jdi tal keren fraai. rte Voorschoten '97: Green; Dsa1 frey van Veen, Zonneveld- Vincent van Veen, Toret, Van Driel, Nikic; Zoetemelk1 v Kuyt, Ait el Houssi, Thelen, lee weijer. Mens, Friedhoff, Mtjoi Baarle. ADO Den Haag: De Vries; Ri Boxel, Van As, Carillho; BocPe len, Van der leegte; PlatvoeUK tos, Stroeve. Invallers: Van m Ros, Pronk. SPORTAGENDA Zaterdag Oefenvoetbal: Voorschoten '97 - Willem II (16.00), FC Lisse - Argon (14.30), Quick Boys - Halsteren (15.00). Urk - Katwi|k (14.30), Ter Leede - Marken (14.30), Noordwijk - Ajax- za (17.00), Rijnsb. Boys - Haarlem 2 Zondag Oefenvoetbal: Van N.spen WSB (14.00). Woerden - Alphense Boys 14.00) CRICKET PAARDENSPOR Wassenaar: Renbaan Ouindigt, ËT 13.30) n< Tenniscircuit: Alphen aan den Rjn Sloot) en Warmond (Overbos) (vr-za^ TOERFIETSEN Vl: Overgangsklasse: PSV Tegenbosch - Ajax L HONKBAL Tweede klasse: Braves - Alphians Leiden: Swift 0e Bult, Plassenrit (8 Lisse: De Bollenstreek Ter Specke, water (zo.7.30) WATERSPORT^ Alphen aan den Rijn: Zegersloot v de Calrnski Masters (vr-za-zo) fl door Peter Klein alphen aan den rijn - MarC Nagelkerken drong gisteren als eerste door tot de halve finales van het categorie 3 (voorheen Bl-)toemooi van tennisclub Nieuwe Sloot in Alphen aan den Rijn. De als tweede ge plaatste speler van buurvereni- ging TEAN versloeg bij de beste acht een andere routinier, ex-A speler Mare Brand. Het duel tussen de twee voor malige BI-toppers bood veel slagenwisselingen vanaf de achterlijn. De inmiddels 34-jari- ge Nagelkerken, actief speler in het mannen-hoofdklasseteam van TEAN, bleek het minst aan niveau te hebben ingeleverd. Brand stapte relatief vroeg als S? landelijk subtopper over naar een maatschappelijke loopbaan en koos voor spelen op een la ger niveau. 'Nagel', vorig jaar winnaar van Nieuwe Sloot, bleef in de rally's zonder veel pro blemen overeind en zegevierde met tweemaal 6- 3. De als topfavo riet gestarte lijst aanvoerder vari het LD Tennis Circuit, Nick van der Kaaij, en de Hillegomse broers Willem en Pieter Visser werken vandaag him kwartfina les tegen respectievelijk Menno van de Bor, Freek Tissink en :v^ch V T? 's Circ»^ Donald van Veen af. Pieter Vis ser schakelde in de eerste ronde een andere kanshebber, Alphe- naar Arthur Hertzberger, in twee snelle sets uit. Gerrit-Paul Verdoes werd na zijn zege in de categorie 4 (voorheen B2) op de als eer ste getipte Comel Ver- weij niet al leen de grote favoriet voor de eindzege in de groep, maar ook in zijn eigen speelsterkte, de categorie 5 (Cl). In die twee onderdelen drong de speler van LTC Lisse door tot de kwartfi- nales, die hij vandaag moet af werken. In de eerste ronde bij de cate gorie 4 stuitte Verdoes op Frank van Hinsbergh, tegen wie hij af gelopen zondag in Katwijk nog de eindstrijd bij 'Het Open' van Zee Duin speelde. Het gerin ge krachtsverschil bleef onver anderd. Dekker-speler Van Hinsbergh won steeds de eerste doorgang, waarna zijn tegen stander Verdoes tweemaal het heft in handen nam. Bij de vrouwen wordt Carlijn Kiuit als de evenknie van Ver does beschouwd. De speelster van TEAN, die komende week aan haar eerste NK-jeugd tot en met 16 jaar meespeelt, staat in middels in de halve finales van de categorieën 4 en 5. HE 3: i. Nick van der Kaai| (Unicum) 28; 2. Danny Spierenburg (Amstelpark). Julian Vandenbus- sche (Dekker) 14, 4 Guido van den Broek (Zee en Duin) 12; 5. Flons Vogei (Dekker), Marco Visser (Zee en Duin), Ewout Hinnen (Boekhorst) 10; 8. Wïmpe Thomas (Unicum) 9; 9. Paul Moggre (ETC), Paul Baans (Bos koop) 8; 11. Mark Fleischeuer (Zee en Duin), Michael Rusman (Zee en Duin) 7; 13. Greg Levy (USA), Marlon van Ingen (TEAN), Frank van de Heuvel (Westerhout). Gertjan Egberink (TEAN), Cedric Brunings (Leeuwenbergh). Tjeerd Star (Zee en Duin), Jan-Willem Lug- thart (Zee en Duin) 6. HE 5: 1. Theo Driessen (Dekker), Rutger Goudriaan (Lisse) 20: 3. Gerrit-Paul Verdoes (Lisse) 18, 4. Sebastiaan Rijksen (Unicum) 14. 5. Ewoud Spruijtenburg (Roomburg), Frank van Hinsbergh (Dekker Tennis) 13; 7. Tim Ba- velaar (De Munnik), Jelke Herweyer (0LTC), Peter Mensink (Zevenhoven) 12, 10. Peter van der Sjoek (Sassenheim) 11; 11. Frank de Rooy (Roomburg) 9 HE 7: 1. Joris Rotteveel (Unicum) 34; 2 Peter Paul de Vrind (Artesia) 24; 3. Rene Vletter (Zee en Duin) 22; 4 Arne Stevens (OLTC) 18; 5. Roy Jutte (Lisse) 16; 6. Sjoerd Geerlings (Voor hout) 12; 7. Jceri Onderwater. Mark Hoogen- boom (Lisserbroek), Ted Beelen (Lisse), Mark Spigt (Forescate), Jan van Kesteren (Voor hout). Michiel Couzijn (Hillegom), Menno Burger (Boskoop). Jacques Keij 8. DE 3: 1. Heddy Boers (Unicum) 17, 2. Linda Ver- hoeve (Forescate) 14; 3. Tanja Nossik (De Munnik), Samantha van der Drift (Hillegom) 10; 5. Marline Griekspoor (Zandvoort) 9; 6. Marlot Meddens (Hillegom) 7; 7. ingrid Kruit (Zee en Duin), Barbara van der Gugten (Me- renwijk), Annemiek Wissink (Forescate) 5, 10. Annette Oosters (Lobbelaer/Zevenbergen) Demse van Putten (Hillegom). Krista San ders (TEAN), Merel Aalders (Dekker) 4. DE 5; 1. Jasmijn van der Bent (Zee en Duin), Ga- bneila van der Willige (Merenwijk) 16; 3. Car lijn Kruijt (TEAN) 12; 4. Anita Koelewijn (Lis se) 10, 5. Sabine Mekel (Zee en Duin) 5; 6. Trudy Boterbloem (Boekhorst), Petra van den Akker (Voorhout), Sanne Bauman (Unicum) 4; 9 Anne van de Berge (Voorhout), Angela Pan (Zee en Duin), Laura Wiisman (De Mun nik). Sandra Drautans (OLTC) 3. DE 7.- 1. Natalie Tamaela (Voorhout) 22; 2. Miriam Rijlaarsdam (Hillegom) 14; 3. Laura Bastiae- nen (OLTC) 12; 4. Valeria Podda (Unicum) 7; 5. Danielle Franke (Sassenheim). Fleur Groot (TEAN) 6; 7. Yvette Laduk (TEAN), Sabine Pannen (Qravel), Monique Entrop (Lisse) 5; 10. Jiska van den Brink (Unicum), Joke de Groot (Lisse). Ellen Hakstege (TEAN), Aman da Kortenoeven (Waddinxveen), Cynthia van de Zwan, Christel Jansen (Boekhorst), Marie ke Barnhoorn (Zee en Duin) 4. Herendubbel 3: 1. Pieter Visser (Hillegomse), Mare Nagelker ken (Tean). Gregory Levy (VS) 25; 4. Willem Visser (Hillegomse). Marco van Trigt (Hille gomse), Hans van Velzen (Roomburg) 21; 7. Rutger Baans (Boskoop), Paul Baans (Bos koop). Julian Vandenbussche (Dekker Tennis) Arjan de Rooy (Nieuwe Sloot) 16 Herendubbel 5 35+: 1. Erik Walters (Tean), Charles Asselbergs (Tean) 41; 3 Koos Vennik (Hillegomse), W. Roose (Lisse) 25; 5. Bonno Meddens (Hille gomse), Wim Draijer (Hillegomse) 21; 7. Cor Strijk (Voorschoten). Chris Brouwer (Voor schoten) 20. Herendubbel 7 35+: 1. M de Rijter (Botesa) 42; 2. N.J. Rozemeij- er (Sassenheimse), A.C Bisschop (Nieuwe Sloot) 27; 4. Sjaak van der Ploeg (Rijpwete- ring), Piet Heemskerk (Hoogmade) 25; 6. W. van Haver (De Munnik). Theo Verhaar (Lisse). Sjaak Visser (Hillegomse). Ruud Leukel (Lis se), Ronald de Jong (Rijpwetering), Rob Wil liams (Nieuw-Vennep), R. Groot (Botesa). P.L.C. Koot (Sassenheimse), N. Hoogendoorn (Waddinxveen). Klaas Petter (Woubrugge). Kees Pronk (Oosthout), Huub Zenden (Lisse), Herm Huizinga (De Munnik), Gerd Bol (SV Voorhout), Gerard Scheurwater (Oosthout), Fred de Vries (Lisserbroek). Ed Griffioen (Lis serbroek), Dick Koopman (Nieuw-Vennep). Cor Pronk (Katwijkse), Bertus Bol Après (sec tie tennis), Bert de Meijer (Woubrugge) 21 Herendubbel 50+: 1. Ed Pex (De Gevers), Han Salman (De Ge vers), A.D. Dol (Lisse). J. Stern (Lisse), Jaap Kuyt (Katwijkse). Nico Roos (Katwijkse) 10. Damesdubbel 5 35+: 1. Cas Coebergh (Artesia), Joke Smit (Artesia) 20; 3. Marieke van Dam (Unicum), Annemiek Wegman (Unicum) 16; 5. Tonny Vurens (Bos koop), M. van der Wed (De Sluipers) 15. 7. Margo Hoogendoorn (Boskoop), Leontien Hins (De Merenwijk). Gerry van de Burg (De Meren wijk), G.M. Bouwer (Dekker Tennis), Elles de Jong (Dekker Tennis), D. van Rheenen (Lisse) C. Hoogkamer (Lisse), Anne-Monique van Son (Boskoop) 10. Damesdubbel 7 35+: 1. Emma de Lange (De Leidse Hout) 43; 2. W. Lansbergen (Benthuizer) 36; 3. Els van Klaveren (De Leidse Hout) 33, 4. Monica Kruitwagen (Overbos). Marijke Olsthoorn (Zoeterwoudse), Elly Marrewijk (Zoeterwoud- se) 30; 7 N. Lelieveld (Tean). Caroline Cok (Tean) 25. Damesdubbel 50+: 1. Anneke van Duyvenbode (De Rijnkanters), M. Kleen (Zee en Duin), T.B. ten Hage (Lisse) G.L.M. Stern (Lisse) 10 UIT DE DEKKING Naam: Bob van Winden. Sport en club: Wielrennen bij De Spartaan in Rijswijk. Geboren op: 1 januari 1987, te: Leiden. Woonplaats: Leiden. Vorige clubs: Geen. Ik wilde bij Swift gaan wielrennen, maar daar was toen geen jeugdafde ling. Rijswijk was het dichtste bij. Broers/zussen: Een oudere en een jongere zus. Opleiding: Stedelijk Gymnasi um, ik ga naar de zesde klas. Studie: Ik weet nog niet wat ik hierna ga doen. Lengte: 1.80 meter. Gewicht: 71 kilo. Sterke punt: Sprinten. Zwakke punt: Tijdrijden. Hoogtepunt: In 1997 ben ik Nederlands Kampioen gewor den in leeftijdscategorie 3 van de jeugd. Ik was tien. Het was in het Westland, in Honselers- dijk, en daar won ik de sprint. Dieptepunt: Soms gaat het niet, maar een bepaald diepte punt heb ik niet gehad. Blessures: Ik ben wel eens zo hard gevallen dat ik even niet kon fietsen, niet door een ern stige blessure maar door een diepe wond. Leukste wedstrijd: Een klas sieker vind ik leuker dan crite riums met allemaal kleine rondjes. Andere sporten: Heel vroeger heb ik gebasketbald. Mijn va der wielrende ook en die bracht me op het idee om te gaan wielrennen. Trainen: Drie vier keer per week, en een wedstrijd. Meest al train ik bij de club, daar fiets ik dan naar toe en ik fiets ook weer terug. Het is 22 kilometer. Daar doe ik drie kwartier over, ik fiets dan niet zo hard omdat ik nog moet trainen. Andere hobby's: Skateboar den, maar dat doe ik de laatste Foto: Hielco Kuipers tijd niet zo vaak meer, compu teren - internetten en spelletjes - en televisie kijken. Ik hou van cabaretprogramma's, zoals Kopspijkers maar ook van films en sport, wielrennen en voetbal. Uitgaan: In de winter ga ik wel uit, maar 's zomers meestal niet. Dat moet ik voor het wiel rennen laten, maar ik vind het niet erg want wedstrijden rij den vind ik leuker dan uitgaan. Als ik uitga, dan ga ik meestal naar De Harmonie. Favoriete voetbalclub: Ajax. Favoriete wielrenner: Jan Ull rich. Ik vind dat hij een sterk karakter heeft. Hij rijdt mie en valt altijd aan en ik vipfi hem sympathiek. Lance Armstrong: Het is j knap hoe hij rijdt, maar iT hem niet heel sympathie!)" Trofeo Oscar Sevilla, afgi pen weekeinde in SpanjCs waren daar drie weken opii kan tie en toen kon ik ooke wedstrijden rijden. Ze rijdp daar veel gevaarlijker, en »r in ploegverband. Ook in a* lingen geven ze eten en d*>i ken door en dat is redelijk vaarlijk. Er zijn meer valph en dan in Nederland. Hetili ook zwaar door de hitte, ifc het niveau is niet hoger d* hier. Prestaties dit seizoen: Ik k vaak tweede geworden, ms nog geen enkele keer eerst Maar het gaat wel redelijkg rijd nu voor het tweede ja« de nieuwelingen, volgend» ga ik naar de junioren. Ik dit jaar en volgend jaar zoj mogelijk rijden en dan zie wel waar het schip strandt NK, eind augustus in Dren Als de groep bij elkaar blijft; het wordt een massasprinf dan heb ik wel kans om bij) eerste tien te eindigen. i Toekomst: Voorlopig blijf r nog bij De Spartaan, maar= ik in een andere stad ga sh, ren, ga ik waarschijnlijk ntf een andere club. Ik wil niej Leiden studeren, ik vind hf hier wel leuk maar ik wil ot een keer naar een andere 3 Droom: Ik zou het wel heé, leuk vinden om profwielrei te worden, maar ik denk ni dat de kans erin zit. Het lui maar weinig jongens. En jq moet er alles voor laten. Ni kan ik het wielrennen nog 1 combineren met school, m studeren en wielrennen gai niet samen als je naar de al lute top wilt. LEIDSCH DAGBLAD TENNISCIRCUIT 2003 X^th Circvi* www.leidschdagblad.nl 38 open toernooien Top puntenklassement wordt uitgenodigd voor de Masters (15 t/m 21 september op TC Unicum in Leiden) Masters prijzenpakket van €3780,- www.tennisworld.nl De beste banen. De beste flexkr achten. Dactyto kent ze. www.dactylo.nl Mercedes-Benz www.liaminfo.nl Sporters

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 20