Primeur voor Hilpert op Roomburg SPORT Paul Moggré wijst Leidse tennistop zijn plaats Daehlie helpt Luijendijk over de ba Slimheid levert Leidse atleet bronzen medaille op Duitse tennisser blijft het koelst in Leidse hitte HDC 985 maandag 21 JULI 2003 The Flags de beste van de rest softbal - De softballers van The Flags uit Lisse zijn hard op weg om de beste van de rest te wor den. Na de dubbele overwin ning van zaterdag op Survivors 2 uit Diemen staat het team van coach Nico Assendelft boven aan in de degradatiepoule van de hoofdklasse. The Flags, dat eerder Quick tweemaal ver sloeg, is nog ongeslagen. Tegen Survivors 2 begonnen de Lisse- naren slecht. Maar na een 0-4 achterstand kwam de thuisclub in de vierde inning gelijk. The Flags trok daarna met 6-5 aan het langste eind. Het tweede duel verliep soepeler: 8-4. Het hoogtepunt was een home-run van Etienne Meijer, die ook een teamgenoot binnensloeg. Vanaf 9 augustus speelt The Flags nog vier dubbele wedstrijden. De winnaar van de degradatiepou le speelt een promotie/degradatieduel tegen nummer zes van de kampi oenspoule. Ruime zege voor Ajax cricket - De cricketers van overgangsklasser Ajax hebben gisteren een grote overwinning geboekt op AAC 2 uit Amstel veen. De Oegstgeestse ploeg begon voor eigen publiek met batten. Ajax kwam tot een to taal van 200 runs voor negen wickets. Adam Westman was met 80 not out de beste bats man, gevolgd door Aat van de Polder met 35 runs. Samen wa ren ze goed voor 67 punten. AAC 2 ging met een totaal van 113 all out. Mark Verbeek liet de batsmen met zijn spinballen geen kans. Hij veroverde in vijf overs drie wickets voor dertien runs. De zuinige bowlers van Ajax werden geholpen door hun geconcentreerde veldspe- lers die een paar ballen schitte rend vingen. Atlete Gademan piekt week te laat atletiek - Eén week na het Ne derlands kampioenschap heeft atlete Maaike Gademan haar beste prestatie geleverd. In Utrecht bedwong de polstok- hoogspringster van Leiden Atle tiek een hoogte van 3,20. Op het NK kwam zij tot 3,00 meter. Haar clubgenoot Jaco Luijen- dijk, de bronzen steeplechaser van vorige week, liep vrijdag een vlotte 1.500 meter in 4.05,00. Leidenaar Martijn Scheffers was de beste discus werper van de avond (47,30). De Goede haalt podium niet wielrennen - Suzanne de Goe de is er niet in geslaagd een po diumplaats te veroveren tijdens de Ronde van Ochten. De Ne derlands kampioene op de weg bij de vrouwen finishte zater dag als achtste in dit criterium. Bertine Spijkerman uit St. Nico- laasga zegevierde na 60 kilome ter. Anouska van der Zee (Deur- ne) en Lenie Dijkstra Qoure) werden respectievelijk tweede en derde. De Goede reed eerder in de week de Ronde van Epe, waar de Zoeterwoudse korte tijd na winnares Leontien van Moorsel-Zijlaard de zesde plaats opeiste. Hillegommer Pe ter van de Reep was gisteren de achtste amateur A die in Nieuw-Vossemeer zijn wiel over de meet drukte. Voor die categorie was een criterium over 60 kilometer uitgeschre ven. Esther Kortekaas uit Voor hout werd daags ervoor zesde in De Acht van Borger voor ju nior-vrouwen en nieuweling meisjes (50 kilometer). Jaco Luijendijk: „Steeplebalken geven niet mee." Foto: Taco van der Eb door Tim Brouwer de Koning leiden - Als Jaco Luijendijk het zwaar te verduren heeft op de atletiekbaan, denkt hij aan Björn Daehlie. De gedachte aan de strijdlustige Noorse langlaufer, die doorging tot hij er na de fi nish bij neerviel, houdt de 27-ja- rige Leidse atleet dan op de been. „Denken aan Daehlie helpt", zegt Luijendijk die vorige week zondag derde werd op het Nederlands kampioenschap 3.000 meter steeple-chase. „Het is een manier om de pijn te ver geten." Met dank aan de inmiddels ge stopte achtvoudige olympische kampioen verlegt de blonde hardloper zijn grenzen. Hij ge bruikt daarvoor niet alleen zijn benen, maar ook zijn hoofd. „Want hoe denk je dat ik aan die bronzen medaille kom? Dat heeft te maken met slimheid. Op de 5.000 meter kunnen atle ten zoals ik, die niet met de toppers meekunnen, nooit een prijs winnen. Maar op de steeple-chase is de concurren tie in Nederland kleiner en de medaillekans dus groter." Toch is succes op dat spectacu laire atletiekonderdeel niet voor iedereen weggelegd. Luijendijk beschikt over een fluwelen hor- detechniek die hem van pas komt om de 35 hindemissen per wedstrijd te nemen.Als ik om mij heenkijk, heb ik een meer dan gemiddelde tech niek", zegt de Leidse stilist be scheiden. „Maar aan kampioen Simon Vroemen kan ik niet tip pen. Ik train wel eens met hem samen. Dat stimuleert enorm. Met wat extra tips probeert Si mon anderen naar een hoger niveau te tillen. Hij wil zijn fa voriete onderdeel promoten. Bang voor Nederlandse concur renten hoeft hij niet te zijn, want hij loopt veel harder dan de rest." Vroemen traint net als Luijen dijk op schema's van Bram Wassenaar, de clubtrainer van Leiden Atletiek. Luijendijk is vol lof over de trainer uit Voorscho ten, die atleten uit verschillende delen van het land onder zijn hoede heeft.Als je bij Bram traint, weet je dat je niet altijd alle aandacht kunt krijgen. Maar in zo'n week voor het Ne derlands kampioenschap zet hij me met enkele subtiele opmer kingen op scherp. Ook kreeg ik een eigen schemaatje als speci fieke wedstrijdvoorbereiding. Dat werkte goed, net als mijn vaste ritueel voor belangrijke wedstrijden: veel aandacht voor de voeding en op tijd naar bed." Ondanks die serieuze benade ring van zijn sport vindt Luijen dijk, die binnenkort een onder zoeksbaan in de organische chemie aan de Leidse universi teit krijgt, niet dat hij leeft als een monnik. „Ik zet niet alles opzij voor mijn sport. Op zijn tijd drink ik een biertje. Ook hebben we een leuke trainings groep. Atletiek staat bekend als een individualistische sport, maar in de praktijk valt dat reu ze mee. Atleten doen veel geza menlijk, zoals het inlopen voor een wedstrijd. Pas op de start- streep worden zij concurrenten en is het ieder voor zich." Lol beleeft Luijendijk ook aan trainingskampen, buitenlandse trips naar Europa Cup-wedstrij den en ludieke uitstapjes naar andere takken van sport. Zo staat hij te boek als één van de officieuze nationale kampioe nen traplopen. „Ik las eens een advertentie en dacht: waarom niet? Dat traplopen bleek me goed te liggen. Vraag me niet hoe ik het deed. Het is verzuren in het kwadraat. Al na 10 van de 37 verdiepingen kon ik geen trap meer zien. Toch bleef ik mensen inhalen. Boven wist ik niets eens als hoeveelste ik was geëindigd. Voor zo'n kampi oenschap, waaraan ook Marti ten Kate deelnam, moet je ei genlijk een beetje gek zijn. Ver der kan het geen kwaad, want het evenement is altijd aan het einde van het atletiekseizoen. De atletieksport ontdekte Luij endijk op zijn dertiende jaar in zijn vorige woonplaats Baren- drecht. Voor turnen was hij niet in de wieg gelegd, op de atle tiekbaan kon hij beter uit de voeten. „Ik had al gauw een voorkeur voor hardlopen, ook al deed ik als junior aanvanke lijk alle onderdelen." Zijn eerste steeple chase liep hij pas bij de senioren, in 1997. „Die race in Zierikzee vergeet ik nooit meer, omdat ik in de laatste ronde een balk raakte. Ik hield er een gekneusde knie aan over, want steeplebalken geven niet mee. Toch was ik gewonnen voor het door Gertjan van Geen leiden - Nog niet zo lang gele den waren buitenlanders uitge sloten van de Open Leidse kam pioenschappen. Het oudste A- toernooi van Nederland affi cheerde zich graag als 'generale voor de nationale' en daar pas ten slechts tennissers met een Nederlands paspoort. Sinds de openstelling won alleen de Spaanse Noella Perez in 1996 de titel. Sinds gisteren hebben ook de mannen een buitenlandse kampioen. De Duitser Markus Hilpert versloeg Wouter Stan daart op Roomburg in een on derhoudende finale van de 48ste OLK: 4-6, 6-4,7-5. In 1993 drong als eerste buiten lander Joshua Eagle door tot de eindstrijd. De Australiër, inmid dels een verdienstelijke dubbe- laar op de ATP-tour, moest des tijds halverwege opgeven tegen Erik Brummer. Ook Hilpert, met 32 jaar een soort veteraan, leek snel te stranden. Op 4-6,1- 4 0-40 zag het er hopeloos uit voor de vlakbij Neurenberg ge boren Duitser. Maar Hilpert rechtte de rug, sloeg zich via een paar onwaarschijnlijke winners uit de problemen, en kwam als winnaar uit de strijd tegen Standaart, de papieren favoriet „Hij zorgt ervoor dat je beter gaat spelen", aldus Hil pert. „Je krijgt altijd een bal ex tra terug tegen hem en dus moet je wel je beste tennis spe len." Hilpert trok gisteren de onder linge stand met Standaart ge lijk: 3-3. De twee spelen menig A-finale tegen elkaar en zijn aan elkaar gewaagd. Beiden hebben het fulltime tennis opgegeven, maar hebben nog genoeg klasse in huis om in de A-toernooien te schitteren. De Duitser was jaren in het in ternationale circuit actief, maar staakte de strijd onlangs. Als singelaar reikte hij tot de 280ste plaats op de wereldranglijst, als dubbelaar bleef hij net buiten de top 100 staken. Grootste te genstander was een buikvirus, dat hem negen maanden aan de kant hield, juist toen hij de stijgende lijn te pakken had. „Ik heb in de Verenigde Staten ge studeerd en toen ik fullprof werd, ging het allemaal hard omhoog. Binnen de kortste ke ren steeg ik naar een plaats bij de beste 300 tennissers. Nadat ik hersteld was had ik een hoop punten te verdedigen. Dat mis lukte en dus zakte ik weer diep weg. Het was moeilijk, zeker omdat ik er daarvoor klaar voor was om de sprong te maken." Als dubbelaar waren er nog wel eer en dollars te halen, maar sinds de ATP vorig jaar besloot om het dubbelspel voor de en kelspelers aantrekkelijker te maken, zag Hilpert die brood voorziening stranden. „En ik moet zeggen dat ik geen zin meer heb om ver te reizen. Dat heb ik lang genoeg gedaan. Ik woon in Den Haag met mijn vrouw en ik heb de zorg voor mijn kind. Dat kost genoeg tijd. Ik speel nog wel competitie in Duitsland, Frankrijk en Neder land, maar geen toernooien meer die verder zijn dan veertig minuten rijden. Ik train nauwe lijks nog, maar vind tennis nog steeds leuk. Daarom ben ik hier", aldus Hilpert die later op de dag de dubbelfinale met Mark-Paul Burgersdijk verloor van Johan Dijkstra en Martijn van Haasteren. Dat Hilpert ondanks een mini mum aan trainingsuren over een lange adem beschikt, bleek zaterdag al in de halve finale. Toen klopte hij Rijnsburger Bart van Delft met 6-4 in de derde set. Een dag later maakte hij tegen Standaart te veel fou ten om aanspraak te kunnen maken op de zege. Tot hij bij 1- 3 en 2-4 in de tweede set vijf breekpunten wegwerkte en de wedstrijd deed kantelen. Hoe wel Hilpert in de beslissende reeks twee breaks voorsprong verspeelde, bleef hij in de hitte Jolanda Mens was alleen in het dubbelspel succesvol. Archieffoto: Mark Lamers toch het koelst. „Ik weet niet hoe ik het gedaan heb, maar ik moest mijn beste tennis te spe len. Hij is zo'n goede vechter, met zo'n goede verdediging. Ik had geen andere keuze." Sentis Het vrouwentoernooi kende tot de eindstrijd nauwelijks verras singen. Stephanie Gomperts, de regerend nationaal Master en op Roomburg als eerste ge plaatst, liet zich echter aftroe ven door Linda Sentis: 6-4, 1-6, 6-4. Sentis, die in de halve fina le Jolanda Mens had gedwars boomd, beschikte over het ver mogen de tengere Gomperts van achteruit te blijven besto ken zonder al te veel onnodige fouten te maken en won daar door terecht. In de dubbelfinale was Mens wel succesvol. Met Debby Haak pakte de Voorhoutse de titel ten koste van Alexa de Bont en Ilo- na Sanders: 6-4,6-4. Esther Kortekaas Archieffoto: Dick Hogewoning door Peter Klein tennis - Al jaren is het categorie 3 toernooi van Roomburg, dat parallel aan de Operi Leidse Kam pioenschappen gespeeld wordt, een mooie graadmeter hoe de Leidse tennistop zich qua sterkte verhoudt tot die van Nederland. Paul Moggré bewees met een reeks duidelijke zeges op regionale toemooiwinnaars, dat het gat nog niet gedicht is. De tennisser uit Ede verloor op weg naar de titel alleen in de eindstrijd tegen Danny Spierenburg een set. Ook Spierenburg stond op zijn route naar de fi nale geen set af. De winnaar van de Unicum Open 2003 stond aan de regionale categorie 3 (voorheen B1-) spelers Richard Rommers, Nick van Winsen, Donald van Veen en Floris Vogel in totaal 17 spellen af. De gisteren 16 jaar geworden Spierenburg bewees met die zegereeks, dat zijn overstap van Unicum naar de Amstelpark Ten- nisschool een juiste beslissing was. In de compe titie speelde de jeugdige Hazerswoudenaar in de eerste klasse en promoveerde zijn team naar de hoofdklasse. De titel in juni op zijn voormalige club was een volgend bewijs, dat de door hem gekozen opleiding tot resultaat kon leiden. In de eindstrijd had Spierenburg zichzelf graag een mooi verjaardagscadeau gegeven. Maar ook medefinalist Moggré draait tot nu toe een goed seizoen. De speler uit de hoofdmacht van de Edese TC promoveerde, net als Spierenburg, met zijn team naar de hoofdklasse. Ook hij veroverde eerder in het seizoen al een categorie 3 titel. Moggré echter beschikt over meer ervaring op het hoogste niveau. Waar Spierenburg in de kwa lificaties van de Open Leidse bleef steken, stond de Edenaar er al rechtstreeks in. Hij verloor wel iswaar direct in de eerste ronde, maar verliezen tegen Jesse Huta Galung was ingecalculeerd. Een niveau lager werd hij met Spierenburg wel smaakmaker, waar andere geplaatsten als Boy Westerhof en broer Wïlco Moggré er na hun ver lies in de kwalificaties meteen de brui aan gaven. Het rijtje overwinningen van Paul Moggré was heel opmerkelijk. Na een opwarmronde tegen thuisspeler Gert-Jan Anker, moest Greg Levy er in de kwartfinale met 6-1 6-4 aan geloven. De Ame rikaan was afgelopen zondag nog finalist bij het sterk bezette Hillegom Open. In de halve finale kwam tweevoudig toemooiwinnaar Nick van der Kaaij niet verder dan het winnen van twee spel len per set. In de eindstrijd kon Moggré die lijn in de eerste reeks doorzetten, 6-1. Spierenburg vocht in de tweede doorgang sterk terug, 6-3. In de beslis sende set was de Edenaar toch weer de beste. „Hij maakte op de beslissende momenten de punten", zei Spierenburg na afloop. „Ik kwam in de derde set direct twee breaks achter. Ik had kansen om terug te breken, maar benutte die niet. Na 5-1 werd het nog wel 5-3. Maar hij was gewoon de betere speler, zeker in de derde set." Bij de vrouwen was de animo om deel te nemen heel bescheiden. Tanja Nossik bleef in de finale Merel Aalders in twee sets voor. In de categorie 5 maakte Sebastiaan Rijksen zijn plaatsing als eer ste waar door in de eindstrijd Jelke Herweijer via een snel gewonnen eerste en derde set en een in de tiebreak verloren tweede set af te troeven. Herweijer was als tweede geplaatst. Bij de vrou wen was de twaalfjarige Jasmijn van de Bent in de slotronde de meerdere van Sabine Mekel. In de categorie 6 hield Derrick Smittenaar, net als Rijksen overigens, de hoofdprijs in eigen Room burg-huis. Jessica Rijksen trad bij de vrouwen in de voetsporen van broer Sebastiaan. De titels in de categorie 7 werden een prooi voor Arne Ste vens en Cynthia van der Zwan. Voorhout Rutger Goudriaan schreef de categorie 5 van het SW Hypotheker Open in Voorhout op zijn naam. De lijstaanvoerder was in de finale in twee sets de baas over Bart Zuidervaart. Bij de vrou wen zegevierde Petra van den Akker na drie sets over Anita Koelewijn. De laatste had Anne van den Berge met moeite uit de finale gehouden. Thuisspeelster Van den Berge was wel de sterkste in haar eigen speelsterkte, de categorie 6. In de fi nale boog clubgenote Nathalie Tamaela, die wel overtuigend de categorie 7 won, in twee sets. Bij de mannen in '6' bleef Tim van Dijk ongeslagen en werd Roy Jutte verliezend finalist. De mannen '7' werd een prooi voor de als eerste getipte Mi- chiel Couzijn, die in de slotronde Sjoerd Geer- lings in twee sets terugwees. Het hoogste onder deel in Voorhout, de mixed categorie 4, leverde een overwinning op voor wedstrijdleidster Saskia Breuls met Paul Damen. DS- nal "Ci ista imr tth Or Gi 18.0 .30 int; lilif rest nummer, want ik keek mi alweer uit naar een volger wedstrijd." Sterk bezette steeple-cha zijn er echter weinig in N land. Soms moet Luijeni wijken naar België, zoals i week in Namen. Daar wil zijn 'bronzen tijd' van 9. aanscherpen tot onder dt nuut 10. „Dat vind ik zo aan atletiek, dat alle pre< meetbaar zijn. Nu ik dit s mijn beste tijd op de 3.00 'Prc ter vlak heb verbeterd (to weet ik dat ik op de steep weer sneller kan." Zo lang hij vooruitgang b en lol beleeft aan zijn uit hand gelopen hobby, blij 'fv endijk actief als atleet, een lange wereldreis naa Amerika („Ik wilde na mie die iets van de wereld zie had hij vorig jaar moeite draad weer op te pakken kwam moeilijk terug op oude niveau en vroeg m< het alle moeite wel waan Achteraf ben ik blij dat il doorgezet." Nu hij in de vorm van zij verkeert, valt alleen de la ronde van een steeple-cl hem zwaar. „Van vermoi kan ik dan mijn benen b niet meer omhoog krijge Maar ja, zo'n slotronde hooguit anderhalve min gelopen zondag heb ik ii Olympisch Stadion dus halve minuut aan Björn gedacht. Dat is niet lang ,'nne dat afzet tegen al die ure 20.1 van die bronzen medaill kunnen genieten." 3|nJ( Wee TENNIS ff )e ra iling UITSLAGEN 16001 m r.n 10 F 8 40 vreei CAI K 22.2 nties OEI (Al), halve finales: S. Gomper 'zon 6-2 6-0; L. Sentis - J. Mens 6-1 O Eu Sentis - Gomperts 6-4 1-6 6-4. DDI (Al): 0 Haak/J. Mens - A. de mers 6-4 6-3. Die HD1 (Al): J Dijkstra/N. van Haa (Qnf Hilpert/M.P. Burgersdijk 6-4 6-4. rac^ HE3 (BI), halve finales: P Mogj 1®".' v.d. Kaai) 6-2 6-2; D. Spierenburg 0. gel 6-1 6-2 Finale: Moggré - Spte iX 3-6 6-3 DE3 (BI), finale: T Nos: "e'°< ders 6-3 6-1 HD3. finale: G. Lev Re N. van Oosterhout/R. Rommers 6-^2-30 HE5 (Cl), halve finales: S Rijks» Iter j| Driessen (3) 5-7 7-5 6-3; J Herw. .00 F van Leeuwen 7-6 2-5 opgave. Fin agaz sen - Herweiier 6-2 6-7 6-1. DE5 is. 02 finales: S. Mekel - S Draulans (II Die 1 v.d. Bent - A. Pan (2) 6-0 6-1. mstn Bent - Mekel 6-4 5-7 6-3. HD5, |(rag( ove/D. Smittenaar - V. de Geus/f «e p burg 7-6 6-1. GD5, finale: T va v.d. Meer - Ch. Spierenburg/G v 6-4 6-4. mme HE6 (C2), halve finales: 0. Smitte .45 I Wijnen (3) 7-5 7-5, F. Buizer- H. icht. 6-3 6-0. Finale: Smittenaar - Bui: der I DE6 (C2), halve finales: J. Rijksen as kl Leeuwen 6-2 4-6 6-0; S. v.d. Mi Heu Schie (2) 6-4 6-2. Finale: J Rij Vor Meer 6-4 6-3. HD6, finale: H. Lm loch; louw - S. Brugman/S. Goldstaul c 05' GD6, finale: B. Meulekamp/J. KooT' R v.d. Mark 6-2 7-5. HE7 (Dl), halve finales: J Rotte Mekel (7) 6-0 6-1; A. Stevens (6) (8) 6-2 6-4 Finale: Stevens - R( 1. DE7 (Dl), halve finales: S v van Thiel 6-0 6-1; C. v.d. Zwan ren 7-6 opgave Finale: V.d. Zwaï 6-1 7-6. HD7, finale: B. van L. Cijsouw/M. Weijers 6-2 3-6 6-i Ie: T. Korver/A. van Leeuwen Noordergraaf 6-3 6-4. Open Leidse Kampioenschappen, burg HEI (Al), halve finales: W. Stand Dijkstra 6-2 6-1; M. Hilpert - 3-6 6-4 Finale: Hilpert-Star tandaart Li .1 port: -IWD .50/ 20. Die 3ross 12.05 egro 0.15 Loka SW De Hypotheker Open 2003, V HD4 (B2), finale: R. Goudriaan/B van Dam/M. van Maaren 6-0 6-3. P. v.d. Akker/M. v.d. Haak - T. v.d. Geest 6-3 6-1 GD4, finale: Damen - C. Woessner/G. Koekkel ""-to; 0 .25 E \10 V. 17 Deter eight Goud fe?" I0 is... A3 3C HE5 (Cl), halve finales: R Gibenus 6-0 6-3; B. Zuidervaart (4) 0-6 6-4 6-3 Finale: Goudri vaart 7-5 6-3 DE5 (Cl), halve fi lewijn (1) - A. v.d. Berge 3-6 6- Akker - J. Hagemans 6-4 6-2. Fii ker - Koelewijn 6-1 6-7 6-0. HF de Bruijne/M. van Tol - F. 6-3 7-6. DD5, poule: 1. I Noort. HE6 (C2), halve finales: R. Jutte 6-3; T van Dijk - M. Kukler 3-6 6 Ie: Van Dijk - Jutte 6-3 6-1 DE6 nales: A. v.d. Berge (1) - S. van Zoonen 6-0 6-0, N Tamalea (2) 6-1 6-1. Finale: V.d. Berge-Tam HD6, finale: T. van Dijk/R. Dokk te/R. Ras 6-4 6-2. DD6, finale: l Vogelaar - A. v.d. Berge/N. Tamag GD6, finale: L. Veentjer/G. Slir Pompe/R. Muilwijk 6-2 3-6 6-2. HE7 (Dl), halve finales: M. Cl Hoogkamer (3) 6-2 6-2; S. Geerl 7-6 3-6 6-2. Finale: Couzijn - Ge 4. DE7 (Dl), halve finales: N M Lim 6-0 6-3; A. Appel - 0. 6-2. Finale: Tamaela - Appel 6-2 nale: M. Eikens/E. v.d. Meij - R. den Haring 6-3 6-4. DD7, final l/E. de Jong - H. Hoogervorst/H. 6-4 6-2. GD7, finale: J. de Groi ring - E. van Went/B. van Paridon .001 ?1 'ii^orce .1 Nieu\ weer t O 'feBcr Dthe ntry. Wea 19.2C 1The 1.30 I nd.2 >rofe: 130" crisp: New: 10 BB >nqu6 ling 2 You 00 W ILEIDSCH DAGBLAD TENNISCIRCUIT 2003 cb Da.. 38 open toernooien 00/ Top puntenklassement V" 2S* wordt uitgenodigd voor de Masters(15t/m21 september JM \T»P% op TC Unicum in Leiden) Masters prijzenpakket van €3780,- 21. C n M. /an M

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 18