Vacatures MEDEWERKER VERKOOP BINNENDIENST (m I v) PROJECTLEIDER TALEN M/V <D LOI I Met de LOI kom Je er wél! &UW v MANIER Telemarketeer collectieve markt m/v {Lorg en Zekerheid INTERESSE IN EEN BAAN BIJ TOYOTA DEALER DIJKSMAN? Jantje Beton Iran Ider Poel rR.ii oe zo iet ZATERDAG 12 JULI 2003 or informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u betten met TiUy 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Ter versterking van onze divisie onderwijs, zijn wij op zoek naar een doortastende, organisatorisch sterke Dit is het werk IQn In deze ultieme regelfunctie vormt _5/ u de spreekwoordelijke "spin in het web" als het gaat om het opzetten en actualiseren van opleidingen op afwisselende vakgebieden. U werft en beoordeelt de juiste mensen voor het (gedeeltelijk) uitwerken van het project. U plant en coördineert het werk van externe medewerkers en u beoordeelt het door hen aangeleverde materiaal. U signaleert knelpunten en levert - van begin tot eind - een actieve bijdrage aan een planmatig verloop van het productietraject. Dit is uw profiel U hebt een flexibele instelling, teamspirit en bent niet bang voor deadlines. Accuratesse, stressbesten digheid en organisatietalent zijn de belang rijkste kenmerken van uw persoonlijkheid. U beschikt vanzelfsprekend over uitstekende communicatieve vaardigheden (schriftelijk en verbaal) en hebt een brede interesse. U hebt een HBO/WO-werk- en denkniveau. Dit bieden wij u Werken als projectleider betekent: een verantwoordelijke en zelfstan dige positie in een hecht team van collega's. Hierbij horen een prima salaris, een aantrekkelijke winstdelingsregeling en een uitgebreid pakket uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Dit is de LOI ledereen kent de Leidse Onderwijsinstellingen. Maar wist u dat er bij de LOI zo'n 200 vaste medewerkers zijn en 1 500 docenten en auteurs. Met ruim 350 opleidingen, waaronder een groeiend aantal officiële MBO- en HBO- opieidingen, vormen wij het grootste instituut voor afstandsonderwijs. En wist u dat alle opleidingen binnen de muren van het LOI-gebouw ontwikkeld worden? Verantwoordelijk voor het continue vernieuwingsproces van ons assortiment zijn de projectleiders. In het productieteam coördineren zij de realisatie van nieuwe, en de actualisatie van bestaande opleidingen. Daarbij spelen ICT-toepassingen een belang rijke rol. Dankzij projectleiders verloopt het intensieve traject tussen idee en uitvoering efficiënt en soepel. Zodat de 100 000 cursisten die jaarlijks bij ons studeren, verzekerd blijven van topkwaliteit. Hebt u eerst nog vragen? Bel dan even met Hans Verheul (071) 54 51 374. Wilt u meteen solliciteren? Stuur dan binnen twee weken uw sollicitatiebrief met curriculum vitae naar: Leidse Onderwijsinstellingen T.a.v. de afdeling Personeelszaken Postbus 4200, 2350 CA Leiderdorp Of e-mail uw brief naar: personeelszaken@loi.nl BEDANKT VOOR VAN KANKERBESTRIJDING GIRO 26000 •«rr 00 5 700MO I I II II IV li l u il al UTT fll n - De Divisie Verzekeringen verleent service aan bestaande klanten en houdt zich daarnaast bezig met de werving van nieuwe klanten. w Binnen de divisie werken 320 medewerkers, verdeeld over de volgen- de afdelingen: Verkoop, Frontoffice, Backoffice en Bedrijfsvoering. H GEMIDDELD 17 UUR PER WEEK 3*. i' kostenverzekeringen, zowel ziekenfonds alsparticulier Ons personeelsbeleid gericht op ontwikkeling. waarbij aandacht werkers! Een belangrijk doel organisatie isdan Spreekt dit jou aan Als telemarketeer draag je zorg voor het binnenhalen van afspraken voor account managers. Je maakt afspraken met bedrijven voor ziekenfonds-, particuliere en branchevreemde verzekeringen. Je adviseert de klanten over diverse zaken en diensten. Je levert een actieve team- bijdrage en vindt het belangrijk je persoon lijk te ontwikkelen. Je neemt deel aan I speciale projecten en je bent verantwoor- I delijk voor het op juiste, snelle en duide lijke manier verstrekken van informatie richting klanten. Het gaat je gemakkelijk I af telefonisch de klant tevreden te houden en/ofte krijgen. Je bent in staat om (toe komstige) klanten te overtuigen van een bepaald standpunt en je weet hoe je instem ming kunt krijgen voor bepaalde plannen, ideeën of producten. Daarnaast heb je de bereidheid tot het volgen van cursussen. Je rapporteert rechtstreeks aan de coach collectieve markt. Wij zeggen jou toe Een aantrekkelijk salaris tot maximaal €2.133,- bruto per maand op basis van een 34-urige werkweek, en een interessant pakket aan arbëids- voorwaarden, waaronder een dertiende maand. Ons oog valt op jou, als je dit in huis hebt MBO-denk-en-werkniveau; ervaring in soortgelijke functie vereist; ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; een servicegerichte instelling en een teamplayer; goede communicatieve vaardigheden; commerciële instelling en probleem oplossend vermogen; discipline; overtuigingskracht; flexibel gedrag. Grijp je kans en solliciteer Voor meer informatie kun je contact opnemen met Marion van Berkel, coach verkoop collectieve markt (071) 5 825 378, of onze website www.zorgenzekerheid.nl raadplegen. Je kunt je sollicitatie onder ver melding van vacaturenummer 0306-051 mailen naarvacatures@zorgenzekerheid.nl of binnen 2 weken sturen naar Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. Jeanet Hes, HR-adviseur, Postbus 400, 2300 AK Leiden. De gesprekken vinden plaats in week 35. ZIEKENFONDS PARTICULIER Voor alle zekerheid dichtbij. tie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Een afwisselende baan voor iemand die buitenlandse talen spreekt... Star dried flowers decorations b.v. is een dynamisch im- en exportbedrijf van natuurlijke decoratiematerialen, decoratieartikelen en droogbloemen. De afzet is hoofdzakelijk gericht op de export en vindt wereldwijd plaats. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste: De functie omvat o.a.: - opvolging en afwikkeling van binnenkomende orders - contact onderhouden met klanten bij afwezigheid van de accountmanager - correspondentie en telefonische contacten in het Nederlands, Engels en Duits - commerciële en administratieve ondersteuning van de accountmanager - verzorgen van offertes, aanbiedingen en sampling voor klanten - toezicht houden op de produktie- en orderafwerking Wij vragen: - een enthousiaste medewerker met een duidelijke commerciële instelling - beheersing van Engels en Duits in woord en geschrift is een vereiste, Frans strekt tot aanbeveling - duidelijk administratief onderlegd - inventiviteit en positiviteit - accuratesse - stressbestendig - ervaring met Word en Excel, evt. Exact voor Windows - goede contactuele eigenschappen Wij bieden: - prima werksfeer in een jong team met leuke collega's - voldoende ruimte voor eigen initiatief - prettige en uitdagende werkomgeving - internationale contacten - een honorering passend bij het niveau van de functie Ben je geïnteresseerd stuur dan binnen 2 weken je reactie naar: Star Dried flowers decorations b.v., t.a.v. Corine van der Eijck, Vinkenweg 50, 2231 NT Rijnsburg, telefoon 071-4092057, fax 071-4092051, E-mailcorine@star.nl, website: www.star.nl Dried flowers decorations bv Werken bij een van onze TOYOTA dealerbedrijven is een leuke, verantwoordelijke bruisende baan. Want naast het onderhouden en repareren van hun auto, komen klanten ook bij je voor een haastige klus. Natuurlijk sta je ze dan klantgericht en behulpzaam te woord. Want bij TOYOTA Dealer Dijksman is iedere l<;lant de belangrijkste klant van de dag. Zo moet de klant zich ook voelen, zodat hij of zij de volgende keer graag weer terugkomt. Wij zoeken ter uitbreiding van ons team in Hillegom en Beverwijk: Een monteur met enige ervaring die zelfstandig kan werken. Wij zoeken voor onze vestiging in Rijnsburg: Een parttime chauffeur in bezit van rijbewijs B E. Wij bieden: Een zelfstandige en zeer afwisselende baan in een enthousiast team. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur een korte sollicitatiebrief naar: Garage Dijksman b.v. t.a.v. Bram van der Vijver Oegstgeesterweg 17-23 2231 AR RIJNSBURG Wil je eerst meer weten of meteen solliciteren, dan kan dat natuurlijk ook! Ons telefoonnummer is 071-4092929 De Dijksman groep is een bedrijf dat in de bollenstreek opereert als officieel TOYOTA dealer met vestigingen in Rijnsburg, Hillegom en Beverwijk. Samen sterk! Help Jantje Beton projecten te realiseren die kinderen de kans geven zich op evenwichtige en speelse wijze te ontwikkelen. Postbus 85233. 3508 AE Utrecht. Tel. (030) 244 70 00 0 Word donateur: giro 1247 Wij zijn: verzekeringen bv registermakelaar in assurantiën, assuradeur, gevolmachtigde van 7 schappijen, hypotheek- en pensioenbureau. Het team van 30 mede zet zich in om maatwerk te leveren aan onze particuliere- en bedrijf ties in geheel Nederland, met als kerngebied de Randstad. Wij zijn op zoek naar: een fulltime receptioniste/telefoniste (m/v Wij zoeken een collega met interesse voor het verzekeringsvak. Gezien de de werkzaamheden verwachten we dat je accuraat, zelfstandig, stressbei en collegiaal bent. Je gaat met nog een collega werken aan de receptie eerste aanspreekpunt zult zijn voor onze relaties. Inkomend telefoonveria door jou doorverbonden met de betreffende afdelingen. Verder zul je ook stratief werk verrichten voor diverse afdelingen. Tevens zijn wij op zoek naar: een fulltime commercieel medewerker binnendienst (m/v) Je hebt een middelbare schoolopleiding aangevuld met diverse assurantie ma's. Je hebt ruime ervaring op het gebied van schadeverzekeringen, bij vo bij het assurantie-intermediair. Bovendien beschik je over een goed commi inzicht. Je werkzaamheden zullen bestaan uit o.a. telefonische advisering bedrijven c.q. particulieren, onderhandelingen met maatschappijen en cort dentie/offerte activiteiten. Mensen zonder verzekeringsopleiding gelieve solliciteren. Voor beide functies bieden wij: een zelfstandige en afwisselende baan in een succesvol bedrijf een prettige werksfeer binnen een jong en ambitieus team de kans om te groeien en het beste uitje zelf te halen uiteraard een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden (o.a. premievrij pensioen) en prima salaris Nieuwsgierig? Stuur dan je brief voorzien van CV, binnen twee weken na pu naar onderstaand adres of e-mail naar ton@hvdpoel.nl. Voor nadere informatie over deze functie kun je altijd telefonisch contact men met Ton van der Poel, tel: 071 - 561 05 25. O nva:..lid Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Kopperswetering 1. 2362 BK Zoeterwoude Postbus 31.2350 AA Leiderdorp Telefoon: 071-5610510 Telefax: 071-5691923 Hi werkomstandigheden. Dat betekent oog voor 'gezonde werktijden, inspraak in een goede combinatie carrière er privé-leven, handvatten vooi verdere ontwikkeling en een open cultuur, waardoor iedereen wordt gehoord

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 2