GESLAAGD HOC 947 WOENSDAG 25 JUNI 2003 Groene Hart Lyceum, Alphen Vmbo BL (west): Brenda Balvert, Jen ny den Boer, Robbert van den Brand, Jurre Kouwenhoven, Martine Mater, Tirchana Monterie, Valentina Mo- riglia, Kim Natenstedt, Francelle Nort, Daryl Sahetapy, Angela Steigenberger, Sabine Taal, Danijela Vermeij, Niels Werring, Christiaan Westerink, Don Frederiks, Charlotte van Grieken, Leon Knijnenburg, Stefan Stolk, Mehdi Hasan Pour, Miranda van 't Hof, Wij nand Krijger, Jeff Massing, Thijs van Ofwegen, Maarten Peek, Evelien Ra demaker, Ricardo van Reijswoud, Pa trick de Rijk, Ivanka Schaaij, Michiel Thijssen, Meivin van Beek, Mark Brandsen, Erik Brederode, Tijs van der Burg, Michael Disseldorp, Frank Ie Fèbre, Hisham Hashem Ali, Rogier de Jong, Remco van Kreuningen, Fol- ke de Lange, Mustafa Al Nahadi, Léo- nard Rietveld. Peter van Roon, Gerben Zeilstra, Pascal Bakker, Bas van Don- ge, Richard Kentrop, Jasper Koeie- man. Minne Servaas, Benny van Vliet, Tamara Breijer, Johan Dreef, Randy Everts, Zakaria Hadra, Selina Her mann, Marius Hoenderkamp, Rick Hoogstad, Fatima Latifi, Maryam Lati- fi, Amanda de Rijk, Michèle Zuidema, Ruud de Boer, Jaap Derks, Marijn de Jonge, Jarno Munnik, Joost Zijerveld, Bas van Eijk, Nabil Rahaoui, Jeffrey van de Ruit, Patrick Sep, Michel Dui ker, Ramon van den Hoven, Gerard Meeuwis, Ruud van der Werff, Rob Berntsen, Christian Koot, Boy de Maar, Lesly van Mil, Arno Rietdijk, Harm van Rijn, Peter van Tol, Thomas Lek, Jorim Nap, Frank Plasmeijer, Dennis Rozendaal, Ricardo Slotboom, Marco Sluizeman, Pascal Snel, Naft- hali Tupamahu, Jelle Vermeulen, Chantal Vis, Peter van der Voorn, Juri- an Waalewijn, Thomas van Weeren, Jan van der Werf, Vincent Wiekens, Victor Amiabel, Meivin Angenent, Fer ry van Asselt, Armando Basdew, Gerrit Blom, Paul Brugmans, Mitchel van Goozen, Tom Jenezon, Peter Ka- bitzsch, Mark Koning, Mark Kouwen hoven, Jurgen van Leeuwen, Nelab Azizi, Hodan Abdi Bille, Nathalie van Hemsbergen, Miralda Huikeshoven, Henka de Jong, Maruja Kesting, Roel- fina Klok, Maerle van den Kommer, Suzanne Vergunst, Laura Versluis, Es ther de Vlaming, Kyra Vogel, Debbie Wesselink, Natascha van de Wijn gaard, Rifka Zweverink, Samantha Ar- kema, Mariska Giesen, Mimount Ha- ouli, Mariska Koeken, Irene Kooter, Anneloes Langeveld, Jessica Luyken, Carola van der Meij, Linda van der Niet, Kelly Rusman, Louiza Slappen- del, Inez Stern, Eveline Valk, Mariska Verheul, Lindy de Vries, Esther van der Weide, Paul van der Geur, Nata scha Nengerman, Michelle Peters, Ri cardo Rinkel, Jurre Smit, Delano Wie lingen. Vmbo GL (west): Stephanie Bahl- mann, Ingmar Bakkenist, Bianca Bolk, Joyce Bouwens, Leontienne Broekman, Helene van Dolder, Mandy Dubbeldeman, Simone den Hartogh, Remco den Hertog, Lisa Ignacia, Ali Jaberi, Selma Kemper, Emily Kuipers, Eva van Leeuwen, Sandra van Leeu wen, Ruben van Leeuwen, Kim Linde man, Stefan Nieuwenhuizen, Jane van der Ploeg, Marcel van Setten van der Meer, Chavalee Sohilait, Jorien Spruijt, Renée Telder, Marijke Veen- stra, Martijn Verhaaf, Richard Ver schuur, Esther de Vos, Margreet van der Werf, Sharon Woortman, Rosalie Zirkzee, Anneke van der Zwaard. Vmbo KL (west): Kenneth Bahlmann, Annika van Buren, Antonieta Craan- berg, Chantal Domburg, Rachel Gan- ga Persad, Sjoerd Hansen, Tim van den Hoek, Collin Hoogervorst, Remco Janssen, Abdullah Kohestani, Yorick Korstanje, Jeroen Scherpenzeel, Ralph Bruines, Joshua Cornielje, Jor- dy van den Elshout, Carlo de Heer, Mi ke Keijzer, Mark Kenter, Maurits Kruik, Wouter van der Laan, Erwin Maaijen, Ali Mousavi, Albert Reumer- mann, Wesley Schipper, Rutger Boon stra, Ralph van Klaveren, Dennis Ver beek. Johan Blom, Meivin Tolboom, Mark Bakker, Daan van der Drift, Ma rijke van Haestregt, Bart van der Leest, Ferdy Lek, Ronald Pont, René van Tol, Arnoud Wittebol, Yasmin Ja- ma, Ramona van den Belt, Dorry Cle mens, Rian van Haestregt, Marije Hel ler, Rosanne Heller, Priscilla Hout kamp, Anneloes Kersbergen, Desirée Könst, Janine Kraan, Danielle van Marsbergen, Lianne Martens, Saskia Martens, Lindsey Nieuwenhoven, Lot te de Rooij, Lindsay Teeuwen, Diene- ke Troost, Denise Uithol, Lucia Ver- kley, Jacomien Zwijnenburg. Vmbo TL, Hazerswoude: Maikel van den Berg, Steffie Bergman, El ine van Dijk, Kim van der Gaag, Niels de Gel der, Martijn van Katwijk, Sebastiaan Langeveld, Jan Louwers, Paul Plai- sier, Nick Schipper, Patty Slappendel, Martijn van Straalen, Rob Verbeek, Annet Volwater, Lars van de Walle, Ju lia Wesselingh, Janine van Wijk, Len- nart Zegwaard Vmbo TL, Noord: Lisette Atsma, Tho mas Bergman, Martijn Beumer, Krista Bontan, Sander Bouthoorn, Sarah Braithwaite, Iris Britsemmer, Wietse Bruggeman, Gerco Deelstra, Melanie Draaisma, Rutger Droog, Chantal van Eijk, Zeynep Ervar, Esther Esveld, Jur re van Eyndhoven, Herman van der Geest, Michel de Graaf, Pascal van der Graaf, Thirza Gubbens, Valerie de Haan, Anton den Haan, Tim Hakker, Edwin van Haren, Cathrien van Har ten, Patricia van den Heuvel, Christi ne van Hoogeveen, Saskia Hortensius, Saskia Huisman, Mohammed Ibra him, Bas van Iperen, Geeske Jellema, Kim de Jeu, Rosanne Keizer, Jeroen Koeleman, Gary Koetzier, Ted Lam- mers, Michael Liem, Lara Molleman, Conny Nieuwland, llonka van de Pan ne, Erik van der Panne, Frank Philip- pi, Caroline Pijper, Joey Postma, Mar- door. We hebben veel aan het huis gedaan, nieuw laminaat, nieuwe auto, dus we slaan een keertje over. Ik wil het liefst in de muziek verder gaan. Dat is mijn droom. Optredens en zo. Als het niet lukt, kan ik terugval len op mijn schooldiploma's. En als je sociaal-cultureel werk hebt gedaan kun je ook in een concertgebouw werken of iets dergelijks. Maar het gaat best goed met de band. We gaan gewoon door en blij ven optimistisch. Je moet ook een beetje geluk hebben." Naam: Christiaan Vinkestijn Woonplaats: Noordwijk Opleiding: vmbo beroepsge richt (elektrotechniek) School: Andreas Rijnmond Kat wijk, Eindresultaat: herexamen Vervolgopleiding: mbo ICT „Ik heb een spannende week achter de rug. Vorige week moest ik herexamen doen. Ik hoop dat ik voor natuurkun de/scheikunde nu een zeven haal. Ik heb een goed gevoel over het herexamen, dat ik goed had voorbereid. Ik ben er wel vijf dagen mee bezig ge weest. Als ik een zeven heb gehaald, en dat hoor ik van daag, dan heb ik vijf van de zes certificaten binnen. Een zeven voor het ene vak heft namelijk de vijf voor wiskunde op. Alleen Engels blijft dan zwaar onvoldoende. Daar valt nu niets meer aan te doen. Her kansen had geen zin. Het rare met Engels is dat ik technisch Engels wel goed begrijp. Maar van andere teksten snap ik veel minder. Gelukkig kan ik het certificaat voor Engels vol gend schooljaar halen, als ik naar het ROC (Regionaal Op leidingen Centrum) ga. Ik kan daar sowieso terecht, zelfs als ik drie certificaten zou missen. Naam: Erol Yenicekaya (17) Woonplaats: Weteringbrug Opleiding: vmbo theoretische leerweg School: Visser 't Hooft, Leider dorp Eindresultaat: geslaagd Vervolgopleiding: mbo, sociaal cultureel werk „Het examen is best goed ge gaan. Voor economie had ik een vier verwacht, maar won derbaarlijk genoeg heb ik 6,1 gehaald. Toen stond ik een vijf. Voor Duits heb ik een zes gehaald en de rest was zevens en achten. Ik wist bijna zeker dat ik zou slagen. De komende weken ga ik veel nieuwe nummers maken met mijn band Below Zero. En veel naar concerten toe. Naar Emi nem en Cypress Hill, en ook nog naar Lowlands. Ik ben he lemaal concertverslaafd. Als ik geld heb, geef ik het meeste uit aan muziek. Liever doe ik geen vakantiewerk, maar ei genlijk is het best wel nodig. Misschien kan ik bij een vi deotheek werken. Zit ik toch nog een beetje tussen de mu ziekfilms. Ik zie het wel. De komende tijd ga ik het lek ker rustig aandoen. Ik zou nog naar Turkije gaan met mijn ouders, maar dat gaat niet Maar dat hoop ik niet, want dan wordt het volgende schooljaar zo zwaar. Nu heb ik wel even genoeg van al dat leren. Ik ga eerst even niets doen, afgezien dan van het baantje dat ik heb bij Albert Heijn. Vakantieplannen heb ik nog niet. En in feesten heb ik tot nu toe nog geen zin gehad, misschien verandert dat als ik vandaag het verlos sende telefoontje heb gehad. Maar hoe het ook afloopt, ik ga in elk geval door met leren. Werken is op dit ogenblik nog niets voor mij." vin Twisk, Jurgen Verbeek, haar, Rémon Versluijs, Ruwan Wilhelmus Witteman. Zelfstandig Werkend Gasthc vrouw: Remco Belt, Daniël H tra Kwaasteniet, Judith van Vlij van Weeren. Zelfstandig Werkend Kok: Cud chetti, John Bakker, Rachel yf Berg, Vincent Bij, Joost Bijm Diederik, Christiaan van Marcus van Eijk. Dennis vanl den, Marijke van Es, llonal Jethro Geukes, Leeroy Groen, Paul Hassing, Raphaël van h vid den Hertog, Robertus I nardus van der Hoeven, Mart genboom, Sanne den Holland bertus Hulsbosch, Nicolaas Ivw Sharon Jap-A-Joe, Laurentiu] Mark Kooij, Peter de Lange, I Leeuwen, Leonardus Looijen: bert Mol, Jan-Pieter Mouritsj Pronk, Michael Rampersad, Rietbroek, Ivo Romijn, Michj ter, Paul Schoneveld, Wout Arnoud van Tongeren, We: Dionysius Verplancke, Ed varjj Peter Wijnberg, Erik Willemse Wolters. Toerisme: Eveline Andringa, I ten Asbroek, Marianne van] Hayder Bayrak, Sarah van c Claire Beukeboom, Tamara v chem, Joyce Blauwhoff, Blok, Eefje Borgman, Britt E Wendy van Brakel, Sabine d Ramona Bruis, Jaqueline Bui1 Diaz Rios, Marjoleine Ditz, f Dormaar, Eric-Jan Eckhart, C hrah, Tamara Ettouti, Leonie l| Jemey Ferwerda, Tamara Frelj lette van Gijlswijk, Audrey Q queline Groen, Wilma Guijt, van Haaster, Tamara van Haj mke Hartog, Wendy Hogervor Hogewoning, Lisette Hollem ra van Huis, Jessica de Jongt ne Kalkhoven, Anniek Kar Indra Keyzer, Petra Klinkenbt lien de Koning, Paulien van[ Karina van der Maarl, Priscillaf Maas, Marije van der Maesenf breff, Saskia Marselis, Lie: Asam, Bianca Meeuwenoord, ll Mooij, Fleur Mulder, Jessica! Marijke Otto, Mathilde Oussc gina Ouwehand, Mariëlle I Bart Pepping, Inge Plasmeijei Plijter, Joyce Pluimgraaff, I man, Jessica van der Pol Marcella Pranu, Marian Ra^ gen, Suzan Rensink, Pushp bach, Jessica Schenkius, Schipper, Sabrina Schoorstra Sno, Bianca Snoeks, Laura S| Marije Suk, Mariska Timmer Verhoef, Marjolein van Vliet van Vliet, Sjoukje Vogelaar, I water, Sonja Warmerdam, Wassink, Sanne van der Wend ne Willemse, Lydia Wiranta,| Woonings. Northgo Coll< Noordwijk Vmbo: Leendert van Beele, Jo den Berg, Merel Beuk, Fleur B Marleen Bijlemeer, Koen I Robin Bulk, Jade Calitz, Luk venvoorde, Zenab El Negrc Floors, Lysanne Geluk, Yindn bos, Florien de Haas, Jos H 1 Sabine Heikens, Jeroen Hoe B j^ai Hogenhuis, Daan den Ho £u Quinten van der Horst, Dzane: j sjac] llda Isovic, Rolf Kamerbeek, Kesteren, Lotte Kettenis, Ni* met|ja kenberg, Mandy Koelewijn, bericl Koeman, Klaas Lommerse, f( |atl Meeuwenoord, Rick-Jan Mess Jeroen van de Most van Spi| n ^jn. lieu» p «O f. Steijn, Rolf Valkema, Jochem gen, Bo-Thierry Verschuren, laart, Loeky Warmerdam, Ce#lastcrci hoek. t Div, Havo: Daan Annegarn, Elwi ankelij] Nick van den Berg, Linda Be. (jat noah Biesheuvel, Edward Tessa Boonk, Simone Boot, epmedt Bosman, Mouad Bounekoub en tejej van den Brink, Lilian Buts, Stwaa. Dam, Tijmen van Duijvenvoo (jrejs nie van Eeden, Hurly Holtro; ek te Hoogervorst, Sylvia van Hoor |jet Devi van der Horst, Nathali muiden, Liza Janson, Paul rang, Jeanette Kortekaas, Pajair van lijveld, Esther Lubbe, Dennis uwefijk Mark, Carolien Meijer, Eva Yvonne van der Niet, Mark Tessa van den Oever, Tom Cfc]e rlaii Linda van der Putten, Tess dorp, Rianne van Schie, K Schooten, Jordi Snelders, Ca ang te kevisser, Richard Verhoogt, K niblicits sluijs, Eline Vooys, Elise W; |c]jj|ce f. ven, Marjoleine Welters, Jytt;^, ga, Colin van Wieringen, nands, Robbin Willms, Rianrv Zalm, Timo van Zundert. Vwo: Mariëtte Alkemade, W< kemade, Joost van Asten, evisie lij Boer, Lars Bouwman, Tanya atje Rianne Cornelisse, Teressa Tjipke van Dam, Bianca 0 |ej hggft de met 'einig ve uit te v Angéline Gillebaart, Ciska Gd ne Gort, Marianne de Haas, van den Hoonaard, Lodie H Martijn Jansen, Roos Klir aafheti René Koning, Evelien van 1 iver de 'r Josje Mulder, Gerard Noppe, Peschier, Stefan Schrama, maakt, Smit, Judith Steemers, Adr kic, Marjolijn Tebeest, Lè Vreugd, Anne Vrolijk, Nick dam, Dennis van der Werf, L nands, Jinne Wijnnobel, Man neveld, Johnny Zwanenburg. AN1 djn. looi bij R- van Niekerk, Sharon Nieu* Bob Noppe, Sarah Omar, hoek, Hugo Ouwehand, Maitf(jeyer] dekooper, Ellen Plug, Anne |at er Rooyen, Rob Salman, Scheurwater, Bastiaan Schuit, n ne Sluys, Peter Smit, Lis< tegen' dus w dat uita en druk st Schneide tijn Pronk, Jeske Radstake, Rick Reu- merman, Eveline Rietveld, Wendy Roest, Hein de Rooi, Arwim Siebeling, Martin van der Sluis, Wilma Staal, Mi randa Stam, Meivin Straathof, Anne- mieke van de Streek, Mike Suvaal, Frank Treur, Mark Uijttewaal, Corina van de Vechte, Niels Verhoog, Robin Vink, Isabelle Wagenaar. Romain van Walsum, Richard Wansinck, Terry Wil- lemstein, Sarah Windhorst, Stefan de Wit, Jessica Zandbergen, Michael Zijl stra, Sylvia Zitter. Vmbo TL, West: Mandy Bogaards, Niels van Burik, Roos Flooren, Sa mantha Gangadin, Bas van Gils, Den nis Haasnoot. Dennis Hoogervorst, Arazoe Jaff, Wesley Jëgel, Janet de Jong, Emiel Kroon, Manon Lagerweij, Donny Langerak, Wouter van der Meel, Ruben Nauw, Timon Ramme- loo, Tahlia Reawaruw, Alejandra Saenz Silva, Gerben Straathof, Manasse Timisela, Joost Verbeek, Gerlof Verdel, Sander Vermaak. Erwin van Voskuilen, Kaj Vurens, Justin Wanninkhof, Simon Wijfje. Havo: Diana Alexopoulos, Adra Amr- har, Margriet Augstein, Niels Ax, Ja- mie Bakkum, Maikel Barnhoorn, Ed win Beeke, Tanya Beliaeva, Tessa van den Berg, Elisa Betcke, Annelies Boer, Amanda de Boer, Erik Boerefijn, Mare Bomas, Mariëlle van Bostelen, Ralph Bot, Rogier Brinkman, Tjitske Bruijn, Leon de Bruin, Rick Bulk, Es ther Burgers, Nadine Burggraaf, Yoni Chamla, Carolien Chehab, Nathalie Chen, Ravi Chotkan, Jaap Dieben, Ru- dolf van Ee, Lisette Ens, Yvonne van de Geer, Nanda Gerling, Dave Go, Leanne Goddijn, Marit Goedhart, Ste fan de Groot, Erik Guldemond, Xanthe van Haaften, Marieke van Harten, Jan- neke van der Heiden, Mary Hessel, Tamara Hiemstra, Kirsten Hildering, Matthijs Hoekstra, Robin Hofland, Diana Hoogenes, Bart van der Hoorn, Enka Ignacia, Hester Immerzeel, Nitin Ishwardat, Natasja Jacobsen, John Kaiser, Carla van Keeken, Tonie de Keizer, Eric van der Klaauw, Nardo Kling, Frank Koelewijn, Sebastiaan van Kooten, Wouter Koppen, Floris Kortleve, Laila Koubia, Gijsbert Krij ger, Bennie Kroon, Emile Kroon, Jan- tine Labots, Anja de Leeuw, Bas de Leeuw, Xue Mei Lin, Jessica Linde man, Rutger van der Linden, Vicky van der Loo, Susan Lourier, Maaike Luining, Danny Markwat, Geraldine van der Meer, Johan Meijer, Mariëlle Mutsaers, Huda Al Nahadi, Benjamin Niemeijer, Jan-Douwe Noorduin, Ri chard van Ofwegen, Ginger Otten, Ro bin den Ouden, Rik Pantjes, Sjoerd Pet, Roos Pieterse, Ralf Ptugge, René Pont, Brenda van der Post, Almer Postma, Christian Quartel, Gabriëlle Remmelzwaal, Jan Willem van 't Riet, Fanny Rijnbeek, Sjoerd Rijsdijk, Jil- lian Rompies, Marloes de Ruiter, Rick van Sandijk, Bianca Schellingerhout, Marianne Schonewille, Robin Slinger land, Nadine Smeding, Dorien Smit, Gaby Spaan, Eveline Sparreboom, No na Speet, Floris Stoter, Emma Tanis, Job van Tol, Michel van Tol, Janna Touw, Michiel Tukker, Sophie Uljee, Marleen Vaane, Bianca van Varik, Sandra Veldstra, Rémon Verburg, Ke vin van der Voort, Joost Vreeken, Ta mara Weeda, Martin van Weeren, Bart van der Weide, Iris Wijngaarden, Ro bin van Woerden, Arleta Wojtowicz, Marinda van Zeijl, Frans van Zwieten. Vwo: Trude van Aalst, Gulsah Akde- mir, Sytse van Beek, Femke Besemer, Nathalie Beugelsdijk, Leonie Blom, Mariska Blom, Sanne Broeksma, Hes ter Bruin, Lisette Castel, Thierry Cas- tel, Leonie Daniël, Hinse van Dijk, Sanne Doelman, Jet van Duin, Ellis Dullaart, Sandra van Eijk, Mieke Em- men, Michael Furtado, Marije Gal- jaard, Julius van Geen, Wijnand van der Giessen, Danny Goudkade, John Groen in 'tWout, Arjenne Gussenho- ven, Ralf van Haastert, Sjoerd Hen stra, Bianca van den Heuvel, Chris van Heuveln, Paul Hoogenboom, San- der van der Jagt, Linda Janmaat, Christian de Jong, Stefanie de Jong, Janneke Jonker, Loesvan Keeken, Ilse Keizer, Robert van Kints, Sebastiaan de Kruif, Else Marijn Kruijswijk, Kirsti van Leeuwen, Pascal Lemaire, Erik Lette Wai-Kwan Lung, Arthur Lutz, Stefan Maas, Mark Meijer, Menno Meijerink, Arjan Mooijekind, Esther Neuteboom, Wilco Nuiten, Bianca Oppelaar, Joris Overes, Robert Pij pers, Annelies van der Ploeg, Inge Ploum, Jelger Postma, Miriam Pronk, Marceline de Ree, Jelmer Renema, Yvon de Reuver, Arnout van Rhijn, Er ik Rietdijk, Lieke Rijnbeek, Joukjevan Rijswijk, Vincent Rikkers, Inge Rogge veen, Coen de Ruiter, Sanne Runia, Tamar Schellingerhout, Bastiaan Schravendeel, Jelle Schut, Inge Si mons, Haiko Smid, Saskia Soede, Jeanet Stegeman, Tom Straeter, Ei leen Tjia, Jennifer Verhoekx, Anne Verleng, Christoph Vet, Rosanne Vlas veld, Jasper de Vries, Stefan de Vries, Marcus Wagenaar, Iris van Welij, Ani- ka Willemsen, Riëlka Wulff. ROC, Leiden Gastheer/Gastvrouw: Jenifer Balvert, Esteher Bogaards, Morad Burmhaout, Maurits Coenen, Mathieu Croese, Feli cia Duineveld, Patricia van der Hey- den, Guido Hoefnagels, Jeffrey Hoo genes, Mirjam Klaassen, Xue Lin, Brenda van der Made, Bianca Mou nts, Barry van der Noordt, Iris van Rooyen, Rohini van Schie, Elzbieta Skretkowska, Robbert Statema, Wou ter Tetteroo. Horeca Assistent: Robin Baalbergen, Mike Benders, Willem Bockhove, Sheilendra Boejharat, Martijn Boelé, Samantha Bruijstens, Nasr Dahhane, Joffrey van Dijk, MMurat Erbilgin, Eli sa Geusebroek, David Groenenboom, Yuri van der Heijden, Roos Keizer, Mi randa Langezaal, Jessica Lier, Jeffrey Mackaay, Sebastijan Ramie, Danny van Schaik, Enze Schwarz, Robert-Jan Simonis, Harriëtte van 't Slot, Jorid van der Wijk, Qiang Zhang, René Zwa nenburg. Kok: Bianca Bakker, Jacob Boogerd, Ivo Booren, Hendrik Breukelman, Thomas Deijs, Jeroen Dekker, Paul van Dijk, Leontien Doets, Johannes van Duijn, Chantal van Eeden, Anna Eggenhuizen, Gerardus Fenne, Elmar Goris, Dennis Griffioen, Robbert Haasnoot, Sidney de Hart, Rik van Hooft, Justus Hoogenboom, Adriaan Houwaard, Yong Fu Hu, Hodan Ja- maa, Bas Janssen, Mike de Jong, Benjamin Juffermans, Sebastiaan Ka- genaar, Amerik Ketting, Mariska Koo- men, Mascha Kouwenhoven, Everwijn van Lammers Toorenburg, Tristan Lyklema, Esther Meerloo, Wouter Nagtegaal, Coenraad Ouwerkerk, Ste fan Ouwerkerk, Ricardo Peerkhan, Justin Plaizier, Nadja Quichou, Corne lls van der Raad, Edward de Ridder, Mark van Rijn, Susanne Rijnvis, Patri cia de Rooij, Stefan Schuur, Martinus Slangen, Ferry Sleijser,Cindy Tol, Ke- Foto: ANP Ashram College, Nieuwkoop Vmbo: Cindy Aartman, Lisanne den Brave, Nancy Immerzeel, Sjon de Jong, Daniëlle van 't Kruis, Stephanie Leliveld, Wendy Prins, Ronald Schalk wijk, Patricia Spruijt, Miriam van Dam, Femke Pieterse, Laura Roesink, Lisette van Rossenberg, Roos Ter- steeg, Ilse Thiry, Sabrina Verkaik, Debbie de Vos, Mariska Wens, Jenni fer Blokland, Peter Blom, Sabrina Busker, Evelien Kooyman, Patricia Kornelisse, Jessica Potter, Zanoune Radji, Hajo Vlug, Roel Abrahamsen, Dore-Anne den Brinker, Johan van Ca- pel, Erik Cornelisse, Paloma Cornelis se, Heidi Griffioen, Gijs de Groot, Mar leen de Haas, Denise Heemskerk, Jef frey Heuzen, Charlotte Oldenbroek, Roswitha Pellegrom, Rutger Rommen. Dianne van Smoorenburg, Serena Ver- looij, Eric Zaal, Linda Zonderop. Ashram College, Alphen Vmbo: Rianne Bleeker, Tamara Brand, Esther van Iperen, Samantha Koeleman, Monique van Leeuwen, Eline Melters, Nanda Priester, Deirdre van Puffelen, Sanne Timmer, Patrick Aras, Annabelle Barnhard, Jorrick van Bienema, Raymond Blanken, Adinda Brugman, Vera Csöngei, Maurice van Druten, Steffen van Esch, Annemiek van Esch, Janske van Everdingen, Lot te Evers, Kim Evers, Onno de Gast, Thomas Geertshuis, Kim Groenendijk, Tim de Groot, Erik de Groot, Lisa van Haastregt, Rudy Hehemann, Sanne den Hertog, Aron Heykoop, Tim Hop penbrouwer, Lotte van der Horst, Rob- by Hultink, Menno Hultink, Isabel Hu renkamp, Danny van Iterson, Rob Jansma, Stefan de Jong, Bernadette de Jong, Lysanne de Jong, Charles de Jong, Wilfred Keijzer, Jeroen van Kes- sel, Niels Ket, Nelleke Kok, Livanne Kwanten, Eva van der Lans, Marijn van Leeuwaarden, Jim Lehmann, Jó- chem Lensink, Tatiana Losilla Polhau- pessy, Rowdy Lourens, Gaby Lubbe, Linda Mank, Jean Paul Manuhutu, Lonneke van Maris, Robert-Jan van der Meulen, Marloes Meuzelaar, Yvet- te Mills, Kyra Mills, Marwin van Nie kerk, Philippe Niessen, Annelies 01- denburger, Suzanne Oosterhof, Jeroen Overstegen, Sophie Peeren, Tom van der Pijl, Juul Postma, Mohamed Rachdi, Myrthe Regeer, Vincent Reij- st, Miranda de Ruiter, Manon van Sadelhoff, Rico Schermer, Alexander Schoneveld, Ivette Schuurman, Daph ne Selier, Joyce van der Steen, Rick Verhage, Jasper Verhorst, Linda Ver meent, Christa Vermeulen, Stefan Vermij, Sylvia Versluis, Marco Ver sluis, Joey Vetter, Sebastiaan Vree- denburgh, Mohamed de Wit, Stefan van der Zalm, Stephanie Zwaak. Mavo: Rècela Smith, Josette Talsma. Havo: Jonathan van Bemmel, Lisa van den Berg, Steven van den Berg, Tirsa Boot, Lisa Brand, Sascha de Bruijn, Erik Buis, Hilda Cisterna, Sandra den Daas, Tessa van Dam, Marilyn van Diemen, Dewi van Dijk, Yvonne van Donk, Denise van Draanen, Jim Drie sen, Derek van Egmond, Eleni van Eijk, Daniëlle van Ekris, Nikki van der Flier, Ashwinie Ganesh, Marloes de Graaf, Deborah Grannetia, Niels van Haastregt, Jennifer Ham, Annick Har tog, Niels van der Heijden, Amir Her- mon, Desiree Hogenelst, Jerry Hoog- hiemstra, Nancy van der Hoorn, Kim van der Hoorn, Ingeborg Houdijk, Eva van Ingen, Thijs Jongejan, Koen van Kampen, Jacqueline Kapel, Shirley van Kesteren, Joyce Kinkel, Maaike van Kins, Linda Kloosterboer, Mitch Koelewijn, Sophie Konings, Michiel Koppelman, Irene Krus, Nicky van der Kuyp, Jiske de Lange, Noortje Lank- haar, Diana van Leeuwen, Robin van Lith, Renske van Maris, Jan-Lodewijk Mertens, Jacqueline Mol, Wendy Oo strum, Gert-Jan Otto, Bob van der Panne, Yentl van de Par, Benjamin Pauw, Monique PeterFransje Peters, Jarno Peterse, Christiaan van Raads- hooven, Arman Salim, Eline Schaken- bos, Marieke Schaper, Rogier Schip pers, Myrthe Selie, Mark Sjerp, baan van Steijn, Nadine Streng, Sandra Twilhaar, Doycke Uiterwijk, Laurens van der Vaart, Regine Valentijn, Mieke Veenstra, Luuk Verbij, Lotte Verhoelf, Sjoerd Verweij, Martine Verwoerd, Erik van Vliet, Anita Volgering, Justine Warmerdam, Carola Wijsman, Eline van Willigenburg, Gemma Zantinge, Ingmar van der Zee, Kirsten Zitman, Robert de Zwart. Vwo: Ghanshaam Ammersingh, Kim Bader, Esther Binnekamp, Tijmen van Blijswijk, Marie José Boere, Esmée Boonstra, Robin Boot, Lisanne Brons, Maaike Buskermolen, Martine van Doorn, Chavelli Druiventak, Frans van Duijnen, Iselin van Duuren, Nelly Ghaoui, Niels Grimbergen, Maryse Groen, Silvia Groenewegen, Patrick Hartog, Els van den Heuvel, Niels Kin kel, Ronan Koeleman, llonka Kreeus- eler, Jasper Krüse, Soelimen Lafkiri, Els Lagerberg, Matthijs Meeuwsen, Miski Mohamed, Sophie van Oers, Mirthe van Ofwegen, Jordi Otto, Mi chael Otto, Michèle Overdevest, Ste ven ten Pas, Stije van der Putte, An- nemarie Rausch, Jan Rausch, Pelle Rietveld, Claudia van Rijn, Emiel Rombouts, Michiel Roodenburg, Geert Rops, Liselotte van Schie, Kevin Sebel, Joske Sewalt, Sadesh Sew- nath, Bart Slingerland, Charlotte Slin gerland, Mariëlle Stolk, Frank Straver, Arne Jon van Tienhoven, Bastiaan Udo, 'Marjolein Verheij, Debby Ver kerk, Erik Vermij, Nils Vleugels, Ro nald Vollebregt, Marloes van de Water, Bastiaan van Wijk, Ferdy Wijsman, Marit van Willigenburg, Pauline Wols- wijk. (advertentie) Laden Korevaarstraat 1 Tel. 071 -512 70 10 WIJ BEZORGEN THUIS EN OP HET WERK

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 28