GESLAAGD s: 'L 'Nu doe en besluit ik veel meer zelf t, n ER IS ALTIJD WEL IETS TE VIEREN vu m-M aai WOENSDAG 25 JUNI 2003 iser 't Hooft ceum, Leiden te Kagerstraat: Gertjan van Egmond, Saman- den Berg, Alex Blasiak, Mat- :eenstra, Paul Gerretse, Peter nburg, Stefan van Houten. Pre- Jong A Tai, Tim Koome, Anouk Iruijssen, Zezinho Limon, Daph- Oosten, Shalini Sitaram, Jim- Renske Timmers, Denise Tol- Renée van Tongeren, Chavelli erg" ïeerlee, Elisa Wolting, Tim van e' Henegouwen, Stephanie Bier- Daan Breddels, Salda Couprie, Dommerholt, Laura Ellis, Frankenmolen, Eva Heukens- Jansen, Marleen Jansen, Rogier Jeroen Jansze, Stephan Ilse Koops, Erik van Leeuwen, e Mooij, Anne Marte Mulder, Nap, Pal van Ogtrop, Robin ns, Joey Rikkers, Michael Snel, Sondermeijer, Fleur Vermeer, Gal 71 «M ral Wl' en ■c Wit, Danny Wormgoor, Koen e n, Aukje Dijkstra, Arie van Hendrik Jochemsen, Corine de Robin Noort, Annerie van Loe- I lenriekeVis, Ingelise Westgeest, «line van der Boon, Inge van n, Eliza Spelier, Monique Stel, F lfe' Gwendolyn Hertzberger, Paul jijden, Ilse van der Boon, Afaf Azernoosh Bazrafkan, Tim Marieke de Bruin, David Can- JSamantha Duyn, Frank den El- lohnny Eradus, Ronald van de sn. Jan de Groot, Maryam Hadjé, Hekert, Lorraine Hendriks, Jas- Jong, Lotte Klapwijk, Kim Kort- Bas LQrsen, Marieke Meelker, Nijssen, Steven Ramondt, Tim Alexander Tromp, Jessy Ver- 10 Johan van Weeren, Lucas Wijn- J lariska van der Blij, Marten den Frederiek Bouwer, Fenna Klok, tort. Wouter Neuteboom, Cha- II lieuwenburg, Pieter Paardeko- n'- obin Piket, Annelies Sakkee, Tijssen, Serena van Veen, Jes- rzijde, Johan van Wijck, Jessica [adelhoff, Anouk Zoutendijk, Wapstra, Tonie van der Westen, I Ganzevles, Dennis van Berge xjwen, Anne de Bondt, Marije Esther Haasnoot, Petra van len, Daan van Helden, Ilse Milou de Jong, Thomas de line Lamping, Alex van Leeu- inier Luitingh, Marieke Lustig, Olde Monnikhof, Manon Oplaat, emer Roorda, Léon Ie Rutte, a Spallicci, Leonie Tijsterman, Walter, Odette van der Geest, van der Lip, Luc Metselaar, Vessies, Leonie Beekhuis, Mar- loetzer, Christel Braxhoven, Cederhout, Natascha van Dijk, van Egmond, Cees Elzinga, iFoen-A-Foe, Mark Gesink, Ma- jVJwn den Haak, Lisette Haasnoot, Jungerius, Marit Koekebakker, an Nieuwkoop, Esther Paap, iRooderkerk, Marieke van Ros- ra Vark Siezenga, Willemijn Stu- Vfin Varkevisser, Ferdinand Ver- René Vletter, Chrissy van der ink Boer, Marleen van Heteren, Oreel, Pieter van den Bosch, Mooij, Barbara Ravensbergen, asteker, Marjolein Ouwehand, van der Bent, Martine van Hil- €>s Padmos, Helen Prochézka, Boezaard, Romana Kowalski, Ivan Mil. larcel IJssennagger, Idzard Gro- ™jn, Joost Arnoldus, Robert Bak- 'icia Barendse, Dorinde Book- n Brabers, Laura Delver, An- e Griffioen, Lieke Heijnis, Ro- Jong, Britta Laman, Fatih Annemieke Pierrot, Nienke s, Madelon van Tol, Tom van Esther de Wilde, Annemieke _j, Paul Boxhoorn, Claudia tMuriël van Deutekom, Mar- dijn, Jeroen Kraaij, Kees Ier, Marlous van Leeuwen, Joy- vz Meurs, Mariëlle Mostert, Pooja 5u Bendix Slegtenhorst, Anne Ma- v3 Jasper Vos, Rieneke de Vries, van Wieringen, Joris Putman, v' loekhout, Rick van Benten, 3 srkouwer, Frank de Bock, Sas- berts, Lisette van der Houwen, bassen, Marloes de Kok, Ma- angerak, Niek Mouter, Ymke Marina Schoenmakers, Jan Niek Verra, Batu Vudali, Ivo Hulst, Sjoukje Lautenbach, Jm van Egmond, Melina den rik Noort, Pieter Okkerse, Mar- chreve, Mariska Steijn, Sven istregt, Mattijs Heemskerk, Er- istra, Benno de Voogt, Jeroen est, Denise Montagne, Marieke a ier't Hooft j :um, L'dorp L: Jolanda van Amsterdam, S| Angenent, Charissa Artist, El- ooij, Pedram Besharaty Mog- Sander Bitter, Diane Boere, mekamp, Sabrina Bronsgeest, ar e Bulk, Marcha Castelijn, M eu-Choi, Axel Cuvelier, Stefan irt 1 Denise den Dubbelden, Ri- 3ry fadus, Wendy Gerris, Eva de iahin Gunduz, Esther Heems- lly Heineman, Kirsten Hooij- hijs van Iterson, Clemens Jan- 1 Jansen, Sellina Kessels, Fe- ek, Jessica van der Laan, Mar- der Meer, Danielle Melissen, ini denkamp, Stefan Oost, Robin Jessica Pieterse, Ciska Ylze van der Poel, Marieke C .Rusmir Sabanagic, Thijs van 1, Cengiz Slomp, Jennifer van ji Lodewijk van der Steen, kick Tarée, Chantal Vonk, de Vos, Marion van der Weel, ,oJi"e, Erol Yenicekaya, Fenna 1 - Visser 't Hooft Lyceum, Leiden Locatie Zuid-West Vmbo BL, Economie: Ikram Boukhidous, Marcel Donkerbroek, Ibrahim Gel- getin, Armando Heemskerk, Moniek Inen, Danny van der Kroft, Jacqueline van Mourik, Mitchell Ruijgrok, Ferdy Saat, Tim Schuijt. GL, Economie: Nicky Bakker, Cevda Fuchs, Wouter Ouwehand, Giovanni Schlagwein. KL, Economie: Eline Baardscheer, Sheila Cheung, Mark Komen, Stefanie Kortekaas, Marie-josé van der Marei, Mariëlle Pet, Bob Staal. BL, Techniek: Dennis van Amster dam, Chris Bekooij, Marcel Bodry, Jos Bosma, Lion Brouwer, Maarten Disse- veld, Stefan Distelvelt, Ellen Duives- teijn, Paul Gravekamp, Pim Hageman, Jarno Hendriks, Ricardo Heruer, Rob bert de Jong, Kevin Kagenaar, Emrah Kaya, Menno Kloos, Kees Kloots, Zeki Kök, Mark van Latum, Martijn Leen- dertse, Michael van Oosten, Dick Ou- werkerk, Duncan van de Riet, Michael Sloos, Cliff Springer,'Cok Stokkel, Ke vin Tuinhof de Moed, Stefan Velthui- zen, Mike Vermeer, Alain Zweekhorst. GL, Techniek: Robin Anker, Robbin Bentvelzen, Marian Borst, Sebastiaan Disseldorp, Jeroen Elderhorst, Joost van der Krogt, Kees Mens, Geert van Rijn, Danny Smit, Hans Vreeburg, Ma- rijn Zwaai. KL, Techniek: Nick van As, Sander Blok, Eymert Doeland, Dave van der Kooij, Marvin Lehmann, Kevin Mes man, Dennis Neuteboom, Marco Pot, Martin Sweerts, Jeroen van Teylingen, Jeroen Verhart, Dirk Vink. TL, Techniek: Anton van der Maat. BL, Zorg Welzijn: Corinne van Am sterdam, Maaike Brugman, Saskia van Egmond, Evita van Geffen, Hawraa Ja- wad, Samantha van der Krogt, Joyce Roman, Marleen Snijers, Joyce Stoel- winder. GL, Zorg Welzijn: Jacqueline Be kooij, Terhas Ghebbreyohanes, Carien Jansen, Sandra Kriek, Patrick Mes man, Laurie van der Peet, Wendy Plugge. KL, Zorg Welzijn: Yvonne Bosman, Stefanie van Egmond, Lianne Heems kerk, Melissa Hemerik, Kim Koek, Ni- kita Koek, Lysanne Langezaal, Jo landa Slingerland, Chrissie Tegelaar, Susanne Wolffenbuttel. Visser 't Hooft Lyceum, Rijnsburg Vmbo, TL: Miriam van Beien, Brigitte Bouwman, Martine Demoed, Johnny Glasbergen, Michael Heemskerk, Mar tijn Heeringa, Mirjam Hogewoning, Hugo Kadé, Niels Korbee, Kay van der Kroft, Lianne Kromhout, Robert Kruijt, Sander de Leeuw, Rosanna Lips, Fay Moei, Margo de Mooij, Nick de Mooij, Richard van Nieuwkoop, Jo an Ouwehand, Naomi Palit, Wilma de Roode, Jeffrey Schreuder, Mariska Trommel, Dinette Vooijs, Rick Vooijs, Davey Wils, Joey Zandbergen, Manon Zwaan. Wellantcollege, Rijnsburg VMBO: Dirkjan Aandewiel, Willem Jan van Beelen, Randy van den Bosch, Johnny Bruggenkamp,Jannette Eenk- hoorn, Dirk Jan van Elten, Caroline Hoek, Anton Hoogenboom,Harriët Janssen, Elize Koolhaas, Saskia Maagdelijn, Stephanie Teerlink, Je roen Barnhoorn, Arianne van Beelen, Sara van der Does, Leendert van Duijn, Suzanne de Gunst, Benjamin Kuijt, Jan Willem Kuijt, Jacqueline van der Marei, Danny de Mooij, Lies- beth Ouwehand, Bettina van der Plas, Mark-Pieter van der Plas, Diana van der Toorn, Laura de Vreugd, Pauline Wouters, Marleen van der Bent, Adri- ana van Duijn, Marleen van Duijn, An- negreet van Duijvenbode, Willem Du- rieux, Laura Guijt, Wilma Guijt, Bas Heemskerk, Elina Hoek, Alinda Kruijt, Nadine de Lange, Corine van der Ma- rel, Geerlof Nagelhout, Sjoerd van der Plas, Pieter Plug, Erik van Rijn, Emmy Sinon, Marijke Talsma, Muriël de We ger, Patty Wijnands, Corine van der Bent, Yvonne Blankensteijn, Sanne van Dijk, Ellen Guijt, Adriena Hazen- oot, Wesley Ortega, Huig Ouwehand, Marijke Ouwehand, Josette Schaddé van Dooren, Marysia Steenbeek, Patri cia Blankensteijn, Elisabeth van Duijn, Patty van Duijn, Arianne Groen, Jan Willem Hoek, Peter Hoek, Dina Hogewoning, Lea Kerpershoek, Gerard van der Plas, Jaap Remmelzwaal, Jes sica Schaap, Marlies Schaap, Peter Schaap, Patrick de Vreugd, Denise Barnhoorn, Mariëlle van der Bent, Ja- nie van Dijk, Martine van Duivenvoor de,Tessa van der Ende, Brenda Guijt, Mariene Guijt, Mandy van Hoven, Diana van Klaveren, Celine Kuijt, Jan van den Oever, Angelique Oudshoorn, Liesbeth van der Plas, Pieneke Prins, Ellen van Rijn, Dietske Schaap, Es ther Schaap, Lizette Schuurman, Ger- dien Vooijs, Ellis de Vries, Matthias Gerritsen, Marianne van Egmond, Marleen Kaptein, Daphne Kortekaas, Rianne van der Hulst, Mike Nijenhuis, Shaline Simpelaar, Henk van Delft, Gijsbert van Egmond, Raymond van Egmond, Robin de Mooij,Roel de Mooij, Kim Zandbergen, René van Delft, Dennis Durieux, Nick Ros, Rob van Zuilen, Samantha van Delft, Cees Heemskerk, Arie Ravensbergen, Dick- Jan van Delft, Cassilda Donders, An drea Heemskerk, Martina Noort, Char lotte Glasbergen, Desirée Hofs, Dyan Kralt, Martin de Mooij, Petra Noort, Paula Wolleswinkel, Marije Zandber gen, Mandy Eijsberg, Lillian van Haaster, Mineke van Haren, Marieke Kerpershoek, Marjon van Dam, Björn Franke, Renévan Leeuwen, Carin van der Plas, Esther Star, Mark van der Plas, Jelle Bol, Paul Brandt, Edwina Imthorn, Gerline de Vries, Patricia Plokker, Frank van Noort, Richard Dragt, Nathalie Visch, Ron van Haas ter. Wellantcollege, Oegstgeest Vmbo TL: Matthijs Beelen, Leon de Boer, Kevin Hollmann, Vmbo KL: Bianca Barel, Corné van den Berg, Laura van der Bijl, Anne van Binsbergen, Jacobine Bos, Patrick Brouwer, Sjors van Dam, Kim Eradus, Alexander Gevers Deynoot, Bianca Haasnoot, Pim Havenaar, Evelien Ho- gendorf, Aaltje van der Horst, Dennis van der Kleij, Petra Korbee, Anouk Koster, Bianca van Leeuwen, Michelle van Leeuwen, Leonie Massaar, Joyce Mieloo, Robin Medenblik, Wesley Oo- men, Erwin Pieterse, Leontien de Roode, Seyhan Sari, Maurice Sciaro- ne, Patty Schoenmakers, Nikki Sloos, Jill Slokker, Jelle Sluiter, Remco Smits, Maarten Trompert, Roland Vink, Nicole Verheijdt, Manuela van der Zwaan, Erik Zwart. Vmbo GL: Mariska Guldemond, Carola EINDEXAMENKANDIDATEN OP HERHALING Naam: Henny Slingerland Woonplaats: Aarlanderveen Eindexamen: vmbo aan het Groen College in 2001. Wilde opleiding sociaal pedago gisch werk richting kinderop vang volgen. Doet dat ook en kreeg onlangs baan aangeboden. De zon schijnt. De wind blaast het net gemaaide gras omhoog. In de weilanden rijden boeren af en aan met hun hooiwagens. Een daarvan is Henny's vader. „Die daar, denk ik", wijst ze in de verte richting Aarlander veen. Op een mooie zomerse dag als vandaag is het goed toe ven bij de eerste molen van de enige nog werkende molenvier gang van Nederland. Henny Slingerland (19) woont er al haar hele leven. Haar vader is molenaar en boer. Het gezin helpt mee in en rondom de molen. Zo verzorgt Henny nog steeds wel eens rondleidingen voor toeristen die met busla dingen tegelijk op de molen af komen. Een afleiding die ze twee jaar geleden tijdens haar examenperiode ook had. Sinds die tijd is er veel veran derd in haar leven. Met haar vmbo-diploma van het Alphen- se Groen College op zak, schreef ze zich in bij het Leidse ID College voor de opleiding sociaal pedagogisch werk, rich ting kinderopvang. En ze heeft nog een jaar te gaan, maar on langs kreeg ze een baan aange boden op haar stageadres; kin derdagverblijf Prinsenark in Al phen aan den Rijn. Een kans die ze met beiden handen aan grijpt. Ze gaat parttime aan de slag en maakt haar opleiding in het volwassenonderwijs af. „Ik sprong een gat in de lucht toen ze mij die baan aanboden. Ik wil graag bij de Prinsenark blij ven. Het is daar zo leuk. En dan krijg ik er voortaan voor be taald. Super toch?" De keuze voor een vervolgop leiding was voor Henny twee jaar geleden geen moeilijke. „Ik wist vanaf mijn tiende al dat ik graag met kinderen wilde wer ken, en dan het liefst met peu ters. Dat vind ikzo'n mooie leeftijdsgroep. En het is ook echt helemaal wat ik er van ver wacht had." De stap van het vmbo naar het mbo was een grote, die haar goed beviel. „Ik ben wel een zelfstandig type. Zo zijn wij opgevoed. En dat komt goed van pas op het mbo, Henny Slingerland: „Ik wil graag bij de Prinsenark blijven. Het is daar zo leuk." Foto: Henk Bouwman want daar moet je het allemaal zelf uitzoeken. Je rooster, je cij fers, je boeken, overal moet je zelf achteraan zitten. En daar heb ik geen problemen mee. Anderen wel, die kregen grote problemen. Ik ben wat dat be treft wel anders, denk ik. Ik kom afspraken na, enzo. Dat blijkt lang niet zo vanzelfsprekend als ik altijd dacht. Mijn ouders hebben ons veel meegegeven, besef ik. Zorgen voor je familie, voor elkaar opkomen, laten we ten waar je uithangt, dat soort dingen zit er bij ons thuis inge bakken." Ze is in twee jaar tijd een stuk volwassener geworden, vindt Henny. Dat komt vooral door haar stages. „Daar krijg je veel verantwoordelijkheid en dat verandert je blik op je omge ving. Op de middelbare school was het allemaal heel overzich telijk. Je ging elke dag naar school, waar alles voor je gere geld was, en thuis zorgden je ouders voor je. Nu doe en be sluit ik veel meer zelf." Een van die besluiten betreft de toekomst met haar vriend, met wie ze nu vier jaar verkering heeft. Allebei zijn ze gelovig, maar ze kerkten ergens anders. „Daar hebben we verandering in gebracht. Als je samen verder wilt in het leven, leek het mij goed om dan ook samen een kerk te vinden waar je je allebei thuis voelt. We zijn dus op zoek gegaan en kwamen uiteindelijk uit bij de Baptisten in Alphen aan den Rijn. „Bij deze bloeien de gemeenschap voelen we ons allebei thuis, kunnen we allebei verder met ons geloof. Dat is voor ons belangrijk." Ook hebben ze zich samen in geschreven voor een huis in de gemeente Alphen aan den Rijn waar Aarlanderveen onder valt. Dat zal, gezien de wachttijden in Alphen aan den Rijn, nog wel een paar jaar duren, maar toch, de dag dat Henny van de molen moet, komt dichterbij. „Ik heb altijd gezegd dat ik nooit in een flat ga wonen, maar misschien gaat het daar toch van komen." Ze vreest het gemis van de mo len en de polders. „Maar", be sluit ze optimistisch, „als het een hele hoge flat wordt, kan ik de molen misschien wel in de verte zien liggen." Tekst: Marijn Kramp Foto: Henk Bouwman Naam: Maaike de Jong (17) Woonplaats: Voorschoten Opleiding: havo School Da Vinei College Lei den Eindresultaat: geslaagd Vervolgopleiding: Pabo „Nee, ik had echt absoluut niet verwacht dat ik zou sla gen. Ik dacht dat het mis schien net aan zou zijn. Uit eindelijk staan er op mijn eindlijst twee zessen, drie ze vens en zes achten. Ik denk ook dat ze redelijk soepel hebben gerekend. Ik ga een maand op vakantie in Zuid-Frankrijk, met mijn ouders. Op de camping, waar mijn nichtje ook staat. Lekker zwemmen in zee, heerlijk. En duiken. Tot die tijd ga ik werken bij Albert Heijn en daarna ook weer. Als caissière. Het is daar gewoon hartstikke ge zellig. En extra geld is na tuurlijk altijd handig. In augustus moet ik me defi nitief inschrijven bij de Ho geschool Leiden en heb ik introductieweken. Voorlopig blijf ik gewoon thuis wonen. Ik ben nog maar 17 en het is nu nog best wel gezellig thuis. Ik woon hier wel goed en het is ook vlakbij school. Ja, ik wil in het basisonder wijs gaan werken. In groep zeven kwam ik al op dat idee. Ik vind het gewoon heel leuk om met kinderen te werken. Dat heb ik al met mijn oppaskindjes, zoals mijn buurjongetje. Ik vind ik het heel leuk om kinderen dingen te leren." Instituut Drs R.R. 5°"a °ne,n' 1™? Charlotte de Wijkerslooth, Paul Wij- Vlij bergen in Leiden nen. Havo: Joost Jan Bos, Danny Chu, Jeanette Ekholm, Rasi Ramzi Fawaz, Noor Griffioen, Christopher de Groot, Cipriano de Groot, Nicole Habets, Pia Huijgers, Maarten Kok, Wouter Kroes, Daphne Marchand, Toon-Jan Schippers, Felix Schroder, Aemout van Someren, Joris Uitten- bogaard, Coenraad Vermeer, Kim van-Waveren, Philip Wolf, Janneke Zeevat. Vwo: Thijs Bakker, Tristan Broek, Marcio de Carvalho, Reinier Deiters, Florian Julius, Maurits van Duren, Marieke Hulshof, Annalies de Jong, David Kaars Sijpesteijn, Jorinde Marchand, Sara Milani, Charissa OPDC, Leiden Orthopedagogisch Didactisch Cen trum, (OPDC), Da Costastraat te Leiden BL, Administratie: Sjaak Beer, Ro bin Brouwer, Tamis Delver, Gerben van Driesum, Rene Jansen, Koen Meerwijk, Rick Phillippo, Mark van Rijsbergen, Thomas Rodenhuis, Christiaan Schoonderwoerd. KL, Administratief: Michael Colle, Marten Frouws, Richard Hoog- straaten, Anne Kleyheeg, Dennis Nijssen, Eelco Schoor, Liza Stegink en Daan Zwanziger. (advertentie) meer dan 35 soorten Leiden Korevaarstraat 1 Tel. 071 -512 7010 WU BEZORGEN THUIS EN OP HET WERK Naam: Jony Nederend Woonplaats: Roelofarends- veen Opleiding: vmbo-theorie School: Bonaventura College Roelofarendsveen Eindresultaat: geslaagd Vervolgopleiding: mts plus- /bouwkunde „Vind je het gek dat ik weinig thuis ben? Toen ik wist dat ik was geslaagd ben ik gaan feesten. Soms tot 's ochtends vroeg. Dan kwam ik 's mid dags om een uur of één pas mijn bed uit. Maar ik heb de laatste tijd ook hard gewerkt. Ik bezorg het Leidsch Dagblad en daarnaast poot ik bollen in een kwekerij. De hele tijd op mijn knieën, dat is best zwaar. Het geld dat ik daar mee verdien, kan ik gebrui ken voor mijn vakantie op Terschelling. Daar ga ik met negen vrienden naar toe. Van ons tiental zijn er vier geslaagd. De rest zit nog niet in een examenklas, dus die vrienden moesten de laatste weken nog hard leren. Ik heb dat gelukkig al achter de mg. Na de vakantie kan ik ook weer aan de bak, want ik ben aangenomen op de MTS, het I ROC aan de Mariënpoel- straat in Leiden. Ik wil verder in de richting architectuur- ontwerp. Dat betekent na de MTS ook de HTS. Maar het duurt nog wel even voor het zo ver is. Eerst naar Ter schelling. De eilandbewo ners hoeven niet bang te zijn dat wij de boel daar op stel ten zetten. Mijn vrienden zijn nogal rustig. Zij zijn al tevreden als ze een biertje kunnen drinken. Ik ben de enige druktemaker." Hillebrand, Denise Hoogduin, Sandri- ne Kiep, Robert Lamboo, Jeremy van der Lans, Kim Monfils, Daphne Nijs sen. Vmbo BL: Nick Borst, Peter Borst, Remco Chrispijn, Renate Dorrestijn, Daniëlla Duivenvoorde, Giel van Ee- den, Lisette Heetveld, Niels van der Heide, Christian Hoek, Bart Hulsbos, Djoe de Jonge, Ellen Kijk in de Vegte, Yvonne Laman, Oswald Leidsman, Boris van Opstal, Rick Peppelenbos, Dennis Rijnsburger, Michael Rijsdam, Annika Schaap, Mark Schelt, Joris Schilder, Miranda Steenvoorden, Jor- dy Turk, Madeleine van Veelen, Mare Weijers, Victor van der Zwart. Vmbo GL, met aantekening Leerwerk traject: Jan van der Nagel, Niels Ra vensbergen, Wim Strijd, Carmilla Wouters, Joey Zandbergen. Wellantcollege, Alphen Vmbo - KB, Landbouw en natuurlijke omgeving: Rick Akerboom, Samantha l'Ami, Angela van Beerschoten, Ken neth Dagevos, Esther van Gent, Loek van Haaster, Sharon Drake, Sandy Harkes, Annemarie Hoekstra, Chiel Hogenboom, Evert van Leijden, Sas kia Pelser, Cindy van Schagen, Lynne van Tol, Daaf Veer, Henriette van der Vlugt, Debby Voshart, Vincent Zaal berg, Marco Bouwman, Lindsey Broekhof, Man/in van der Burg, San dra van Dalen, Gerard van Dolder, Roel Fransen, Renee Groen in 't Wout, Remco Hendriks, Joost Hulsbos, Vin cent Koops, Gert-Jan Koornneef, Joy ce Poelwijk, Aad de Roos, Dustin Schneider, Sjaak Slingerland, Jelle Steenbeek, Kees Jan Veenswijk, Roxanne Versluis. Vmbo - BB, Landbouw en natuurlijke omgeving: Elisa Blonk, Priscillia de Boe, Danielle Bruggeman, Judith van Egdom, Stefanie Groenendijk, Denise Mol, Ruud Muts, Stephanie Overduin, Bas van Rooijen, Chantal van der Stoep, Niels van Zaal, Anita van der Zalm, Thijmen van den Dool, Joost Heemskerk, Catharina Kammeraad, Jesper Mathot, Miranda Miedema, Hyo-koen van Rijn, Kim van Roon, Lindsey van Tol, Niki Wortelboer, Ramzi de Groot, Rein Klijnstra, Erik de Kok, Denice Krabbendam, Guus Meijer, Björn Rietveld, Thomas Ter horst. Vlietland College, Leiden VMBO: Susanne Azfar, Michael Bar endse, Mirthe Bergman, Rosanne de Boer, Marco van den Burg, Yvonne Devilee, Melisa Doorenbosch, Mandy van Duijn, LaTIa El Aissati, Martin van Exter, Misia Guicherit, Joshua van Haarlem, Gwen Heshusius, Ellen van den Heuvel, Arianne Hommes, Dennis Hoppers, Joeri Kampschuur, Nathalie van Kins, Ertugrul Köse, Leonie Krib be, Marjolein Kuiper, Chantal Lepe laar, Johnny Ligtvoet, Leonie Lunen burg, Miranda Marselis, Martijn van de Meeberg, Dennis Mets, Melissa Moerland, Nawishca Mook, Patrick Nachtegeller, Denice Niewold, Rianne Nolen, Arnoud Noordover, Björn Ou wehand, Melanie Pet, Erik van der Pot, Dominique Ravensbergen, Joyce de la Rie, Cindy Rietkerk, Tim Rom- me, Maryam Roushanaei, Tovmas Sharoyan, Danielle Sierat, Ricardo Sinteur, Jasper Smit, Teun Stukje, Bas Verhoeff, Priscilla Vermeer, Desi- ree Verstraten. Vlietland College, Leiden Havo: Marina Arnoldi, Fatiha Azdad, Eva Barendse, Maaike Bergman, Sara van der Bijl, Ron van den Bogaard, Krijn Bots, Onno Bots, Robin de Bruijn, Eva Bruins, Erwin van Brum- melen, Joyce Buscemi, Cynthia Cor net, Mollie Coury, Paul Duffels, Alex van Egmond, Myrthe Harting, Karlijn Heijink, Tim van Heijningen, Chantal Jurgens, Denise Keijzers, Lucia van der Kroef, Jontien Kuik, SOIeyman van Landewijk, Javad van Landewijk, Tim Langedijk, Manhilka Lepelaar, Kim Luykx, Jonathan van der Meij, Bastiaan van Nood, Tarah Ouwerkerk, Tara Polane, Rudmer Postma, Femke van Ravels, Willem van der Reijden, Randy de la Rie, Tessa Rietkerk, Es ther Ruitenbeek, Erwin Slierings, Ro salie Stokkel, Frank Westhoek, Aman da Zirkzee, Leonie Zoek, Rianne Zwijsen, Stefanie Gips, Kirsten van Zwet, Christa de Boks, Marjolein de Bruijn, Irene Gips, Ferry%n der Ham, Emilia Hendriks, Natasja Marchese, Jolanda van der Meij, Jasper van Pari don, Marjolein Ronkes, Angela Stil, Patrick van Vliet, Chantal Vogelaar, Jore Aantjes, Sander van Es, Yvonne de Jong, Stefan Sleijser, Bas van Veen, Roy van der Voort. Vwo: Samira Azdad, Sanne van der Bijl, Tesse Blom, Vincent de Geus, Wesent Goerdat, Thomas van Golen, Claudia Hoek, Mike Jongbloed, Cyn thia Nagtegaal, Kaj Nieuwenhuizen, Hylke Smid, Annefloor Spaanderman, Niek Stukje, Paul Verstraaten, Sandra van den Broek, Martin Dongelmans, Marloes van Driel, Mariam Garabitian, Sanne Klifman, Kristine Kofman, Vin cent Oeters, Sander Ritman, Aijse de Vries, Anton Ammerlaan, Ingrid Bak ker, Marcel van den Bosch, Ted Griffi oen, Dagmar de Hoop, Yannick de Nooijer, Patricia van Reisen, Niels van Rijn, Han Tonino, Mark Versteden, Daniël de Waard, Femke Witteman, Rick van der Zwet.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 27