GESLAAGD 'Studeren, er ging een wereld voor mij open' ER IS ALTIJD WEL IETS TE VIEREN HI I 11 - VI A \i WOENSDAG 25 JUNI 2OO3 l ielbert College, arijl 1, assenaar sen, olin Ja J« 0: Brendan Bakker, Daryl Beijlen, van den Bergh, Edwin Broos- 1, Marijn Brouwer, Marlijn Bruz- Luciana Bueno Fernandes, Paul C^ners, Kim van Dijk, Daphne Ie Fe- Maarten Geluk, Daan Gijsbertse, !(||ien de Graaf, Arnout de Groot, Gussekloo, Pieter van der Angela van der Ham, Ludo Her- Hajs, Carlijn Janson, Judith Kamp- Eva Kokshoorn, Tessa Köne- Rik van der Lubbe, Suzanne Pjjer, Francis Meskers, Cathelijne Montare, Eveline Noort, Koen xleigaauw, Madeion Paauwe, Nicole Ml ,5, Bart Rende Petersen, Wendy lijn et, Susanne Prins, Laurent Rem- swaal, Silvia Remmerswaal, Eva ïrs, eman, Cecile van Sasse van IJs- Stefan Schiebroek, Man/in in 't Veld, Caspar Steinebach, Stoyanov, Lisa Takens, Natascha Mike Verhoogt, Guy van Vliet, iWigman, Danny Zoetemelk. >nr^0-TL: Jauad Baouch, Robert Bel- 1, Danielle van den Berg, Jos Eline de Boer, Jurriaan Bollen, k Boogaards, Stéphanie Bos, Broekens, Jeffrey Broer, Michel tef.fcnans, Elles Dekker, Thomas Dek- René van Delft, Eva van Dijk, ?rij4ne van Eijk, Maaike van den oU len, Cynthia Eibers, Marcella Elli- Chris Emmerik, Marcel Faas, Fajardo, Maarten Ferguson, Des Filippo, Daphne Giesbers, el de Graaf, Raymond Grans- urazwlla Greiner, Thijmen Gus- öo, Vicoria van der Haas, Myrna raken, Jörgen Hakkeling, Sanne der Han, Isabel Hassing, Desiree Hemet, Matthijs Hooijmans, Hüboen, Akkemay Huininga, de Jog, Jellien Kiers, Lucien Maret Krebbers. Eric Kruit- 1, Sirnne Kuijt, Renske Licht, inda Lèferink, Maurits Lindner, Lonmerse, Chris Marquez- Mitchell Mink, Sohrab ajerani.Timmy van Oosten, Bren- Itto, Ga van der Plas, Karin van tijen, Jaik Prosman, Rustin Ra- hin, Lenard Rooijakkers, Erwm jrok, Czoline Schmutzer, Stefan iek, Dasy Schrok, Mare Smit, Snijes, Tim Terpstra, Jorien istra, Mirk Verduit, Djurre van de kert, Mcha Westera, Linda Wiel- Lukas 'an der Willik, Pieter Win- Nick Zndvliet, Jeffrey van Zan- Raymord Zonneveld. Anikevan Amsterdam, Ruben Boer, Vbna Borreman, Carolien rhof, Minique Conradi, Hélène ijk, Fraik van Dorp, Susanne de Maik Grundeken, Eva den 1, MarlOiS van Hemert, Tim Her- Jurriaar Heslinga, Rian Hoogen- Bob vai der Klaauw, Morwenna «eg, Jcis Knaapen, Jasper van Kroft, Sindjai Lalé, Heiko-Jan La- Rerske van Leeuwen, Imke p toon, Christel van Lunteren, You- Makroim, Manouk 't Mannetje, van d;r Meij, Jorn Meijer, Justi- leirink,Jurjen Middendorp, Peter :n, Feix Nencu, Saskia Nijman, van Cs, Elaine Pinkse, Bas van bel, Tanja van Prooijen, Merel nerswial, Michiel Roodenburg, am: Ivanka Schaaij inplaats: Alphen aan den leiding: vmbo consumptie- ichniek ooi: Groene Hart Lyceum hen aan den Rijn Resultaat: geslaagd volgopleiding: mbo-toeris- et is lekker genieten in de- weken na het eindexa- 11. Ik werk er wel bij, maar is in het weekend, in bar- uerestaurant Gonzales. Ik teed veel tijd aan sport, leb al wat feesten achter rug, op donderdag, vrij en zaterdag. Ik ben bij ïsen thuis geweest, maar s hadden ze ook een nte afgehuurd. Zelf heb og geen groot feest gege- f erheug me al op mijn va- tie. Op 30 juni is het zo Dan reis ik met een I ndin en haar ouders naar tkrijk en Spanje. Lekker e zon. Daar kan ik me d voorbereiden op het ïwe schooljaar, a naar het ROC in Lei- vlakbij station Lam- ischans. Na het vmbo ik niet het gevoel dat ik itgeleerd ben. Ik ben 16 gl en wil nog graag doorle- t Mijn belangstelling gaat laar toerisme. Ik zal goed »j itten tijdens mijn vakan- Marc van Ruler, Koen Schrama, Tessa Smissaert van de Haren, Vincent Snoeker, Francien Splinter, Nicolien Stokman, Elze Struijk, Skander Taieb, Suzanne Tijnagel, Stephanie van Tus senbroek, Mirjam Twigt, Blanka Va- sak, Martine Verdelman, Alexander Verloop, Steef Verweij, Thijs de Vries, Rikkie Weevers Stous, Reinier Wiche, Maarten van Wijk. Herbert Vissers College, Nieuw-Vennep Vmbo BL, Bouwtechniek: Milko Folk- ertsma, Marnix van Kempen, Robert Klitz, Bart Koper, Erwin Moleman, Mark Spaargaren, Mark Tetenburg, Andrew Wesselius, Kevin van Wic- keren. Vmbo KL, Bouwtechniek: Koos Bei der, Rory Beumer, Henny van Kou wen, Eric Kraan, Wesley Kroonenburg, Rick Vlug, Wesley Waasdorp, Marco van der Wolf, Len van der Zaal, Chris van der Zwan. Vmbo BL, Elektrotechniek: Roy van Dam, Alan Gortzak, Onno Herrewijn, Robin Koolbergen, Gert van der Meu- len, Nick Sijmens, Jeroen Verweij, Ro bert Waasdorp, Roy Winter. Vmbo KL, Elektrotechniek: Danny Ah- rens, Robert van Bakel, Jordy de Bruijn, Stephan van Dam, Stefan Dek ker, Bastiaan Fien, Marvin Heems kerk, Stephan Hendriks, Kevin Hoek man, Lesley Hoestlandt, Kevin Jans sen, Louis van der Kaaden, Leon Lam- boo, Daniel van der Maarl, Hjalmar Oosterwijk, Yorbin den Ouden, Patrick Parson, Mario Pecht, Rob Reinderink, Tim Reinderink, Desmond Routier, Rudi Schomaker, Reinoud Schoon, Lars Schouten, Edgar Swanepoel, Ke vin de Weerd, Joost Wijkhuizen. Vmbo BL, Metaaltechniek: Bastiaan van Dam, Nick Koolhaas, Stephan van Kooten, Dennis van Vaerenbergh, Martin van Wijk. Vmbo KL, Metaaltechniek: Hans Bak ker, Benny Bon, Maurits van der Lans, Christiaan Rusman, Dennis Spijker. Vmbo BL, Mode en Commercie: Hanin Abarkan, Younss ait el Haj, Denise Bootsman, Melissa de Gruijter, Carla Hoogenboom, Daniella van der Meer, Robin Pijpers, Stefan van der Ploeg, Paco Portegies, Patricia Ram, Helene Woolthuis. Vmbo KL, Mode en Commercie: Mark Beelt, Mark van Bezooijen, Benny van Bezooijen, Sunny Bourn Bletterman, Ron Broekhof, Chantal Elshout, Robin de Greef, Rene de Jong, Samantha Kamperveen, Natascha Kok, Fattaneh Mahboub, Faiza El Oche, Nadine van Oostende, Chaweewan Pleedee, Trudy Reijerkerk, Tamara Sparreboom, Maxim Spierings, Bodil van Staveren, Ramon Wekking, Florian Wolf. Vmbo BL, Zorg en Welzijn: Thijs van Attekum, Marlous van Bennekum, Sandra Bijlsma, Madelon Brink, Joyce Claudia van den Broek, Krista Goebel, Elvera Kauffman, Joyce Lodder, Dy- ane Masael, Denise Meruma, Michael van Noort, Jacqeuline Plomp, Jessica Rusman, Stephanie Schoonderwoert, Priscilla Schouten, Elsemieke Ver- burg. Vmbo KL, Zorg en Welzijn: Bianca Beets, Marieke Boogerd, Lieke Bouck- aert, Danielle van Dam, Daisy van Es sen, Mark Geerlof, Lisa van Hassel, Gonda van den Hooff, Liza Kleinlan- gevelsloo, Linda Loderus, Jenny Lou ter, Nanneke Noordam, Marlous Pop- ma, Richelle Renting, Esther Slok Soede, Liza van Velzen, Rowan Wal ter, Selina van der Weele, Karin van der Zande. Vmbo TL: Dominique Caspers, Larysse Hulsbosch, Stefan Meeuwisse, Joyce Besse, Daphne van der Giesen, Sabri- na Keeman, Maurice Plat, Don Rou- bos, Frank Stijnman, Eline Blijleven, Stephanie Dekker, Simone Emens, Melanie Inacio Oliveira, Sandra Kamphuis, Lennert Kraak, Marlijn Meijer, Vincent Post, Tijmen Slomp, Mariska van ter Tooien, Peter Uitho ven, Frank Wevers, Ties Hamers, Ma- rielle van Smoorenburg, Paul Munsterman, Job Segers, Laura Tan- ge, Jaco Valk, Priscilla van den Berg, Ilse Blokker, Jenny van den Broek, Mie-Mie Chow, Thecla Dekker, Edwin Dijkhuizen, Serenda Disselkoen, Bas van Dongen, Angela Eshuis, Menno Esteje, Marloes Griekspoor, Jan-Jaap Haan, Khadija El Harrouni, Denise Holewijn, Martin Jansen, Luc van Ko- ningsbrugge, Dunja Koolhaas, Ashley Marinussen, Joyce Mirza, Thijs Pie- ters, Jamie Rose, Zarina Soekhoe, Oli ver Spanjer, Manushka Taus, Bob Tig- gelman, Paul Treur, Cammy Tse, Joeri Veltman, Bart Verhoeve, Maarten Ver meulen, Martijn Vingerling, Mitchell Walian, Linda van Walta, Janneke Weerd, David Wollaars, Johnny Hoo genboom, Cindy van Eenennaam, Ro bin van Eenennaam, Tim Goeijenbier, Bianca van Herwijnen, Joyce Joore, Migiel Leemburg, Mirna van Luling, Rosanne Saarloos, Bart van Straalen, Thomas Streefland, Mandy Zandvliet. Havo: Rutger Goudriaan, Joost Biner, Paul Boot, Janneke Elderbroek, Inge Heemskerk, Gerwin Loderus, Martijn Maas, Janneke Oude Groen, Wendy Rutten, Marlies Segers, Randolph Ver schoor, Laura van Wagensveld, Jona than Tamboer, Stefan van der Hoorn, Ingrid den Ouden, Bart Schoenmaker, Leon Boogerd, Marjolein Bouterse, Debora de Haan, Elsemieke van der Kolk, Jaap de Graaf, Miranda Bos, Mariette Bouterse, Joris Faber, Rogier Groen, Glenda Hoogkamer, Nathalie Jansen, Sander Kempes, Annelies de Kruijff, Tim van der Laan, Sandra van Leeuwen, Rene de Schipper, Monique Schreurs, Leonie Seis, Tim Siebers, Eveline Spalburg, Lisa Strunk, Fleur Toff, Petra van den Top, Tim Wolters, Karlijn Beers, Roy Zonneveld, Moni que Ammerlaan, Machiel van Es, Jerry Graman, Michiel van den Heuvel, As- trid Zandvliet. Vwo: Janneke Breur, Marieke Groe nendijk, Marloes van Kessel, Evelien de Wolf, Suzanne Zuiderduin, Evert Jan Venekamp, Remon de Wagenaar, Salome Meijer, Wilfred van der Wel, Dieuwke de Mooij, Jacco van Rijssel, Rik Balk, Arjan de Boer, Adrie Bos, Alexander Bouterse, Vera van den Broek, Gaby van Diemen, Linda Geer lof, Alexandra de Groot, Tonio Hooger- vorst, Kim Grootscholten, Jaap Kloos terman, Jan Hendrik te Lintum, Jorrit Rijnbeek, Louki Sol, Mariska Vlot, Catootje Westermann, Jasper Winters, Annelies Bruijns, Jack Geerlings. EINDEXAMENKANDIDATEN OP HERHALING Naam: Kees van Ettekoven Woonplaats: Amsterdam Eindexamen: vwo 2001 Vrije School Wilde sterrenkunde gaan stude ren. Doet studie geneeskunde. Het is pas twee jaar geleden, Kees van Ettekovens eindexa men, maar het voelt als een eeuwigheid. Zijn leven kwam in een stroomversnelling na zijn examen. „Het is echt een sprong in het diepe. Tot mijn eindexamen had ik een redelijk relaxed en onbezorgd leventje." Hij ging naar school, hij kwam thuis, hij deed leuke dingen in zijn vrije tijd en zo kabbelde zijn geheel verzorgde leven voort. Een beetje bekrompen wereldje, vindt hij achteraf. „Het is een enorm cliché, maar toen ik ging studeren ging er een wereld voor me open. In Kees' leven is veel veranderd sinds hij twee jaar geleden op zijn 19de eindexamen vwo deed. In de zomer erna ging hij direct op zoek naar een kamer in Amsterdam, want daar ging hij sterrenkunde studeren. Die kamers bleken niet voor het op rapen te liggen maar uiteinde lijk mondde een tijdelijk verblijf in iemand anders' onderkomen uit in een vaste verblijfplaats. „En toen was ik dus alsnog vrij plotseling het huis uit." Voor zijn ouders was dat wel even wennen. Ze misten hem wel een beetje. Hij komt niet zo heel vaak meer bij zijn ouders. Minder dan hij zou willen. „Mijn streven is eens per week maar ik ben vaak maar eens per twee weken in Rijpwetering. Ik heb het zo dmk. Te druk soms. Raar is dat, dat je op een gegeven moment in je ouderlijk huis op visite bent. Bij mij ging dat best snel omdat ik vrij rap was ingebur gerd in Amsterdam." Sterrenkunde bleek toch niet Kees' roeping. Hij heeft zijn eerste jaar afgemaakt, dat wel. Maar meer dan een hobby wordt sterrenkunde niet. „Ik vond de studie al met al toch te ver van de maatschappij af staan. Te veel ivoren-toren-we tenschap. Na een halfjaar stu die zag ik ineens hoe ik er later als sterrenkundige bij zou zit ten, en dat beeld beviel mij niet. Natuurlijk zijn ontdekkingen van sterrenkundigen van groot belang, maar ik wil wat directer Kees van Ettekoven: „Ik wilde graag bij een vereniging maar alleen bieren is niets voor mij. Ik wil daarnaast ook wel wat doen. Roeien bleek ideaal." Foto: Henk Bouwman van betekenis zijn voor de maatschappij." Kees switchte naar geneeskun de. En toen kwam zijn mooie lijst van drie zevens en vier ach ten nog goed van pas. Hij werd ingeloot aan de Universiteit van Amsterdam en woont nagenoeg naast de medische faculteit in het Academisch Medisch Cen trum. „Geneeskunde is super interessant. Ik weet nog niet welke richting ik op wil, maar voorlopig hoef ik die keuze ook niet te maken. Ik heb net mijn eerste snijpracticum gehad. Ja, dat is wel even slikken, maar het went toch vrij snel hoor. Zonder dat je daarbij vergeet dat het om mensenlichamen gaat, want je moet er uiteraard respectvol mee blijven omgaan. Binnenkort heb ik mijn ver- pleeghulpstage. Dat is feitelijk mijn eerste echte kennismaking met de medische wereld. Ik hoop er een bijbaantje aan over te houden want bij de pannen koekenboerderij in Leiderdorp zie je mij niet vaak meer." Kees' tijd gaat behalve in zijn intensieve studie ook in een nieuwe grote hobby zitten. Hij is wedstrijdroeier geworden. „Raar hè? Ook dat had ik een paar jaar geleden echt niet ge dacht. Ik ben namelijk nooit echt sportief geweest." Via de introductieweek van de Univer siteit van Amsterdam kwam hij bij roeivereniging Skoll terecht. „Ik wilde graag bij een vereni ging maar alleen bieren is niets voor mij. Ik wil daarnaast ook wel wat doen. Roeien bleek ide aal. Die sport is super en het is een heel gezellige vereniging." Dit jaar werd hij benaderd voor de wedstrijdploeg. Sinds die tijd roeit hij in de lichte boot. Het is een fanatieke bedoening waar voor hij bijna dagelijks traint. Daarbij moet de toch al slanke Kees enorm op zijn gewicht let ten om niet te zwaar te worden voor de lichte boot. „Mijn idea le gewicht ligt ongeveer 1,5 kilo boven mijn wedstrijdgewicht. Ik moet dus super gezond leven en op alle etiketten letten in de supermarkt. Vreselijk is dat, maar ik heb het er wel voor over. Alleen nu ben ik in de ge legenheid om zoiets te doen. Straks wordt mijn studie te zwaar, moet ik co-schappen gaan doen en krijg ik andere verplichtingen waardoor ik niet meer zoveel kan trainen. Ik neem het er van zolang het kan. Daar ben je tenslotte student voor." Tekst: Marijn Kramp Foto: Henk Bouwman Da Vinei College, Leiden Locatie Lammenschanspark Vmbo Administratie Kader: Abdul Alghiwie, Rianne Berger, Netanja Brauckman, Renis Cardose, Hassan Chikhi, Ka- driye Dengizer, Yusuf Erol, Tineke Honsbeek, Brenda de Keyzer, Faiza Louki li, Serhan Mengi, Sanne Pers ant, Melissa Siera, Joyce Stouten, Wendy Tegelaar, Marissa Verra, Ken neth Vorderman, Siham Sakhi, Sabina Salija, Anisa Abdirisaaq Warsame, Selma Delic, Jolanda Ammerlaan, Ma- rije Disseldorp, Horna Azizi, Administatie Basis: Rachid Abdales, Mehmet Arpat, Fatima Cherdouda, Bouchra Jemla, Auatif Maayad, Chaty Manuel, Debbie Moenen, Karima Moussaoui, Zaied Nasla, Elise van den Nieuwendijk, Ancelina Rahajaan, Maria Rahajaan, Tanya de Ruiter, Es- ra Sayim, Kisan Soochit, Anika Velt- huijzen, Denise Verberg, Rajae Zaki, Angelica Castano Lopez, Frank Zhu, Joyce van der Heijden, Tom van Leeu wen, Raisa Nelom, Chantal Stikkelo- rum, ICT Kader: Virgil van Es, Ralf van Haastrecht, Robin Kuyvenhoven, Sjors van Steijn, Jeffrey van Dijk, Mi chael Lafaber, Bastiaan van Veen, Maurits Brunings, Leslie van Wissen. Handel/verkoop Kader: Tommy Friese- ma, Omid Hushyari, Hicham Lach- hab, Alper Pat, Nathalie Pijnnaken, Hester Siera, Patricia van Beek, Daph ne Oudshoorn, Cindy Groenewegen, Thessa Koopman, Martijn de Schip per. Handel/Verkoop Basis: Sahar Abdul lah, Erol Blijleve, Nicky van Dinter, Salima Hajioui, Eldin Ibraimi, Shirley Jordens, Samantha van Leeuwen, Jai- mee Leijder, Hadil Mardan, Marouan Nasla, Kelly Pauw, Dominique van der Steen, Melissa Tisseur, Kim Binnen dijk, Suzan Dijkman, Deborah Kraay Jessica Malachowski, Daisy Saunier Michiel Schroder, Natasha van Wis sen, Jerney Rijnders, Tim den Hollan der, Eli van Wetten, Femke van der Gaarden. Thoretische Leerweg: Fatos Akdeniz, Ashwien Badal, Issam Chabab, Mo hammed El Baroudi, Kirsten van den Hout, Ramon van der Linden, Laetitia Peters, Melika Shajarati, Ward Vink, Linda Heemskerk, Loek Turk, Damiën Meijer, Jasper Zwart. VMBO Grafische Techniek Kader Leiden: Cenny Glasbergen, Krista de Jong, Leon Marks, Koen Ruwaard Roelofarendsveen: Jan Akerboom Leiderdorp: Mark den Bakker, Wesley Krabbe Den Haag: Martin Bonvie Alphen aan den Rijn: David Bosveld, Rubin Reawaruw, Joost Zwanenburg Koudekerk ad Rijn: Bas van Maanen Zoeterwoude: Aagje Deckers Oegstgeest: Erwin Geiger Voorschoten: Thomas Hali Lisse: Uranus Roshanmal Noordwijkerhout: Jord Verhey Ter Aar: Elianne Valentijn VMBO Grafische Techniek Basis Leiden: Judith Landesbergen, Rutger de Ligny, Denise Meiman, Kelly van derTogt Voorschoten: Renee van den Akker Roelofarendsveen: Guido Bouwman Warmond: Niels van den Broek Rotterdam: Jim Hamdi Alphen ad Rijn: John Holleman, Lo renzo Verwoerdt Zoeterwoude: Sindy Tang Hazerswoude: Jeroen Vreede Oud Ade: Anne van Zoen VMBO Elektrotechniek Kader Leiden: Frankfort Adamus Roelofarendsveen: Stefan Brand Leiderdorp: Stefan Jansen Oude Wetering: Casper Knijnenburg VMBO Elektrotechniek Basis Leiden: ömer Özdemir, Resa Saman- gunSafi Safi Leiderdorp: Nicky Walen Zoeterwoude: Stefan Caspers VMBO Metaaltechniek Basis Leiden: Abdouh Azzaoui, Mohammed El Moussaoui, Khalid Oulgout, Basi Sheikh, Danny de Wit Hazerswoude: Jan van Amsterdam Voorschoten: Kevin Belt Den Haag: Auberi Dijkstra Noordwijk: Jalal El Haouari VMBO Metaaltechniek Kader Leiden: Koen van Heijningen Roelofarendsveen: Mark Hartman, Rob Olijerhoek Nieuwkoop: Casper Breedveld VMBO Transport en Logistiek Basis Leiden: Mohamud Jama Harib, Tim van der Linden Voorschoten: Jordy Bouwman, Paul van der Vijver VMBO Transport en Logistiek Kader Scheveningen: Rick Brouwer Bodegraven: Mark Burger VMBO Voertuigen Basis Leiden: Christiaan Brandt, Marcel van Es, Yourie de Haas, Jos Lepelaar, Pe tervan Rijn Voorschoten: Jan Willem Fennes, Ro bin Holverda, Rik van der Meer Katwijk: Benny Giesen, Besiki Mamedov Zoeterwoude: Janus van Putten, Tom my van Vliet Roelofarendsveen: Mark Teeuwen Hazerswoude: Daryl van Vliet Leiderdorp: Hassan Reggani VMBO Voertuigentechniek Kader Leiden: Youssef Srour, Rudi Zirkzee Hoofddorp: Ab de Glint Den Haag: Marvin de Jonge Voorschoten: Daan Schouten Leiderdorp: Matthew Zonderop Da Vinei College, Leiden Locatie Kagerstraat VMBO-TL: Erica van den Akker, Oea- fae Ameziani, Michel Belt, Rachida Boky, Fatiha Errami, Naima Errami, Suhayney Hos, Hawa Ipek, Raaj Jag- gan, Douglas Kirkaldy, Nina Klein geld, Renske Kleiss, Harm Jan Kobus, Sau Ying Li, Nick de Miranda, Astrid Nandpersad, Onur Oduncu, Boucef Reggani, Avinash Sewnath, Bob Spies, Yusuf Tuhal, Buket Uysal, Stijn Verschuren, Kirsten Wijling. HAVO: Sagar Amarjit, Kiran Bagchi, Danny van den Barselaar, Jennifer Bearne, Suzanne van Berkel, Raoul de Best, Rik Bijl, Renske Dalmijn, Sele na van Es, Maaike van Essen, Mick van Etten, Dieuwertje Gordijn, Inge Gouw, Anouk Gravekamp, Vincent Groenewegen, Ruud Haasnoot, Niels Hansen, Chantal Heemskerk, Casper Hermans, Irene Hillen, Marco Hillen, Guido Huijser, Wendel Iwema, Hardi Jamal Kadir, Natasja Jankowy, Saskia Jansen, Jaap de Jong, Navid Kiani deh Kiani, Iris Klein, Sebastien Ko- ber, Reyhan Mengi, Ronald Mulder, Sanne Mulder, Dion Muller, Milan Na gel, Sander van Noort, Pascal de Raadt, Marc Rexen, Charissa van Rhijn, Gerben Rochat, Annelous van Rongen, Paul de Ruiter, Marleen Smit, Lesley Snik, Roeland Spijker; .Danny Stammers, Rob Stegeman, Martijn Stokkel, Jerre Uphoff, Floor den Uyl, Ebert Vlasveld, Nanette Woortman, Pim van der Zalm, Jim Zwetsloot, Jurre Zwinkels. VWO: Floris Barnhoorn, Fatima Bek- kali, Renuhka Bhikhie, Edwin van Bostelen, Rick van den Brink, Pieter Broer, Susanne Bronkhorst, Savita Chintoe, Tessa Dijksman, Bas van Dullemen, Elske van Eenbergen, Jordy Esman, Floor van Goudoever, Manon Gravekamp, Qazal Hossaini, Marcia Huijbregts, Prya Jharap, Nazarela Kal- kan, Masha Kanning, Joris Kluivers, Bas Koolstra, Marit Koreman, Azur Kovacevic, Michel Laterveer, Pauline van der Mark, Kees Meershoek, Joniet Mokasay, Marloes Mostert, Jana Nieu- wenhuis, Mariette Onderwater, Jerney Ouwerkerk, Lisette Planjer, Maaike van der Plas, Matthijs Steeneveld Selma Tas, Timo Verheggen, Jasper Verspaandonk, Jose de Vries, Jorrit Wijn, Liselotte Wijsman, Simone Wol ters, Sietske Zantema. Da Vinei College, Leiden Locatie Sumatrastraat Vmbo Verzorging/Uiterlijk Kader: Celine Cor net, Annemieke van Duuren, Esther van Heuvel, Marloes van der Hoeven, Charlotte Mieremet, Corrine Offen- berg, Jacqueline Pikaar, Lilian Schim mel, Samantha Stauttener, Bernadet- te van der Steen, Silvia van der Weij- den, Selma Wijnen, Joyce Zwart, Lisette van Es, Ellen Figee, Miranda Hogeboom, Maaike van Kuyk, Christa van der Laarse, Eline de Meij, Nico lien Timmer, Kim van der Pouw - Kraan. Verzorging Basis: Latifa Annouri, Na- dia Bardai, Zeneb Chakir, Nancy Gan- put, Laura Groenendaal, Eveliene de Leeuw, Touria Maliki, Antoinette Neu teboom, Sonja Oors, Romy van Strien, Tamara Verbeek, Susan Weimans, Shirley van Wijk, Christel Caspers, Marijke Frese, Daphne van Reijn, Lo- rette van Vliet. Uiterlijke Verzorging Basis: Neka An gelina, Nienke Bekooy, Elvira Blom, Monique van Doesburg, Wendy Hen- nekij, Samantha Kloos, Suli Lopez, Melanie Moderman, Krista Neute boom, Linsay Sierat, Monica Smits, Leuntje van Veen, Desiree Blom, Ca thy Kosto, Roxane Verkaik, Anouk KOhn, Sandra van Rossum. Naam: Sytse Elzinga (15) Woonplaats Rijnsburg Opleiding: vmbo beroepsge richt /elektrotechniek School: Andreas College Kat wijk Eindresultaat: geslaagd Vervolgopleiding: mbo elek trotechniek „Achteraf zie ik het allemaal als één groot spelletje. Dat hele middelbare onderwijs stelt niet zo heel veel voor. Zo moeilijk is het allemaal niet. Maar misschien komt dat ook wel omdat ik voor een laag niveau heb geko zen. Ik had ook havo kunnen doen, dan was ik geslaagd met zessen. Maar ik wil graag iets met mijn handen doen, dus ik heb gekozen voor vmbo elektrotechniek. Ik hoefde nooit wat te doen aan huiswerk, het ging vrij gemakkelijk. En nu heb ik een eindlijst met alleen ach ten en negens. Straks ga ik naar het ROC Leiden. Mijn mentor heeft gezegd dat dat een goeie school is. Ik ben er geweest en het leek me inderdaad een leuke school. En veel van mijn klasgenoten gaan er ook naartoe." Da Vinei College, Leiden Vestiging Leonardo VBMO-TL: Geneva Wachter, Ozan Bal- taci, Robyn Bos, Mirjam Boukhidous, Melina Giesbert, Priscilla Gommans, Rosanne Hakkaart, Jacqueline den Hartog, Marcel te Hennepe, Esra Ka- ra, Brenda Koree, Maaike van der Kwaak, Jeffrey van der Leest, Maarten Pieters, Wesley Piket, Erik Plazier, Wendy Pragt, Koen van Schie, Remco Scholten, Rajko Smaak, Guido Straat hof, Diko Sunarto, Anja Vukovic, An- gelique Weeda, Samira Khaldi, Re mon Baas, Saloua El Ghourri, Wenda Krosschell, Marijna du Pre, Chi Him Yuen, Maurice Ammerlaan. Havo: Rukiye Kus, Danny Maaskant, Laura van Meurs, Maaike van Pola- nen, Rob Vreeburg, Oznur Yarim, Wander Gubler, Hamid Bouzzit, Maai ke de Jong, Desan Kok, Jasper Verste gen. Fioretticollege, Hillegom Locatie Paulus Afdeling Elektrotechniek: John Nees- kens, Danny Schrama, Rick de Groot, Niels de Jong, Martijn Klück, Frank Lommerse Randy Ruben, Stefan Ves- ter, Sander Verhoeve, Robbert Cous- sins, Dave Duinhoven, Robert Masten broek, Arjan Scheulderman, Tarik Boujtat. Afdeling Bouwtechniek: Jeffrey Blok ker, Eric Dudink, Dennis Hulsbosch, Timo van den Oever, Don Nederstigt, Marcel Vledder, Mark Berbée, Patrica Boogerd, Lars Dekker, René Duiven voorde, Frank Vrijburg, Meivin Blok ker, Jos van Noorloos, Stefan Teeu wen, Tobias Tol, Misha Wijnands, Meivin Selhorst, Michaël van Leeu wen, Martijn Streuper, Stef Streuper. Afdeling Metaaltechniek: Caine Rose- boom, Alexander Scheerhagen, Ruben de Hamer, Dave Bruinsma, Robert van Stam. Afdeling Voertuigentechniek: Mike van den Burg, Dennis van Duivenbo- de, Pim Hageman, Bram Kemp, Roy van der Linden, René Maat, Jordy Me- ijvogel, Ricky Prins, Thijs de Ruiter, Marco Rutten, Meivin Seijsener, Jef frey Versteeg, Bob van der Weiden, Je roen Weijers, Sander Koeleveld, Rick van der Meer, Dirk de Klerk, Boris Ot- te, Lars van der Poel, ftnnis van der Velden, Paul Zuidhoek, Dennis van Hal, Maarten van Amsterdam, Rob Baerts, Sander Huiberts, Paul den Boer, Jeroen van den Berg, Gerrit Ver does, Jelle Kruit, René van Kleef, Je roen Zijerveld, Patrick van Paridon, Jasper Teeuwen. (advertentie) 35 soorten Leitien Korevaarstraat 1 Tel. 071 -512 7010 WIJ BEZORGEN THUIS EN OP HET WERK

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 25