GESLAAGD Vlaaien voor geslaagden Fioretti, Lisse Bonaventura, Roelofarendsveen Rijnlands Lyceum, Sassenheim ER IS ALTIJD WEL IETS TE VIEREN Mij IT I - VLAAI iaventura, len Iiventura, en tticollege, ?°m Rijnlands Lyceum, Oegstgeest Rijnlands Lyceum, Wassenaar Teylingen College, Noordwijkerhout Bonaventura, Leiden Fioretti, Lisse Naam: Lyssandre Rammos (17) Woonplaats: Oegstgeest Opleiding: vwo School: Rijnlands Lyceum Oegstgeest Eindresultaat: geslaagd Vervolgopleiding: ruimte- en luchtvaarttechniek, TU Delft „Het gemiddelde eindcijfer is een acht geworden. Dus dat is wel goed. Dat was eigenlijk ook de be doeling. Ik wist wel dat ik het zou halen, maar ik ben toch blij dat het examen achter de rug is. Het geeft toch wel een beetje stress. Nu ga ik eerst een huis zoeken in Delft. Dat lijkt me in princi pe niet moeilijk, maar het is toch wel prettig om dat alvast te regelen. Ik moet sowieso verhuizen, want mijn ouders verhuizen ook. Thuisblijven is dus geen optie. Geld heb ik niet dringend no dig, dus vakantiewerk hoef ik niet direct te zoeken. Ik werk al als pianist bij Jill's in Lei den. Dat is voornamelijk 's a- vonds. Komende maand ga ik eerst een week met mijn vriendin op vakantie in Frankrijk en als ik terugkom misschien nog weg met mijn ouders. Nee, die Locatie Uitermeer. VMBO-TL: Niels Arrachart, Jeroen Baak, Elmer Bank, Anne Beelen, Leonie Beijsens, Ray mond van Berkel, Nicky Bongaerts, Kira van Eeden, Suzanne van Es, Ro bert Faas, Maikel Farag, Arzoo Fedai, Stef Feeleüs, 'Mark Hageman, Joanne Hogenes, Bart Hogervorst, Chantal Immink, Jeffrey Kikkert, Daphne Kooij, Mark Korteweg, Kevin van der Lans, Jop Leek, Marloes v.d. Linden, Jeroen Moerkerken, Nicky Moerker ken, Daniëllevan Noort, Maurice Noya van Delzen, Dennis van Oosten, Mi chelle Pijpers,Monique van der Plas, hebben nog niets gepland. Dat gebeurt altijd pas een week voor we vertrekken. Ik ga ruimte- en luchtvaart techniek bij de Technische Universiteit in Delft studeren. Vliegtuigjes tekenen, simpel gezegd. Ik wilde in ieder geval iets technisch doen en dit leek me wel wat. Je wordt sowieso ingenieur als je afstudeert aan de Techni sche Universiteit en ik heb be grepen dat je daarmee overal aan de slag kunt komen. Dus dat zit wel goed." Carlo van der Ploeg, Jamie v.d. Poel, Joep v.d. Poel, Mark Raaphorst, Maai ke Ramp, Renate Randsdorp, Björn Rauws, Karin Reitsma, Suzanne de Ridder, Iris Schakenbos, Sabine Schoone, Rianne Schopman, Ted Spaan, Marjolein Steenks, Kevin The- unissen, Freek v.d. Velden, Wouter van Veldhuijsen, Wendy Verhoef, Joy ce van der Vlugt, Jannine de Vreede, Nick Wijsman, Joyce Arrachart, Marco Barendregt, Viona v.d. Berg, Bobby Clabou, Elise Diemei, Lindsay Korsui- ze, Romy van der Plas, Kevin Robelus, Stefan Siewertsen, Querine van Wijk, Lars van Oosten, Roald Bode, Jet Bou- sie, Daria van Steijn. Vestiging Schoolbaan Vmbo, TL: Jens Bakker, Joeri Borst, Joost Breider, Martijn Brug, Josine Castelein, Kim Filipsky, Kareem Has- hem, Lianne van der Heijden, Patrick Hiep, Erik Hoddenbach, Rowena de Jong, Sophie van der Kamp, Marloes Klein, Veronique Kinkel, Pieter Koo- men, Loes Kuiper, Minke Marsiglia, Linda van der Meer, Laura Metselaar, Manon Mollers, Jony Nederend, Seli- na Pecht, Rick van der Poel, Kim van Ruiten, Danielle van Veen, Merijn van Velzen, Laura van der Vlugt, Nicky van der Wolf, Niels van der Zwet, Rianne van der Zwet. Mavo (oude stijl): Nicole Rotteveel. Vmbo, TL: Walid Barbach, Shakela Beijlevelt, Jorina Bot, Robin de Brui ne, Judith Bruning, Jan Droog, Mike Drost, Eric Duindam, Mandy van Elk, Kevin Floor, Martijn van der Geest, Laurens Goedegebuure, Jacqueline van Goeverden, Rik Hierck, Tanna 't Hooft, Lars Hoogewerf, Fely Jacobs, Tim Jansen, Leonie Janssen, Joeri de Jong, Alexander Korving, Esther van der Kwast, Sander Lenten, Allard Lindhout, Jimmy Boy Lohmann Ger- son, Cees van der Mark, Amanda Oor schot, Fabian Ouwehand, Marieke Pe ters, Rianne van der Poel, Elise van Ruiten, Tim Scheffer, Lennart Schra- ma, Sara Schëperkötter, Ferdy Smel- tink, Gonneke Spaan, Willem Spaan, Michael Staring, Lenneke van Steijn, Peter Takècs, Gijs Tromp, Suzanne Twigt, Nienke Verbeek, Michael Ver burg, Shirley Vergunst, Irene Verwa ter, Lisette Vink, Danielle van der Wal, Roy van der Werff, Bernd Weusthof, Laura van der Wiel, Koen van der Zan den, Johan van der Zwan, Marije Zwetsloot. Havo: All Aziz, Pauline Batenburg, Edwin van Beek, Maurice Beenakker, Laura Beljon, Renske Bode, Chantal Borst, Lieke Brouwer, Raymond Bruij- niks, Marieke Bultman, Jeffrey van den Burg, Evelien Castelein, Larissa Clemens, Tjeerd Datema, Lisette van Dijk, Marloes Dost, Ernst van Duin, Eric Duivenvoorden, Dieuwertje Ede laar, Tosca Engels, Eric Entrop, Anne- bel van Es, Remona Fransen, Priscilla Freke, Eveline van der Geer, Bas Geer- lings, Sander Gelmers, She Ling Goh, Maaike Goossens, Rón Hoogervorst, Joost van der Horst, Maarten van der Horst, Emiel Huijts, Rick van der Hulst, Martin van Hulst, Lindy Hunt, Romana van den IJssel, Bas Jacobs, Arjan Jonker, Rogier Kamphuis, Milé- ne Kemner, Leon van Kempen, Lau- rien Kloosterboer, Michel van Kolck, Rianne Koning, Gert Korbijn, Petra van der Kraan, Sandra Langeveld, (advertentie) 35 soorten leiden Korevaarstraat 1 Tel. 071 - 512 7010 WU BEZORGEN THUIS EN OP HET WERK Naam: Saskia Seijsener (17) Woonplaats: Lisse Opleiding: havo School: Fioretti College in Lisse Eindresultaat: geslaagd Vervolgopleiding: hbo vrije- tijdsmanagment „Na het examen had ik geen idee of ik geslaagd was of niet. Ze belden me niet tussen drie en vier, dus toen wist ik dat ik geslaagd was. Nu ga ik eerst werk zoeken en dan aan het werk. Ik heb zo'n lange vakantie: twee maanden op m'n luie reet zitten, hou ik niet vol. En het geld is natuur lijk ook lekker. Toch een extra zakcentje. Naar een uitzend bureau ben ik al geweest, maar ze hadden niets voor me. Dus ik moet nog even ver der zoeken. Nee, geen idee wat voor werk ik ga doen. Een kamer hoef ik niet te zoe ken. Straks ga ik van huis uit proberen te studeren. Heen en weer naar Diemen, eens kijken hoe dat gaat. Zal ander half uur kosten, denk ik, om daar te komen. Eerst de bus, dan de trein en dan de metro. Qua vakantie staat er nog niets vast. Ik heb werkelijk geen idee nog, of ik met mijn ouders of anderen weg zal gaan. Dat zie ik nog wel. Die studie heb ik gekozen na een aantal beroepstesten. Daar kwam 'vrijetijdsmanage- ment' uit. Toen ben ik gaan kijken wat dat inhield en ei genlijk leek me dat hartstikke leuk. Je kunt daar evenemen ten mee gaan organseren. 't Is een vrij nieuwe opleiding en er is heel veel vraag naar. Voor die tijd had ik geen flauw idee wat ik na de havo zou gaan doen. Ik wist alleen dat ik een heleboel dingen niet wilde gaan doen." g Boerhaavelaan [L: Maurice Bronsgeest, Deni js, Simon Visscher. I »L: Bianca Baak, Dennis van jtjden, Esther Honsbeek, Cor g fe, Khadisja Mokadam, Maris- iveel, Frank van Vliet, Wendy Ijk. g (L: Brahim Ahannay, Sanne eljtefan Bakker, Sharony Beij, Belt, Michael Blikman, Maai- liemen, Bart van Egmond, Ka- jtaltoumi, Maaike Heemskerk, n der Heiden, Danny de Jong, Ikman, Rick Keizer, Carmen ^Marjolein Kerkvliet, Mike de Cindy Koolhaas, Susanne J Toon Molenaar, Lianne Mol- Frank Neijman, Mariska Nij- jky Ouwerkerk, Daniël Paulus, !ns, Rosanne van der Putten, Rancuret, Matthijs de Rid- r Schat, Mari Schraven, Ar- g in 't Veld. Karin Straathof, ri Teylingen, Christie van Tol, I der Tooien, Buket Uygun, 1 Velthuijzen, Rick Verhoog, Michael van Voorthuij- illa Walen. |L: Mustafa Amghar, Mourad lAngie van den Berg, Fanny Berg, Daisy van Beusekom, 1 e Blikman, Danny Boers, Ke- Bouwmeester, Jeffrey Amit Chauthie, Bart Cools, jiaudron, Maria van Egmond, fielemon, Dion Filippo, Mark I ^eest, Inge Gonzalez Möllers, jgeman, Fatima Hamdi, Ma- ui, Gwenda Hartevelt, Jeroen Heiden, Maikel van der Hey- m, pi 'ié Jansen, Kevin Kokkedee, Francis Kramer, Dan- leer, Francesca Leah, Glenn leij, Jeffrey Ouwerkerk, Rian- Joey Rietbroek, Jeroen Riet- fatrick van Rossum, Denise jin, Kim Schreurs, Edcar Uj^elly Sparreboom, Bastiaan Gökhan Tas, Alexandra van Antoon Volwater ,Elif Ya- tef Yazami. perwerktraject: Suzanne Ko ala Martis, Rina van Rossum, inders, Patricia van Vliet. eBurggravenlaan Dennis Anthonysz, Joost fijn Boer, Sonja de Boer, Ci- Elyas El Marsse, Hinda Ga- 8ke Grootaarts, Marenthe de ie van der Heide, Loek van Misha Hosman, Bas js Jonkmans, Mandy Keere- fik Kenter, Maurice Kransse, kuipers, Michel Legger, Gi- fnan, Eveline Mieremet, Un it, Tamara Noordermeer, ran Noort, Alex Pronk, Leon Max Ranke, Kirsten Rensen, vet. Marleen van Rijn, Ri- 1 Rooi jen, Geoffrey Schou- lies Smeeman, Nathalie Sor- Idelon Uijttenboogaart, Lu- ield, Paul Verplancke, Nick lyan Waal, Willemijn Zonne- Zwaan. Ie stijl): Erin Boogaard, lila Arichi, Lawrence Armita- Jeekman, Stefan Brugman, jins, Michel Crama, Marcel Tosca van Eeden, Joost [iam Fresco, Leonie van der sis van Geldorp, Jurian Ger- Groot, Charlotte de I Harleman, Marleen den sn Knaap, Lisa van Kuik, uwis, Selma Melai, Corine Robbert van Overmeire, ilser, Sven Remerij, Hugo aaike Robbers, Jeske Ruig- Björn Smit, Jonas Angela Verhoosel, Pascalle Voorn, Monique Vreeswijk, jsman, Myrna Zandbergen, Iran Zeist. 13 Batelaan, Jet Bavelaar, "iQnnink, Sanne van Bohe- Boogaard, Paul van Dijk, irksmeier, Valentijn Geir- Icent Goessens, Rutger de js v.d. Heuvel, Inge Hiem- _1 Jansen, Sanne Kleindijk, Skaas, Karen van Leeuwen, Leeuwen, Leander Leijh, Si- let, Marloes van Loenhout, indijk, Robert-Jan Mahieu, der Meer, Ira Onderwater, Itergo, Martijn Ouwehand, as, Richard v.d. Ploeg, Luuk lij, Eric Ritsema, Joost van aap v.d. Salm, Frank San- n Schoondenwoerd, Ewoud urg, Karen Staats, Gijs (en van Teijlingen, llja Uh- jVouter ten Velde, Kirsten Stefan Verdel, Sjors Ver- Ie Verra, Liesbeth Vreeburg, •reeburg, Sebastiaan v.d. Wanders. [nardus I Roel Akerboom, Iris van I, Janneke Baalbergen, ikker, Wouter Bakker, Tim Samantha de Blaeij, Su- j Richard Bot, Chris Brou- iFielmich, Kristi van der jiusje Geljon, Angelique Daniëlle Goossens, Mick de late Heemskerk, Giovanni •aan van der Klauw, Pascal les van Lierop, Ruud Lom- in Lubbe, Dannique Lub- Maat, Leon Meulenberg, I Rianne van de Poll, Aaron Fréderique van Schalk- ISmulders, Joery Snapper^. Stein, René Stijnman, ÊndaaifNadine Uljee, Sha- i), Marit Westra^-Nathelie fcmir Zulcic Havo: Diedrik Oost, Xeno Guijt, Cees Schaap, Tim de Boer, Sabine Eggen, Jetty van Huut, Anne Twijnstra, Eefje Zalm, Tjerk Boorsma, Pieter van der< Lubbe, Elisa Scaramelli, Maureen As- selbergs, Matthijs Boonstra, Neca Ne- govanovic, Robert Jan van Sas, Bluet- te Sjardin, Danielle Beekman, Tessa Bekooij, Claudia Budding, Maarten Devilee, Dennis Jharap, Claudia. Klumper, Stefano van Leeuwen, Eline, Smid, Maurits Zwart, Karen van den Broek, Marjolijn Bos, Almira Gordijn,;; Bas De Regt, Tessa van der Staal, Pe ter Almekinders, Charlotte Bemelman, Willeke van Duijn, Lennart Huisman, Bas Kroon, Harm van der Linden, Koen Los, Oscar van der Pol, Elodie Slagter, Coen van Sprang, Desiree van der Geer, Douwe Kappelle, Isabel Kramp, Fleur Peeters. Vwo: Julia Romasevych, Wouter Amersfoort, Cecile van der Bent, Fleur van der Bent, Carolien Telkamp, Dee pak Balak, Clare van den Bos, Bob van Buul, Jan-Paul Fransen, Wouter! Geerdink, Mette van der Heide,1 Susanne Kiemel, Stefanie Klompen- houwer, Wouter Krouwel, Inge de( Leeuwerk, Renee van der Nat, Leo nard Neuteboom, Kevin Oudshoorn, Helen Reedijk, Else Reitsma, Renee Reitsma, Merijn Schut, Merel Smit, Chris Tieken, Steven Vermeulen, Cly de Waal, Daniel Webb, Thomas Wei- tenberg, Phillip Berger, Niels Centen, Michael Negrijn, Oscar Seip, Floris van der Sman, Pauline de Heer, Pas cal Ho, Nanette van der Laan, Marlies Oostland, Stephanie Basters, Annefiet Brandjes, Joost Ie Clercq, Monica van Duin, Reinier Duindam, Anneliesj Scheepbouwer, Lodewijk Alblas, Mat-j thijs Bierman, Annemijn van den Broek, Sophie Cohen, Wiet Crobachj Lyanne Dam, Jael Diamant, Martijn Duijster, Jochem Ewen, Lyanne Flik- kenschild, Jorg van Groningen, Sophie Hofdijk, Mattias de Hollander, Jordie, Hoogervorst, Anneke Julien, Rutger Kemper, Sesanne Leeuwenburg, D$- rek van Overbeek, Sharif Pasha, Na dya Peek, Lyssandre Rammos, Lisa de Rooij, Ruth Sannes, Sanne Schuur-) man, Jan Peter Sigmond, Vivian Sneep, Yvonne Sondermeijer, Rebec-! ca Steketee, Frederik Tilman, Stephan Timmers, Jenny Todd, Lau-' rien Voorendt, Jerry de Vries, Thijsj Walraven, Mark Wefers Bettink, Coby de Wit, Wendy van de Luijtgaarden, Thomas van der Meij, Fons van der Plas, Carel van Toor, Arnout Bunders, Tim van Diepen, Sanne Durieux, Jan- Hoite van Hees, Lotte-Elisabeth van der Meeren, Anna Pop, Charlotte van der Zanden, Gert-Jan van Baaren, Emile Beenakker, Brisa Keizer, Marjo lein van der Klauw, Evelien Koop- mans, Bart Koot, Tjebbe van Meete- ren, Louise Molendijk, Nathalie Planije, Milly van der Ploeg, Erik van der Pol, Annemarie Speel, Suzanne van der Ster, Tamara van der Ster, Dennis van de Veen, Martijn van de Veen, Bruno Verbeek, Leonie vdn Westerop, Berend Diekhuis, Marlies van Gelder, Bart ten Hoeve. •31 Vmbo: Mark Berghuis, Elisah Boektje, Jeffrey van Eijk, Suzanne Emans," Sander van Emmerik, Gwenn Feeh- stra, Eveline Gerritsen, Roos Hafke-i meijer, Silver Hamelink, Henk Hetzel, Kim Hissink, Steiner Hoos, Laura v?n de Kaa, Darsen Kattenburg, Nick Kla-s ver, Esther Lelieveld, Omar Mahmoodj Diana van der Most, Gé Muhring, Mè-i rel Nieuwenhuisen, Koen Rozendaal,' Jeanette Santifort, Roosje Mostert, Rick Sjaardema, Eline Spaans, Rogier van Spaendonck, Ischa ter Stege, Do minique Struycken, Jan-Jaap van Wal- chren. Havo: Evelien Akerboom, Martin Bak ker, Claire Beelaerts van Blokland, Vi vian van den Berg, El les van den Bos, Merel Brugmans de Koster, Josephine Bruijn, Thomas Burghart, Wouter van Dongen, Thomas Eelvelt, Robert Jan Heimig, Mare Kaars Sijpesteijn, Daan Krijger, Sander Kruikemeijer, Delano Langras, Michael van Leeuwen, Daan van Luijk, Annelotte Medema, Katja Nadeeva, Bas Oerlemans, Annabel Romijn, Coline Schoonbeek, Ranti Suijker, Nathalie Terwingen, Sabine Trip, Sebastien Trémouille, Joost de Vaal, Frederike Vellekoop, Christian van Velsen, Richard Voorham, Andor Weisz, Stephanie Wellink, Frans Wierstra, Jeroen van der Zalm. Atheneum: Arnoud Bart de Jonge, Stephanie Caron, Trjjtan Duppen, Diederik Erbé, Lianne wn Exel, Hans Goossens, Victor ten Have, Pieter Heijning, Joran Houtman, Ben Komor, Wouter Langenhoff, Lennart Maas kant, Jorinde van Moorsel, Alexander Mulder, Chantal Penning, Hans Rui tenberg, Floris van Santen, Guido Schaepman, Dirk Scheele, Jorik Schroder, Riewert Semeijns de Vries van Doesburg, Stéphanie Spoelder, Koen Stolk, Lisa Stuijfzand, Rutger Stuurman, Annabel Suesan, Gitta Vandenbroeck, Ruben Verdoorn, Do- ménique Voorhorst, Floris van Wijlen, Karsten Woudstra, Alexander van der Wyck, Ronald van der Zalm, Sandra van Zeldert. Gymnasium: Nadia Al-Falaki, Larissa Barnett, Katrin Cox, Dirk Dietz de Loos, Carolyn Drake, Vera Drechsel, Daan van Duinkerken, Pavel Goulti- aev, Marianne Hofman, Olivier Kooy, Nicky de Man, Tjebbe Onnes, Chris- tophe Opdam, Lisette Rietbergen, Reinout de Roos, Michiel Verboom. Vestiging Mariënpoelstraat Havo: Nizhyar Ahmad, Jacqueline Akerboom, Frank Bakker, Jaap Bak ker, Michelle Bakker, Roelof van Beek, Marcelle van den Bergh, Sabine van Berkel, Marloes Beuk, Glenda Bisschop, Stephanie Boot, Amanda Bouwmeester, Carola Bouwmeester, Kim Caspers, Nikita Dobbe, Martijn van Doesburg, Suzanne Duivesteijn, Patrick van Eeden, Sanne Elstgeest, Freek Emmers, Brenda van Es, Jalmar Groenendijk, John Guldemond, Bas Hickendorff, Stéphanie Jagers, Eline Kolman, Floor Konst, Jolijn Kouwen- hoven, Bob van der Lans, Marie-Claire Lintz, Claudia Loef, Charlotte Mackay, Lucas Meijers, Joost Mellema, Marjo Nederend, Judith Opdam, Wendy Pie- terse, Saskia van der Plas, Joyce Schouten, Frits Smit, Freek van der Star, Jaap van der Star, Lieneke de Taeye, Noëlle van Trikt, Eva van Velzen, Rosanne Verburg, Loes Ver del, Tamara Volwater, Toon Warmer dam, Jurriën Wesselius, Michiel Wes- selman, Daphne van der Willik, Astrid Witteman, Kelly Zwart. Vwo: Celia Alfaro, Renske Bakker, Bas de Boer, Margo Boerman, Reineke Bos, Judith v.d. Bosch, Christel Calsijn, Lotte Cats, Susan Dechering, Sabine Deenen, Roy van Diemen, Ru ben Duijnhoven, Margriet van Duij- venbode, Michiel Eggen, Eline van Ei sen, Teisje van Emmerik, Linda van Es, Claire van Ettekoven, Leonard Evers, Kelly Gies Broesterhuizen, Ewout de Graaf, Fleur de Groot, Su zanne de Haas, Marloes v.d. Hoorn, Renée ter Horst, Tim v.d. Horst, Roy v.d. Hulst, Quirien van lersel, Rianne v.d. Kleij, Ingmar van Klink, Amy Koek, Saskia Koek, Niels de Koning, Wendy de Koning, Gerard Krol, Mike Krook, Christiaan Lamers, Cindy Lust- berg, Rianne Nederstigt, Wouter van Noort, Bas Opdam, Jasper Rodewijk, Kristel van Ruiten, Krista v.d. Salm, Annelies Storms, Mette Terken, Wes ley Ung, Mike van Veen, Lesley van Velzen, Stefan Verhagen, Bart Ver- meeren, Jasper Witte, Rob Witteman, Kars Zuidhoek, Robin v.d. Zwan, Su- zanna Zwart. Foto: ANP Het Leidsch Dagblad trakteert 25 geslaagden op een vlaai. De gelukkigen kunnen zich melden bij het redactiesecretariaat: Gerry Broxterman of Yvonne Leenart (071-5356401). Zij nemen het adres op en versturen een brief waarmee de winnaars de vlaai kunnen ophalen bij Multi- vlaai aan de Korevaarstraat in Leiden. De vlaai en kunnen tot uiterlijk donderdag 31 juli wor den afgehaald. De gelukkigen zijn: Toon Molenaar en Roxan Knaap (Bonaventura), Marieke van Staveren en Debbie Heemskerk (Fioretti), Nick van der Schalie en Stephanie Basters (Rijnlands), Chris Emmerik (Adelbert), Laura van Wagensveld (Herbert Visser), Ancelina Rahajaan en Rick van den Brink (Da Vinci), Ralph van Dam (Driemaster), Rianne Zuijderduijn en Daniël Kuijt (Andreas), Sithri Pepplinkhuizen (Scala), Rebecca Stolk (Stedelijk), Jeroen de Ruiter en Liona Kauffman (Teylingen), Steven Ramondt en Kevin Kagenaar (Visser 't Hooft), Dietske Schaap (Wellant), Natasja Marchese (Vlietland), Jelle Vermeulen (Groene Hart), Erik van Vliet (Ashram), Esther Meerloo (ROC) en Merel Beuk (Northgo). Tzetzi Lazarov, Danielle Lek, Maaike Luijk, Dorien van Mansum, Maarten Mens, Jennifer Metzelaar, Daan Muil wijk, Nadine Mussert, Thijs van den Nouland, Naqette Oudwater, Jeroen Parlevliet, Maarten Petersen, Inge van der Poel, Gideon Reijerkerk, Richard Rhijnsburger, Nadine van Rooyen, Hope Ross, Bart Ruigrok, Rachid Sa- hil, Daan Schrama, Ronald van der Slot, Eva Spaargaren, Edo Spruijt, An drea van Steijn, Marissa van Steijn, Pascal Tettero, Wesley The, Mark Ver haar, Mariska van der Voet, Frank Vos, Joris van der Wansem, Erwin Wouter- son, Khadija Zamri, Bart Zoet, Lonne- ke Zoet, Mariëlle Zonneveld, Lisette van Zonneveld, Mandy Zuidhoek, Wil lemijn van der Zwaan, Wieke Zwage- maker. Vwo: Guido Beenakker, Marlies Beu- gelsdijk, Emma Bouwmeester, Hylke Brouwer, Karin de Bruin, Tim van Caubergh, Emili Chomsky, Walter Ei kelenboom, Liselot Goudsmit, Bart Heemskerk, Danielle Hoogenboom, Noortje Kaart, Wouter van der Klugt, Linda Koot, Tessa Langeveld, Mandy van Leeuwen, Sanne van der Meer, Sander Meiman, Danny Molenaar, Da- niëlle Muller, Jeroen Nederstigt, Hélè- ne Ie Nobel, Tessa Nooij, Auke Nou- wens, Eliza Otto, Claudia Overdevest, Adi Prnjavorac, Ruth Roukema, Nick van der Schalie, Nicole van Spengen, Lisette van der Tholen, Femke van Veldhuijsen, Nick Verwer, Mariëlle Visser, Ilse Warmerdam, Marieke Weusten, Jenneke Wijma, Dennis van Wissen. Naam: Aniek Wiegerinck (18) Woonplaats: Voorschoten Opleiding: Gymnasium School: Stedelijk Gymnasium Leiden Eindresultaat: geslaagd Vervolgopleiding: dans en busi ness in Winchester in Engeland „Dat ik zou slagen wist ik wel, maar niet dat ik dat met een gemiddelde van een acht zou doen. Daardoor is alles wat ik had gehoopt nog uitgekomen ook. Dankzij mijn hoge gemiddel de hoef ik voor geen enkele studierichting mee te loten. Maar voor ik hier ga studeren, ga ik nog een jaar naar Enge land. Zo gek is dat niet als je weet dat ik tot mijn vierde jaar in Engeland heb gewoond. In Winchester studeer ik vanaf september dans en business. Dat eerste vak kies ik omdat ik het zo leuk vind, het tweede om daarnaast ook iets met mijn hoofd te doen. Maar het wordt een ontspannen jaar met veel minder stress dan in mijn eindexamenjaar op het Stedelijk Gymnasium. Nu geniet ik nog twee weken van mijn rust. lekker uitsla pen, uitgaan en feesten en wat cd's overnemen. Gelukkig hoef ik geen baantje, want ik ga nog zeven weken met een vriendin in Italië werken. Wij verzorgen de animatie voor toeristen in een bungalow park, voornamelijk Nederlan ders. Ik krijg ervoor betaald, maar beschouw het toch ook een beetje als vakantie. Tussen de eindexamens en de uitslag ben ik al drie weken naar Kreta geweest. We had den prachtig weer, maar heb ben toen ook nog culturele dingen gedaan en wat opgra vingen bekeken. Al met al beleef ik een hart stikke leuk jaar." Locatie: Leeuwenhorst Gymnasium: Ruben Beuk, Joost Braakman, Gijs van Houwelingen, Daphne Hulspas, Jaap van der Hulst, Jan de Klerk, Thijs van der Poel, Hu- bert-Jan Stevens, Willem Turnhout, Paul Venema, Evelien van Wieringen. Atheneum: Caroline Damen, Karei van Duijvenboden, Peter van Duin, Sanne van Eendenburg, Nèreda Farg, Manon Geerlings, Margriet Heemskerk, Joris Henquet, Mark Hoogkamer, Dirk-Jan Immerzeel, Meriam Jacobse, Malou Koelewijn, Inge van der Niet, Dennis Oostdam, Alex van Rhijn, Gert-Jan Rotteveel, Anton Ruigrok, Tim Save- nije, Bas van Schooten, Tamara Ver- kuyl, Dexter van der Voorn. Havo: Rob Aanhane, Tom Akerboom, Rick Bakker, Esther de Barbanson, Janneke van der Bent, Mark Bergman, Johan de Bes, Ruud Brederode, Imke Damen, Vincent van Diemen, René van Dijk, Bart Duindam, Marloes Dui venvoorde, Thomas Duivenvoorden, Cees van Eeden, Seline Freke, Veroni- ka Furch, Marita de Groot, Valentijn Hart, Sanne Heemskerk, Gerard Heemskerk, Payam Heydari, Sander Hinderks, Almir Hodzic, Judith Hoo- geveen, Loes Janson, Marthe Jellema, Leonie de Klerk, Sander van der Klugt, Jeroen Koelewijn, Petra Lam- mers, Lieke van Leeuwen, Stephan van Leeuwen, Rikkert Mullenders, Sieme Nulkes, Anita van Oevelen, Ni- na Olivari, Daniël Oostdam, Dennis Oosting, Jaap Oostveen, Bart Over- kamp, Stacy Pennings, Matthijs Plas, Roel Rietvink, Pim Rosman, Daan Rotteveel, Jeroen de Ruiter, Femke Schieving, Matthijs Schrama, Yolieke Siegers, Martine Spaans, Richard Spigt, Marieke van Staveren, Stef Steenvoorden, Dominique van der Sterren, Danne van der Togt, Janneke Verheijden, Rick Vliet-Vlieland, Ro bert van der Vossen, Arjan Warmer dam, Maike Warmerdam, Pauline Warmerdam, Sarah Wilson, Mark van der Zalm, Wouter Zuiderduin. VMBO-TL: Mare Admiraal, Lisa Aen- mey, Stéphanie Akerboom, Dionne Akerboom, Ulrike van Anrooy, Jelle Batteram, Karin van den Berg, Martijn Bijlemeer, Vincent Bilars, Pim Bos- ma, Maaike Brama, Yonisha van den Burg, Franny van Duivenboden, Ellen Duivenvoorde, Dolf van Eeden, Lenn art Eigenbrood, Kirsten den Elzen, Fe mke den Elzen, Joyce Geerlings, Si- mone Heemskerk, Mandy van Hese, Remco van der Hoorn, Joke van der Meulen, Amy van den Nouland, Joan Rotteveel, Irene Savenije, Gijs Se- bregts, Wesley Smulders, Sanne Steenvoorde, Debby van der Togt, Kees van der Voorn, Arjan van der Voorn, Femke Went, Mario Wilson, Tom van der Zalm. Locatie MVO-Lucia. Vmbo, kader- en basisberoepsgerichte leerweg: Daniël van Ameide, Patricia v.d. Maden, De nise v.d. Linden, Francis Peters, Mar tine van Zeist, Stephanie van Saase, Hafida Bouziza, Elvira Teeuwen, Ca milla van Lingen, Sherida Wesker, Kim Berkhout, Marlène v.d. Plas, Jes sica Kardol, Jurgen Boer, Joyce Cor net, Karin de Groot, Renske Spaans, Belinda v.d. Waal, Seanin Warmer dam, Sabine van Steijn, Isabelle van Lingen, Noura Khaldoen Badr, Daniël- le Hessling, Angela de Jong, Yvonne Berentsen, Suzanne Kapiteijn, Angeli- en Zethof, Dorinda v.d. Hoorn, Bonny de Haan, Patricia Huurman, Jitske Boes, Jolentha Selhorst, Ronnie Pijn- aker, Nadia Weijland, Femke Diemei, Marieke Tukker, Sandra van Groen, Rodney Visscher, Mahdi Hamayeli Mehrabani, Daniëlle v.d. Ploeg, Hur- muz Huseinov, Nathalie de Jong, Cha ron Tulen, Merfait Magdy-Shawky, Ka- tinka Koelewijn, Jantine Boot, Lisette Mieloo, Daniëlle Meijer, Jemaine Kor- tekaas, Lisette Slootbeek, Wilanka van Diest, Marloes de Vlieger, Carola Versluis, Sanne Versluis, Nathalie v.d. Vlist, Leander Zoet, Linda Teeuwen, Linda Nederstigt, Dusty v.d. Poll, An- dré Yesemba, Buddy Hesseling, Mo hammed Abdi-Ali, Bart Assendelft, Kim Veenis, Leon Randsdorp, Erik Hofmann, Kim van der Hulst, Charlot te Verdegaal, Cathalijn van Eijk, Mari an Arif, Lisanne v.d. Wiel, Sandra van Steijn, Chantal Woppenkamp, Marilyn van Rheenen, Gitty Ruigrok, Tessa de Roo, Marjolein Lamboo, Elvira Wijn hout, Denise Adriaanse, Mike Opstal, Roderik Rodermond, Arjan v.d. Lans, Simone Rijkmans, Maureen van Dijk, Rajnish Bhagwanbali, Ilse Bouterse, Bianca Mastenbroek, Rialda Schol- tens.Sam Alkemade, Anne-Marie v.d. Hoek, Jessica Wijnands, Brenda Wij- nands, Manon Otte, Lisette Passchier, Laura van Steijn, Maijke Nel is, Miran da v.d. Slot, Annemieke Zandvliet, Patricia Duivenvoorde, Simone Loef, Rosanne Kromhout, Eveline Rhijns burger, Gabriëlle ter Meulen, Daisy Harskamp, Debbie Heemskerk, Ma- rinka v.d. Zwet, Linda de Boer, Laura van Deursen, Sandra v.d. Willik, Mie- ke van Dam, Elien Udema, Mandy Wolvers, Judith Sluymer, Saida Aou- lad Sellam, Miranda v.d. Berg, Rowan Cazander, Mariska Boekei, Mandy Honders, Sylvia Prins, Sietske Streef- land, Christian Rengefors, Tim Kruik, Sharonne Opstal, Nathalie Knijnen- burg, Eelco Loorbach, Suzanne van Harlingen, Astrid van Remmerden, Samantha Meijer, Paul v.d. Linden, Jolijn v.d. Laaken, Sanne Govers, Ag nes Grem, Yvanka Molenkamp, Patri cia Wiemer.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 23