800.000 fietsen De beste slotconclusie i Verdient u ook beter? Tank voor gratis topfilms op video of DVD. A^iArvywriM/rir Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. www.fietsersbond.nl/fietssloten Spaar nu elke maand met SpaarConrtfort en verdien een extra hoge rente: 4,7%*! 00K 4,7% rente? Gewoon doen! ru tsersbondj Bel 0800-0020 Ja ik verdien beter. Ik open ook een SpaarComfort 1 ZATERDAG 21 JUNI 2003 HOC 905 mman «Mn En de makelaar weet van wanten en kranten. f GEZOCHT: GEVONDEN: oe ve Uw fiets gestolen? leder jaar overkomt dat 800.000 medefietsers. En iedere keer weer is dat een (kleine) ramp. Een goed slot helpt, zeker als u uw fiets aan de vaste wereld vastketent. De beste sloten vindt u op: www.fietsersbond.nl/fietssloten. Daar vindt u ook informatie over andere mogelijkheden om fietsendieven het leven zuur te maken. Op pad votl üw fietsplez Postbus 2828,3500 GV Utrecht. info@fietser| Dat het verstandig is om wat geld weg te zetten hoeven we u natuurlijk niet te vertellen. Het is altijd goed om Iets achter de hand te hebben. Maar wist u ook dat het nog slimmer is om élke maand wat te sparen bij Spaarbeleg? Omdat u dan een extra hoge rente krijgt? De echte spaarder verdient meer! Laten we eerlijk zijn; net zoals alle andere financiële instel lingen ontvangen we bij Spaarbeleg spaarders met open armen. Vooral mensen die regelmatig sparen natuurlijk. Maar gek genoeg profiteren die 'echte' spaarders vrijwel nooit van hun regelmatige spaargedrag. Ze krijgen bij de meeste banken hetzelfde rentepercentage als mensen die af en toe iets op hun rekening zetten. Wij doen daarom graag iets extra's: als u iedere maand minimaal 50,- spaart (en maximaal 500,-), geven wij u een extra hoge rente! 4,7% maar liefst! Indien u in een maand minder dan 50,- stort, dan ontvangt u de maand erop een lagere rente over uw spaargeld. Maar zodra u weer 50,- of meer stort, dan ontvangt u vanzelfsprekend vanaf de volgende maand weer het hoge rentetarief. Want een échte spaarder verdient beter. Toch? En u kunt er gewoon altijd bij. SpaarComfort is een gewone spaarrekening. U kunt dus altijd over al uw geld beschikken. Het opnemen van geld heeft geen invloed op het hoge rentepercentage. En er zijn natuurlijk geen kosten aan verbonden. Ook kunt u zelf. bepalen hoe u het liefst bankiert: schriftelijk, telefonisch en/of via internet. Handig toch? Vindt u ook dat u beter verdient? Vul dan snel de bon in, onderteken 'm en doe 'm op de post. U kunt natuurlijk ook even bellen. Wij zijn op werkdagen bereikbaar van 8.00 tot 21.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur. Öf neem even contact op met uw adviseur. Rente per 19 mei 2003, wijzigingen voorbehouden. Bel 0800-0020, vraag uw adviseur of kijk op www.spaarbeleg.nl Stuur deze volledig ingevulde bon in een envelop zonder postzegel naar: Spaarbeleg N.V., t.a.v. Sascha de Bruin, Antwoordnummer 10000,3430 ZB Nieuw De heer Mevrouw Voorletters: Gegevens tegenrekenihg Bank-/oirorekeninonummer: Ten name van: Woonplaats: Handtekening rekeninghouder. Geboortedatum: E-mail-adres: Uw persoonsgegevens zullen door Spaarbeleg worden verwerkt ten behoeve van het aangaan en uitvoeren van overeenkomsten, het beheren van de daaruit voortvloeien de relaties met inbegrip van de voorkoming en bestriding van fraude en om de dienst verlening van de AEGON-groep uit te breiden. Op deze verwerking is de gedragscode van de brancheorganisatie van toepassing. Je zet 't beter weq bi) Spaarbeleq. SPAARBELEG Op grond van de Wet Identificatie bij Dienstverlening zijn wij verplicht de houder van een SpaarComfort te identificeren. Wij kunnen u als rekeninghouder identificeren aan de hand van een storting die afkomstig is van een tegenrekening (een.Neder landse bank of girorekening) met dezelfde tenaamstelling en .adresgegevens als de Spaarbeleg is een handelsnaam van AEGON Bank N.V.. Postbus 2250.3430 DG Nieu SpaarComfort. Statutair gevestigd te Utrecht. Handelsregister AEGON Bank N.V. 3

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 18