Siemerink trekt nog veel volk SPORT I Ungerer met B-team in kielzog van Nederlandse estafette-elite Zee en Duin stelt pleli m de play-orts veilig Promoveren bijna een gewoonte voor De Boekhorst Weer remise Dekker Tennis Magic Rider wint Gouden Zweep drafsport - De 49ste draverij om de Gouden Zweep op de Wassenaarse drafbaan Duindigt is gisteren gewonnen door de hengst Magie Rider, gereden door pikeur Hugo Langeweg. De combinatie achterhaalde in de slotmeters de grote favoriet Optimistic met Jan van Dooye- weerd, die tweede werd. Not ti me at all (Hans Bot) werd der de. Langeweg won ook vorig jaar de Gouden Zweep, toen met Kim Wielinga. Magie Rider deed een jaar geleden ook al mee en werd toen derde. De Gouden Zweep werd uitgereikt door commissaris van de ko ningin Jan Franssen. Normaal gesproken gebeurt dat door prins Bernhard of prinses Mar griet, maar die waren beiden verhinderd. Kortekaas wint kwarttriatlon triatlon - Royce Kortekaas heeft de kwarttriatlon van Hee renveen gewonnen. De Lisser- broeker benutte gisteren de af sluitende 10 kilometer hardlo pen om afstand te nemen van concurrent Tiedo Tinga. Op de onderdelen zwemmen (1,5 kilo meter) en fietsen (40 kilometer) girtg het duo gelijk op. Korte kaas was als enige binnen 2 uur klaar (1.59.35). Ajax wint van hekkensluiter cricket - De cricketers van Ajax hadden gisteren geen kind aan PSVTegenbosch. Ajax nam aan bat een grote voorsprong. Te gen het verlies van acht wickets kwam de Oegstgeestse formatie tot een totaal van 201 runs. Rick Verhaar (43 runs) en Thomas Milde (38) waren het produc tiefst. De Eindhovense hekken sluiter zette daar weinig tegen over. Na 95 runs waren de bats- men all out. Milde (vier wickets tegenover vijf runs) en Alex Westman (drie voor 39) kwa men bowlend niet in de proble men. SWABO heeft finale in zicht wielrennen - Door een tweede plaats van de Leidse wielrenner Jeroen Straathof heeft de SWA- BO-wielerploeg (Swift/Avanti- /Bollenstreek) een goed uitzicht op de finale van de landelijke clubcompetitie. In de Omloop van het Ronostrand moest de ex-schaatser alleen zijn meer dere erkennen in Peter Olde Dubbelink. Omdat Johnny Brouwer er nog een 26ste p aan toevoegde, kwam de com bi-ploeg op een dagopbrengst van 34 punten. Met nog één wedstrijd voor de boeg moet SWABO (achtste) een finale plaats kunnen halen. De beste twaalf clubs gaan over. Eerder deze week behaalde Straathof ook een tweede plaats in Lek- kerkerk. In de Omloop van de Hoekse Waard voor amateurs was er een derde plaats voor Werner Altewisscher uit Leiden. Een andere Leidenaar, Bob van Winden, behaalde een vierde plaats in de Ronde van Hilver sum. Deze klassering was er ook voor Rijnsburger Piet Kralt in Mijdrecht. The Flags pakt opnieuw punten softbal - Na het succes van vo rige week pakte Top Keukens The Flags uit Lisse dit weekein de weer punten.Tegen Spikes werd de dubbelontmoeting ge deeld met 2-3 en 15-0. Flags maakte in het eerste duel veel verdedigende fouten, maar keek bij het ingaan van de laat ste slagbeurt slechts tegen een 2-0 achterstand aan. Een drie- honkslag van Enrique Javier le verde twee punten op. De ge vierde man werd Etienne Meij er. Met zijn klap liet hij Javier het winnende punt scoren. De tweede ontmoeting werd een formaliteit. The Flags heeft slechts een pitcher, Eduard de Beer, en dat is voor twee wed strijden onvoldoende. Navier innings was het duel bij 15-0 voorbij. Alphians geeft zege uit handen honkbal - In Haarlem zag het er lang naar uit dat Alphians de eerste punten zouden pakken, maar in de laatste gelijkmaken de slagbeurt ging het mis en verloor de ploeg van coach Rob Buisman met 4-3 van Kinheim 2. Ondanks de inbreng van pit cher Thijs Tonnon konden de reserves van Kinheim de gasten nauwelijks volgen. Alphians was dicht bij de overwining, maar bij 1-3 in de laatste inning liepen, mede door twee fouten van de korte stop, de Alphense honken vol. Niels Burger (3-1- 7-2) die de verdediging leidde moest lijdzaam toezien hoe Kinheim-slagman Toine Jager met een eenvoudige hit, het winnende punt binnensloeg en de winst in Haarlem hield. Ar jan Vaassen van Alphians had een slaggmtiddelde van 1.000. maandag 2 JUNI 2003 1 1 ff -a >np door Peter Klein mannencompetitie - Na de maximale 6-0 zege op de eerste speeldag tegen ICS-Wettenseind wist de ervaren coach Jan-Wil lem Lugthart het al. Dat half do zijn punten zou aan het eind van de reguliere competitie be slissend zijn voor de plaatsing van Zee en Duin/TrioS voor de play-offs. Met het 3-3 gelijkspel tegen het bezoekende Dash '35 stelden de Katwijkse tennissers hun aanwezigheid bij het nage recht van de eredivisie veilig. Guido van den Broek en Mark Fleischeuer legden met snelle tweesetters tegen Erwin Lems en Albert Baan de basis voor het benodigde gelijkspel. Marco Vis ser en Tjeerd Star waren niet opgewassen tegen A2-speler Mark Wïllems en voormalig ere divisie gemengd-speler Eric Baan. Bij de dubbels bogen Van den Broek en Fleischeuer met 6-4 in de derde set voor Eric Baan en Michael Hartgers. Star en Lug thart stonden op dat moment 5- 4 voor in de derde set. Star le verde direct zijn opslag in, maar bij 6-5 greep Lugthart wel de laatste kans op plaatsing voor de play-offs. Zee en Duin mocht zelfs van Dash '35 verliezen, mits streek genoot TV Dekker Tennis/Horsman Bouw dan maar met dezelfde cijfers als Dash van Aqua Systems/ALTV Zoetermeer zou winnen. De Warmonders, die voor hun plek bij de play-offs nog maar één partij behoefden te winnen, boekten hetzelfde resultaat als de Katwijkers, een 3-3 gelijkspel. De draw was zwaarbevochten. Sijmen de Lange en Robin Ver beet stonden drie lange sets op de baan voordat de enkelspel- punten tegen Kenny Kandell en Haags BI-Master Michel Hoog- duijn binnen waren. Jasper de Regt en Martijn de Lange waren in hun singles in twee korte sets de mindere van Ralph Zijderhand en Timo Luca. Sijmen de Lange en Verbeet wonnen snel hun samenspel. Martijn de Lange en De kregen in de tweede set matchpoints. De formatie Zoetermeer moest echter spelen om ten koste van Dj '35 de play-offs te halen, matchpoints werden teniet daan, de tiebreak van de twei set veroverd en ook de derdei werd binnengehaald. D^ kwam drie games tekort vooi play-offs. Zaterdag 14 en zondag 15 jj spelen TV Dekker Tennis en en Duin mee in de play-offs, team uit Warmond staat als ste geplaatst. De Katwijkers ten pas na de loting wie zij h halve finale aan de andere van het net treffen, de Warmj ders of regerend landskampit Halfweg. Kampioen TOS Bergeijk be gelde in de hoofdklasse het| van TEAN. De Alphenaren dj den door de 5-1 nederlaag naar de eerste klasse. De dej; datie heeft TEAN te wijten de prestaties tegen de lager klasseerde teams in deze hoe klasse. Met trainer Gertjan Egbei de gelederen werd tegen nummers twee en drie van| ranglijst Oskomera en Tege nog gelijkgespeeld. Zonder kopman, die naar het eerste mengde team overstapte, alleen verloren of gelijkgespee Tegen TOS wonnen Niels Geer en Albert Robben hun menspel. inpl (advertentie) Sunny Camp Obdan atletiek - Martijn Ungerer kan ook in een reserveteam goed uit de voeten. Dat liet de Alphense sprinter gisteren zien op de 4 x 100 meter tijdens de FBK- Games in Hengelo. Een kwart tel achter het Nederlandse vlaggen schip van Timothy Beck, Troy Douglas, Caimin Douglas en Pa trick van Balkom finishten Un gerer en zijn makkers in 39,52. Beide viertallen voldeden daar mee niet aan de WK-limiet, die net als het nationaal record op 39,10 staat. De 24-jarige Alphenaar was op getogen over zijn optreden in Hengelo. ,,Ik ben blij", zei Un gerer, „al had ik dit eigenlijk wel verwacht. Ik had het hele sei zoen nog niets gepresteerd, dus het moest een keer gebeuren. Als onze wissels nog iets scher per waren geweest, hadden we zelfs kunnen winnen." Met Daniël van Leeuwen, Row dy Middelkoop en Guus Hoog moed gaf de Alphenaar slechts 0,26 seconde toe op de gerouti neerde A-ploeg. Ondanks zijn goede prestatie denkt Ungerer dat hij ook zaterdag tijdens de Gouden Spike in Leiden weer deel uitmaakt van het B-team. De sprintelite waagt dan op nieuw een poging om de limiet voor het wereldkampioenschap in Parijs te slechten. Als iemjmd vjin het tweede kwartet door schuift najir het eerste viertal, zo vermoedt Ungerer, dan is dat Guus Hoogmoed. „Mij maakt het niet uit. Ik ben vooral blij dat ik voor het eerst sinds anderhalf jaar weer eens vrij heb gelo pen." Ook Ungerer merkt dat de con currentie op de sprint in Neder land toeneemt. Enerzijds verho gen snelle mannen uit het bui tenland (Troy Douglas en Cai min Douglas) het niveau en an derzijds beschikken steeds meer explosieve types over een lange adem. Zo weet veertiger Troy Douglas van geen ophouden. Ook Patrick van Balkom is op de sprintafstanden nog ljmg niet afgeschreven. Hij legt zich welis waar wat meer toe op de 400 meter, maar maakt op de korte re nummers nog geen plaats voor de nieuwe lichting. Zodra er een WK-ticket te vergeven is, richt Van Balkom zich weer op zijn oude specialiteit. Dat Van Balkom ook de 400 me ter beheerst liet hij na zijn win nende estcifette zien. Zonder teamgenoten legde hij de volle ronde in zijn eentje af in 46,88. Bijna twee seconden achter de winnaar eindigde Roel van Ree van Leiden Atletiek in 48,68 als zesde. Juniore Marina Schoenmakers mocht in het voorprogramma van de FBK-Games in Hengelo meesprinten met de Nederland se top. In de B-finale legde de atlete van Leiden Atletiek beslag op de vierde plaats (12,62). Haar clubgenoot Steven Tito werd op de 800 meter zesde in 1.54,76. In Hengelo strandde Leomar Davis op de 100 meter op de Aderde plaats in de B-finale (11,10). Donderdag was de junior van Leiden Atletiek op de 200 meter voor het eerst onder de 22 se conden gedoken. In het Belgi sche Sint-Niklaas bracht de jon ge sprinter een tijd van 21,97 op de klokken. De Leidse werper Martijn Schef- fers wierp in Amstelveen met de discus een afstand van 47,73 meter. Arnoud Koot van De Spartam kwam op hetzelfde on derdeel tot 42,35 meter. Met de kogel haalde de werper van de Lissese vereniging 12,99 meter. De Alphense discuswerper ft" co Brajik werd zaterdag in Vu veteranenkjunpioen met i worp v<m 41,47. Rick Wassenaar keerde ij twee studententitels terug Maastricht. De veelzijdige ati van De Spartaan was de sterk discuswerper (40,22) en kog stoter (14,60). Olav Klaver heat te met de slingerkogel. De veiV worp van de nieuwe aanwik i van Leiden Atletiek was 5(M meter. Clubgenoot Marnix flk gels behaalde met een sprc van 1,89 de vijfde plaats bij j! hoogspringen. Goed debuut Dekker in eredivisie ve ei da door Gertjan van Geen warmond - Terwijl Jolanda Mens en Lubomira Bacheva de al lereerste twee enkelspelen af werken voor de nieuwbakken eredivisionist Dekker Tennis- /Beetsma Van Eijk, kijkt Jan Siemerink langs de baan om zich heen. „De mensen zullen van daag toch wel naar het strand gaan", zegt hij. Maar dat valt mee. Het is gezellig druk in War mond. Tennisliefhebbers zijn wel degelijk benieuwd hoe nieuwko mer Dekker presteert tegen rege rend landskampioen Groenekan. Sterker nog, de tribunes bij baan 2 stromen zaterdag vol als Sie merink zelf begint met inspelen. Ook pa, ma en zus Siemerink willen wel zien hoe Jan het er in de kleuren van Dekker vanaf brengt, ook al zijn ze heel wat grotere stadions gewend. Het is alweer bijna tien maan den geleden dat Jan Siemerink afscheid nam van het interna tionale tennis. Het gebeurde be trekkelijk roemloos, op een bij baantje in New York, tijdens het kwalificatietoernooi voor de US Open. Sindsdien speelde de Noordwijker geen wedstrijd meer, maar het was voor Dekker Tennis geen beletsel hem te contracteren voor het eredivisie- seizoen. Siemerink trekt immers altijd kijkers en zijn ervaring kan wel eens doorslaggevend blijken voor handhaving op het hoogste niveau. Meer verwachten coa ches Irfan Aytug en Jasper de Regt ook niet van het debuutsei zoen. Tegen Rogier Wassen lijkt Sie merink op weg de 2-0 achter stand na de vrouwenenkelspe len te verkleinen. Jolanda Mens heeft vrij onnodig van Lourdes Dominguez verloren. De Voor- houtse maakt te veel fouten te gen de Spaanse, die beduidend lager op de wereldranglijst ver toeft dan zij: 4-6, 3-6. Kopvrou- we Lubomira Bacheva is ook al niet in goeden doen. Zij gaat ten onder tegen Paola Garcia: 5-7,4- 6. Voor Siemerink is het zaak om zijn ervaring in de strijd te gooi en tegen de nimmer volgroeide Wassen. In ouderwetse stijl - service/volley op de eigen op slag, als het even kan chip and charge wanneer zijn tegenstan der serveert - wint hij de eerste set met 6-4. Als hij Wassen met een in de openingsgame van de tweede set breekt, lijkt hij op weg naar een knappe overwin- door Peter Klein en Michel van Gent gemengde tenniscompetitie - De opmars van het Noordwij- kerhoutse De Boekhorst op de competitieladder blijft door gaan. De 6-2 zege in Schevenin- gen op Metselaars 3 betekende niet alleen het kampioenschap in de derde klasse, maar ook de derde titel en de daaraan gekop pelde promotie op rij. Drie jaar geleden verliet Heieen van den Berg (inmiddels alweer enkele jaren Uittenbogaard-Van den Berg) het eerste team van Hillegomse TC en de eerste klas se. In haar geboorte- en woon plaats Noordwijkerhout werd ze tennislerares bij De Boekhorst De nationaal kampioene van 1991 begon in de landelijke vijf de klasse aan de opbouw van een nieuw team. Zelf werd Van den Berg de spil van de nieuwe formatie. Zij omringde zich in de loop der jaren met een groepje ervaren speelsters en spelers. Diane Buskens, levens partner van Jan Siemerink, be hoorde tot de BI-top van Rot terdam en Jeanine Gelevert Ader de in haar jeugdjaren als Jeanine Jünger triomfen in het Leidse district. Martijn Zandvliet keer de van Zee Duin als tennisle- raar en speler terug naar de club waar hij als jonge junior begon. Noordwijker Kees Heemskerk, inmiddels al veteraan, bouwt zijn loopbaan in de landelijke subtop bij De Boekhorst af. Benjamin Ewout Hinnen keerde vier weken geleden van zijn stu dieplaats in Amerika terug en speelde zich als singelaar met opmerkelijk gemak weer in het team. Voor de titel had De Boekhorst nog vijf punten nodig, het wer den er zes. Via de singles van Van den Berg, Jünger en Zand vliet werd snel een 3-0 voor sprong genomen. Hinnen ver loor met 6-4 in de derde set van invaller en voormalig eredivisie speler bij Zee Duin, Martin Kalkhoven. Buskens zorgde met Jünger met 7-6 in de derde doorgang voor het vierde punt. De twee mixen maakten het hal ve dozijn vol. Het team van De Boekhorst werd voor de derde keer op rij kampioen. Foto: Mark Lamers TWEEDE KLASSE De stadsderby tussen Unicum 2 en het twee punten hoger ge rangschikte Merenwijk stond volledig in het teken van de de gradatie uit de tweede klasse af deling 6. De reserves van Uni cum beschikten dit seizoen over de betere mannen, de Meren- wijkers haalden de punten voor al in de partijen waarin vrouwen voorkwamen. Het treffen verliep volgens de planning. Maijet Groenleer en Sylvia Sieval sloe gen zich in drie respectievelijk twee sets langs Paul Anthonysz en Carolien Stassen. Nick van der Kaaij en Bartel Swart brach ten de partijen op gelijke voet door Wouter van Tongeren en Jan-Pieter Roeloffs voor te blij ven. De dubbels werden gedeeld en de mixen moesten de beslis sing brengen. De mannen, Swart en Edwin Kiene, en de supertiebreak in de mixed tegen Bionda Zonderop en Van Tongeren gaven voor Unicum 2 de doorslag. Door de 5-3 overwinning keerde Meren- wijk na de promotie van vopg seizoen weer terug naar de der de klasse. Forescate speelde een belangrij ke rol in de strijd om het kampi oenschap in afdeling 3 tussen de opponent en gastheer van gisteren, TC Zandvoort 2, en het Heemskerkse Marquette. De formatie uit Voorschoten zege vierde met 6-2 en bezorgde daarmee de titel bij de Noord- Hollandse club. Linda Verhoeve en Kevin Jonckheer, die Steffan Kok van zijn ongeslagen compe- titiestatus afhielp, wonnen hun enkelspelen. Alle vier de dubbels waren ook voor Forescate. In dezelfde afdeling sloot Zee Duin de competitie af met een 5-3 nederlaag bij en tegen TC Bakkum 2. Dennis van Dijk en Michael Rusman wonnen hun enkelspelen. Met Ingrid van der Plas pakte Van Dijk het om eventuele degradatie te vermij den belangrijke derde punt, 11-9 in de supertiebreak. Hillegomse TC eindigt de com petitie voor het derde achter eenvolgende jaar op de tweede plaats. Tegen ULTC Iduna/TC Bilthoven werd met 5-3 gewon nen. Alleen Denise van Putten singelde succesvol. Alle Ader de dubbels leverden wel een punt op. Het vorige week al gedegradeer de TEAN ging in Amsterdam met 5-3 tegen Festina ten onder. Na de gewonnen singles van Krista Sanders, Gertjan Egberink en Jelle Oosterhoff was een 3-1 voorsprong genomen. DERDE KLASSE Het kampioensduel van De Boekhorst kende nog een sail lant detail. LTC Lisse moest een puntje beter scoren dan de Noordwijkerhouters om aan de gradatie te ontsnappen. De Boekhorst deed met de 6-2 zege haar sportieve plicht. Het Lisse se team pakte in Utrecht tegen de competitiecombinatie ULTC Iduna/TC Bilthoven twee puntje (s) meer, een 4-4 gelijkspel. Henrik Kroon en Daniël Harm- zen wonnen elk hun enkelspel en waren ook als dubbel win naars in twee sets. Verder bracht Harmzen met Sa ra Patti in de mixeddubbels ook een punt binnen. Door de 8-0 nederlaag vorige week tegen hekkensluiter Leeu- wenbergh 3 kondigde de degra datie van De Munnik zich al aan. Ondanks de 5-3 overwin ning in de derby tegen Unicum 3 werd het afdalen uit de derde klasse definitief. Tanja Nossik en Jasmijn Aran Blijswijk singelden en dubbelden beter dan Mar- greet Nagtegeller en Monique van Ark. Voor Unicum scoorden Marcel Roodenburg en Jeroen Visser. De mixen bleven in Lei derdorp. Twee puntjes had TV Nieuw Vennep nog nodig om zich na een lastig seizoen definitief vei lig te spelen. De min of meer ge dwongen verhuizing naar een nieuw tenniscomplex in de Avijk Getsewoud had een slechte in vloed op de prestaties. Via Renee Crama (7-5 6-4 na 3,5 uur) en Daphne Brouwer wer den de ontbrekende punten meteen binnengehaald. De to taalstand tegen NWTL/DD werd 6-2. Rogier Liefbroer wil volgend jaar de twintigste editie als eer- steteamspeler volmaken. VIERDE KLASSE OLTC Oegstgeest had weinig moeite met Groenendaal en won met 7-1. De Oegstgeestena- ren hadden alleen bij de tweede mannen single en de vrouwen dubbel de volle drie sets nodig. Carola Mulder maakte haar de buut in de hoofdmacht, maar zij wist haar partij niet tot een goed einde te brengen. Nieuwe Sloot ging met 2-6 ten onder tegen De Kegel. Etienne Berends was betrokken bij de twee Avinstpartijen van de Al- phenaars. Hij won het mannen- dubbel met Raymond van Eek (6-3 6-2) en het gemengd dub bel met Leonie Weber (6-3 6-1). Qravel had bij een ruime zege op Victoria 3 nog kampioen kunnen worden, maar bleef ste ken op een 4-4 gelijkspel. Iris Berends, Jamie Mousavi en Chim Tasi wonnen hun enkel partijen. De eerstgenoemde was samen met Wouter Waaijer ook succesvol in de mixed. ze: It.: Het was zaterdag gezellig druk bij Dekker Tennis in Warmond. Linksboven Jan Siemerink. Foto: Mark Lamers ning. Maar dan blijkt zijn gebrek aan wedstrijdritme. Wassen krijgt vat op Siemerinks service, en de wedstrijd kantelt com pleet. Na 1-6 en 2-6 staat Dek kers grootste naam met lege handen. „Het was meer wurgen, dan ontspannen tennissen", zegt Siemerink na afloop. „Ik ging forceren, het ging allemaal niet zo soepel meer. Ik voelde de momenten niet goed aan en dat heeft met wedstrijdritme te ma ken. De belangrijke punten gin gen naar hem. Maar ik heb niet het idee dat ik van de baan ge tikt ben." Siemerink besluit het restant van de partij van team genoot Melle van Gemerden vanaf zijn eigen spelersbank te bekijken en wordt getroost door zijn kleine neefje. Van Gemerden, eerste singelaar van de Warmonders, is aan een opmerkelijke partij bezig tegen Federico ÉroAvne. De Argentijn, 147ste op de wereldranglijst, be reikte vorige week als qualifier de tweede ronde op Roland Garros. Winst op Olivier Rochus werd gevolgd door een neder laag tegen Felix Mantilla. Het lijdt geen tAvijfel dat BroAvne de torenhoge favoriet is in het duel. Sterker nog, hij is het enige zekere Avinstpunt van Groene kan dat dan al met 3-0 leidt. Maar Van Gemerden is, mede door de laconieke houding van Browne, bezig uit te groeien tot de held van de dag. Hij poetst een 4-1 achterstand in de eerste set met bravoure weg (6-4), ha pert alleen bij 5-3 in de tweede, maar is bij 5-5 weer bij de les. De zege van de kopman maakt bij de thuisploeg een dusdanige passie los, dat de dubbelspelen in Avinst worden omgezet. Anouk Sterk wint met Bacheva van het koppel Dominguez/Eva Bes (6-2, 6-4) en dan toont ook Siemerink zijn waarde. Met dubbelspecialist Bas Wild klopt hij BroAvne en Wassen: 4-6, 7-6, 6-2. Het levert een onvenvacht nette uitslag op: 3-3, iets waar vooraf voor getekend zou zijn. Sieme rink: „Het dubbel is anders. Paul Haarhuis kan in de single niet meer mee en ik ook niet lang meer. Ik heb het wel voor mijn kiezen gekregen, meteen zes sets spelen op de' eerste dag. Maar ik heb weer lekker .ge speeld, merk dat ik het wed- warmond - Na de tweede speeldag staat Dekker Tennis op een gedeelde derde plaats op de ranglijst van de eredivi sie. De ploeg deelt die positie met drie andere ploegen die ook zes punten bezitten. Te gen Leimonias speelde de ploeg uit Warmond net als za terdag met 3-3 gelijk. Die drie punten werden op dezelfde strijdtennis gemist heb. Ik was toch een beetje nerveus, omdat er zo veel mensen kwamen kij ken. Ik ben er verder niet mee manier binnengesleept, van Gemerden won zijn en de beide dubbels naar Dekker Tennis. Alleen had Jan Siemei het herendubbel nu ni Wildt, maar Van aan zijn zijde. Na twee dagen heeft Van een score Aran honderd cent. bezig, want het gaat er uitein|j^ lijk om dat ik het zelf leuk viL Daarom heb ik er geen spijt j' dat ik hier ben komen spelen.' specialist in hockey, golf, tennis.I De grootste sortering 2 hockey- en tennisartikelerfl in de regio. De Kempenaerstraat 1D 1 Oegstgeest. tel. 071 - 5155872

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 22