Vacatures ma -Timincr- Word vrien van een vluchtelint HM] touringcar/ COMMERCIEEL MEDEWERK(ST)ER -ir randsl toer visboot Buitengewoon genieten... CV-ketels radiatoren ZATERDAG 17 MEI 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature paginc kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk, tel. 023 5 150 137 H. M. van Haaster Zonen B.V. Wij zijn een bloembollenkwekerij-exportbedrijf met handel naar diverse landen, voornamelijk binnen Europa Wij zijn gespecialiseerd in het behandelen van bloembollen en aanverwante artikelen voor de professionele broeierij. Wij zoeken een energieke vakman 25-35 jaar die ons team komt versterken Hij dient te beschikken over goede contactuele eigenschappen en zal binnen de kwekerij voorkomende werkzaamheden verrichten zoals rooien, planten etc. Voor wat betreft de export moet hij mede zorgdragen voor kwaliteitscontrole, ordervoorbereiding en verzending van onze producten. Wij bieden goede salariëring overeenkomstig het functieniveau Uitstekende werksfeer, afwisselend werk Schrijf of email uw sollicitatie voorzien van c.v. naar H. M. van Haaster en Zonen BV Bartenweg 5 2182 BV Hillegom email info@hmvanhaaster nl noordwijk den haag amsterdam hilversum Een begrip op het gebied van personenvervoer, zoekt voor haar activiteiten op het hoofdkantoor in Noordwijk: voor de afdeling verhuur (fulltime) Functie-inhoud: op commerciële wijze verrichten van touringcarverhuur zelfstandig uitbrengen van offertes onderhouden van contacten met klanten en verrichten van after-sales coördineren van grote projecten evenementenvervoer Wij vragen: commerciële ervaring in een soortgelijke functie een flexibele en klantgerichte instelling goede talenkennis en topografische kennis van Nederland minimaal een opleiding op MBO-niveau woonachtig in de directe omgeving van Noordwijk Zin in een zelfstandige, verantwoordelijke baan binnen een jong team in een dynamisch bedrijf? Stuur dan uw sollicitatie met C.V. naar Beuk Touringcars B.V., Afdeling P&O. postbus 150, 2200 AD Noordwijk. Voor nadere informatie bel 071-3656565 of kijk op www.beuk.net Receptionistes gezocht voor vakantieperiode Voor diverse locaties in Rijswijk. Leidschendam en Amsterdam zoeken we ervaren receptionistes. Het gaat om de weken 28 tot 32. Telemarketeers in/'outbound Een bekende verzekeringsmaatschappij in Noordwijk zoekt jou! Je kan 20 tot 32 uur per week aan het werk en moet beschikken over een MBO opleiding, ervaring in verkoop en telemarketing en een goede telefoonstem. Je hebt uiteraard een commerciële instelling Administratief logistiek medewerkster Gezocht voor internationaal bedrijf in Voorschoten. Beschik jij over MBO+niveau, kennis van MS Office en zowel de Engelse als de Nederlandse taal. ervaring in de logistiek en kennis van RA Trade, dan is deze job echt iets voor jou! Vrouwen worden extra verzocht te reageren op deze vacature. Uiteraard hebbenjwij nog veel meer leuke banen voor jou. Kom gerust eens bij ons langs of neem een kijkje op onze internetsite: www.timina.nl ■Jast a8e Itrecttss geldt mf*. Kort Rapenburg 2 Leiden tel: (071) 51216 17 E-mail: leiden@timing.nl Internet: www.timing.nl Verpleeghulpen m/v Assistant Human Resources m/v Bedrijfswagenmonteur m/v Leuk werk. Mede mogelijk gemaakt door Randstad. I Algemeen Commercieel medewerker m/v In deze functie verkoop je verpakkingsmaterialen en artikelen voor bloemen, planten en sierstukken vanuit een box op de bloemen veiling in Bleiswijk. Samen met 1 of 2 collega's ben je verantwoor delijk voor de gehele gang van zaken met betrekking tot de box. De nadruk ligt op het commerciële vlak en relaties met bestaande klanten en nieuwe klanten. Voorraadbeheer en de administratieve verwerking van de activiteiten vallen ook onder jouw verantwoor delijkheid. Bekendheid met de bloemen- of verpakkingsbranche is een vereiste. De sfeer is informeel en direct en we zoeken iemand die daar goed in past. Ben je in het bezit van rijbewijs B, zelfstandig, gemotiveerd en neem je graag initiatief, neem dan contact op! Informatie bij Marijke Wetselaar. tel. (071) 407 50 41, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1 Bedrijfsleider m/v Voor een grote woon-discount keten zoeken we in voor in de Duin- Bollenstreek een ervaren bedrijfsleider met minimaal mbo+/hbo werk- en denkniveau en rijbewijs. Na een degelijk inwerktraject beheer je een groot filiaal met als veel voorkomende taken: management-werkzaamheden, openen/sluiten, financieel- en voorraadbeheer, personeelsbeheer en planning en strategie Na 4 maanden is er mogelijkheid op vast dienstverband en kun je ook op andere omliggende filialen worden ingezet om je kennis en inzet baarheid te vergroten. De juiste kandidaat heeft relevante leiding gevende ervaring in de woon- of supermarktbranche, is zelfstandig, flexibel en gemotiveerd en werkt graag in een groot team! Informatie bij Marijke Wetselaar, tel. (071) 407 50 41, Noordwijk. Quarles v Uffordstraat 1 Relatiebeheerder m/v We zoeken een ervaren relatiebeheerder Bedrijven voor in Noordwijk. In deze functie ben je hét aanspreekpunt voor zakelijke relaties en ben je de schakel tussen de klant en verzeke ringsmaatschappijen waar mee gewerkt wordt. Taken omvatten: afspraken voorbereiden voor de buitendienst uitwerken en reali seren van commerciële acties, uitwerken van offertes, beheren van collectieve contracten en het oplossen van verzekeringsvraag stukken van klanten. De juiste kandidaat is in het bezit van een mbo-diploma, aangevuld met het Assurantie-B en heeft assurantie kennis op niveau A Heb je 2 jaar relevante werkervaring, ben je een teamplayer en heb je een sterke commerciële drive? Neem dan contact met ons op! Informatie bij Marijke Wetselaar, tel. (071) 407 50 41, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1 Politieagent m/v Je hebt gelijk als je niet alleen een leuke baan wilt maar ook een goed salaris en een opleiding. Een unieke samenwerking tussen Randstad en de Politie maakt dat mogelijk. Wil jij wat voor de samenleving betekenen, heb je een pittig karakter, een eigen mening en een goede conditie? Dan willen we graag kennis met je maken. We zoeken jou als je naast bovenstaande eigenschappen ook nog in het bezit van je mavo D diploma"of een aantal jaren werkering op dit niveau. Dus als je allround politieagent wilt worden of als je nog vragen hierover hebt bel me dan! Informatie bij Leonie van de Velde, tel. (071) 581 23 10, Leiderdorp, Reaal 5d. I Gezondheidszorg Vakantiekrachten m/v Randstad Gezondheidszorg is voor de maanden juli en augustus op zoek naar enthousiaste, representatieve vakantiekrachten. Het werk bestaat uit huishoudelijke werkzaamheden bij mensen thuis. Er wordt gewerkt in diensten van drie uur in de ochtend of middag. Ben jij (een deel van) de zomervakantie beschikbaar? En ben je 17 jaar of ouder? Meld je dan direct bij ons aan! Goede verdiensten: 8,14 bruto per uur. Informatie bij Gerdine Kerkhoven, tel. (071) 524 95 70, Leiden, Schuttersveld 9. Ziekenverzorgenden m/v Voor gediplomeerde ziekenverzorgenden/verzorgenden niveau 3 i.g. hebben wij veel werk! U kunt direct aan de slag in de thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuizen en gehandicaptenzorg. Zowel in de Bollenstreelcals in regio Leiden zoeken wij vele zieken verzorgenden! Graag maken wij met u een afspraak voor meer informatie en inschrijving. Informatie bij Gerdine Kerkhoven, tel. (071) 524 95 70, Leiden, Schuttersveld 9. Voor ervaren of gediplomeerde verpleeghulpen hebben wij werk bij vele instellingen in de regio. Het werk is vaak in de ochten duren, in verpleeg- en verzorgingshuizen, maar ook in de thuiszorg. Voor enthousiaste verpleeghulpen hebben wij veel mogelijkheden voor werk. Bel ons voor een afspraak, U bent van harte welkom! Informatie bij Gerdine Kerkhoven, tel. (071) 524 95 70, Leiden, Schuttersveld 9. B-verpleegkundigen m/v Wij zoeken B-verpleegkundigen voor verschillenden instellingen in de jeugd- en volwassenenpsychiatrie. Bent u gediplomeerd, BIG- geregistreerd en flexibel inzetbaar? Wij hebben werk in diverse soorten psychiatrische instellingen in de hele regio. Bel ons direct voor een afspraak. Informatie bij Jacqueline Quist, tel. (071) 524 95 70, Leiden, Schuttersveld 9. Groepsleiders kinderopvang m/v I Detailhandel Verkoopmedewerker m/v Wij zijn op zoek naar een medewerker Tapijt. Je wordt in deze functie opgeleid en klaargestoomd tot afdelingshoofd van de tapijtafdeling. Je houdt je bezig met de verkoop van diverse soorten vloeren, het snijden ervan, het maken van berekeningen, het opstellen van offertes. Belangrijk om te weten is dat het fysiek zwaar werk is. Op de afdeling word je als extra personeelslid ingezet dus je wordt volledig ingewerkt. Heb je een afgeronde mavo/vmbo-opleiding en leidinggevende ervaring? Neem dan snel contact met ons op! Informatie bij Jessica Krewinkel, tel. (071)407 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. I Administratief Administratieve duizendpoot m/v Administratief medewerker m/v Wil jij aan de slag bij een internationaal opererend bedrijf in de mode branche als administratief medewerker op de afdeling logistiek? Dan is dit een interessante baan voor jou. Je taken bestaan uit het begeleiden en verzorgen van het administratieve proces vanaf het moment van binnenkomst van de goederen tot aan de uitlevering aan de klant uitzoeken van vragen van de afdeling verkoop, telefonisch onderhoud met verschillende trans porteurs en facturatie. Wij zoeken een mondige, flexibele, stress bestendige en enthousiaste kandidaat die de juiste inzet heeft en zeer goed in teamverband kan werken. Heb jij een afgeronde mbo-opleiding, goede kennis van MS office en vloeiende beheersing van de Engelse taal? Informatie bij Leonie van de Velde, tel. (071) 581 23 10, Leiderdorp, Reaal 5d. Medewerker cliëntenservice m/v Ben jij representatief en heb je altijd al willen werken bij een bank? In deze functie ben je verantwoordelijk voor de ontvangst van cliënten in de bankhal, het doorverwijzen van cliënten naar de cliëntenadviseurs, het verlenen van service op diverse gebieden in de bankhal en het stimuleren van het gebruik van directe kanalen zoals internet en telebankieren. Verder houd je je bezig met de afhandeling van al het inkomend telefoonverkeer. Ben je dienst verlenend, klantvriendelijk, verbaal sterk en vind je het een uitdaging te werken met targets? Als je in het bezit bent van een mbo-diploma, aangevuld met minimaal 2 jaar administratieve werkervaring, dan ben je welkom om te reageren op deze afwisse lende functie. Informatie bij Manon Moerland, tel. (071) 524 95 25, Leiden, Schuttersveld 9. Heb je 3 jaar werkervaring op personeelsgebied en ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Dan is dit wellicht een leuke functie voor je. Je takenpakket zal onder andere bestaan uit het up to date houden van de personeelsadministratie, een vlotte en accurate verwerking van gegevens van nieuw personeel, het verlenen van service aan medewerkers omtrent HR procedures en de ondersteuning van de HR Officer. Functie eisen: mbo/meao met 3 jaar relevante werkervaring, grondige kennis van de Sociale Wetgeving en Arbeidsrecht en een uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Goede contactuele eigenschappen, accuraat en flexibel. Word, Excel en Powerpoint. Interesse? Informatie bij Manon Moerland, tel. (071) 524 95 25, Leiden, Schuttersveld 9. I Industrie Inpakker/postverwerker m/v Als 's morgens vroeg je wekker gaat wil je wel dat daar iets leuks tegenover staat! Kom bij Randstad Gezondheidszorg werken in de kinderopvang of (verstandelijk) gehandicaptenzorg met je SPW- of SPH-diploma! Fulltime of parttime, het kan allemaal. Werkervaring is een pre maar niet noodzakelijk. Kom binnen of maak een afspraak voor meer informatie. Informatie bij Jacqueline Quist, tel. (071) 524 95 70, Leiden, Schuttersveld 9. Voor een postkantoor hier in Leiderdorp zijn wij op zoek naar een inpakker die 1,5 uur f>er dag, vijf dagen in de week de jxwt inpakt en verzendklaar maakt. Ben jij representatief, klantvriendelijk en heb jij minimaal een lbo-opleiding, neem dan contact op met de Randstad-vestiging bij jou in de buurt. Informatie bij Karsten Vork, tel. (071) 581 23 10, Leiderdorp, Reaal 5d. Schoonmaker m/v Voor een tankstation aan de A4, ook bereikbaar met de fiets, zijn we op zoek naar een schoonmaker die één dag in het weekend het station schoonhoudt. De werkzaamheden bestaan uit het schoon maken van de toiletten, het voorterrein inclusief de fjompeilanden en de wasstraat en indien nodig verkopen van foodproducten. Er wordt schoongemaakt volgens de HACCP-wetgeving, wanneer je hier niet van op de hoogte bent, wordt dit op de werkplek uitgelegd. Ben jij representatief, klantvriendelijk, punctueel, in het weekend beschikbaar en lijkt je dit een leuke bijbaan, neem dan contact op met de Randstad-vestiging bij jou in de buurt! Informatie bij Karsten Vork, tel. (071) 581 23 10, Leiderdorp, Reaal 5d. Productiemedewerker m/v Voor een jong en dynamisch bedrijf in Roelofarendsveen wat gespecialiseerd is in het engineren, leveren en installeren van audio, video en beveiliginginstallaties op grote, luxe privé jachten zijn wij op zoek naar een administratieve duizendpoot die in een team van 10 enthousiaste medewerkers aan de slag gaat. De werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig uitvoeren van de gehele boekhouding (debiteuren- en crediteurenbeheer, aangifte BTW, bankverwerking), douane-, order- en urenadministratie, postverwerking, telefoon aanname en verder alles wat op je pad komt. Ben jij het type dat ambitieus is, onder druk kan werken en zeer goede beheersing heeft van de Engelse taal in woord en geschrift? Informatie bij Leonie van de Velde, tel. (071) 581 23 10, Leiderdorp. Reaal 5d. Financieel-administratief medewerker m/v Voor een opdracht t/m december 2003 zoeken we een admini stratief medewerker voor op de afdeling facturering voor 16 uur in de week. De taken omvatten: voorbereidende werkzaamheden met betrekking tot storingen (uitzoeken wat gefactureerd moet worden), facturen opstellen en uitsturen. We zoeken een kandidaat met een afgeronde mbo-opleiding en administratieve werkervaring. Ben je accuraat typevaardig, handig met computer programma's en werk je graag zelfstandig? Dan is dit misschien wat voor jou! Informatie bij Ingrid Leander, tel. (071) 407 50 41, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Voor een groot internationaal bedrijf zijn wij op zoek naar productiemedewerkers voor in de vakantieperiode. Je gaat tijdschriften verpakken, pakketten verzendklaar maken, licht administratieve werkzaamheden verrichten zoals het invullen van verzendlijsten en goederen laden en lossen. Je moet goed onder tijdsdruk kunnen werken en de Nederlandstalige instructies goed kunnen lezen en begrijpen. Heb je interesse reageer dan snel! Informatie bij Léonie Bos, tel. (0252) 46 69 99, Lisse, Kanaalstraat 100. Vakantiewerk m/v De zomer komt er weer aan! Wil je een leuke baan deze zomer? Voor korte of langere tijd? Zodat jij straks lekker op vakantie kunt gaan? Kom dan snel langs op onze vestiging. Wil jij aan de slag als magazijnmedewerker, expeditiemedewerker, helpen in de thuiszorg of een andere baan? Bel dan snel voor een afspraak en neem je sofi-nummer, bankpasje, geldig legitimatiebewijs en eventuele diploma's mee en schrijf je in! Je bent van harte welkom. Kijk ook eens op onze website voor de baan die jij zoekt: www.randstad.nl Informatie bij Francis Stroes, tel. (0252) 46 69 99, Lisse, Kanaalstraat 100. I Technisch Calculator m/v Als calculatiemedewerker maakt u deel uit van de afdeling calcu latie, welke bestaat uit vier personen. U maakt zelfstandig offertes voor technische installaties en onderhoudt hierbij contacten met opdrachtgevers en toeleveranciers. De functie bestaat uit de volgende taken: beoordelen van bestekgegevens en tekeningen op juistheid en volledigheid, zelfstandig realiseren van offertes en offertes aanvragen bij toeleveranciers. U beschikt over mbo denk of opleidingsniveau (liefst bouw- of werktuigbouwkunde), een commerciële instelling, goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift en u heeft ervaring met Microsoft Word en Excel. Informatie bij Ingrid Leander, tel. (071) 407 50 41, Katwijk, Voorstraat 62 1 Fijnmechanisch technicus m/v Voor een leverancier van geavanceerde optische en elektrotech nische instrumenten voor medische en technische toepassing te Zoeterwoude zijn wij op zoek naar een fijnmechanisch technicus. De functie bestaat uit het beoordelen van de technische staat van ter reparatie aangeboden endoscopen en diverse reparaties aan deze instrumenten. De gegevens van deze reparaties dienen vervolgens in een geautomatiseerde administratie te worden verwerkt. Voor deze functie ben je in het bezit van een fijnmecha- nische opleiding op mbo-niveau, goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal en rijbewijs. Heb je ervaring in een soortgelijke functie of heb je kennis van elektronica dan is dat een pre. Informatie bij Lonneke Burghart. tel. (071) 524 95 20, Leiden, Schuttersveld 9. Productiemedewerker m/v Voor een metaalverwerkend bedrijf in Katwijk zoeken we een productiemedewerker met een technische achtergrond. Het betreft een tijdelijke functie van ongeveer drie maanden in 3- ploegendienst. Heb jij lts-Metaaltechniek en/of werkervaringen de metaalindustrie en ben je op zoek naar een tijdelijke fulltime baan, reageer dan snel! Informatie bij Ingrid Leander, tel. (071) 407 50 41, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1 Voor deze functie in Katwijk met mogelijkheid op vast d* verband zoeken wij een autotechnicus voor het zelfstand uitvoeren van reparatie-, revisie- en modificatiewerkzaa aan de hand van werkopdrachten. Je stelt diagnoses enlo| en verhelpt storingen. We zijn op zoek naar kandidaten d zelfstandig kunnen werken, in het bezit zijn van het 1e diploma Bedrijfsautotechniek, of een afgeronde mts-ople in het bezit zijn van het groot rijbewijs. Heb je geen neg« mentaliteit, ben je servicegericht, inventief en denk je oj gericht? Neem dan contact met ons op! Informatie bij Ingrid Leander, tel. (071)407 50 41, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1 MIG/MAG-lasser m/v Voor een metaalbewerkingsbedrijf in Katwijk zijn wij opj een MIG/MAG-lasser niveau 1 &2 voor een functie met mogelijkheid op vast dienstverband. Binnen de afdeling gewerkt in een 3-ploegendienst waarbij gunstige tor gelden. Ben je een aluminium/staal lasser met een Its-ad en relevante werkervaring, neem dan contact met ons op Informatie bij Jessica Krewinkel, tel. (071) 407 50 41, Noordwijk. Quarles v Uffordstraat 1 I Horeca Cateringmedewerker m/v Een baan tijdens je studie of de kinderen naar school h voordelen. Om te beginnen levert het elke maand een a bedrag op en heb je ook nog voldoende tijd over voor ontspanning. Als cateringmedewerker word je ingezet bij lende bedrijven tijdens de lunch. Je werkzaamheden b onder andere uit het voorbereiden van de lunch, bijvull counters, uitserveren van de maaltijden en opruimen/sdi maken van het restaurant. Ben jij flexibel inzetbaar (mini twee dagen per week beschikbaar), representatief en de Nederlandse taal uitstekend? Kom dan snel langs. Informatie bij Jessica de Jager, tel. (071) 524 95 05, Leiden, Schuttersveld 9. I Financieel Assistent-accountant m/v Voor diverse accountantsbureaus in Katwijk en Rijnsburg op zoek naar iemand die kan meedenken in het financial en zeilen van de cliënten. Als financieel adviseur verwac dat u de cliënten kunt adviseren en begeleiden. Uwtj (afhankelijk van kennis en ervaring): het assisteren bij de uitvoering van controle- en beoordelingsopdrachten, rr aan bijzondere onderzoeken en adviesopdrachten e reiden van fiscale aangiften. Deze functie vraagt om op heao /SPD-niveau en circa twee jaar relevante werk» een accountantskantoor. U bent bereid tot verdere stuc betrokken bij cliënten en collega's en beschikt over go< nicatieve vaardigheden. Informatie bij Ingrid Leander, tel. (071) 407 50 41, Noordwijk, Quarles v Uffordstraat 1. Financieel medewerker m/v Voor het inhalen van een administratieve achterstand zi; zoek naar een financieel administratieve kracht voor e van ongeveer 2 a 2,5 maanden, voor 4 tot 5 dagen in den werkzaamheden bestaan uit het inboeken van inkoop-, v en bankgegevens. Kennis van Exact is belangrijk, alsmedt cieel inzicht (debiteuren en crediteuren kennis). Opleiding niet noodzakelijk, kennis kan ook zijn opgedaan door werkervaring. Heb je minimaal havo en ben je leergierig de taken snel oppakt? Reageer dan gelijk! Informatie bij Marijke Wetselaar, tel. (071) 407 50 41, Katwijk, Voorstraat 62 1 Boekhouder m/v Ben jij die ervaren boekhouder met MBA waar wij naarc zijn? Lees dan verder. Je werkzaamheden bestaan uit: hel zorgdragen voor de voortgang en verdeling van de werta heden binnen de afdeling, het begeleiden van minder er boekhouders en fungeren als vraagbaak. Tevens Houd jij je met de budgettering en allerlei andere voorkomende boe kundige werkzaamheden. Heb jij een afgeronde MBA op* (eis) en heb je enige jaren relevante werkervaring? Neem: contact met ons op zodat we de vacature met je kunnen bespreken. Informatie bij Leonie van de Velde, tel. (071) 581 23 10, Leiderdorp, Reaal 5d. Logistiek Logistiek medewerker m/v Voor een internationale handelsonderneming in Leiden zoek naar een logistiek medewerker. Je zorgt voor begek initiëring van het logistieke proces voor binnenlandse efl landse transporten. Dit betekent naast het bieden van A tieve ondersteuning dat je ook contact onderhoudt metl ciers, klanten en transporteurs en alle overige ondersteu werkzaamheden vervult voor de traders binnen het bed accuraat stressbestendig, initiatiefrijk, een aanpakker, sp ABN, beheers je de Engelse en Duitse taal in woord en gi kan je werken met Microsoft Office (beheersen van Nav pre), neem dan snel contact met ons op! Informatie bij Yvonne Verschragen, tel. (071) 524 95 30, Leiden, Schuttersveld 9. I Voor meer vacatures: www.randstad.nl Tel. 072-519 68 68, fax 072-519 68 69 Sprinters, Postbus 2, 1800 AA Alkmaar www.plaatseensprinter.nl sprinters@hdc.nl Watersport JACHTWERF van Teulingen Nw mah. VLET v a. 5m. Rep. onderh houten schepen, Schagen, 06- 133 563 78. REMMERSWAALKRUISER t.k. 12.00x3 80x1 00 mtr. kan onder brug v 2.50 mtr. in 2002 geschilderd - vaarklaar Daf 6 cyl boegschroef,geiser, kachel etc. vr.pr.€67.000 070 - 5118734 06-20406450 Watersportcentrum 't Garijp In Goingarijp en Langweer www.garijp.nl 0566 - 689396. T.k. polyester met stuurconsole en Mercury 10 PK buitenboordmotor €5 500.-Tel. 06-51812599 T.k. PLATBODEM ca 14'/2 m. 6 SI. pl. diesel, vaste prijs €30 000,-. 06-48319097 Vakantie en recreatie Nog slechts 2 mogelijkheden om van de nazomer te genieten in de tuin van uw eigen authentieke Veluwse Boerderij Exclusief klein project van 24 kavels aan de rand van de Ermelose bossen. Prijzen v.a. 160.000,- v.o.n. Bezichtiging alleen op afspraak, 7 dagen per week. Collage Vastgoed 0346 - 555 040 www.collagevastgoed.nl •BUNGALOWS*"" te huur in Beekbergen, midweek weekend week vanaf 145,-incl. alle kosten met subtr. zwembad, waterglijbaan, restaurant, café, tennisbaan etc Ideaal voor wandelen en fietsen Bel voor gratis folder 055 - 5051252 2231 of www.de-valouwe.nl Fiets Wandel arrangement Noord Drenthe v.a. 119,- 4 dagen, 3 nachten p.p. h p incl. fiets/wandel- kaart Hotel Nieveen, Tel.: 0599-512204 www hotelnieveen.nl EGMOND, 4 p. huisje, t.h. v/a €195,- pw, geen huisdieren 075-6214517/ 075-6211071 Bouwmaterialen SANITAIR DAKBEDEKKING Vaste lage prijzen! WARMTESERVICE GROEP Alkmaar Amsterdam Hilversum Leiden Purmerend Wormerveer 072-5410041 020-5849797 035-6280654 071-5210688 0299-480030 075-6286111 www warmteservice. nl Spiltrappen Bel voor uitgebr doc. of toonzaal 075-6282352. Altijd passende trapleuningen, apart leverbaar, www metaalindustrie-zaanstad nl SPRINTERS E-mail: Sprinters@hdc.nl STICHTING VLUCHTELING www.vluchteling.org

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 32