Vacatures bavak DSM I* Verzorgenden IG m/v welkom. SJOLP Administratief medewerkster oemeK Giro 555 Den Haag Onze loonspecialist verdient groot applaus! VIP -\r randstad techniek Sales consultant 2 machine-operators ZATERDAG 17 MEI 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature paginc kunt u bellen met Tillu 's Gravendiik. tel. 023 5 150 137 Leythenrode i: pleeghuis en reactiverings centrum met een capaciteit van 120 somatische en 75 psychogeriatrische bedden en een gecombineerde afdeling dagbehandeling met 17 plaatsen. Leythenrode is gelegen aan de rand van Leiderdorp en is goed bereikbaar met eigen of openbaar vervoer. Er werken circa 450 medewer kers. Er wordt gestreefd naar een fusie in juli 2003 met verpleeghuis Oudshoorn in Alphen a/d Rijn en het Rijnland Ziekenhuis in Leiderdorp. Leythenrode werkt hard aan een nieuwe organisatiestructuur waar de mede werkers die het echte werk doen het ook voor het zeggen hebben. Verzorgenden, verpleegkundigen, artsen, fysiotherapeuten en andere behandelaars zijn samen verantwoordelijk voor de zorg en de begeleiding voor de bewoners en zij zullen samen in kleine teams de zorg met elkaar afstemmen en uitvoeren. Ook denken wij dat leidinggeven anders moet en dat je degenen die het hart van je bedrijf vormen meer ruimte en zeggenschap moet geven. Met deze opzet zal Leythenrode spoedig van start gaan. Graag willen we jou als ervaren verzorgende bij dit proces betrekken en hopen wij met jou in gesprek te komen over de mogelijkheden van werken bij Leythenrode. Er valt met ons te praten over pan- en fulltime werken, over voorkeur voor bepaalde diensten en afdelingen. Wil je hierover eens praten met een manager, leidinggevende of collega? Bel, mail of schrijf dan. Doe dit naar onderstaand adres t.a.v. de afdeling P&O. Mailen kan naar lrpno@xs4all.nl. Ons telefoonnummer is (071) 581 78 00. Heembloemex Export L< een boeiend en bloeiend bedrijf dat een toonaangevende pooit ie beeft in de export ran bloemen naar Frankrijk. Onze bloemen vinden in beel Frankrijk hun bestemming. Orui jonge en dynamiwbe team werkt dag in dag uit aan de kwaliteit ran onze producten en beeft envor gezorgd dat we in korte tijd tot de toonaangerende exportbedrijren behoren. Onze mensen op de verkoopafdeling zijn op zoek naar een nieuwe steunpilaar in de functie van Je ondersteunt met administratieve werkzaamheden de afdeling in- en verkoop. Daarnaast behandel je de inkomende telefoongesprekken. Je werkt zelfstandig bini een enthousiast team. Het werken met een geautomatiseerd systeem is je niet vreemd, Kennis van de Franse taal in deze functie is een pre. Je collega's maken je bekend mi de specifieke werkzaamheden binnen je functiebeschrijving. Met vroeg opstaan heb ji geen problemen want je weet dat je dan 's middags eerder vrij bent. Heembloemex bied je een goed salaris en dito arbeidsvoorwaarden. Verder bieden wj je een moderne werkomgeving en een werkplek die van alle gemakken is voorzien. Heb je interesse neem dan contact op met Marcel van Beekum, tel. (071) 4097444, op werkdagen tussen 12.00 en 16.00 uur. 4 Heembloemex Postbus 25 2230 AA RIJNSBURG IN NOOD NE0ERLAN0SE R00E KRUIS SAMENWERKENDE HULPORGANISATIES Met ruim 50 mensen werkt Stolp Adviseurs en Accountants aan hoogwaardige dienst verleningvoor met name ondernemers in het M KB in de randstad. Onze cliënten, verspreid over uiteenlopen de branches, waarderen het dat onze medewerkers met hen meedenken, uitstekend adviseren en snel ter zake komen. Dat leidt tot resultaat. Door onze middelgrote omvang zijn we in staat om intern kennis op velerlei gebied te delen. We bieden nieuwe mensen één op één begeleiding. Onze medewerkers krijgen volop de ruimte voor opleiding en ontwikkejing. Binnen de Stolp Groep vindt er een boeiende wisselwerking plaats tussen advies en uitvoering op het gebied van accountancy, belastingen, automatisering, organisatie, communicatie, coachfng en training. Kortom, je bent Voor meer informatie kun je contact opnemen met John Kret: 071 - 331 52 00. Solliciteren kan per brief, aan Stolp Adviseurs en Accountants, t.a.v. J.W.M. Kret, Postbus 154, 2370 AD Roelofarendsveen, ofpere-mail: j.kret@stolpadviseurs.nl We kunnen er echter niet omheen. Onze Cor gaat over een paar jaar met pensioen. Vanaf 1959 is hij meegegroeid met onze onderneming. Prachtig kan hij vertellen over hoe het vak is veranderd. Van het afspreken van een netto salaris dat werd gebruteerd, naar een brede advisering. Inmiddels is Stolp Adviseurs en Accountants met zestig medewerkers goed voor een groot aantal klanten in uiteenlopende branches. Cor: 'Dat moetje leuk vinden. Afwisseling, uitdagingen, samenwerken met professionele en leuke collega's zijn mijn kernwoorden.' Wij, van Stolp Adviseurs en Accountants, zoeken een topcollega, die in de toekomst Cor volledig kan opvolgen. Dus ben jij: LOONSPECIALIST boordevol energie en ambitie Beknopt zijn dit de werkzaamheden: Verzorgen loonadministratie (via Lopac), opstellen van arbeids overeenkomsten, uitvoering geven aan diverse CAO's en algemene arbeidsvoorwaarden, advisering over employee benefits, ontslagprocedures, coachen en begeleiden van collega's, contact met de belastingdienst, diverse bedrijfsverenigingen, verzekerings maatschappijen, pensioenfondsen, uitkerende instanties. Waarom Stolp Adviseurs en Accountants? Om met Cor zijn woorden te spreken: 'je krijgt alle ruimte binnen Stolp Adviseurs en Accountants om je te ontwikkelen, ledereen staat open voor nieuwe ideeën en denkt graag mee. We willen graag met onze nieuwe collega samenwerken, om onze afdeling zo te organiseren, dat we met plezier een topprestatie kunnen blijven leveren.' Wie kan zo'n man iets weigeren? Wij niet. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn bij ons in goede handen. Wij weten dat je veel in je mars moet hebben, op H BO-niveau of M BO-niveau aangevuld met relevante werk ervaring, om deze functie leuk te vinden. Je werkplek is ingericht in Roelofarendsveen. Aan het einde van het jaarverhuizen we naar een prachtig nieuw pand, dat uitstekend te bereiken is. Adviseurs en Accountants MEN'S FASHION zoekt een (een verkoper die zeer belangri jk wordt voor onze klanten en ons verkoopteam) Profiel Ervaring in topsegment herenmode Leeftijd rond de 35 jaar Absolute teamspeler Interesse in visual merchandising en branding Interesse in ontwikkelingen van de (Italiaanse) mode Inlichtingen en sollicitaties: Ruud Veldkamp VIP Men's Fashion - Grote Houtstraat 124 2011 SV Haarlem - 023 5 31 91 60 - info@v-i-p.nl Oa: Armani - Hugo Boss - Pal Zileri - HUGO - Iceberg - Sanloni Plezier in je werk. Mede mogelijk gemaakt door Randstad. Technisch Medewerker m/v Voor een innoverende producent van thermogevormde verpakking te Hillegom zijn wij op zoek naar een technisch medewerker. Je bent lid van de technische dienst en samen met collega's verantwoordelijk voor het technisch reilen en zeilen van het gehele bedrijf. Tot de taken behoort het ombouwen en afstellen van de productiemachines, het onderhoud van het machi nepark, het signaleren van (mogelijke) technische problemen, het beoordelen en zonodig verbeteren van de kwaliteit van de producten. Voor deze functie ben je in het bezit van een mts- diploma in de richting Werktuigbouw en heb je ervaring in een soortgelijke functie. Heb je werkervaring in de thermovorm techniek dan is dat een pre. Informatie bij Lonneke Burghart, tel. (071) 524 95 20, Leiden, Schuttersveld 9. Voor meer vacatures: www.randstad.nl full time - m/v1 EFFICIENCY Bavak Efficiency B.V. is gespecialiseerd in het leveren van Cliénten Begeleidings systemen waarbij gebruik wordt gemaakt van IT en hightech apparatuur. Vele instanties binnen Nederland realiseren een optimale dienstverlening door gebruik te maken van een Bavak Cliénten Begeleidingssysteem. Als marktleider hebben wij een stevige positie opgebouwd, gebaseerd op het gebruik van kwalitatief hoogwaardige producten evenals de levering van een optimale service. Bavak Efficiency is een dochtermaatschappij van Q-Matic Sweden AB en onderhoudt daarvoor wereldwijde contacten met dealers en afnemers. Om de continue groei van onze gezonde onderneming te kunnen voortzetten zoeken wij per direct een Sales consultant. Bavak Efficiency B.V. Ambachtsweg 20 2222 AL Katwijk tel. (071)402 33 44 fax(071) 402 42 57 www.bavak.com Taakomschrijving analyseren van klantsituaties en adviseren in de optimale toepassing van de Cliënten Begeleidingssystemen, onderhouden van klantcontacten in geheel Nederland, verzorgen van verkooppresentaties, vergroten van bestaande produkt-markt combinaties, verzorgen van verkooprapportages, deelnemen aan beurzen en workshops tijdens congressen. Wij vragen een goede algemene ontwikkeling op HBO-niveau, goede kennis van IT-producten, een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift, beheersing van minimaal één van de Europese talen: Engels. Duits of Frans in woord en geschrift, gedegen kennis van MS-Word MS-Excel, commerciële instelling, de vaardigheid om zelfstandig en accuraat te kunnen werken, goede contactuele en organisatorische eigenschappen, capaciteiten om onder tijdsdruk te presteren, klantvriendelijke en servicegerichte instelling, in bezit van rijbewijs Waarom Bavak Efficiency Binnen de Bavak organisatie wordt naast de ontwikkeling van produ t grote aandacht geschonken aan de persoonlijke ontwikkeling van d 3 medewerkers. Functiegerichte opleidingen alsmede de grote diversi aan werkzaamheden maken het bedrijf tot een plezierige ondemem om voor te werken waarbij teamgeest centraal staat. Wat biedt Bavak een interessante functie binnen een jong en dynamisch team collegiale werksfeer, een goed salaris in overeenstemming met de functie, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, in- en externe opleidingsmogelijkheden, grote mate van zelfstandigheid, de materialen en voorzieningen benodigd voor een goede uitvoering van uw functie. Uw schriftelijke reactie voorzien van CV kunt u sturen aan: Bavak Efficiency B.V. T.a.v. afdeling Personeelszaken Postbus 3138 2220 CC Katwijk of per e-mail: vacatures bavak.com Voor meer informatie over de functies kunt u contact opnemen heer H.E.J. Waaijenberg, Commercieel directeur, (071) 402 33 _^c2uisitieiinaa^aanleidin2j^an^eze^dvertentje^or^tiinietiO£B£ri2s>2esteld__ met M 44. DSM Food Specialties Savoury Ingredients DSM Food Specialties Zaandam is een zelfstandige onderneming in de levensmiddelendivisie van hel concern. Onze divisie heet DSM Food Specialties en het hoofdkantoor zit in Delft De vestiging in ZaandanQ de Gerrit Bolkade is zo'n 70 mensen groot, waarvan ca. 50 mensen in de productie werken. In Zaandam maken wij hartige smaakstoffen voor producenten van levensmiddelen zoals snacks, kant-en-kl I maaltijden, soepen en sauzen. Die hartige smaakstoffen zijn aroma's, pasla's, poeders en sauzen. Onze pt fen worden wereldwijd verkocht en dal betekent dal wij moeten voldoen aan diverse kwaliteitsnormen. Daarom zijn wij ISO-gecertificeerd en werken wij met het HACCP-systeem. Ook vinden er regelmatig kwali audits plaats op verzoek van onze klanten of internationale inspectiediensten. In onze vestiging zijn vacatures ontstaan voor voor de 3-ploegendienst, met opleidingsmogelijkhe< In deze functie verzorg je alle productiewerkzaamheden in de Pasta/Poederfabriek. In het eerste jaar komf se interne opleidingen aan de orde. Verdere ontwikkeling behoort op termijn tot de mogelijkheden. Verantwoordelijkheden: Procesvoering: aanvoer grondstoffen, bedienen productiemachines (handmatig en geautomatise^^ Productieregistratie Controle van procesvoering: kwaliteitscontroles, monstername Oplossen kleine storingen Werken volgens hygiëneregels en verrichten van schoonmaakwerkzaamheden op de werkplek Specifieke vaardigheden/vereisten: - Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - Goede uitdrukkingsvaardigheid - Diploma Vapro A of B, of vergelijkbare opleiding - Werkervaring in levensmiddelenproductie een pre Geboden wordt: - Een salaris conform de geldende arbeidsvoorwaarden van DSM Food Specialities Zaandam, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring - De mogelijkheid om via het bedrijf opleidingen te volgen - Verdere ontwikkeling naar zelfstandig operator in de 3-ploegendienst Wil je solliciteren, richt dan je sollicitatie aan Annemarijke van der Hom, Hoofd Personeelszaken DSM Foo t Specialities Zaandam, Gerrit Bolkade 10, 1507 BR Zaandam, tel. 075-Ó700041 E-mail: Annemarijke.Ham-van-der@dsm.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld www.stolpadviseurs.nl Hoge Rijndijk 20 Zuideinde 16a Ambachtsplein 2 2382 AS Zoeterwoude 2371 BV Roelofarendsveen 2391 BD Hazerswoude-Dorp

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 28