Vacatures Klaar om vorm te geven aan de toekomst van Rijngeest Groep Leiden e.o.? SPECIAAL BASISONDERWIJS? KARROSSER1EFABR1EK Theo Mulder b.v. Chef Monteur (in bezit van APK papieren) de Robijn f Begeleiders kinderopvang Plt\ Trajectbegeleider (16 uur) Werken in het Learning Support Assistant - part full time Senior School ZATERDAG 17 MEI 2003 voor informatie over het adverteren op de vacature paginc kunt u bellen met Tillu 's Gravendijk. tel 023 5 150 137 IV Tl IF.OMUl DF_R.Nl WIJ ZOEKEN voor onze technische afdeling: Onze technische afdeling verzorgt het onderhoud aan en de APK keuringen van aanhangwagens en opleggers. Tevens verzorgen wij het onderhoud aan laadkleppen en kachels. De werkzaamheden zullen bestaan uit: Klantenkontakt i.v.m. het aannemen van technische reparaties Planning werkzaamheden Verzorgen werkplaats administratie Afhandeling claims APK keuringen uitvoeren en afhandelen wu BIEDEN Moderne werkplaats Prima loon 25 Vakantie- en 13 A.T.V. dagen Opname in pensioenfonds (v.a. 25 jaar) Studiemogelijkheden Bel voor informatie over de werkzaamheden: Tel. 071 402 69 01 of stuur een brief met CV naar: Karrosseriefabriek Theo Mulder b.v T.a.v. Dhr. F.P.M. Mulder. Postbus 271 2230 AG Rijnsburg Woon-, zorg- en dienstencentrum "De Robijn" is een modern woon- zorg- en dienstencentrum met 60 somatische zorg- appartementen, 65 extramurale plaatsen, een verpleegunit met 21 psychogeriatrische bewoners en 124 aanleunwoningen. Privacy en zelfstandigheid van de bewoners staan centraal. Het dienstenpakket is breed. Zo beschikt "De Robijn o.a. over tijdelijke opname, maaltijdservice, alarmering en een kinderdagverblijf. In de komende schoolva kantie willen wij voor het derde jaar onze medewerkers weer helpen met het opvangen van hun kinderen gedurende de zomervakantie. Voor deze opvang zijn zij op zoek naar Voor de periode van 7 juli tot 15 augustus 2003 De groep kinderen zal bestaan uit maximaal 10 kinderen tussen de 4 en de f0 jaar. Samen met een collegaleidster zorg je dat de kinderen een leuke dag hebben. In een gebouw in de omgeving van ons zorgcentrum hebben we een lokaal met diverse faciliteiten tot onze beschikking. De opvang is open van 7.30 uur tot 16.00 uur. Op woensdag is de opvang gesloten. Er is een budget beschikbaar om van diverse activiteiten gebruik te maken. Wij zijn op zoek naar mensen die een SPH opleiding of PABO opleiding volgen of net hebben afgerond. Salariëring zal plaatsvinden conform onze CAO V&V. Nadere inlichtingen kun je krijgen bij Sabine Horree of Jan Planjer. Sollicitaties kun je richten aan Jan Planjer. Robijnhof 1, 2332 KJ in Leiden, tel. 071 5817100 of i anplan ier derobi i nn 1 TfCHTIMC; t<ijn\burn I a!kenbur% VNPÜNT LANDERS In Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg verzorgt de Stichting Steunpunt Medelanders als semiprofessionele organisatie de opvang en begeleiding van vluchtelingen en nieuwkomers. Voor de 300 cliënten kan de organisatie rekenen op de inzet van rond de 50 enthousiaste vrijwilligers, 7 beroepskrachten en 7 bestuursleden. De begeleiding tijdens de inburgering en de toeleiding naar werk vormt een belangrijk onderdeel van de werkzaamheden van de stichting. Wegens vertrek van de huidige medewerker is nu een vacature ontstaan voor een: De taak bestaat uit: De begeleiding van vluchtelingen en andere nieuwkomers in het kader van de Wet Inburgering Nieuwkomers: inburgeringsonderzoek, persoonlijke trajectbegeleiding en doorgeleiding; Deelname aan interne en externe cliëntbesprekingen Het verzorgen van verslaglegging over cliënten Voor deze functie vragen We: Een opleiding op HBO niveau passend bij het werkgebied; Een flexibele instelling en goede communicatieve vaardigheden: Resultaatgericht en in teamverband kunnen werken. Voor de salariëring hanteert de Stichting Steunpunt Medelanders de CAO-welzijn. U kunt uw sollicitatie binnen 14 dagen sturen aande Stichting Steunpunt Medelanders t.a.v. de sollicitatiecommissie. Postbus 399, 2220 AJ te Katwijk. Indien u nadere informatie wenst, kunt u contact opnemen met mevrouw A. de Haas (bestuurslid), telefoonnummer 071-4021563. De Stichting Speciaal Onderwijs Haarlemmermeer heeft 3 locaties voor Speciaal Basisonderwijs in Hoofddorp en een groeiende locatie te Nieuw Vennep. Het bestuur staat personeelsgericht beleid voor, hetgeen o.a. tot uiting komt in taakdifferentiatie en secundaire arbeidsvoorwaarden (b.v. Nationaal Fiets Project). WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR enkele enthousiaste groepsleerkrachten, liefst met ervaring in de middenbouw (groep 5-6) en/of bovenbouw (groep 7-8). Zowel fulltime als parttime werken behoort tot de mogelijk heden. Specialisaties zijn welkom i.v.m. mogelijke taak differentiatie. WIJ BIEDEN: Kleine klassengroepen (12-16 leerlingen) Leerlingen met veelsoortige (individuele) hulpvragen Uitdagend en bevredigend werk Ondersteuning bij het werk Prettige werksfeer Maximaal schaal LB (ex. schaal 10) NADERE INFORMATIE: Dhr. H.J. Komduur 023-5629275 G.P. Diek 023-5617338 The British School in the Netherlands The BSN is an English speaking, independent day school providing British international education to 2000 pupils drawn from over 80 different nationalities. The Senior School based in Voorschoten has an enrolment of 800 (Years 7-13) and a staff of approx. 120. We are now inviting applications for the position of Learning Support Assistant to join a dedicated team in September 2003. In this role you will support one student with Special Educational Needs throughout the school day in all activities to ensure that the child gains full access to the curriculum. Applicants need to have a calm and patient manner in order to establish a supportive relationship whilst encouraging independency in the student. This role requires candidates to make an assessment of the student's needs, to plan medium and short-term targets, modify materials as appropriate, to monitor progress and to keep up to date records. The successful candidate will have the ability to work both independently and as part of a close team on a daily basis. Salaries are dependent upon qualifications and experience. For more information, please see our website www.britishschool.nl. Closing date: 25th May 2003 Interview date: 3rd June 2003 Applicants are advised to send a full CV and letter of application to HR Services, The British School in The Netherlands, Tarwekamp 3, 2592 XG Den Haag, The Netherlands. Tel. 00 31 (0)70 315 4063 Fax: 00 31 (0)70 315 4065. Email: hrservices®britishschool.nl. Rijngeest Groep Leiden e.o. biedt kortdurende geestelijke gezondheidszorg aan volwassen en oudere inwoners van de stad Leiden en haar randgemeenten. Er wordt intensief samengewerkt met de afdeling Psychiatrie van het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC), onder meer bij het opzetten van onderzoeksprogramma's. De eenheid bereidt zich voor op een organisatie waar. binnen zorgprogramma's, vorm wordt gegeven aan een breed samenhangend pakket van behandelingsmogelijkheden voor volwassenen en ouderen. Om hier continu goed invulling aan te kunnen geven zoeken wij enthousiaste medewerkers voor verschillende functies. Voor Dagkliniek 'de Keerkring' zoeken wij een op ontwikkeling gerichte Sociotherapeut 32 - 36 uur De functie Voor een aantal groepen cliënten coördineert u op adequate en effectieve wijze de zorg binnen de sociotherapeutische setting. Tot uw taken behoren verder: verzorgen van indicatie- activiteiten; sociotherapeutisch klimaat positief beïnvloeden; verrichten van diverse administratieve werkzaamheden, zoals rapportage, verslaglegging en bijdrage leveren aan beleids- items. Tijdelijke invulling is ook mogelijk. Uw profiel U beschikt over een relevante opleiding op HBO-niveau. erva ring in de psychiatrie of de afgeronde in-service opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige en ervaring met persoonlijk heidsproblematiek. Verder: goede sociale vaardigheden, methodisch kunnen werken. Informatie Tineke Schutte, teamleider, tel. (071) 517 95 04 of via e-mail tschutte@rijngeestgroep.nl Vacaturecode 060203/EM Voor het team Vervolgbehandeling zoeken wij Verpleegkundigen 24 - 32 uur De functie U biedt persoonlijke begeleiding van een aantal cliënten en vervult van hieruit voortvloeiende regietaken in de zorg en begeleiding van klinisch opgenomen cliënten. Diensten tussen 08.30 en 22.30 uur. Het betreft zowel een tijdelijke functie (van 15 mei tot 15 september 2003) in verband met zwangerschapsverlof, als een structurele vacature. Uw profiel U beschikt over het diploma B-verpleegkundige of HBO-V en heeft ervaring in de psychiatrie, liefst ook met persoonlijk heidsproblematiek. Verder bent u in staat om: methodisch te werken middels een doelenplan; vragen van cliënten om te zetten in doelen en acties; het leefmilieu op therapeutische wijze te hanteren. Informatie Tineke Schutte, teamleider, tel. (071) 517 95 04. of via e-mail tschutte@rijngeestgroep.nl Vacaturecode 130503/ER Uw profiel U beschikt over een H80 werk- en denkniveau, aangevuld met aantoonbare managementervaring. bij voorkeur in de zorg; uitstekende communicatieve vaardigheden; ervaring met het initiëren en realiseren van veranderingen. Informatie Jan Kroes, manager Leiden e.o.. tel. (071) 523 92 55. Vacaturecode 270303/ES Voor het A-team, dat persoonlijkheids- en psychotische stoor nissen behandelt, zoeken wij Sociaal Psychiatrisch Verpleegkundigen 24 - 36 uur De functie U behandelt en begeleidt cliënten met kortdurende psychiatrische problematiek, verleent directe hulp in psychiatrische crisissituaties en vervult dienstverlenings- en preventieve taken. Uw profiel U beschikt over het Diploma Maatschappelijke Gezondheidszorg richting GGZ en bij voorkeur enige jaren ervaring. U bent in het bezit van gemotoriseerd eigen ver- Informatie De heer H. van de Langkruis. teamleider Ambulante Volwassenenzorg. tel. (071) 523 92 01. Vacaturecode av0032104 werken of voornamelijk in de nacht. Uw profiel U beschikt over het diploma B-verpleegkundige. HBO-V. Zl A-verpleegkundige en heeft minimaal een halfjaar aanto bare werkervaring op psychiatrisch en somatisch gebied. U bent bekend met het methodisch verpleegkundig proeft Informatie Mevrouw C. Ravensbergen. teamleider, tel. (071) 517 95! Vacaturecode 170203/EN Voor de Psychiatrische Thuiszorg zoeken wij Medewerkers psychiatrische thuiszorg De functie U verleent zorg aan volwassenen en ouderen en kunt in, situaties ingezet worden bij nieuwe cliënten. Diensten tu 7.00 - 20.00 uur, eventueel in het weekend en zonodig oir gelmatig. Al Uw profiel U bent B-verpleegkundige. HBO-V. of MBO-VP-verpleegkuii 1' ge. Het diploma A-verpleegkundige of ZV strekt tot aanbe ling. U heeft ervaring met crisisinterventie en kortdurei opname en minimaal twee jaar ervaring in het werken i oudere'cliënten en/of cliënten in de langerdurende zorg. U beschikt over gemotoriseerd eigen vervoer. Ga Ie In onze teams wordt gewerkt met integraal management. Om hier inhoud aan te geven zoeken wij een Voor de afdeling VBO zoeken wij Verpleegkundigen 12 - 36 uur De functie Als verpleegkundige gaat u werken op de afdeling VBO (Vervolg Behandeling Ouderen), de open geronto-psychiatri- sche afdeling, een unit met maximaal 12 bedden. Voor deze functie zoeken we voornamelijk invulling voor de diensten van 23.00 tot 07.00 uur (slaapwacht) en 08.00 tot 13.00 uur of van 17.00 tot 22.00 uur of een combinatie van deze diensten. De functie is voorlopig voor 1 jaar met uitzicht op een aanstel ling voor onbepaalde tijd. Uw profiel U beschikt over het diploma B-verpleegkundige, HBO-V. ZV of A-verpleegkundige en heeft aantoonbare werkervaring op psychiatrisch en somatisch gebied. U bent bekend met het methodisch verpleegkundig proces. Voor de slaapdiensten is een opleiding in de zorg niet vereist. Informatie Mevrouw C. Ravensbergen. teamleider, tel. (071) 517 95 93. Informatie De heer M. Moraal, teamleider, tel. (071) 517 96 74. of de heer E. van Uitert. teamleider, tel. (071) 517 9 5 94i (071)517 92 27. Vacaturecode 130503/ET Voor diverse afdelingen zoeken wij ook enkele Ui dk I D. Agnio's he Alfri Voor informatie kunt u contact opnemen met mevrouw C. Ravensbergen. teamleider, tel. (071) 517 95 93. phi di Ons aanbod Salarissen en de arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Geestelijke Gezondheidszorg. Daarnaast bieden wij u een degelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een collectieve verzekeri: Solliciteren Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 30 mei 2003. onder vermelding van de betreffende vacaturecode. U wordt ook van harte uitgenodigd om te reageren als ui opleiding verpleegkunde net heeft afgerond of als u eem sollicitatie wilt sturen. U kunt uw brief sturen naar: Rijngeest Groep Leiden e.o. T.a.v. mevrouw j. Ullers Postbus 750. 2300 AT Leiden of via e-mail naarjullers@rijngeestgroep.nl b ra i he ner slui Mei De volledige teksten van deze vacatures vindt u op de website www.rijngeestgroep.nl Op de website kunt u ook gebruik maken van een sollicit; formulier voor uw reactie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet d

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 24