Vacatures Distr die het Juiste accent weten te leggen. L U M C www.lumc.nl Afdelingsmanager voor het verpleeghuis <m/v) MEEÜS' Voorhout Jobcoaches 36 en 32 uur i Rijnseest ZATERDAG 17 MEI 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u belten met Tllty 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 VOOR ZORG, WELZIJN EN WONEN Onze cliënten in staat stellen zo lang mogelijk de regie over hun eigen leven te voeren. Die doelstelling staat centraal in de zorgaanpak van Valent RDB. Dat stralen wij uit in onze dienstverlening en die instelling vinden wij terug in de mensen die ons team komen versterken. De bijzondere sfeer die dat oplevert, tref je aan in alle geledingen van onze organisatie. Voor De Bemardus in Sassenheim zoeken wij een initiatiefrijke voor 36 uur per week per 1 september 2003 Gevarieerde dienstverlening De Bernardus biedt zijn cliënten een gevarieerd zorgaanbod. Er is een somatisch verpleeghuis voor 138 bewoners met een afdeling dagbehandeling van 12 personen. Daarnaast is er het woonzorgcentrum voor 55 bewoners, waarvan 12 plaatsen voor cliënten met een psychogeriatrische zorgvraag. Ook verleent het woonzorgcentrum dienstverlening aan extern wonende cliënten. Kwaliteit door delegeren Om bewonersgerichte zorg te realiseren, delegeren wij een groot aantal verantwoordelijkheden naar de teams. Als afdelingsmanager ondersteunt u daarbij de kwaliteiten van onze medewerkers. Functie-inhoud: u geeft leiding aan de afdelingsmedewerkers en voert het vastgestelde personeelsbeleid uit u zorgt voor de juiste personele bezetting, goede functionele relaties, een gunstig werkklimaat en adequate informatievoorziening op de afdeling, zodat een optimale dienstverlening kan worden gerealiseerd u bent verantwoordelijk voor de ontwikkeling en implementatie van hoogwaardige zorg op de afdeling u beheert uw afdelingsbudget u verricht administratieve werkzaamheden en beheerstaken Functie-eisen: u bent in het bezit van een afgeronde HBO-V opleiding en managementopleiding u beschikt over aantoonbare ervaring in een leidinggevende functie in de zorgsector u hebt ervaring met veranderingsprocessen in een organisatie als gevolg van een fusie u bent in staat een afdeling structureel te organiseren na een fusietraject u bent in staat verbanden te leggen tussen praktijk, visie en beleid u ontwikkelt nieuwe ideeën en staat open voor inbreng door derden u daagt graag medewerkers uit op hun eigen wijze invulling te geven aan de zorg en bent daarbij een inspirerende coach u werkt resultaatgericht waarbij u gebruik maakt van uw bedrijfsmatige en zakelijke inzicht, kennis en ervaring uw stijl van leidinggeven kenmerkt zich door helderheid, openheid, herkenbaarheid en besluitvaardigheid u bent een doorzetter, waarbij u tegengestelde belangen niet uit het oog verliest Wij bieden: Arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Inschaling vindt plaats in functiegroep 55. Enthousiast? Neem voor meer informatie contact op met mevrouw T.M. van Kuik-Bruins, Unitmanager Intramuraal, telefoon (0252) 21 90 04 (dagelijks tussen 10.00 en 12.30 uur). Direct solliciteren? Stuur uw schriftelijke sollicitatie.vóór 30 mei 2003 naar Valent RDB, afdeling Werving Selectie, Postbus 2039, 2220 BA Katwijk, onder vermelding van het vacaturenummer 3599/1 Valent RDB is dagelijks met ruim 2400 medewerkers actief in de gehele Duin- en Bollenstreek. Sinds onze fusie in januari 2003 werken wi| met Integrale Zorgrayons (IZR's), waarin de intra- en extramurale zorg op elkaar zijn afgestemd. Volledig gericht op de cliënt, verzorgen wij diensten als thuiszorg, maatschappelijk werk, jeugdgezondheidszorg 0-4 jaar en extramurale verzorgingshuis- en verpleeghuis zorg. Dit laatste doen wij ook in onze eigen woonzorgcentra De Bernardus in Sassenheim, St. Jeroen in Noordwijk en De Wilbert in Katwijk. Ook voorzien wij in dagbehandeling en dagverzorging. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. 0 www.thuis-en-gezond.nl Meeüs is één van de grootste landelijke dienstverleners op liet gebied van verzekeringen, hypotheken en makelaardij o.g. VI ij bieden onze klanten een breed pakket aan specialistische producten en diensten. Onze kracht komt van binnenuit. Onze medewerkers zijn betrokken, hebben specialistische kennis en bieden persoonlijke dienstverlening. Met meer dan 120 vestigingen in alle regio's van Nederland zijn wij altijd dicht bij onze klanten in de buurt. Niet voor niets zeggen we: Meeüs. goed geregeld dus! Voor onze vestiging de Stevensbloem te LEIDEN zijn wij op zoek naar een: Commercieel Medewerker Binnendienst m/v In deze verantwoordelijke functie verzorgt u de volledige makelaars- administratie. U handelt de telefoon en de post op klantvriendelijke wijze af, behandelt dossiers en beheert de agenda. Daarnaast ontvangt u onze bezoekers en sluit u geheel zelfstandig zoek- en koopopdrachten af. U beiit stressbestendig en kunt goed zelfstandig werken. U heeft een representatieve en accurate persoonlijkheid. I" ziet het als een uitdaging gestructureerd en overzichtelijk de volledige makelaarsadministratie te voe ren. Bovendien heeft u een commerciële inslag en zeer goede contactuele vaardigheden. I heeft een opleiding op MBO-niveau en ervaring met onder andere Microsoft Office. Daarnaast is affiniteit met makelaardij een pré. Wij bieden een dynamische uitdagende functie waarin u veel van uzelf kwijt kunt, door de grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid met veelzijdig en afwisselend werk zowel administratief als commercieel. I ontvangt hiervoor een prima salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een plezierige werkomgeving. Een parttime dienstverband van minimaal 24 uur is bespreekbaar. INTERESSE? Stuur uw sollicitatiebrief met curriculum vitac naar: Meeüs Facility West BV., Afdeling Personeel Organisatie. Postbus 2922, 3000 CX ROTTERDAM. Natuurlijk kunt u ook reageren per e-mail: mr.la.pagliafé'meeus.com VRAGEN? Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw L. Lagas, telefoonnummer (071) 5 685 608. Mociis is éën van <lr grootste landelijke dii nslverlcniTs o.li.g.v. vera-krringfii. I hypotheken en makelaardij o.g. Mcl een uitgebreid kanlorennclwcrk van ruim 120 vestigingen in Nederland en Noord-Belgiften betrouwbare en persoonlijke adviseur met hel accent op uw wensen. Meeüs Facility West B\. Postbus 2922. 3UOO CX Rotterdam, www.njeeus.coni VLU/I- KERIM .kM'KNSIt U-'.NKM-1\ \\l IKUIV.I W HOU M.l NSHKIIH It 111 II KI IMM.M\KII V VltlHJUI I Uil II >111 M 1 'HM. Goed geregeld dus Het bestuur van de Stichtin R. K. Onderwijs tc Voorho vraagt met ingang van 18 augustus 2003: Groepsleerkracht voor groep 7, (werktijd factor 0,5425) voor de R. K. Basisschool "Andreas" Het bestuur zoekt een leerkracht die - enthousiast en flexibel is - het belangrijk vindt dat er een goede sfeer een school en daar een positieve bijdrage i levert - beschikt over goede contactuele cigenschj - gestalte wil geven aan de R. K. identiteit v school. We zoeken een leerkracht voor donderdag e vrijdag en de woensdag om de week. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij directeur van de R. K. Basisschool "Andrea! heer J. J. M. Vink. Tel: 0252-224427 (school) 0252-214024 (privé) Sollicitaties kunnen schriftelijk worden ing< bij het bestuur. Kalmocshof 27, 2215 GN Voorhout. kwaliteit in media distributie 1' DistriQ is een landelijk opererende distributi* voor gedrukte media. DistriQ verspreidt onder andere D Het Noordhollands Dagblad, Dagblad de Limburger, Ht Dagblad, Haarlems Dagblad, Leidsch Dagblad, Umuidi De Gooi- en Eemlander, diverse huis-aan-huis bladen q folders. Leidsch Dagblad Zoekt bezorg(st)ers in: Voor nog geen uurtje in de middag kun je£ volgende verwachten: Na 13 weken een startpremie 6Sr" Goede verdienste. Een regenpak. Elke dag een gratis krant. Bel: 06 - 10922379 of: 023 - 5307991 Of: mail bezorgersnw2@distriq.nl Of stuur de bon op naar: DistriQ, antwoordnummer 4005 3755 ZV Eemrx Naam: Adres: Postcode/plaats: Telefoon: Geb. datum: Polikliniekassistent m/v Polikliniek KNO In het Leids Universitair Medisch Centrum werken we continu aan de verbetering van de gezondheidszorg. We streven naar de hoogste kwaliteit. Of het nu gaat om patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs, opleiding of bij en nascholing. Goede assistentie op de afdelingen is daarbij erg belangrijk. Daarom heeft de polikliniek KNO een nieuwe collega nodig. I Ruik je de lente? Hoor je de vogels? Voor patiënten van de polikliniek KNO is dat niet zo vanzelfsprekend. Maar in veel gevallen is er best iets aan te verbeteren. In onze poli kliniek doen we onderzoek, stellen we diagnoses, verrichten we kleine ingrepen en verzorgen we de controles van KNO-patiënten. Daarnaast besteden we veel aandacht aan goede voorlichting. I We zoeken een polikliniekassistent m/v voor de polikliniek KNO, die ondersteunt bij poliklinische behandelingen. U geeft patiënten voorlichting en begeleidt hen vóór, tijdens en na de behandeling. U voert zelfstandig venapuncties en allergietesten uit. Ook de behandelkamers en het instrumentarium is L uw zorg. Voor deze functie heeft u een opleiding doktersassistent nodigen. We verwachten dat u graag zelfstandig werkt en stressbestendig bent U werkt in een dienstverband van maximaal 32 uur per week. In eerste instantie krijgt u een aanstelling voor één jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Uw salaris bedraagt maximaal 2.157,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 5, CAO AZ). Een uitgebreide beschrijving van deze vacature vindt u op onze vacaturesite. Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures'. Daar kunt u bovendien lezen wat het LUMC als werkgever te bieden heeft. U kunt ook telefonisch contact met ons opnemen. Voor vragen over de functie neemt u contact op met mevrouw E. van Velzen, polikliniekverpleegkundige, telefoon 071 526 31 49. I Wilt u solliciteren, stuur dan vóór 31 mei 2003 uw sollicitatiebrief met motivatie en CV naar: LUMC, t.a.v. mevrouw M.H.M.M. Hooymans, hoofd P&O divisie 3, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Vermeld zowel op de envelop als op de brief duidelijk het vacaturenummer van de functie: C.03.MH.03/LD20 U kunt ook direct solliciteren via www.lumc.nl, kies 'vacatures'. LUMC, Postbus 9600, 2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 11 Samen werken aan betere geestelijke gezondheidszorg De Rijngeest Groep is een eigentijdse organisatie voor geestelijke gezondheidszorg met circa 1.800 medewerkers. Ons werkgebied, de regio Zuid-Holland Noord telt circa 520.000 inwoners. Vanuit de subregio's Leiden en omstreken. Duin- en Bollenstreek en Rijnstreek bieden wij hulp aai cliënten met psychische en psychiatrische problemen, hun familieleden en relaties. Er is een apart aanbod voor volwassenen, ouderen en kinderen en jeugd. Dagelijks maken zo'n 1.500 cliënten gebruik van onze diensten. Een cliënt krijgt bij ons hulp die volledig is afgestemd op de persoon, de klacht en de omgeving. Wij zoeken altijd naar de meest lichte vorm van hulpverlening. Het principe is dat cliënten zoveel mogelijk thuis of in de directe woonomgeving geholpen kunnen worden. Ons aanbod is dan ook heel gevarieer individuele gesprekken en groepstherapieën, zorg aan huis, werkprojecten, dagactiviteitencentra, beschermde woonvormen of indien nodig tijdelijke opname in een kliniek. Voor de Rijngeest Groep, Centrum Autisme en Kristal* zoeken wij Centrum Autisme en Kristal' Centrum Autisme Noordelijk Zuid-Holland is een resultaat verantwoordelijke eenheid met een bovenregionale functie Het werkgebied omvat de regio's Zuid-Holland Noord. Haaglanden. Midden-Holland en Delfland/Westland/Oostland., Het centrum biedt ambulante diagnostiek en behandeling aan kinderen en volwassenen met een autistische stoornis, alsmede advies en consultatie. Daarnaast levert Centrum Autisme een belangrijke bijdrage aan kennisontwikkeling op het gebied van stoornissen uit het autistische spectrum, de ontwikkeling van nieuwe behandelmodules en de verspreiding van kennis door het verzorgen van cursussen voor collega-hulpverleners, leerkrachten en begeleiders. Het centrum maakt deel uit van het Kenniscentrum Autisme Nederland. Tot het centrum behoort ook het team Kristal', een ambulant team voor jeugdigen en volwassenen bij wie sprake is van én psychiatrische problematiek én een (lichte) verstandelijke beperking (LVG). Kristal* is een samenwerkingsverband van de Rijngeest Groep en de Robert Fleurystichting met De Bruggen en Gemiva-SVG. Team arbeidsrehabilitatie en jobcoaching Het hebben van werk is erg belangrijk voor mensen met autisme en mensen met een (licht) verstandelijke beperking en een psychiatrische stoornis. Het team arbeidsrehabilitatie richt zich op het toeleiden en behouden van werk voor deze mensen. Jobcoaching is één van de zorgontwikkelingsprojecten van de Rijngeest Groep. De centrale doelstelling van jobcoaching is dat de cliënt kan (leren) functioneren in een arbeidssituatie of op een werkplek. De cliënt wordt begeleid en ondersteund op de stage- of werkplek. Ook de werkgever krijgt ondersteuning met betrekking tot specifieke, door de aandoening gegenereerde, omgangsvraagstukken. De werkplekken en taken van cliënten zijn verspreid over de regio en zijn uiterst divers van aard en niveau. De visie en methodiek is die van een individuele vraag gerichte benadering. De begeleiding wordt zelfstandig door jobcoaches uitgevoerd in een nauw en complementair samen werkingsverband met de trajectbegeleiders en jobcoaches in de regio. De functie Als jobcoach biedt u intensieve professionele begeleiding op stage- en werkplekken. U stemt wensen, competenties en voo af gestelde doelen van de cliënt en werkplek op elkaar af. Ook houdt u zich bezig met het opstellen, evalueren en bijstellen van individuele werkplannen en begeleiding. U levert een actieve en inhoudelijke bijdrage aan het werkoverleg. Uw profiel U heeft kennis van autisme en/of psychiatrie en LVG en kunt methodisch, doelgericht, helder en resultaatgericht werken. U bent zowel in staat het eigen werk geheel zelfstandig in te vullen en uit te voeren als in teamverband te werken. U kunt d begeleiding als onderdeel van een reeds uitgezet plan inte greren en bent in staat om een 'dubbele klantrelatie' te onder st houden. Bovendien heeft u affiniteit met de doelgroep en met ia< (re)integratie middels arbeid, bent u bereid intensief met de cliënt in alle voorkomende werksoorten mee te werken en in het bezit van een auto. Cl Ons aanbod Wij beiden u een uitdagende functie in een prettige werk omgeving. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn over eenkomstig de CAO Geestelijke Gezondheidszorg. FWG 45. Daarnaast bieden wij u een degelijk pakket secundaire arbeids voorwaarden, waaronder een collectieve verzekéring. lati Informatie Voor nadere informatie over deze functies kunt u contact opnemen met mevrouw T. Korswagen, trajectbegeleider, telefoon (071)524 19 40. De lt 2 kri J2roep Solliciteren Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 30 me 2003, onder vermelding van vacaturecode CA 05/2003. pj H U kunt uw brief sturen naar: Rijngeest Groep Team arbeidsrehabilitatie, t.a.v. mevrouw T. Korswagen Flevoweg 5, 2318 BZ Leiden of per e-mail aan tkorswagen@rijngeestgroep.nl Bezoek ook de vacaturepagina van onze website: www.rijngeestgroep.nl te

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 22